Логін   Пароль
 
  Зареєструватися?  
  Забули пароль?  
Володимир Ляшкевич
Огляди

 1. Універсальна формула ВСЬОГО )
  Вочевидь, існує фундаментальний закон для енергії, всі інші прояви похідні на всіх енергетичних рівнях ))

  Інтегрування енергії в межах керування

  виглядає спрощено як Ен * К = Eп,
  де Ен - Енергія не проявлена (не модульована керуванням)
  К - керування Ен,
  Eп - Енергія проявлена, або ж керована

  -----------------------

  Вочевидь, можливість керування дається всім і вся, хто (що) досяг_ло відповідного рівня (енергетичного) розвитку "системи". Грубо кажучи - з "плоского" стало "об'ємним" (математика вже включилась).

  "Пріоритет керування" (переваги) тоді - суто за філософією цього питання (філософія є творцем і наповненням будь-якої строгої науки) - вирішується глибиною керування, Тобто, чим звище, з більш високого енергетичного рівня, почалося керування, тим пріоритетніше воно (тобто, є тлом за замовчуванням).
  Рівноважність і стійкість (не енерговитратність) цього тла потребує достатніх і необхідних умов. Це, вочевидь, вирішується "резонансно" і провадиться ( і описується) через явища "поля" і "простору" Фактично, вертикально структуроване поле можна порівнювати з "істиною" а "простір" ( в його енергетичній повноті) зі "свободою". А ось весь спектр керування - зі "свідомістю".

  ------------------------------------

  Про "вертикальну структурованість" варто говорити у всіх аспектах, але вони в кінці таки зводяться до головних дискретностей - "поля" і "простору", в яких відбуваються ті чи ті "конкретності". Та, передусім, нмсд, "вертикальна структурованість" - це сталі енергетичні рівні (як поверхи) , математично - додаткові виміри (фактично до безмежності) перебування і матерії, і просто енергії (що не обов'язково є матерією). Тобто, зі зростанням керованої енергетики "системи", змінюються і властивості , якості, параметри, уточнюються вимоги. Візуально це , нмсд, в тримірному просторі нагадує перевернуту вгору основою піраміду, точніше, безліч пірамід, вершинами яких є основна складова буття: "особа". Саме "особа" в бутті пов'язує між собою енергію і керування.
  Тобто, "вертикальна структурованість" - це природна картина енергетичного (керованого) розширення буття.
  Буття завжди активоване, якшо в "особи" щось деактивується, то вона втрачає рівень рівноважного і стійкого (енергетичного) перебування.
  Поле не є простором, а простір не є полем, хоча вони і є складовими Буття. Поле в простому баченні можна сприймати як поле (те, що між) двома зарядами, навколо одного заряду, тощо. Конструкція може ускладнюватися до безмежності - як "матрьошка", складаючись одна в одну. Аж до цілісного Безмежжя Буття в цілому. І це все, процес розкриває і Простір.Простір і саме Буття , звичайно, теж "вертикально структуровані" і тут помітна безмежна змінність законів "рівнів", натомість, "горизонтальна структурованість" - це безмежна сталість, закони одного "рівня". Якась така ніби логіка...
  Коли ми говоримо про "свідомість" - то, спрощуючи все і вся, в моделі нашого "я", завжди маємо два моменти - один "усвідомлення" чогось, і "свідомо" наше, так? Йдеться про "доступ до чогось" і отриманий вже "доступ". Це більше ніж знання, це можливість ""керування" чимсь-кимось. Знання вже як наслідок. В цілому "керування" - над енергіями, енергетиками. А інтегруючи всі "цеглинки буття" отримуємо вироблену в сукупності (колективно) "свідомість", і процес "усвідомлення" - дотичності до "свідомості".
  Можна уявити собі малюка, що доростає до вищих і вищих енергетичних полиць бібліотеки буття )  Прокоментувати
  Народний рейтинг: -- | Рейтинг "Майстерень": --

 2. Біблія. З "а" (алеф), чи з "б" (береш)?
  Що приховує в собі Біблія з найперших слів (Тори)?
  Або чому - не з "а" (алеф), а з "б" (береш)? ))

  Уривок із Захарія Сітчина

  "Ми переконані, що такого роду твердження, що свідчать про те, що Єгова створив не тільки Небо і Землю, але також Елогім, «богів» -аннунаков, мають відношення до загадки, яка протягом багатьох століть не дає спокою дослідникам Біблії.

