ОСТАННІ НАДХОДЖЕННЯ
Авторський рейтинг від 5,25 (вірші)

Іван Потьомкін
2026.06.28 21:11
Дерево рубав побіля річки чоловік.
І чи втомився, чи так собі про щось подумав,
Сокира вислизнула з рук й шубовснула у воду.
«Ой, що ж мені теперечки робить?
Вона ж у мене одна в господі!»-
Отак ось лементує чоловік, та хто ж почує...
Раптом з води

хома дідим
2026.06.28 10:42
знову цей червень хмарний
зі своїми осоннями
вивуджує тебе мов рибину
із глибини
ти не знаєш чого
може там інший світ
світліше щось
що ти знаєш

хома дідим
2026.06.24 08:11
consider death
співає майкел стайп
consider death
з динаміків у супермаркеті
на пенсіонерів
на поліціянтів
на матусь із дитями
на візки для гавчиків

хома дідим
2026.06.19 08:19
стояв мовчав дивився
на останній
багряний кленовий листок
на дереві під під’їздом
думаючи про своє
про листок хай останній
який ще
повисить ще нічо ще ого

хома дідим
2026.06.17 21:35
неминучість намагається
влізти в душу ніби
їй мало того що вона і так
неминуча
мовби поганські боги
якім обов’язкова
маніфестація
неминучість ревно

Артур Сіренко
2026.06.17 13:46
У день сонцестояння,
Коли Сонце дивувалось і завмирало
Споглядаючи людей і коней,
Ясени та просо,
І синиці й вивільги
Славили буяння зела,
Вчитель Досконалий з Північних Мурів
Запитав музику Жовтої Істини:

Артур Сіренко
2026.06.17 00:09
Вусаті норовисті кентаври
Дегустують стиглі яблука
В саду патріарха Ноя:
У дітей Нефели був свій пліт
І свій нечемний човен*
Зроблений з бамбукових стовбурів.
Вони полюбляли кислі істини,
А Ной цінував хмільне і солодке,

хома дідим
2026.06.11 06:54
верлібри дуже навіть
експортний артикул
якщо у тебе є
чого продати
їм
читачам трактатів
молодняку на слемі
панночкам серпанковим

Іван Потьомкін
2026.06.10 21:26
Стільки причин в юдеїв для печалі.
Стільки постів і молитов сумних.
Та все ж не знайдеш серед них
Оту, аби гірке минуле не вертало.
Як зненависть здолати безпричинну,
Одвічну зненависть людини до людини?
Почата Каїном, що так і не розкаявсь,
Як Аве

Артур Сіренко
2026.06.10 19:19
Час квітучих чилійських суниць
Зачинені всі двері крамниць:
Вітер зітхає –
Щось шепоче про човен
В зеленому морі вишень,
А може про крихітку
Яку звуть Нетреба.
Рахую свічки-зірки

Костянтин Ватульов
2026.06.10 19:10
Господи, ти ж говорив, що все забудеться,
Замолиться, заспокоїться, завершиться тризною,
Але уважно поглянь на мої руки:
Жодних відбитків від обручок,
Шлейфів шрамів та ліній життя.
На обличчі сонмище зморшок,
У відцвілих очах жодної сльози,
Бо ча

Сергій Губерначук
2026.06.01 13:35
…Творчість – Така, як Ти!
Як, Ти?

18 жовтня 1999 р., Київ

Юрко Бужанин
2026.06.01 11:29
Зелена матова тарілка
пахла метеоритами і космічним пилом
Його несли під руки два сірих гуманоїди
обережно ніби подарункове видання класика
Він гикав у невагомости
і думав про невиплачений гонорар

Землянине ми прийшли забрати твій розум

Іван Потьомкін
2026.05.27 20:56
Щасливі ті, хто перед сном моливсь
За день минулий і прийдешній Усевишньому.
Мене ж і у вісні тривожать думи навісні:
Не все так твориться, як Він замислив.
Він дав усе, щоб голоду не знали ми,
Опікувавсь не лиш юдеями,- Людьми,
Навчав, як праведним

Костянтин Ватульов
2026.05.20 17:04
Щастя — найневизначеніша і найдорожча річ у світі.
Просто хоча б сісти в перерві за каву, помріяти.
Дивно, але б я кинув роботу, квартиру машину і друзів.
Кому це потрібно, коли є любов у Парижі з тобою?
Неспішна вечеря, романтика, запітнілі вікна і

Артур Сіренко
2026.05.19 18:03
Люди запилених перехресть
Замовили в ковалів залізних снів
Трохи гострих апострофів.
Вони ще не знали,
Що сухий ясен торішнього
Втопився в прозорому Озері Сліз*,
А на поверхні того спокійного ставу,
Яку не може збурити

Кока Черкаський
2026.05.19 01:45
садок із сакур коло хати,
прилетіли джмелі - а вишень нема
- не будем ми гудіти над сакурами!-
полетіли геть

Артур Сіренко
2026.05.18 19:24
Ми граємо
На бусурманській лютні дощу,
Ми танцюємо
Божевільні танці пролісків,
Що цвітуть лише у вигадках
Їжаків маленького лісу
Вчора.
Ми креслимо

Охмуд Песецький
2026.05.18 15:29
Почутого про подвиги трьохсот троянців
Замало, якщо ти серйозний ерудит,
Для написання навіть прози.
Хоча про Ксерокса ти можеш розповісти
Не тільки уривками службових розмов.

І пишеш вірша про своє – про зустрічі,
Природно, що не для баталій,

Іван Потьомкін
2026.05.15 19:24
Під союзом, що укладали юдеї з Богом,
Першим поставив свій підпис
Нехем’я-Тіршата, син Хахаліт та Цідкіягу .
...Вдивлявсь Нехем’я в рукотворне диво -
Відбудований Єрусалим із Храмом -
І промайнули перед ним два з лишком роки.
Той день, коли почув о

хома дідим
2026.05.12 08:20
віршики
бігали за мною
мов ті цуценята за сукою
яка їм поставила світ
їх не було забагато
ні разу
їх було саме доста
вони були трохи різні

Іван Потьомкін
2026.05.09 19:11
Як захочеться дізнатись,
Відкіля взялись п’яниці,
То не Лота пригадаймо,
Але праведного Ноя.
Звісно, що після потопу.
Посадив спасенний Богом
Виноградник із синами.
Сатана тут нагодився.

Тетяна Левицька
2026.05.09 09:13
— Я прийшла до вас не за цим,
Що у голову вбили, друже?
На столі — сигаретний дим,
Самогон і зів'ялі ружі.
Я прошу, не торкайтесь пліч,
Ваші пальці такі холодні.
Наче ця кришталева ніч
Снігопадом зійшла з безодні.

Юрко Бужанин
2026.05.06 12:22
ТАНКА галицько-пуерто-риканська.

