ОСТАННІ НАДХОДЖЕННЯ
Авторський рейтинг від 5,25 (вірші)

хома дідим
2026.06.22 07:59
розкажи мені ще
про інакші дні
де так гарно було
із тобою
дай ліричного ще
відчуття мені
без потреби
сурми і двобою

Віктор Кучерук
2026.06.22 06:41
Неймовірно голосна
І проворна дуже, -
Покотилася луна
З-за ріки по лузі.
Повернулися назад
Наспіви веселі,
Ніби чути їх не рад
Нині хтось в оселі.

Світлана Пирогова
2026.06.21 21:58
Гортензія-красуня пишно квітне,
Вражає розмаїттям кольорів.
Розкішним покривається суцвіттям.
Побачив літній легіт - і зомлів.

І звідки тут ця пані елегантна?
Таких в саду ще досі не було.
Прикраса днини, вечора, світанку.

Олена Побийголод
2026.06.21 21:48
Михайло Ісаковський (1900-1973)

Був наказ йому – на захід,
    їй також – до чужини...
Йшли на фронти комсомольці
    Громадянської війни.

Йшли у військо, розставались,

Іван Потьомкін
2026.06.21 21:00
Лежать ляхи з юдеями,
Що за гарний викуп
Сторгувалися з Максимом,
Як із скрути вийти.
Вийти вийшли,
Та не в ті ворота.
А міська голота,
Себто ті,

Ірина Вовк
2026.06.21 20:09
Вона була вихована серед білого мармуру, кольорових мозаїк Софії та шелесту пергаментів у скрипторіях сонячного Києва періоду «золотого віку» Русі ХІ століття. Донька великого князя Ярослава Мудрого, вона мала стати живою печаткою у великій грі європейськ

Борис Костиря
2026.06.21 20:08
Прозорий ліс у сутіні прозорій.
Прозорий смуток дивиться в імлу.
Прозорий спокій п'є північні зорі.
Прозорий час читає ковилу.

Прозорий простір причаївся вчасно
У згусток нерозтрачених хвилин,
Плекає мрію дивну і незгасну

Іван Потьомкін
2026.06.21 17:06
Лежать ляхи з юдеями,
Що за гарний викуп
Сторгувалися з Максимом,
Як із скрути вийти.
Вийти вийшли,
Та не в ті ворота.
А міська голота,
Себто ті,

С М
2026.06.21 16:52
Давно вже я не сходив, зі своїх ей, пагорбів
Усе, що бачив я, прискорює рух мій, домів

Прилинь, до обличчя, устами своїми
Дивися далі, о дивися глибинно

Помаранчевий і синій
Кольори моїх чуттів

Іван Веселий
2026.06.21 16:50
Вдягнувши водолаза маску,
і вибравши спіралі час,
він ринув у місцеву прощу -
на дно духмяно гаслих трас.

Минулі виходи нестерпні
туди траплялися не раз,
та вірив він, що крізь ті терні,

Євген Федчук
2026.06.21 16:08
Скоро наші уже будуть, мабуть Крим звільняти.
Пора звідти москалів тих усіх виганяти.
Закінчилась лафа їхня, кришка вже «Кримнашу»,
Забираються усі хай у помийну Рашу.
Я дивлюсь на те, як нині москалі воюють,
Як укріплення бездумно вони в лоб штурмую

Борис Костиря
2026.06.21 12:48
Час тече, наче плинна вода
У сипучий і ніжний пісок.
Час крадеться, неначе біда
У сплетінні геройств і пасток.

Не повернеться трепетний час,
Час кохання, дивацтв, розставань,
Що розкажуть важливе про нас,

Роман Миронов
2026.06.21 12:33
У твоїх очах небагато спокою:
Більше – суму багряного, наперстів
Зі слів на оголених пальцях –

Аж до критичного струму.

У венах моїх більше правди,
Особливо, коли вони навиворіт –

Віктор Кучерук
2026.06.21 06:58
Так учора ласували,
Що ні хліба і ні сала
В хаті кумовій не стало,
Бо вечеряли ми сито
Через добру оковиту
І здорові апетити.
21.06.26

Вячеслав Руденко
2026.06.20 17:44
…як завжди непостійністю єства
покриті часу всі червневі дні,
тече в них пустотлива каніфоль,
в кору вростають диво скрипалі,

таємний сенс від зібраних речей
несе очам рясний глибокий зміст
і квітне між граніту капріфоль,

Борис Костиря
2026.06.20 13:06
В спіралі скручується час.
Змією обернеться простір.
Який у світі водолаз
Пірне в глибини, як на прощу?

Який у світі чародій
Поверне запахи заснулі?
На сцену вийде лицедій,

Ольга Олеандра
2026.06.20 12:39
Кожен ковток – це зустріч
сутностей доторком губ
спраглим, закоханим, дружнім –
творення нових сполук,
сильних, хоча й тимчасових,
повних ваги і смаку,
що стелять у серця основу
радість криштально тривку.

Іван Веселий
2026.06.20 11:23
Вийшов я в садок фазенди
на гармидер вранці.
Розвелось у нас хвазанів -
самців горлодранців!
І чого ж це у природі
навпаки, ніж в люду?!
І в хвазановім народі -
бачу ту ж невгоду!

хома дідим
2026.06.20 09:20
залишилося лише тебе хотіти
згадуючи всяке чи важливе
ще стоїть і пил виловлює з повітря
кухоль у якім бувало пиво
часоплин жорстокий і безрадний
зорі падають ніхто їх не підніме
каніфоль свої сердечні рани
змінюється все нещадні зміни

Віктор Кучерук
2026.06.20 06:30
Навесні стара верба
Запитала в клена:
Ну, не гарна я хіба
В одязі зеленім?
Бо не видно щовесни
Всім, кому цікаво,
В гущі листя кривини
І гілок трухлявих.

Іван Потьомкін
2026.06.19 21:02
Якщо не в пекло Господь мене спровадить,
а дасть (бозна за віщо) право обирати,
як маю жити в потойбічнім світі,
не спокушуся ні на рай, змальований Кораном,
ні на таке принадне для смертних воскресіння
(на подив родині й товариству).
Ні, попрошу

Мирон Шагало
2026.06.19 20:56
За спогадом летять думки
туди, на стежку ту знайому,
туди, де стигнуть колоски
у полі, недалеко дому.