  Чому найперша строфа Біблії, в якій мова йде про Початки, починається не з першої літери алфавіту, а з другої?

  Важливість точного початку повинна була бути очевидною для укладачів священного тексту, проте вони запропонували нам наступне:

  "Брешит бара Елогім ет Ха-Шамаим вет Ха-Арец"

  що, зазвичай, перекладається як

  «На початку створив Бог небо і землю».

  Оскільки літери єврейського алфавіту використовуються і в якості цифр, алеф (від неї сталася грецька альфа) має значення «одиниця, перший» - тобто початок. Чому ж, дивувалися вчені і теологи, створення світу починається з другої літери, бет, значення якої - «два, другий»?

  Причина цього невідома, але якби першою літерою Біблії була алеф, то результат вийшов би просто неймовірний!

  Перший рядок виглядав би так:

  "Аб– решит бара Елогім ет Ха-Шамаим вет Ха-Арец"

  "Отець Початку створив Богів, небо і землю"

  З цією невеличкою зміною, коли «Початок» починається з першої літери, з первозданного хаосу проступає фігура Творця всього сущого - Аб-решит, «Батька Початку». Сучасні вчені придумали теорію «великого вибуху», що пояснює походження Всесвіту, але вони не можуть сказати, хто викликав сам «великий вибух». Якби Книга Буття починалася належним чином, то Біблія - ​​яка дає точний опис еволюції і дотримується найбільш розумної космогонії теорії - давала б нам відповідь на це питання: Творець, Який створив все суще."
  ......................................................
  "Не підлягає сумніву, однак, що колись перший вірш Біблії починався з першої літери алфавіту. Наша впевненість заснована на рядках з Апокаліпсису (Одкровення Іоана Богослова, Новий Завіт), що передають слова Господа:

  "Я Альфа і Омега, початок і кінець, перший і останній"

  Ця заява, що повторюється три рази (1: 8, 21: 6, 22:13), пов'язує першу букву алфавіту (грецького) з Початком, а останню букву з Кінцем, причому Господь є не тільки початком всього сущого, але й кінцем."  Дивно, що Сітчин в той же час, нмсд, робить очевидну помилку, проголошуючи що біблейний господь (що строго за текстом не Бог-Творець Яхве, а саме господь-бог Єгова) - це щось інше, аніж один із т.з. богів, можливо навіть широко відомий Мардук, що царював якраз в часи проголошення "обраного народу".

  Чому це вкрай важливо? Щодо першої букви?
  Бо якщо ставити, як і було "алеф", то вся перекручена "Тора" розсипається. Бо там всюди юдейський господь-бог бореться з іншими богами, заповідає не знатися з "іншими" богами, що точно не властиво Творцеві богів. )

  "Божество 12-тої планети. Захарія Сітчин"

  Коментарі (50)
  Народний рейтинг: -- | Рейтинг "Майстерень": --

 3. Юрко Вербицький, простий, небалакучий львів'янин з чесним поглядом
  Пам'ятатимемо і усміхатимемося тобі.

  Ми з Юрієм Вербицьким бачилися порівняно не часто. Принаймні, менше, аніж могли би зустрічатися майже родичі, думаючи, що перед нами попереду ще ціла вічність. Вистачало, в основному, того, що "крутилися" в близьких колах. Жодних розмов про політику - розмовляти чи піддаватися масовим уподобанням, це було не його. Просто - абсолютний потяг до альпінізму, до скромності у всьому, до максимальної і ненав'язливої чесності в стосунках. Абсолютно надійний, як друг, трохи нещасливий у коханні, абсолютний трудоголік, залюблений у сейсмологію ( це ж бо ледь не завжди - гори). Порівняно недавно всім колом - друзі і родина наполягли, аби він таки захистив наукову ступінь к.н.д. фізико-математичних наук. Це йому не надто було потрібно, але відмовляти у хороших справах Юрій не вмів, та й науковий досвід накопичений був чималий. Але ж гори, робота в інституті, але ж улюблений пес, це для нього було заняття на кожну мить... Тим не менше, що повинен був зробити - те і зробив. Так було завжди. Те саме з Євромайданом. Без слів, без тривалого роздумування, взявши відпустку за "свій рахунок", зібрався і поїхав. І що там було йому збиратися... До походних умов звиклий, до голоду, холоду, болю - теж. На важкий, порівняно нещодавній перелом (теж гори) ноги, майже не зважав. Казав, чим менше згадуватиму про ногу, тим швидше ввійде в норму...

