ОСТАННІ НАДХОДЖЕННЯ
Авторський рейтинг від 5,25 (вірші)

Катерина Савельєва
2026.06.25 23:55
Заховалася спека в повiтрi,
Вiдпустила давнiшнi надiї
I сховавши весь всесвiт пiд вiї -
Розгорнулася в небi колiбрi.

Сiль зневажливих дiй з себе витри.
Присмак меду солодкого мрiї.
Поруч подих до тебе вже вiє

Євген Федчук
2026.06.25 16:40
Тої зими, як вдалося німців зупинити
Під Москвою й від столиці трохи відтіснити,
Москалі відчули силу, кров у них заграла,
Переможцями вони вже себе уважали.
Думали, що уже німців добряче побили
Й сорок другий переможно закінчить рішили.
Подумали, щ

Володимир Ляшкевич
2026.06.25 15:13
З циклу "Від минулого до майбутнього", ново-ведичний реалізм Вступ Це п'ята книга з цілісного циклу художніх авторських романів, написаних в стилі ведичного ново-реалізму. В ній розповідається про подальші здобутки головних героїв, що знайшли сво

Борис Костиря
2026.06.25 13:27
Ці люди, що покинули домівки
Давним-давно й поїхали туди,
Куди ми не дістанемо путівки,
І сніг уже позамітав сліди.
Про них забули друзі і сусіди,
І зблякла пам'ять в їхніх головах.
Волають круки, мов невтомні біди.
Сідає попіл на святих словах.

Вячеслав Руденко
2026.06.25 11:57
як перенасичена дарами
пташка у калині в рукаві
кропив'янка небу візаві
дощиком вщухатиме ярами
чи то у незвідане колись
чи у шал розпізнаного завтра
наче заповітом бронтозавра
досвітками степу горілиць

хома дідим
2026.06.25 08:44
як написав поет
не потрібно елегій
ні про життя
ні про смерть
серед шипшини цієї
півоній черемхи
ширяють птахи
розмаїто незмінні

Ігор Шоха
2026.06.25 08:20
Як неминучі дні ясні
і мимолітні темні ночі,
так моя доля уві сні
являє світло-карі очі,
так тінь її із висоти –
із піднебесся за рікою
іще вітається зі мною,
забувши спалені мости.

Ірина Вовк
2026.06.25 06:28
Розділ ІV. ВЕСІЛЬНИЙ ВІВТАР ТА ЗОЛОТА КЛЯТВА Травневий день у Реймсі 1051 року дихав грозою. Свинцеві хмари чіплялися за гострі шпилі величного собору, а повітря було таким густим, що здавалося, ніби його можна різати мечем. Французька знать та єписко

Віктор Кучерук
2026.06.25 06:25
Лиш почувся грому гуркіт,
Як метнувся пес у будку,
Де, згорнувшись у клубочок,
Ліг налякано в куточок,
Бо давно, з причин відомих,
Він боїться навіть грому.
25.06.26

Марія Дем'янюк
2026.06.24 14:44
Цілувало сонечко пальчик немовляти,
А воно сміялося — це мені від тата.

Цілувало сяєво дитятко у скроню —
Тепло тішив тато свою любу доню.

Цілував промінчик донечку у щічку —
Це татусь бажає добрих снів на нічку.

Олена Побийголод
2026.06.24 13:39
Олексій Сурков (1899-1983)

В боротьбі та тривозі
нас тримав у дорозі
бойовий вісімнадцятий рік.
Ми збирались не довго,
від Кубані до Волги
розливався наш кінний потік.

Борис Костиря
2026.06.24 13:25
Порину в сон чудовий і величний
Без страхітливих тюрем і тортур.
Чарівний птах у майбуття покличе,
Де вже нема маркізи Помпадур,
Де сяє світ новий, багатоликий,
Де розвалився споконвічний мур.

Нарешті висплюсь після злої битви,

Ірина Вовк
2026.06.24 11:13
Розділ ІV. ПЕРША ЗУСТРІЧ: ЗІТКНЕННЯ ДВОХ СВІТІВ «Травень розсипав цвіт над Реймсом, кам’яні химери застигли у німому подиві. Вона йде по кубах холодного каміння, двадцятирічна весна у вишитих шатах. Поруч – король, сивий від битв і років, дивиться

хома дідим
2026.06.24 08:11
consider death
співає майкел стайп
consider death
з динаміків у супермаркеті
на пенсіонерів
на поліціянтів
на матусь із дитями
на візки для гавчиків

Віктор Кучерук
2026.06.24 06:54
Знову спека шалена
Непорушно стоїть, -
В'яне пагін зелений
І зривається цвіт.
Ні хмаринок над нами,
Ні поривів вітрів, '
Лиш пече до нестями
В глибині літніх днів.

С М
2026.06.23 20:42
Більш не буде тут такої ось, як ти
Більш не буде ось такої, хто би
Щось витворяв подібне, о

Чи даси мені той шанс?
Спробуєш хоча би, га?
Зупинися, згадай-но
Ми були разом

Охмуд Песецький
2026.06.23 18:31
Охайна дівчина і при скромному макіяжі викликала потаємний інтерес і швидку згоду на послуги. Чому приваблюють саме такі, якщо мені потрібна робітниця лише для прибирання, для мегамаркетів і як водійка мого майбутнього авто? Про ескортні виходи того дня

Володимир Бойко
2026.06.23 17:18
Історія сповнена історичних парадоксів і парадоксальних істориків. Були царі, були і блазні, але щоби цар і блазень у одній особі? Що більше є нагарбаних територій, то більше їх бракує для повного щастя. Можна і концтабір у країні створити, а мож

Борис Костиря
2026.06.23 12:56
Протоптую стежину у снігах,
Єдину, неповторну і глибоку.
Іду снігами, нібито у снах,
Гамуючи ненависть і тривогу.

Протоптую стежину у полях
Прологом у небачене майбутнє,
Яка укаже подорожнім шлях,

Вячеслав Руденко
2026.06.23 12:03
Будь ласка! - Гра у сквош -
Дарунок нам на втіху,
Щоб у степах нічних
Не загубити слід!

В рожевих дзеркалах
Витають духи сміху.
Та нам їх не впізнать

хома дідим
2026.06.23 07:23
у своїй непрозорій стихії
віршувати
недбало як слід
відкидаючи ревнощі хитрі
розбиваючи сяючий лід
у коморі своїй
саркастичній
обдираючи рештки шпалер

Віктор Кучерук
2026.06.23 06:09
Сонце жаром запашіло
І відразу вітер стих, -
І вогнем взялося тіло,
І робити важче вдих.
Усього проймає потом
Й обпікає водночас, -
Сонце встало до роботи
І отак гартує нас.

