ОСТАННІ НАДХОДЖЕННЯ
Авторський рейтинг від 5,25 (вірші)

хома дідим
2026.06.23 07:23
у своїй непрозорій стихії
віршувати
недбало як слід
відкидаючи ревнощі хитрі
розбиваючи сяючий лід
у коморі своїй
саркастичній
обдираючи рештки шпалер

Віктор Кучерук
2026.06.23 06:09
Сонце жаром запашіло
І відразу вітер стих, -
І вогнем взялося тіло,
І робити важче вдих.
Усього проймає потом
Й обпікає водночас, -
Сонце встало до роботи
І отак гартує нас.

Ірина Вовк
2026.06.23 01:44
Розділ III: КОЛИ ДЗВОНИТЬ СОФІЯ, ЗАТИХАЄ ПАРИЖ Це було навесні 1048 року. Київ тільки-но скинув із себе зимові кайдани, коли до Золотих воріт підходила пишна кавалькада заморських гостей – французьке посольство, очолюване єпископом Роже Шалон

Володимир Бойко
2026.06.22 14:33
Не хочете стати овочем на старості – їжте овочі замолоду. Глибше лизнеш – більше куснеш. Безкорислива любов корисніша для здоров’я. Сила мистецтва не залежить од сили звуку. Не втрачайте голову – шануйте працю перукаря. Політ думки був пере

Борис Костиря
2026.06.22 13:22
Я заблукав поміж дерев зимових,
І нитка Аріадни на снігу
Згубилася, немов прадавня мова,
Забруднена у лютому гріху.
Поміж дерев зимових я шукаю
Нитки, які врятують нас усіх.
Мене ж у сутінках чекає Каїн.
А сніг летить, як первозданний сміх.

Ірина Вовк
2026.06.22 12:20
Розділ II: РУНІЧНЕ КОЛО ПІВНІЧНОЇ КРОВІ Наступного дня після того, як золоте чорнило застигло на пергаменті, туман над Києвом змінився пронизливим північним вітром. Маленька Анна сиділа в дівочих покоях своєї матері, княгині Інгігерди. Тут пахло зовсі

хома дідим
2026.06.22 07:59
розкажи мені ще
про інакші дні
де так гарно було
із тобою
дай ліричного ще
відчуття мені
без потреби
сурми і двобою

Віктор Кучерук
2026.06.22 06:41
Неймовірно голосна
І проворна дуже, -
Покотилася луна
З-за ріки по лузі.
Повернулися назад
Наспіви веселі,
Ніби чути їх не рад
Нині хтось в оселі.

Світлана Пирогова
2026.06.21 21:58
Гортензія-красуня пишно квітне,
Вражає розмаїттям кольорів.
Розкішним покривається суцвіттям.
Побачив літній легіт - і зомлів.

І звідки тут ця пані елегантна?
Таких в саду ще досі не було.
Прикраса днини, вечора, світанку.

Олена Побийголод
2026.06.21 21:48
Михайло Ісаковський (1900-1973)

Був наказ йому – на захід,
    їй також – до чужини...
Йшли на фронти комсомольці
    Громадянської війни.

Йшли у військо, розставались,

Іван Потьомкін
2026.06.21 21:00
Лежать ляхи з юдеями,
Що за гарний викуп
Сторгувалися з Максимом,
Як із скрути вийти.
Вийти вийшли,
Та не в ті ворота.
А міська голота,
Себто ті,

Ірина Вовк
2026.06.21 20:09
Вона була вихована серед білого мармуру, кольорових мозаїк Софії та шелесту пергаментів у скрипторіях сонячного Києва періоду «золотого віку» Русі ХІ століття. Донька великого князя Ярослава Мудрого, вона мала стати живою печаткою у великій грі європейськ

Борис Костиря
2026.06.21 20:08
Прозорий ліс у сутіні прозорій.
Прозорий смуток дивиться в імлу.
Прозорий спокій п'є північні зорі.
Прозорий час читає ковилу.

Прозорий простір причаївся вчасно
У згусток нерозтрачених хвилин,
Плекає мрію дивну і незгасну

Іван Потьомкін
2026.06.21 17:06
Лежать ляхи з юдеями,
Що за гарний викуп
Сторгувалися з Максимом,
Як із скрути вийти.
Вийти вийшли,
Та не в ті ворота.
А міська голота,
Себто ті,

С М
2026.06.21 16:52
Давно вже я не сходив, зі своїх ей, пагорбів
Усе, що бачив я, прискорює рух мій, домів

Прилинь, до обличчя, устами своїми
Дивися далі, о дивися глибинно

Помаранчевий і синій
Кольори моїх чуттів

Іван Веселий
2026.06.21 16:50
Вдягнувши водолаза маску,
і вибравши спіралі час,
він ринув у місцеву прощу -
на дно духмяно гаслих трас.

