ОСТАННІ НАДХОДЖЕННЯ
Авторський рейтинг від 5,25 (вірші)

Юрій Лазірко
2026.06.26 16:53
it lives in me...
the sea of touches and
the endless kisses
ohoooooooooooh
oh wings of mine
your weightless moments -
heaven to embrace
the sparkling wine

С М
2026.06.26 16:36
Боже Мій

Люди, що ви накоїли?
Його замкнули ви у клітці, у злотій клітці
Змусили коритися релігії
Його, воскреслого з могили, із могили

Він є богом анічого

Тетяна Левицька
2026.06.26 15:23
Барвиста поезія, щемна, глибока —
життєвої мудрості сталий архів —
натхненно звучить на підмостках високих
її чарівний, кантиленовий спів.
Проймають катренів думки автентичні,
на розмах олжу б'ють по лівій щоці,
і маски лукаві зривають з обличчя,

Борис Костиря
2026.06.26 13:02
Я встану рано в сутінках зелених,
Пройду крізь гай дрімотний і черлений.

Прийду на стадіон крізь варту лісу,
Крізь ватру сну і незворушність міста.

Проб'ється думка крізь застиглість часу,
Крізь розтривожену інертну масу,

Ірина Вовк
2026.06.26 11:04
Розділ V. МІЖ КОЛИСКАМИ ТА ПРЕСТОЛОМ, АБО КИРИЛИЧНИЙ ПІДПИС НА ЛІЛЕЯХ ФРАНЦІЇ Земля Капетингів дихала вогкістю та залізом, коли у весняний день тисяча п’ятдесят другого року над Суассоном прокотився перший крик немовляти. Усміхнена Анна схилилася над

хома дідим
2026.06.26 09:30
хмариво синьовидне
веслярі небесні
уявляються невідомі
немислимі
які умудряються
уявлятися саме так
веслярами
що тебе утішає явно

Охмуд Песецький
2026.06.26 07:57
Сумуючи, немов розстаючись,
Про завтра не домовившись чи після
Зустрітися не днями, то колись,
Коли згадається сердець любовна пісня...


Закоханість і первісний інстинкт –
Усе працює, щоби поєднати,

Віктор Кучерук
2026.06.26 07:32
На берегах минулого сліди
Моїх, на жаль, непослідовних кроків, -
На берегах минулого - плоди
Не дуже добре вивчених уроків.
На берегах минулого - весна
І невичерпне джерело натхнення, -
На берегах минулого ясна
Пора завжди очікує на мене.

Катерина Савельєва
2026.06.25 23:55
Заховалася спека в повiтрi,
Вiдпустила давнiшнi надiї
I сховавши весь всесвiт пiд вiї -
Розгорнулася в небi колiбрi.

Сiль зневажливих дiй з себе витри.
Присмак меду солодкого мрiї.
Поруч подих до тебе вже вiє

Євген Федчук
2026.06.25 16:40
Тої зими, як вдалося німців зупинити
Під Москвою й від столиці трохи відтіснити,
Москалі відчули силу, кров у них заграла,
Переможцями вони вже себе уважали.
Думали, що уже німців добряче побили
Й сорок другий переможно закінчить рішили.
Подумали, щ

Володимир Ляшкевич
2026.06.25 15:13
З циклу "Від минулого до майбутнього", ново-ведичний реалізм Вступ Це п'ята книга з цілісного циклу художніх авторських романів, написаних в стилі ведичного ново-реалізму. В ній розповідається про подальші здобутки головних героїв, що знайшли сво

Борис Костиря
2026.06.25 13:27
Ці люди, що покинули домівки
Давним-давно й поїхали туди,
Куди ми не дістанемо путівки,
І сніг уже позамітав сліди.
Про них забули друзі і сусіди,
І зблякла пам'ять в їхніх головах.
Круки волають, мов невтомні біди.
Сідає попіл на святих словах.

Вячеслав Руденко
2026.06.25 11:57
як перенасичена дарами
пташка у калині в рукаві
кропив'янка небу візаві
дощиком вщухатиме ярами
чи то у незвідане колись
чи у шал розпізнаного завтра
наче заповітом бронтозавра
досвітками степу горілиць

хома дідим
2026.06.25 08:44
як написав поет
не потрібно елегій
ні про життя
ні про смерть
серед шипшини цієї
півоній черемхи
ширяють птахи
розмаїто незмінні

Ігор Шоха
2026.06.25 08:20
Як неминучі дні ясні
і мимолітні темні ночі,
так моя доля уві сні
являє світло-карі очі,
так тінь її із висоти –
із піднебесся за рікою
іще вітається зі мною,
забувши спалені мости.