Пшеничне поле. В тихий сум
знов починає огортати.
Це поле в серці я несу,

Артур Сіренко
2026.06.19 19:13
Колись давно, коли світ ще був молодим і білі хмари називали островами в синьому морі, а не шматками алабамської вати, які хтось (можливо, чорношкірий всезнайка Джо) спересердя підкинув в гору, я познайомився зі старим дідом на ім’я Годі. На відміну від Ґ

Юрій Лазірко
2026.06.19 16:39
о серце моє...
1.
пригадую...
це море дотиків
і поцілунків
оооооооооооо
о крила мої
полон обіймів

Світлана Пирогова
2026.06.19 15:46
Навколо світ - як молитовний спів,
Де кожен подих серце хмелем поїть.
У тихім надвечір'ї між дубів
Застигло літо в золотім спокої.

Таких солодких, трепетних ночей,
Такого шовку у високих травах,
Такого блиску зоряних очей

Борис Костиря
2026.06.19 12:50
Закінчився ярмарок. Блазні спочили,
Стоять у чеканні старезних карет.
Вони спромоглися на гордий учинок
І вже декламують прадавній сонет.
Лютують кати у сваволі безчинства.
Замовк неприкаяний ніжний кларнет.

Закінчився ярмарок. Стухлі ідеї

Охмуд Песецький
2026.06.19 12:10
Інерційне чекання того, на що чекаєш, здається безкінечною піснею зоряного неба, жодного куплета якої ти можеш не почути. Та твоя наука чекання не знає ні мойр, ні Кайроса, ні Гамлета. Тут не стежать за стрілками годинника. Тут обслуговують той механізм,

хома дідим
2026.06.19 08:19
стояв мовчав дивився
на останній
багряний кленовий листок
на дереві під під’їздом
думаючи про своє
про листок хай останній
який ще
повисить ще нічо ще ого

Віктор Кучерук
2026.06.19 07:02
Вогнем негаснучим москва
Охоплена місцями, -
Лягла завіса димова,
Як Божий гнів, на храми.
Зійшла покара із небес
На москалів за вчинки,
Що спонукали світ увесь
Здійснить переоцінку

Роксолана Вірлан
2026.06.19 06:21
Жвріє вогник знеднілого сонця за містом -
встигну іще присмалити цигарку думок.
Вітер лабає на кабелях пісню джазисту,
свінг одтанцьовує - скок- йому все - перескок.

Не поспішаю сьогодні. Запаривши м'яти,
ковзаю поглядом з лоджії -з лету птахів.

Тетяна Левицька
2026.06.19 06:18
Коли облітала акація біла
і падав додолу обпечений цвіт,
я невиліковно любов'ю хворіла,
бо ліків від неї не вигадав світ.

Світилися очі небесним опалом,
шалено у грудях вистукував пульс.
Та Єва в мені крізь віки воскресала

С М
2026.06.18 22:09
Танець у піску на морі ]

Атож, ось і ми, а точніш, ось і я, сам-один
Видимі речі, які були спільними, о давніше
Пам’ять розтягується, я вражений, чому би ні
Бо це був прегарний час, я сміявся
Часи змінилися, недосяжна ти, я не можу скаржитись
Були

Євген Федчук
2026.06.18 20:12
Коли війна закінчилась, москалі завзято
Узялись про перемоги книжечки писати.
Тонни книжок написали про Московську битву,
Як їм удалося вперше ворога розбити,
Сталінградську, Курську, звісно, про взяття Берліна,
Як поставили фашистів вони на коліна.

Іван Потьомкін
2026.06.18 20:04
Війни невигойні стигмати.
Печаль Арахна тче і тче.
Виходить на узвишшя Мати
І руку прикладає до очей.
Кого там надивляє, – не питайте.
Про те в нас знають навіть малюки...
...Війни невигойні стигмати,
Невжеж ви оселились навіки?

Артур Курдіновський
2026.06.18 14:21
Лютує сіре небо грозове.
Живуть під ним приборкані міщани.
Безпосередність малюка Жерве
Зустрілася з підступністю Вальжана.

Знов заглушають Божу благодать
Реальності приземлені куплети.
Нічого не змінилося. Дзвенять

Володимир Бойко
2026.06.18 12:57
Ми зійшлися, щоб множився рід,
Щоб зростав український нарід,
Та життя скерувало не так -
Ми злучали котів і собак.

Бо найперше цінує наш рід
Непоганий стабільний дохід,
А як треба продовжити рід -
Останні надходження: 7 дн | 30 дн | ...
Останні   коментарі: сьогодні | 7 днів





 Нові автори на сторінці:

Володимир Кириленко
2026.06.20

Боговик Владислав Боговик Владислав
2026.06.18

Іван Веселий
2026.06.15

Надія Ляшук
2026.06.14

ВАСИЛЬ КУЗІВ
2026.06.11

Неїл Лорен
2026.06.08

Володимир Журавльов
2026.06.05






• Українське словотворення

• Усі Словники

• Про віршування
• Латина (рус)
• Дослівник до Біблії (Євр.)
• Дослівник до Біблії (Гр.)
• Інші словники

Тлумачний словник Словопедія




 
 
Поезія


  1. Порце Ляна - [ 2009.04.23 20:34 ]
    день - с твоего дыхания
    Я хочу,
    чтобы день начинался с дыхания
    Твоего над моей головой,
    с поцелуя сладкого,
    раннего,
    с тела - в экстазе дугой.
    с тепла горячего чая,
    с позывных глобальных
    новостей,
    что торжественно
    и громко сообщают
    о новом в мире положении вещей:
    террорист…
    отпустил заложников,
    митинги свернула…
    оппозиция,
    инфляция напрасно потревожила,
    уважает и не бьет
    милиция.
    По горячим точкам
    стихли стоны,
    Буш с бен Ладеном
    надумал целоваться,
    даже вовремя воздвигли…
    стадионы
    к нашему…
    две тысячи двенадцать!
    Сомалийские пираты…
    поутихли,
    России все долги за газ
    уплачены!!!
    даже в Лиге чемпионов наши…
    лихо
    выгрызли победу…
    в каждом матче.
    ……………
    Лишь когда растрезвонят об этом
    все земные эфиры ранние,
    словно чудо, рожденное светом,
    день начнется …
    с Твоего дыхания!



    Рейтинги: Народний 5 (5.28) | "Майстерень" -- (5.38)
    Коментарі: (3)


  2. Дмитро Дроздовський - [ 2009.04.23 20:31 ]
    Ода печалі
    В іній загорнулась золота печаль.
    Темними очима дивиться крізь відчай.
    Дивиться самотньо крізь морську вуаль,
    Дивиться в майбутнє, наче темний слідчий…

    Не почути вам, сльози самоти.
    Ви, хто всі роки зустрічали надмір.
    А печаль собі пише все листи
    І чекає вас, золотих, у Адлер.

    Сумно їй самій, ви — на висоті,
    Кігтями троянд черпаєте слави.
    Вам не в самоту, вам — на видноті,
    Їй — одна біда, їй — життя роззяви.