  На Майдан, зазвичай, приходив уночі, аби бути там у найбільш важкий час...
  Звідти і забрав його Ігор Луценко, аби доправити в лікарню, на операцію...
  Далі їх викрав переодягнутий у Беркут російський спец.наз.
  Сподіваюся, Ігор Луценко багато ще розповість про ту, останню добу земного життя Юрія Вербицького. Побиті, вони ще перебували поруч певний час...
  Та Львів'ян російські службовці ненавидять особливо. І коли підійнявся галас щодо пропажі Ігоря Луценка, його, так і бути, відпустили. А Юрія - ні...
  Та Юрій і не збирався з ними затримуватися. Він завжди мав і має Свободу при собі.

  http://life.pravda.com.ua/person/2014/01/24/149674/

  У Львові ховають закатованого євромайданівця Вербицького

  life.pravda.com.ua
  У пятницю, 24-го січня, у Львові поховають Юрія Вербицького, кандидата наук, сейсмолога та активіста Євромайдану, якого було викрадено невідомимо та знайдено мертвим зі слідами катувань...  Коментарі (18)
  Народний рейтинг: -- | Рейтинг "Майстерень": --

 4. Поетичні баталії - чоловіки vs жінки

  Тема десята, містична
  Г. М.

  ***
  Ти заміжня, щаслива, і щодня
  все лине по найкращому із русел:
  улюблене, улюблені, і риси
  любові не тьмяніють! А душа
  вбирає знову й знову відчуття
  кохання іншого, немов зі світу,
  де тільки сниться нинішнє життя...
  Тема дев'ята, літературна
  Д. ПМ

  Не жінкам!

  Пиши лише рядки магічних слів,
  аж доки не потане туга днів -
  пиши себе собі собою, - не жінкам,
  бо їм це - як безодні фіміам,
  бо все в співмірності – і хто б хотів
  знести донизу з високості храм,
  купляючи так чи інакше крам.


  Тема восьма, ілюзорна
  Галантний Маньєрист

  Не всі жінки темні крижинки )

  Хай все менше жінок, за якими нутром тремчу,
  і бентежать діоптрії досвіду ті ще речі
  на поличках тонких і крилатих колись плечей,
  що й не хочеться далі, аніж за одеж парчу,
  тільки хмелю в крові, і з усохлого глузду течі, -
  знаю, глибше, у кожної, світиться Божий слід,
  і, буває, що в блиску Його ані попіл не чутно,
  ні лід.
  Тема сьома, релігійна
  Галантний Маньєрист

  VІІ. Тільки крізь вас

  Так сяє сідничок світильник у стрінгах,
  і небо в медових зринає стежинках!
  Ти яра і світла, ще поки, місцями,
  як жаль, що затьмариться все це роками.
  О юні тому нас і ваблять доріжки,
  що це чоловіку не просто там ніжки!
  І вище це значно за флірт і нестями -
  крізь ваше єство стаємо ми богами.

  2015
  Відповідь:
  Марґо Ґейко
  :(
  Кохання у вірності прагне жіноцтво.
  Без вірності брага життя буде оцтом.
  Але популярно стає між митцями,
  у мандри рушати чужими «місцями».
  Аж раптом додому - тому що з доріжки
  звернула дружина і ріжуться ріжки.
  У пошуки мужа пішла манівцями,
  і там заблукала сама - до нестями.

  .....................


