ОСТАННІ НАДХОДЖЕННЯ
Авторський рейтинг від 5,25 (вірші)

Євген Федчук
2026.06.25 16:40
Тої зими, як вдалося німців зупинити
Під Москвою й від столиці трохи відтіснити,
Москалі відчули силу, кров у них заграла,
Переможцями вони вже себе уважали.
Думали, що уже німців добряче побили
Й сорок другий переможно закінчить рішили.
Подумали, щ

Володимир Ляшкевич
2026.06.25 15:13
З циклу "Від минулого до майбутнього", ново-ведичний реалізм Вступ Це п'ята книга з цілісного циклу художніх авторських романів, написаних в стилі ведичного ново-реалізму. В ній розповідається про подальші здобутки головних героїв, що знайшли сво

Борис Костиря
2026.06.25 13:27
Ці люди, що покинули домівки
Давним-давно й поїхали туди,
Куди ми не дістанемо путівки,
І сніг уже позамітав сліди.
Про них забули друзі і сусіди,
І зблякла пам'ять в їхніх головах.
Волають круки, мов невтомні біди.
Сідає попіл на святих словах.

Вячеслав Руденко
2026.06.25 11:57
як перенасичена дарами
пташка у калині в рукаві
кропив'янка небу візаві
дощиком вщухатиме ярами
чи то у незвідане колись
чи у шал розпізнаного завтра
наче заповітом бронтозавра
досвітками степу горілиць

хома дідим
2026.06.25 08:44
як написав поет
не потрібно елегій
ні про життя
ні про смерть
серед шипшини цієї
півоній черемхи
ширяють птахи
розмаїто незмінні

Ігор Шоха
2026.06.25 08:20
Як неминучі дні ясні
і мимолітні темні ночі,
так моя доля уві сні
являє світло-карі очі,
так тінь її із висоти –
із піднебесся за рікою
іще вітається зі мною,
забувши спалені мости.

Ірина Вовк
2026.06.25 06:28
Розділ ІV. ВЕСІЛЬНИЙ ВІВТАР ТА ЗОЛОТА КЛЯТВА Травневий день у Реймсі 1051 року дихав грозою. Свинцеві хмари чіплялися за гострі шпилі величного собору, а повітря було таким густим, що здавалося, ніби його можна різати мечем. Французька знать та єписко

Віктор Кучерук
2026.06.25 06:25
Лиш почувся грому гуркіт,
Як метнувся пес у будку,
Де, згорнувшись у клубочок,
Ліг налякано в куточок,
Бо давно, з причин відомих,
Він боїться навіть грому.
25.06.26

Марія Дем'янюк
2026.06.24 14:44
Цілувало сонечко пальчик немовляти,
А воно сміялося — це мені від тата.

Цілувало сяєво дитятко у скроню —
Тепло тішив тато свою любу доню.

Цілував промінчик донечку у щічку —
Це татусь бажає добрих снів на нічку.

Олена Побийголод
2026.06.24 13:39
Олексій Сурков (1899-1983)

В боротьбі та тривозі
нас тримав у дорозі
бойовий вісімнадцятий рік.
Ми збирались не довго,
від Кубані до Волги
розливався наш кінний потік.

Борис Костиря
2026.06.24 13:25
Порину в сон чудовий і величний
Без страхітливих тюрем і тортур.
Чарівний птах у майбуття покличе,
Де вже нема маркізи Помпадур,
Де сяє світ новий, багатоликий,
Де розвалився споконвічний мур.

Нарешті висплюсь після злої битви,

Ірина Вовк
2026.06.24 11:13
Розділ ІV. ПЕРША ЗУСТРІЧ: ЗІТКНЕННЯ ДВОХ СВІТІВ «Травень розсипав цвіт над Реймсом, кам’яні химери застигли у німому подиві. Вона йде по кубах холодного каміння, двадцятирічна весна у вишитих шатах. Поруч – король, сивий від битв і років, дивиться

хома дідим
2026.06.24 08:11
consider death
співає майкел стайп
consider death
з динаміків у супермаркеті
на пенсіонерів
на поліціянтів
на матусь із дитями
на візки для гавчиків

Віктор Кучерук
2026.06.24 06:54
Знову спека шалена
Непорушно стоїть, -
В'яне пагін зелений
І зривається цвіт.
Ні хмаринок над нами,
Ні поривів вітрів, '
Лиш пече до нестями
В глибині літніх днів.

С М
2026.06.23 20:42
Більш не буде тут такої ось, як ти
Більш не буде ось такої, хто би
Щось витворяв подібне, о

Чи даси мені той шанс?
Спробуєш хоча би, га?
Зупинися, згадай-но
Ми були разом

Охмуд Песецький
2026.06.23 18:31
Охайна дівчина і при скромному макіяжі викликала потаємний інтерес і швидку згоду на послуги. Чому приваблюють саме такі, якщо мені потрібна робітниця лише для прибирання, для мегамаркетів і як водійка мого майбутнього авто? Про ескортні виходи того дня

Володимир Бойко
2026.06.23 17:18
Історія сповнена історичних парадоксів і парадоксальних істориків. Були царі, були і блазні, але щоби цар і блазень у одній особі? Що більше є нагарбаних територій, то більше їх бракує для повного щастя. Можна і концтабір у країні створити, а мож

Борис Костиря
2026.06.23 12:56
Протоптую стежину у снігах,
Єдину, неповторну і глибоку.
Іду снігами, нібито у снах,
Гамуючи ненависть і тривогу.

Протоптую стежину у полях
Прологом у небачене майбутнє,
Яка укаже подорожнім шлях,

Вячеслав Руденко
2026.06.23 12:03
Будь ласка! - Гра у сквош -
Дарунок нам на втіху,
Щоб у степах нічних
Не загубити слід!

В рожевих дзеркалах
Витають духи сміху.
Та нам їх не впізнать

хома дідим
2026.06.23 07:23
у своїй непрозорій стихії
віршувати
недбало як слід
відкидаючи ревнощі хитрі
розбиваючи сяючий лід
у коморі своїй
саркастичній
обдираючи рештки шпалер

Віктор Кучерук
2026.06.23 06:09
Сонце жаром запашіло
І відразу вітер стих, -
І вогнем взялося тіло,
І робити важче вдих.
Усього проймає потом
Й обпікає водночас, -
Сонце встало до роботи
І отак гартує нас.

Ірина Вовк
2026.06.23 01:44
Розділ III: КОЛИ ДЗВОНИТЬ СОФІЯ, ЗАТИХАЄ ПАРИЖ Це було навесні 1048 року. Київ тільки-но скинув із себе зимові кайдани, коли до Золотих воріт підходила пишна кавалькада заморських гостей – французьке посольство, очолюване єпископом Роже Шалон

Володимир Бойко
2026.06.22 14:33
Не хочете стати овочем на старості – їжте овочі замолоду. Глибше лизнеш – більше куснеш. Безкорислива любов корисніша для здоров’я. Сила мистецтва не залежить од сили звуку. Не втрачайте голову – шануйте працю перукаря. Політ думки був пере

Борис Костиря
2026.06.22 13:22
Я заблукав поміж дерев зимових,
І нитка Аріадни на снігу
Згубилася, немов прадавня мова,
Забруднена у лютому гріху.
Поміж дерев зимових я шукаю
Нитки, які врятують нас усіх.
Мене ж у сутінках чекає Каїн.
А сніг летить, як первозданний сміх.