Минулі виходи нестерпні
туди траплялися не раз,
та вірив він, що крізь ті терні,

Євген Федчук
2026.06.21 16:08
Скоро наші уже будуть, мабуть Крим звільняти.
Пора звідти москалів тих усіх виганяти.
Закінчилась лафа їхня, кришка вже «Кримнашу»,
Забираються усі хай у помийну Рашу.
Я дивлюсь на те, як нині москалі воюють,
Як укріплення бездумно вони в лоб штурмую

Борис Костиря
2026.06.21 12:48
Час тече, наче плинна вода
У сипучий і ніжний пісок.
Час крадеться, неначе біда
У сплетінні геройств і пасток.

Не повернеться трепетний час,
Час кохання, дивацтв, розставань,
Що розкажуть важливе про нас,

Роман Миронов
2026.06.21 12:33
У твоїх очах небагато спокою:
Більше – суму багряного, наперстів
Зі слів на оголених пальцях –

Аж до критичного струму.

У венах моїх більше правди,
Особливо, коли вони навиворіт –

Віктор Кучерук
2026.06.21 06:58
Так учора ласували,
Що ні хліба і ні сала
В хаті кумовій не стало,
Бо вечеряли ми сито
Через добру оковиту
І здорові апетити.
21.06.26

Вячеслав Руденко
2026.06.20 17:44
…як завжди непостійністю єства
покриті часу всі червневі дні,
тече в них пустотлива каніфоль,
в кору вростають диво скрипалі,

таємний сенс від зібраних речей
несе очам рясний глибокий зміст
і квітне між граніту капріфоль,

Борис Костиря
2026.06.20 13:06
В спіралі скручується час.
Змією обернеться простір.
Який у світі водолаз
Пірне в глибини, як на прощу?

Який у світі чародій
Поверне запахи заснулі?
На сцену вийде лицедій,

Ольга Олеандра
2026.06.20 12:39
Кожен ковток – це зустріч
сутностей доторком губ
спраглим, закоханим, дружнім –
творення нових сполук,
сильних, хоча й тимчасових,
повних ваги і смаку,
що стелять у серця основу
радість криштально тривку.

Іван Веселий
2026.06.20 11:23
Вийшов я в садок фазенди
на гармидер вранці.
Розвелось у нас хвазанів -
самців горлодранців!
І чого ж це у природі
навпаки, ніж в люду?!
І в хвазановім народі -
бачу ту ж невгоду!

хома дідим
2026.06.20 09:20
залишилося лише тебе хотіти
згадуючи всяке чи важливе
ще стоїть і пил виловлює з повітря
кухоль у якім бувало пиво
часоплин жорстокий і безрадний
зорі падають ніхто їх не підніме
каніфоль свої сердечні рани
змінюється все нещадні зміни

Віктор Кучерук
2026.06.20 06:30
Навесні стара верба
Запитала в клена:
Ну, не гарна я хіба
В одязі зеленім?
Бо не видно щовесни
Всім, кому цікаво,
В гущі листя кривини
І гілок трухлявих.

Іван Потьомкін
2026.06.19 21:02
Якщо не в пекло Господь мене спровадить,
а дасть (бозна за віщо) право обирати,
як маю жити в потойбічнім світі,
не спокушуся ні на рай, змальований Кораном,
ні на таке принадне для смертних воскресіння
(на подив родині й товариству).
Ні, попрошу

Мирон Шагало
2026.06.19 20:56
За спогадом летять думки
туди, на стежку ту знайому,
туди, де стигнуть колоски
у полі, недалеко дому.

Пшеничне поле. В тихий сум
знов починає огортати.
Це поле в серці я несу,

Артур Сіренко
2026.06.19 19:13
Колись давно, коли світ ще був молодим і білі хмари називали островами в синьому морі, а не шматками алабамської вати, які хтось (можливо, чорношкірий всезнайка Джо) спересердя підкинув в гору, я познайомився зі старим дідом на ім’я Годі. На відміну від Ґ

Юрій Лазірко
2026.06.19 16:39
о серце моє...
1.
пригадую...
це море дотиків
і поцілунків
оооооооооооо
о крила мої
полон обіймів

Світлана Пирогова
2026.06.19 15:46
Навколо світ - як молитовний спів,
Де кожен подих серце хмелем поїть.
У тихім надвечір'ї між дубів
Застигло літо в золотім спокої.

Таких солодких, трепетних ночей,
Такого шовку у високих травах,
Такого блиску зоряних очей

Борис Костиря
2026.06.19 12:50
Закінчився ярмарок. Блазні спочили,
Стоять у чеканні старезних карет.
Вони спромоглися на гордий учинок
І вже декламують прадавній сонет.
Лютують кати у сваволі безчинства.
Замовк неприкаяний ніжний кларнет.

