ОСТАННІ НАДХОДЖЕННЯ
Авторський рейтинг від 5,25 (вірші)

Марія Дем'янюк
2026.06.24 14:44
Цілувало сонечко пальчик немовляти,
А воно сміялося — це мені від тата.

Цілувало сяєво дитятко у скроню —
Тепло тішив тато свою любу доню.

Цілував промінчик донечку у щічку —
Це татусь бажає добрих снів на нічку.

Олена Побийголод
2026.06.24 13:39
Олексій Сурков (1899-1983)

В боротьбі та тривозі
нас тримав у дорозі
бойовий вісімнадцятий рік.
Ми збирались не довго,
від Кубані до Волги
розливався наш кінний потік.

Борис Костиря
2026.06.24 13:25
Порину в сон чудовий і величний
Без страхітливих тюрем і тортур.
Чарівний птах у майбуття покличе,
Де вже нема маркізи Помпадур,
Де сяє світ новий, багатоликий,
Де розвалився споконвічний мур.

Нарешті висплюсь після злої битви,

Ірина Вовк
2026.06.24 11:13
Розділ ІV. ПЕРША ЗУСТРІЧ: ЗІТКНЕННЯ ДВОХ СВІТІВ «Травень розсипав цвіт над Реймсом, кам’яні химери застигли у німому подиві. Вона йде по кубах холодного каміння, двадцятирічна весна у вишитих шатах. Поруч – король, сивий від битв і років, дивиться

хома дідим
2026.06.24 08:11
consider death
співає майкел стайп
consider death
з динаміків у супермаркеті
на пенсіонерів
на поліціянтів
на матусь із дитями
на візки для гавчиків

Віктор Кучерук
2026.06.24 06:54
Знову спека шалена
Непорушно стоїть, -
В'яне пагін зелений
І зривається цвіт.
Ні хмаринок над нами,
Ні поривів вітрів, '
Лиш пече до нестями
В глибині літніх днів.

С М
2026.06.23 20:42
Більш не буде тут такої ось, як ти
Більш не буде ось такої, хто би
Щось витворяв подібне, о

Чи даси мені той шанс?
Спробуєш хоча би, га?
Зупинися, згадай-но
Ми були разом

Охмуд Песецький
2026.06.23 18:31
Охайна дівчина і при скромному макіяжі викликала потаємний інтерес і швидку згоду на послуги. Чому приваблюють саме такі, якщо мені потрібна робітниця лише для прибирання, для мегамаркетів і як водійка мого майбутнього авто? Про ескортні виходи того дня

Володимир Бойко
2026.06.23 17:18
Історія сповнена історичних парадоксів і парадоксальних істориків. Були царі, були і блазні, але щоби цар і блазень у одній особі? Що більше є нагарбаних територій, то більше їх бракує для повного щастя. Можна і концтабір у країні створити, а мож

Борис Костиря
2026.06.23 12:56
Протоптую стежину у снігах,
Єдину, неповторну і глибоку.
Іду снігами, нібито у снах,
Гамуючи ненависть і тривогу.

Протоптую стежину у полях
Прологом у небачене майбутнє,
Яка укаже подорожнім шлях,

Вячеслав Руденко
2026.06.23 12:03
Будь ласка! - Гра у сквош -
Дарунок нам на втіху,
Щоб у степах нічних
Не загубити слід!

В рожевих дзеркалах
Витають духи сміху.
Та нам їх не впізнать

хома дідим
2026.06.23 07:23
у своїй непрозорій стихії
віршувати
недбало як слід
відкидаючи ревнощі хитрі
розбиваючи сяючий лід
у коморі своїй
саркастичній
обдираючи рештки шпалер

Віктор Кучерук
2026.06.23 06:09
Сонце жаром запашіло
І відразу вітер стих, -
І вогнем взялося тіло,
І робити важче вдих.
Усього проймає потом
Й обпікає водночас, -
Сонце встало до роботи
І отак гартує нас.

