ОСТАННІ НАДХОДЖЕННЯ
Авторський рейтинг від 5,25 (вірші)

Віктор Кучерук
2025.07.02 05:30
Як ґрунт підготувати,
Щоб мати врожаї, –
Розказують вдвадцяте
Учителі мої.
Відомо їм достоту,
Коли пора якраз
Уже іти полоти,
Чи підгортати час.

Юрій Лазірко
2025.07.02 03:14
Залишайсі на ніч - мій Сірко
Відхлепоче ті з рук мольоко,
Схочуть кури курчати "ко-ко"
На підстилках у стиль ро-ко-ко!

Я тебе на руках донесу,
Прополощу в миднице красу,
Покрою нам на двох кубасу,

Федір Паламар
2025.07.01 23:57
Розхожими були Патерики
Про кельників німих і бісогонів –
Тоді миряни різні залюбки
Рівнялись показово на канони.

Опісля настає період хронік:
Походи, розкоші, повстання мас,
Прославлені в суспільній обороні –

Леся Горова
2025.07.01 22:02
На екватор вмощені небесний
Зір липневих квітнуть едельвейси.
Космосу похитує їх вітер.
Там десь паленіє Бетельгейзе.
В Оріоні - зоряна імпреза!
Наднова народжується світу!

Багрянисто зірка догорає,

Борис Костиря
2025.07.01 21:47
Багато людей думають:
куди зник поет?
Куди він дівся
із літературного поля?
Його немає в соцмережах,
у "Фейсбуці", " Телеграмі",
його телефон
не відповідає.

Данько Фарба
2025.07.01 21:21
Якщо ти хочеш проковтнути це -  вперед. 
Я краще все перетворю на сміх і попіл. 
Забуду ключ від усіх своїх дверей. 
Розмножу гнів неприйняття на сотні копій.

Закриюся від натовпу плащем. 
Пройду як ніж через вершкове масло. 
Залишуся заручни

Іван Потьомкін
2025.07.01 13:52
Хоч було вже пізно,
В крайню хату до ворожки
Якось Чорт заскочив:
«Розкажи, люба небого,
Тільки правду щиру,
Що говорять тут про Бога
І про мене, звісно?
Прокляли, мабуть, обох

Віктор Кучерук
2025.07.01 12:27
Далеч безкрая синіє, як море,
Мліючи тихо в принаднім теплі, –
Жайвір щебече здіймаючись вгору
І замовкає, торкнувшись землі.
Змірюю поглядом світле безмежжя,
Хоч не збираюся в інші краї, –
Подуви вітру привітно бентежать
Ними ж оголені груди мої

Світлана Пирогова
2025.07.01 10:14
Густішає, солодшає повітря,
немов саме говорить літо,
пахуча розквітає липа.
- Це дерево душі, - шепоче вітер.
Цілюща магія, любов і ніжність,
бо до землі торкнулась Лада,
і все в цім дереві до ладу:
деревина легка і цвіту цінність.

С М
2025.07.01 09:09
Заявишся опівночі і мовиш ‘Ніч не видно’
Бо через тебе я засліп, і я боюся світла
Кажу тобі, що я сліпий, а ти показуєш мені
Браслети, що я оплатив давно

Назовні усміхаюсь, але на серці холод
Хоч кажеш, ти є поруч, я знаю щось не то

Тетяна Левицька
2025.07.01 08:05
Двічі не ввйдеш в рай,
у вертоград* розкішний,
бо не тобі в розмай
кров'ю писала вірші.
Небо і два крила –
в сонячному катрені,
ДНК уплела
в райдужні гобелени.

Борис Костиря
2025.06.30 21:47
Аритмія в думках, аритмія у вірші.
Ми шукаємо ритми, що розламують ніші.

Ми шукаємо сенсу у грудах каміння.
У стихії шукаємо знаків творіння.

У безликості прагнем побачить обличчя.
І порядок у хаосі, в темряві - свічі.

Козак Дума
2025.06.30 10:42
Смакую червня спілий день останній
раюючи, бо завтра утече,
а з абрикос медових спозарання
гарячий липень пироги спече.

Посушить стиглі яблука і груші
на бурштиново-запашний узвар,
задухмяніє пелюстками ружі

Богдан Манюк
2025.06.30 09:12
Частина друга Жовч і кров 1930 рік Потяг Львів-Підгайці на кінцеву станцію прибув із запізненням. Пасажир у білому костюмі та капелюсі упродовж усієї мандрівки звертав увагу на підрозділи польських військових, які й затримували рух потягу, сідаючи в

Тетяна Левицька
2025.06.30 08:21
На подвір'ї, біля хати,
в кропиві та бузині
дозрівають пелехаті
чорнобривці запашні.