Ірина Вовк
2026.06.22 12:20
Розділ II: РУНІЧНЕ КОЛО ПІВНІЧНОЇ КРОВІ Наступного дня після того, як золоте чорнило застигло на пергаменті, туман над Києвом змінився пронизливим північним вітром. Маленька Анна сиділа в дівочих покоях своєї матері, княгині Інгігерди. Тут пахло зовсі

хома дідим
2026.06.22 07:59
розкажи мені ще
про інакші дні
де так гарно було
із тобою
дай ліричного ще
відчуття мені
без потреби
сурми і двобою

Віктор Кучерук
2026.06.22 06:41
Неймовірно голосна
І проворна дуже, -
Покотилася луна
З-за ріки по лузі.
Повернулися назад
Наспіви веселі,
Ніби чути їх не рад
Нині хтось в оселі.

Світлана Пирогова
2026.06.21 21:58
Гортензія-красуня пишно квітне,
Вражає розмаїттям кольорів.
Розкішним покривається суцвіттям.
Побачив літній легіт - і зомлів.

І звідки тут ця пані елегантна?
Таких в саду ще досі не було.
Прикраса днини, вечора, світанку.

Олена Побийголод
2026.06.21 21:48
Михайло Ісаковський (1900-1973)

Був наказ йому – на захід,
    їй також – до чужини...
Йшли на фронти комсомольці
    Громадянської війни.

Йшли у військо, розставались,

Іван Потьомкін
2026.06.21 21:00
Лежать ляхи з юдеями,
Що за гарний викуп
Сторгувалися з Максимом,
Як із скрути вийти.
Вийти вийшли,
Та не в ті ворота.
А міська голота,
Себто ті,

Ірина Вовк
2026.06.21 20:09
Вона була вихована серед білого мармуру, кольорових мозаїк Софії та шелесту пергаментів у скрипторіях сонячного Києва періоду «золотого віку» Русі ХІ століття. Донька великого князя Ярослава Мудрого, вона мала стати живою печаткою у великій грі європейськ

Борис Костиря
2026.06.21 20:08
Прозорий ліс у сутіні прозорій.
Прозорий смуток дивиться в імлу.
Прозорий спокій п'є північні зорі.
Прозорий час читає ковилу.

Прозорий простір причаївся вчасно
У згусток нерозтрачених хвилин,
Плекає мрію дивну і незгасну

Іван Потьомкін
2026.06.21 17:06
Лежать ляхи з юдеями,
Що за гарний викуп
Сторгувалися з Максимом,
Як із скрути вийти.
Вийти вийшли,
Та не в ті ворота.
А міська голота,
Себто ті,

С М
2026.06.21 16:52
Давно вже я не сходив, зі своїх ей, пагорбів
Усе, що бачив я, прискорює рух мій, домів

Прилинь, до обличчя, устами своїми
Дивися далі, о дивися глибинно

Помаранчевий і синій
Кольори моїх чуттів

Іван Веселий
2026.06.21 16:50
Вдягнувши водолаза маску,
і вибравши спіралі час,
він ринув у місцеву прощу -
на дно духмяно гаслих трас.

Минулі виходи нестерпні
туди траплялися не раз,
та вірилося, крізь ті терні

Євген Федчук
2026.06.21 16:08
Скоро наші уже будуть, мабуть Крим звільняти.
Пора звідти москалів тих усіх виганяти.
Закінчилась лафа їхня, кришка вже «Кримнашу»,
Забираються усі хай у помийну Рашу.
Я дивлюсь на те, як нині москалі воюють,
Як укріплення бездумно вони в лоб штурмую
Останні надходження: 7 дн | 30 дн | ...
Останні   коментарі: сьогодні | 7 днів





 Нові автори на сторінці:

Володимир Кириленко
2026.06.20

Боговик Владислав Боговик Владислав
2026.06.18

Іван Веселий
2026.06.15

Надія Ляшук
2026.06.14

ВАСИЛЬ КУЗІВ
2026.06.11

Неїл Лорен
2026.06.08

Володимир Журавльов
2026.06.05






• Українське словотворення

• Усі Словники

• Про віршування
• Латина (рус)
• Дослівник до Біблії (Євр.)
• Дослівник до Біблії (Гр.)
• Інші словники

Тлумачний словник Словопедія




 
 
Поезія


  1. Володимир Бойко - [ 2020.05.04 00:10 ]
    Не мир
    «Русский мир» відригує війною,
    Суть його зловісна і проста –
    Ця орда лишає за собою
    Вилюднені села і міста.

    Не твори з диктатора кумира,
    Бо впадеш замоченим в сортир,
    Бо немає спину бузувіру.
    Путін – це війна.
    Але не мир.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.54) | "Майстерень" -- (5.62)
    Коментарі: (2)


  2. Володимир Бойко - [ 2020.04.25 21:21 ]
    * * *
    У твані творчого застою
    Незадоволений собою,
    Габзуєш все.

    І хвиля жовчного цинізму,
    Неначе викид після клізми,
    Тебе несе.

    Облиш удаване геройство,
    Спинись, оглянься, заспокойся –
    Усе мине.

    Нехай поетки і поети
    Переплітатимуть сонети –
    Життя дурне.


    Рейтинги: Народний -- (5.54) | "Майстерень" -- (5.62)
    Прокоментувати:


  3. Ігор Терен - [ 2020.04.21 12:33 ]
    Нутро і тло контрреволюції
    Ще не зачиняється сезам
    і на сході іноді світає...
    вечоріє...
               і смеркає...
                               ...нам
    поки-що і цього вистачає.
    У запасі є – слова... слова...
    це не бісер...
                       і не діаманти...
    у народу вистачає вати:
    ватою забита голова;
    обіцяє пряники Москва;
    локшини на вуха...
                           та оскому...
    І немає ради...
                          білий світ
    не дарує прощення нікому
    за гріхи Гоморри і Содому...
    і покару маємо...
                         ... – Co-vi-d.
    Поки чумакуємо додому,
    боїмося смерті.
                            Не святі...
    Будемо й за це відповідати
    і за те, що нами у житті
    ще маніпулюють окупанти,
    печеніги дикої орди,
    юди –
               бойова колона п’ята,
    що із середини палить хату,
    деморалізує Луган-Дон,
    атакує з моря наші сіни...
    По землі іде армагеддон
    і не оминає України.
    А дурко у бункері сидить...
    малахольна нація куняє,
    а воно...
               ...веде її до раю,
    і радіє оборотень...
                               Мить –
    і в уяві падає блакить.
    Лиса мавпа
                   Feuer!
                             нажимає.