Ірина Вовк
2026.06.23 01:44
Розділ III: КОЛИ ДЗВОНИТЬ СОФІЯ, ЗАТИХАЄ ПАРИЖ Це було навесні 1048 року. Київ тільки-но скинув із себе зимові кайдани, коли до Золотих воріт підходила пишна кавалькада заморських гостей – французьке посольство, очолюване єпископом Роже Шалон

Володимир Бойко
2026.06.22 14:33
Не хочете стати овочем на старості – їжте овочі замолоду. Глибше лизнеш – більше куснеш. Безкорислива любов корисніша для здоров’я. Сила мистецтва не залежить од сили звуку. Не втрачайте голову – шануйте працю перукаря. Політ думки був пере

Борис Костиря
2026.06.22 13:22
Я заблукав поміж дерев зимових,
І нитка Аріадни на снігу
Згубилася, немов прадавня мова,
Забруднена у лютому гріху.
Поміж дерев зимових я шукаю
Нитки, які врятують нас усіх.
Мене ж у сутінках чекає Каїн.
А сніг летить, як первозданний сміх.

Ірина Вовк
2026.06.22 12:20
Розділ II: РУНІЧНЕ КОЛО ПІВНІЧНОЇ КРОВІ Наступного дня після того, як золоте чорнило застигло на пергаменті, туман над Києвом змінився пронизливим північним вітром. Маленька Анна сиділа в дівочих покоях своєї матері, княгині Інгігерди. Тут пахло зовсі

хома дідим
2026.06.22 07:59
розкажи мені ще
про інакші дні
де так гарно було
із тобою
дай ліричного ще
відчуття мені
без потреби
сурми і двобою

Віктор Кучерук
2026.06.22 06:41
Неймовірно голосна
І проворна дуже, -
Покотилася луна
З-за ріки по лузі.
Повернулися назад
Наспіви веселі,
Ніби чути їх не рад
Нині хтось в оселі.

Світлана Пирогова
2026.06.21 21:58
Гортензія-красуня пишно квітне,
Вражає розмаїттям кольорів.
Розкішним покривається суцвіттям.
Побачив літній легіт - і зомлів.

І звідки тут ця пані елегантна?
Таких в саду ще досі не було.
Прикраса днини, вечора, світанку.

Олена Побийголод
2026.06.21 21:48
Михайло Ісаковський (1900-1973)

Був наказ йому – на захід,
    їй також – до чужини...
Йшли на фронти комсомольці
    Громадянської війни.

Йшли у військо, розставались,

Іван Потьомкін
2026.06.21 21:00
Лежать ляхи з юдеями,
Що за гарний викуп
Сторгувалися з Максимом,
Як із скрути вийти.
Вийти вийшли,
Та не в ті ворота.
А міська голота,
Себто ті,

Ірина Вовк
2026.06.21 20:09
Вона була вихована серед білого мармуру, кольорових мозаїк Софії та шелесту пергаментів у скрипторіях сонячного Києва періоду «золотого віку» Русі ХІ століття. Донька великого князя Ярослава Мудрого, вона мала стати живою печаткою у великій грі європейськ

Борис Костиря
2026.06.21 20:08
Прозорий ліс у сутіні прозорій.
Прозорий смуток дивиться в імлу.
Прозорий спокій п'є північні зорі.
Прозорий час читає ковилу.

Прозорий простір причаївся вчасно
У згусток нерозтрачених хвилин,
Плекає мрію дивну і незгасну

Іван Потьомкін
2026.06.21 17:06
Лежать ляхи з юдеями,
Що за гарний викуп
Сторгувалися з Максимом,
Як із скрути вийти.
Вийти вийшли,
Та не в ті ворота.
А міська голота,
Себто ті,

С М
2026.06.21 16:52
Давно вже я не сходив, зі своїх ей, пагорбів
Усе, що бачив я, прискорює рух мій, домів

Прилинь, до обличчя, устами своїми
Дивися далі, о дивися глибинно

Помаранчевий і синій
Кольори моїх чуттів

Іван Веселий
2026.06.21 16:50
Вдягнувши водолаза маску,
і вибравши спіралі час,
він ринув у місцеву прощу -
на дно духмяно гаслих трас.

Минулі виходи нестерпні
туди траплялися не раз,
та вірилося, крізь ті терні
Останні надходження: 7 дн | 30 дн | ...
Останні   коментарі: сьогодні | 7 днів





 Нові автори на сторінці:

Володимир Кириленко
2026.06.20

Боговик Владислав Боговик Владислав
2026.06.18

Іван Веселий
2026.06.15

Надія Ляшук
2026.06.14

ВАСИЛЬ КУЗІВ
2026.06.11

Неїл Лорен
2026.06.08

Володимир Журавльов
2026.06.05






• Українське словотворення

• Усі Словники

• Про віршування
• Латина (рус)
• Дослівник до Біблії (Євр.)
• Дослівник до Біблії (Гр.)
• Інші словники

Тлумачний словник Словопедія




 
 
Поезія


  1. Дмитро Куренівець - [ 2014.06.18 12:35 ]
    Пупін (Недитяча казочка)
    У тисячолітнім царстві,
    у старому федерастві,
    у палаці, що в Кремлі,
    жив маленький Пуп-землі.

    Звався він попросту – Пупін,
    був не Глупін і не Тупін;
    мріяв він багато літ
    зфедерастити весь світ.

    Замість серця – Газотрубін,
    нікогісінько Нелюбін
    і настільки Скупін Пуп,
    що вдавився би за руп.

    І ще й вельми був Підступін
    та поклав Багатотрупін,
    а найбільше він згубив
    названих своїх братів.

    Мов останній Козолупін,
    імідж свій спаскудив Пупін:
    так до крісла прикипів,
    що геть-чисто опупів.

    Ось вам казочка страшненька,
    і мораль у ній одненька:
    БУДЕ ПУПІНУ – ПИПЕЦЬ!..
    А хто слухав – молодець…

    06.2014


    Рейтинги: Народний -- (5.43) | "Майстерень" -- (5.44)
    Коментарі: (4)


  2. Дмитро Куренівець - [ 2014.05.29 18:37 ]
    Шумел Майдан (из серии "Старые песни о грязном")
    Шумел Майдан, дончане дулись,
    А ночка темная была,
    Когда соседняя держава
    Донбасс колбасить начала.

    Пришли заветные отряды
    Putin-SS и бандюков
    И совершенно мирных граждан,
    Вооруженных до зубов.

    Качнулись люди, будто спьяну,
    За ДНР и ЛНР -
    За это броневик партийный
    Прислал им вождь ЛДПР.

    А поутру они проснулись:
    Кругом шныряет гопота.
    Настало горькое похмелье -
    Разруха, кровь и нищета...

    "Так вот кого мы полюбили,
    Кому мы отдали сердца!.."
    Эх ты, едрена мать-Россия!
    Эх, ламца-дрица-гоп-ца-ца!

    2014


    Рейтинги: Народний -- (5.43) | "Майстерень" -- (5.44)
    Коментарі: (2)


  3. Ольга Прохорчук - [ 2014.05.28 15:44 ]
    Кастинг
    Добрий день! Не соромтесь. Ви, певно, прийшли на кастинг?
    Зацікавились світом трендсеттерів і кутюр’є?
    Вам кортить долучитись до модної фешн-касти?
    Ну, проходьте, проходьте, подивимось, що у Вас є.

    Так, і що це таке? У Вас ноги не тонші за плечі?
    Ну і як Ви їх навхрест поставите на дефіле?
    Неподобство, та й годі! Ви важите скільки, до речі?
    А то щось виглядаєте, наче ходяче філе...