Ірина Вовк
2026.06.25 06:28
Розділ ІV. ВЕСІЛЬНИЙ ВІВТАР ТА ЗОЛОТА КЛЯТВА Травневий день у Реймсі 1051 року дихав грозою. Свинцеві хмари чіплялися за гострі шпилі величного собору, а повітря було таким густим, що здавалося, ніби його можна різати мечем. Французька знать та єписко
Останні надходження: 7 дн | 30 дн | ...
Останні   коментарі: сьогодні | 7 днів





 Нові автори (Поезія):

Володимир Кириленко
2026.06.20

Боговик Владислав Боговик Владислав
2026.06.18

Іван Веселий
2026.06.15

Надія Ляшук
2026.06.14

ВАСИЛЬ КУЗІВ
2026.06.11

Неїл Лорен
2026.06.08

Володимир Журавльов
2026.06.05






• Українське словотворення

• Усі Словники

• Про віршування
• Латина (рус)
• Дослівник до Біблії (Євр.)
• Дослівник до Біблії (Гр.)
• Інші словники

Тлумачний словник Словопедія




Автори / Юля Бро (1979) / Вірші

 щасливий
Звиває присмерк в тугі сувої блакить небесну,
Ти позіхаєш, ти вариш каву, ти пишеш п’єсу.
І розсип зерен і розклад літер – одна байдужість.
Немовби вітер забравсь під светра – ти занедужав.
Короткозорість переростає в далеко-зорі-сть
І кістка в горлі, і звістка коле, й волає совість.
Слова воліють шляхів шукати і горлом здертим
Собі прямують… вона чекає на тебе вперто.
Листи, розмови, торішні фото, гріхи, горіхи…
Минає квітень і в літні мандри з’їжджає стріха,
А ти не певний, що варто бігти, наздоганяти
І гризти лікті й читати Свіфта…чи не читати…
Вона чекає… бо ти збираєш наплічник, доле,
Нашийник псові вдягаєш, пахнеш аморе-морем,
Бо чути кроки, рухомі тіні за видноколом
Й зникає протяг, й прямує потяг крізь ніч і холод,
Мости, вокзали, чужі світанки, спокуси ласі
І голоси… і стоголосся… й шеренги в каси.
Крізь тихий шепіт твоїх драконів про брак кордонів
У нетрях серця, про вибух дурі, про вплив гормонів.
Знайомі пики, слова тверезі, думки резонні:
Ти завеликий хлопчисько грати у робінзонів,
У гуліверів, у донкіхотів під страхом страти
Та потяг мчиться повз забобони, крізь стіни й грати.
Такою буде остання пісня, остання воля:
Дивитись з нею як світ згасає і йде поволі.
Без тебе будуть томати їсти, трусити сливи...
І Бог із ними…
___________________________
…І Бог – з тобою. Бо ти щасливий.




Найвища оцінка Чорнява Жінка 6 Майстер-клас / Майстер-клас
Найнижча оцінка Юлія Шешуряк 5.25 Майстер-клас / Майстер-клас

      Можлива допомога "Майстерням"


Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi,
  видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Про оцінювання     Зв'язок із адміністрацією     Видати свою збірку, книгу

  Публікації з назвою одними великими буквами, а також поетичні публікації і((з з))бігами
не анонсуватимуться на головних сторінках ПМ (зі збігами, якщо вони таки не обов'язкові)




Про публікацію
Дата публікації 2009-04-07 18:27:15
Переглядів сторінки твору 26127
* Творчий вибір автора: Любитель поезії
* Статус від Майстерень: R2
* Народний рейтинг 5.100 / 5.88  (4.836 / 5.55)
* Рейтинг "Майстерень" 5.189 / 6  (4.808 / 5.53)
Оцінка твору автором -
* Коефіцієнт прозорості: 0.727
Потреба в критиці щиро конструктивній
Потреба в оцінюванні
Автор востаннє на сайті 2017.10.09 11:17
Автор у цю хвилину відсутній

Коментарі

Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Чорнява Жінка (М.К./М.К.) [ 2009-04-07 21:23:47 ]
Дійсно щасливі ті, хто можуть отак встати з-за столу, потягтися, схопити собацюру, вийти з домівки і... змінити долю назавжди.
І ритм-ритм! Ай да Юля!