Закінчився ярмарок. Стухлі ідеї

Охмуд Песецький
2026.06.19 12:10
Інерційне чекання того, на що чекаєш, здається безкінечною піснею зоряного неба, жодного куплета якої ти можеш не почути. Та твоя наука чекання не знає ні мойр, ні Кайроса, ні Гамлета. Тут не стежать за стрілками годинника. Тут обслуговують той механізм,

хома дідим
2026.06.19 08:19
стояв мовчав дивився
на останній
багряний кленовий листок
на дереві під під’їздом
думаючи про своє
про листок хай останній
який ще
повисить ще нічо ще ого

Віктор Кучерук
2026.06.19 07:02
Вогнем негаснучим москва
Охоплена місцями, -
Лягла завіса димова,
Як Божий гнів, на храми.
Зійшла покара із небес
На москалів за вчинки,
Що спонукали світ увесь
Здійснить переоцінку

Роксолана Вірлан
2026.06.19 06:21
Жвріє вогник знеднілого сонця за містом -
встигну іще присмалити цигарку думок.
Вітер лабає на кабелях пісню джазисту,
свінг одтанцьовує - скок- йому все - перескок.

Не поспішаю сьогодні. Запаривши м'яти,
ковзаю поглядом з лоджії -з лету птахів.
Останні надходження: 7 дн | 30 дн | ...
Останні   коментарі: сьогодні | 7 днів





 Нові автори на сторінці:

Володимир Кириленко
2026.06.20

Боговик Владислав Боговик Владислав
2026.06.18

Іван Веселий
2026.06.15

Надія Ляшук
2026.06.14

ВАСИЛЬ КУЗІВ
2026.06.11

Неїл Лорен
2026.06.08

Володимир Журавльов
2026.06.05






• Українське словотворення

• Усі Словники

• Про віршування
• Латина (рус)
• Дослівник до Біблії (Євр.)
• Дослівник до Біблії (Гр.)
• Інші словники

Тлумачний словник Словопедія




 
 
Поезія


  1. Анна Данканич - [ 2011.04.16 20:03 ]
    Вербна неділя
    Дивлюсь крізь скло на платинові струни -
    четвертий день над містом йдуть дощі.
    Воно старе - та знову стане юним,
    як тільки бруньки вкриють всі кущі.

    Німує телефон: відняло мову.
    Як завжди у неділю, він мовчить.
    Я слухаю мелодії любові -
    кларнет укотре ніжності навчить.

    Знайомий сон: оливкова хустина,
    тоненька збірка Джойса на столі...
    Неначе у калюжах, щохвилини
    у серці розпливаються нулі.

    Одним-одна. І все ж таки - щаслива.
    В цей день немає місця для журби
    і смутку, адже поруч - справжнє диво:
    у склянці пахнуть гілочки верби...


    квітень 2009


    Рейтинги: Народний 5.38 (5.38) | "Майстерень" -- (5.31)
    Коментарі: (5)


  2. Вітер Ночі - [ 2011.04.16 20:50 ]
    Под белой ночью...
    Под белой ночью, затаив дыханье,
    Проходишь мимо слов и суеты
    И ждёшь в ответ нелепого признанья,
    Теряясь в запоздалых Я и Ты.

    И, погружая пальцы в чёрный омут
    Дряхлеющей сновидицы Невы,
    Пытаешься извлечь давно знакомый
    Предметный вымысел ответному - Не Вы.

    Но где-то на задворках полстолетья
    Кружит тоска того, что не сбылось.
    И мой двойник касается, как плетью,
    Твоей души и вымыслов, и грёз.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.5) | "Майстерень" 5.5 (5.53)
    Коментарі: (29)


  3. Ал Дє - [ 2011.04.16 17:08 ]
    I
    T


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  4. Ал Дє - [ 2011.04.16 17:29 ]
    Q
    Q


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  5. Ал Дє - [ 2011.04.16 17:28 ]
    7
    H


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  6. Ал Дє - [ 2011.04.16 17:54 ]
    6
    6


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  7. Ал Дє - [ 2011.04.16 17:19 ]
    5
    P


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  8. Сергій Гольдін - [ 2011.04.16 17:35 ]
    Лягає паморозь на пересохлі трави
    Лягає паморозь на пересохлі трави,
    Промінням сонце місто обiйма,
    I чує вже знеможена зима
    Квітневих радощів нечувані октави.

    Лишилося сім днів до часу слави
    Господньої. Здригається пітьма,
    Бо гілочку верби малюк трима,
    Мов перший спалах грізної заграви,

    Що провістить завершення вiкiв.
    Єрусалим не істини хотів,
    Не відпочинку від будення злого,
    За князя він сприймав Живого Бога,
    Чекав меча. А Iiсус любовi
    Принiс дарунки нiжно-волошковi.