    Шістдесят кілограм?! А я думаю, звідки в Вас груди!
    І це все при мізерному метр сімдесят п’ять?
    Дорогенька моя, на Вас будуть дивитися люди!
    А у Вас – ось, погляньте! – кістки навіть не торохтять.

    А шкода – цокотіння колін дуже, знаєте, стильно,
    Ультра-модний такий супер-екстра-мега-ефект.
    Щось ключиці у Вас випирають не надто сильно,
    Та і ребра також... Це вже дуже серйозний дефект.

    Що? У Вас є ще й стегна? Оце викликає тривогу!
    Дев’яносто чотири? Занадто широкий таз!
    Тож вердикт отакий: булімія Вам на допомогу!
    На дієту – й швиденько біжіть обнімать унітаз,

    Бо інакше не вийде зробить з Вас красиву картинку.
    Тут у нас, розумієте, глянець, кутюр, гламур,
    А у Вас є недолік – Ви надто вже схожа на жінку
    В андрогінну епоху скелетоподібних статур.

    2008


    Рейтинги: Народний -- (5.35) | "Майстерень" -- (5.28)
    Коментарі: (6) | ""


  4. Ігор Шоха - [ 2014.05.18 15:56 ]
    По конях
    Новий етап. Галопом напролом
    або кар’єром, щоб не відставати,
    рвонули на кар’єрний іподром
    жокеї й корифеї-кандидати.

    Така пора – у полум’я з вогню
    чи кров із носа, а на носі – скачки.
    Аби перелетіти западню,
    у президенти не полізеш рачки.

    Брикають Буцефалами осли,
    іржуть у Думі коні Жіріновські,
    і «мушкітьори» Києва ростовські
    ахейську дерев’яку потягли.

    Калігули й Нерони тут як тут
    на іноходцях «распевают песни»,
    на Боліварі – коміки із Прєсні
    проходу у погоні не дають.

    Куди Пегасу? Утинають крила
    свободі на підводі східняка
    з оглоблями ординської кобили,
    щоб не було і духу козака.

    У гонці за корону – рисаки,
    і огирі і жеребці ходячі,
    і Росінанти, і звичайні клячі
    брикаються копитами таки
    і усмиряють голови гарячі.

    Як на війні: украдене – собі,
    і коні, і верблюди – у законі.
    Зади збивають на сухім горбі
    і Швондєри, і Шарики червоні,
    кому законне місце – на вербі.

    У рішенні великої задачі
    ламають списи авгури-знавці.
    Стараються донецькі молодці
    підняти ставку Дупі на коняці
    із фігою і пальмою в руці.

    Всі «противсіхи» нині за одно –
    перемішати зерна і полову.
    У фаворитах – вершник безголовий
    рятує кума, що пішов на дно.

    Юрбою ошелешені шакали,
    заюшені Одесою в бою
    і за зелені, і за «мать твою»
    у біснуватих набирають бали.

    Вертаються і гуни, і вандали.
    Понесли коні Фурію свою.

                                  05.2014


    Рейтинги: Народний -- (5.57) | "Майстерень" -- (5.93)
    Коментарі: (5)


  5. Дмитро Куренівець - [ 2014.05.14 11:46 ]
    Заповіт Путіна
    Как умру, то схороните
    Меня в тайном месте,
    Чтоб бандеры не свершили
    Надо мною мести.

    Закопайте хоть в пустыне,
    Чтоб не видно было
    И потомки не плевали
    На мою могилу.

    Можно было бы, конечно,
    Во дворе Лубянки,
    Но боюсь, что доберутся
    И свои, и янки.

    Для меня небезопасно
    Даже в Мавзолее
    (Разве, рядом с Ким Ир Сеном
    В Северной Корее...).

    Если я не съем всю дозу
    Крысиного яда,
    Януковичу отсыпьте,
    Сколько будет надо.

    Обвяжите мое пузо
    Колорадской лентой...
    Будет помнить вся планета
    Вову-президента!

    Обвяжите и зажгите,
    Не щадя бензина,
    Чтоб я стал, как мой учитель
    Средь руин Берлина.

    Каждый раз, мочась в сортире,
    Хорошенько сплюньте
    И меня ядреным матом
    Вспомнить не забудьте!

    2014


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.43) | "Майстерень" -- (5.44)
    Коментарі: (7)


  6. Ігор Шоха - [ 2014.05.11 12:21 ]
    Віртуальне Пу
    Не так еміру файно, як дуету,
    що у Кремлі плює на курултай.
    І у Криму, – ховайся і тікай.
    Велике Пу іде по Інтернету,
    хоч ніс верни, хоч очі затуляй.

    Воно, звичайно, ой – не ідеальне.
    Йому усе – як із гуся́ вода.
    Фашисто-шизопараноїдальне,
    воно сьогодні наче віртуальне,
    але назавтра – світова біда.

    І наче Пу нічого не накоїв.
    Ну що із того, що його совок
    високої уваги удостоїв?
    Є видимо-невидимо героїв,
    що голови ховають у пісок.

    А Пу іде по головах парафій.
    Як Шіва, має лишніх три руки.
    У Пу є історичні двійники,
    що азимутом не із географій
    історію долають навпрошки.

    Його годують гобліни і тролі,
    але гидують ним, кому «капут».
    І тільки бандерлоги, що на волі,
    усупереч неісторичній долі
    поволі вибираються із пут.

    Але немає ради. Їх не чути.
    В ефірі – яничари і манкурти.
    А як їм не повірити, якщо
    велике неодмінно має бути,
    хоча надуте Пу – воно ніщо.

    А хто з нічим боротися уміє?
    Тому і є, що людям на біду
    трикольоровим, триголовим змієм
    із Раші лізе Пу, і Ді, і Ду.

    І Зоо причаїлося у жасі.
    У бандерлогів ще немає Пу.
    І що тут вибирати бідоласі,
    коли Шерхани вийшли на тропу.

    Шиплять гієни, шкіряться шакали.
    Це поки-що маленькі хижаки
    об’єкти референдуму обрали,
    аби у Пу були свої васали –
    упоєні у крові вожаки.

    Відомо, що Анжела – не Акела.
    Обама теж ніякий не Боа
    і «хенде-хоху» мало у Анжели,
    аби у Пу боліла голова.

    Тому оце мале й довготелесе
    одне із найвеличніших із Пу,
    коли його покажуть у лупу́,
    вирішує погоду у Одесі,
    хоча і знає, – що із плацу Прєсні
    іде йому і Рашії – капу...

                                  06.05.14


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.57) | "Майстерень" -- (5.93)
    Коментарі: (2)


  7. Дмитро Куренівець - [ 2014.05.03 10:44 ]
    Мурка-2014 (Из цикла "Старые песни о грязном")
    Прибыла до Крыма банда из России,
    Были в банде воры, шулера
    И еще пять тысяч «зеленых человечков»
    И разной мелкой швали до хера.

    Замутила банда типа референдум,
    Всех крымчан, как лохов, развела.
    Главный местный гоблин стал типа президентом,
    И пошли веселые дела.

    А для этой банды крышей была Раша,
    За нее тут делался гоп-стоп.
    Прикрывали банду прокурорша Няша,
    Черноморский флот и Перекоп.

