ОСТАННІ НАДХОДЖЕННЯ
Авторський рейтинг від 5,25 (вірші)

Олена Побийголод
2026.06.24 13:39
Олексій Сурков (1899-1983)

В боротьбі та тривозі
нас тримав у дорозі
бойовий вісімнадцятий рік.
Ми збирались не довго,
від Кубані до Волги
розливався наш кінний потік.

Борис Костиря
2026.06.24 13:25
Порину в сон чудовий і величний
Без страхітливих тюрем і тортур.
Чарівний птах у майбуття покличе,
Де вже нема маркізи Помпадур,
Де сяє світ новий, багатоликий,
Де розвалився споконвічний мур.

Нарешті висплюсь після злої битви,

Ірина Вовк
2026.06.24 11:13
Розділ ІV. ПЕРША ЗУСТРІЧ: ЗІТКНЕННЯ ДВОХ СВІТІВ «Травень розсипав цвіт над Реймсом, кам’яні химери застигли у німому подиві. Вона йде по кубах холодного каміння, двадцятирічна весна у вишитих шатах. Поруч – король, сивий від битв і років, дивиться

хома дідим
2026.06.24 08:11
consider death
співає майкел стайп
consider death
з динаміків у супермаркеті
на пенсіонерів
на поліціянтів
на матусь із дитями
на візки для гавчиків

Віктор Кучерук
2026.06.24 06:54
Знову спека шалена
Непорушно стоїть, -
В'яне пагін зелений
І зривається цвіт.
Ні хмаринок над нами,
Ні поривів вітрів, '
Лиш пече до нестями
В глибині літніх днів.

С М
2026.06.23 20:42
Більш не буде тут такої ось, як ти
Більш не буде ось такої, хто би
Щось витворяв подібне, о

Чи даси мені той шанс?
Спробуєш хоча би, га?
Зупинися, згадай-но
Ми були разом

Охмуд Песецький
2026.06.23 18:31
Охайна дівчина і при скромному макіяжі викликала потаємний інтерес і швидку згоду на послуги. Чому приваблюють саме такі, якщо мені потрібна робітниця лише для прибирання, для мегамаркетів і як водійка мого майбутнього авто? Про ескортні виходи того дня

Володимир Бойко
2026.06.23 17:18
Історія сповнена історичних парадоксів і парадоксальних істориків. Були царі, були і блазні, але щоби цар і блазень у одній особі? Що більше є нагарбаних територій, то більше їх бракує для повного щастя. Можна і концтабір у країні створити, а мож

Борис Костиря
2026.06.23 12:56
Протоптую стежину у снігах,
Єдину, неповторну і глибоку.
Іду снігами, нібито у снах,
Гамуючи ненависть і тривогу.

Протоптую стежину у полях
Прологом у небачене майбутнє,
Яка укаже подорожнім шлях,

Вячеслав Руденко
2026.06.23 12:03
Будь ласка! - Гра у сквош -
Дарунок нам на втіху,
Щоб у степах нічних
Не загубити слід!

В рожевих дзеркалах
Витають духи сміху.
Та нам їх не впізнать

хома дідим
2026.06.23 07:23
у своїй непрозорій стихії
віршувати
недбало як слід
відкидаючи ревнощі хитрі
розбиваючи сяючий лід
у коморі своїй
саркастичній
обдираючи рештки шпалер

Віктор Кучерук
2026.06.23 06:09
Сонце жаром запашіло
І відразу вітер стих, -
І вогнем взялося тіло,
І робити важче вдих.
Усього проймає потом
Й обпікає водночас, -
Сонце встало до роботи
І отак гартує нас.

