The Art Hotel - Lviv

the Art Hotel

English             Russian

ПРОЖИВАННЯ В САМОМУ ЦЕНТРІ
ІСТОРИЧНОЇ ЗАБУДОВИ СТАРОГО МІСТА
В ОКРЕМИХ КВАРТИРАХ

                             ЗАСТЕРЕЖЕННЯ                                       

Sich berait? - Завжди готовий!       Львів - поза сумнівами, місто надзвичайно цікаве. Тут жили і будуть жити цікаві й талановиті люди. Тут є чим зайнятися, на що і на кого подивитися. Але приїжджим варто мати на увазі, що, покидаючи свій дім, вони прибувають, хоча, можливо, і в менше небезпечний, але "не свій". І, приїжджаючи кудись, ми частенько забуваємо про деякі правила, розслабляємося, налаштовуємося відпочити, що, власне, й робимо, хоча би навіть підсвідомо. Можливо, ми вас злегка і налякаємо, і ви навіть відмовитеся приїхати до нас, що, звичайно, даремно. Але, дещо перебільшуючи тему безпеки, ми вже навіть на відстані починаємо виявляти турботу про вас:

СУЧАСНЕ
1. На міліцію, як на захисника своїх прав, не варто особливо розраховувати. Тобто, під час короткого терміну вашого перебування у Львові міліція Вам нічим допомогти не встигне.
1.1. Не тримайте будь-які гроші в документах - при випадкових перевірках (особливо на вокзалах) їх таки заберуть (вилучать для перевірки на справжність).
1.2. Міліція (як і кримінал) візуально завжди відрізнить туриста від місцевого, але, якщо ви нічого не порушуєте, наша міліція вам нічого не вчинить. Львів - не Москва.
1.3. Якщо ви напідпитку вночі йтимете одні вулицею (навіть центральною) - міліція обов'язково виверне вам кишені, але не забере "для вияснення особи".
1.4. Курс долара і євро в канторах Львова встановлюється і відслідковується монопольно угрупуванням близьким до силових правоохоронних служб міста і області.
1.5. Правила дорожнього руху у Львові видимо не діють, бо їх не дотримуються - ні пішоходи, ні водії, ні ДАІ.
1.6. Рекомендуємо користуватися лише тими платними стоянками, які видають квитанції, ми вас супроводимо до них, звичайно, залишати надовго в авто цінні речі не варто.
1.7. Вашу машину можуть вкрасти за п'ять хвилин вашої відсутності в магазині.
1.8. Про всякий випадок, залишайте у поки що вашій машині номер свого телефону, аби вам могли запропонувати повернути ваш автомобіль назад за викуп.

2. Злодіїв у Львові достатньо, але бандитів мало.
2.1. На будь-якому базарі (особливо художньому!), а також на вулицях, у магазинах, злодії можуть полювати на ваш гаманець, на прикраси.
2.2. Улюблені злодійські прийоми:
- вас, самотнього, "ведуть" і обступають в безлюдному місці, на базарі - де завгодно, і витягують все, що маєте.
- у вас, прямо з рук, видирають сумочку з грошима і документами, і втікають прохідними дворами.
- в трамваях, в час "пік", на кожному маршруті завжди працює група злодіїв (4-5 осіб).
- до жінки підходить суб'єкт - зриває з неї прикраси і втікає.
- до вашої дитини з фотоапаратом підходить шкет і з погрозами забирає техніку.
- в магазині, біля прилавка, вас непомітно обступають, а найменший, у вас за спиною, розрізає вашу сумочку.
2.3. Перед тим, як витягнути гаманець із серйозним грошовим вмістом, оцініть небезпеку його негайної втрати.
2.3. Злодії-бігуни одягнуті, в основному, у зручний для бігу одяг і кросівки. Вища категорія кишенькових злодіїв полюватиме за вами у маршрутках і в культурних закладах, на вокзалах. Їх ви не розпізнаєте ніяк.

Слід зазначити, що насильства на Львівських вулицях менше, аніж на вулицях інших великих міст України і Росії. Але шахрайства і злодійства стільки ж.
І якщо ви проявити розумну обережність, то ваші згадки про наше дивне місто будуть тільки приємними.

Звертаю вашу увагу на повну відсутність міжнаціональної ворожнечі у Львові.

МИНУЛЕ:
Дослідження пам'яток старини, яких у Львові безліч (як і замків, палаців довкола, в одному з яких нещодавно на забутому подвір'ї знайшли дуже і дуже цінну античну скульптуру під тонким шаром гіпсу), може становити як фізичну, так і духовну небезпеку для вас.
Звичайно, велике нахабство вважати, що довкола нас існує тільки те, що ми бачимо, чуємо, відчуваємо. Правильніше думати, що нам без потреби стикатися з тим, іншим, від чого ми відгороджені, як нормальним функціонуванням нашого організму, так і внутрішньо утробним станом (до пори, до часу) того Продукту, який породжується вищою нервовою системою, та ідентифікується як наше "Я". Те, що небезпечно для зрілих бастіонів Душі і Духу, не рекомендується і всім іншим, тому:
1. Намагайтеся перебувати в доброму настрої, не зважаючи на неприємності. 2. Аби не мати справи з енергетичними субстанціями неясного походження взагалі не займайтеся окультизмом, спіритизмом, магією, іншими ритуалами.
3. Легковажно не згоджуйтесь на жодні форми нетрадиційного як лікування, так і спілкування. Будь-яке нетрадиційне дослідження чіпляє до вас майбутні неприємності.
4. Не вживаючи фізичні страви в підозрілих місцях, так само обережно відносьтеся і до духовних.
5. Не вибирайте в якості сталкерів місцевий люд, - вони самі ще чужі місту.
(Далі буде)

  Деякі мистецькі хроніки

Про нас