Логін   Пароль
 
  Зареєструватися?  
  Забули пароль?  
Сергій Гупало
Волинянин; багато років присвятив журналістській праці. Закінчив Літературний інститут імені О.М. Горького(поетичний семінар Володимира Кострова). Автор кількох книжок поезій та прози.


Інфо
* Народний рейтинг 5.170 / 5.55
* Рейтинг "Майстерень": 5.032 / 5.7
* Творчий вибір автора: Майстер-клас
* Статус від Майстерень: R2
* Коефіцієнт прозорості: 0.813
Переглядів сторінки автора: 65718
Дата реєстрації: 2012-08-22 21:09:06
У кого навчаюсь: Навчався у Володимира Кострова, Миколи Вінграновського, Геннадія Русакова, Бориса Чичибабіна, Йосипа Бродського, Бориса Пастернака……
Група: Користувач
Е-mail: << Для контакту з автором зареєструйтеся >>
Автор востаннє на сайті 2020.01.21 17:44
Автор у цю хвилину відсутній

Про автора
* * *

В листопаді 2017 року у відомому столичному видавництві «Український пріоритет» вийшла книга поезій Сергія Гупала «Моя несподівана радість», у якій – вірші різнопланового звучання, з неповторним відчуттям, осмисленням нашої епохи. Автор не цурається і вічних питань – у напрямку природи, кохання, любові… Чимало поезій – з ознакою іронії, яка характерна творчості Сергія Гупала.
До книжки «Моя несподівана радість» увійшло дві з половиною сотні віршів; для дизайну та кольорових ілюстрацій використано картини добре відомого художника з Тернопільщини Олега Шупляка. Книга має тверду обкладинку, 232 сторінки, надрукована на кремовому папері.


Нещодавно ( 2018 р.)у видавництві "Український письменник" (м. Київ) побачив світ роман Сергія Гупала "Люди і трафарети" (автор ілюстрацій Леся Черній, для оформлення обкладинки використано картину Миколи Кумановського). Обкладинка тверда. Папір кремовий. 348 стор.

e-mail: sergejgupalo@gmail.com


* * *


На міжнародному літературному фестивалі «Русский Stil-2013»(Німеччина) отримав звання " Автор - стильное перо".
Фіналіст міжнародного літературного конкурсу-фестивалю «Славянские традиции 2014».
* * *
Невідомі автори, котрі ховаються під псевдонімами(нікнеймами) та аватарами, на моїх сторінках -- небажані гості.Якщо таких осіб неможливо ідентифікувати за допомогою Інтернету,то їхні коментарі видалятимуться.


ПРО МЕНЕ І МОЇ ВІРШІ
«Ваші тексти "світового рівня" таки тексти, але скільки у них не став акценти, не звучать вони, вчитуєшся, а КАРТИНИ немає. Не рухається, не живе. Одні цятки-плями. < ...> Депресії трохи, розгубленості у них, втрата любові, а світла мало.Опори не ті... мабуть.
І я не зараджу. Позбуватися вад та набувати позлітки для Ваших опор Вам таки без мене, Сергію. Надто Ви твердоміцний».

Світлана Майя Залізняк,
полтавська поетеса, пацифістка-імперіалістка.
Вона ж - Щегарцова Світлана Іванівна. Дівоче прізвище її - Шматко.


Найновіший твір
Інтуїція -- це сіра конячка
"Перекладацький доробок Світлани-Майї Залізняк вражає передовсім своєю різноманітністю. Переклади Залізняк – це не банальна транслітерація творчого всесвіту митця, а співтворчість, дуалістичний і водночас монолітний симбіоз автора-мови-оригіналу і перекладача-української мови. Перекладач тонко відчуває метафізику вірша, його семантико-поетичне поле, точними і сильними мазками реалізує якнайтонше буттєвий та креативний потенціал тексту як точки перетину суб`єктивного образу об`єктивної реальності, і того, що існує як об`єктивна реальність. Отже, концептуалізм, іманентна інтелектуальність, філософський розмах, барокова розмашистість авторського стилю і водночас морально-етична аскеза вивищують Світлану-Майю Залізняк та її поетичні шедеври над сірістю буднів провінційного містечка, переносять її в інший – яскравіший, кращий, вищий світ – світ її власної «планети мар», до якої радо торують метафоричний шлях її вдячні читачі" (С.Ілініч, С.Осока).

ЦЕ ЩО - ОХОРОННА ГРАМОТА?


іманентна інтелектуальність????
Сміхота!

Пише поетка
завдяки
природній інтуїції,
даній Богом,
котрий розуму Залізняк-Шматко не дав.

Інтуїція - це ще не все у творчості,
інтуїція - сіра конячка.

морально-етична аскеза???

Ні моралі, ні етики у Шматко! Яка там аскеза! Поетка С. Шматко-Залізняк - це радше сільська бабище, яка застряла у плітках! За своє пліткування потерпає і буде потерпати. Таке(домисли,перекручування фактів,ниці вигадки, аби мене скомпрометувати) я не прощаю.

УСМІХНІМОСЯ: що це за інфекційне "її"???

"...та ЇЇ поетичні шедеври над сірістю буднів провінційного містечка, переносять ЇЇ в інший – яскравіший, кращий, вищий світ – світ ЇЇ власної «планети мар», до якої радо торують метафоричний шлях ЇЇ вдячні читачі" (Світлана Ілініч, Сергій Осока).