Логін   Пароль
 
  Зареєструватися?  
  Забули пароль?  
Майстерень Адміністрація

Рубрики

/ Огляди рейтингів

Огляди

  1. Адаптація користувачів ПМ
    Що новенького у роботі сайту?

    • "Вікові" головні сторінки
    Віднині працюють і такі головні сторінки "Поетичних Майстерень":
    "Молоде вино", для авторів до 32 років включно;
    "Homo scribendi peritus", для авторів від 33 до 55 років включно;
    "Класики ", для авторів від 55 до 85 років включно (тільки R2, R1, R);
    "Вічноживі" , для авторів від 86 років (тільки R2, R1, R).
    • Обмеження в оцінюванні Шановні колеги, з печаллю повідомляю вам прикру новину, від сьогодні навіть найкращий твір автора зі статусом "Любителя Поезії" не зможе отримати оцінку вищу за "5,5".
    Тобто, максимальною оцінкою для твору "любителя Поезії" може бути тільки "5.5", а для твору ж авторів рівня R2 - максимальна допустима оцінка "6" балів, для R1 і R обмежень не має.
    Подивимося, чи ці суворі методи виправдають себе.
    • "Літугрупування" Від сьогодні (20.Х.08) ви можете утворювати власні літературні угрупування. Вибрати собі назву, розумну кількість учасників, і повідомити про це адміністрацію.
    Адміністрація зареєструє таке літугрупування, і подальші нові публікації його учасників додаватимуться і на сторінку відповідного літугрупування.
    Літугрупування теж рейтингуються.
    • "Голосування" Додалася можливість голосування, щоправда, тільки для зареєстрованих користувачів. Тематику голосування адмініструє редакція.
    • "Публікація новин" Віднині (20.Х.08) ви можете опублікувати новини, які стосуються тематики діяльності нашого ресурсу.
    • "Ми перейшли на виділений сервер" Поки сайт не працював: 19-24.09 ми перейшли зі старого невидимого веб-майданчика на новий, на так званий VPS сервер.
    Виявилось, що насправді потужність нашого ресурсу досить значна і ще виросте - у зв'язку з тим, що невдовзі повинні з'явитись голосування, літугрупування, система подачі і транслювання новин. Та й кількість авторів, які одночасно публікуються чи коментують - зростає.
    Отже, технічну сторону покращено - сподіваємось на кращу сутнісну.
    • "Інші коментарі" Відтепер написані вами коментарі не зникатимуть безслідно, навіть у випадку, якщо ваш коментар видалений, або видалено сторінку, на якій він був опублікований.
    На сторінці "Коментарі" - "Інші коментарі", тобто "втрачені" на інших сторінках "Майстерень".
    • "Флеш-коментування" - відтепер можна зручно і швидко відіслати авторові твору, який ви переглядаєте, листа із фрагментом тексту, де ви зауважили помилку, чи неточність, чи ще щось таке, суттєве.
    Якщо ви виявили помилку на сторінці твору, виділіть її (Shift і познач.курсором) та натисніть Ctrl+Enter.
    І автор отримає вашого листа.
    • "Відмовитись від оцінювання" - задіяно систему відмови від оцінювання і отримання оцінок.
    Ця опція є у "Змінити дані"
    Але з огляду на деякі важливі моменти задля повторного включення "Оцінювання" потрібна буде допомога адміну.
    Ця опція тільки для тих, хто не хоче бути у вирі подій, а тільки мати можливість створювати у нас свою бібліотеку.
    Акцентування творчості "відмовників" не відбуватиметься суто з технічних причин.
    • "Запросити до розмови" - у "Майстерень" з'явилася нова, як на мене, зручна можливість запрошувати до розмови на ту чи іншу творчу сторінку конкретних авторів "Майстерень".
    На сторінці актуального для обговорення твору, де коментарі, ви знайдете відповідну опцію, і впишете туди ID потрібного автора.
    ІD потрібного автора визначається просто, ось у редакції адреса URL сторінки http://maysterni.com/user.php?id=682
    ось тут і те саме ІD (РМ) 682
    Вписуєте "682" і запрошуєте :)
    • "Твір для нового оцінювання" -
    нагадати (редакторам і читачам) про необхідність оцінювання конкретного вашого твору. Опція у "Редагуванні твору", її дія - 14 днів.
    Твір позначений такою галочкою повинен формувати блок (на кшталт "кращі твори") "Твори, що потребують оцінювання".
    Тобто сюди можна відправляти і оцінений редакторами уже твір, - можливо автор не згідний із оцінкою, чи зробив певні виправлення.
    Так чи інакше - твір знімається із прокрутки після 14 днів періодичної появи на головних.
    Чергуються твори у блоці, як звичайно...
    • "Динаміка регіонів" - користувач може відмітити на сторінці "Зміними дані" свою належність до певного регіону України. Раз на добу сайт враховує зміни персональних авторських рейтингів, поновлює загальний рейтинг регіонів.
    - Рейтинги регіонів обраховуються тільки на основі особистих авторських рейтингів у ПОЕЗІЇ.
    Все це потрібно у т.ч і для більш відповідального ставлення кожного автора до якості своїх публікацій.
    - Рейтинги починаючих авторів - учасників територіальних осередків, які, наразі, нижчі за 5,01 редакторського рейтингу ("Майстерень"), для обчислення загального рейтингу регіонів не враховуються. Детальніше >>>