    А роки — вода з водостічних труб,
    І печаль уже майже в непритомі,
    Ви далекі — там, в оберемку губ,
    Вас вінчає мить марноти і втоми.

    Мить самотніх трун в колі попелищ.
    Холод із могил і бравади розкіш.
    А печаль була вирвою з урвищ,
    Ви ж тікали в день. Хай-но. Що поробиш?!

    Ви пливли хутчіш, боячись небес,
    Ви тікали вслід за суєтним щастям,
    І знайшли граніт, і знайшовся плебс,
    Більше — тільки тлін, і мирське причастя.

    В іній загорнулась вичахла печаль.
    Темними очима дивиться крізь відчай.
    Дивиться самотньо крізь людську вуаль,
    Дивиться в минуле, наче темний слідчий…


    Рейтинги: Народний -- (5.36) | "Майстерень" -- (5.29)
    Прокоментувати:


  3. Анатолій Ткачук - [ 2009.04.23 16:00 ]
    В сусідськім саді квітне алича...
    В сусідськім саді квітне алича,
    У небо тягне пелюсток долоні,
    Радіє дням погожим на осонні,
    У плаття біле вбравшись, мов дівча.

    Блаженно тоне у полоні мрій,
    Цілункам сонця вірить до нестями
    І водночас фліртує з вітерцями,
    Які грайливо пестять стан гнучкий…

    Пора безхмарна промине мов сон
    І цвіт невинний вітер позриває;
    На зміну сонцю – злі дощі безкраї
    Прийдуть, заглушать мантри тихі крон.

    Та все це – завтра. В мимолітну мить
    Цвіти, радій, люби, надійся, смійся!
    Нехай ця мить наповниться по вінця –
    Тоді її і вічність не вмістить!..


    Рейтинги: Народний -- (5.4) | "Майстерень" -- (5.4)
    Прокоментувати:


  4. Галина Батюсь - [ 2009.04.23 15:53 ]
    ***
    Задекларуй свої вечірні губи
    на столику у мене …
    на щоці.
    Невпинно час плив за спокоєм,
    розхристаного вітром вітражів…
    ми не змогли…
    За посмішками декольте
    блукають в пачці сигарет
    зів’ялі рухи з кам’яним обличчям…
    час настав
    згрібаю зморшки
    зачерствілих посмішок за гріх
    тебе він вкрав…



    Рейтинги: Народний -- (5.13) | "Майстерень" -- (5.22)
    Прокоментувати:


  5. Пушкар Іринка - [ 2009.04.23 14:29 ]
    *Я не знаю, чем ты живешь*
    Я не знаю, чем ты живешь.
    Ты не видишь, как я взрослею,
    Ты не помнишь, чем я болею.
    Но может, ты ждешь.
    Мне, кажется, верю.
    Я не знаю, кто ТАМ идеал.
    Ты не знаешь моих покаяний,
    Ты не примешь моих подаяний.
    И если кто-то орал,
    Он погибнет под массой восстаний.
    Я не верю в возможность науки.
    Ты не веришь в возможность встречи.
    Где прошлое радостью сердце калечит.
    Где мне решать, кто друзья, а кто***
    Не верю, что живы, те, прошлые дети.
    Жизнь чистый лист дает утром.
    Она чьи-то мечты украла.
    Кто крепостные, а кто генералы.
    Под конвоем строятся чутко
    Холопы ее и вассалы.
    Меня, вытолкнув по профнепригодности.
    Я не гожусь в людоблизы.
    Я не гожусь в жополизы.
    Убить легко, но не в ее возможностях.
    У меня есть защитные линзы.


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  6. Пушкар Іринка - [ 2009.04.23 14:35 ]
    *Я устала читать твои гороскопы*
    Я устала читать твои гороскопы.
    Сдувать пыль с наших отношений,
    А мне хочется тепла и солнца
    И избавится от глупых лишений.
    Мне хочется твоей нежности.
    Твоей улыбкой мир скованный.
    Я знаю: у тебя нет времени.
    И я снова иду не целованной.
    Я знаю, ты занят важными
    Делами мирового значения.
    А я уже успела избавиться
    От простого слепого влечения


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  7. Пушкар Іринка - [ 2009.04.23 14:12 ]
    Ассоциации
    Пахнет свежая кровь, вытираю нож об колено.
    Все ваши глупости про боль,
    Все ваши низости о проблемах…
    Зеркало, в нем свет от свечей,
    Я в черном платье, улыбка из недр души. Украшения из золота, каблуки, длинный серебряный нож, играют в нем света блики…
    Я не верю вам, вы просто безлики. И уже вас не боюсь, вы просто придумка!
    Бред лихорадочного мозга, открытая сумка, в ней чьи-то телефонные номера, таблетки, духи, помада.
    Не вспомнишь, ну да ладно. Бог с тобой…
    Что-то нужное пытаюсь вспомнить. Без толку. Просто шизоид…
    Чьи-то цветы, тяжелые шторы, что еще необходимо помнить?
    Брррррр! Ледяной пол, сквозняк. Что за фотография, какой-то дурак…
    Перестала дышать, помнить. Марио Бенедетти, «Мисс Забвение», роли перепутаны, обрывки сценариев, поступки, о которых жалеешь…
    Глупая и больная.
    Силуэты, тени… мелодии, ноты…
    Ненужные деньги, высыпать на пол.
    Журнальный столик, письма…газеты…черные крючки…это буквы?
    Конфеты…
    Просто разучилась жить. Вначале мечтать и верить. Или, наоборот?
    Плевать. Сквозняк захлопнул двери.
    Причина отчаяния ясна.
    Предельно просто –
    «Логічне завершення персонажу». Кстати, ваша фраза!
    Дошла до точки. Или грани.
    Жаль сигареты остались в куртке, в кармане.
    Серебряные ногти, созданные, чтобы рвать сонные артерии. Ровные зубы, отбеленные. Шелковые волосы – моя гордость.
    Нервная новость.
    Давно устарела. Не актуально.
    Два пробела…
    На шее, на цепочке, золотая пуля. Так на всякий случай, чтобы не вернули. Меня.
    Даже приблизительно не догадываюсь, что потом может случиться…
    Шкаф. Платья. Чья одежда? Что значит «прежде»? брежу…
    Статья в журнале? Расстались… парень… драка в баре… события, дни, что?
    Замедлите съемку, не успеваю. На паузу можно поставить? Нет, рано.
    Не моя остановка.
    Подождите, постойте! Нет реакции.
    Пьяный бред, пьяный базар.
    Головокружение, чужой вокзал.
    Если ошиблась и нет возможности повернуть назад?
    Чьи-то умоляющие глаза…
    Пахнет свежая кровь. В бокал налить. Как пиво.
    Кому-то кого-то жаль?
    А я… просто себя убила…


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  8. Олександр Христенко - [ 2009.04.23 14:34 ]
    МИ РІЗНІ
    Ми з тобою напрочуд різні –
    Я із Марса, а ти – з Венери:
    Я твоїх не збагну капризів,
    Ти мої випробуєш нерви.