    04/20


    Рейтинги: Народний -- (5.42) | "Майстерень" -- (5.5)
    Прокоментувати:


  4. Володимир Бойко - [ 2020.04.12 22:06 ]
    По колу
    Відшуміли пристрасні майдани,
    Стихли крики «слава» і «ганьба».
    Заправляють знову уркагани –
    Зденаціоналізована юрба.

    І що далі рухаємось далі
    До нових незнаних видноколів,
    Час нові витворює спіралі,
    Та, на жаль, по замкненому колу.

    2010-2020


    Рейтинги: Народний -- (5.54) | "Майстерень" -- (5.62)
    Прокоментувати:


  5. Вікторія Лимар - [ 2020.04.09 12:21 ]
    Принцип ласого шматка
    Принцип ласого шматка:
    приватизаційний простір.
    Загребущого рука
    не цуралась з дев’яностих!

    Йшов розподіл всіх і вся
    серед сильних цього світу.
    Не одне тоді ім’я
    шлейфом хитрим оповите.

    Все й тепер у них: о кей!
    Хай позаздрять неімущі!
    Не бракує їм грошей:
    бізнесовим та тямущим.

    навіть в карантинній гущі
    процвітають, невмирущі!

    06.04.2020


    Рейтинги: Народний -- (5.42) | "Майстерень" -- (5.45)
    Прокоментувати:


  6. Володимир Бойко - [ 2020.04.08 23:23 ]
    Крива посмішка
    Оптимісти мрійливо дивились
    У світле майбутнє.
    Песимісти, однак,
    Готувались до чорного дня.

    Посміхнулась фортуна останнім,
    Та тільки на кутні,
    Бо в нерівному герці
    Змагає солодка брехня.



    Рейтинги: Народний -- (5.54) | "Майстерень" -- (5.62)
    Прокоментувати:


  7. Володимир Бойко - [ 2020.04.06 18:52 ]
    Пень
    Вихвалявся чорний Пень,
    Що не вірить в чорний день,
    Бо його, крутого Пня,
    Аніщо не зупиня.

    Та не варто було Пню
    Отаку нести дурню.
    Хтось недопалок лишив –
    І дощенту Пень згорів.


    Рейтинги: Народний -- (5.54) | "Майстерень" -- (5.62)
    Прокоментувати:


  8. Володимир Бойко - [ 2020.03.29 19:18 ]
    Урок
    Руїна блимає з імли,
    Хоча про неї геть забули.
    Та не завадить, хоч коли,
    Нагадувати про минуле.

    Минув без користі урок,
    Граблі присутні і донині.
    Коли стрибаєш до зірок,
    Опинишся у карантині.


    Рейтинги: Народний -- (5.54) | "Майстерень" -- (5.62)
    Коментарі: (2)


  9. Тетяна Левицька - [ 2020.03.29 13:47 ]
    Ревнивий

    Бабця плачучи прийшла
    ввечері до хати.
    Дід питає:"Де була?
    Трястя твою матір!

    Де була?" - Заладив дід,
    баба неохоче:
    "Я зомліла, а сусід
    гірше поторочі.
    Відволік мене за став,
    думав помираю,
    штучним диханням спасав,
    тепер клопід маю".

    "Чи ж не клопіт, розлучись,
    як мене не любиш...
    Не мели, старий, дурниць-
    проковтнула зуби!


    Рейтинги: Народний -- (6.23) | "Майстерень" -- (6.32)
    Коментарі: (4)


  10. Вікторія Лимар - [ 2020.03.27 11:49 ]
    Перiод карантину
    Ворог прийшов, не питає: а хто ти?
    Байдуже, мова яка в тебе й статок.
    Навіть найвищі відкриє ворота.
    Нищить безжально усіх на додаток!
    Як захиститися? Хто про це знає?

    Зморені відчаєм, люди планети.
    Тільки продовжують декотрі знову
    бруд виливати в поля Інтернету.
    Розум у них не впливає на слово.
    Швидше за все, його просто не має.

    Цілий потік неймовірної люті
    може забруднити навіть і море.
    Гляньте ж навколо: до ліжка прикуті
    наші земляни – таке справжнє горе.
    Вірус долати – це є апріорі!

    З рук неможливо позбутися бруду.
    Міцно заліг він у душі та вчинки.
    Зцілюйте самі себе від облуди.
    Час кличе всіх: не дає відпочинку.
    Вдумайтесь, люди, хоча б на хвилинку!

    Вирішить кожний наразі для себе:
    Як далі жити??? З пихою та люттю?
    Може звернутись до розуму треба?
    Що… після нас відійде у майбутнє?
    Совість плекайте: часи надто скрутні…

    24.03.2020. 16.00


    Рейтинги: Народний -- (5.42) | "Майстерень" -- (5.45)
    Прокоментувати:


  11. Олександр Панін - [ 2020.03.26 15:09 ]
    Трикутник

    Любов-Кохання – Морква-Зітхання

    Обережним, Грицю,
    будь на вечорницях:
    Двох любить не треба –
    втрапиш у халепу!
    У дурні пошиють
    і намилять шию,
    У кущах спіймають –
    ще й «накостиляють»

    М’який варіант

    ***

    Стали подруги кращі
    до бою,
    Розривали десятки
    світлин…
    Нас було
    «не розлити водою»,
    Та на двох
    був хлопчина –
    один!

    Він проблемою
    не переймався,
    Не чекав, наче Гриць той,
    біди,
    Він із наших боїв
    зловтішався,
    Сновигав і туди
    і сюди…

    Ми на нього весь час
    ворожили
    Під гучні перебої
    сердець,
    Подурнішали ми
    і змарніли,
    І промовили якось:
    «Капець!»

    Годі
    сон і здоров’я губити
    (баламути, ви хлопці, усі!),
    в пеклі ревнощів
    юність палити,
    наче білки,
    стрибать в колесі!
    ………………………….

    Помирились,
    і знов подружили -
    шкода стало
    підірваних
    сил….

    А коханого ми
    поділили,
    Наче хліб розламали
    навпіл.






    Рейтинги: Народний -- (5.42) | "Майстерень" -- (5.46)
    Прокоментувати:


  12. Олександр Панін - [ 2020.03.17 13:42 ]
    Мавпенята

    Жарт

    В зоопарку є звірята,
    Славні хлопчики, дівчата,
    А веселі мавпенята –
    Розбишаки-чортенята…

    Люблять пісеньки співати,
    Вихилятись, танцювати,
    А найбільш – бешкетувати!

    «Ви псуєте нашу марку,
    Жах і сором зоопарку!
    За бешкети вам урок:
    Всіх у клітку, під замок!
    Замість -
    з нами,
    на концерті,
    під замком сидіть заперті,
    Щоб концерт не зіпсувати,
    Мавпенята – чортенята!»