  Тема шоста, містерійна

  Даймон Пеем

  VІ. Кольорові кульки

  Вони лиш вітряні барвисті кульки -
  зігріті спраглим чоловічим сонцем,
  злітають високо і звуться щастям.
  Та мить одна і вихолола кулька -
  стрибай, лети, тягнися чи стелися,
  лише б вона реалій не торкнулась,
  не спорожніла, видихнувши все! -
  таке колись задихано-прекрасне…  Відповідь:
  Тетяна Роса
  : ))
  Вони лиш мильні райдужні бульки –
  творіння ніжної жіночої руки,
  що вміло заколочує піну.
  Та булька завжди думає про ціни
  своїх веселок, надуває щоки,
  бо самовпевнена нівроку.
  Тож бережи, аби не здулось диво,
  бо поки є – допоки і щаслива… : )))

  .....................


  Тема п'ята, фаталістична

  V.Дамська опінія

  Що чоловіче їм, зрештою, речення -
  раціо досвіду, зважене судження,
  дотик до подиху духу латентного,
  вічне питання бажання відчутного,
  тембру мелодія, ждана прелюдія,
  муки розлуки нового Овідія?..
  Чи, як завжди́, тільки словосполучення
  для перекручення "Цезаре-Фідія"... (
  Відповідь:
  Весняна Карамель

  Марно шукати посутнє в відсутньому,
  Попит на ринку складе пропозиція,
  Розмір спіднички - угоди довершення,
  Кожному привиду привід для зречення.
  Всяк чоловікові мантія мариться,
  Присуд невинності - ложе Офелії,
  Манять у нетрі спокусливі гірки
  То Клеопатри, то Скарлет О'Хари...
  ***
  Опінія дам - фаталізм Ніагари)

  .....................


  Тема четверта, сенсова

  ІV.Про всяк випадок ...
  Даймон Пеем

  Жінка - хоча і вінець безпорадності
  (зветься жіночою це таємницею) -
  гонором і темпераменту глицею
  звана із дріб’язку правити складнощі.
  І хай типові всі риси характеру,
  і у майбутнє не складно вдивлятися -
  щастя тому, хто перестрахуватися
  смугою зміг для спасенного чартеру.
  Відповідь:
  Ольга Бражник

  Так прикрашати чоло безпорадністю,
  щоб володіти його таємницями,
  щоб годувати борщем із яглицею,
  щоб не звертати уваги на складнощі,
  не проявляти упертість характеру,
  і потихенько у небо вдивлятися
  в прагненні м"яко на хмарці валятися
  й тицяти дулі пілотові чартеру.

  Відповідь:
  Весняна Карамель

  Не бездоганна й пелюстка трояндова -
  Donna_парфюм_де_гламур_вже_зів'янула.
  І не спасеться у косах розплетених
  Той, хто у список закоханих внесений.
  Па пелюсткове, у танці розбуджене,
  Скрипкою плаче, тілом розчулене.
  З нотного дріб'язку музики вервиця,
  Жінка з характером щастям обернеться.  Тема третя, естетична

  ІІІ. "Краса його сивин" ...
  Даймон Пеем

  Його веде змагання із богами,
  Її - бажання упокорити його,
  Він – цінить затишок і хіть_нестями,
  Вона – круїзи і потрохи усього.
  .........................................................
  Вкладаючи бажання у бажання,
  які повинен здійснювати він,
  вона, насправді, - вічне запитання, -
  без нього, без Володаря причин
  (Ах відповідь, печаль його сивин...)
  Відповідь:
  Ольга Бражник

  І си́віє, бо марить все новими,
  В азарті не помітивши того,
  Що поки він спокутує провини -
  Вона, вже не шукаючи причини,
  У колісницю запрягла його.
  .........................................................
  І поки він "з богами на двобій" –
  Шестериком таких вже колісниця
  (як мінімум) підхоплена і мчиться,
  Вона лиш заправляє вміло в ній...
  (А він - то лівий задній пристяжний) :)

  .........................................................  Тема друга, етична

  ІІ. "Її портрет у рамі золотій" ...
  Даймон Пеем

  Кожна із них – це вершина приємності,
  інше усе - чоловічі скаредності!
  І, взагалі, не вдавай надто мудрого,
  доки питання не знімеш посудного!
  І без дурниць, наче в іншому знаєшся -
  тільки одне – як у ній ти кохаєшся!
  А не узрів її царської сутності -
  Все, ти навіки у лоні осудності…
  Відповідь:
  Мрія Поета

  Кожен із них – Фудзіяма надійності,
  Міці, талантів, любові та вірності.
  Що їм той посуд?! на крилах корозія!
  Їжа посланців Олімпу – амброзія.
  Леви у любощах, в побуті – ангели,
  Годі й бажати і нікуди прагнути!
  Нам залишається знати, як Отче наш:
  В жінці – нещастя, бо жінка – це збочення.

