Багато зроблено, багато і попереду. :) Нинішня ситуація важлива з огляду подальшої стратегії розвитку "Майстерень", саме як Мистецького сайту. Я сподіваюсь, що за декілька років цілком можливим стане варіант, коли читачі переглянувши вашу "Вибрану поезію", "Аналітику", "художню прозу", зможуть перерахувати декілька веб-гривень на якийсь особистий ваш Інтернет-рахунок і отримати разовий доступ для перегляду всього "творчого спадку", чи отримати для домашнього видруку макет вашої книжки з вашим ж-бо персональним розчерком :)
Для можливої появи у світлому майбутньому збірок "Вибраного Майстерень" нині створюються відповідні тематичні блоки: "ВІРШІ ДЛЯ ДІТЕЙ", "Маньєризм", "Турніри", інше... Взагалі, кожен такий напрямок невдовзі матиме свою головну сторінку, на кшталт нинішньої головної, і там вже буде більше і художньої прози (від поетів), і спец.аналітики, і свої рейтинги авторів, і свої творчі клуби...
Першою збіркою планується "Маньєризм. Галантний і Куртуазний".
Увиразнення технічного завдання:
Додаткові зручності для зареєстрованих користувачів "Майстерень":
І. "Організаційні":
1. Внизу сторінки буде видно, хто із зареєстрованих авторів зараз на сайті. Торкнувшись до його імені курсором мишки, можна буде послати делікатне вітання :)
2. Імена нових наших авторів певний час висітимуть на головній сторінці - для зручності ознайомлення з ними,
3. ОДНЕ ІЗ НАЙГОЛОВНІШИХ - автори зможуть створювати на "Майстернях" і свої літературні об'єднання, котрі матимуть свою бібліотечку і свій рейтинг, і свій чат.
13. Можливо буде введений додатковий погляд на рейтинги авторів, через коефіціент Замшанського, R = K/7 x (1 - 1/N)
див.http://maysterni.com/publication.php?id=10326

ІІ. "Творчі":
1. Окремі публікаційні форми для поезії, для прози, для рецензій, для оглядів.
2. Створення системи оглядів до новоутворених тематичних блоків.
4. Запрацює RSS стрічка останніх новин,
5. Запропоновано нашим авторам організувати окрему сторіночку скандальної хроніки, пов'язану з веб-літпроцесом, але це вже від нас не залежить. :)
6. Надання можливості авторам і читачам розміщувати на сторінках віршів - малюнки і фотографії (як аватар на сторінці "зміни даних"), - як при текстові вірша, так і в коментарях.
7. Коментарі під творами, чи аналітикою будуть розбиватись на сторінки, а також буде можливість залишати коментар на коментар, будуть мініфотки самих коментаторів до їхніх коментарів, коментатори зможуть відмічати деякі свої коментарі, як важливі для поезії, чи важливі новини - анонси таких коментарів виводитимуться стрічкою RSS,
8. Плануємо організувати "підписку" на сторінки інших авторів, - тобто можливість тимчасово отримувати тексти нових повідомлень з відмічених сторінок.
9. Будуть організовані головні сторінки для всіх тематичних блоків, а також "етюдів", та "поезії іншими мовами".
10. Суттєво збільшимо дозволений розмір для "Етюдів", та "поезії іншими мовами" - з автоматичним розбиттям тексту на сторінки.
11. Кожен автор зможе автоматично направити свій вірш на повторний огляд редакції, поставивши галочку в потрібному місці редакційно-публікаційної форми.
14. Можливо буде введене альтернативне коментуванню повідомлення авторів про технічні чи інші помилки в тексті - читач просто здійснить виділення потрібного слова мишкою і натисне якісь клавіші, наприклад 'ctrl+o' - і лист про це піде до автора твору,
15. Що ще?

І про деякі новації щодо стримування "необ'єктивізму".

Зазвичай коментарі автора йтимуть на загальні сторінки, якщо автор буде тимчасово обмежений у деяких тех.можливостях, то не йтимуть. Але, щоби важливі коментарі не губилися, то буде ще один, вищий рівень коментування і, відповідно, загальних сторінок таких коментів.
Тобто напроти кожного автора, на редакційній панелі буде три кнопочки:
 • "Особливий";
 • "Звичайний";
 • "Тимчасовий".

  Але для всіх "звичайних" (нормальний режим) буде опція "при розміщенні коментаря" - "важливий".
  Тоді цей комент попадатиме на серйозні круги "поетичних досліджень".

  commentЮрій Лазірко (Л.П./Л.П.) [2007-02-06 19:23:33]
  Так все ж я за те, щоби мати право усувати власні коментарі.
  А яка Ваша думка...?

  commentРедакція Майстерень (М.К./М.К.) [
  2007-02-06 19:33:32]


  Наша з програмістами спільна думка, що надмірно переобтяжувати систему небезпечно. Ось на сторінці "Інтерв'ю" є така можливість - видаляти свій комент на чужій сторінці поки наступний не опублікується. Можливо те саме зробити і на інших сторінках? Проблема у самовидаленні коментарів на які автор дав відповіді... Тут вже ображається автор, де, мовляв, куди зникла причина мого праведного гніву?

  commentРедакція Майстерень (М.К./М.К.) [
  2007-02-06 19:50:32]

  Догляд за сторінкою вірша зараз безпосередньо перекладено на самого автора вірша, він і видаляє несуттєві речі. Тобто сторінка вірша і всі уцілілі коментарі складають одне суттєве ціле. :)