Логін   Пароль
 
  Зареєструватися?  
  Забули пароль?  
Олександер Кизима

Інфо
* Народний рейтинг 0 / 0
* Рейтинг "Майстерень": 0 / 0
* Творчий вибір автора: Майстер-клас
* Статус від Майстерень: Любитель поезії
* Коефіцієнт прозорості: 0.778
Переглядів сторінки автора: 17167
Дата реєстрації: 2011-11-27 17:57:45
Звідки: Київ
Школа та стилі: нова київська школа, флюктуїзм
Група: Користувач
Е-mail: << Для контакту з автором зареєструйтеся >>
Автор востаннє на сайті 2018.01.31 17:49
Автор у цю хвилину відсутній

Про автора
Письменник і маляр. Мешкає в Києві. Випустив поетичну книжку ‘Море’ (2016 рік), роман з міні-есеїв 'Щоденна магія' (2017 рік).

Найновіший твір
Про книжку ‘Щоденна магія’. Питання й відповіді
- Чому присвячено ‘Щоденну магію’?

Як в ній і написано – творчості. Там відкрито механізми приготування нашого розуму до імпульсу, який ми можемо втілити у щось нове. Це є виходом із пастки повсякденности і загалом – із того пекла, де знаходиться людство.

- Як тривала робота над книжкою?

Книжка писалася з 2012 по 2016 рік. Ідея з’явилася раніше й спочатку виглядала як пародія на Пауло Коельйо, що однак мала б власну, ориґінальну думку й зміст. Далі я відкинув пародійність і облишив Коельйо у спокої, книжка набрала ширшого звучання – в ній є алюзії на багатьох авторів чи погляди, підходи до життя та його інтерпретації – і сфокусувалася на творчості – саморушійній силі, що є і призначенням нашим, і шляхом.

- Книжка – то ніби посібник для прат’єкабудд?

Так, прат’єкабудда – людина, що вже достеменно знає, навіщо вона живе. Питання лишаються в неї технічні: як втілити мудрість і стати любов’ю? Книжка дає ніби купу ключів до дверей первісного раю – можливо комусь ці ключі придадуться. Можливо, хтось, отримавши новий ракурс бачення, знайде для себе останній ‘пазл’, що його бракувало для цілковитого механізму. Книжка – надхненник; я сам, відкривши її, отримую силу.

- А людям, що не визначені поки у житті, ця книжка допоможе?

Вона дасть поштовх, зачепить якісь струни і, можливо, стане трампліном до самоусвідомлення. Причому читач не обов’язково з нею погоджуватиметься – але цей його відрух уже матиме чіткий напрямок, нове відчуття, і людина скорше натрапить на себе.

- Тож читачам – відкриттів!

Читайте, але не ставте книжку собі за взірець. Взірцем є дія, є чин – ваш, особистий – що приходить із бачення суті. Щасти!