    Рейтинги: Народний -- (5.44) | "Майстерень" -- (5.52)
    Коментарі: (2)


  9. Ал Дє - [ 2011.04.16 17:17 ]
    Bv
    Y


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  10. Ал Дє - [ 2011.04.16 16:06 ]
    4
    4


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  11. Ал Дє - [ 2011.04.16 16:22 ]
    09
    H


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  12. Ал Дє - [ 2011.04.16 16:18 ]
    3
    K


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  13. Ал Дє - [ 2011.04.16 16:34 ]
    34
    Gf


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  14. Ал Дє - [ 2011.04.16 16:21 ]
    2
    E


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  15. Ал Дє - [ 2011.04.16 16:53 ]
    Lk
    Ty


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  16. Ал Дє - [ 2011.04.16 16:33 ]
    1

    7


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Коментарі: (2)


  17. Ал Дє - [ 2011.04.16 16:50 ]
    Iuy
    Gh


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  18. Дмитро Куренівець - [ 2011.04.16 15:19 ]
    Святе воїнство (з Булата Окуджави)
    Благородство, Гідність і Сумління –
    ось свят-воїнство, нам дане триєдине.
    Простягни йому листки долонь.
    Не шкодА за нього і в огонь.

    Дивовижний і високий – його лик.
    Присвяти йому життя своє недовгеє.
    Може, і не вийдеш з перемогою,
    та зате скінчиш по-людськи вік.

    2010


    Рейтинги: Народний -- (5.43) | "Майстерень" -- (5.44)
    Коментарі: (2)


  19. Таїсія Цибульська - [ 2011.04.16 15:39 ]
    Блюз
    Ножем розрізав тишу блюз,
    Ніч навпіл розколов...
    В коротких сукнях сотня муз
    Співає про любов...
    В корсет зодягнені слова...
    Прошамкав баритон...
    Прозора сукня зігріва
    Чийсь еротичний сон...
    Дим сигаретний, мов туман,
    Сховає всі думки...
    А в мікрофон:"Любов - обман!
    Любов,то все казки!"
    Сміється п'яний дирижер...
    Смакує ніч мартіні...
    Десь під столом дрімає сер...
    Танцюють люди-тіні...
    Ножем розрізав тишу блюз,
    Ніч навпіл розколов...
    В коротких сукнях сотня муз
    Співає про любов...


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.45) | "Майстерень" -- (5.45)
    Коментарі: (8)


  20. Агата Вісті - [ 2011.04.16 12:12 ]
    Милосердя
    Христе,
    милосердя твоє -
    без міри.
    Здатне
    весь світ обійняти.
    Гірчичним зернятком віри,
    крізь молитву,
    в серцях проростати.

    2010


    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Коментарі: (22)


  21. Іван Гентош - [ 2011.04.16 11:32 ]
    Перенесення презентації збірки "Чавунні канделябри"
    В зв’язку з тим, що всі бажаючі не встигають прибути на презентацію 19-го квітня, а також в зв’язку з несподіваним виникненням непередбачуваних обставин, що тимчасово унеможливлюють проведення заходів в Львівській Спілці письменників, презентація збірки пародій "Чавунні канделябри" переноситься (не відміняється!) на травень. Дорогі друзі, радий буду бачити Вас і поспілкуватися з Вами. Точну дату проведення презентації повідомлю додатково.
    З повагою...


    Рейтинги: Народний -- (5.58) | "Майстерень" -- (5.79)
    Коментарі: (24)


  22. Іван Потьомкін - [ 2011.04.16 11:34 ]
    Ой ви, пізні пісні...

    Ой ви, пізні пісні, вас у гніздах ще теплих
    Журавлі полишили.
    Не сумуйте, пісні, доки випаде сніг,
    Випростовуйте крила.
    А якщо в синім небі вам не стачить сил
    До людей долетіти,
    Упадіть долілиць у зелені вруна пшениць,
    Проростайте з ними до літа.
    Вийде вдосвіта в степ удова,
    Колосок розітре на долоні,
    На обрій гляне займистий
    І проклюнеться в серці задавнений біль,
    Так же схожий на пісню:
    «Ой, літа, ви літа…Видко, я вже не та,
    Якщо разом і втіха, і туга...»
    А над нею журавлик курлика-літа,
    Наче спомин про друга.