    Що замок, сталеві грати -
    Вміють добре мавпенята
    Відмикати, прослизати,
    Навіть краще, ніж ламати!

    Як на сцені рок заграли,
    Мавпенята вибігали
    Деренчливо заспівали,
    Буги-вуги
    Танцювали*,

    Потім шкварять хвацько
    Твіст
    І за це їм – Перший приз!

    «Мавпенята, розбишаки,
    Танцювальні маніяки!» -

    «Може ми і розбишаки,
    Аж ніяк не маніяки!

    Пригощайте швидше нас:
    Нам банани – в самий раз!
    В самий раз!

    Запивати –
    Квас!

    …………….

    * Може нагадувати –
    «Тараканы прибегали,
    Все стаканы випивали…

    К. Чуковский «Муха-цокотуха».


    2019 рік






    Рейтинги: Народний -- (5.42) | "Майстерень" -- (5.46)
    Прокоментувати:


  13. Мессір Лукас - [ 2020.03.14 23:14 ]
    *****
    мене роз’їдає вселенська тривога
    образа в холодних лещатах стиска
    мій мозок гладенький як яйця бульдога
    а краще би був як поверхня соска

    сказала ота що писав їй присвяти
    у котрої мріяв побути в саду..
    мій мозок? чи є він? звідкіль його взяти?
    поїду до Львова можливо знайду!?

    мій кат у спідниці на гострих підборах
    глузує з написаних мною віршат
    y мозку гладенькому вибухнув порох
    мій кат – це катуня і це вже не жарт!!


    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Прокоментувати:


  14. Володимир Бойко - [ 2020.03.11 20:05 ]
    З вишин
    Я тебе, мою музу крилату,
    Ізолюю в окремій палаті,
    Аби тільки мені
    Дарувала пісні,
    Лиш мене научала співати.

    Я злечу, як орел, над землею
    І сягну вишини корифея.
    Запалю анашу
    І таке напишу,
    Що не снилося навіть Орфею.

    Розпошириться слава по світу
    Про такого крутого піїта.
    Я літаючим став,
    Світ мене не впіймав,
    Бо кому мене треба ловити?


    Рейтинги: Народний -- (5.54) | "Майстерень" -- (5.62)
    Коментарі: (2)


  15. Мессір Лукас - [ 2020.03.10 22:33 ]
    Поносъ й оуничижéнїе
    Четвертий день, як я не п'ю абсент.
    Четвертий день строчу тобі присвяти.
    І кришиться віршоване безе –
    У музи до підлоги липнуть п'яти.

    Не треба більше змочених рейтуз!
    На цукор не потрібно лити воду!
    В колоді був один єдиний туз
    Та хтось у мене вкрав усю колоду.

    І я програв, буває, я програв.
    Чотири дні, чотири дні в нікуди.
    Хоч грам мені абсенту, хоч би грам!
    Паскудний день і вірш оцей паскудний.

    А я кришу безе.. ой, ні, пишу,
    У музи почалася діарея.
    Вона мені дістала анашу.
    Палю, а з диму випірнула фея.

    Прошу себе: «До ранку дотягни!»
    Вже бачу, що гидує мною муза.
    Мене ж все більше тягне до ханиг,
    Де фея подає абсент із мусом.

    На п'ятий день пітьма, тебе нема,
    Поемами усіяна підлога,
    А муза щось дописує сама..
    Дивлюсь, – останні строфи некролога.



    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Коментарі: (4)


  16. Володимир Бойко - [ 2020.03.09 10:32 ]
    Back in USSR
    Я пам'ятаю файну хвилю,
    Коли мені з'явилась ти,
    Та здуру я втікав щосили,
    Неначе то були чорти.

    Сліди любовної невдачі
    Я відчуваю дотепер,
    Як без причин сміюсь і плачу
    І згадую СССР.


    Рейтинги: Народний -- (5.54) | "Майстерень" -- (5.62)
    Прокоментувати:


  17. Тетяна Роса - [ 2020.03.06 13:33 ]
    Бордель на зеленому полі
    Розкошують будяки
    на зеленім полі.
    Придивилися дядьки –
    нижче спини голі.

    Прикидається курай
    дядьком із портфелем.
    Скільки ліжок не міняй –
    а бордель борделем.

    Не сховає срамоти
    жодне піаніно,
    як за мозок маєш ти
    те, що нижче спини.

    До вподоби комашні
    мотилі - монархи.
    На тім полі всі дурні,
    навіть олігархи.


    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Прокоментувати:


  18. Ігор Терен - [ 2020.03.02 16:08 ]
    На арені цирку
    ***
    Зашуміло в голові у мачо –
    маємо і пряник, і батіг
    у обіймах Рашії. Одначе,
    нація ще поки-що не плаче,
    та од сміху надірве живіт.

    ***
    Ми – брати! Нас немає! Абзац...
    У народу стійка параноя.
    Все чекає, що неук-паяц
    очарує собою ізгоя.

    ***
    На дроті – слуги у шпагаті,
    на сцені – коміки і леді,
    зациклені на клоунаді,
    червоні ари – на арені
    і раді чучела зелені,
    що їх показують у Раді.

    ***
    В Буковелі немає обману,
    що занесло шута до Оману.
    На лещата міняє чалму
    і нічого не буде йому.

    ***
    У малороса є великий гонор –
    куди літає, там – літальний номер,
    у папи – вірус, у Європі – зло,
    Гаагою залякане пуйло.

    ***
    І у зелені є опертя.
    Пацифісти блатної колони
    за нові узялися закони.
    А яка їх чекає стаття
    за обман, що вони «за життя»?

    03/20


    Рейтинги: Народний -- (5.42) | "Майстерень" -- (5.5)
    Прокоментувати:


  19. Олександр Панін - [ 2020.02.25 16:27 ]
    У тирі

    Жарт

    У тирі мисливці
    Стріляють з рушниці,
    Для них полювання не жарт.
    Припхалися з лісу
    Мисливці - гульвіси,
    В мисливцях буяє азарт.

    Всі іграшки-звірі
    Розвішані в тирі,
    Вчувається гуркіт копит...
    Немов громовиця,
    Гуркочуть мисливці,
    Та кулі летять в білий світ.

    Вже "склеїла ласти"
    "тигриця" смугаста,
    У "тигру" стріляють "митці",
    Так залпом влупили -
    На землю звалили
    І здобич припнули до "па" -
    і до "ли"-, і до "ці",
    До палиці.

    А тиру хазяїн,
    Мов лютий татарин,
    Обуренням синім буя:
    "Віддайте "тигрицю",
    Смугастеньку кицю,
    Це - іграшка краща моя!"
















    Рейтинги: Народний -- (5.42) | "Майстерень" -- (5.46)
    Прокоментувати:


  20. Володимир Бойко - [ 2020.02.22 10:37 ]
    Наше
    Без взаємокоронації
    Відсутня чітка мотивація,
    Без взаємобичування
    Втрачається сенс існування.
    Оманливість незалежності
    Блокує інстинкт обережності.
    Пильнуйтеся з медведчуками,
    Із вірусами та москалями.