Я - ніби кролик,
З котрого чупакабра
Кров відсмоктала.
Крівці мого кохання
Достатньо тобі на ланч?

Охмуд Песецький
2026.05.04 15:38
Наша зима розлуки не минула з лютим,
а триває синіми ночами полотен,
писаних під ван Гога –
з нетанучими сніжинками теплих спогадів,
за кожною з яких – і моя нехолонуча тривога.

Вона гостро пронизує мене –
і згасає в регістрах невгамовної німоти,

Іван Потьомкін
2026.05.03 13:01
В котрімсь містечку раннього ранку
Сидів Бааль Шем Тов і крізь кільця диму
Раз по раз вдивлявся в перехожих.
«Хто це за один, що немовби
У ворота Небес задумав увійти?»-
Питає раббі в учня.
«Той, що шкарпетки шиє.
Він так щодня простує в синагогу

Охмуд Песецький
2026.05.03 11:10
Мріями не ходиться — ними літається.
Вони займають простір невагомості,
де речі були розкладені по місцях.
Лад не наводиться, і подовгу там ніхто
не затримується.
Місія з поверненням –
у полумї плазми спротиву.
Назад не приймають без ризику згоріт

Артур Курдіновський
2026.05.01 19:08
Не пам'ятаю, на якому році життя застрелився мій друг, видатний поет Владімір Маяковський. Але перед тим, як застрелитися, він мені сказав: "Жоро, я тебе прошу: будь у поезії другим новатором після мене!" Я мовчки кивнув головою. А коли він уже застрел

Юрко Бужанин
2026.05.01 12:35
Сидить професор
голова як енциклопедія
а в горлі — пустеля Гобі
телефон казиться
телефонує деканат
(там нишком наливають)
телефонують колишні аспіранти
(там уже розлили)

Охмуд Песецький
2026.04.30 14:06
Витоки свідомості – це ті джерела,
які не стільки напувають, як звучать
милозвучністю твоїх думок а капела,
розмиваючи і зносячи тиху благодать
западин рахманного смиренства.

Мряка безсонячних просторів ущелин,
кулуари сходів минулих лавин і водос

Артур Курдіновський
2026.04.30 11:17
березня 1968 року героїчно загинув мій друг, космонавт Юрій Гагарін. Але перед тим, як загинути, він мені сказав: "Жоро, будь у літературі першим! Як я - у космосі!" З того моменту я зрозумів, що в моїй поезії і прозі ідіотизм має бути суто космічного м

Іван Потьомкін
2026.04.29 20:28
«Ти плачеш, Йоно? І за чим?
За цим кущем, який ти не садив?»
«Ні, не за цим, мій Боже».
«А за чим же?»
«Плачу, а варто б скорше вмерти, аніж далі жити...
Іще тоді, коли в китовім череві
Три дні й три безсонні ночі
Я пристрасно моливсь, щоб Ти мене

Охмуд Песецький
2026.04.27 16:08
Кораблі нашого жеребу
не покидають річищ,
йдучи за лоціями
Старших Арканів,
до затоки
вікової недуги 
колись молодої води.

Охмуд Песецький
2026.04.26 11:19
Ще тримається 
ця дивна звичка
думати про втрачене,
обминаючи себе.
А воно чекає на всіх
зі знахідками
у печерах наших помилок,
ні – не зі скелетами 

Іван Потьомкін
2026.04.24 08:16
А є ж і без слів пісні...
Слова їх заблудилися в дорозі
і бозна, чи до голосу дійдуть.
...А є ж і суцвіття слів,
котрі несуть в собі мелодію.
І з-поміж бідних той найбідніший,
в чиєму серці не звучить вона,
аби розрадить в мить найгіршу.

Іван Потьомкін
2026.04.20 17:42
На карті світу він такий малий.
Не цятка навіть. Просто крапка.
Але Ізраїль – це Тори сувій,
Де метри розгортаються на милі.
І хто заявиться із наміром «бліц-кріг»,
Аби зробить юдеїв мертвими,
Молочних не побачить рік,
Духмяного не покуштує меду.
Останні надходження: 7 дн | 30 дн | ...
Останні   коментарі: сьогодні | 7 днів





 Нові автори на сторінці:

Володимир Кириленко
2026.06.20

Боговик Владислав Боговик Владислав
2026.06.18

Іван Веселий
2026.06.15

Надія Ляшук
2026.06.14

ВАСИЛЬ КУЗІВ
2026.06.11

Неїл Лорен
2026.06.08

Володимир Журавльов
2026.06.05






• Українське словотворення

• Усі Словники

• Про віршування
• Латина (рус)
• Дослівник до Біблії (Євр.)
• Дослівник до Біблії (Гр.)
• Інші словники

Тлумачний словник Словопедія




 
 
Інша поезія


  1. Мартін Ждан - [ 2013.01.24 17:09 ]
    Неділя
    Неділя моя не свята, ти приходиш до мене
    Із пивом в руках, тягнеш мене за гриву
    А я падаю на коліна перед тобою і пивом
    Я курва, раб. Маючи здорові нирки.
    Пізнаючи смак гріха. У місті Лева
    Я дихаю щоб пізніше закурити
    Швендяю зимним містом, шукаючи притулку не вдома.
    Відчуваю себе, п’яним Данилом Галицьким.
    Який в пошуках своєї кобили
    Встигає «назюзюкатись» до пів п’ятої
    А потім тримає себе у тонусі, щоб пізніше згадати слово "бодун".
    Я втратив мрію, точніше пропив
    Я хотів мати поїзД, і возити в нім співаків.
    Таких як бременські музиканти, з ослом на чолі.
    І щоб знайомий барабанщик не товк по столі.
    Я хотів мати дівчину, яка б кохала мене
    Пила мене як п’яниця пиво, п’яніла від віршів моїх
    Яка б забула про завтра!...і вчора
    Щоб жили сьогодні, пили вино на вечерю,
    А на сніданок їли яєчню або мівіну
    З вином що не закінчилося і не закінчиться.
    Але при чім тут Неділя?!
    Я почав писати про Неділю, а дійшов до дівчини
    Курва, чому я не можу написати про щось одне.
    Курва, чому я маю згадати завжди про дівчину.
    Курва, чому я ніколи не писав про літо.
    Курва, забагато питань, курва!
    Неділя день який не піде від мене без алкоголю
    Неділя день який напоює мене до забуття
    Неділя, курва і дівчата
    Плюс два не використаних презерватива
    Задумайся, курво, схаменись, тобі лише вісімнадцять
    Курва, куди ти заліз?!
    День не хоче відходити, ламається як…целка.
    Налий собі яблучного соку і пий.
    Не пиши більше, просто пий яблучний сік
    І не думай, не думай про Неділю, не думай про дівчат
    Просто пий сік і сиди тихо щоб ніхто не просік
    Твої солов’їні очі, які дивляться у бік
    На тих двох Чік
    Які п’ють вино по п’ять гривень за п’ятдесят грам
    Тільки не думай про них
    І про тих два презерватива
    Тільки не думай об’єднати це все…
    Ти закурюєш цигарку
    Мабуть вісімнадцяту цигарку
    Дивишся на годинник, потім на дівчат
    О пів на десяту вечора
    Ти докурюєш цигарку
    Мабуть ти докурюєш вісімнадцяту цигарку
    Підносиш своє змучене тіло
    Змучене Неділею
    І йдеш…