    Рейтинги: Народний -- (5.63) | "Майстерень" -- (5.87)
    Коментарі: (2)


  23. Лена Апрелевна - [ 2011.04.16 10:20 ]
    В среду...
    В среду мы нелюбимся
    В четверг поненавидимся
    В пятницу чаруемся,
    А в субботу видимся
    Дальше мы расстроимся
    Не расчетверяемся.
    Снова все откинув прочь,
    Издавна влюбляемся.
    Падая – купаемся
    В ласках и иллюзиях.
    На часы, и не смотря
    Пока не заиграемся.
    Друг другом не насытимся
    А нам все не хватается.
    Час не остановится,
    Рука не отпускается.
    Чем чаще отрезается,
    Тем туже пришивается.
    09


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  24. Лена Апрелевна - [ 2011.04.16 10:09 ]
    Вопрошание

    ***
    Как часто задаю вопрос себе я строго,
    Как часто в душу я гляжу сама себе,
    И жизни уступила я так много,
    И отдано все мною лишь судьбе.

    И помню я, как просто в детстве все мы
    Тепло любили, раннюю весну.
    И год за годом обрушались стены,
    Туманом, озаряя тишину.

    Но день за днем неведомая сила
    Так сильно тянет всю меня на дно,
    И я уже вся растеклась по миру,
    Как пролитое вам на стол вино.

    И все обиды с возрастом проходят,
    Лишь растворяясь, словно белый свет,
    И разум, и терпение к нам приходят,
    И светлый побеждает темный цвет.

    И верю я, что все мои надежды,
    Исполнятся, но в образе другом.
    Но знайте, что будет с вами прежде:
    К разгадкам жизни ближе подойдем.

    И ложны в нас бессилие и смущение,
    И дан не зря нам жизнью этот свет
    И всем грехам на свете есть прощение,
    И каждому вопросу есть ответ.

    2009


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0) | Самооцінка 3
    Прокоментувати:


  25. Лена Апрелевна - [ 2011.04.16 10:38 ]
    Нельзя
    ***
    Любовь нельзя предугадать,
    Нельзя молить о появлении.
    Она рождается как дар,
    Минуя все повиновения.

    Нельзя заставить разлюбить,
    И об обратном не попросишь.
    Но все так жаждут получить
    Того, о чем других не спросишь.

    Ведь каждый получает раз,
    Один лишь раз в огромной
    жизни,
    Когда он счастлив больше всех,
    И мир вокруг безукоризнен.

    2009


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0) | Самооцінка 3
    Прокоментувати:


  26. Мар'яна Невиліковна - [ 2011.04.16 10:08 ]
    треш [18+]
    це той самий огидний затертий треееш...
    ти не чуєш, як тхне затяжним пубертатом?
    не гріши, що востаннє чи, типу, вперше,
    у коханні освідчивсь практично матом.

    на мені вже бували такі, як ти,
    піді мною бували саменькі принци
    [навіть курвлюся - щиро, без персня/фати],
    та з тобою - НІ ЗА ЩО. вважай за принцип...

    алкоSEX, алкоDRUGS, ROCK-n-ROLLовий спирт -
    димна суміш твого недозрілого мозку
    концентрує "любов" у відомий штир,
    у паху розгріва характерний лоскіт.

    і я тямлю до чого увесь цей Сплін,
    і мільйон антитіл випускаю у вени
    "Я відтрешила досить", ясніше - "Згинь!",
    бо мене вже од цього ВЕРНЕ!


    Рейтинги: Народний -- (5.42) | "Майстерень" -- (5.43)
    Коментарі: (2)


  27. Віктор Кучерук - [ 2011.04.16 07:31 ]
    С. К…


    У смутку моєму не винен
    Стрімкий і короткий мій вік.
    За те, що люблю Україну
    Страждати себе я обрік.
    Як сни перетлілого літа,
    Зникають надії в диму.
    Не можу – без радості жити,
    Не знаю – радіти чому?
    Самому несила збагнути
    Питання болюче одне:
    - Чому нерозсудлива скрута
    Обачний достаток жене?
    Брехні полохлива полуда,
    Хоробро мене облягла.
    Догоди холуйської брудом
    Вкриваюсь, буває, зі зла.
    Я думав, що все тимчасово,
    Що скоро минеться цей біль.
    Та всюди – порожні розмови,
    І рабська покірність – суціль!
    Невже червоніти калина
    Від сорому буде повік
    Тому, що люблю Україну,
    Як друзі мої – звіддалік?..

    15.04.11.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.61) | "Майстерень" -- (5.87)
    Коментарі: (10)


  28. В'ячеслав Романовський - [ 2011.04.15 23:31 ]
    ПОРЯД...
    Я задихнувсь од погляду твого -
    Сліпучої солодкої покари -
    Спалив дощенту жадібний огонь
    Й одразу оживили іскри карі.

    Але вже іншим я тоді постав -
    Сміливішим, одвертішим, надійним.
    І ніжно-ніжно пестив руки став -
    Нам у човні було затишно, мрійно.

