Логін   Пароль
 
  Зареєструватися?  
  Забули пароль?  
Ольга Шеремета (1991)
Якщо справи йдуть не так, як ти хочеш, дай їм пройти мимо, то не твої справи! Ігор Сивобол





Огляди

  1. Краєзнавча вітальня «Гостинний Львів»
    Нещодавно у Львові Наталка Криничанка зібрала всіх небайдужих у такій собі краєзнавчій вітальні. Місцем проведення стала дитяча бібліотека на вул. Симоненка. У світлому й просторому читальному залі панувала надзвичайно тепла, дружня і приємна атмосфера, яка в подальшому спонукала мене і не тільки одну мене до нових творчих поривів. Повітря переповнене запахом поезії і української пісні надихало на креатив.
    Читались вірші: лірика, сатира. Розважали гостей гуморески та влучні дотепи. Співались пісні під гітару. Надзвичайно привабливий і харизматичний Андрій Євтушенко просто закохав у себе усіх присутніх жінок. Богдан Лялька піснею зворушив би і найтвердіше серце. Від тої музики хотілось то плакати, то сміятись, то закружляти у танці. Читав свою поезію і Петро Чегурко, поезію сильну, навіть потужну. То вірші, які змушують задуматись як і про вічне, так і про побутові дрібнички, про стосунки, про життя, про курей і яйця.
    Організатор цього дійства, пані Наталя, з тонким гумором розповідала про Львів. Але не про той романтичний Львів з красивою архітектурою, а про спальні райони, про ті нетрі, де не ступає нога туриста, але де щодня топчуться декілька тисяч ніг корінних жителі.
    А почалося все і ще з «майстерень», точніше із сайту «Поетичні майстерні» (http://maysterni.com/). Сайт посвячено поезії, поезії і тільки поезії. Тут зареєстровано багато молодих і талановитих людей, а поряд з ними публікуються вже досвідчені майстри слова, що допомагають молодим критикою, порадою, власним прикладом. Згодом з легкої руки тої ж таки Наталки Криничанки вони почали зустрічатись у «Академічній книгарні», де в дружньому, майже сімейному колі за кавою читали вірші, співали пісень, будували плани на майбутнє. Називалось це свято поезії й духу однойменно з сайтом. З часом прихильників «майстерень» ставало більше та й більше. Одного разу їх стало так багато, що в «Академічному» не вистарчило стільців. Саме тоді стало зрозуміло, що потрібно розширювати горизонти. Потрібне щось більше і масштабніше, бо вся та енергія яка вивільнялася з віршами й піснями могла просто розірвати «Академічне». І що тоді? Всім скидатись на відбудову і ремонт? Та на щастя доля подарувала Львову і його талантам таку чудову Криничанку. Пані Наталя ж, довго не думаючи, зорганізувала краєзнавчу вітальню «Гостинний Львів», в яку вклала частинку себе і своєї душі, як, зрештою, і в усе за що вона береться.
    Хочеться подякувати пані Наталі за той чудовий недільний вечір, подякувати і за її вміння відшукувати, відкривати неймовірні таланти, подякувати за все що вона робить для Львова і львів’ян.
    Львів, 2009



    Прокоментувати
    Народний рейтинг: -- | Рейтинг "Майстерень": --