ОСТАННІ НАДХОДЖЕННЯ
Авторський рейтинг від 5,25 (вірші)

Борис Костиря
2025.10.01 22:21
Ящірка - це сенс,
який вислизає з рук.
Чи не є Всесвіт
такою самою ящіркою?
Ми шукаємо необхідних слів,
які падають у траву
і губляться там.
Ящірка є необхідним словом,

Юрій Гундарєв
2025.10.01 10:09
Російські окупанти офіційно стверджують, що б‘ють лише по військових об‘єктах…
28 вересня 2025 року внаслідок чергової нічної масованої атаки на Київ загинула
12-річна Олександра Поліщук, учениця 7-Б класу.

Знов військові об‘єкти - діти!
Витягують

Віктор Кучерук
2025.10.01 08:46
Знову листя опале
І пожовкла трава, -
І захмарена далеч,
І ріка нежива.
Німота безутішно
І самотність така,
Що незатишно віршам
У тужливих рядках.

Борис Костиря
2025.09.30 22:19
Чоловік повернувся додому
На батьківський тривожний поріг,
Розчинивши столітню утому,
Накопичену в сотні доріг.

Та удома його не чекали,
І батьки вже померли давно.
Поросли бур'яном рідні камені

С М
2025.09.30 21:29
я стрів її на реєстрації
фужер вина – у руці
чекала напевно по справах
при ній – безногий чоловік
о не все йтиме так як бажав би
не все йтиме так як бажав би
не все йтиме так як бажав би
та постарайся ще

Володимир Мацуцький
2025.09.30 19:28
Мишка з песиком і котик
заховалися у ботик,
з нього хвостики стирчать,
в ньому хвостики пищать.

Як збиралась Галя в школу
ботик з рук стрибнув додолу,
з нього хвостики стирчать,

Віктор Кучерук
2025.09.30 09:11
Позбивав до крові ноги,
Бо вернув, куди не слід
І приводили дороги
Тільки в гущу різних бід.
Наче маятник, невпинно
Коливався з боку в бік, -
Не дивився на годинник
І рокам утратив лік.

М Менянин
2025.09.30 00:24
На часі характер козачий
та гомін в народі ходячий,
де влучне нагальне слівце
всім правду говорить про це.
Вставай на молитву, народе,
це теж, тільки в Дусі, городи –
проси, сповідаючи гріх,
за рідних і близьких своїх.

Борис Костиря
2025.09.29 22:17
Телефон, викинутий у плесо озера,
ніби потонула під водою
Атлантида. Скільки болю і відчаю
пішло під воду! Що змушує
різко кинути телефон
невідомо куди, у прірву?
Це невмотивований імпульс,
який пробігає тілом.

Іван Потьомкін
2025.09.29 20:23
Скаржились ангели на Господа Бога, що Він потурає Ізраїлю. «Якже Мені не потурати тому,- одповів Всевишній,- кому Я наказав: «Їж і будеш ситий і наситишся, і поблагословиш Господа, Бога твого, у тім добрім Краї, що дав Він тобі» («Повторення Закону», 8:1

Сергій СергійКо
2025.09.29 16:23
Ми отруєні власним авто –
Його швидкістю пересування.
Без авто ми вже майже ніхто –
Це і вирок, і щире зізнання.
Відійшли стародавні часи.
На коняці не їздять по справах.
Ніби Усик зібрав пояси,
Виростаєм у власних уявах,

Іван Потьомкін
2025.09.29 12:42
З літами охочіш розмовлять мені
із немовлятами, аніж з дорослими.
Ну, що почуєш од дорослих?
Скарги на життя:
Податки й ціни скачуть, мов зайці...
Дедалі більше даються взнаки хвороби...
Клімат міняється на гірше...
А з немовлятами якже простіш!

Юрій Гундарєв
2025.09.29 09:32
вересня ми згадуємо одну з найтрагічніших сторінок в історії людства - 84-ту річницю трагедії Бабиного Яру,
де було вбито близько 150 тисяч невинних людей…

Це мій друг Фіма,
літні сандалі…
Зустрілись очима,
проходить далі.

Володимир Бойко
2025.09.28 23:30
Імперське мислення просто так не вивітрюється – воно вибивається із голови разом із мізками. У московитів слова «раб», «рабство», «работа» – немовби з одного кореня. Казки про кощія безсмертного полюбляють пристаркуваті диктатори. Велич великих

Борис Костиря
2025.09.28 22:26
Краса, схована в сірий,
невиразний одяг,
стирається під дією часу,
стає одноманітною.
Що залишається від колишнього
пульсування, буйства водограю?
Краса обростає жиром,
ніби непотрібною бронею,

Іван Потьомкін
2025.09.28 19:24
Поцілунок в івриті й зброя
Позначені одною й тою ж літерою – Нун,
Якою починається ще й перемога – Ніцахон.
І є в тім логіка житейська, бо й справді:
За поцілунком безгрішна починається любов,
А не кохання тимчасове, як осоружний вітер.
Отож, цілунк
Останні надходження: 7 дн | 30 дн | ...
Останні   коментарі: сьогодні | 7 днів





 Нові автори (Публіцистика):

Федір Паламар
2025.05.15

Пекун Олексій
2025.04.24

Анатолій Цибульський
2024.04.01

Іван Кушнір
2023.11.22

Олена Мосійчук
2023.02.21

Зоя Бідило
2023.02.18

Олег Герман
2022.12.08






• Українське словотворення

• Усі Словники

• Про віршування
• Латина (рус)
• Дослівник до Біблії (Євр.)
• Дослівник до Біблії (Гр.)
• Інші словники

Тлумачний словник Словопедія




Автори / Андрій Гуменчук (1986) / Публіцистика

 Майже серйозно про те, кому вигідний Євромайдан
Тіштеся, параноїки всіх мастей. У вас є вибір. Підкресліть потрібний пункт і гайда репостити облюбований, вирваний із контексту абзац, та з піною біля рота доводити на кухнях, що все 100% так і є.