    Не зблякли, не зістарились слова,
    І анітрохи не змінився погляд.
    Посивіла хіба що голова...
    Але ж ти - поряд!

    2010


    Рейтинги: Народний -- (5.53) | "Майстерень" -- (5.64)
    Коментарі: (2)


  29. Юлія Радченко - [ 2011.04.15 23:16 ]
    Повернення
    Здійснилось. Вдруге. Через сотні літ...
    Знайшлась під ранок - зорі не сховали...
    Тягнувся довгий променадний слід
    До снів її (з коралового балу)...

    Хрещена матір. Паличка. Палац.
    Бліде мовчання. Збудженість знайома…
    Кришталь - у серці. Ліжко. Лялька Bratz...
    А замість казки – збайдужіла втома…
    2011 рік


    Рейтинги: Народний -- (5.45) | "Майстерень" -- (5.5)
    Коментарі: (4)


  30. Мирослава Мельничук - [ 2011.04.15 22:43 ]
    Світанок
    Яка несамовита нині злива!
    Земля омита владою води.
    А ти не муч мене. І не годи.
    Сьогодні я достоту особлива.

    Звідкіль ота в мені незнана сила?
    Мовчали сльози - осаду нема:
    печаль моя, незряча і німа,
    у зливу цю своє відголосила.

    Надіне сонце гарну вишиванку:
    минула ніч - погляну догори.
    А серце почуттями догорить,
    допоки вип’ю кави на світанку.



    Рейтинги: Народний -- (5.48) | "Майстерень" -- (5.43)
    Прокоментувати:


  31. Іван Потьомкін - [ 2011.04.15 21:21 ]
    Найкращі ліки од апатії

    Аби апатію лопатою,
    Як щойновпалий сніг згорнуть
    Та виліпить кумедну апатійну «бабу»,
    Та посміятись, та забуть,
    Де причаїлась її суть...
    ...Та якже приховати
    Те, що в очах неждано залягло?
    ***
    Найкращі ліки од апатії -
    Дістать граблі та ще лопату
    І заходитися згрібати
    Опале листя. Грядку скопати
    Під нові деревця й кущі...
    Мов перукар, взяти мерщій
    Великі ножиці садові,
    Аби звільнить од сухостою
    Крону. Зробить її, немов корону.
    ...Корисні ліки ці й дешеві.
    То ж поки при здоров’ї ще ви,
    Беріться за граблі й лопату,
    Щоб назавжди забути про апатію.







    Рейтинги: Народний -- (5.63) | "Майстерень" -- (5.87)
    Прокоментувати:


  32. Таті Ланевич - [ 2011.04.15 16:12 ]
    !!!!!!!!!!
    Я незнаю, що робити?
    Серце рветься на шматки,
    Як подумаю про нього –
    Сльози ллються по щочі!
    День за днем минають довго,
    Я не можу в самоті;
    Як побачу його знов –
    Буде важко на душі!!!

    2008


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.42) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  33. Таті Ланевич - [ 2011.04.15 16:41 ]
    Разлука...


    И вот пошел, тот пятый месяц,
    Когда не вместе я с тобой,
    Но та любовь осталась в сердце,
    И тяжело мне быть одной!

    Когда могла б я временем править,
    Все было б по-другому! –
    Не допустила б я разлуки,
    И были б мы вдвоем!

    Но мир жесток порой бывает,
    И сердца двоих разбить легко,
    И все исправить не под силу
    Богам любви – вот тяжело!!!


    2008


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.42) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  34. Таті Ланевич - [ 2011.04.15 16:03 ]
    Без тебе...


    Вітер свище над водою,
    В моїм серці щось щемить
    Мов ріка покрилась льодом –
    Тяжко жить мені в цю мить!

    Вранці сонце зійде ясне,
    Мов любов до мене в дім,
    А настане вечір смутний –
    Так чомусь тіка, мов грім!

    Ніч багатая на зорі –
    Серденько моє пусте,
    Мов листочок в чистім полі –
    Смутно жити без тебе!!!

    2009


    Рейтинги: Народний -- (5.42) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  35. Таті Ланевич - [ 2011.04.15 16:24 ]
    А что поделать с собой?!!
    А что поделать с собой?

    Ты далеко от меня!
    И мне трудно одной!
    Время идет, как река,
    А что поделать с собой?!!

    Грусть, мечты на душе,
    Невозможно порой!
    Время идет, как река,
    А что поделать с собой?!!

    Год не видеть тебя,
    Очень трудно одной!
    Время идет, как река,
    А что поделать с собой?!!

    В моем сердце любовь,
    Будет вечно со мной!
    Время идет, как река,
    А что поделать с собой?!!