    Рейтинги: Народний -- (5.54) | "Майстерень" -- (5.62)
    Прокоментувати:


  21. Володимир Бойко - [ 2020.02.17 22:35 ]
    За мух!
    Мухи на стелі, як зорі на небі
    Виснуть. Та мухи не мріють про вись.
    Мухам для щастя багато не треба,
    Досить їм того, що з'їли колись.

    Не зазіхають на нашу свободу,
    Не зловтішаються в бідах чужих.
    Скромні трудяги, що завжди з народом –
    Треба у владу обрати таких.



    Рейтинги: Народний -- (5.54) | "Майстерень" -- (5.62)
    Прокоментувати:


  22. Мессір Лукас - [ 2020.02.16 19:18 ]
    Кохання піїта
    Ці очі – келихи абсенту,
    Зелений колір.. саме те!
    Мене захоплює дощенту
    Троянда в рюшах декольте,

    Свавільні локони і вії,
    Грайливий сміх, тонка печаль,
    Я їх приборкаю, розвію,
    Торкнувшись Вашого плеча.

    А далі.. далі.. далі буде..
    Довіртеся, благаю Вас!
    Важке похмілля, сірий будень,
    І квітка, що об’їв Пегас.


    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Коментарі: (6)


  23. Володимир Бойко - [ 2020.02.16 14:46 ]
    Без царя
    Бреши. Бреши
    Без міри і без ліку
    І без царя
    В убогій голові.
    То матимеш
    Пошану превелику
    В брехливій,
    Здеґрадованій Москві.


    Рейтинги: Народний -- (5.54) | "Майстерень" -- (5.62)
    Прокоментувати:


  24. Ігор Терен - [ 2020.02.15 10:10 ]
    Сценарій сюр
    Мода не міняється
    і юрба не кається,
    у судах єднаються зрада і совок.
    Дев’яносто п'ятою
    йде колона ватою.
    Зашивайте, братіє, рота на замок.
    Волонтери, бійтеся!
    Пугало комісії
    на чолі дивізії їде на війну.
    Буйна охоронниця
    б’є, кого їй хочеться,
    Буратіно мочиться? Слава сцикуну!
    Як то любо-дорого!
    Удає суворого:
    очі в очі ворогу дивиться в упор,
    із еміром снідає,
    з папою обідає...
    а тилами відає горе-прокурор.
    Урку одубілого,
    що за Сашу Білого
    уникає цілого строку у тюрмі,
    на жінок натравлює,
    на героїв армії
    пальцями показує...
    Весело юрмі!
    Ожила кацапія.
    Нео-дипломатія
    обіцяє Рашії нашої води.
    Мода зеленішає,
    Вова веселішає
    і на вуха вішає локшини орди.
    Українізація
    чи колаборація?
    І не знає нація, хто куди гребе.
    Здати економіку
    і країну Вовіку –
    це і є у коміка варіанти Бе?


    02/20


    Рейтинги: Народний -- (5.42) | "Майстерень" -- (5.5)
    Прокоментувати:


  25. Володимир Бойко - [ 2020.02.14 13:16 ]
    З відчаю
    Не стане народом розмитий народ,
    Він так і залишиться в стійлі заброд,
    А непокірних лукаві ординці
    Нейтралізуватимуть поодинці.



    Рейтинги: Народний -- (5.54) | "Майстерень" -- (5.62)
    Коментарі: (2)


  26. Максим Баштинов - [ 2020.02.11 00:40 ]
    Панівська чернь
    Ось це і є шляхетні пани ?
    Повиїдали так жупани
    Що гомба сорочинна й то, єдина виліта
    Та вам свиня не стане за раба !
    Бо навіть свині знають правду
    Яку ховаєте ви так старанно
    І не виводите у люде

    А правда ця
    Що ви такая ж чернь людськая
    Що помира й не вимирая
    Продовжує сей рух вельможе
    Бач бо,
    ходить с холопом вам негоже
    По вулиці одній.
    Вам подавай як для мойсея
    Щоб роступилася дорога всея !
    Щоб білі чоботи шкіряні
    Та ноги бідні, голодранні
    Не бачились в одних путях !

    Та люде, прошу, схаменіться
    В народ сей бідний подивіться
    Загляньте прямо їм у очі
    Що так не досипали нóчей !
    Для вас панів се так старались
    І за роботу всюю брались
    Аби в раю себе ви чули...
    Та поки ви ще не тварини
    Питаю я, в свої останні днини
    Такі слова:

    Невже
    Невже нема у вас сумління
    Немає совісті, ані терпіння
    Щоб жити так як жили всі ?

    Авжеш нема, вам бо навіщо,
    Уж лучче грабить, убивать й навічно
    Падлюкой залишитися для всіх.

    Для всіх й помрете як падлюки
    Бо не відмиються кроваві руки !
    Що мордували так чужії душі...
    Побійтесь бога, бісові чинуші !
    2020


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  27. Мессір Лукас - [ 2020.02.09 19:16 ]
    Сила, бо тоніка
    Розписані ролі, прописані ліки,
    Чуття – це оркестр, а свідомість – театр.
    Сюжетів і партій у ньому без ліку,
    Тепер диригує усім психіатр.

    А ти мені пишеш якусь ахінею,
    Що типу кохаєш і, мабуть, простиш.
    У мене вже інша, я дихаю нею,
    Вона піднімає.. мій кволий престиж.

    Я наче юнак верлібрую присвяти,
    Лабаю на всіх інструментах чуттів.
    Вона ж хоче ритму, а де ж його взяти?
    І знов невдоволена – рими не ті!

    Сорочка туга́ і болючі уколи –
    Ця сила, бо тоніка – БДСМ.
    Я спробував, більше не буду ніколи,
    Віднині писатиму тільки есе.



    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Коментарі: (4)


  28. Ігор Терен - [ 2020.02.09 09:42 ]
    Операція Ы
    ***
    Поки ще не закінчені курси,
    а казна - це порожня сума,
    має наміри влада сама
    підмітати останні ресурси,
    щоб лишатися біля керма.

    ***
    Не живеться тихо чоловіку,
    у якого успіхи малі.
    От би цю енергію базіки
    та на мирну працю у селі.

    ***
    Що народу кулі й кулемети,
    і коронавіруси планети
    у колонізаторській війні?
    Наступає час імунітету.
    їсти не салати, а котлети
    означає – вижити чи ні.

    ***
    Вирішило всенародне віче, –
    є на кого вішати собак!
    Де за газ не заплатили двічі,
    їли чи не їли,
    все одно купили.
    І ніде не гавкає бідняк.

    ***
    І сліпе узріє, що не пейси
    виділяють націю мою.
    На базарі інші інтереси, –
    як продати крадене за пенси,
    а рублі рубати у бою?

    ***
    Зима переступила за поріг
    і правда наші очі відкриває...
    Одна бабуся іншій повідає,–
    Зеленський краще прибирає сніг,
    ніж Порошенко.
    І таке буває.