Ірина Вовк
2026.06.23 01:44
Розділ III: КОЛИ ДЗВОНИТЬ СОФІЯ, ЗАТИХАЄ ПАРИЖ Це було навесні 1048 року. Київ тільки-но скинув із себе зимові кайдани, коли до Золотих воріт підходила пишна кавалькада заморських гостей – французьке посольство, очолюване єпископом Роже Шалон

Володимир Бойко
2026.06.22 14:33
Не хочете стати овочем на старості – їжте овочі замолоду. Глибше лизнеш – більше куснеш. Безкорислива любов корисніша для здоров’я. Сила мистецтва не залежить од сили звуку. Не втрачайте голову – шануйте працю перукаря. Політ думки був пере

Борис Костиря
2026.06.22 13:22
Я заблукав поміж дерев зимових,
І нитка Аріадни на снігу
Згубилася, немов прадавня мова,
Забруднена у лютому гріху.
Поміж дерев зимових я шукаю
Нитки, які врятують нас усіх.
Мене ж у сутінках чекає Каїн.
А сніг летить, як первозданний сміх.

Ірина Вовк
2026.06.22 12:20
Розділ II: РУНІЧНЕ КОЛО ПІВНІЧНОЇ КРОВІ Наступного дня після того, як золоте чорнило застигло на пергаменті, туман над Києвом змінився пронизливим північним вітром. Маленька Анна сиділа в дівочих покоях своєї матері, княгині Інгігерди. Тут пахло зовсі

хома дідим
2026.06.22 07:59
розкажи мені ще
про інакші дні
де так гарно було
із тобою
дай ліричного ще
відчуття мені
без потреби
сурми і двобою

Віктор Кучерук
2026.06.22 06:41
Неймовірно голосна
І проворна дуже, -
Покотилася луна
З-за ріки по лузі.
Повернулися назад
Наспіви веселі,
Ніби чути їх не рад
Нині хтось в оселі.

Світлана Пирогова
2026.06.21 21:58
Гортензія-красуня пишно квітне,
Вражає розмаїттям кольорів.
Розкішним покривається суцвіттям.
Побачив літній легіт - і зомлів.

І звідки тут ця пані елегантна?
Таких в саду ще досі не було.
Прикраса днини, вечора, світанку.

Олена Побийголод
2026.06.21 21:48
Михайло Ісаковський (1900-1973)

Був наказ йому – на захід,
    їй також – до чужини...
Йшли на фронти комсомольці
    Громадянської війни.

Йшли у військо, розставались,

Іван Потьомкін
2026.06.21 21:00
Лежать ляхи з юдеями,
Що за гарний викуп
Сторгувалися з Максимом,
Як із скрути вийти.
Вийти вийшли,
Та не в ті ворота.
А міська голота,
Себто ті,

Ірина Вовк
2026.06.21 20:09
Вона була вихована серед білого мармуру, кольорових мозаїк Софії та шелесту пергаментів у скрипторіях сонячного Києва періоду «золотого віку» Русі ХІ століття. Донька великого князя Ярослава Мудрого, вона мала стати живою печаткою у великій грі європейськ

Борис Костиря
2026.06.21 20:08
Прозорий ліс у сутіні прозорій.
Прозорий смуток дивиться в імлу.
Прозорий спокій п'є північні зорі.
Прозорий час читає ковилу.

Прозорий простір причаївся вчасно
У згусток нерозтрачених хвилин,
Плекає мрію дивну і незгасну

Іван Потьомкін
2026.06.21 17:06
Лежать ляхи з юдеями,
Що за гарний викуп
Сторгувалися з Максимом,
Як із скрути вийти.
Вийти вийшли,
Та не в ті ворота.
А міська голота,
Себто ті,

С М
2026.06.21 16:52
Давно вже я не сходив, зі своїх ей, пагорбів
Усе, що бачив я, прискорює рух мій, домів

Прилинь, до обличчя, устами своїми
Дивися далі, о дивися глибинно

Помаранчевий і синій
Кольори моїх чуттів

Іван Веселий
2026.06.21 16:50
Вдягнувши водолаза маску,
і вибравши спіралі час,
він ринув у місцеву прощу -
на дно духмяно гаслих трас.

Минулі виходи нестерпні
туди траплялися не раз,
та вірилося, крізь ті терні

Євген Федчук
2026.06.21 16:08
Скоро наші уже будуть, мабуть Крим звільняти.
Пора звідти москалів тих усіх виганяти.
Закінчилась лафа їхня, кришка вже «Кримнашу»,
Забираються усі хай у помийну Рашу.
Я дивлюсь на те, як нині москалі воюють,
Як укріплення бездумно вони в лоб штурмую

Борис Костиря
2026.06.21 12:48
Час тече, наче плинна вода
У сипучий і ніжний пісок.
Час крадеться, неначе біда
У сплетінні геройств і пасток.

