Логін   Пароль
 
  Зареєструватися?  
  Забули пароль?  
Володимир Ляшкевич

Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Сергій Гупало (М.К./М.К.) [ 2020-01-14 16:59:18 ]
То для чого мені сипалася стільки похвальних коментарів? Ви помилися адресою, Любо! Їх потрібно було насипАти Світлані Залізняк!
Отож, Ви - не лікар, не суддя і не Бог. І нема чого плакатися, грати роль ображеної. Ваші вірші для мене примітивні, пускання сліз - наївне, це для членів районного літгуртка. Так звані мною "куцовірші",малесенькі за обсягом,- свідчення Ваших лінощів, бо Ви здатна написати щось більше, поважніше, але Вам головне посвітитися на сайті; тож виставляєте будь-що, убоге, недолуге. Ось скільки "пиріжків" я насипав на сайті! Можете їх собі позабирати, віддаю безплатно, вони,які і Ваші куцовірші, - нічого не варті. З Новим роком!


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Любов Бенедишин (М.К./М.К.) [ 2020-01-14 18:00:29 ]
Що сипалося, перепрошую? Овва! То це Ви мені зараз дорікаєте тими кількома обнадійливими коментарями, якими я Вас хотіла підтримати?
Ви мене певно сплутали з Оленою Болерою, це Вона була Ваша палка шанувальниця, я ніяк це не оцінюю, просто констатую - бо в кожного свої смаки. Олена має право на своє бачення і свої враження.

Я ж за весь період прокоментувала з Вашого лише те, що не було абсолютно врозріз з моїм світовідчуттям і поетичним світосприйманням. Я взагалі налаштована до людей позитивно. І в кожному в першу чергу намагаюсь бачити хороше і світле. Так. Бачила й у Вас і у Вашій творчості.
Залишила Вам кілька позитивних коментарів 4 чи 5 мабуть. І Ви мене тепер цим колете. Неймовірно. Наскільки мені не зраджує пам'ять, Ви мені щиро дякували за розуміння і підтримку.
До того моменту, доки я не висловила певні зауваження, пригадайте собі чим це скінчилось? Я Вам сказала, що з таким ставленням до коментарів Ви взагалі лишитесь без відгуків. Практично так воно й вийшло.
З 2017 року я Вас взагалі не коментую. І не бачила, щоб інші горіли бажанням.

Тож давайте, принаймні, залишимось людьми.
І кожен підемо собі своєю стежиною.

Шануймося!


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Сергій Гупало (М.К./М.К.) [ 2020-01-14 18:09:11 ]
Олена тут не причім! Не треба хитрувати! Не поводьте себе, як жидівка(не плутати х євреями). У мене докази похвал є... Але їх, дійсно, показувати не варто, та й часу для цього нема. Якщо ж вирішили захищати подругу Залізняк, то й готуйтеся з нею "страждати". Такі "миротворці", як Ви, мене не зворушують, не мають на мене впливу.


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Любов Бенедишин (М.К./М.К.) [ 2020-01-14 18:21:25 ]
Знаєте, ця дискусія більше не має жодного сенсу.
Я рада, що свого часу Вас забанила.

Віднині Ви перестали існувати для мене взагалі.


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Вікторія Торон (Л.П./М.К.) [ 2020-01-15 08:09:32 ]
Любо, переступіть через це... і не озирайтесь. Щодо того, щоб не публікуватись до одержанння відповіді від редакції, не робіть цього. Ви публікуєтесь для читача, не для сайту, не для авторів. Крім того, відповіді може й не бути. Остання відповідь від редактора, як я бачу -- ще за 2011 рік. Де він, що він -- ми не знаємо. Яка він людина, що в нього за критерії -- також. Якщо до цих пір не втрутився, то вже й не буде. Або скаже, що був відсутнім і нічого не знав. Пишіть і публікуйтесь. У Ваших коротких віршах є глибина.


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Сергій Гупало (М.К./М.К.) [ 2020-01-14 18:19:41 ]
Мені вказівка не потрібна,
Без неї легко обійдусь.
Свої місця чатуйте рибні,
Свою скапарюйте біду.


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Сергій Гупало (М.К./М.К.) [ 2020-01-14 18:23:36 ]
Слава Богу!
Нарешті!
Може, й справді відчепиться оця сльота?..


1   2