Щодо творчих зустрічей. Практика поетичних і пісенних зустрічей хороша річ. Вони відбувалися до нас і будуть після нас. Утім, "Поетичні Майстерні" роблять чергові невеличкі кроки у допомозі організації таких творчих зустрічей. Поки що у Львові і Києві, а невдовзі, сподіваємось, і в інших містах України.
Наразі ми започаткували співпрацю із НСПУ в Києві (“Перехрестя” ведуча Вікторія Осташ), у Львові (“Поезія і пісня” ведуча Наталя Криничанка).
Як все виглядає практично? Вибираємо тему, бажано спільну для "киян" і "львів'ян". А то і декілька тем. Починаємо їх розглядати на форумі "Укрцентру", там, де "Українська культура". А також тут, у нас, в "Майстернях".
На наших сторінках (у відповідних блоках) зареєстровані на сайті поети можуть виказати своє бажання брати участь в таких зустрічах. За рівнем авторських творів визначаються активні учасники, ті, що читатимуть свої вірші і виступатимуть в рамках зазначених тем.
На форумі, в процесі обговорення, ми сподіваємося, визначатиметься характер і напрям протікання таких зустрічей.
Затим відбуватимуться самі творчі зустрічі в рамках зазначених тем. В Києві дійство проходить, в основному, на Банковій, 2 (НСПУ); другий вівторок кожного місяця, крім липня і серпня. У Львові найближча така зустріч планується на 18 травня, 18-00, конференц-зал при ринку "Південний", меценатствує пан Писарчук (дата і місце зустрічі можуть бути завчасно уточнені).

Перша узгоджена тема Техніки поезії: автоматична, інтуїтивна, інша... Чи повинен автор самовизначатися щодо стилю і напрямів своєї творчості?" Тобто, кращі автори діляться своїми поглядами і практикою, щодо процесу написання вірша, читають свої твори. А учасники мають можливість прочитати ці твори завчасно, підготувати запитання, чи там невеличкий аналіз.
Пропонуйте свої теми, наприклад,:

1. "Лірика кохання і куртуазний маньєризм".

2. "Українська поезія - до і після модернізму".

3. "Фемінізм і постфемінізм - в українській поезії".

4. "Чоловіча і жіноча поезії - як Логос і Містерія? - що далі?".

5. "Поети від сучасної гуманітарної освіти і поети за самоосвітою, за ким найближче майбутнє?"


Отож, реєструйтесь для участі, надсилайте інтернет-адреси матеріалів в рамках зазначених тем, які ви вважаєте корисними для творчого обговорення.

...........(Матеріал незабаром буде розміщений повністю)