Не повернеться трепетний час,
Час кохання, дивацтв, розставань,
Що розкажуть важливе про нас,

Роман Миронов
2026.06.21 12:33
У твоїх очах небагато спокою:
Більше – суму багряного, наперстів
Зі слів на оголених пальцях –

Аж до критичного струму.

У венах моїх більше правди,
Особливо, коли вони навиворіт –

Віктор Кучерук
2026.06.21 06:58
Так учора ласували,
Що ні хліба і ні сала
В хаті кумовій не стало,
Бо вечеряли ми сито
Через добру оковиту
І здорові апетити.
21.06.26

Вячеслав Руденко
2026.06.20 17:44
…як завжди непостійністю єства
покриті часу всі червневі дні,
тече в них пустотлива каніфоль,
в кору вростають диво скрипалі,

таємний сенс від зібраних речей
несе очам рясний глибокий зміст
і квітне між граніту капріфоль,

Борис Костиря
2026.06.20 13:06
В спіралі скручується час.
Змією обернеться простір.
Який у світі водолаз
Пірне в глибини, як на прощу?

Який у світі чародій
Поверне запахи заснулі?
На сцену вийде лицедій,

Ольга Олеандра
2026.06.20 12:39
Кожен ковток – це зустріч
сутностей доторком губ
спраглим, закоханим, дружнім –
творення нових сполук,
сильних, хоча й тимчасових,
повних ваги і смаку,
що стелять у серця основу
радість криштально тривку.

Іван Веселий
2026.06.20 11:23
Вийшов я в садок фазенди
на гармидер вранці.
Розвелось у нас хвазанів -
самців горлодранців!
І чого ж це у природі
навпаки, ніж в люду?!
І в хвазановім народі -
бачу ту ж невгоду!

хома дідим
2026.06.20 09:20
залишилося лише тебе хотіти
згадуючи всяке чи важливе
ще стоїть і пил виловлює з повітря
кухоль у якім бувало пиво
часоплин жорстокий і безрадний
зорі падають ніхто їх не підніме
каніфоль свої сердечні рани
змінюється все нещадні зміни

Віктор Кучерук
2026.06.20 06:30
Навесні стара верба
Запитала в клена:
Ну, не гарна я хіба
В одязі зеленім?
Бо не видно щовесни
Всім, кому цікаво,
В гущі листя кривини
І гілок трухлявих.
Останні надходження: 7 дн | 30 дн | ...
Останні   коментарі: сьогодні | 7 днів





 Нові автори на сторінці:

Володимир Кириленко
2026.06.20

Боговик Владислав Боговик Владислав
2026.06.18

Іван Веселий
2026.06.15

Надія Ляшук
2026.06.14

ВАСИЛЬ КУЗІВ
2026.06.11

Неїл Лорен
2026.06.08

Володимир Журавльов
2026.06.05






• Українське словотворення

• Усі Словники

• Про віршування
• Латина (рус)
• Дослівник до Біблії (Євр.)
• Дослівник до Біблії (Гр.)
• Інші словники

Тлумачний словник Словопедія




 
 
Поезія


  1. Чорнява Жінка - [ 2008.08.31 23:16 ]
    Перфоманс: Хома&Прочанка*
    * Персонажів озвучили Чорнява Жінка і Ніка Новікова

    Весняна ніч… Примара у кутку -
    Казкова тінь самотньої прочанки...

    (зззззимно, темно. десь перелякано ухає пугач: ууууу-прууууу-хрпууууу-ууууу-хпруууууруруууу; по самотній, як останній зуб діда Павсікасія Митрофановича стежці бадьоро тупцяє тонка дякувата фігура; кругом гидко і непривітно; людей не видно, одні тільки недобиті ерозією скелі, серед яких і ховається обіцяна шинкарем келія - халявна нічліжка для малоймущого семінариста;
    а в найприємнішій перспективі - аж слина чорною свитою потекла - і молоденька прочанка на додачу)

    Хома:
    Самотньо… страшно.
    Йду я до панянки…
    Бо ніц немає місця у шинку!