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  2. Мартін Ждан - [ 2013.01.24 16:56 ]
    Мене кинула дівчина
    Мене кинула дівчина,
    Ну як кинула, просто кинула мені есемеску
    В якій чітко було написано
    Що вона мене кинула
    Я ще місяць тому знав що вона мене кине
    Тобто дозволить пити алкоголь
    Дозволить пити багато алкоголю
    Ну ти розумієш, яке це відчуття
    Коли тебе кидає кохана дівчина
    Тих пару слів в есемесці,
    Як з ноги в груди
    Коли ти думаєш:
    Блять, за що?!
    Зараз Осінь,
    Холодна Осінь,
    В таку пору я дуже замерзаю, а часом і задихаюсь
    Мені було тепло в душі
    Коли знав що мене ще хтось любить крім батьків
    Насправді я не дибіл
    Я просто поїхав у Львів
    І я її прекрасно зрозумів
    Що тут дофіга кльових хлопів
    Так само як для мене бабів
    Що життя кольоровіше, коли ти кожного дня міняєш шкарпетки
    Коли ти їздиш різними маршрутками в один маршут
    Коли ти стараєшся відламати компостер в тролейбусі
    Життя стає кольоровіше, коли питаєшся в міліціонерів як пройти в дурдом
    І за сигарети тебе не пиняє ОМОН.
    Життя стає кольоровіше…
    Я зрозумів!
    Що мене кинула дівчина
    Це ясно як Божий день
    Тобто хріново, що вона мене кинула
    Не чекав, але життя продовжується
    І треба жити, все ж таки, головне – не почати пити
    Триматись тротуару, реагувати на світлофори,
    Курити виключно важкі сигарети,
    Шукати близькості в поезії і музиці
    Старатись мовчати… тобто не кричати
    Проїбав! Тепер мовчи.
    Тобі залишилось забути лиш її запах, і ваші плани на літо!
    От і все!
    Ти головне протягни зиму, в компанії теплих дівчат
    Щоб гріли коли зимно,
    Щоб лягали біля тебе коли ти спиш,
    Щоб цілували при зустрічі і бажано в снах
    Ти головне протягни!


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  3. Ольга мацО - [ 2012.11.05 15:14 ]
    скриньки
    хлопчику із музикальною зовнішністю
    у тебе під сорочкою нечувані мелодії
    у тебе замість душі музична скринька
    і якщо розстібнути комірець твоєї сорочки
    усе стане музикою

    дівчинко із поетичною зовнішністю
    у тебе під сукнею нечитані вірші
    у тебе замість душі поетична скринька
    і якщо розв'язати бантик твоєї сукні
    усе стане поезією

    хлопчику із музичною скринькою замість душі
    тримай свої мелодії у секреті
    блукай у міжтінні днів
    і як тільки зустрінеш дівчинку із поетичною зовнішністю
    не розгубися
    поклади її на музику

    дівчинко із поетичною скринькою замість душі
    тримай свої вірші в таємниці
    будь уважна до незнайомців
    і вчися бачити крізь сорочки
    бо коли прийде хлопчик із музикальною зовнішністю
    усі скриньки відкриються

    ви станете музикою
    ви станете поезією
    усе стане вами

    2012


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.46) | "Майстерень" -- (5.5)
    Коментарі: (21)


  4. Максим Холявін - [ 2012.10.31 00:28 ]
    ...
    Нічному небу ліхтарі ввіряють душу.
    Двадцять третя. Вітер. Місяць
    дивиться блакитно-срібним оком майстра
    на чорно-синій вальс містерії.
    Безумство. Тіні. Духи
    прочиняють вікна й двері,
    кличуть, ваблять, за руку ведуть сомнамбул
    танцювати на карнизах.
    Осінь. Хмари. Каравани
    небом сунуть над містами
    в храм розчахнутого Сходу,
    з вікон стягують офіру – неприховану відвертість
    (в місячному сріблі краще
    видно сховане від Сонця).
    Ніч. Здіймає. Вгору. Крила.
    Хоровод рудого світла –
    з ліхтарів злітають душі,
    пестять небо – з нього злива.


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.31) | "Майстерень" 5 (5.25)
    Коментарі: (9) | "Amor Fati"


  5. Уляна Явна - [ 2012.10.28 10:14 ]
    Must do осіннього ранку
    Холодними осінніми ранками смажитиму тобі яйця,
    Варитиму каву в кавоварці, яку вислала цьоця з Риму.
    А тоді розливатиму її у чорні горнятка, привезені з Гавареччини –
    Місця, де світ живе собі окремо, серед густого лісу, без асфальтованих
    Доріг. Де світ крутиться довкола гончарного кругу і маршрутки,
    Котра приїжджає двічі на тиждень.
    І люди живуть там по-іншому, може так, як ми би хотіли –
    Без міщанських тривог, без гонору смердючого міста.

    А тоді – буду пекти пляцки, з яблуками, абрикосами, сиром,
    Гречкою і цибулею, картоплею, вишнями…
    Перекладатиму ледь теплі свіжі коржі сметаною, домашнім
    Кремом – все як казали Дарія Цвек і Ольга Франко.
    І наш дім – який б він не був, квартира на Сихові,
    Чи фортеця під Львовом,
    Завжди пахнутиме свіжим печивом і моєю любов’ю.

    Буду твоєю вірною товаришкою в дні найгірших незгод,
    Буду твоїм прапором, який треба здобути трофеєм -
    Як на теренових іграх в юності.
    Буду втікати від тебе, прослизькувати між пальцями,
    Позуватиму гола художникам, буду музою для програмістів
    (вони вигадуватимуть нові мови програмування чи щось таке)
    Я ніколи не буду стовідсотково твоя, а ти навзаєм – мій.
    Життя вдвох, ти і я – must do для нас в цьому житті.

    І в ліжку відкриватиму світ поміж ніг, нічний марафон
    Неземних насолод, відвертих мінетів, тремких поцілунків.
    І сотні твоїх породистих предків
    Членом свого найкращого з нащадків – братимуть мене
    В безмежній любові і пристрасті.
    28.10.2012


    Рейтинги: Народний -- (5.3) | "Майстерень" -- (5.26)
    Коментарі: (1)


  6. Николай Малый - [ 2012.09.08 23:12 ]
    ***
    Ты делаешь: "Уф, уф, уф..." -
    И мои крылья начинают шевелиться.