    • "Коефіцієнт Замшанського" - адміністрація сайту приняла пропозицію нашого автора Володимира Замшанського щодо потреби встановлення "реального рейтингу", який на відміну від базового "ідеального" рейтингу, враховуватиме явище "оцінюваності" того чи іншого автора.
    Тобто, базовий "ідеальний рейтинг" уточнюється у залежності від кількості оцінених редакцією (права) і читачами (ліва колонка) віршів. Словом, чим більша кількість, тим "реальний рейтинг" ближчий до "ідеального".
    - тобто працює формула
    Rреал.=Rавтора x K= Rавтора x N/(N+1), де N - кількість оцінених віршів, а (N + 1) - це підтримка-заохочування до більшої кількості отриманих оцінок. Детальніше >>>

    Шановні колеги, рейтинги "запрацюють" щодо вас тільки
    після відвідин вами своєї сторінки (Змінити дані) - і в цілях адаптації ваших персональних сторінок до нових можливостей ресурсу, просимо завітати на сторінку "Змінити дані" - перевірити правильність вказаного е-mail, встановити собі авторський статус, свій регіон, інше...
    Також діє, поки що, правило - якщо у вас менше 5 віршів
    опубліковано, то рейтинг ваш виглядає заниженим (сума загальних оцінок віршів ділиться, щонайменше - на 5). Вихід - опублікувати більше 5 віршів.
    Зверніть увагу на нові можливості для вашого подальшого
    креативного поступу: рубрики, вибір вами свого статусу, можливість повноцінно формувати вами творчі світи, самостійно доглядаючи за ними - маєте можливість видаляти "не потрібні" коменти, окремо розвивати поетичні, та аналітичні розділи, розміщувати в "етюди" прозу, спілкуватися зі своїми читачами через опцію "інтерв'ю", голосувати на форумі, отримувати повідомлення про нові коментарі, щодо ваших творів. Та й, взагалі, мати перед собою всі написані, отримані коментарі...
    Щодо авторських статусів, то бути "Любителем Поезії"
    нічим не гірше, аніж тягнути на собі означення "Майстер-клас". І "Любителю Поезії" може бути присвоєний редакторами статус - "Майстра" - R, R1.
    Якщо ви бажаєте з цим питанням визначитися - пишіть редакції, і ми колективно (голосуванням) вирішуватимемо питання конкретних статусних варіацій.

    "Погляди на життя «Майстерень»"

    Коментарі (18)
    Народний рейтинг: 5.5 | Рейтинг "Майстерень": --