Ірина Вовк
2026.06.23 01:44
Розділ III: КОЛИ ДЗВОНИТЬ СОФІЯ, ЗАТИХАЄ ПАРИЖ Це було навесні 1048 року. Київ тільки-но скинув із себе зимові кайдани, коли до Золотих воріт підходила пишна кавалькада заморських гостей – французьке посольство, очолюване єпископом Роже Шалон

Володимир Бойко
2026.06.22 14:33
Не хочете стати овочем на старості – їжте овочі замолоду. Глибше лизнеш – більше куснеш. Безкорислива любов корисніша для здоров’я. Сила мистецтва не залежить од сили звуку. Не втрачайте голову – шануйте працю перукаря. Політ думки був пере

Борис Костиря
2026.06.22 13:22
Я заблукав поміж дерев зимових,
І нитка Аріадни на снігу
Згубилася, немов прадавня мова,
Забруднена у лютому гріху.
Поміж дерев зимових я шукаю
Нитки, які врятують нас усіх.
Мене ж у сутінках чекає Каїн.
А сніг летить, як первозданний сміх.
Останні надходження: 7 дн | 30 дн | ...
Останні   коментарі: сьогодні | 7 днів





 Нові автори (Огляди авторів/користувачів):

Володимир Тимчук
2010.02.24

Світлана Майя Залізняк
2009.11.23

Ярослав Нечуйвітер
2007.02.07

Редакція Майстерень
2006.12.10

Ігор Павлюк
2006.09.28

Майстерень Адміністрація
2006.07.31






• Українське словотворення

• Усі Словники

• Про віршування
• Латина (рус)
• Дослівник до Біблії (Євр.)
• Дослівник до Біблії (Гр.)
• Інші словники

Тлумачний словник Словопедія




Автори / Майстерень Адміністрація / Огляди авторів/користувачів

 Круглий стіл редакторів

Текст твору редагувався.
Дивитись першу версію.



      Можлива допомога "Майстерням"


Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi,
  видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Про оцінювання     Зв'язок із адміністрацією     Видати свою збірку, книгу

  Публікації з назвою одними великими буквами, а також поетичні публікації і((з з))бігами
не анонсуватимуться на головних сторінках ПМ (зі збігами, якщо вони таки не обов'язкові)




Про публікацію
Без фото
Дата публікації 2006-08-05 11:46:19
Переглядів сторінки твору 40739
* Творчий вибір автора: Любитель поезії
* Статус від Майстерень: R2
* Народний рейтинг 3.486 / 5.5  (0.591 / 5.25)
* Рейтинг "Майстерень" 0 / --  (0.591 / 5.25)
Оцінка твору автором -
* Коефіцієнт прозорості: 0.695
Потреба в критиці щиро конструктивній
Потреба в оцінюванні
Автор востаннє на сайті 2017.03.02 00:05
Автор у цю хвилину відсутній

Коментарі

Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Павло Якимчук (Л.П./М.К.) [ 2008-07-13 21:50:34 ]
Шановна РМ.Не знаю, чи це тут обговорюється, але зауваження до роботи сайту таке: на авторских сторінках під назвою "найновіший твір" висить вірш зовсім не найновіший. Перевірив у інших авторів - те саме.
Чому?


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Редакція Майстерень (Л.П./М.К.) [ 2008-07-13 22:27:41 ]
Вітаю, шановний Павле.

Завтра виправимо.


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Віра Зневірена (Л.П./Л.П.) [ 2008-07-29 23:11:40 ]
Шановні члени редколегії!
Найперше хочу щиро подякувати за Ваші коментарі – для мене вони важать більше, аніж може здатися на перший погляд...
Подаючи на оцінювання даний віршик, прагнула одного – звернути Вашу увагу на свою сторінку і почути відповідні зауваження та поради, оскільки не маю відповідної освіти і пишу так як відчуваю, і зрозуміти чи варто афішувати свою творчість, чи надалі писати у шухляду (що мене аніскільки, повірте, не засмучує)... Натомість, спробували б ви моїми очима перечитати свої коментарі...
Дуже шкода, що своєю шкрябаниною засмутила Вас, пані Лесю, за що щиро прошу вибачення!!! Певно рейтинг регіонів на „Поетичних майстернях” важить більше ніж я гадала...
Бажаю усім вам успіху і процвітання, оскільки тут дійсно працюють і творять талановиті люди!