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Юля Бро (Л.П./М.К.) [ 2009-04-08 11:13:20 ]
Чорь, а хто не може? хіба що - не хоче... а так гадаю єдина свобода, що є у кожного без винятку - це свобода вибору) Дяка тобі за коментар! Цьму:)


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Сонце Місяць (Л.П./М.К.) [ 2009-04-07 21:58:38 ]
За шурхотом хвилі за хвилею, пам'ять- вода- мати
Спростовує і відміряє, що на береги, що в забуття
Кого запросити на горе, кого у щастя прогнати..

І Бог із ними.. І Бог із нами.. Це типу жжиття..

:-)


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Юля Бро (Л.П./М.К.) [ 2009-04-08 11:16:15 ]
Саш, файненька типу алюзія;)Нащо нам на горе? нам на горе не треба..або тіко із ковалем, аби тому горю мало не здалося:))) Так що - тримаємо курс лише на щастя...


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Просто Немо (Л.П./Л.П.) [ 2009-04-07 22:03:22 ]
структуровано кожні два наголошені склади дорівнюють одному пострілу впритул - жорстко, сильно, влучно...
снайпер, аднака
(соррі за мілітаризм)

Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Юля Бро (Л.П./М.К.) [ 2009-04-08 11:17:50 ]
Серже, мені надзвичайно приємний мілітарізм такого гатунку:)


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Юрій Сегеда (Л.П./М.К.) [ 2009-04-07 22:07:27 ]
Просто дуже чудово, що тут іще скажеш... :)


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Юля Бро (Л.П./М.К.) [ 2009-04-08 11:19:01 ]
Юр, дяка-дяка-дяка... як потрійне "будьмо";)


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Ретро Лю (Л.П./Л.П.) [ 2009-04-07 22:58:15 ]
(ІНХО) То чи не одне з найкращих, що я від початку року читав...
З весною,
Л.Ю.


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Юля Бро (Л.П./М.К.) [ 2009-04-08 11:20:13 ]
Юрію, це аж надто коштовна оцінка) Дяка!


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Редакція Майстерень (Л.П./М.К.) [ 2009-04-08 17:41:08 ]
Симпатична штучка, Юль, вийшла, як на мене цілком заслуговує на "прекрасно".
Звичайно, деякі місця можна ще "домилозвучити", і, здається "й" забагато. :)


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Юля Бро (Л.П./М.К.) [ 2009-04-08 18:11:02 ]
моє шанування, Редакціє! У нашому меню вдячності за Ваш коментар сьогодні пропонується: доземний уклін, реверанс і письмова подяка із занесенням у особисту справу:))

Таак.."й" там штук шість..а якщо порахувати ще всі "і" й "та"..то взагалі інших слів лишається небагато:)))))))


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Редакція Майстерень (Л.П./М.К.) [ 2009-04-08 19:10:30 ]
А якщо взяти окреме, прекрасне жіноче тіло, скільки "й" у ньому, постійно перебуває? Отож я про (і за) таку композиційну досконалість!


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Юля Бро (Л.П./М.К.) [ 2009-04-09 09:07:52 ]
:)))охо-хо, Редакціє...яке гурманство та естетство:)) У Вас неупереджений погляд на "й" та цікавий кут зору;)


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Редакція Майстерень (Л.П./М.К.) [ 2009-04-09 10:24:43 ]
Хотів трішечки вас, Юліє, повеселити, а ви "й" натякнули на можливість саме такого "текстового" жарту. :)


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Олесь К (Л.П./Л.П.) [ 2009-04-09 20:09:51 ]
Вражаюча експресія! Дивовижна образність!
Хотів би, шановна пані Юліє, поскаржитися, що не зрозумів ось цей рядок: Дивитись з нею як світ згасає і йде поволі.
Тобто, скаржуся на самого себе :) Але буду вдячний, якщо порятуєте у скруті:)

Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Юля Бро (Л.П./М.К.) [ 2009-04-15 22:19:52 ]
дякую, пане Олександре..але ж і завданнячко Ви мені знайшли...пояснювати вірші це заскладно для мене..але я спробую. Отже, йдеться про те, що наш герой дістався-таки до нашої героїні і будуть жити вони довго і щасливо, амінь. А коли прийде їм час помирати, то, уявімо собі, що не вони підуть зі світу, а він ніби-то йде від них..душа відлітає, сонце сідає, згасає світло... зважаючи на те, що всі ми трохи соліпсісти і вважаємо, що світ обертається навкруги нас, то сприйняття преходу до іншого світу може бути саме таким: не я йду, а світ йде від мене...якось так:)


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Сергій Татчин (М.К./М.К.) [ 2009-04-15 22:23:29 ]
о! Бро Юля - привіт:) про шо тут мова?
так-так-так... так я це вже читав! Й..й... - пам"ятаю-пам"ятаю.
класний текст - нічого не скажеш.


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Юля Бро (Л.П./М.К.) [ 2009-04-15 22:47:21 ]
Привіт, Сергію!) і нічого не скажеш - класний і скажеш щось - теж ніби класний...;)


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Сергій Татчин (М.К./М.К.) [ 2009-04-15 22:55:46 ]
з якого боку не дивись - авторська вдача:) це ж треба так вміти!


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Юля Бро (Л.П./М.К.) [ 2009-04-15 23:07:29 ]
не знущайся, благаю..авторська дача - от привід для компліманів, а вдача то щось таке сумнівне на кшталт лебединої пісні))


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Чорнява Жінка (М.К./М.К.) [ 2009-04-15 22:49:29 ]
О, пока ви обидва тут, скажіть: рідка птиця долетить до середини ВЛГЗ?


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Сергій Татчин (М.К./М.К.) [ 2009-04-15 22:54:30 ]
це запрошення до чергової порції теревенів?
над ВЛГЗ птиці не літають: в агнє брода нєт! там же спиртові випари.


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Чорнява Жінка (М.К./М.К.) [ 2009-04-15 23:00:40 ]
так, запрошення, якщо господиня сторінки не проти :)
так у вас там птиці всі мали бути загартованими, шикуватися в колони чи шеренги і літати над парами туди-сюди. на заздрість людям. і москалям.


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Юля Бро (Л.П./М.К.) [ 2009-04-15 23:00:08 ]
Чорь, більше того: не кожен сталкер дійде до ВЛГЗ, багатьох розбиває вже відомий тобі гепезець просто під іржавою аркою, що символізує вхід:))


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Чорнява Жінка (М.К./М.К.) [ 2009-04-15 23:02:19 ]
Я знаю вихід. треба закріпити за кожним алконавтом окремо взяту птицю. і хай на них, як Івасики-телесики гарують :) а гепегезь можна модифікувати якось там.


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Сергій Татчин (М.К./М.К.) [ 2009-04-15 23:03:26 ]
це щось із "Пластиліну Калєц" - було таке кіно.


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Чорнява Жінка (М.К./М.К.) [ 2009-04-15 23:03:43 ]
шото в мене на слові гепезець рука збойнула :))) до чого б це?


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Чорнява Жінка (М.К./М.К.) [ 2009-04-15 23:13:41 ]
так усі ж кіна з життя списують :)


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Юля Бро (Л.П./М.К.) [ 2009-04-15 23:05:00 ]
господиня як кожна порядна власниця культурного салону завжди радіє цікавим гостям.. до речі, як би це коректніше сказати і не розголосити при цьому чогось на кшталт таємниці? *шкребе потилицю*..так от: сподіваюсь, Лю, що цього року у всіх бажаючих поетів буде нагода приїхати до Вінниці наприкінці літа.. і я вже точно знаю куди поведу особисто тебе на екскурсію)))


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Чорнява Жінка (М.К./М.К.) [ 2009-04-15 23:16:27 ]
вау (нетерпляче потирає долоні і загинає пальці ... червень, липень, серпень? арбузи, дині... ммм... екскурсія...


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Сергій Татчин (М.К./М.К.) [ 2009-04-15 23:26:40 ]
на ВЛГЗ завжди черпень.


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Сонце Місяць (Л.П./М.К.) [ 2009-04-15 23:28:48 ]
добрий вечеранок?

