Логін   Пароль
 
  Зареєструватися?  
  Забули пароль?  
Євген Федчук (1960)

Інфо
* Народний рейтинг 4.860 / 5.38
* Рейтинг "Майстерень": 4.729 / 5.31
* Творчий вибір автора: Любитель поезії
* Статус від Майстерень: Любитель поезії
* Коефіцієнт прозорості: 0.761
Переглядів сторінки автора: 67638
Дата реєстрації: 2020-02-03 16:10:04
Група: Користувач
Е-mail: << Для контакту з автором зареєструйтеся >>
Автор востаннє на сайті 2026.06.25 16:44
Автор у цю хвилину відсутній

Найновіший твір
* * *
Навроцький орден в президента відібрав.
Вважає – не мав права він, мовляв
Ім’ям УПА підрозділ називати,
Ті кров поляків пролили багато.
Хоча три роки тому він, одначе
Зовсім інакше це питання бачив.
Сказав, що українці право мають:
Героями хай кого хоч вважають.
Бандера чи Шухевич їх герої.
Історії ми не чіпаєм тої.
Тож не поляки будуть визначати,
Як українці будуть називати,
У себе вулиці… А, бач став президентом
І точку зору поміняв моментом.
Забув при тому, ніде правди діти,
Орденоносців списки проглядіти.
Бо в списках тих і досі Муссоліні.
Він приніс більше користі країні?
А ще там Хорті – Гітлера поплічник.
Йому той орден, звісно, більше личить.
А ще орденоносна Катерина,
Що Польську зовсім знищила країну.
Суворову вручили у подяку –
В крові свободу утопив поляків.
Микола Другий мав цю нагороду.
Що він зробив для польського народу?
І Шредер – цей москальський сраколиз
Теж більше Польщі користі приніс?
Тож логіку хотілося б пізнати -
У кого орден треба відбирати?!