Логін   Пароль
 
  Зареєструватися?  
  Забули пароль?  
Тамара Ганенко
"Чи згадаєш мене, Раставице?.."

...Русалка з вод річок і Атлантичного ...


Інфо
* Народний рейтинг -
* Рейтинг "Майстерень": -
* Творчий вибір автора: Майстер-клас
* Статус від Майстерень: R2
* Коефіцієнт прозорості: 0.755
Переглядів сторінки автора: 107807
Дата реєстрації: 2009-08-30 04:40:39
Звідки: Київщина (зараз проживаю в Америці)
Група: Користувач
Е-mail: << Для контакту з автором зареєструйтеся >>
Автор востаннє на сайті 2021.09.08 03:49
Автор у цю хвилину відсутній

Про автора
Народилась в Київській області на Сквирщині (с. Дулицьке). Писати почала, як тільки навчилася в школі виводити літери)) Авторка трьох книг поезії й прози та численних публікацій (поезії, прози, публіцистики) в альманахах та періодиці, радіо й телебаченні України, США та Канади. Перша поетична збірка "Тече Раставиця" ("Український письменник", 1992) здобула Літературно-Мистецьку премію (нині імені Вінграновського) Білої Церкви. Друга збірка вийшла на Білоцерківщині (2003) і має назву "Із тернами в серці". Книга любовної лірики та прози "Смак щастя“ побачила світ 2015 року, написана вона трьома мовами.
Переможниця поетичного конкурсу журналу "Дніпро" (2009). Оповідання також видавалися в "Новій прозі" та "Мистецьких гранях". Учасниця чарівних літературно-мистецьких фестивалів "Веселки над Россю" (Біла Церква) та Поезії (Вірляна Ткач, Нью Йорк), Ірпінської наради молодих письменників і безлічі інших пам"ятних подій в Україні та США. Працювала коректором і журналісткою в Білій Церкві, а до того деякий час - організатором позакласної роботи, філологом (Дулицьке) і вчителькою музики (Терезине). Довгий час в Америці мене захоплювала праця інтернет- і графік-дизайнером та програмістом. Також продовжувала тут журналістську діяльність, публікуючись в основній періодиці української діаспори США.
Горда своїми чудовими й красивими синами, і взагалі всією своєю хорошою - дружною й творчою - родиною.
Зараз я - вільний художник. Пишу картини олією та акрилом, розписую скло, працюю в багатьох інших техніках (трохи про це є на сайті - https://fineartsbyhanenko.wordpress.com, і тут - https://www.facebook.com/hanenko.art/).
Життя - барвисте і різностороннє, слава кожній його хвилині!

Найновіший твір