На порозі чорний вужик
примостився спочивать.
Квітнуть мальви, маки, ружі —

Віктор Кучерук
2025.06.30 05:48
Закохані до згуби
Лише в своїх дружин, –
Дбайливі однолюби
Додому йдуть з гостин.
Хоч ген затишна гавань,
А тут – низенький тин, –
Наліво, чи направо,
Не зверне ні один.
Останні надходження: 7 дн | 30 дн | ...
Останні   коментарі: сьогодні | 7 днів





 Нові автори (Публіцистика):

Пекун Олексій
2025.04.24

Самослав Желіба
2024.05.20

Анатолій Цибульський
2024.04.01

Іван Кушнір
2023.11.22

Олена Мос
2023.02.21

Зоя Бідило
2023.02.18

Олег Герман
2022.12.08






• Українське словотворення

• Усі Словники

• Про віршування
• Латина (рус)
• Дослівник до Біблії (Євр.)
• Дослівник до Біблії (Гр.)
• Інші словники

Тлумачний словник Словопедія




Автори / Євген Чорний (1984) / Публіцистика

 Меморандум Перемоги Українського Народу - що має її засвідчити

Усремося - не здамося!!!

Український Народ

Діє Суто 10.03.22 – Київ
Для всіх, кого це стосується і цікавить!!! – з причини перемов та думок, що вже з’явилися з питання, які результати-досягнення мають бути свідченнями перемоги та визнані Україною для припинення бойових дій та визнання закінчення загарбницької з боку рф-зграї війни.

Стислий варіант основних ідей для їх суспільного осмислення та уточнення в розумінні Української сучасної ідеології цивілізаційного розвитку – як проект «Меморандум Перемоги Українського Народу» - що має ознаменувати Перемогу (які події мають засвідчити досягнення цілі та мети Українства у війні проти «імперії зла» від 2014 р. - народне зрушення на Майдані - до 2022 р.).
З питання, чим має закінчитися війна між «Росією», як країною-агресором, та Україною, яка повстала за весь цивілізований світ проти «імперії зла» сучасного світу.
Яким має бути акт Воз-месть-дія (тлумачення та обґрунтування щодо застосування подібних понять див. Орійська Ідеологія України - http://www.mykola.com/2015-09-30-16-23-11/2015-09-30-16-24-13/47-oriiska-ideolohiia ), що має засвідчити 1-у Перемогу у споконвічній боротьби добра над злом у новому тисячолітті.
1. Кордони України – беззастережне та безумовно відновлення міжнародно визначених нині меж Української державності.
Водночас, на правах переможців у війні 2014-2022 р.р. із світовим мороком, проголошення про плани ненасильницького Відродження історичного ареалу земель проживання Українців («від Дону до Сяну»). Тобто засвідчення для міжнародної спільноти, що Українці мають право відновити історичні терени (ареал) свого населення – визначається тим, де живуть, де ще недавно, з історичного погляду, населяли землі і жили україномовні люди – в першу чергу, за умови, що сучасне населення цих територій захоче відновити свій історичний зв‘язок та відродити свою національну самоідентифікацію як Українців.
2. Вирішення питання повної демілітаризації російського населення – вилучення чи знищення усіх видів озброєння (у повчання та напоумлення наступних поколінь – залишити нагромаджені за останній час по рф-території культові композиції військової техніки у недієздатному стані – за бажанням місцевого населення чи народів-сателітів рф-агресора). Припинення діяльності всіх органів та структур збройних сил, розформування армії, закриття всіх військових училищ.
3. Для проведення акту історичного Воз-месть-дія над країною-агресором: з усіх музеїв та сховищ на території «кремля московського», а також музеїв у різних містах розсіянців (ермітаж, третьяковська галерея тощо) провести вилучення награбованих історично-архіологічних цінностей, культурних та церковних реліквій, надбань мистецтва, які були загарбницькі привласнені і які не є власним творчим надбанням населення саме московщини.
Сповідуючи принцип історичної справедливості між народами, Україна повертає до себе свої власні історично-археологічні цінності, культурні та церковні реліквії, надбання мистецтва. Подібні речі, які не є власним надбанням Українського народу, мають бути безкоштовно повернені у власність тим народам, історичним надбанням яких вони і є насправді.
4. Для проведення акту історичного Воз-месть-дія над країною-агресором:
- Руйнація т.зв. «кремля». Для цього Збройні сили України та Сили територіальної оборони Збройних Сил України мають здійснити військовий похід до Москви з єдиною метою – проведення ритуальної кастрації-руйнації «кремля» вщент, до стану порохняви всього комплексу будівель т.зв. «московського кремля – красної площі». За умови не чинення опору населенням при проведені історично-показової кастрації-руйнації «кремля», всі інші «московські» будівлі не повинні піддаватися руйнації.
- Офіційне перейменування території московщини у визнану міжнародною спільнотою назву Мокшанія (як місце подальшого існування тих осіб, що вирішать продовжити йменувати себе «русские». Громадяни України, які як «русские» будуть наполягати на праві продовжувати виховання своїх нащадків у «російські мовній культурі» - переселення на територію Мокшанії. Наймення Московія – може розглядатися як варіант, при виконанні певних умов загальнонародного покаяння).
5. Всі воєнні рф-злочинці періоду війни з 2014-2022 р.р. мають бути засуджені міжнародним трибуналом, місце проведення якого мають визначити Українці.
6. За рішенням цього ж міжнародного трибуналу - вирішення питання виплати коштів контрибуції від рф для відновлення міст, сел, доріг, інфраструктури та моральних втрат і збитків родин в Україні; залученням рф-військовополонених та рф-військових, що приймали участь у бойових діях, для відновлювальних робіт на теренах України.
7. Для проведення акту національного самоочищення Українців та творення віковічно-історичної пам’ятки для усі майбутніх керманичів Українського Народу – проведення у Києві ритуально-показової страти винних у загибелі людей під час подій Майдану-2014 - «Поминальні свічки Небесної Сотні».
Ідея акції була запропонована ще у 2014 р. київським чудотворцем-інтелектуалом О.М., який здійснював мага-мистецьку підтримку подій Київських Майданів у 2004 р., 2014 р. та відкритої воєнної борні і духовної брані сил Світла із силами Морока у період 2022 р.:
- Для покарання винних зібрати – із залученням міжнародного розшуку - всіх тогочасних злочинців: чиновників всіх різновидів, держслужбовців різних рангів (включно чинів МВД, СБУ, МО), які віддавали чи сприяли виконанню злочинних наказів та команд, політичних діячів різних видів, пропагандистів,- причетних до подій, що привели до загибелі Небесної Сотні, з усіма їх сім’ями, включно батьків, жінок, дітей-онуків, без огляду на вік – починаючи від В. Януковича, того часу виконуючим обов’язки президента, до останнього «беркутівця»- стрільця.
- У м. Києві, від Європейської площі вздовж по вул. Грушевського до Лаври і далі; за допомоги шин – як символу Праведного Вогню Майдану,- які одягаються, як кільця з ніг до голови, на кожного із визначених потвор і їх нащадків, що прикріплюються до ритуальної палі-стояка із закріпленою зверху Світлиною загиблого, у спомин ім’я якого чиниться цей ритуал, - виставляються поминальні свічки-помста від імені Народу України.
- Привселюдне спалення «Поминальних свічок Небесної Сотні», під звуки пісні «Пливе кача по Тисині», Молитви за Україну - "Боже великий, єдиний, нам Україну храни", та Державний Славень України «Ще не вмерла України ні слава, ні воля». Ритуал вогняного самоочищення України проводиться із запрошенням, за бажанням, рідних та близьких Героїв Небесної Сотні, діючих глав держав світу, - із всесвітнім освітленням ритуалу Воз-месть-дії над потворами-негідниками, що уявляли себе гідними і безсумнівно здатними бути керівниками будь-якого рівня над Українським Народом.
- Закінчення ритуалу – проїзд підмітально-прибиральних машин для змивання водою всіх залишків сміття. Прочитання від імені Українського Народу молитви-пробачення перед іншими народами світу за проведення такого ритуалу-помсти - акту Воз-месть-дія - із проханням розумінням і прощення.
8. Безумовне припинення діяльності московського патріархату в Україні. Передача під управління ПЦУ усіх церковних споруд. Позбавлення духовного сану усіх вищих ієрархів московського патріархату в Україні, переселення монастирських монахів московського патріархату до монастирів у Мокшанії, проведення переходу до ПЦУ священиків місцевих приходів через процедуру церковної «люстрації».
9. Після реалізації цих заходів – проведення військового параду на знак засвідчення Перемоги.