    Ты говоришь: "Ну ты и жучек!"
    И я их росправляю.

    Ты слышишь - "Мио!",
    Когда я поднимаюсь.

    Ты чувствуешь меня,
    Когда я уже лечу.

    2010


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  7. Андрій Качкаров - [ 2012.08.21 23:45 ]
    Ранкова піца у кафетерії навпроти...
    Дешеве вино і опівнічні відвертості –
    останній щабель, умовно кажучи, тверезості.
    В останніх на сьогодні новинах –
    не приховуваний політичний контекст.
    Вже, з рештою, майже друга година,
    і в мені – неприховані думки про секс.

    Ранкова піца у кафетерії навпроти.
    Цього разу ти не вдавала супротив.
    Час до часу подивляєшся на дисплей
    Попереду – серпневий вікенд.
    Я говорю, – все буде Окей.
    А по радіо врочить пласибовий біттер енд.

    Підземка довжиною у пів гілки,
    історія приблизно на пів сторінки,
    і такий довгий день до вечора,
    і така самотня ніч за ним.
    я зникаю. Що тут заперечити?
    Ти виграла: 0-1.

    Та я все завжди тримаю в собі:
    усі мапи, усі потаємні ходи,
    усі солодкі гріховні плоди,
    що зривались з обважнілих віт тієї ночі.
    Тому я зрештою повернусь сюди,
    хочеш ти цього, чи не хочеш.


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  8. Юлія Марищук - [ 2012.08.17 13:39 ]
    хочу чути твоє дихання
    хочу чути твоє дихання
    твоє дихання важке і легке як життя як кожен крок
    назустріч тобі як кожен крок від тебе відчувати
    в волоссі своєму
    теплий вітер він блукає бездоріжжям обличчя мого шиї плечей грудей й примушує
    до втечі довгі вервечки маленьких мурашок караван мурашок
    нав'ючених ніжністю й млістю до краю ніжністю й млістю він долає
    пустелю розлуки нескінченну жорстоку пустелю аби знайти дорогу аби
    віддати тобі ношу свою ношу важку і легку ношу що маєш прийняти
    серцем

    2012


    Рейтинги: Народний -- (5.43) | "Майстерень" -- (5.33)
    Прокоментувати:


  9. Нико Ширяев - [ 2012.05.30 14:37 ]
    Фе-мина
    Проснувшись, ты чертовски хороша,
    Необычайна всей своей погодой,
    Всей солнечной природой, всей волной.
    Воздушной чередой приготовлений
    Ведёшь себя в мелированный день,
    Где мелочи верны тебе.
    Цветастый,
    Недавно волновавшийся, что кречет,
    От нежных чувств
    Почил твой попугай.
    Все линии твои наперечёт
    Разбрасывают смелое богатство.
    Твой лес подстрижен,
    Как французский парк,
    Но звуки в нём -
    Скорее по-английски.

    2012


    Рейтинги: Народний -- (5.47) | "Майстерень" -- (5.38)
    Коментарі: (1)


  10. Тамара Ганенко - [ 2012.04.29 21:47 ]
    * * *
    Голос твой обволакивает,
                 зачаровывает,
    Губы тянутся к твоим,
           теплым и мягким,
    Есть одно желание -
                обнимать, целовать,
    Слиться воедино, задохнувшись
                друг другом,
    Ласкать твои руки, губы, плечи...
    И потом оттягивать, оттягивать
                    минуту,
    когда снова надо
                отпустить тебя,
    белую птицу,
    на
    всегда непредсказуемо долгое
    время,
    до следующего мгновения,
    до следующего совпадения
    в мире,
    где не бывает случайностей...




    2011


    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Коментарі: (4)


  11. Тамара Ганенко - [ 2012.04.14 02:34 ]
    По кругу
    Своими поцелуями сладкими, жаркими,
    Объятиями головокружительными,
    Полынным запахом тела сильного
    Ты меня словно заклинаешь,
    Пеленая в ткани прозрачные,
    Прочные, невесомые,
    Легкие, лучезарные,
          И ничто не проходит сквозь них,
    Чтоб нарушить
    Мое ощущение счастья,
    Мою наполненность тобой,
    И этой, такой долгожданной, близостью.

    А когда дни идут без тебя,
           Пролетают или еле движутся,
    И теряют рубины надежд,
    И уже называются
           неделями,
    Без тебя
    Я стаю уязвимой и слабой,
    Ни во что, ничему я не верю,
    Среди снов, как в траве густой, путаюсь,
    И боюсь подать голос,
           И страшусь замолчать,
    Никогда с тобой больше не видеться.

    Но ты снова приходишь.
    Вбираешь меня глубокими глазами,
    Теплый и земной,
    Прижимая к колотящемуся сердцу,
    Как в последний раз,
    Завораживаешь, зачаровываешь,
            Обвиваешь защитным коконом,
    Заклинаешь от бед...

    И опять –
            Меня отпускаешь,
    Оставляешь одну,
    Идти по кругу...





    30 июля, 2011





    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Коментарі: (2)


  12. Василь Кузан - [ 2012.03.01 22:27 ]
    Лiнiя долi


    Лінія долі стікає
    З моєї долоні
    У твоє лоно.

    29.02.12


    Рейтинги: Народний -- (5.54) | "Майстерень" -- (5.7)
    Коментарі: (22)


  13. Олена Кіс - [ 2012.02.14 12:14 ]
    * * *
    Тіло бубнявіє мальвами…
    Розквітлих маків
    густий живопис
    перестиглими житами
    лоскотом колосся
    виливається зерном тугим
    стукотом водоспаду
    по натягнутих струнах тіла.
    Пора повна перестиглого солоду.
    Під витонченою як батист
    білизною шкіри
    відчуваю оксамитну повінь літа
    завмер жайвір у зеніті…
    Мабуть, стаєш мені піснею.

    2007


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.48) | "Майстерень" -- (5.45)
    Коментарі: (20)


  14. Уляна Дудок - [ 2012.02.11 15:59 ]
    Час



    Час безцінний. А особливо ті пісочні хвилини, коли заходить сонце.
    Тоді ти розмотуєш його клубок у моєму волоссі нитками
    мідними. І шукаєш його віддзеркалення у плесі
    моїх зіниць. Проводжаєш поглядом птиць,
    що змахами крилець із вій
    вгадують сонця вирій.
    В золотистому
    тонеш міжгір'ї
    по родимках
    лічиш сузір'я.
    Острівками
    засмаглого
    тіла
    медвяне,
    густе,
    переспіле
    сонце в косі
    розплітаєш.
    Кожне пасмо
    до вуст притуляєш.
    Стає прозорий, майже
    повітряний стан мій, нотний.
    Як мідна ниточка останнього променя.
    І коли волосся по плечах розсипалося: під музику
    призахідного сонця я відмикаю тобі своє серце скрипковим
    ключем – тільки би ті хвилини не закінчувались ніколи! Ти чуєш?
    Але вони закінчуються… Скапують останні секунди… сонця… і нас… нема.