    Их пахан реальный – в нычке за кордоном:
    Всем известный Питерский Вован.
    Целую Европу он нагнул «Газпромом»
    И крутой затеял дерибан.

    Вова, ты наш Путеночек,
    Шизик-бонапартеночек!
    Видно, забыл ты правило:
    ЧТО губит фраера!

    Будет тебе, Раша, полная параша
    За тобой творимый беспредел!
    Хрен тебе удастся захавать Украину,
    Словно краматорский горотдел!..

    2014


    Рейтинги: Народний -- (5.43) | "Майстерень" -- (5.44)
    Коментарі: (5)


  8. Ігор Шоха - [ 2014.05.01 21:50 ]
    Аборигени і пришельці
    Колись аборигени з’їли Кука.
    Не явні цілі й засоби мети.
    Не научає бісова наука,
    у кого треба цілити із лука,
    за кого бути і куди іти.

    Все, – наче у часи Еклізіаста:
    багатих підгодовує народ,
    а нелюди і інша сита каста
    не розуміє, що настала баста
    і злодію не пара патріот.

    А ми усе прямуємо до правди
    за п’ятою колоною «совка»,
    аби на атрибути барикади
    з гадюкою схрестити їжака.

    Виховуйте!
                   Лякайте!
                                  Умовляйте!
    А що, коли воно, – ні бе, ні ме –
    уміє нині лише віднімати
    і іншого нічого не пойме?

    Пішли Софокли і прийшли Сізіфи.
    Це ще не брудершафт, коли, – на ти.
    Із ворогом – далеко до мети.

    Були ми готи, і були ми скіфи.
    А може рано роздувати міфи,
    що Схід і Захід – зведені брати?

                                  1.05.14


    Рейтинги: Народний -- (5.57) | "Майстерень" -- (5.93)
    Коментарі: (2)


  9. Валерій Хмельницький - [ 2014.04.28 14:31 ]
    Сланцевий газ! (КСПЛ-15)
    Сланцевий газ віднайшли на районі –
    Сланцевий газ!
    В Юзівці кубів трильйони й трильйони –
    Лиш про запас!
    Є і в Криму триста тридцять родовищ –
    Сланцевий газ!
    Думали ви, що Росія за мову?
    Ні, за спецназ!
    Газ у Криму є, і нафта на шельфі –
    Знали про це?
    Що ж не сказали тоді вам відверто,
    Де золотце?
    Конче-бо треба Росії забрати
    Крим і Донецьк.
    Палимо шини, складаємо скати –
    Ро’ хід конем!
    Не здогадається російськомовний
    П’яний Іван -
    Звідти його дуже швидко умовлять
    У Магадан!


    28.04.2014


    Рейтинги: Народний -- (5.42) | "Майстерень" -- (5.44)
    Коментарі: (12) | "Росія відправила бойовиків у Слов'янськ через сланцевий газ, який знищить Газпром"


  10. Валерій Хмельницький - [ 2014.04.21 22:27 ]
    Ведмідь та #ВізиткаЯроша (КСПЛ-15)
    Вліз ведмідь в палатку аж по вуха
    І #ВізиткуЯроша знайшов...
    Яроша - ні слуху ані духу:
    Лиш #ВізитокЯроша був схов.

    Схов - не схов, а типу схрон: "Бендери",
    Що "бендерівців" у бій кривавий вів...
    Там ще хід підземний був і двері
    Аж у бункер Гітлера - без слів

    Фюрер самотою сів у крісло
    З #ЯрошаВізиткою в руках,
    Подивився - молоко би скисло...
    Взяв пістоля і у скроню: "Бах!"

    От до чого довела фашистів
    Лиш #ВізиткаЯроша - це знак,
    Що із нею щось таки нечисто:
    Хто знайшов - того трафляє шляк!


    21.04.2014


    Рейтинги: Народний -- (5.42) | "Майстерень" -- (5.44)
    Прокоментувати: | "Соцмережі підірвала #ВізиткаЯроша"


  11. Ігор Шоха - [ 2014.04.15 17:37 ]
    ПУТТЄРІАНА
    ***
    Нижче «майдануті» по порядку,
    всі, хто попадає у десятку,
    і на гільйотину де-не-де –
    зупиніться. Божий суд іде,
    і за сепарацію, на згадку,
    правий теж не дінеться ніде.

    ***
    І пусі-путі, й жирики із келій,
    укриті одіялами в постелі
    палат психіатричних лікарів,
    та нагодуйте ви своїх рабів
    у неосяжній тундрі і пустелі.
    Кінчається терпіння козаків.
    По горло сита вашою шрапнеллю,
    не хоче Україна таборів.

    ***
    Вовкулаці, паці і собаці,
    що віщають лажу на Ростов.
    Україна бачить вас у ...Раші,
    ну а потім, ясно, у Гаазі
    і за сльози, і за нашу кров.

    ***
    І ти, заочно списане на мило,
    нахабне, ліве, комуняцьке рило
    у п’ятої колони москаля.
    Ти що, сліпе? Он ідола звалили.
    Ти що, не чуєш? Пекло запалили,
    а тлусте тіло не прийме земля.

    ***
    А щоб тебе пропасниця трусила,
    распутнє шолудиве цареня,
    що окаянно вимотало жили,
    таке ж сміливе, як народу миле
    і сходу, й півдня... Вчора і щодня...
    Та хай тебе візьме нечиста сила,
    підгавкуюче ворогу, щеня.

    ***
    Ой, бійці й бойсісі регіонів,
    ой, немає ще таких законів,
    що верне азірівщіну взад.
    Ой, іде люстрація колоні,
    ви у нас усі, як на долоні,
    і злодії, і бандити Рад.

    15.04.14


    Рейтинги: Народний -- (5.57) | "Майстерень" -- (5.93)
    Прокоментувати:


  12. Валерій Хмельницький - [ 2014.04.14 16:19 ]
    Ведмідь та Uzi (політична байка)
    Про ситуацію в країні:
    Якось в палатку жовто-синю
    Нахабно вліз ведмідь, в натурі,
    Чи то коричневий, чи бурий,
    Зачув смачненьке, мо’, м’ясце -
    Жере, аж плямкає… На це
    В кущах принишк, заліг на пузі
    Мисливець з автоматом Uzi:
    Лунає постріл – і за мить
    Ведмідь, конаючи, лежить…


    14.04.2014


    Рейтинги: Народний -- (5.42) | "Майстерень" -- (5.44)
    Коментарі: (2)


  13. Валерій Хмельницький - [ 2014.04.01 09:47 ]
    Першоквітнева заметіль
    Першоквітнева заметіль
    Москву засипала й некрополь –
    Оце тобі, Кремлю, за Крим,
    За кораблі і Севастополь!

    Дев'ятибальний неба знак,
    Шкода, що тільки - завірюхи:
    Оце тобі і Крим - «за так»,
    І «референдум», «заварухи».

    Москву заклали в давнині
    У жерлі древнього вулкану,
    У центрі кратера - і дні
    Її в Господній Божій длані.