    2008


    Рейтинги: Народний -- (5.42) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  36. Таті Ланевич - [ 2011.04.15 16:02 ]
    Погляд у минуле


    Коли ти покинув мене –
    На серці сльози гарячі лилися,
    Та не змогла я сказати собі,
    Що з тобою ми вже розійшлися!

    Туга і біль пройняли моє серце,
    Бо важко було з цим змиритись,
    Та не змогла я сказати собі,
    Що з тобою ми вже розійшлися!

    Солодкі спогади того кохання,
    Назавжди в серденьку лишилися,
    Та не змогла я сказати собі,
    Що з тобою ми вже розійшлися!


    2009


    Рейтинги: Народний -- (5.42) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  37. Таті Ланевич - [ 2011.04.15 16:25 ]
    Почему????
    Почему так бывает, скажи?
    Почему разошлися мосты?
    Почему я любила, страдала?
    Об измене, зная , прощала!

    Почему ты ушел навсегда?
    Почему ты бросил меня?
    Почему ты при встрече стоишь,
    Только смотришь в глаза и молчишь!

    Может, просто боишься признать,
    Ты вену й обо всем рассказать:
    Что давно ты предал меня,
    И любить не любил никогда!

    Ну и что, я хотела, плевать,
    На любовь, на тебя, твою мать!
    Слишком долго была я одна,
    Чтоб теперь посмотреть на тебя!

    Вот теперь будешь долго мечтать,
    Обо мне, посмотрев на кровать!
    Позвонив, ты услышиш гудки,
    И не скажешь свое ты: »Прости»!!!


    2010


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.42) | "Майстерень" -- (0)
    Коментарі: (10)


  38. Таті Ланевич - [ 2011.04.15 16:34 ]
    Любовь, как любовь...


    Люблю тебя я очень сильно!
    Хоть знаю, уже с другой,
    Но все же сердце мое знает:
    Прошла любовь и вернется вновь!

    Любовь, как жар, то вспыхнет резко,
    То просто тихонечко уйдет,
    Но знай, любить тебя я буду вечно –
    Не забывай меня, любовь!!!




    2007


    Рейтинги: Народний -- (5.42) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  39. Таті Ланевич - [ 2011.04.15 16:50 ]
    *****
    Для мене все було за казку:
    Гуляти, бачити тебе,
    Твій голос чути і тремтіти,
    Але забув про мене ти!!!

    Це сталося все так одразу,
    Не знаю я: чому й за що:
    Холодним став одного разу
    І проміняв ти ні на що!

    А я була і є – стерпіла,
    Але для тебе це пусте,
    Знайшов ти іншу собі милу
    Вона для тебе щось нове!

    Але мені пора змиритись,
    Кохона в тебе зараз є,
    На новий світ пора дивитись,
    Шукати щось – але своє!!!




    2010


    Рейтинги: Народний -- (5.42) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  40. Таті Ланевич - [ 2011.04.15 16:11 ]
    ..............
    Прошу, вернись, любов моя!
    Сердечко рвется без тебя!
    Мне очень трудно жить одной,
    И с жизнью хочется покончить мне порой!

    Когда ты любишь – мир стоит.
    И мальчиков других не видишь.
    Мне очень трудно, не могу –
    Спаси ты если любишь.

    Моим слезам по вечерам
    Не будет же покоя –
    Лишь настоящая твоя любовь –
    Помочь мне может вдвое!!!



    2009


    Рейтинги: Народний -- (5.42) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  41. Таті Ланевич - [ 2011.04.15 16:12 ]
    Біль
    Як тяжко біль тримати у собі,
    Нестерпний біль, який проймає душу –
    Це вічний холод, холод у мені,
    Який ніколи не зігріє душу!

    Коли кричати хочеш на весь світ,
    І зупиняєшся за крок до миті,
    І думаєш, слова – це цвіт,
    Краса мине – й забудуть все на світі!

    Всі різні ми і маєм різні душі,
    Та біль згуртовує в одне,
    Ти можеш просто усміхатись –
    Обманюючи лиш себе!
    20.01.2010


    Рейтинги: Народний -- (5.42) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  42. Таті Ланевич - [ 2011.04.15 16:12 ]
    Вспоминание


    Все прошло: любов и поцелуи,
    Немного горьких слез и тайних встреч,
    И те красивые, ласковые слова,
    Которые ты говорил при встречи. –
    Осталась только купа вспоминания,
    Которых не забыть мне никогда!
    И как не как мне серце говорит –
    Что если будем вместе – то оно простит
    Тебя прошу лишь я любить меня,
    Тога и будем вместе мы всегда!!!


    2008


    Рейтинги: Народний -- (5.42) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  43. Таті Ланевич - [ 2011.04.15 16:35 ]
    *********

    Коли усе в тобі холоне,
    І чуєш серця гучний стук,
    Коли ти дихати не можеш –
    Слова втрачають свою суть!