    2012


    Рейтинги: Народний -- (5.53) | "Майстерень" -- (5.42)
    Коментарі: (7)


  15. Ірво Таллі - [ 2012.01.30 22:37 ]
    Тонкий шелк слез

    Вот так вот, тихонечко
    Льется вечер талыми струями воды.
    Тянется тоненькой ниточкой серебристого шелка,
    Ложится мягким небом
    На твои волосы,
    Стекает музыкой
    В плавный узор твоего тела.
    Смотришь, дрожишь, плачешь.
    Я просто вытру твои слезы,
    Никогда не спрошу почему,
    Но сделаю все, что б это не повторилось


    Рейтинги: Народний -- (5.5) | "Майстерень" -- (0) | Самооцінка 6
    Прокоментувати:


  16. Ірво Таллі - [ 2012.01.30 22:03 ]
    Пляж

    И если в твоих
    Синих глазах
    Море внутри,
    Если море стекает каплями
    По золотистым изгибам
    Обнаженного тела –
    Я соберу его губами
    И оставлю соленый привкус
    На твоих губах.
    В дыхании вино
    И мы двигаемся в такт волнам.
    Под жгущим солнцем,
    Под синим небом
    Систриере.


    Рейтинги: Народний -- (5.5) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  17. Ірво Таллі - [ 2012.01.30 22:54 ]
    Чуттєва xвойда

    Досі з тобою,
    Вродлива сука,
    Чутлива бейба.
    Ти в соте ви*бана
    Чужими поглядами.
    Тупі перехожі голови
    Повняться брудними мріями.
    Твої зрадливі очі
    Брешуть байдужість.
    Мене це не бентежить
    Бо ти добре злизуєш мої ревнощі.
    Ти – порожня пляшка з-під самбуки
    І колись, обов’язково, я тебе викину,
    Та ж тобі пох*й.
    За те й траxнемось, люба.


    Рейтинги: Народний -- (5.5) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  18. Катерина Ляшевська - [ 2011.10.14 19:01 ]
    глина
    буде тобі, хлопче, глина!
    я ліпитиму тебе ззаду,
    як ліплять горщики пластичні хірурги
    на пласких поверхнях жіночих серцещитів,
    розминатиму тебе теплими пальцями
    повільно, ніжно, доки ти не повіриш,
    як сильно я тебе люблю,
    не станеш м’яким, довірливим, відкритим,
    до стану, коли байдуже,
    що, як і хто твій майстер: Йода
    чи Панас Петрович з львівського Керамічного заводу.
    я ліпитиму тебе на кухні,
    фільмуватиму майстер-клас на камеру,
    як чергове народження в пологовому будинку
    по той бік нашої вулиці.
    і най інші вчаться,
    не чіпляють собі на душу написи:
    «така ж як і всі – іншим словом. -
    ДУРЕПА»

    а потім у піч!
    різко, без жалю, свідомо.
    гори!
    і най тобі буде боляче,
    як боляче кожній дванадцятирічній дівчинці,
    котра силою втрачає цноту на вулиці.

    не вийде з тебе, коханий, хорошого горщика,
    не вийде,
    але не вийде пізніше,
    сьогодні ж - розслабся,
    любов тільки починається
    на кругах гончарних станків!
    глина теж…

    2011р.


    Рейтинги: Народний -- (5.48) | "Майстерень" -- (5.5)
    Коментарі: (7)


  19. Павло ГайНижник - [ 2011.08.15 18:44 ]
    БИЛИНА ПРО СТАТІ
    БИЛИНА ПРО СТАТІ

    Ми йдемо до річки,
    А вона завжди від нас тікає.
    А ми приходимо, здоганяємо її
    І насолоджуємося в ній...
    Їй боляче, бо по душі її ходимо,
    Ступаючи в нюю, каламутимо
    Намулом нашим земним
    Її чисту душу,
    А коли вона звикає,
    Приймає нас, пробачає
    І дарує ласку свою,
    Ми, награвшись доволі,
    Виходимо з неї,
    Знов наступаючи ногами
    На підвалини її теплá,
    На дно душі чистої...
    І вона знов тікає,
    І не може втекти,
    Бо надто милості в ній,
    Бо душа в ній кінця-краю не має.
    Їй залишається лише плакати.
    Постійно плакати
    Й мокрою бути з цего.
    А ми ж так любимо цюю мокротy.
    Сльози її прісними стали довіку,
    Бо солі вже не вистачило в очах
    На наші насолоди...
    А нам так хoроше ловити те,
    Що від нас тікає, ніжити того,
    Кому ми небaжані,
    Покидати тих,
    Хто дав насолодитися собою
    І прагне кохати...

    Павло Гай-Нижник
    22 червня 1991 р.


    Рейтинги: Народний -- (5.25) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  20. Микола Левандівський - [ 2011.08.12 16:24 ]
    Метелики снів /Song_1/
    Ти полюєш на сни,

    мов на метеликів:

    чудернацька ентомологія,

    а все через те,

    що у твоїх снах

    ми часто кохаємося.

    ти не раз оповідала

    ці крихти зі снів

    уламки зісохлих метеликів



    але не це найцікавіше!

    твої сни ще й барвисті

    як ті метелики

    і ти любила говорити

    про барви метеликоснів,

    перетворюючи їх в одкровення,

    а я напружено думав

    чи ти вакханка

    чи до болю зваблива

    Кассандра?



    особливо вражали слова

    про оргазм уві сні

    від якого тебе трусило

    мов яблуню

    від рук садівника…

    ти порівнювала ці відчуття

    зі сльозами янголів –

    найчистішими дощами

    у піднебессі



    ти оповідала мені про

    сни-метелики,

    натякаючи на певні обставини –

    мій борг тижневого сексу

    і стількох же оргазмів

    аби запалити мене

    мов олімпійський вогонь

    із поглядом впевненого

    легкоатлета казкової

    Аттики.

    2010.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.36) | "Майстерень" -- (5.25)
    Коментарі: (2)


  21. Іван Лузан - [ 2011.05.27 20:48 ]
    ***
    Де річки на смак, як море,
    де кремезні дерева на сторожі,
    лежить в надрах великий скарб,
    яким важко оволодіти.

    Щось щурить мої очі,
    вони стуляються повільно.
    Навпомацки йти важко,
    але гордо - і приємно.

    Непевно й вагаючись
    я обережно розгрібаю вчорашнє листя.
    Саме час дістати лопату.
    Саме час постукати в гості.

    Самотужки відчиняю хриплі двері.
    Їх завдання - прищемить мені пальці.
    Я кричу несамовито й відчайдушно,
    коли починає падати стеля.

    І переді мною скеля.
    Квіти - наче комір.
    Все міняє колір.
    І так самотньо, як в пустелі.