Хай Буде!

Додатково для осмислення
https://zn.ua/macrolevel/chto-my-dolzhny-sdelat-posle-pobedy-ukrainy.html
11 марта, 2022, 08:30
Игоря Бураковского читайте Что мы должны сделать после победы Украины





      Можлива допомога "Майстерням"


Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi,
  видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Про оцінювання     Зв'язок із адміністрацією     Видати свою збірку, книгу

  Публікації з назвою одними великими буквами, а також поетичні публікації і((з з))бігами
не анонсуватимуться на головних сторінках ПМ (зі збігами, якщо вони таки не обов'язкові)




Про публікацію
Дата публікації 2022-03-14 08:51:27
Переглядів сторінки твору 563
* Творчий вибір автора: Любитель поезії
* Статус від Майстерень: Любитель поезії
* Народний рейтинг 0 / --  (0 / 0)
* Рейтинг "Майстерень" 0 / --  (0 / 0)
Оцінка твору автором -
* Коефіцієнт прозорості: 0.752
Потреба в критиці щиро конструктивній
Потреба в оцінюванні не обов'язково
Конкурси. Теми Соціально-громадська тематика
Культурологічна тематика
Виступи, брифінги, звернення
Довкола відомих персон
Еліта і псевдоеліта
Езотерика чи ж бо справжня реальність?
Війна
Автор востаннє на сайті 2022.03.14 08:51
Автор у цю хвилину відсутній