    (келія. сиро. так же темно, як і на дворі. чимось страшенно смердить - не схоже щоб тут чекали гостей… у кутку сидить сумна тінь прочанки, кокєтліво вертячи сірий череп у руках, і тихо говорить сама до себе, видно, згадуючи кращі часи…)

    Прочанка:
    О, скільки їх, гарячих і живих
    Сюди приходило, і не згадаю…
    Один на місяць, в тиждень… може, в рік?
    А хто ж сьогодні залетить до гаю?

    Ким будеш ти, мій легінь черговий,
    Хлоп'ям безвусим чи кремезним мужем?
    А втім, яка різниця,- біс із ним,
    Хутчей до мене, мій наївний друже…

    Я покажу прохід до раю... ах!
    ...вологий слід холодної льодинки
    по тілові... і тануть у руках
    лілеї - ніжно-пружні половинки…

    і в тебе губ не вистачить пройти
    шовковий шлях від вушка і до стегон...
    і пелюстки лілейні будеш ти
    вціловувати терпко в спраглий терен

    мого палкого тіла… і завмреш
    всього на мить... вдихнеш шалений трунок
    полинно-орхідейний... межі меж...
    і вуст моїх окреслиш візерунок

    червоним, мов вино, по білій шкірі...
    і руки - крила... стрімголов у вирій...
    або у прірву - солодом...
    мій легінь
    розтане у розраї білих стегон...

    і руки - стиснуть перса, мов ранет...
    ми вип"ємо на двох цей згубний келих…
    (аби лише не бачив мій ангелик,
    що виціловує старий скелет)...

    То йди до мене - дихати у такт,
    Скажи лише чарівне слово "ТАК"!
    …………………………………….

    (дія переноситься назад у ліс, де геть змерзлий, злий і голодний Хома все ще шукає шлях до печери, згадуючи незлим тихим трактирника, який і відправив його у цю нелегку путь…)

    Хома:
    "Трі дуба, два аврага і направа,
    А там іді на свєт" (перекривляє)
    Всю ніч ходжу, як дурень… Вже й заграва
    Над обрієм кокєтліво палає…

    Печери ж все нема.
    Та що печера!
    Прочаночки не світить, хоть ти плач!
    Собачий холод і сухий калач -
    Уся моя компанія…
    Холєра!

    (некультурно плює під ноги. аж раптом, у відповідь на такий некультурний вчинок, карою і гнівом Господнім з трави піднімається... з трави піднімається… з трави піднімається сивобородий дід)

    ДідДух:
    Чого кричиш, чому лякаєш тишу?
    Вона господар цих святих країв…

    (Хома злякано задкує, хреститься сам, хрестить Діда, врешті перечіпається і падає на… спину)

    Чи ти полину, хлопче, переїв?

    Хома:
    Дурію, люди! Людоньки! Здурів…

    (починає бити себе по обличчю)

    ДідДух:
    Е ні, тебе я тутка не залишу.
    (ще втнеш чогось, а так - хоч спокійніше…)
    Я - Дух Лісів і Прерій - Сивий Пень!
    Вклонись! Ось так… Я стережу цей край
    Від вандалізму! Чесно - дунь-у-день…
    unlimited workday пропав би хай!

    Хома:
    Боїшся, що умру і завоняюсь?
    Чи розлякаю фауну і флору?

    Дід:
    Якщо й помреш, вонятимеш не скоро…
    Про що це я?.. Ага, давай-но брате,
    Сідай (сідає, наливає), пий.
    І буде тобі щастя, друже мій.