    І от переді мною скарб.
    Амброзія, що діє, як наркотик.
    Святе причастя без сповіді й молитви.
    А в небі я давно.


    -----------
    15.04.2008


    Рейтинги: Народний -- (5.25) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  22. Любов Птаха - [ 2011.04.29 17:54 ]
    Ніч Кохання
    Хотіла б я забути цей день, цю ніч....

    Та немає волі моєї на те:

    І досі відчуваю гарячий подих і вуста солодкі ,

    Що вп'ялися в серце назавжди .

    І досі твої долоні, що спітніли від пристрасті,

    Володіють всім моїм єством

    Що за мить, солодша за отруту , пронизала

    Наскрізь тіло й душу???

    - О ні, не яд, а божество палке й нестерпне

    Горить в тобі, коханий Пілігриме!!!!










    Рейтинги: Народний -- (5.21) | "Майстерень" -- (5)
    Прокоментувати:


  23. Марія Гончаренко - [ 2011.03.08 12:14 ]
    папороть квітне
    ***
    довгої безсонної ночі
    тіло втрачає вагомість
    і опадає пелюстками
    до твоїх ніжних долонь

    шаленіють стривожені пальці
    і зникає безмежна відстань

    між нами світами далекими
    папороть квітне -
    пристрасть
    *


    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Коментарі: (6)


  24. Латишев ДеТісЛ - [ 2011.02.18 03:31 ]
    гарнюня
    пригорни мене холодно
    до облізлої шкіри зацілуй
    вироди любов вистрадано
    я пеклом ладен заплатити ціну
    за-колихай
    музикою спорожнілих келихів
    твоєї крові отруйна ніжність
    солодка заборона усіх гріхів
    нехай горить у своїй вічності
    і все заради чого у ніч твоєї зради
    залиш мене у смутку
    шукатиму відради
    покличу смерть
    прийди...

    17.12.10.
    04:45


    Рейтинги: Народний -- (4.81) | "Майстерень" -- (4.72)
    Прокоментувати:


  25. Марія Гончаренко - [ 2011.02.16 17:22 ]
    срібною лукою
    ***
    Серед дня
    у перебігу
    клопітних і малих справ
    на мить
    торкнулася тебе
    і раптом
    відчула стан ріки
    яка нарешті
    знаходить своє русло

    Засинаючи
    опівночі
    моє тіло
    вигнулося срібною лукою
    на степовому просторі ліжка
    і потекло у ніч

    На світанні
    зникаюча ріка мого тіла
    виплеснула свою денну подобу
    Повільно
    проступав знайомий пейзаж
    моєї кімнати
    долинали осмислені звуки
    За хвилину
    місто прокинулось у мені
    і я відчула
    свою міцну тужаву плоть
    *


    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Коментарі: (10)


  26. Олена Кіс - [ 2011.02.13 10:48 ]
    Погляд
    Було це несподівано.
    Не знались.
    І я утомлена сиділа
    І Ви війшли,
    І наші погляди зустрілись,
    Ні - мечі схрестились.
    Усе минулося давно,
    Давно забутий Ви.
    Чому ж цей погляд
    Раптом вичовгнув з пітьми,
    Не дав доспати дивний сон
    В якому врешті
    Віднайшла жаданий спокій.
    І раптом знову - Ви.
    І раптом - погляд
    З мороку ночей,
    Із пекла згустків тьми,
    Такий жагучий і чадний
    Як дим осінній,
    Як Сахари спека,
    Пронизливий, як раптом
    Ненаситна зимна злива.
    Він - Ваш,
    Його відразу я впізнала -
    Безумні очі з хаосу до віку,
    Такий печерний,
    Ненаситний, спертий
    І я повернена назад,
    На міліони літ,
    Застигло мертва
    Велетенська глиба,
    Пробуджена,
    Як вулканічна лава, -
    Як би ніколи ще не знала
    Чоловіка.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.48) | "Майстерень" -- (5.45)
    Коментарі: (37)


  27. Юрко Пантелеймон - [ 2011.01.28 12:37 ]
    Пародія
    Колишні коханці
    Один одного ненавидять.
    У новорічну ніч
    Дощ до землі летить.
    І цвіт троянди
    Насправді смердить.
    А любителі жорсткого сексу
    Пузлі розкладають.
    Космос такий великий,
    Товстий і вульгарний.
    Чиновники з'їли
    Салат із бюрократії.
    А лисий художник
    Плаче на стінах,
    Немов тихо шукає
    Пародію тут...

    2010 р. Б.


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  28. Ярослав Чорногуз - [ 2011.01.25 00:33 ]
    В КИЄВІ – ТАНКА
    На донецький танк
    кохання впала раптом
    львівська секс-бомба -
    страшенний вибух щастя…
    Це - схід і захід – разом!

    23.01.7518 р. (Від Трипілля) (2011)



    Рейтинги: Народний -- (6.99) | "Майстерень" -- (7)
    Коментарі: (13)


  29. Латишев ДеТісЛ - [ 2011.01.18 06:43 ]
    18+
    після полоскання мізків алкоголем
    схожий на еротику дорослої розваги
    чи ти не бачила мене ще голим
    то і не звертай уваги
    сміється тягнеться до шиї
    злизати все лукавство ночі
    на пам'ять шрами залиши
    про дикі ігрища - вовчі

    в моїй сорочці мовчки
    зробити кави з ромом покурити
    у нас єдине - схожі звички
    у що можу ще повірити...
    11.12.10.


    Рейтинги: Народний -- (4.81) | "Майстерень" -- (4.72)
    Прокоментувати:


  30. Олена Кіс - [ 2011.01.11 15:31 ]
    ***
    Ми падали, ми налітались –
    В куди цей одинокий слід?

    Ми падали ...
    Тримав мене мов скрипку –
    Коштовність, варту віртуоза,
    Мелодія була твоєю,
    Я була твоєю, може...
    Ти у мені увесь
    Як вичавлений мед
    З вощини розтопився,
    Опалим листям
    На тоненький слід.
    Усесвіт лиш для двох,
    А Чи одна єдина мить?
    А на чолі проклався
    Перший слід.
    Було аж тільки двоє
    На одну небес блакить
    Та тільки був тут ще хтось.
    Сидів в моїх очах
    Без дозволу.
    І був він птах,
    Бездомний вітер ненаситний,
    Як безіменний трунок,
    Дивний як ніщо.
    Ти хто? –
    Мовчазно зойкнув і поблід.
    − Я те, що і тебе колись поглине.
    2007


    Рейтинги: Народний -- (5.48) | "Майстерень" -- (5.45)
    Коментарі: (8)