:-)


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Чорнява Жінка (М.К./М.К.) [ 2009-04-15 23:30:41 ]
а всі зацікавлені поети у черпні хіба вмістяться під аркою ВЛГЗ? далі, я розумію, вхід завалено трупіками пташок


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Сергій Татчин (М.К./М.К.) [ 2009-04-15 23:31:05 ]
і ковтень.
потім може бути... тілопад... спатень...


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Ні Но (Л.П./Л.П.) [ 2009-04-15 23:36:03 ]
Юуууль... поведи її, куди мене водила... (зразу така шаріється і тікає)


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Сергій Татчин (М.К./М.К.) [ 2009-04-15 23:46:19 ]
у стріп..п..ба-а-а..ррр?


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Чорнява Жінка (М.К./М.К.) [ 2009-04-15 23:52:04 ]
гарне місто яке! зоопарк є (на кінцевій п"яти трамваїв - так Татчин казав). ВЛГЗ є. ГПЗдець є. стррриииппп-не побоюсь-цього-слова-бар є...
а чо червоніти, Ніко?


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Сонце Місяць (Л.П./М.К.) [ 2009-04-15 23:55:04 ]
я так зрозумів, відкривається сезон поетичного секс- туризму у Вінницю?


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Юля Бро (Л.П./М.К.) [ 2009-04-15 23:59:26 ]
вірно зрозумів, Саш.. як альтернатива зеленому туризму і блакитному альтруїзму:)


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Сонце Місяць (Л.П./М.К.) [ 2009-04-16 00:05:18 ]
Тобто- секс везти з собою а коктейлі ставить Вінниця?

:-)


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Чорнява Жінка (М.К./М.К.) [ 2009-04-16 00:07:28 ]
Потім звіт поетичний - "Вінницький тілопад" - хто зуміє, хай напише.


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Юля Бро (Л.П./М.К.) [ 2009-04-15 23:43:21 ]
Ні, лірична відповідь:

я поведу у вінниці тебе
туди, де всіх поетів так шкребе
у черпні, ковтні, слипні, тілопаді,
де в грудь цілують, як казав Сааді,
і де "не пьянки окаянной ради"
нап’ємось так, щоб ані ме, ні бе;)


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Чорнява Жінка (М.К./М.К.) [ 2009-04-15 23:48:12 ]
нічо собі! Юль, Ніка сказала: поведи ЇЇ (тобто мене). А куди, до речі, ти Ніку водила? Тільки ціхо кажи.
Ти мене прям заінтригувала: шкребе, у грудь цілують... лікарня з пиявками???


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Юля Бро (Л.П./М.К.) [ 2009-04-15 23:54:00 ]
Чорь, я зрозуміла, що ЇЇ, то - тебе. Хіба я могла б юнку водити по місцях пікантного цілування? (луна утворює гучне "..могла..могла..могла...)

ПМ:лікарня у Вінниці є. психіатрична. імені Ющенко. "там хорошо, но нам туда не надо":)


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Чорнява Жінка (М.К./М.К.) [ 2009-04-16 00:01:14 ]
та ви шо? не жартуєте? оце так фантазія у атцоф міста :)) а ветлікарні імені Тимошенко нема?


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Сонце Місяць (Л.П./М.К.) [ 2009-04-16 00:12:11 ]
я знаю, це насправді була секретна кактусова ферма :-)


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Чорнява Жінка (М.К./М.К.) [ 2009-04-16 00:20:24 ]
і над кактусами - бджілки літають. бо правда ж матеріалу потрібна. і хворим так спокійніше, і кактуси під наглядом.


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Сонце Місяць (Л.П./М.К.) [ 2009-04-16 00:26:37 ]
цікаво хто пікантніше цілує в грудь - кактуси чи бджоли? гм


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Юля Бро (Л.П./М.К.) [ 2009-04-16 00:31:50 ]
диспаснер безіменний. Тобі б, Чорь, піаром займатись)))))))))) так дивишся: і заклад би набув популярності...


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Юля Бро (Л.П./М.К.) [ 2009-04-16 00:37:11 ]
Саш, ГМ цілує пікантніше)))


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Чорнява Жінка (М.К./М.К.) [ 2009-04-16 00:38:29 ]
а без піару він не такий популярний? народ не хоче йти, нє? навіть на ім"я не клюють?