    Росія ж марить про війну:
    Гуркочуть чорні гвинтокрили,
    А у Москві – та чули, ну! –
    Квітневим снігом все укрило…


    01.04.2014


    Рейтинги: Народний -- (5.42) | "Майстерень" -- (5.44)
    Коментарі: (11)


  14. Любов Бенедишин - [ 2014.03.19 18:18 ]
    Нонсенс-анонс
    Годі сльози лити! Гей, народ!
    Хто живий, оговтуйся, виходь -
    вивертай полатані кишені.

    Зустрічай "на біс" і "на ура"
    гамірне парад-але. Пора -
    скоро! скоро! скоро! на арені:

    клоуни, гімн_асти, силачі,
    ілюзіоністи, трюкачі,
    і жонглери... грішми чи словами.

    Втім, про наболіле - нічичирк.
    Знову в Україну їде цирк.
    А квитки вже в продажу - у храмі...

    2014


    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Коментарі: (17)


  15. Олександр Обрій - [ 2014.03.17 18:10 ]
    Дволикий Янус
    Він сам собі пастор і гангстер:
    Зашкалює праведність жестів,
    Та усміх очей украганський -
    Немов демонічне нашестя.

    Що рухає птахом дволиким?
    Удень в ньому зло під арештом,
    Вночі в нім - кривавий Столипін
    І матеревбивство Ореста.

    Подвійність - це бог резонансу,
    Ген, стіни двигтять, як Берестя.
    Він Янусом став і вигнанцем, -
    Ріці забуття вже не скрести.


    Рейтинги: Народний -- (5.34) | "Майстерень" -- (5.36) | Самооцінка 5
    Коментарі: (8)


  16. Ігор Шоха - [ 2014.03.16 12:05 ]
    Путлерській сотні
    Ви, і зниклі й звиклі на екрані,
    генії радянської імли,
    корифеї знані і незнані,
    як же ви свою обітовану
    так безжально зрадити могли?

    Не дивують світові ґаранти,
    що умили руки, а ні тля,
    що чекає гранти і відкати,
    розв’язавши руки у Кремля.

    На ходу монтуються спектаклі
    режисури США і росіян.
    За UA уболіває Чаплін,
    хоче Крим одеський Д’Артаньян.

    Шизонуті жовтої палати
    в Русь єдину вирішили йти.
    Хазануті і задорноваті
    надривають сміхом животи.

    Резидент, Матроскін і Бєcруков,
    Бабкіни і ряжені баби,
    Лёва, Михалков і Говорухін...
    Хто там ще?
                   Ой, не почує Сухов,
    Якіних екранної доби.

    Ще не всі розп’яттям спокусились?
    Чи сигнал путящий не дійшов?
    Точно знаю – з нами залишились
    і Шукшин, і Гоголь – із могили,
    і Єсенін, і майор Жеглов.

    Діячі зіпнулись на котурни,
    тицяють перо у каламар.
    Кон’юнктуру ситої культури
    охмуряє сірий кардинал.

    Шльопають доноси маркітанти.
    Завиває стоголосий хор.
    Завоює й анексує Ялту
    для еліти карла-чорномор.

    Схаменіться, вихрести руїни,
    бо запізно буде в небесах
    «глаголя́ти», – слава Україні –
    перед віче сотні на часах.

    Як же заживе гоноровита,
    недоокультурена орда
    із високим іменем – еліта!

    Це і є той нерозлийвода?
    Ой, мала на московіта свита.
    Ой велика чується біда.

                                  15.03.14


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.57) | "Майстерень" -- (5.93)
    Коментарі: (2)


  17. Олександр Обрій - [ 2014.03.02 11:23 ]
    Ми - предки шимпанзе
    Порода наша мудра від природи,
    Ми знаєм все, бо осягнули все.
    І глипає на нас зворушено і гордо
    Щасливий предок - щирий шимпанзе.
    (Василь Симоненко)
    ***

    Куди-но еліпс котиться земний?
    Світ, певно, десь, колись утратив клепку.
    Людино, краще думать припини,
    Бо легше тут живеться недалеким,

    Бо ближнього тут легше не любить,
    І заздрощі в плітках брудних топити.
    Думками не обтяжені лоби
    Жують котлети в стінах "общєпіту".

    Їством набивши черева товсті,
    Горілку закусивши смачно м'ясом,
    Під музику приземлено-простих,
    Гузницями малюють вихиляси.

    Дешевий сміх і погляди тварин
    Лишають танцівниць в костюмах Єви.
    В принади і спокуси їх поринь,
    Бо ж кажуть: "То все звичне і життєве!"

    Незгодних зарахують до ворон,
    Що білими зовуться, хай їм трясця!
    Труси-но сивий попел цигарок,
    Дбайлива мамо, донечці в коляску!

    Пролий на неї з пляшечки пивця,
    Сусідці з матюками дай пораду.
    Махає нам з майбутнього дверцят
    Праправнук шимпанзе - палкий нащадок.

    Де щирість і любов - пусті слова,
    Де розум замінила груба сила, -
    Світ наплює на тих, кому плювать,
    Почувши тих, що очі прочинили.


    Рейтинги: Народний -- (5.34) | "Майстерень" -- (5.36) | Самооцінка 5
    Прокоментувати:


  18. Олександр Олехо - [ 2014.02.15 09:19 ]
    Що ти туманієш біля рими?
    Що ти туманієш біля рими?
    Стимулом по карку – вйо, поет!
    Утікай, піїте, із гостини.
    Це тобі ні здоба, ані мед.

    Подзвони напроти, діва-муза
    еросом жагучим надихне -
    кулі позакочуються в лузи,
    увійде духовне у земне.

    Як не допоможе, то застрелься
    із нагана втраченого дня.
    Є ще вибір – думами на рельси,
    відв'язавши Клона і Коня.

    Попрасуєш білосніжні крила,
    полетиш до раю тет-а-тет,
    але, взрівши там чортячі рила,
    тричі себе зрадиш – не поет!!!

    2014


    Рейтинги: Народний -- (5.51) | "Майстерень" -- (5.61)
    Коментарі: (17)


  19. Олександр Олехо - [ 2014.02.14 06:22 ]
    Гумореска "У день святого Валентина"
    - Ну ти й пияк, ну ти й скотина! –
    Миколу лаяла дружина
    у день святого Валентина.
    А той мовчав, хмільну провину
    на себе брав наполовину,
    а іншу, ту, де про скотину,
    валив на плечі і на спину
    тому товаришу-кретину,
    що щедру виставив гостину,
    бо мав ґаздиню Валентину.
    Чужу шануючи дружину,
    утявши …надцяту чарчину,
    Микола уявив картину,
    як квітів чималу корзину
    вітати пре свою Дарину.
    І так замріявся Микола,
    що пропустив ту чарупину,
    після якої путь-стежину
    в свою ріднесеньку хатину
    змінив на довгу плутанину.
    Ішов додому не годину,
    співав про долю і калину,
    а як затяв про бой-дівчину –
    упав в калюжу-трясовину
    і так загидив одежину,
    що став подібний на тварину.
    - Я - не пияк і не скотина!
    Я…теє, як то…я – людина.
    Брудна на мені одежина.
    Але ж то – форма, то – личина,
    під нею добра серцевина –
    у день святого Валентина
    так думав, лежачи, мужчина.

    То ж знайте, люблячі жінки:
    мужчини… всі вони такі –
    на почуття не говіркі.