    01/20


    Рейтинги: Народний -- (5.42) | "Майстерень" -- (5.5)
    Коментарі: (1)


  29. Володимир Бойко - [ 2020.02.05 11:04 ]
    Дурдом на дроті
    "Як я скучив за дурдомом –
    Серце розривається.
    Розкажіть мені, дурному –
    Що там відбувається?"

    – "Процвітає наш дурдом
    Буйними фіолами.
    Скоро підемо разом
    Ми по світу голими.

    Розцвітемо навкруги
    Хворими усмі́шками,
    Поквитаємо борги
    Песиками й кішками.

    Розмалюємося ми
    Цятками і смугами.
    Тяжко зватися людьми
    З отакими слугами".


    Рейтинги: Народний -- (5.54) | "Майстерень" -- (5.62)
    Коментарі: (5)


  30. Володимир Бойко - [ 2020.01.31 23:56 ]
    Нашараша
    Країна-глюк,
    Гидка і неприродна,
    Потворний флюс на череві Землі.

    Тож треба як
    Звихнутися сьогодні,
    Аби лизати лапті москалів.


    Рейтинги: Народний -- (5.54) | "Майстерень" -- (5.62)
    Коментарі: (4)


  31. Нічия Муза - [ 2020.01.27 07:28 ]
    Деформація реформи
    Що хазяїн сайту обіцяє,
    те і забуває на ходу.
    У стакані буря затихає,
    і нема ніякого роздраю.
    Байки анонсує какаду.

    До одного місця, що піїти
    віршами оплачують оброк.
    Крадії нікому не помітні...
    Головне – уміти оніміти,
    голову ховаючи в пісок.

    Експериментує як владика
    мужня реформатора рука...
    І на сайті іноді базіка-
    є інкогніто відома трійка,
    ніби за вказівкою ЦеКа.

    То ніяке не совєцьке диво,
    що якусь шістьору б'ють тузи –
    лагідно, і щиро, і правдиво
    у своєму стилі – косо-криво
    сіє безнадію Лао-цзи.

    Мекають не Сидорові кози
    про високу місію свою,
    смикаючи сіно з того воза,
    де нові латунські й берліози
    обрізають пісню солов’ю.

    ************************
    Каюся, що хочеться признатись
    мовою культурного села, –
    ех, якби отут поматюкатись,
    як би грішну душу відвела.

    2020


    Рейтинги: Народний -- (5.44) | "Майстерень" -- (5.43)
    Коментарі: (2)


  32. Тетяна Роса - [ 2020.01.26 16:15 ]
    «Пацифіст»
    «Я пацифіст! Насиллю –ні! Нам не потрібне військо!» -
    отак позицію свою декларував Онисько.
    Мовляв, як б’ють нас по щоці – то підставляймо другу.
    Тут нагло трапилась із ним страшна біда-наруга:
    сусіда капцями уліз у клумбу пацифіста…
    Онисько винного місив, неначе в діжі тісто.
    Усі побачили, куди пішли слова про щоки,
    коли сусіду пацифіст волосся дер нівроку.
    Дісталось навіть глядачам, бо стали надто близько:
    щоб не заліз ногою хтось у квітничок Ониська.
    Стояв Онисько за своє, немов казковий витязь…
    А от країна… не своя? Не варт за неї битись?
    Мовляв, занадто не близька до тіла сорочина?
    За чином ненька занизька, не гідна мати сина?
    «Та я – ого! Та я – цабе! Та я – людина світу…» -
    Твердить Онисько, за слова ховаючи копита.
    ***************************************
    Коли твою країну ворог силкується загризти -
    лиш потенційний зрадник назветься пацифістом.


    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Коментарі: (22)


  33. Володимир Бойко - [ 2020.01.22 19:12 ]
    Паралелі
    Поети чубляться до скону,
    Бо нетривкий між ними мир,
    Бо кожен має власний гонор,
    Бо кожен сам собі кумир.

    Отак стражденна Україна,
    Зневажена поміж людей,
    Відроджується й знову гине
    Через амбіції дітей.



    Рейтинги: Народний -- (5.54) | "Майстерень" -- (5.62)
    Коментарі: (2)


  34. олександр квітень - [ 2020.01.14 07:06 ]
    73 барана
    Нещодавно , подививившись мультик про короля віслюка (тролінг на чинного гаранта ) я дійшов висновку , що обрати осла вожаком , під час війни , могли тільки
    73 барана ..

    Біля забутого села ,
    Наївшись хмелю і дурману ,
    Обрати вожаком осла ,
    Веліли 73 барана ..

    Весь луг до ночі реготав ,
    Смівся крот , ревали бджоли ,
    Веселі , на наближчий став ,
    Злетілись качки по приколу .

    Щоб впевнитись що то не сон ,
    На власні очі споглядати ,
    Приповз удав мов Пінкертон ,
    Й не знав чи плакати чи ржати .

    Зате вже знали зголоднілі ,
    У темнім лісі сіроманці ,
    Як закривавлених , безсилих ,
    Потягнуть в яр , рогатих бранців..

    P.S.
    Мораль така , коли війна ,
    Якщо у тебе кепські справи ,
    То вожаком у барана
    Час обирати вовкодава..

    Олександр Квітень
    м.Мукачево.


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.29) | "Майстерень" 5.25 (5.29)
    Коментарі: (1)


  35. Мессір Лукас - [ 2020.01.12 12:28 ]
    ****
    Чотири найвідвертіші присвяти,
    Три крапки, знаки оклику, тире.
    У них вся ти.
    О, де полину взяти?
    Бо горло від солодкого дере.

    Бо я читав. Уголос всім навколо.
    Ми реготали, я отак посмів
    Ся розважати, чисто по-приколу.
    Та, що там вірші, так, – окрошка слів.

    Тепер дивлюся, – ти інакше пишеш!
    Про інше…
    І до іншого ідеш…
    А я дурію від тієї тиші!!!
    О, де ж я схибив, люба, мила?! Де ж!?


    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Коментарі: (6)


  36. Ярослав Чорногуз - [ 2020.01.11 13:33 ]
    Напала швидка писунка (пародія у відповідь на пародію)
    Сміялася кохана безневинно:
    І нащо начиталася Сушка?
    У Чорногуза – цілісна картина,
    А в того – ніби пташка з неба «Ка!»

    У Чорногуза там дівоче личко
    Із гір, плато – туманна родить вись.
    Воно постало сяєвом величним…
    А у Сушка – мов пазли розповзлись.

    Насмикав віхтів з сіна і соломи,
    Залякує сузір`ям Гусака…
    Чи в нього, ви скажіте, не всі дома?
    Писунка нападає знов швидка.

    Ну й маячня. Бери, зливай хоч воду.
    А чи складай із вірша анекдот.
    Пером у Чорногуза Велес водить,
    Ну а Сушковим – то, напевне, чорт!