    Ти замріяна в море, пляжі,
    Ресторани, театр, готелі,
    А для мене, відверто, краще
    Підкоряти річки і скелі.

    Ти читаєш романи слізні,
    Еротичне, гаряче чтиво,
    Ну, а я про бійців „залізних”
    І фантастику, детективи.

    Твій мобільний мовчать не звичний:
    Купа подруг, знайомих, справи...
    Мій за місяць озвався тричі,
    Не стерпів – подзвонила мама.

    Полюбляєш чорняву каву
    З шоколадом або вершками.
    Я до чаю цілющі трави
    Додавати вже звик роками.

    Ми з тобою такі далекі,
    Так, що нарізно, може краще?
    Та не згідні, здається, предки.
    Я не знаю чому, хіба що:

    Ми насправді завжди хотіли,
    Ніби дві половинки разом,
    Об’єднатись в єдине ціле,
    Щоби стало нас троє з часом.

    Виявляється, краще – спільно,
    Як єдина, міцна команда:
    Ти мою прикриваєш спину,
    Я тебе захищаю вправно.

    Я - рішучість, а ти – надія.
    На тобі господарство, діти.
    Я працюю і землю рию,
    Щоби завше тривало літо.

    Ти зігрієш і приголубиш,
    Залікуєш синці і рани.
    Я бентежні цілую губи.
    Чародійними вечорами.

    Ти навчила потроху, з часом,
    Розуміти оті капризи.
    Ми щасливі з тобою разом,
    Хоч насправді - напрочуд різні!


    Рейтинги: Народний 5.41 (5.51) | "Майстерень" 5.38 (5.42)
    Коментарі: (3)


  9. Юлія Фульмес - [ 2009.04.23 12:35 ]
    Такий собі морський пейзажик?
    Залюднені пляжі нагадують гул Вавилону.
    Як добре, що сурдопереклад довірили чайкам—
    Дивись і впивайся блакиттю їй крил до оскоми,
    Прикурюй від сонця свою закіптявілу файку.

    Уся філософія вкупі з цитатами вчених
    Накрилася мідним... серпанком вечірньої хвилі.
    Однаково хто декоратор такої осяйної сцени,
    Якщо із акторів лише маяки уціліли.

    ...А діти на березі моря для власних колекцій
    Шукають каміння, заховане в сонячній парі...
    І лячно, чи після невдалих суспільних проекцій,
    Не стануть на старість вони шукачами склотари...


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.52) | "Майстерень" -- (5.53)
    Коментарі: (2)


  10. Михайло Підгайний - [ 2009.04.23 11:07 ]
    7132 сп’яніння
    в цьому світі я чужий,
    тобто в ящику оцьому,
    я лише один такий,
    їду, стоячи, додому.
    м’язи правої руки
    заніміли дерев’яні.
    зміст втрачаючи, думки
    розчиняються в мовчанні.
    ноги зовсім неохоче
    ледь тримають ще мене.
    сонні, геть байдужі очі
    хочуть бачити одне
    в цім трамваї непорожнім –
    вільне крісло, або й два.
    я б поспав, хоча й не можна,
    я б полежав тут. слова
    геніальні і не дуже
    виринають із пітьми.
    і навіщо, любий друже,
    так багато пили ми?
    голова важка – зі сталі,
    втратили вже зміст думки.
    тут, а може трохи далі
    хтось та й вийде, все-таки.


    Рейтинги: Народний -- (5.25) | "Майстерень" -- (5.33)
    Прокоментувати:


  11. Михайло Підгайний - [ 2009.04.23 10:18 ]
    пташечка (роздуми)
    якось пташечка кружляла
    за зачиненим вікном
    і зворушливо співала.
    було це, мабуть, давно,
    бо уже не пам'ятаю,
    чом вікно не відчинив
    дивній пташці, пташку з раю
    чом в свій дім не запросив.
    а тепер, коли так важко,
    і коли душа болить,
    не вернеться дивна пташка,
    співом не розвеселить


    Рейтинги: Народний 5.38 (5.25) | "Майстерень" -- (5.33)
    Коментарі: (4)


  12. Вікторія Сироватко - [ 2009.04.23 10:09 ]
    * * *

    Незакордонної краси
    Мій мікросвіт бажав
    На кавуновім глобусі
    Найменшої з держав.

    Хазяйкою і бранкою
    Гула в пилку бджола.
    Сюди я магеланкою
    З дитинства прибула.

    Крізь мене квіти зваблені
    Ходили навпрошки.
    І високо на яблуні
    Росли мої роки.

    Відкриті очі подивом.
    І “Господи, спаси!”
    Всі цвіркуни виводили
    На різні голоси.

    Дістала від праматері
    Цей мікрокосм душа.
    На літньому екваторі
    Найкращої з держав.



    Рейтинги: Народний 5.5 (5.6) | "Майстерень" -- (5.6)
    Прокоментувати:


  13. Галинка Лободзець - [ 2009.04.23 08:32 ]
    на кавовій гущі
    Я згубила частину тиші,
    трошки неба, й згубила спокій.
    Коли звуки - ну зовсім лишні
    чогось хочу кричать про тебе.

    Я згубила частинку щастя,
    кожен день я так щось гублю.
    Ще є барви що дні так красять,
    їх за вічність чогось так люблю

    Я згубила туманний розум,
    окуляри рожеві з ним же.
    Бачу в гущі - не будем разом
    тільки трохи не видно з ким же...


    Рейтинги: Народний -- (4.69) | "Майстерень" -- (4.35)
    Прокоментувати:


  14. Олександр Бик - [ 2009.04.22 22:46 ]
    Корабель із дірявим вітрилом
    Я іду по життю
    Кораблем із дірявим вітрилом
    І шукаю не скарб, -
    А спокою від цеї регати
    Мою карту матроси
    За втіхи Тортуги пропили,
    І лишили мене
    Серед виру морів пропадати.

    Я іду по життю
    Без надії побачити сушу.
    Вірні друзі-щури
    Розробляють для втечі плани.
    Я пливу навмання:
    За фарватер рахую душу -
    У мені заплелись
    Паралелі і меридіани.

    …Я б у вись полетів
    Розчинившись в солодкому небі,
    Долетів би до сонця
    Байдуже з якого краю
    На одну тільки мить, –
    Вільний, наче Ікар помер би…
    І хотілося б ще…
    Та, нажаль, кораблі не літають!