    13.02.2014


    Рейтинги: Народний -- (5.51) | "Майстерень" -- (5.61)
    Коментарі: (15)


  20. Олександр Олехо - [ 2014.02.10 12:32 ]
    * * *
    Коли мене не стане на землі –
    вуаль років ім’я у тлін сховає,
    розчинена на атоми у млі,
    душа моя нестримно заридає.

    Та міріади інших душ у млі
    на неї цикнуть: досить голосити,
    ти бачиш – мало місця на землі,
    а ти, дурепо, вічно хочеш жити.

    Із тих країв, де сходяться світи,
    і точка неповернення – позаду,
    о, душе моя змучена, лети
    на вибір свій: у пекло чи до аду…

    08.02.2014


    Рейтинги: Народний -- (5.51) | "Майстерень" -- (5.61)
    Коментарі: (7)


  21. Роман Коляда - [ 2014.01.13 21:52 ]
    Digital memento...
    Wi-Fi "не добиває" на той світ -
    Душа пішла, а тіло ще в онлайні.
    Ще шлють "мессаги" молодиці файні,
    А ти вже відписав останній tweet.

    Колись ішли зі свічкою в руці,
    Тепер лиш гаджет блимає в зіницях,
    Зі стрічки сумно поглядають киці,
    В блокнот графітом плачуть олівці.


    Рейтинги: Народний -- (5.45) | "Майстерень" -- (5.54)
    Коментарі: (6)


  22. Владислав Лоза - [ 2014.01.05 14:59 ]
    Блудні діти
    Проблематику болючу Криму
    Змінили чужоземні декламатори:
    Ярослав, Олег і Володимир –
    “Русскіє князья і рєфарматори!”

    “В Кієвє – ні свєточа, ні царствєнності.
    Кієв, памяні маі слова!
    Калибєлью нашей гасударствєнності
    Іспакон вєков била Масква!”

    Москалю! Ти позбудешся лабетів,
    Та не виривай у клятві зуб:
    На “русской” Святославовій монеті
    Був, "на жаль", не сокіл, а тризуб.

    Згадай, Росіє горда і крамольна,
    Підручника діставши з-попід тину;
    І ти згадай, Москво першопрестольна,
    Чия ти блудна дівка і дитина.

    О дужі москалі-великороси!
    Вигнанці давньокиївських палат!
    Згадайте, що ви діти малоросів.
    То хто є тут кому молодший брат?

    30.12.12


    Рейтинги: Народний -- (5.33) | "Майстерень" -- (5.42) | Самооцінка 3
    Коментарі: (12)


  23. Анонім Я Саландяк - [ 2013.12.28 16:11 ]
    Олігарх не алігатор… але дурень
    (саркастично)

    Ми, олігархи, - дружная когорта,
    кругом усім давали дулі…
    Зібрали гроші проти Юлі
    і прикупили… собі… чорта.
    Ми не якісь там голожопі –
    всі наші гроші у Європі,
    а чорт із регіонів…
    всіх бачив на московській зоні…

    Вже раді би комусь продати
    ту чортову руїну,
    та на додачу треба дати,
    тепер… пів-України…
    26.12.2013.


    Рейтинги: Народний -- (5.38) | "Майстерень" -- (5.25)
    Коментарі: (1)


  24. Володимир Сірий - [ 2013.12.24 19:11 ]
    Хірург і космонавт
    В палаті каже космонавту
    Хірург, лише минув наркоз:
    - Хваліте Бога, бо на карту
    Життя поклали ви , і ось…
    - Та ну, релігія - убога,
    Канони віри - застарі,
    Тим паче, лікарю, я Бога
    В космічнім просторі не зрів.
    І відказав хірург: - одначе
    І я не розглядаю ґав,
    Та думки жодної не бачив,
    Як мозок ваш оперував.

    24.12.13


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.53) | "Майстерень" -- (5.55)
    Коментарі: (3)


  25. Анничка Фрік - [ 2013.12.23 11:35 ]
    Cамотньо
    Як смутно мені і самотньо
    Хворіти, і сумки носити,
    Ходити до супермаркету,
    Або ще в аптеку ходити,
    Самою завжди прокидатися,
    Самій собі каву варити.
    Або навіть в парк, щоб податися,
    Самій треба йти і не хникати.
    Я так хочу хоч пожалітися!
    Хоча я і більшого хочу.
    Як кітка вночі тілом грітися.
    Ходити в кіно і торочити
    Тобі про книжки, про сусідів,
    які мені напророчили
    багато незлих флюїдів.
    І навіть попліткувати
    про ту дурну квартирантку
    Яку не бажаю знати.
    Галичини автентика
    Сексу ніколи не знало
    І мене неемансиповане збочення
    Шлюхою обізвало!
    Ти, дівко, як цноту зірвала
    Пальцем, дістати хотіла до скроні,
    А я собі секс просто мала,
    І навіть не злий на сьогодні.
    Чорти мені часто сняться,
    Як з ними собі я «шляюсь».
    Один із них навіть інкубус.
    Я з ним уві сні кохаюсь.

    Масаж хочу стіп. І квіти
    Щодня, як час на то матиму,
    Бо зайнята я частенько.
    Сюрприз, про який не знатиму.
    І чути, що я гарненька.

    Я, може, й нічого не схочу.
    Тобі я не схочу коханки.
    Хай настрій мені не псує
    Твоя без фігури засранка.

    А їсти зготуємо разом.
    І друзі нам будуть панки.
    І хіпі, і готи. А хіпстерів
    Ми виженем віником з хати.
    Тебе виганяти не буду.
    Тебе буду тільки грати.
    Хіба що ти будеш гопити
    І бикувати багато.

    Якби я і далі мріяла,
    Тоді я б ще написала
    Що так я до тебе би ставилась
    Що в полі одному би й...
    Могла б це зробити і в лісі
    Або навіть в парку, де протяг
    І холодно навіть пісяти.
    Такий в мене сильний потяг.


    Як я цей вірш написала
    І прочитала мамі
    Мама сказала – це страшно.
    Покликала разом жити.
    І може, я так і зроблю.
    Ти ж будеш горілку пити.
    Й тріпак принесеш від Оксанки…
    Як мама мені подзвонила
    То зразу і попустило.
    Живи там з своєю засранкою!
    А я і родині мила.
    2013


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  26. Володимир Сірий - [ 2013.12.19 18:31 ]
    Про каратиста Ваню
    Ми знаєм каратиста Ваню,
    Усім двором Івана боїмося,
    А, про його згадавши дани,
    На чубах нам підноситься волосся.

    Та нещодавно хулігани
    Набили до синців Івану писка, -
    Вони ж не чули і не знали,
    Що Ваня має пояс каратиста.

    19.12.13



    Рейтинги: Народний -- (5.53) | "Майстерень" -- (5.55)
    Коментарі: (4)


  27. Володимир Сірий - [ 2013.12.18 18:40 ]
    Спір
    Суддя, священик, податківець,
    Зустрівшись вирішили спір, -
    Кого найбільше люди цінять
    У світі із прадавніх пір.

    Отців назвали « ваша святість»,
    Не гірше суддів - «ваша честь» ,
    А податківців , що й казати, -
    Підняли просто до небес.