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Леся Романчук (М.К./М.К.) [ 2008-07-30 09:39:39 ]
Зоряно, рейтинги не важать нічого.
Даремно Ви так реагуєте. Йшлося лише про один справді не дуже вдалий твір. А якщо "почути відповідні зауваження та поради," - це значить одразу знищити сторінку - то, може, краще зовсім не коментувати? Тут не завжди обливають єлеєм - почитайте коментарі будь-якого автора. Стійкість - теж характеристика таланту. Готовність до критики - один з компонентів творчості.
Прочитали б Ви свій коментар МОЇМИ очима!
Власне, вже й читати нічого...
Заспокойтеся, перечитайте ще раз свої твори, приготуйтеся до бійки - і повертайтеся.
Віра Зневірена? Макс теж якийсь час був Макс Розчарований, цікаво, правда?


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Редакція Майстерень (Л.П./М.К.) [ 2008-07-30 11:06:59 ]
Зоряно, дуже вірно, Леся сказала.
А ще є і творчий процес, є і певна ситуація, інколи ця ситуація на сайті поблажлива до експериментів на межі із "хуліганством", інколи ні. Інколи, наприклад, адміністрації здається, що хтось комусь ставить завищені оцінки, а потім виясняється, що просто погода на вулиці не та, або ранкова кава була без кофеїну... :(
Тому, безумовно, стійкість - головне правило для нашої поетичної лози, а ще уміння заплітатися, обвивати, тягнутися вічноживими конструкціями, заодно прикрашаючи і їх своїм цвітінням.


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Ретро Лю (Л.П./Л.П.) [ 2008-09-26 16:13:44 ]
Майстерні,
Декілька глюків, котрі зауважив:

***Гляньте на колонку віршів - автора "Туман"у - немає над назвою твору - у нього доречі
лише один твір - то тут щось помінялось у правилах появи твору у правій колонці?

***Немає і автора нав віршем "Не було іншої..."

*** Коли я пробував натиснути на ім`я дописувача у "Коментарі (Поезія) - останні надходження за 1 день" -
то попадав на сторінку твору автора, а не на загальну сторінку дописувача...

*** Досить часто став отримувати:
"Our system experienced a temporary problem. Please try again in a few minutes."


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Ретро Лю (Л.П./Л.П.) [ 2008-09-26 17:39:03 ]
Не знаю, що це було - зараз все почало працювати Окей :)


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Редакція Майстерень (Л.П./М.К.) [ 2008-09-26 18:04:27 ]
Не певен, Юрію, що все налаштували, але справа в надійних руках.
Взагалі ми зараз, образно кажучи, переселилися із багатоповерхівки у котеджне селище. Ділимо тільки процесор і плату, сподіваюсь що із небагатьма, сусідами. :)
http://hostpro.com.ua/server_ukraina.html

Виділений +
15 000 MB диску
Неооб. трафик*

* 2 IP адреси
* 256 MB RAM**
* 512 MB RAM
(максимально)
* Пропорційний разподіл CPU**
* CPU 2xAMD Opteron 248
* Virtuozzo Power Panel

Наразі цей ресурс ніби розвивається, сподіваюсь, що ми його не переганятимемо :)

Утім, за рік все може змінитися - можливо доведеться шукати щось краще.


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Ретро Лю (Л.П./Л.П.) [ 2008-10-08 19:12:58 ]
Декілька думок.
1. Оскільки нажаль пана Ігора Римарука з нами вже нема, то доцільно би було б поновити його сторіночку з відповідною інформацією.
2. Чому би нам не ввести нове правило оцінювання щодо "класу" "R2" і нижче.
Чи не було би доцільним прийняти оцінку "6", як найвищу оцінку для R2 і нижче?
Мої міркування такі - не потрібно прирівнювати "молоде покоління" до класиків - ради поваги до них, це знімає непотрібну енергетику довкола оцінювання, це применшує роботи Редакції так, як видалення "геніальності" займає певний час.
Думаю це просто - запустити програмку, де всі оцінки для "класу" R2 і нижче з позначкою "6.5" і "7" автоматично стають "6". І з огляду на "клас" - вибір оцінки втрачає "6.5" та "7" опцію.


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Редакція Майстерень (Л.П./М.К.) [ 2008-10-08 22:18:57 ]
Виправимо завтра ситуацію зі сторінкою Ігора Римарука.

Щодо оцінювання, тут і справді потрібні деякі обмеження і вирівнювання, бо і різні епохи в нас були і різні оцінки. Будемо думати - як привести стан справ до більш зваженого.
Ваша ідея, Юрію, особисто мені подобається.