    (Хома п'є, багато і з натхненням. коли кількість випитого стає вже не актуальною, він врешті помічає, що ніякого Діда вже нема, зате дерева галантно розступились і вдалині видніється не одна, а цілих п'ять печер)

    Хома:
    Якого чорта! Тьху (перехрестився)
    От сучий син… оце вже я напився!
    Яку ж з печер обрати, не вкурю…

    Голос з першої печери:
    До мене, милий, я тебе люблю…

    Автор:
    Біжить Хома, летить, мов навіжений…

    Голос Прочанки:
    До мене, Хомо, милий мій, до мене…

    Хома (геть п'яний, але ідіотськи щасливий):
    Ні розум не рятує, ні шолом,
    коли тіла співають цей псалом
    і прагнуть, прагнуть замежових втіх…
    О, Господи, прости мені цей гріх!

    Іди до мене, діво ясноока,
    У любощах забудемось, допоки
    Нам ніч старанно стелить полотно,
    А Місяць заглядає у вікно…

    Автор:
    Давно було усе це, ох давно…
    І лиш ялини знали, як до ранку
    Кохав дурний Хома свою Прочанку,
    Як солодко забувся потім сном,
    Щасливий і з любов'ю у думках,
    Лише Морфей своїх торкнувся струн….

    І як під вечір, як пройшов бодун,
    прокинувся із черепом в руках…
    ах, ах!


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.6) | "Майстерень" 0 (5.61)
    Коментарі: (3)


  2. Наталя Терещенко - [ 2008.08.05 21:54 ]
    ТЕМА №10 (шансон)
    Допоки чоловік потужно і надривно
    Співає свій шансон, і не тамує біль,
    Він ідол і герой, пісні його нестримно
    Стікаючи зі струн, зникають у юрбі.
    А він дає шансон до хрипоти у нервах,
    До болю у серцях, до льоду у крові,
    І у безсонні сон шукає безперервно,
    А у вві сні любов знаходить візавІ,
    Він був, і він пішов, та зовсім недалеко…
    В найближчій із хмарин -лиш подивись довкруж.
    Хтось думав, що його вдалося просто спЕкать,
    А він лишився тут, хоч як очей не мруж.



    Рейтинги: Народний 5.5 (5.49) | "Майстерень" 5.5 (5.45)
    Коментарі: (11)


  3. Наталя Терещенко - [ 2008.07.30 09:09 ]
    Тема №10
    Сушу рушник над вогнищем із глиці.
    Собачий холод…
    Відкрив баклажку,(спирт нам тільки сниться)
    Лиш по приколу…
    Мій танк стоїть праворуч за смереков:
    Ідуть учіння…
    Я тут один, мій гарнізон далеко,
    Я в нижнім чині…
    Вже місяць я на цій проклятій точці
    Стою на варті…
    Продав штани, лишився у сорочці,
    Тут не до жартів…
    Харчі скінчились, щоки западають,
    Ніхто не пише…
    Якщо до свят про мене не згадають,
    Я пост залишу



    Рейтинги: Народний 5.42 (5.49) | "Майстерень" 5.42 (5.45)
    Коментарі: (8)


  4. Наталя Терещенко - [ 2008.07.29 09:00 ]
    Тема №10
    ***
    Яка відрада через літню річку
    іти убрід з сандалями в руці,
    Коли вже вечір тулиться до нічки,
    І прянощами пахнуть чабреці…
    Рожевий диск, заплутався у вербах,
    А потім покотився в комиші,
    І обійняв за плечі тихий серпень,
    Нашіптуючи пестощі й вірші…
    А ти мене чекаєш на порозі,
    В очах питання, сповнене тривог.
    - Де я була? Та ж серпень по дорозі
    Мене зустрів. Ми й заблукали вдвох.



    Рейтинги: Народний 5.33 (5.49) | "Майстерень" -- (5.45)
    Коментарі: (5)


  5. Ельфійка Галадріель - [ 2008.07.27 21:43 ]
    Яка відрада...
    Яка відрада
    Через літню річку
    Убрід іти з сандалями в руці
    Ногами по гладесеньких камінчиках
    В водичці теплій, наче в молоці

    Скупатись, сидячи на пласкім камені,
    Що пам’ятає ще початок світу,
    І в цій імпровізованій купальні
    Віддатися в полон Купалу-літу.