    На їх відвідини неждані
    Завжди, неначе молитви,
    У добросердім привітанні
    Звучало: Боже, знову ви!

    17.12.13




    Рейтинги: Народний 5.5 (5.53) | "Майстерень" 5.5 (5.55)
    Коментарі: (7)


  28. Володимир Сірий - [ 2013.12.16 20:08 ]
    У дієтолога
    Питає пацієнта дієтолог:
    - Яку вагу тримає ваша плоть?
    - Сьогодні - сто. Але було й сто сорок.
    - А мінімально?
    - Три кіло, шістсот.

    16.12.13



    Рейтинги: Народний -- (5.53) | "Майстерень" -- (5.55)
    Коментарі: (13)


  29. Володимир Сірий - [ 2013.11.21 14:23 ]
    Середньостатистичний графоман.

    Середньостатистичний графоман
    Одного вірша видає на дату,
    А те, що зміст не радує мирян,
    Йому елементарно наплювати.

    Із глуздом він щодня веде війну,
    Роздумуючи , - нині все удасться,
    Лише б читач уважний не минув
    Мого літературного звитяжця.

    Та почерк вил щезає в течії,
    Долаючи безпам'ятство безкрає,
    І наново із темних надр її
    Задрипаним сюжетом виринає…

    20.11.13


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.53) | "Майстерень" -- (5.55)
    Коментарі: (26)


  30. Володимир Книр - [ 2013.11.14 17:33 ]
    Про державу і народ
    Либонь, Левіафан вважав, Іоні
    жилось у ньому, наче в пансіоні.

    2013


    Рейтинги: Народний 4.5 (4.91) | "Майстерень" 4.5 (4.92)
    Прокоментувати:


  31. Ярина Тимош - [ 2013.11.14 08:37 ]
    Жлобовласть – жлобОв жлобарня
    Жлобоморды… жлобоморды…
    жлобоморда – президент.
    Под жлобОм –
    мордастый гордый –
    жлоб жлобА жрёт на обед.
    И не только в Украине
    под жлобОм
    жлобов жлобЯт;
    и «великая» отныне
    с головы – в жлобАх – до пят…
    Полужлоб и полный где-то
    жлобомассам жлобомил
    в чине жлобопрезидента
    жлоб себя, жлобА, сменил.
    Правит жлобочингисханом
    (Жлоб-грабёж + Жлоб-делёж)
    меньше ханом, больше хамом.
    Что ещё с жлобаА возьмёшь?

    Жлобовласть – жлобОв жлобАрня,
    жлоб за жлОбом семенит.
    Под жлобА – «рубаху-парня»
    косит тюрок и семит.
    Жлобокланом, жлобостаей,
    жлобовнуками от орд
    в жлобовласть жлобЫ врастают –
    мордожлоб и жлобоморд.
    Жлоб в хвосте, жлоб в авангарде,
    жлоб еврей и русский жлоб
    украдёт, убьёт, нагадит,
    быть при жлобовласти чтоб.


    Рейтинги: Народний -- (5.3) | "Майстерень" -- (5.25)
    Прокоментувати:


  32. Нико Ширяев - [ 2013.11.03 14:22 ]
    Музейное дело
    Ну какой, скажи, из Вергилия
    Экскурсовод по аду?
    С его-то выспренностью,
    Всякими там заковыристыми "или-или",
    Всякими там поучениями
    В античном стиле,
    С вымороченной должностной бравадой!

    То ли дело Буковски!
    Водит направо-налево без задней мысли,
    Говорит, если что не так, несусветным матом
    О том, как непросто бывает жить на одну зарплату.
    Изредка подвешиваясь на коромысле,
    Не ощущает себя ни правым, ни виноватым.

    Бабёнок пощупать, набраться, просраться
    И всё такое.
    Думать о всех и плохо,
    Ежедневно бывать изгоем...
    Пусть Вергилий твердит:
    Эта местность ему знакома. -
    Чтобы быть там экскурсоводом,
    Там нужно просто быть;
    Там нужно быть, как дома.

    2013


    Рейтинги: Народний -- (5.47) | "Майстерень" -- (5.38)
    Коментарі: (4)


  33. Валерій Хмельницький - [ 2013.10.23 09:16 ]
    Бог і Мойше (light - версія) (КСПЛ-14)
    Закохався Мойше в українку –
    А вона уперлась, хоч ти плач!
    Як заслав сватів удень до юнки -
    Гарбуза отримав, не калач.

    І йому у очі: «Схаменися!
    Як нам бути разом між людей?
    У очіпку я ходжу й спідниці,
    Християнка-бо, ти ж – іудей.»

    Той тоді свою ярмулку скинув,
    Довгі пейси геть із себе здер
    І дістав із дідової скрині
    Жупана, пістоля й револьвер.

    Відростив на лобі оселедця
    І козацькі вуса відпустив:
    Хоче так добитися до серця
    Українки – аж не має сил.

    Тютюну натовк у довгу люльку,
    На коня – і в Запорізьку Січ:
    В козаки записується хутко,
    Жупана не скинувши із пліч.

    Десь за рік він Січ свою покинув
    І в село до милої прибіг:
    Гнав коня три ночі безупинно -
    Збився кінь з копит і навіть з ніг.

    Не впізнати Мойше українці –
    Віддалася козакові в ніч...
    А лайдак схопився рано-вранці -
    На коня, у шпори – й згинув пріч…
    ...
    Час прийшов і перед Богом стати -
    Мойше вліз між вибраний народ,
    А його – за шкірку і - за грати:
    «Козакам немає жодних квот!»

    Мойше їм: «Ну, пацани, в натурі,
    Зуб даю, я ж Мойше, не козак!
    Просто закохався чисто здуру!
    Ось вам хрест! Та най ми трафить шляк!

    Поспитайте хоч в самого Бога –
    Він все бачить, знає все, атож!
    Хоч і Богу, певно, не до того –
    Та покликати могли б Його ж?»

    Бог прийшов. На Мойше глянув пильно
    І зітхнув: «Не турок, не козак…
    Знаю все Я, бачу – бо Всесильний,
    Та не впізнаю́ тебе ніяк…»


    23.10.2013


    Рейтинги: Народний -- (5.42) | "Майстерень" -- (5.44)
    Коментарі: (9) | "Бог і Мойше (horror - версія)"


  34. Кока Черкаський - [ 2013.10.22 09:56 ]
    Гаплик
    Жив-жив чоловік,
    Бац!-помер чоловік.
    Прийшов чоловіку, як кажуть, гаплик!
    І мудрість у тім є народна велика,
    Що кожен свого все ж діждеться гаплика!

    Гаплик-це кабздець,
    А кабздець - це гаплик,
    Нехай ти міцний і здоровий, як бик,
    Хоча й щонеділі свічки в церкві став,-
    А від гаплика ще ніхто не втікав!

    Нехай в тебе є золотий унітаз,
    Нехай п'ять жінок тебе люблять за раз,
    Нехай Папа Римський - твій корєш, і все ж-
    Від гаплика ти все'дно не втечеш!

    Хоч їж різні бади для моці і сили,
    Хоч пий молоко від святої кобили,
    Хоч нафаршируйся увесь часником-
    Та не розминутись тобі з гапликом!