  31. Василь Кузан - [ 2011.01.04 22:05 ]
    Орхідея-привид


    мої пальці бережуть запах твого соку

    моє волосся дихає твоєю ніжністю

    пам'ять просякнута твоїм виглядом
    у хвилини, коли ти розквітаєш

    мій подих п’яніє тобою
    і бубнявіє твоїм збудженням

    я напуваю тебе вологою
    і поливаю єство твоє струменем

    я позбавляю тебе ревнивості
    і пелюстками граю-милуюся

    ти залежиш від мого голосу
    я долаю до тебе відстані

    ти тріпочеш під вітром-поглядом

    ти з’являєшся і зникаєш
    у болотному часопросторі

    ти моя недосяжність лагідна
    ти моя орхідея-привид


    2011


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.54) | "Майстерень" -- (5.7)
    Коментарі: (31)


  32. Володимир Парфьонов - [ 2010.12.30 12:28 ]
    Буду
    буду
    повіками на твоїх очах
    щоби
    не пустити пекучі сльози
    буду
    нігтями на твоїх пальцях
    щоби
    не зламатися об життя
    буду
    помадою на твоїх устах
    щоби
    хоч якось їх торкатися
    буду
    сорочкою на твоєму тілі
    щоби
    хоч якось зігрітися
    буду
    стрічкою на твоїх трусиках
    щоби
    нікого туди не пускати
    буду
    ребром твоїм тринадцятим
    щоби
    дванадцять було не замало
    буду
    ліжком що розкладається
    щоби
    безмежно тебе обіймати
    буду
    надписом понад могилою

    вічно твій і вічно з тобою

    2010


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.2) | "Майстерень" -- (5.08)
    Коментарі: (6)


  33. Дмитро Штофель - [ 2010.12.29 15:24 ]
    квітникар
    ці ніжні білі квіти
    потрібно щодень поливати
    рясними сльозами
    і захищати від тих
    хто захоче їх зірвати

    цим квітам необхідно приносити
    в жертву своє сумління
    їх треба ростити
    обережно і дбайливо
    здмухувати кожну пилинку
    і всяку комашку
    що забажає торкнутись
    їх чарівного нектару
    знімати неодмінно чуттєво

    ці квіти треба зігрівати
    теплом своєї присутности
    і розмовляти з ними
    найтеплішою мовою
    турботою всипати їх стривожений ґрунт

    і тоді
    можливо
    вони розквітнуть
    щирістю Твоїх долонь
    і опадуть тремтливими пелюстками
    на моє чоло


    Рейтинги: Народний 4.5 (5.17) | "Майстерень" -- (5.1)
    Коментарі: (7)


  34. Марія Гончаренко - [ 2010.12.22 18:55 ]
    високі хвилі
    ***
    так часто руки твої
    ловлять
    високі хвилі мого гарячого тіла
    обпікають пучки-уста
    привласнюють мене
    а я
    вилітаю
    із золотого кокону
    розгортаюсь метеликом
    і тану
    у Ваших холодних
    володіннях
    мій Пане
    *


    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Коментарі: (13)


  35. Ірина Зелененька - [ 2010.11.18 11:11 ]
    ***
    якось чоловік уперше вбив мою тишу:
    вистрелив у рожевого фламінго
    приніс мені накидку на плечі
    й поцілував груди в рожевому сяєві

    чоловік удруге вбив мою тишу:
    устромив спис у тіло савани -
    приніс мені бивні слона
    тепер я маю розкішне намисто
    браслети й персні
    чоловік цілує мої руки аж до суму;
    я й сама - ніби зі слонової кістки
    чи порцеляни

    чоловік утретє вбив мою тишу:
    вирвав лілеї на ріці
    білі лілеї з золотими коронами -
    я не понесла їх додому
    побачила на чашолистиках
    душі ненароджених предків;
    спинила човен і виклала лілеї на тілі
    підставила тіло сонцю
    та не рукам коханого
    щоби побачили душі
    куди сховане тепло світу
    золото світу
    пекло світу
    (ліліеї зів'яли
    а тіло залишилося неторканим -
    ти більше не брав човна)

    чоловік востаннє убив мою тишу
    коли задушив соболину сім'ю
    в рокитнику
    залишивши соболеня
    і тепер я вдягаю до тебе
    коханий
    дороге хутро на голе тіло

    хтивий мисливче
    зробив усе щоби я була лише тобі
    але казки з мого серця належатимуть
    рожевому фламінго
    слонам савани
    лілеям на ріці
    та соболенятам

    і тільки тіло в тиші - твоє
    коханий...

    2010


    Рейтинги: Народний 5.75 (5.52) | "Майстерень" 5.75 (5.56)
    Коментарі: (11)


  36. Алевтина Тюльпанна - [ 2010.10.25 21:20 ]
    Метри
    Пальці – заварена кава
    у кухні (5 кеве метрів).
    Любощі дещо ласкаво
    лоскочуть душі під светром.
    І родинка десь на грудях
    розчиниться в теплому диханні…
    Ні…ні…ні-жно-ніжно.
    На дні –
    недосяжна гуща
    (немов у кав’ярні).
    Ти ближче…
    Ти ближче.
    Ти ближче і дужче.
    Мені б розмішати.
    Ложечку!!
    На стільчику шати
    потрошечку
    хитнуться.
    Ця
    приємна екскурсія
    затишком –
    ком,
    чи пак, жмуток
    чуттєвих, п’янких вражень.
    5 вражень, 5 снів і 5 метрів.
    І душі, зігріті під светром.


    жовтень 2010


    Рейтинги: Народний -- (5.29) | "Майстерень" -- (5.25)
    Прокоментувати:


  37. Анатолій Хромов - [ 2010.10.25 13:14 ]
    ВІДІГРІТИ
    Кольору жита,
    з минулого літа -
    твоє… русяве волосся
    Я хочу жити,
    а, отже, радіти,
    що нам чомусь не спалося
    Осінньої ночі
    Прилип до вікна
    Пожовклий, обірваний лист
    Ти мружила очі,
    мов кішка нічна,
    і погляд не падав униз
    Ти слухали вітер,
    тримаючи каву–
    в холодних, знімілих долонях
    «Знімілі кінцівки» –
    Ти якось казала –
    «Це збудження мого паролі»

    Строкатий диван
    І ковдра нова –
    ми бавились споду мов діти
    І різні дива
    про тебе взнавав,
    я мусив тебе відігріти!
    25.10.2010


    Рейтинги: Народний -- (5.42) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  38. Анатолій Хромов - [ 2010.10.01 20:42 ]
    КРИЛАТІ ДУШІ
    Крилаті душі

    Всі слова перевірені, зважені,
    Хоча теплі і свіжі ще враження
    І казати не соромно наживо –
    Я уже собі не господар!

    Я ж то думав зайти в тебе трохи
    Недалеко, лише краєчком плоті
    Та душа у стрімкому польоті
    Скористалась прихованим бродом

    Перебралась душа в твоє тіло
    Певно, їй так давно закортіло
    Залишити мої 85 кіло
    Й оселитись в твоїй оболонці

    Разом гратись з твоєю душею
    Смакувати молочний Рошен
    Як тоді, коли був без грошей
    Замість квітів, приніс у коробці

    Повертайся до мене кохана
    І можливо, що пізно - під ранок
    Знову все на місця свої стане
    І душа!