    Рейтинги: Народний -- (5.36) | "Майстерень" -- (5.35)
    Прокоментувати:


  15. Оленка Буряк - [ 2009.04.22 20:26 ]
    ні...коли

    Потяг кричав,
    вириваючи з серця дроти.
    "Куди ти!!!?"
    ...тихо всю ніч палити,
    бо літо тепер болітиме,
    ні...коли?...
    ...ніколи
    Ти не повернешся…


    Рейтинги: Народний -- (5.25) | "Майстерень" -- (5.25)
    Коментарі: (3)


  16. Марія Дем'янюк - [ 2009.04.22 20:37 ]
    Нічне диво
    До ранку не спала:
    Кришталь рахувала –
    краплинками,
    І зорі сміялись,
    Мені дивувались –
    хвилинками.

    А далі принишкли,
    І глянули вниз, зачаровано,
    І море зі скла упіймалось
    У погляд здивований.

    Зіркові сережки на хвильки
    вляглись чароїтами,
    А місяць на них погляда
    ланцюжком оксамитовим...


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.46) | "Майстерень" 5.5 (5.44)
    Коментарі: (3)


  17. Василь Степаненко - [ 2009.04.22 20:39 ]
    Два погляди
    *

    Два погляди
    Закоханих зустрілись.
    Заблискотіли очі поміж хмар.
    Без блискавок і грому
    дощ періщить.


    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Коментарі: (1)


  18. Володимир Мельников - [ 2009.04.22 19:28 ]
    Ми за єдність твою, Україно
    Незалежності шлях був омріяний мудрим Тарасом,
    У піснях кобзарів – сивоусих, чубатих, сліпих...
    Незалежності шлях ми обрали народом – всі разом,
    І сьогодні згадаймо причетних до цього усіх.

    Незалежності день – день єднання народів країни,
    Всіх народів твоїх – і великих, і зовсім малих.
    Незалежності день – свято вірних тобі, Україно,
    Всіх дочок і синів, всіх дітей, Україно, твоїх.

    Хай твої кольори не розколюють нас, а єднають,
    Навчимося прощати і інших, не тільки себе.
    І могутні держави у розбраті в Лету зникають...
    Ми – за єдність народів, які населяють тебе.

    Незалежності день – день єднання народів країни,
    Всіх народів твоїх – і великих, і зовсім малих.
    Незалежності день – свято вірних тобі, Україно,
    Всіх дочок і синів, всіх дітей, Україно, твоїх.

    Ми за єдність твою – незалежна і рідна країна!
    За твоє процвітання – від Криму до сивих Карпат.
    Наша рідна земля – миролюбна, свята Україна,
    Хай у єдності квітне, неначе замріяний сад.

    Незалежності день – день єднання народів країни,
    Всіх народів твоїх – і великих, і зовсім малих.
    Незалежності день – свято вірних тобі, Україно,
    Всіх дочок і синів, всіх дітей, Україно, твоїх.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.38) | "Майстерень" 5.5 (5.33)
    Прокоментувати:


  19. Варвара Черезова - [ 2009.04.22 19:28 ]
    Картина. Імпресія. Ню.
    Язик. Піднебіння. Чи може тепер піднебесся?
    Цілуй мої скроні, бо вже їх цілує вогонь.
    Я буду одною з речей чи неправильних версій
    Яких не позбудешся і не забудеш либонь.

    Я буду. Бо втратити варто, та варто пізніше.
    І ти мені будь… Ну скажімо… А втім – просто будь.
    Бо я відшуковую шпарки, а потім і ніші,
    Щоб влити туди ностальгію капризну, мов ртуть.

    Ти слабко пручаєшся. Парко. Збирається дощ.
    І скронь нецілованих цнота. Боїшся вогню?
    Цей танець страхів не урветься невчасно і що ж?
    Стою непорушно. Картина. Імпресія. Ню.



    Рейтинги: Народний 5.5 (5.47) | "Майстерень" -- (5.46)
    Коментарі: (10)


  20. Ванда Нова - [ 2009.04.22 16:45 ]
    мисливиця
    було в неї тільки скарбу
    що лук і стріли…
    світанок оскомить
    яблуком недозрілим

    мовчиш, а твої секрети покаже лезо,
    як істина груди тисне –
    розбий на тези:

    мисливиці руки на тісто липке не ляжуть,
    худобу з ярма розпустять, розірвуть пряжу,
    і зловленій рибі влаштують житло в кориті…
    сама до полону бігла,
    та не скоритись

    і око стрілецьке далі шукає жертви,
    спинитися годі,
    спинитися – це померти
    завмерти і задихнутись пісками часу…

    мисливиця вчиться жити
    радіти щастю


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.57) | "Майстерень" -- (5.55)
    Коментарі: (22)


  21. Галантний Маньєрист - [ 2009.04.22 15:55 ]
    Учитель )
    Радіє, тобою розбурхане, серце моє.
    Латає судини і пружною лине ходою
    у стіни театру, де ти - і буфет, і фойє,
    і сцени кохання, палкі неземною ціною.

    І ти переконана – винні-бо тільки тобі.
    І ти прагматична і мрі́йлива - нині, і прісно,
    як напису віщі рядки на моєму гербі:
    „Вони помиляються - та, попри все, неумисно.”

    І погляд, а потім і сукня, впадуть навмання,
    і ти обернешся, не в силі здолати харизму,
    на хтиву послушницю із потойбічного дня,
    де чари відкрили для тебе правдиву Вітчизну.

    Воскреслу, тебе віднесу у прадавні ліси -
    у млу світанкову, у ночі на ложі із хутра,
    і сила твоя приросте розумінням краси,
    і вправністю тою, не знає яку й Камасутра.

    А далі таке дивовижне жіноче життя,
    нев’януча врода, бажання, утілені при́тьма!
    І тільки все рідше, і рідше являтимусь я,
    бо стільки принадниць, і кожна - уроджена відьма.



    Рейтинги: Народний 0 (5.49) | "Майстерень" 0 (5.5)
    Коментарі: (5)


  22. Софія Кримовська - [ 2009.04.22 15:34 ]
    ти богом був, що впав з небес
    ***
    ти богом був, що впав з небес…

    твоя опівночі волхвиця
    в жертовнім ложе в складках ситцю
    молила – і здригався світ
    ридало небо
    танув лід
    здіймались руки в ритуалі…
    ти щастям був їй і печаллю
    і спогадом усіх життів
    ти диво сотворити вмів…
    узяв дари
    лишив волхвиці
    солоні запахи у ситцях
    і зник розвіявсь як туман…
    у неї ще здригався стан…

    і ким ти був, що впав з небес?