    11 січня 7527 р. (Від Трипілля) (2020)


    Рейтинги: Народний -- (6.99) | "Майстерень" -- (7)
    Прокоментувати:


  37. Тетяна Роса - [ 2020.01.10 17:30 ]
    Про "вишуканість" світу "поези"
    Краса: гаї, степи, поля…
    Ля-ля…
    Раптово лемент. Звідкіля?
    Та бля…
    Вчепивсь реп’ях в чортополох.
    Ох-ох…
    У ворогів летить горох.
    Рох-рох…
    Тут світ звільняють від дурні!
    О… ні…
    І дохнуть му…зи на вікні…
    В лайні…
    А соловей хотів тьх-тьох…
    Теж… здох.
    Мабуть, зараза, пив за трьох.
    Ох… ох.


    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Коментарі: (21)


  38. Мессір Лукас - [ 2020.01.10 17:47 ]
    ****
    Я можу розповісти за Різдво.
    Щоб не казали – Лукас
    Не ліричний.

    Ось на містечка сходить вічність.
    Ворони прилягають на крило.
    Бомжі шукають радіодеталей.
    Поліція лапає волоцюг.
    Гряде імпічмент.
    І закохані стрічаються без жалю.
    Стара карга, коцюба із коцюб.

    Колядників знімають на айфони.
    Ліхтарики китайські ось летять.
    Холодне пиво убиває.
    Фури, повні вантажем,
    Гарчать, тривожать бруд,
    Руйнують душу, атрофують м’язи.
    Пес завиває їм услід.

    Моє чуття
    Печальне і містичне.
    Років сто тисяч
    до Вселенського Різдва.


    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Прокоментувати:


  39. Володимир Бойко - [ 2020.01.09 00:47 ]
    Пересмішникові
    Не віршуй на теми недоречні,
    Не здіймай словесну каламуть,
    Бо тебе за вправи небезпечні
    Кількаповерховим обкладуть.

    І підеш туди, куди послали,
    Бо у тебе вибору нема,
    Бо життя таки недосконале,
    Жереб твій – сума або тюрма.

    Тож не смійся ти передостаннім,
    Ліпше – не сміятись взагалі.
    Погамуй невтолені бажання,
    Аби довше жити на землі.



    Рейтинги: Народний -- (5.54) | "Майстерень" -- (5.62)
    Коментарі: (2)


  40. Мессір Лукас - [ 2020.01.05 22:40 ]
    Полювання тощо
    Сьогодні все! Мені потрібно йти.
    Не зупиняй, хапаючи за лікоть!
    Я не скажу – у всьому винна ти,
    Промовчу, що абсент – найкращий лікар.

    Прости мене, як я себе простив!
    Що обіцяв, не згадуй, не нагадуй!
    І не такі розводили мости,
    А потім називали мене гадом.

    Я перетну незаймані ліси,
    У лебедя поцілю з арбалета,
    Лишу тобі і ти його з’їси..
    А я? Мене ковтне голодна Леда.


    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Коментарі: (4)


  41. Володимир Бойко - [ 2020.01.05 18:23 ]
    Тяжкі часи
    Ох, тяжкі часи настали, –
    Бідкався Микита,
    Владу всю узурпували
    Зло́дії й бандити.

    В печінках уже засіли
    Кляті лиходії –
    Бо простому чоловіку
    І украсти ніяк.



    Рейтинги: Народний -- (5.54) | "Майстерень" -- (5.62)
    Коментарі: (6)


  42. Янка Кара - [ 2020.01.05 17:53 ]
    Петро
    Зустріч з Петром - це завжди, наче удар під дих.
    Біографія в нього скидалася на житія святих.
    Він бачив в жінках лиш спокусу та гріх
    І тому намагався не дивитись на них.
    Та байдужість з жостокістю ваблять багато жінок.
    З тих, що звикли до гематом і ламання кісток.
    З тих, що прощають зрадників, притискаючи їх до грудей.
    З тих, що плачуть від щастя, коли в них хтось бачить людей.
    Петро мав себе за мученика, вважав, що поруч з ним бути - рай.
    Казав своїй жінці: "Що значить померла? Давай воскресай!
    Вставай, неробо, твій чоловік зголоднів.
    А ти тут лежиш і мовчиш вже декілька днів".
    Та жінка лежала й не рухалась: в неї пробите тім'я.
    Петро не був апостолом - їх ріднило хіба що ім'я.
    Із жалем подумав, що треба купляти вінок.
    А жінка? Чорт з нею, на світі багато жінок.

    жовтень, 2018


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Коментарі: (1)


  43. Ігор Терен - [ 2020.01.05 14:05 ]
    Сеньйор бандито
    І
    Що не було колись, того й не буде.
    Не буде ані -Пу, ні -ме, ні -бе.
    І час новий розвіє й загребе
    історію Московії усюди.

    ІІ
    Москву поіменують як Ме-дву.
    Ім’я Китаю буде Путі-Чіна.
    І заснують учені пуйвейбіни
    у Пу-тері – імперію нову.

    А бацька буде Пу-цька у подобі
    великого вояки – як Пу-син
    і пам’ятники Леніну і Кобі
    усюди називатимуть Пу-ін.

    ІІІ
    Тоді прийде нечуване майбутнє,
    а поки ми очікуємо Пу-тнє,
    то як немає, хай би й не було.

    Інакше окуПує Україну
    огидне Пу і будуть бабуїни
    Ордло іменувати як Пу-йло.

    01/20


    Рейтинги: Народний -- (5.42) | "Майстерень" -- (5.5)
    Прокоментувати:


  44. Ігор Терен - [ 2020.01.04 12:20 ]
    Бімба уповільненої дії
    I
    Коли були ми ще братами,
    жилося якось і тоді.
    Писали вила по воді,
    що нам – до однієї ями.
    А як зарадити біді
    не мали ми своєї тями.

    ІI
    Та й досі ми – раби пітьми.
    Усе ще віримо кумиру,
    лихому генію тюрми
    у зомбоящику юрми,
    що нібито, заради миру,
    іде із бімбою на МИ.

    Чекає мафію екзилу,
    що заслуговує по рилу,
    уся парафія її.
    На голову усеньку хворі,
    по сцені бігають актори –
    багатії і холуї.

    Усе ще гопники у моді
    та коміки юро́диви́х.
    Регіонали хороводять.
    Де не посій – уроди родять:
    або свої серед чужих,
    або чужі поміж своїх.

    Талановиті окупанти,
    що приміряли кумачі,
    ще гастролюють уночі.
    Убивці – нині емігранти,
    у владі – мічені мутанти
    та непомітні діячі.

    IІІ
    А от куди юрбу дівати,
    яка із хати і до хати
    ще шастає?
                       І як лайну
    на мапі місце показати,
    де їх
        бажають
                    убивати
    і обирають
                     сатану?