  Відповідь:
  Любов Бенедишин

  Кожна із нас - надвершина Таємності!
  Щоб осягнути це - мало писемності.
  Жінку читати - не блок із новинами
  Переглядати очима невинними.
  Жінка - природна - у гніві і в милості.
  Легко - про сутність - в любові і ситості.
  Вбийте в собі царювати_охочого,
  Всі-бо ви родом із лона жіночого.

  .................................


  Тема перша, філософічна

  І. "Найвища Помічниця чоловікові? Аякже ж…"
  Даймон Пеем

  В найважливі́шому ми не справлялися?
  Але нівроку жилося - до шлюбощів,
  муки із жінкою більше, не радощів,
  досить було би і щиро кохатися,
  і з тим Призначенням - сам лиш і маєшся,
  ну ж бо яка у цім Поміч од ближньої?!
  "Дай", "забезпеч", "начаруй" - аж до нижньої…
  Марно ТАКОГО ребра ми позбулися...

  ..................................  Відповідь:
  Гренуіль де Маре

  Найважливішого ви й не второпали
  (певно, наркоз попустив не одразу вас):
  Не «помічниця», як вчулося зопалу,
  «Се є цариця твоя» - було сказано!..

  Відповідь:
  Сін Семілья

  Кажеш "даремно", а згадуєш марево,
  Як милувався духмяними косами.
  Першим коханням чи лютою карою,
  Радістю, примхою, липою, просом, - о
  Ким не була лиш! А ким ще попросиш-бо...
  Ребра, мій милий, рахують по осені.

  Відповідь:
  Мрія Поета

  З «дійсно Величним» ухекався, хлопчику?
  Важко, мабуть, зізнаватися в слабкості?
  Це ж не у зраді чи скоєнні злочину,
  Що ж ти на жінку киваєш ображено?
  Чом не спитаєш, які в неї враження
  Від носія і ребрового донора?
  Ноша твоя – не підстава для гонору.
  Буде для кого, знайдуться і ласощі...

  Відповідь:
  Ксенія Озерна

  о, не втечеш, коли ти вже ошлюблений,
  весь у глазурі - шукав_то за здобою -
  здобиччю став, біля жінки - оздобою,
  скільки таких, як і ти, вже загублено
  будь ти хуаном, жуаном чи містером,
  жінка вправніше орудує міксером
  вмить і окрутить, і спінить, й зіб'є
  (в міру, та все ж уважай, бо це боляче),
  о, ще шепочеш про марність призначення???...
  ЖІНКА І МАТИ - "я" - й це лиш і знáчиме!

  Відповідь:
  Любов Бенедишин

  В найважливішому, певно б, справлялися.
  (Мали б канапу, й канапку із шинкою.)
  Та, якби Бог не вдостоїв вас жінкою,
  З ким, перепрошую, ви би кохалися?
  Прагнете Свого, і дійсно Великого.
  (Велич - одна. А дрібниць - тільки тисяча).
  Жінка - з ребра, тож і вправна, і мисляча.
  Їй - поміч нащо? Кохати - покликана.

  ..................................

  А ще:Поединок поэтов: мужчины vs женщины.  (Тут будуть, можливо, відповіді і нові теми)  Коментарі (36)
  Народний рейтинг: -- | Рейтинг "Майстерень": --

 1. Жінка в чоловічій поезії - це вгору або вниз, чи завжди наліво?
  Як писав один майстер:

  "Поэзия, должно быть, состоит
  в отсутствии отчетливой границы..."

  Так ось, здається мені, що для чоловіків жінки, принаймні осягнуті, вже отримують свої чіткі обриси-кордони.
  Себто, пишучи прекрасній Незнайомці - ти ще маєш справу з поезією, але щасливо пізнана жінка, - це вже, здебільшого, лише гра слів, яка передаватиме глибокі роздуми поета над вкритим осінніми димами майбутнім?
  Коментарі (38)
  Народний рейтинг: -- | Рейтинг "Майстерень": --