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.57) | "Майстерень" 5.5 (5.68)
    Коментарі: (8)


  23. Юрій Сегеда - [ 2009.04.22 14:10 ]
    Доля повсталих - за ґрати...
    Доля повсталих – за ґрати,
    Доля раба – звиродніти.
    Дивно: в духовних кастратів
    Можуть родитися діти.

    Злочин малий і великий
    Має діждати відплати.
    Юди зрубали осики,
    Мило скупили пилати.

    Доля героя – вмирати,
    Доля імперій – руїна.
    Хтось же повинен сказати:
    «Встань і обтріпай коліна».

    Спаленим буде не кожен,
    Це для героя – горіти.
    Дивно: в рабів таки можуть
    Вільні родитися діти.

    Доля народу – це воля,
    Доля героя – це пам’ять…
    Якось у дружньому колі,
    В день, коли свічі запалять,

    Лідер пилато-юдистів
    Скаже при всіх урочисто:
    «Я його знав особисто!»…



    Рейтинги: Народний 5.69 (5.45) | "Майстерень" 5.63 (5.39)
    Коментарі: (13)


  24. Олександр Христенко - [ 2009.04.22 14:58 ]
    ДОБРИЙ РАНОК

    Я кажу тобі: ”Добрий ранок „ –
    Лиш розтануть сутінки ночі,
    - Як живеш, моя люба панно?
    Що мені розказати хочеш?

    Нам з тобою було так гарно!..
    Ми могли розмовляти вічно.
    Грозові розбігались хмари
    Від усміхненого обличчя.
    Неквапливий, ласкавий голос,
    Ніби шелест трави і листя,
    Або жайвора спів у полі,
    Як туман в голові стелився.
    Я, у захваті, просто слухав
    І вдивлявся у любі очі,
    Намагався зібратись духом,
    Щоб тебе не віддати ночі
    І ніколи не розлучатись:
    Відтепер, аж до віку – разом.
    Я не згоден тебе втрачати –
    Не тепер, може іншим разом!
    Екзотична і неповторна
    Ніч, розділена нами навпіл:
    Почуттів феєричні шторми
    І об’єднані Зодіаки.
    Геть знесилені, десь під ранок,
    Ми пірнули у світ Морфея,
    Де чекала нас щастя брама
    І буденного сірі двері.
    Із дверей тин виходить жінка –
    Біль і розпач несе в долонях.
    Впізнаю – це моя дружина,
    А за нею і наша доня,
    Простягаючи рученята,
    Чи запитує, чи то кличе:
    „Ти мене не покинеш, тату?!” –
    І сльоза, як рубець по личку...

    Я прокинувся. Совість рвучко
    Вириває із серця шмаття.
    Одягнувся, пішов беззвучно,
    Щоб тебе не потурбувати.
    На останок черкнув два слова:
    „ Прощавай! Вибачай, будь ласка.
    Нам не доля кохатись знову –
    Це останній акорд казки.”

    Я формально – з сім’єю, вдома,
    А насправді – з тобою поряд,

    На обличчі – крива втома,
    А у грудях – шматок горя.
    Дні і ночі пливуть сірі.
    Почуття виривають грати,
    Бо вони, наче ті звірі,
    Хочуть всі ланцюги зняти.
    Опиратись не маю зброї –
    Це занадто важка втрата:
    Між коханою і дочкою
    Маю тільки одну обрати.

    А тобі, певно, ще важче.
    Як ти винести це зуміла:
    Прямо в серце влучила праща,
    Розтрощивши твої крила!..

    Що робити?
    Хіба знаю?!
    Розірвати вузол – не сила,
    На останок тебе благаю,
    Щоб забула і не любила.


    Рейтинги: Народний 5.38 (5.51) | "Майстерень" 5.38 (5.42)
    Коментарі: (5)


  25. Микола Левандівський - [ 2009.04.22 13:36 ]
    № 1
    “Метелик душі роздертої…”
    М. Семенко


    Метелик душі роздертої…
    Помовчу. Ти простиш і заснеш
    Вип’ю кави міцної півлітри…
    Ти простиш мою хвору макітру.
    Без поспіху, без сміливості
    Упаду на півметра від чесності
    І на два від твоєї словесності
    Від твоєї жаркої мідності
    Від твоєї гордої міцності
    Від обличчя холодного штучності.
    Усі венки синіють від пафосу
    Від мажорно-мінорної різкості
    Діалогу нашого. Еросу
    Дай напитись води; і фригідності
    Заварила гіркої Танатосу
    Дай напитись твоєї гіркості
    Дай забути твоєї принадності.
    2009


    Рейтинги: Народний -- (5.36) | "Майстерень" -- (5.25)
    Коментарі: (2)


  26. Оксанка Марущак - [ 2009.04.22 12:35 ]
    ***
    Я не помру, коли мене не стане.
    Бо я назавжди залишуся з вами.
    Бо я не вірю в смерть, лише в життя.
    Я вірю в вічність, а не в забуття.

    Бо я – весна, що постає в вишневім цвіті,
    Бо не одна у цім безмежнім світі.
    Бо я люблю!!! – лунає під склепінням.
    Любов – безсмертна! Вірю в воскресіння.


    Рейтинги: Народний -- (5.02) | "Майстерень" -- (5.06)
    Прокоментувати:


  27. Оксанка Марущак - [ 2009.04.22 12:49 ]
    Набридло стукати в закриті двері...
    Я стукала – ти чути не хотів,
    Я кликала – а ти не озивався.
    Я стукала – ти двері не відкрив,
    Я кликала – ти йшов, не озирався.

    Набридло. Я що могла – вже все зробила.
    Ти вже не мій. Ну що ж. Нехай...
    Мене ти не любив. Хоч я тебе любила -
    Тихесенько шепочу : „Прощавай!”...


    Рейтинги: Народний -- (5.02) | "Майстерень" -- (5.06)
    Прокоментувати:


  28. Владислав Бурик - [ 2009.04.22 10:11 ]
    Я...гуар
    Самотній Самоса моїх партизанських загонів
    Задача з одним невідомим.
    Легенда. Зелена іскра купоросу.
    Вогонь дипприйомів.
    В Гондурасі північний кошмар.
    Один в багатьох лицях
    Хто я лев або киртиця?
    Звір або машина?
    Я...гуар!!!


    Рейтинги: Народний -- (4.33) | "Майстерень" -- (4.23)
    Прокоментувати:


  29. Владислав Бурик - [ 2009.04.22 10:46 ]
    Пантера
    Я на скелі лежу,бо пантера
    Ким я вчора бувах, хто я завтра
    Не знаю. але щоб вгамувати голод
    Зупиняю свій погляд на мавпі,
    що сховалась від мене в партері,
    Свій голодний допитливий погляд


    Рейтинги: Народний 5 (4.33) | "Майстерень" -- (4.23)
    Коментарі: (1)


  30. Анатолій Сазанський - [ 2009.04.22 08:08 ]
    Н.
    .. Пала свіча...Сп’янілий час
    Зорю бажань роздмухує над нами...