    Про це можна було б писати й писати,
    Складати сонети, етюди, кантати,
    Та з гапликом - як з усім і усюди:
    КращЕ раз зустрітись, ніж сто раз почути!


    Рейтинги: Народний -- (5.24) | "Майстерень" -- (5.16)
    Коментарі: (5)


  35. Володимир Книр - [ 2013.10.21 19:01 ]
    Про героїв-визволителів
    Не один герой поліг,
    визволяючи барліг.

    2013


    Рейтинги: Народний 5.5 (4.91) | "Майстерень" -- (4.92)
    Прокоментувати:


  36. Уляна Світанко - [ 2013.10.21 13:10 ]
    Жінка-помідора
    Ось, не жінка, і не дівка – помідора,
    І не товста, не червона, не потвора…
    Додає словами фарби у салатик
    І не соромно гостей до столу звати.

    Обережно куштувати необхідно,
    Бо плями виразів її буде видно.
    А як пратимеш – згадаєш «маму й тата»,
    Гостру на язик цю помідору кляту.

    20.10.2013


    Рейтинги: Народний -- (5.44) | "Майстерень" -- (5.35)
    Коментарі: (8)


  37. Валерій Хмельницький - [ 2013.10.21 10:30 ]
    Бог і Мойше (horror - версія)
    Закохався Мойше в українку
    (Та була красуня вищий клас!) -
    Хоче взяти заміж… На вечірку
    Дівчину він кличе повсякчас.

    Відмовляє українка Мойші:
    «Як на вулицю з тобою вийду я?
    Ти в ярмулці, носиш довгі пейси –
    Засміє мене моя сім’я.»

    Але так її кохає Мойше, -
    Боже милий, я тебе молю! –
    Що ярмулку викидає зовсім,
    Пейси зістригає без жалю.

    (далі - видалено самоцензурою)


    21.10.2013


    Рейтинги: Народний -- (5.42) | "Майстерень" -- (5.44)
    Коментарі: (13) | "БіМ(l-в)"


  38. Володимир Книр - [ 2013.10.06 17:55 ]
    Про Тичину
    Не вивів би він "Партія веде!",
    то вивело б його НКВД.

    2013


    Рейтинги: Народний -- (4.91) | "Майстерень" -- (4.92)
    Прокоментувати:


  39. Володимир Книр - [ 2013.10.01 16:40 ]
    Щодо євроінтеграції (з актуального)
    Європо, danke, thanks, dziękuję, grazie
    за ту з тобою нашу інтеграцію!
    Нарешті й ми, ще й досі голодупі,
    з тобою вкупі! У великій купі!

    2013


    Рейтинги: Народний 5.25 (4.91) | "Майстерень" -- (4.92)
    Коментарі: (1)


  40. Володимир Книр - [ 2013.09.20 16:30 ]
    Evangelisti
    Come non il peggio specialista
    tra tutti gli altri specialisti
    dichiaro, che Linda Evangelista
    è la meglio tra gli evangelisti.

    2012


    Рейтинги: Народний -- (4.91) | "Майстерень" -- (4.92)
    Коментарі: (8)


  41. Володимир Книр - [ 2013.09.19 18:34 ]
    EURO-2012
    Jesli inaczej nie można,
    niech wtedy już pilka nożna
    wreszcie zjednoczyć pomoże
    teren “od morza do morza”.

    2012


    Рейтинги: Народний -- (4.91) | "Майстерень" -- (4.92)
    Прокоментувати:


  42. Володимир Книр - [ 2013.09.16 17:39 ]
    Ўспамін старога ленінца

    Ледзь вайна, з бліжэйшей з ўправ
    бюст я Леніна забраў.
    Цешыў бюст мяне щоночы
    лепш, чым нават бюст жаночы.

    2013


    Рейтинги: Народний -- (4.91) | "Майстерень" -- (4.92)
    Прокоментувати:


  43. Володимир Книр - [ 2013.09.15 17:24 ]
    Замечательная черта
    У каждого из на планете живущих есть
    как минимум одна замечательная черта.
    Черта закрытого (увы, очень редко) рта.
    Из-за которой, правда, ни высказаться, ни поесть.

    2013


    Рейтинги: Народний -- (4.91) | "Майстерень" -- (4.92)
    Прокоментувати:


  44. Володимир Книр - [ 2013.09.11 17:33 ]
    Ўспамін перажыўшага акупацыю
    Ледзь толькі вывучыў больш-менш "Ich bin, du bist...",
    як паявіўся зноў наш родны асабіст.
    Напомніў перш за ўсё, маўляў, "я есть, ты есть..." і
    каб завучыў то вой, надоўга ж змусіў сесці.

    2013


    Рейтинги: Народний -- (4.91) | "Майстерень" -- (4.92)
    Прокоментувати:


  45. Володимир Книр - [ 2013.09.08 17:55 ]
    Ўспамін байца загараджанаго атрада

    Усю вайну прайшоў без страт
    наш слаўны загарадатрад.
    А вось прынес нямала страт
    наш слаўны загарадатрад.


    Рейтинги: Народний -- (4.91) | "Майстерень" -- (4.92)
    Прокоментувати:


  46. Володимир Книр - [ 2013.09.07 17:23 ]
    Ўспамін піянера-героя

    Я немцам нарабіў быў спраў:
    катоў тапіў, пад дзверы сраў,
    паліў пакрышки, шыбы біў.
    Усё, што і да іх рабіў.


    Рейтинги: Народний -- (4.91) | "Майстерень" -- (4.92)
    Коментарі: (1)


  47. Володимир Книр - [ 2013.09.06 16:52 ]
    Ўспамін былога энкавэдыста
    За барацьбу з ворагом народа
    мне абяцана узнагарода,
    нейкі тып ордэна ці медалі.
    Ясна, нямецка. Шкада, не далі...

    2013


    Рейтинги: Народний -- (4.91) | "Майстерень" -- (4.92)
    Прокоментувати:


  48. Володимир Книр - [ 2013.09.05 17:58 ]
    Ўспамін героя-падпольшчыка
    Я ўсю вайну ў падполле прасядзеў.
    І не таму не выхадзіў, што бздзеў.
    Зачынены быў жонкай на замок,
    каб немцам выдаць нашых я не змог.

    2013


    Рейтинги: Народний -- (4.91) | "Майстерень" -- (4.92)
    Коментарі: (1)


  49. Володимир Книр - [ 2013.09.04 17:13 ]
    Штрафнікоў ўспамін
    Пагналі нас ў няроўны бой,
    дык ДАП* я засланіў сабой.
    Калі ж не засланіў быў ДАП,
    дык гэтаксама не бяда б...

    2013


    Рейтинги: Народний -- (4.91) | "Майстерень" -- (4.92)
    Прокоментувати:


  50. Володимир Книр - [ 2013.09.03 19:39 ]
    Ўспамін франтавіка
    Калі трапляўся дэзерцір,
    часць наша была вельмі рада,
    быў гэта шанс наладзіць цір
    рабятам з загарадатрада*!

    2013


    Рейтинги: Народний -- (4.91) | "Майстерень" -- (4.92)
    Прокоментувати:



  51. Сторінки: 1   ...   16   17   18   19   20   21   22   23   24   ...   33