Західноукраїнська мистецька спілка / Львів
Організація власних та підтримання існуючих регіональних та мережевих конкурсів в різних жанрах українського мистецтва
Осередки поза Львовом
Наші меценати Наші меценати
Наші інформаційні спонсори
Головна сторінка
Духовна практика
Поезія
Проза
Публіцистика
Театр
Візуальне мистецтво
Поезія
Духовна практика
Публіцистика
Автори
Архів
Бібліотеки
Журнали
Cторінки
Готові до видання
Для чого
Контакти


Rambler's Top100

ДУХОВНА ПРАКТИКА. Архів.

З Вами Володимир Ляшкевич.
Відкриваю сторінку дещо традиційним вступом, в якому відчутне прагнення легко ковзнути тисячоліттями, одначе, напевно, без вступної частини було б іще гірше.


 "… Духовна практика… На перший погляд, дане означення не містить в собі тієї конкретики, яку можна відчути і зримо. Лише тонко і серцем. Та люди завжди, в тій мірі, в якій вони були людьми, відчували і прагнули духовного. З духовним пов'язані і найвищі задоволення, і найглибші страждання. А сама духовність зв'язує нас із Творцем..."

Чи можливо в декількох словах описати хоч дещо з якісної духовної практики людства чи навіть з життя однієї людини? Звичайно, ні, але йти по цій дорозі необхідно. Тож, окрім ваших матеріалів і робіт, ми будемо передавати й досвід великих, високодуховних, добре відомих людей. Фрагменти їх творів. А щоб не було аж так все просто і ясно, не називатимемо автора до завершення циклу його читань.
Вам пропонується впізнавати авторів за текстом, за думками, і писати нам про них.


ХТО ЦЕ?
Почнемо з широковідомого автора А.

"… Людство гадає, що, сповідуючи божество Христа, воно тим самим позбулося зобов'язання приймати серйозно Його слова. Окремі євангельські тексти були так опрацьовані, що з них можна було видобути все, що завгодно, а відносно інших текстів, які не піддалися такій обробці, домовлено було зберігати мовчання.
Безупинно повторяли заповідь: "віддавайте кесареве кесарю, а Боже Богу", щоб освятити цим порядок речей, при якому Кесарю віддавалося усе, а Богу - нічого..."

Прочитавши весь текст, Ви, напевне вже здогадались, хто це. А може, і ні. Та наступного разу вже точно здогадаєтеся. А стосовно приведеного фрагмента, то, як на мене, сказано чи там написано автором дуже добре і влучно. Можливо, поміж Вами є і атеїсти. І, певно, з тих, що ще не мали часу добряче поміркувати. Та ось, що видається цікавим. Не так давно наше українське телебачення показало опитування на вулицях Києва, і було так дивно: всі віруючі відповідали українською, а ось атеїсти - чомусь по-російськи. Звичайно, і наше телебачення ще та штучка. Одначе, я чомусь вважаю, що коли в телевізійному репортажі відобразилося правило, то атеїсти мене зараз не читають. Але про всяк випадок, якщо хтось з них прорвався і з солодкою посмішкою Чеховського інтелігента питає мене: а чи впевнений я, що там, над нами, Хтось є, - раптом нема?! - відповідаю: "А раптом там таки Хтось є?!"

Висловитися.

Copyright 2000 - "ПОЕТИЧНІ МАЙСТЕРНІ" - Львів
  AD     MARGINEM

У нас на совісті.
Гурт молоді "Самостійна Україна".

Сторінки про духовне життя.

Мережева скринька.

Духовні зустрічі
Де винуватий? Xи ж бо - хто ми?

"Хто Автор?
Невже і зараз не відгадаєте?!