    І Доля з перешерхлими губами
    На грудях знов,як пломінке дівча...


    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Коментарі: (8)


  31. Володимир Мельников - [ 2009.04.22 07:38 ]
    Маю честь
    Ти казав: «Маю честь»,
    присягнувши служити народу.
    Говорив: «Маю честь»,
    «обмиваючи» свої зірки ...
    Ти мене врятував…
    Та останню твою нагороду,
    Не ховаючи сліз,
    вже приймали старенькі батьки.

    Офіцери! Панове!
    Тільки зрадників ми не прощали!
    У душі – лейтенанти,
    хоча білий сніг біля скронь...
    На землі і в повітрі –
    кордони свої захищали
    Та у пеклі Чорнобиля
    свідомо ішли у вогонь!

    Ти мене врятував,
    коли мій парашут не розкрився…
    Ти був кращим завжди –
    там у небі, і тут на землі.
    Ти насправді мав честь,
    підставляти плече не барився
    І довічно в строю
    попри сльози, печалі, жалі.


    Офіцери! Панове!
    Тільки зрадників ми не прощали!
    У душі – лейтенанти,
    хоча білий сніг біля скронь...
    На землі і в повітрі –
    кордони свої захищали
    Та у пеклі Чорнобиля
    свідомо ішли у вогонь!

    Ти ще вчора казав:
    «Маю честь Україні служити»,
    Де могили дідів,
    а в землі – пуповина твоя.
    Наша честь офіцерська!
    Без тебе і дня не прожити!
    «Маю честь!» - разом з вами
    за друга повторюю я!

    Офіцери! Панове!
    Тільки зрадників ми не прощали!
    У душі – лейтенанти,
    хоча білий сніг біля скронь...
    На землі і в повітрі –
    кордони свої захищали
    Та у пеклі Чорнобиля
    свідомо ішли у вогонь!


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.38) | "Майстерень" -- (5.33)
    Коментарі: (2)


  32. Володимир Мельников - [ 2009.04.22 07:43 ]
    Офіцерам України
    Я співаю для вас, дорогі офіцери!
    Сподіваюсь, що інші пробачать мені…
    Ви пройшли крізь бої, навчання і маневри,
    Подолавши усе, не згоріли в огні…
    Захищаєте нас, рідний край і кордони,
    Вам пасують мундири, а не піджаки.
    Біографія ваша – на ваших погонах,
    Про здобутки і втрати – говорять зірки.

    Офіцери України! Ви є гордістю країни,
    Хто тут з нами і хто зараз у військах,
    За покликанням служили, честь і славу заслужили,
    І залишитесь такими у віках!

    Щиро дякую вам, дорогі офіцери,
    За жертовність, яка є у вас у крові,
    Героїзм у боях і за очі веселі,
    Коли ви без утрат вигравали бої.
    Дяка вашим батькам за синів-офіцерів
    І дружинам, які вас кохають і ждуть.
    Хай в далеких світах сняться рідні оселі,
    А героїв своїх – нагороди знайдуть.

    Офіцери України! Ви є гордістю країни,
    Хто тут з нами і хто зараз у військах,
    За покликанням служили, честь і славу заслужили,
    І залишитесь такими у віках!

    Дяка вам за дітей, що пишаються вами,
    А в годину лиху – захищатимуть нас.
    Неможливо усе передати словами...
    І ми, стоячи, щиро всі вітаємо вас!

    Офіцери України! Ви є гордістю країни,
    Хто тут з нами і хто зараз у військах,
    За покликанням служили, честь і славу заслужили,
    І залишитесь такими у віках!


    Рейтинги: Народний -- (5.38) | "Майстерень" -- (5.33)
    Прокоментувати:


  33. Вікторія Сироватко - [ 2009.04.22 07:21 ]
    * * *

    Ідемо по принишклому раю,
    Оминаємо місячні квіти.
    Соловей нас терпляче навчає,
    Як цей світ обережно любити.

    Щоби килим живий не зім’яти,
    Роздивитись квітковії лиця,
    Не ступити на шлейф аромату
    Матіоли – нічної цариці


    Рейтинги: Народний 6 (5.6) | "Майстерень" -- (5.6)
    Коментарі: (3)


  34. Василь Степаненко - [ 2009.04.22 07:07 ]
    Про кохання
    *
    Найкраще про кохання моє знає
    Розтріпана хмаринка
    Та мовчить.
    І видавити
    Вже й сльози не в змозі.


    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Коментарі: (2)


  35. Василь Степаненко - [ 2009.04.22 07:18 ]
    Поминальне
    *
    Якби твоя душа воскресла, батьку,
    Була б такого віку,
    Як і Він,
    Коли Його стражденного
    Розп’яли.


    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Коментарі: (1)


  36. Андрей Мединский - [ 2009.04.22 00:06 ]
    ***
    Морскому волку за шхуну сойдет и корыто,
    А эта земля без тебя не будет открыта,
    И те секреты, что есть сокровенною тайной,
    Давно уже ждут такого, как ты, капитана.
    Так каждая новая Индия ждет своего Колумба.

    Ты будешь тем первым, кто выйдет на новый берег,
    Вполне вероятно, что ты и есть новый Беринг,
    Моряк, что держится курса и дышит норд-вестом,
    Ты первым откроешь и назовешь это место.
    Нет времени ждать, давай, выбирай направленье на румбе.

    Иди же, мой мальчик, давай смелее, мой мальчик,
    Судьба - штормовая волна и адская качка,
    Крик в ее голосе - крик альбатросов и чаек,
    И шхуну твою качает, качает, качает…
    Давай, попробуй на вкус ледяную забортную воду.

    Возможно, ты сможешь пройти шторма и торосы,
    Возможно, твоя команда из лучших матросов
    Погибнет вместе с тобою, ты мертвый и старый
    Будешь лежать на дне у берегов Гибралтара.
    Это возможно, но только так ты узнаешь кто ты…



    Рейтинги: Народний -- (5.52) | "Майстерень" -- (5.53)
    Прокоментувати:


  37. Оленка Буряк - [ 2009.04.21 23:18 ]
    від спраги...
    Малюю тіло ситого Адама
    в передчутті самотніх галерей...
    Десь телефонно плаче фонограма,
    Пуста кімната - вічний колізей.
    Засохла фарба лущиться від спраги,
    Душа Адама - від пустих словес.
    Ти помирав уже колись за неї,
    чому ж для мене заново воскрес?


