Логін   Пароль
 
  Зареєструватися?  
  Забули пароль?  
Уляна Маляр (2014)

Інфо
* Народний рейтинг 0 / 0
* Рейтинг "Майстерень": 0 / 0
* Творчий вибір автора: Любитель поезії
* Статус від Майстерень: Любитель поезії
* Коефіцієнт прозорості: 0.788
Переглядів сторінки автора: 5982
Дата реєстрації: 2015-06-22 22:50:49
Школа та стилі: ...романтизм
У кого навчаюсь: В.Шекспір, Д.Остін, П.Коельо Я. Вишневський, В.Шевчук.
Група: Користувач
Е-mail: << Для контакту з автором зареєструйтеся >>
Автор востаннє на сайті 2016.10.03 01:01
Автор у цю хвилину відсутній

Про автора
Уляна Маляр - українська співачка, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів, викладач вокалу, тележурналіст. Мріє писати пригодницькі романи та фантастику.

Найновіший твір
Місяць
Ніч. Небо засвітило свої ліхтарі, але найбільший з них – місяць, заховало в озері на дні.Бачи ть його тепер, лише найвища смерека, що так закохано на нього позира. Дивиться на неї і він, повелитель нічного неба – спокусник – місяць, котрий вже не одне серце склав у свій магічний ранець . Та зирить він не на неї , а вглядається крізь її гілля у даль…він видивляється когось, хто б і його серце забрав.

«Ох ,якби ж з ‘явилась саме та, єдина...Я світив би тільки для неї і щомиті своїми срібними променями обіймав. Ткав щоночі з зоряного пилу для неї сукні і дарував різних квітів аромат. Оберігав її від усього лиха і цілував, як ніхто й ніколи не умів. Виграв би у пекучого сонця день, щоб бути з нею вічно – у будь – яку пору, у будь – яку мілісекунду дня і ночі. Віддав - усе на світі, лиш би знайшов її, саме ту…» - мріяв на дні озера одинокий і гордий красень – місяць. Мріяла, дивлячись на нього ще і досі смерека. Вгамовула всередині всепоглинаючий любові жар, тримаючись за кудлаті напівсонні хмари. У відповідь на її гарячий погляд місяць тільки усміхнувся і, мов навіжений з дна озера на небо застрибнув.

Світить на небі місяць – князь - красивий, срібний, одинокий, що так і не пізнав кохання дар. Тягнеться вверх юна пані, величного ліса жона - смерека, що віддала своє серце неприступному місяцю.