    Віддати данину йому вінками
    Із квітів польових і маків
    Зав’язаних віршами і піснями
    Що збирані уранці, досвітанку.

    Сховатися у тінь зелених верб,
    Що вкриють і від світу, і від спеки
    Крізь листя їхнє видно синє небо,
    Задивлене у річку, мов у дзеркало.

    Дивитись тихо, як тече вода,
    Прозоро-лагідно лоскоче пальці
    Невпинна й невблаганна, наче час,
    Лишаючи лише цілунки-краплі

    Що діамантами вкривають шкіру,
    На сонці, мов прикрасу, позолочену,
    Яку в майстерні викувало літо,
    Щоб принести її в дарунок осені.


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.13) | "Майстерень" 5.25 (5.16)
    Прокоментувати:


  6. Наталя Терещенко - [ 2008.07.26 23:35 ]
    Смачний спогад

    Весняна ніч. Сховалась у кутку
    Казкова тінь самотньої прочанки,
    Із профілем від давньої гречанки,
    А поруч… кошик стиглих маракуй!
    Бажання дике виникло раптово
    Зубами впитись в перестиглий плід,
    Ковтати сік солодкий знову й знову,
    Я весь у лихоманці. Навіть зблід!
    Смачне передчуття вже душу гріє
    Я втратив глузд. У мене майже шок!
    Я наближаюсь…Матінко Маріє!
    А то дідусь із кошиком грушок…
    ……………………………………….
    Почім грушки у Вас? - питаю діда.
    -Недорого, та стиглі ж, і в соку!
    Купив. Так, несподівано, й поснідав.
    Грушки у нас не гірші маракуй.




    Рейтинги: Народний 5.38 (5.49) | "Майстерень" 5.25 (5.45)
    Коментарі: (2)


  7. Наталя Терещенко - [ 2008.07.11 08:13 ]
    Пісня подорожнього
    Сушу рушник над вогнищем із глиці.
    Собачий холод! Я до нього звик.
    Що день, то я все далі від столиці,
    Де жив, немов дірявий черевик.
    Не мав ані житла, а ні роботи,
    Не сподівався, навіть, на пайок,
    А в лісі – я без зайвої турботи
    Розвів багаття, скип’ятив чайок…
    Повітря свіже тут, немає чаду,
    Гриби ростуть, від них я гарно сплю,
    Та й на зразки жіночої принади,
    Сховавшись за смереками дивлюсь.
    Отак і просуваюсь до Говерли.
    А там пропасти , може, не дадуть…
    Наметик, тут, однак, у мене сперли,
    Що ж, посушу рушник і знову в путь.



    Рейтинги: Народний 5.5 (5.49) | "Майстерень" -- (5.45)
    Коментарі: (11)


  8. Наталя Терещенко - [ 2008.07.10 13:58 ]
    Новий бренд
    • "Старий ставок. Цикади оболонка
    Самотньо плаває ногами догори..."
    На дубі надпис: тут була Альонка,
    І Ромця з міста Новий Чугирин.
    Пейзаж космічний постає навколо.
    Велично, по периметру ставка,
    Лежить нетлінна тара з пепсі коли,
    Та інші бренди різних фірм &K
    Отут би спрацював рекламний ролик
    І бренд новий прославив на віки:
    Це покоління обирає колу!!!
    & начисто споганені ставки.


    Рейтинги: Народний 0 (5.49) | "Майстерень" 0 (5.45)
    Коментарі: (3)


  9. Наталя Терещенко - [ 2008.07.09 10:39 ]
    Таємний код

    • Допоки чоловік...тримає марку,
    Не докучай моралями йому,
    Нехай посмокче іноді цигарку,
    Нехай пограє іноді в ля мур,
    Нехай ковтне колись аперитиву,
    Чи з’їздить на рибалку на ставки,
    Удай, що ти закохана і хтива,
    Влаштуй йому цю гру у піддавки.
    Поглянь йому в самісінькі зіниці,
    І прочитай його таємний код.
    ……………………………………….
    Стовідсотковий шопінг у крамницях
    І ти – картинка із журналу мод.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.49) | "Майстерень" -- (5.45)
    Коментарі: (26)