    Рейтинги: Народний -- (5.25) | "Майстерень" -- (5.25)
    Прокоментувати:


  38. Оленка Буряк - [ 2009.04.21 23:39 ]
    У ВЕЛЕСА - ВІЛ...
    Десь в темряві мертвий Велес
    кістками приріс до трав,
    Самотньомільйонний вереск
    у кашель додасть октав.
    Чума - це лише початок...
    Нітрати ковтає стіл...
    Ночами
    мовчали
    прочани
    У ВЕЛЕСА - ВІЛ...


    Рейтинги: Народний -- (5.25) | "Майстерень" -- (5.25)
    Прокоментувати:


  39. Оленка Буряк - [ 2009.04.21 23:12 ]
    КРИЛА

    Тихо самотність кашляє,
    кидає в темряву виклики.
    Думаєш...думаєш краще є?
    Знову дрімаєш,
    звикла вже...
    Холодом світу приспана,
    бачиш крізь сон милого,
    та прокидаєшся знов сама
    і утираєшся крилами.
    Крила літати вміли ці,
    сонцю кричали виклики.
    Падали в трави вулиці...
    Знову дрімаєш -
    звикла вже...


    Рейтинги: Народний -- (5.25) | "Майстерень" -- (5.25)
    Прокоментувати:


  40. Оленка Буряк - [ 2009.04.21 23:36 ]
    Я вкрала ніч

    Я вкрала ніч
    на прилавку у сонцепекла.
    Пихатий день
    принишк на самоті
    І лимонно гризе цукерки
    від торішнього ОеРЗе.
    За вікном
    чорнобильська манна
    Листопадово позіха.
    А у висі туманній марудно
    поцілункова мить зника.


    Рейтинги: Народний -- (5.25) | "Майстерень" -- (5.25)
    Прокоментувати:


  41. Оленка Буряк - [ 2009.04.21 23:55 ]
    абсурд.

    Мереживний подих морозу
    замовк на моєму вікні,
    і сонцемолочні сльози
    злилися в шовкові сни.
    Це наша з тобою Кліо
    з горіхово-грішних знань,
    непрохана понеділком,
    без вірнрсті і зізнань...
    О,воландо-вільний Каю,
    закоханий у грозу,
    так пахне твоя цікавість,
    як витончений абсурд.


    Рейтинги: Народний -- (5.25) | "Майстерень" -- (5.25)
    Прокоментувати:


  42. Оленка Буряк - [ 2009.04.21 23:21 ]
    Дихають сосни печаллю...

    Дихають сосни печаллю,
    хвою безбожно топчу.
    Я за тонкою вуаллю
    тихо про тебе мовчу.
    Мереживо струн на гітарі,
    за обрієм сонце вмира.
    На сивій старезній хмарі
    хтось наші хвилини збира.


    Рейтинги: Народний -- (5.25) | "Майстерень" -- (5.25)
    Прокоментувати:


  43. Оленка Буряк - [ 2009.04.21 23:36 ]
    Коли цілую...
    Коли цілую янгола в щоку,
    я за плечима крила обриваю.
    І солодко від того помираю,
    коли цілую
    янгола в щоку...


    Рейтинги: Народний -- (5.25) | "Майстерень" -- (5.25)
    Прокоментувати:


  44. Оленка Буряк - [ 2009.04.21 23:05 ]
    Щоб десь в середині жовтня

    У сутінках вечірнього туману
    я криком дощу нап"юсь.
    Замотані рвані рани,
    я вашого болю зречусь!
    Щоб десь в середині жовтня
    на вічну поталу рокам
    мій смуток
    гіркою жовчю
    по шибці сльозою стікав...


    Рейтинги: Народний -- (5.25) | "Майстерень" -- (5.25)
    Прокоментувати:


  45. Оленка Буряк - [ 2009.04.21 23:27 ]
    звірами...

    Вип'ю тебе і виплачу
    слізьми на рану спечену.
    Тишу із себе викричу,
    винесу мертве клечення.
    Час, густиною зміряний,
    ртуттю збереться долі.
    Випущені на волю,
    мрії тікають звірами...


    Рейтинги: Народний -- (5.25) | "Майстерень" -- (5.25)
    Прокоментувати:


  46. Оленка Буряк - [ 2009.04.21 23:44 ]
    Цукор, вода і сік.
    Місячне жовте око
    в шибку цілує ніч.
    Зоряна поволока-
    памороззю сторіч.
    Орбіта прохолода-
    м'ятою під вікном.
    Знову бджолина погода
    марить вишневим садком.
    Вишні уста солодкі
    спека зіп'є
    до кісток.
    У вишні від тіла до джему -
    Цукор, вода і сік.


    Рейтинги: Народний -- (5.25) | "Майстерень" -- (5.25)
    Прокоментувати:


  47. Оленка Буряк - [ 2009.04.21 23:35 ]
    під зоряним місивом

    Загорни мої плечі у вечір,
    вже гітару струни стомили.
    У наметі комет не видно -
    домалюймо кометам крила.
    Одягни моє тіло у хвилі...
    ніч у воду небо сцідила.
    Вчора море човнам наснилось.
    Домалюймо човнам вітрила.
    Чуєш? - чайки! А ми на річці...
    Чорне море часом не прісне?
    Засинаймо під зоряним місивом,
    у наметі із ним буде тісно!


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.25) | "Майстерень" 5.25 (5.25)
    Коментарі: (1)


  48. Оленка Буряк - [ 2009.04.21 23:51 ]
    ...але...

    Вилий мене зі склянки,
    клятої тої прозорої...
    наші з тобою ранки -
    просто химерні узори...
    Я б тебе вік не бачила,
    хижого звіра, дикого!
    Більше б тебе не кликала...
    ...але...я...вже пробачила


    Рейтинги: Народний -- (5.25) | "Майстерень" -- (5.25)
    Прокоментувати:


  49. Оленка Буряк - [ 2009.04.21 23:13 ]
    Дарма чекаєш...
    Дарма чекаєш...
    у півколі ночі
    тобі сорочку
    хай знімає інша.
    А ти цілуй її зелені очі
    і просто знай,
    що я від неї гірша


    Рейтинги: Народний -- (5.25) | "Майстерень" -- (5.25)
    Прокоментувати:


  50. Оленка Буряк - [ 2009.04.21 23:42 ]
    Будь...

    Просто будь
    у чужому холодному місті.
    Будь в країні столітніх буднів.
    Будь...
    будь у світі
    всесвітом забутім.
    будь...
    Мене прибуде,
    як пилу й бруду,
    якщо ти будеш.
    Можеш навіть усе забуть...
    будь
    по-твоєму.
    Тільки будь!


    Рейтинги: Народний -- (5.25) | "Майстерень" -- (5.25)
    Прокоментувати:



  51. Сторінки: 1   ...   1502   1503   1504   1505   1506   1507   1508   1509   1510   ...   1828