Отже. Ні для кого не секрет, що Євромайдан профінансований, куплений, спровокований і т.д. А винні у цьому:

1). Європа. Ці буржуї сплять і бачать, як ми проміняємо справжні духовні цінності заради снікерсів. Загниваючі капіталістичні країни, де одружують геїв, хочуть відірвати нас від великої держави, де Церкві не байдуже, які отвори люди використовують для занять сексом. А коли їм це вдасться – вони почнуть продавати свої товари у нашій країні й, що найстрашніше, одружувати вже наших геїв. Не допустимо цього!

2). Росія. Скориставшись нестабільною ситуацією в Україні, Росія вже за звичним сценарієм простягне руку допомоги братському народу. І рука ця буде нагадувати кілька танкових дивізій. Історія Афганістану, Чехословаччини, Угорщини та Грузії повториться в Україні. Так Росія отримає Донбас з усім тим вугіллям, металургією й веселим населенням у якості бонусу. А також Крим. Бо ж «Севастополь – русский город». Справедливість рулить.

3). Америка. Ну, куди ж без них? Кривавий розгін беркутнею Майдану спровокований саме ними. Американські промисловці зацікавлені у громадянській війні в Україні. Хтось же мусить отримувати надприбутки від продажу зброї. А тут всі умови. З одного боку Росія простягає руку допомоги, а з іншого миротворці ООН. А там, гляди, й нафту в Україні знайдуть. Show must go on!

4). Китай. Коли росіяни й американці (або москалі з пендосами) переб’ють одне одного, а заодно й українців на їх же території – на спустошені землі тут же припруться китайці. Їх багато, їм треба кудись діватись. А географічне положення в України кайфове. Отже, весь цей сценарій запланований саме ними. Влада просто приховує.

5). Тицьніть мені будь-яку країну на глобусі й через добу я обґрунтую вам, чому Євромайдан спланований саме ними.

Якщо ж серйозно… Особисто я думаю що Майдан потрібен у першу чергу українцям. І про це я дізнався не з продажних телеканалів чи аналітичних журналів. До цього треба дійти самому. Я бачив Майдан через день після кривавого розгону. Бачив, скільки там скалічених людей з перебинтованими головами й кінцівками. Це потрібно їм. Я чув тремтячий голос дівчинки Іри, яка розривала агітки депутата. Після побоїща стела була «прикрашена» меморіальними таблицями, трояндами й свічками, а також цими агітками. А Іра не хотіла, щоб опозиція піарилась на побоїщі. Майдан потрібен їй. О другій ночі я сидів на східцях у будинку профспілок і друкував пост про барикади. Біля мене присіла пара у поважному віці за 50. Чоловік пив таблетки від шлунку, його дружина скаржилась на спину. Вони ночували на Майдані бо він їм потрібен. Майдан потрібен і школярці Богдані, яка вчора була волонтером на кухні й щоб зігріти мене й моїх друзів – терлась долонями об наші рукави й влаштовувала обіймашки. Майдан потрібен суворим афганцям із наметового містечка. Знаходячись у самому серці самого серця й дивлячись на них – хочеться голову попелом посипати. Вони ж бо вірили, що вже відвоювали своє. Майдан потрібен студентам, чиїх одногрупників учора закрили на два місяці! ДВА МІСЯЦІ!!! Майдан потрібен журналістам, котрі звільняються через необ’єктивність! Майдан потрібен Руслані, Гайдамакам, Вакарчуку, Неділі, Положинському, Фоззі й іншим. Вони приходять туди з різною регулярністю, але приходять. Як артисти й громадяни. При тому, що творчість, якою вони жертвують, забирає безліч часу. Але вони приходять. Бо їм це потрібно. Майдан потрібен людям цієї країни, які ночують у КМДА, будинку профспілок, переході, наметах, під сценою. Я ночував у КМДА. Знаєте, як це? Це покотом на підлозі. Всюди, попід стінами й під столами із бутербродами. Коли лежиш там, у куртці, посеред колонної зали, підмостивши під голову рюкзак і укрившись прапором – ти раз по раз зриваєшся бо або надто тихо, або надто голосно. І ти думаєш, що будівлю штурмує беркутня. І знаєш, що ці люди таки встануть і, смертельно стомлені, підуть назустріч кийкам і будуть битися. Бо б’ється суспільство. Бо йому це треба.

...Я ні до чого не веду. Сидіть вдома. На Майдані ж холодно. До того ж, усе це сплановано і куплено. А ким – читайте вище.

4.12.2013




      Можлива допомога "Майстерням"


Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi,
  видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Про оцінювання     Зв'язок із адміністрацією     Видати свою збірку, книгу

  Публікації з назвою одними великими буквами, а також поетичні публікації і((з з))бігами
не анонсуватимуться на головних сторінках ПМ (зі збігами, якщо вони таки не обов'язкові)




Про публікацію
Дата публікації 2014-01-26 12:52:24
Переглядів сторінки твору 925
* Творчий вибір автора: Любитель поезії
* Статус від Майстерень: Любитель поезії
* Народний рейтинг 0 / --  (4.482 / 5.34)
* Рейтинг "Майстерень" 0 / --  (3.793 / 5.13)
Оцінка твору автором -
* Коефіцієнт прозорості: 0.767
Потреба в критиці щиро конструктивній
Потреба в оцінюванні не обов'язково
Автор востаннє на сайті 2025.04.28 13:23
Автор у цю хвилину відсутній