Логін   Пароль
 
  Зареєструватися?  
  Забули пароль?  
Любов СЕРДУНИЧ (1959)
Хтось бажає синім птахом стати,
Хоч не кожному таке під силу.
Я - щаслива, якщо знаю: поруч
Хтось бажає синім птахом стати.


Інфо
* Народний рейтинг 4.329 / 5.1
* Рейтинг "Майстерень": 4.099 / 4.94
* Творчий вибір автора: Любитель поезії
* Статус від Майстерень: Любитель поезії
* Коефіцієнт прозорості: 0.744
Переглядів сторінки автора: 24021
Дата реєстрації: 2014-03-11 23:42:52
У кого навчаюсь: Т.Шевченко, Л.Костенко, В.Остапов(ич).
Група: Користувач
Е-mail: << Для контакту з автором зареєструйтеся >>
Автор востаннє на сайті 2019.06.29 20:48
Автор у цю хвилину відсутній

Про автора
Член НСЖУ, НСКУ, АДГУ, керівник районних громадських організацій і творчих гуртів: відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів та РО ВТ «Просвіта» ім. Т.Г.Шевченка, засновник і голова районного літоб’єднання «Джерелинка» та районної дитячої літстудії «Муза Надіквиння».
Працювала вчителькою рідної словесности, кореспондентом районної газети «Колос», редактором обласної г-ти «Крок», кореспондентом обласної «Подільські вісті» та Хмельницької ОДТРК. Член Хмельницької літспілки «Поділля», Хмільницького літ.-мистецького клубу «Золота троянда» (Вінниччина), Всеукраїнської творчої спілки «Літературний форум».
Низка віршів стали піснями. Автор 14 збірок: «Перша крапелька», «Джерелинка», «Квіти грудня», «Городище над Іквою», «На човнику долоньки», «Загублений перстень», «Барва смерті – 33-ій», «Душа не терпить порожнечі», «ОдКРОВеннЯ», «Краплини сонця на долоньці», «Вустами правди і болю», «Із народної криниці», «Дві барви», «Вітражі жартів», «Столиця твого родоводу».
Переможець XVIII конкурсу ім. Мирона Утриска 2014 року (диплом І ст.). Редактор, співредактор і співавтор багатьох збірників та альманахів. Друкується у часописах, газетах, на літсайтах і в соцмережах. Перекладає українською твори Г.Ахматової й інших москвомовних авторів.
Лавреат обласної літ. премії ім. М.Годованця. За активну просвітницьку роботу нагороджена медаллю «Будівничий України». Леді ордена «За заслуги» ІІІ ст..

********************

Закон «Про авторське право і суміжні права» Верховна Рада України; Закон від 3.12.1993 № 3792-XII Документ 3792-12, чинний, поточна редакція — Редакція від 05.12.2012, підстава 5460-17

Стаття 50. Порушення авторського права і суміжних прав http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/3792-12/page3
Порушенням авторського права і (або) суміжних прав, що дає підстави для cудового захисту, є:
а) вчинення будь-якою особою дій, які порушують особисті немайнові права суб'єктів авторського права і (або) суміжних прав, визначені статтями 14 і 38 цього Закону, та їх майнові права, визначені статтями 15, 39, 40 і 41 цього Закону, з урахуванням передбачених статтями 21-25, 42 і 43 цього Закону обмежень майнових прав; (…)

Стаття 21. Вільне використання твору із зазначенням імені автора http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/3792-12/page
Без згоди автора (чи іншої особи, яка має авторське право), але з обов'язковим зазначенням імені автора і джерела запозичення, допускається:
1) використання цитат (коротких уривків) з опублікованих творів (…)

Стаття 1. Визначення термінів http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/3792-12/page
(…)
цитата - порівняно короткий уривок з літературного, наукового чи будь-якого іншого опублікованого твору, який використовується, з обов'язковим посиланням на його автора і джерела цитування, іншою особою у своєму творі з метою зробити зрозумілішими свої твердження або для посилання на погляди іншого автора в
автентичному формулюванні;
(…)

Стаття 25. Вільне відтворення творів у особистих цілях
http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/3792-12/page2
1. Допускається без дозволу автора (чи іншої особи, яка має авторське право) і без виплати авторської винагороди відтворювати виключно в особистих цілях або для кола сім'ї попередньо правомірно оприлюднені твори, (…)

Найновіший твір