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Чорнява Жінка (М.К./М.К.) [ 2009-04-16 00:41:49 ]
ГМ - це Галантний Маньєрист?


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Сонце Місяць (Л.П./М.К.) [ 2009-04-16 00:43:48 ]
гм.. ГМ.. і в чім інтрига? :-)


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Юля Бро (Л.П./М.К.) [ 2009-04-16 00:46:10 ]
гм..гхм...ммм..зараз прокинеться Ктулху...)) а я гадала що обираючи з кактусів, бджол і гм я обираю щось найнебезпечніше)))


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Сонце Місяць (Л.П./М.К.) [ 2009-04-16 00:50:57 ]
Тоді хай вже буде лікарня з п'явками під медичним спіртом :-) як аперетивна перед тріпом навколо ВЛГЗ, узявшися за ледь теплі ручки, білими вірш.. нє, ніжками, скандуючи щемні абревіатури ГПЗ і братів- сестер- кузенів & кузин..


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Сонце Місяць (Л.П./М.К.) [ 2009-04-16 00:54:59 ]
так завжди: заманюють на еротику, а виходить алко- голь- ню- джаз :-)


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Сергій Татчин (М.К./М.К.) [ 2009-04-15 23:56:05 ]
точно-точно, так і кажуть - веди себе харашо, а то на Ющенка попадеш.


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Юля Бро (Л.П./М.К.) [ 2009-04-16 00:11:57 ]
душа моя, із Ющенками не жартують..психіатри вони чи президенти...)


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Чорнява Жінка (М.К./М.К.) [ 2009-04-16 00:19:00 ]
а вендиспансеру імені Верховної Ради нема?


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Жорж Дикий (Л.П./Л.П.) [ 2009-05-13 13:41:49 ]
Юлія, щиро вдячний за вірша, бо читав - і як про мене написано, а воно насправді - не про мене. В тому і є вища цінність мистецького твору, коли він стає внутрішньо близьким кожному поокремо.
Дуже добрий вірш.І форма дуже добре відповідає змісту: милозвучна і витончено-довершена. Я вважаю вірша вартим найвищої оцінки, тому її і ставлю.


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Юля Бро (Л.П./М.К.) [ 2009-05-16 18:19:55 ]
Жорже, такі коментарі для автора то, напевне, найкраща мотивація до творчості взагалі. Отже, я щаслива:)


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Галина Сонценя (Л.П./Л.П.) [ 2009-07-07 22:07:57 ]
Я кайфую.. І не знаю, від чого більше: від змісту чи від форми...


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Юля Бро (Л.П./М.К.) [ 2009-07-07 22:58:51 ]
радію, що тобі подобається. я тут помітила таку закономірність: часто-густо автор прогнозує у віршах своє майбутнє (та хіба лише своє?...), або створює альтернативні реалії. чаклує тобто чи що... саме тому варто серйозно обдумувати чи варто писати щось взагалі)) так от: саме у цьому віршеві є певні меседжі, які, сподіваюсь, хоч на дещицю зроблять щасливішим адресата)) от якась така собі теорія)


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Галина Сонценя (Л.П./Л.П.) [ 2009-07-08 16:54:46 ]
100%... Ти молодчинка!


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Юлія Скорода (Л.П./М.К.) [ 2010-03-26 12:22:54 ]
Юльцю, дякую! Дякую за мить насолоди у човні "Щасливий" на хвилях Твоїх рядків... Чууудесний вірш!
Та чи можуть чоловіки по-справжньому відчувати, свідомо визнавати, що вони щасливі? Психологія каже, що стан "щастя" - то суто жіноча риса... Та хто його зна...


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Юля Бро (Л.П./М.К.) [ 2010-03-26 13:34:00 ]
Юлю, тішуся, що вірші виявилися до душі))

Щодо філософських категорій на зразок того ж щастя..я не певна що це взагалі хронічний стан..швидше за все особливі яскраві повноцінні миттєвості...

Але якщо приймати щастя як константу (хай навіть на деякий проміжок часу, завбільшки із хвилину))) то я не певна що то прерогатива жінок...хоча, можливо, це особиста ексклюзивність чоловіків у моєму конкретному житті, персональне щастя знати і любити чоловіків, що вміють майже все, в тому числі і почуватись щасливими?...та хто зна як ти вірно підмітила))