    Тільки ти не занадто відкрийся
    Бо в твоєї душі теж є крильця
    01.10.10


    Рейтинги: Народний -- (5.42) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  39. Юлія Скорода - [ 2010.08.28 17:35 ]
    Поетка
    Я так любив твої долоньки ніжні
    І нігтики ті, як краплинки крові.
    І вірив, щирість була у розмові,
    Хоч ти благала, не коритись кішці.

    І, якби ти любила порнопростір,
    Врекла когось чи зіпсувала парчУ би тій,
    Яку я кохав до тебе
    ...........................і після тебе,
    Я би змирився й засумнівався в дарунку неба,
    Тобто повірив би, що ти мене використала,
    Як матеріал
    ......................для поетичної творчості.


    Рейтинги: Народний -- (5.4) | "Майстерень" -- (5.37)
    Коментарі: (5)


  40. Володимир Солодовніков - [ 2010.07.25 18:03 ]
    * * *
    ...не чекай мене сьогодні
    не чекай мене завтра
    я заблукав у тернику
    свєї душі
    не дивуйся
    коли відчуєш
    у ціх рядках біль
    бо ти відчуєш
    мою любов до тебе
    кохана


    Рейтинги: Народний -- (5.38) | "Майстерень" -- (5.47)
    Прокоментувати:


  41. Даринка Квітка - [ 2010.05.30 19:38 ]
    роксоляно
    А я така вся гола без прикраси жодної на комірі
    Без спокуси жодної у спідньому
    Без очей такий німих й привітливих
    Без мовчання босого й неМого
    Без тебе такого аж такого
    До біса квітнього й палколітнього
    Впиваючись у ковдри травневого повнолуння
    Вию маленькою вовчицею
    На всі ваші –іці –іці де ж ті зіниці?
    Де ж наші киці? Твої й мої киці?
    Солодкі полуниці - вуст твоїх криниці…
    Боса, гола, квола чиясь спроквола надходить ніч…

    квітка 2010


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.38) | "Майстерень" 5.5 (5.25)
    Коментарі: (5)


  42. Сергій Гололобов - [ 2010.02.19 19:13 ]
    Закони логіки
    - Якби Ти була лесбіянкою, а я був би гоміком,
    То ми б з Тобою цілими днями займалися сексом,
    Але дітей в нас би не було…
    - А чому так?
    - Бо не народжуються діти у гомосексуальних пар…

    (2010)


    Рейтинги: Народний 5.25 (4.97) | "Майстерень" -- (4.75)
    Коментарі: (1)


  43. Ярина Брилинська - [ 2010.02.13 17:24 ]
    смак ночі
    нам смакуватиме сьогодні ніч
    бо місяць
    світить білою тарілкою

    позичу її у нього
    бажаннями розмалюю
    і на вечерю тобі подам
    помаранчу
    міцно цедрою обтягнуту

    вона
    квіткою відкриється
    соковиту душу
    перед тобою оголюючи

    ти
    будеш смакувати жовтуваті
    краплини півдня
    що до твоїх уст
    пристати хочуть
    мов кораблі
    чуттєвої гавані
    шукаючи

    а я
    торкнуся їх
    і понесу своїм устам
    помаранчеву звістку
    про те
    що ця ніч
    смаку повна


    Рейтинги: Народний 5.45 (5.51) | "Майстерень" -- (5.4)
    Коментарі: (24)


  44. Ореста Возняк - [ 2010.02.10 18:40 ]
    ***

    Мир тесен так,
    что и ты не одета.

    ДДТ.

    Оголено-втомлена,
    безборонно-відкрита
    непевно несу своє ім’я
    на долоні.
    Це нічого, що руки
    тремтять,
    а у грудях тисне
    тривога-колючка.
    Це нічого, що біль
    відчуваю завчасно
    й розминаюсь з Тобою
    у радості.
    Досі боюся Тебе,
    бо стою зовсім гола –
    химера співчуття-любові
    й язичницької сили.

    Боюсь –
    Не даси собі ради зі мною…



    Рейтинги: Народний -- (5.46) | "Майстерень" -- (5.25)
    Коментарі: (6)


  45. Сергій Нечволод - [ 2010.02.09 17:40 ]
    Посмішка твоя нагадує шлях,
    Посмішка твоя нагадує шлях,
    Що пройшов по тернах,
    Які лишили колишні.

    Ти стоїш на пірсі в намисті,
    Я збирав його з ранків,
    Наших поцілунків.

    Ненавиджу розмови про нас,
    Якими ти утворюєш в мені,
    Невідомі відчуття.

    Обожнюю кохати тебе щоранку,
    Просто без зайвих слів,
    Залишаючи їх на завтра


    Рейтинги: Народний -- (5.13) | "Майстерень" -- (5)
    Коментарі: (2)


  46. Віталій Ткачук - [ 2010.01.18 11:54 ]
    коли обіймалися наші сльози
    коли
    обіймалися
    наші сльози
    на півдорозі до смутку
    і сіллю об сіль вдаряючи
    цілувалися

    коли
    лютий січень
    жадав
    на кригу їх обернути
    а сонце січневе - випарувати

    тоді лишень
    розуміли ми
    діалектику
    льоду що тане
    і танення що леденіє

    просили
    годинникових наглядачів
    стати на місці
    або
    на наше місце
    стати

    а самі
    напропале
    бігли
    переходом
    із “я” у “ти”


    2010


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.45) | "Майстерень" -- (5.37)
    Коментарі: (18)


  47. Ярина Брилинська - [ 2010.01.09 13:45 ]
    *****
    ти
    їхатимеш здалеку
    я стану при дорозі
    повним колодязем
    щоб
    напився мене
    розкину віти
    рясною яблунею
    аби
    скуштував мене
    вимережу радістю стежку
    до дому мого
    хочеш -
    смійся з мене
    а я
    намащу душу
    трунками запашними
    словами зрозумілими
    щоб
    сп’янів від мене
    і
    замкнув у колі рук своїх

    не вирватись...


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.51) | "Майстерень" -- (5.4)
    Коментарі: (35)


  48. Ярина Брилинська - [ 2009.11.15 14:53 ]
    ***
    Ти будеш
    барвистою стрічкою
    яку я вплету сьогодні
    у свою косу
    вдень вона лежатиме
    у мене на плечах
    і я носитиму її радісно
    щоб усі бачили
    мій скарб і заздрили
    а вночі
    я перекладатиму її на груди
    і зачарована
    Твоїми пестощами
    засинатиму
    до завтра...


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.51) | "Майстерень" -- (5.4)
    Коментарі: (8)



  49. Сторінки: 1   2