  10. Наталя Терещенко - [ 2008.07.08 20:21 ]
    СПОВІДЬ САНДАЛІСТА (тема№10)

    • "Яка відрада -
    через літню річку
    Убрід іти з сандалями в руці..."
    Забути хоч на мить
    шкідливі звички,
    І не давити прищик на лиці,
    Не колупати в носі,
    не палити,
    Не гризти нігті! Щастя - ось воно!
    Не зловживати вебом,
    і не пити
    Міцнющу каву, пиво і вино.
    Вночі не зависати
    на Контактах,
    Не забивати смачно косяка,
    Не піклуватись
    про безпечні акти,
    не перейматись точністю кийка.
    Не програвати гроші
    в автоматах,
    Не рипатися більше в казино,
    Не марнувати часу
    і зарплати
    На бари, дискотеки і кіно.
    Позбутись фобій,
    комплексів і маній,
    що дошкуляють як гірке й лихе,
    і не хропіти більше
    на дивані
    яке то щастя, справді е- хе -хе!
    Отак би ніс
    оті сандалі доти,
    Аж поки сніг не ляже на вікно,
    Тримати у руках би їх,
    не проти,
    Із річки, навіть, вийшовши давно.
    Отак і відчував би
    пятой точкой,
    Що можеш пронести їх до весни,
    І стати сандалістом,
    между прочім,
    Реальний кайф, насправді, пацани!



    Рейтинги: Народний 5.67 (5.49) | "Майстерень" 5.5 (5.45)
    Коментарі: (6)


  11. Лаура Тільки - [ 2008.06.13 14:06 ]
    Тема №10
    Яка відрада - через літню річку
    Убрід іти з сандалями в руці,
    А потім впасти втішно під смерічку
    І з’їсти шоколадові млинці.

    Яка приємність – дихати тобою
    Й кидати в воду жабки-камінці…
    А як було важливо, що ми двоє
    Закохано гуляли по ріці…





    Рейтинги: Народний 5.25 (5.29) | "Майстерень" 5.25 (5.28)
    Коментарі: (3)


  12. Лаура Тільки - [ 2008.06.10 20:37 ]
    Тема №10
    Сушу рушник над вогнищем із глиці.
    Собачий холод! І чому не спиться?!
    Співає вітер співаночки літні,
    А ніч така студена як у квітні…

    - Агов, малий, виходь із-за копиці,
    Вплети мені у коси полуницю,
    Достатньо підглядати й чавкотіти,
    Чому б удвох рушник не посушити?!

    - Чому б і ні, красуне-чарівнице,
    Уже либонь набридли небилиці…
    Наберу ягід і мерщій до тебе,
    Без зайвих слів, бо їх тобі не треба.

    Я підглядав, бо і мені не спиться,
    А твоє вогнище не гріє, лиш димиться,
    Тому облишмо, люба, мокрі рушники,
    Давай солодкі заплітати пацьорки.



    Рейтинги: Народний 5.25 (5.29) | "Майстерень" 5.25 (5.28)
    Прокоментувати:


  13. Тетяна Роса - [ 2008.06.10 12:10 ]
    ПМ-передоза або вірш за заданими рядками
    "Старий ставок. Цикади оболонка
    Самотньо плаває ногами догори..."
    А їжаки, що обпились пальонки,
    Іржуть в криївці, наче ті огри.
    От в’їлись в мозок їжаки –
    ПМ-передоза дається взнаки!

    "Старий ставок. Цикади оболонка
    Самотньо плаває ногами догори..."
    Змій триголовий переїв нетльонки,
    В печеру заховався до пори.
    До мене в душу лізе страх,
    Бо це вже, мабуть, їде дах.

    "Старий ставок. Цикади оболонка
    Самотньо плаває ногами догори..."
    В очах стовпом стоїть віршів колонка,
    А пам'ять тихо проситься: «Зітри!»
    Ти догралася, нероба,
    Це уже, мабуть, хвороба.

    У моніторі думок оболонки
    Самотньо плавають віршами догори…


    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Коментарі: (6)