Логін   Пароль
 
  Зареєструватися?  
  Забули пароль?  
Галина Гнатюк (1977)

Отримані коментарі | Залишені коментарі| Інші коментарі

Коментатор Галина Гнатюк, [ 2015-01-10 14:40:39 ],
на сторінці твору     "***"  

Коментатор Галина Гнатюк, [ 2015-01-10 16:40:38 ],
на сторінці твору     "***"  

Пане Миколо! Я філолог "до мозга костей". Тобто знання основ версифікації у мене самої точно присутні. Грубо кажучи, вірші писати вмію. Про ерудицію? Може, я й не ходяча енциклопедія, але якийсь довідник точно. Сучукрліт? Орієнтуюся не гірше, аніж у якомусь іншому періоді, бо це мій фах.Перефразовуючи Яну Устимко, я вже досить давно не відчуваю себе дівчинкою в пісочниці. Бо, по-перше, вмію користуватися поетичними лопатками-грабельками-формочками для пасочок. Критичним відеречком себе натовкти по голівці не дам). Проблема швидше психологічного характеру. Я зненацька усвідомила, що мені дано щось трошки більше і вагоміше, ніж іншим. І боюся це ЩОСЬ не втратити чи змарнувати. Я по 5 разів на день свого редактора перепитую, чи він справді вважає, що з мене будуть люди. Важко, знаєте, почуватися початківцем у 37 років). Тому й прошу про адекватні оцінки.
Коментатор Галина Гнатюк, [ 2015-01-11 16:09:35 ],
на сторінці твору     "***"  

Знаєте, пані Марисю... Якщо ви, як кажете, не заглиблювалися в суть дискусії, то не посилайтеся на неї, добренько? Бо я вважаю, що маю право просити усіх ПМ -ців про об*єктивність оцінювання. То моя справа. А раз Ви у вчорашньому участі не брали - то про які наслідки мова? Я востаннє кажу: мені глибоко фіолетово, якими зрештою виявляться мої власні рейтинги, я просто хочу знати свою реальну оцінку. Але не збираюся миритися з завищеними балами. Такий уже в мене діагноз.

"І погодьтеся, ми приходимо сюди для демонстрації своїх дітищ - віршів і чогось навчитися, а не сперечатися в кого які звання, задирати носа з цього приводу і плювати на інших зі своєї високої дзвінниці. Молоді автори приходять сюди з надією чогось навчитися, то чому ж ви, шановні володарі високих звань МК, R1 і R2 навіть не читаєте їхніх віршів?" - пані Марисю, я ні в кого ніколи жодних статусів не клянчила. Ні про що ні з ким без потреби не сперечаюся. Читаю все. Не коментую? Чому ж, коментую. Якщо впевнена, що автор готовий сприйняти мою думку. Бо планка у мене ой яка висока. Але я навчилася її брати, почасти й завдяки ПМ. Ви ж мене абсолютно не знаєте, то з якого дива всі ці закиди?
1   ...   9   10   11   12   13