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Ярослав Нечуйвітер (М.К./М.К.) [ 2009-10-12 18:29:46 ]
Ще є маленька незручність в оцінюванні, що стосується лише редакторів. Вважаю, що в арсеналі редакторів (а їх не так вже й багато) повинна бути оціночка 6 (шість), бо за два роки я вже двічі стикався з ситуацією, коли автор зі статусом Любитель поезії викладав справді вкрай вартісний твір. Думаю, не було б в цьому криміналу, адже діяльність редакторів суворо регламентована правилами і ніхто не збирається (я точно) зловживати такими можливостями.
Те ж саме стосується й оцінки 5. Не завжди є час писати аргументовані просторі коментарі (а я, власне, в таких творах завжди стараюсь максимально висвітлити своє бачення). А оцінка 5, як для новачка, часто здатна підтримати його морально. Не будемо позбавляти його такої підтримки через брак часу!


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Ярослав Нечуйвітер (М.К./М.К.) [ 2009-10-12 18:33:04 ]
P.S. До речі, у своїх творах помітив оціночки 4, 4,5 від деяких авторів - любителів без жодного коментаря :) Зокрема, цим відзначається Нікого_нема_вдома (Наталя Гуркіна) та інш.


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Сергій Рожко (М.К./М.К.) [ 2009-10-12 23:24:18 ]
Яро, а нафіга тобі взагалі на таке звертати увагу? Викинь навіки з голови! Для тебе то має бути вчорашній день...


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Ярослав Нечуйвітер (М.К./М.К.) [ 2009-10-13 07:15:48 ]
Серже, привіт!
Для мене то справді не важливо, я про себе сказав у контексті попереднього коменту - те, чого не може собі дозволити редактор - якимось чином дозволено певним користувачам. :) Треба би то виправити, нє? :)


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Редакція Майстерень (Л.П./М.К.) [ 2009-10-13 16:34:41 ]
Вітаю, колеги!
Дякую за зауваги, вони справедливі.

Але дещо вже враховано на сьогоднішній день, ну, майже все.
І все для нас важливо, бо не народжуються гарні вірші в негарних умовах, отже адміністрація повинна умови підтримувати.
Тим, хто зловживає невиправдано низькими чи зависокими оцінками адміни відключатимуть можливість оцінювання, бо тут, на ПМ, найголовнішими є Поезія, і авторський труд (це я для всіх наших користувачів), а не пошуки прикольностей.


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Ярослав Нечуйвітер (М.К./М.К.) [ 2009-10-13 17:04:25 ]
Багато що враховано, згоден :)
І це значно покращило роботу сайту, на мою скромну думку. Що ж до мого конкретного побажання - які у Редакції думки?


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Редакція Майстерень (Л.П./М.К.) [ 2009-10-14 11:16:31 ]
Виправили, Ярославе,
а щодо "6" тим авторам, які обрали для себе статус "Любителя Поезії", то тут є альтернатива, ви просто рекомендуєте присвоїти цьому авторові наприклад статус R2, і адміністрація переведе такого блискучого автора у відповідну групу авторів, де така оцінка можлива.


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Ярослав Нечуйвітер (М.К./М.К.) [ 2009-10-20 21:18:07 ]
Спасибі, все працює!


Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Патара Бачія (Л.П./Л.П.) [ 2009-11-27 14:14:40 ]
Якщо я правильно зрозуміла, то мої вірші не будуть з'являтися на головній сторінці бо у мене низький рейтинг від Майстерень... То для чого тоді друкувати їх, якщо вони проходять повз увагу людей, думка яких мене цікавить?..Я, наприклад, теж, в більшості, зупиняю свій погляд на творах з головної сторінки. Невже я так недолуго пишу?.. Дайте відповідь, будь ласка. Може не варто псувати людям настрій своїм віршуванням...

Коментарі видаляються власником авторської сторінки
Редакція Майстерень (Л.П./М.К.) [ 2009-11-27 16:05:45 ]
Патаро, як тільки ви почнете працювати над своїми текстами більш уважно, то покращаться і результати.

Що потрібно робити? Абсолютно стандартні речі, вони описані, наприклад, у моїх коментарях до інших молодих авторів.
Але найперше - змініть оте навчаюсь "у всіх потрохи" на більш конкретне, а це значить, почати серйозніше ставитися до Поезії.


1   2   3   Переглянути все