Західноукраїнська мистецька спілка / Львів
Організація власних та підтримка існуючих регіональних та мережевих конкурсів в різних жанрах українського мистецтва
Осередки поза Львовом
Наші меценати Наші меценати
Наші інформаційні спонсори
ГОЛОВНА
Наш сайт
Панорама
Духовна практика
Поезія
Проза
Публіцистика
Театр
Візуальне мистецтво
Поезія
Духовна практика
Публіцистика
Автори
Архів
Бібліотеки
Журнали
Cторінки
Для чого
Контакти

ВАША ПРОГРАМА


ПУБЛІЦИСТИКА. СОЦІУМ. Економіка

Соціум

політика

економіка

право

Культ

філософія

релігія

література

Приймаємо Ваші роботи, а також посилання на вже існуючі в Інтернеті тексти. Таким чином Ви візьмете участь у конкурсі з нагородою - туром проживання у м. Львові.__
___
"...В останні роки спостерігається небачений ріст американської економіки, але не за рахунок виробництва товарів у традиційному розумінні, а за рахунок фантастичного прогресу так званих високих технологій, по суті - різного інтелектуального продукту на базі комп'ютерів, на хлопський розум - просто повітря. Те, що це погано закінчиться, передчували всі. Американський уряд усі останні роки був насторожі, щоб не перегрілася економіка і не виникла інфляція. Спад уже і так розпочався, але ніхто не передбачив ще й масового терору у світовому фінансовому центрі..."

"НАШЕ МІСТО" Львів. В.ПЕРЕЦЬ.


В.Л.
____ Співчуваючи постраждалим у наслідок терактів, усе гостріше розуміємо, що теорії і практиці "Відкритого світу" уже замало скелястого підгрунтя Манхетена для вибудови хмарочосів добробуту в стилі лібералізму. Тобто, Архімед таки помилявся, твердячи, що потребує тільки точки для опори і він переверне Землю - точки, ба навіть цілої Америки, виявилося малувато. Не слухав, недовчений студент Ульянов-Ленін, старших товаришів, а вони попереджали, що неможливо побудувати соціалізм в окремо взятій країні. Й хоча, виявилося, що соціалізм є лише хворобою, та і тут зрозуміло, що поміж інших здорових хворість здоров'ям не назовеш. Та й промисел Божий тягне до чергового очищення. Певно і з розвинутим капіталізмом справи такі самі. Ну неможливо відкриту систему, зав'язану на всі світові можливості, ресурси, не опирати на ті ж світові реалії. Під всесвітню систему потрібно ладити всесвітній фундамент. І по низу звичайно - не по верхам.
А так роздувся віртуальний обсяг тимчасових технічних можливостей вузького прошарку і, здалося, що підйом - явище незворотнє, але вже давно хтось таки підмітив, що надута кулька таки не полетить з землі у космос.


Про кульку.
____Що діється зараз в економіці США?
Поглядом з Чікаго (До терактів).


___ "Якщо в останні декілька місяців, особливо у червні — липні, ФРС США ще могла практично самостійно підтримувати курс національної валюти, то тепер робити це вона не в змозі..."
"Політика і Культура (ПіК)" Дм. Орлов.

___Міністр фінансів (України) міняє долари на євро... ( А нам рекомендує утриматися від цього).
"Політика і Культура (ПіК)"

Звичайно ні правди, ні передбачення нам у світі не знайти, одначе, якщо опиратися на власний вибір, то буде хоча б у кого спитати про наслідки.
А щоби наслідки наших потуг, чи там бездіяльності, не були катастрофічними, задаваймо собі інколи запитання.
Маленьке запитання
__Скільки сотень мільйонів дол. США щорічно у "Святій боротьбі" продукує ісламський світ? а не ісламський? і де ці папери осідають?
Велике запитання
__Кого, куди і наскільки посуне готівкове Євро?
__До чого приводить наявність великої кількості пред'явлених папірців?

Copyright 2000 - "ПОЕТИЧНІ МАЙСТЕРНІ" - Львів

AD
MARGINEM

дражлива тема
(Вас щось дістало)

щоденник
(Ви - аналітик)

про конкурс
(Найкращий текст двох тижнів)

"РОСБІЗНЕС
КОНСАЛТИНГ"

(Аналітичні огляди)

"РОСБІЗНЕС
КОНСАЛТИНГ"

(Гра на біржі)

"РКТ ИНВЕСТ"
(Гра на біржі, допомога)