    Тоді уже і не важливо,
    Що ти сказав, чи скажеш тут,
    Твої думки полонять душу,
    Вуста німіють і без пут!

    Коли кохаєш, то прощаєш,
    Не починаючи всього,
    Тоді про все ти забуваєш –
    Є тільки ти і більш ніхто...


    21.01.2010


    Рейтинги: Народний -- (5.42) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  44. Таті Ланевич - [ 2011.04.15 16:12 ]
    Зрада


    Зрадив ти мене!
    На серці сльози ледь тримаю,
    А для тебе – це значення ніякого не має
    Ти іншу мав, а для мене
    Слова ти ніжності і поцілунки дарував!
    Навіщо все це? Ти скажи мені:
    Турботи, сльози, хвилювання –
    Коли ти вірності не можеш вберегти?!!



    2008


    Рейтинги: Народний -- (5.42) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  45. Таті Ланевич - [ 2011.04.15 16:20 ]
    „кохаю я: тебе, тебе...”!

    Як хочу я тобі сказати,
    Що коїться в моїй душі.
    Але так важко відірвати
    Прості слова, які в мені!

    Які давно так вкоренились,
    Які так боляче печуть,
    Бо кожен день – то це є мука
    Сказати б їх й про все забуть!

    Щоб ти це знав, як я кохала
    Й хотіла бачить лиш тебе,
    Мене думки не покидали:
    „кохаю я: тебе, тебе...”!

    2008


    Рейтинги: Народний -- (5.42) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  46. Таті Ланевич - [ 2011.04.15 16:17 ]
    Осіння ніч

    Осіння ніч. Вітри гуляють буйні,
    Зірки виблискують у теміні морській.
    Осіння ніч. Думки і погляд чуйний
    І серця стукіт боязкий!

    Усе стемніло, все завмерло вмить –
    Не чути голосів пташиних.
    Навколо тиша. Тиша-ніч...
    І падолист вкриває всю долину!!!



    2006


    Рейтинги: Народний -- (5.42) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  47. Таті Ланевич - [ 2011.04.15 16:34 ]
    Тобі...
    Кого ти бачиш уві сні?
    І з ким би ти хотів прожити
    Разом свої щасливі дні?
    Й любові чашу розділити?

    Кому даруєш ти себе
    В обіймах ночі, на світанні?
    Шепочеш їй: „Люблю тебе” –
    Тонучи разом у коханні!!!

    Ти їй надію дарував,
    Говорячи три ніжних слова.
    Ти їй без роздумів прощав –
    Це серця й губ така є змова!!!



    21.01.2010


    Рейтинги: Народний -- (5.42) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  48. Таті Ланевич - [ 2011.04.15 16:01 ]
    Прийшла пора мені усе забути...
    Прийшла пора мені усе забути,
    Забути те, як добре нам було,
    Як жаль, та час назад не повернути –
    Радіти треба тому, що було!

    Хоч час іде, та рана в серці точить,
    У пам’яті, як зараз все стоїть.
    Я згадую тебе, і твої очі,
    І серце час від часу ще болить!

    Болить воно ще досі за тобою,
    І хоче бути поряд, там, де ти,
    Та доля розділила нас з тобою,
    А в серці жив у мене саме ти!


    Рейтинги: Народний -- (5.42) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  49. Таті Ланевич - [ 2011.04.15 16:14 ]
    Пам’ять


    Забути все – не можу я, не вмію!
    Душі із серця, не вирвеш ти ніяк,
    Немов ті кораблі у синім морі –
    Пливуть і не вертаються назад!

    Забути – значить жити в іншім світі
    Де кольори веселки не такі,
    І ходячи по вранішній травиці –
    Не відчуваєш ти ніякої роси!!!




    2008


    Рейтинги: Народний -- (5.42) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  50. Таті Ланевич - [ 2011.04.15 16:13 ]
    Чи знаєш ти, як серденько боліло...
    Чи знаєш ти, як серденько боліло,
    Коли я говорила все тобі?
    Чи знаєш ти, як все в мені кипіло,
    І ледве сльози я тримала у собі!!?

    Якби ти знав, я б зараз не сиділа,
    І не чекала б я на тебе в самоті.
    Якби ж ти знав, як я тоді хотіла
    В обійми тобі впасти, тремтячи!

    Якби ти знав, що час для мене вічність,
    А ті хвилини щастя – золоті.
    Якби ти знав, що й лічені секунди
    З тобою пролітали, мов у сні!


    26.01.2010


    Рейтинги: Народний -- (5.42) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:



  51. Сторінки: 1   ...   1182   1183   1184   1185   1186   1187   1188   1189   1190   ...   1829