    04/20


    Рейтинги: Народний -- (5.42) | "Майстерень" -- (5.5)
    Прокоментувати:


  45. Ярослав Чорногуз - [ 2020.01.02 12:44 ]
    Портрет графоманіяка
    Чоловік, звичайно, він хоробрий,
    Наче той Герасим без Муму.
    Та коли виходив із утроби –
    Мізки десь приплюснуло йому.

    В нього завжди зігнута писунка,
    Бумерангом доля б`є, шкребе.
    Обливає брудом інших лунко,
    А виходить так, що сам себе.

    У писаннях – не вилазить з калу,
    Тім`ячко плескате позаяк,
    Це життя на нього приміряло
    Кепку, мов засушений кізяк.

    Словом він талант убить готовий –
    Одержимий графоманіяк.
    Збіги всі у вірші – випадкові,
    Не стосуються когось ніяк!

    1 січня 7527 р. (Від Трипілля) (2020)


    Рейтинги: Народний -- (6.99) | "Майстерень" -- (7)
    Прокоментувати:


  46. Ярослав Чорногуз - [ 2019.12.29 02:03 ]
    Суші і сушки
    Доведеться розказать таки,
    Проінформувати всіх я мушу.
    Кізяки засушені – сушки –
    То плювки поетові у душу.

    Тільки написався гарний вірш,
    То його на себе приміряють.
    Думають: А що? І ми - не згірш,
    На один кидаєм цілу зграю.

    І отак вискакують сушки,
    Як оті чорти із табакерки.
    Й дістають і тролять залюбки…
    Їх плоди – отруєні цукерки.

    Жовчі в них – на цілий океан,
    Океан сухий, мов мертве поле…
    Ніби коло скроні в них наган –
    Справжній вірш сушкам так очі коле.

    Справжній вірш – продукт без ГМО,
    І скажу Вам я – у цім біда є.
    Суші із Японії їмо,
    Нашими сушками заїдаєм!

    23 грудня 7527 р. (Від Трипілля) (2019)



    Рейтинги: Народний -- (6.99) | "Майстерень" -- (7)
    Прокоментувати:


  47. Володимир Бойко - [ 2019.12.22 19:49 ]
    Клоники
    Намножилися клоники,
    Вибрикують, мов слоники,
    Затопчуть навіжені – уважай!
    Писаку бикуватого,
    Троляку дурнуватого
    Завбачливо, за милю, оминай.

    Коли вони вгамуються,
    Коли перебикуються,
    Коли вже перебісяться – хтозна...
    А поки між писаками.
    Неначе між собаками
    Трива неоголошена війна.

    10.06.2018


    Рейтинги: Народний -- (5.54) | "Майстерень" -- (5.62)
    Коментарі: (2)


  48. Ігор Терен - [ 2019.12.20 13:14 ]
    Скрепи на горизонті
    Я бачу
    імперії підкошені коліна.
    І це уже було. І не було
    моєї України у країні,
    яку іще очолює Пуйло,
    висяче
    як мумієм наколота сосиска –
    і жупело, і тля бойовиків.
    Розгойдує історія колиску,
    криваву, у борні зведенюків,
    неначе
    у нас немає іншої халепи
    як наші убиваючі брати
    і їхні буйні ідіоми-скрепи
    на тлі ідіотичної мети.
    Одначе
    лише на Пу лишається надія.
    Дарма, що анімується кіно,
    де Чук і Гек плювали на Росію,
    яка іде «Титаніком» на дно.
    Терпляче
    чекає Україна на реформи,
    коли валюта рухне до нуля
    і буде анульована земля,
    а два аршини – буде наша норма
    козача.
    Що буде, невідомо. Що усім,
    то те й мені. І це уже бувало,
    коли і цього не бувало мало.
    Але тоді прийде у рідний дім
    удача,
    якщо у мене буде аркебуза
    і я уб’ю у вухо москаля.
    Хай буде пухом і йому земля
    на нашій території Союзу.
    І наче
    народу в Україні поріділо,
    рішали подалися за бугор,
    займає територію мордор,
    впрягає у ярмо, а наше діло
    теляче.

    12/19


    Рейтинги: Народний -- (5.42) | "Майстерень" -- (5.5)
    Коментарі: (4)


  49. Ігор Терен - [ 2019.12.17 13:18 ]
    Саміт 2
    Ще до Трійці далеко, ачей?
    А на саміт очікує трійця
    із Росії навалу гостей.
    І пуйло не ховає очей,
    що піймало за яйця арійця.

    Озеленений бає йому,
    що воно у Європі найвище.
    Підіймуся і я на горище, –
    каже, – руку колезі пожму
    й покажу, що і я не аби-що.

    А вони – як вужі потайні,
    а воно – як гадюка отруйна
    заповзає у душі дурні,
    що потопить усе у війні
    і залишиться жаба калюжна.

    І чого воно лізе – оце
    тупориле, криве і рогате?
    Адже має одного ґаранта,
    у якого попало яйце
    на окраїні нашої хати.

    Може й цього йому до снаги
    ошелешити? Знає пихате,
    що́ – віками чуже, язикате
    захищає... Усі – вороги!

    А понищить усіх до ноги,
    то кого на землі грабувати?

    12/19


    Рейтинги: Народний -- (5.42) | "Майстерень" -- (5.5)
    Коментарі: (3)


  50. Ігор Терен - [ 2019.12.12 09:13 ]
    Володарі білих кілець
    ІЩось і було, а нація не знає, –
    що то воно у Франції було?
    У злодія на голові палає,
    а виглядає, наче еНеЛО.

    І наче упилася наркотою
    Московія великого Пуйла.
    Ні спокою немає, ні покою.

    На бестію не вистачає зла.
    Усюди п'янь, а лізе у герої
    і на Олімпі «шороху дала».

    ІІНемає світу ні кінця, ні краю.
    Бери за даром райдуги дугу.
    А їй усе іще... не вистачає
    чужої хати у свою тайгу.

    Освоєні на суші і на морі
    усі скарби Великої Ріки,
    а Раші мало. На біду і горе
    освоюють її бойовики.

    Майбутнє обікраденого люду
    до самої окраїни землі
    віками завойовують приблуди.

    З червоною зорею на чолі
    вони були однакові усюди.
    Ідуть на мир війною москалі.

    ІІІЯкщо Гаага обіцяє ґрати,
    ніхто не розуміє, – в чому суть?
    Йому ще, може, й Нобеля дадуть,
    хоча пора по шнобелю давати.

    Анжела ошелешена Пуйлом,
    Емануель її не розуміє...
    І, – «цо то буде»? Наркота у дії.

    Нормандія поїхала умом...
    Узгоджені «галюники месії».
    Домовилися майже «ні о чьом».

    ..............................
    Качають газ із Комі, Вєсі, Мєрі...
    А, чокнутий на імені Бандери,
    уже не розуміє аксіом.

    Йому давай границі СеРеСеРу,
    але коли показуєш на двері,
    орда у вікна лізе напролом.

    12/19


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.42) | "Майстерень" 5.5 (5.5)
    Коментарі: (2)



  51. Сторінки: 1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   ...   33