ОСТАННІ НАДХОДЖЕННЯ
Авторський рейтинг від 5,25 (вірші)

Володимир Бойко
2026.06.23 17:18
Історія сповнена історичних парадоксів і парадоксальних істориків. Були царі, були і блазні, але щоби цар і блазень у одній особі? Що більше є нагарбаних територій, то більше їх бракує для повного щастя. Можна і концтабір у країні створити, а мож

Борис Костиря
2026.06.23 12:56
Протоптую стежину у снігах,
Єдину, неповторну і глибоку.
Іду снігами, нібито у снах,
Гамуючи ненависть і тривогу.

Протоптую стежину у полях
Прологом у небачене майбутнє,
Яка укаже подорожнім шлях,

Вячеслав Руденко
2026.06.23 12:03
Будь ласка! - Гра у сквош -
Дарунок нам на втіху,
Щоб у степах нічних
Не загубити слід!

В рожевих дзеркалах
Витають духи сміху.
Та нам їх не впізнать

хома дідим
2026.06.23 07:23
у своїй непрозорій стихії
віршувати
недбало як слід
відкидаючи ревнощі хитрі
розбиваючи сяючий лід
у коморі своїй
саркастичній
обдираючи рештки шпалер

Віктор Кучерук
2026.06.23 06:09
Сонце жаром запашіло
І відразу вітер стих, -
І вогнем взялося тіло,
І робити важче вдих.
Усього проймає потом
Й обпікає водночас, -
Сонце встало до роботи
І отак гартує нас.

Ірина Вовк
2026.06.23 01:44
Розділ III: КОЛИ ДЗВОНИТЬ СОФІЯ, ЗАТИХАЄ ПАРИЖ Це було навесні 1048 року. Київ тільки-но скинув із себе зимові кайдани, коли до Золотих воріт підходила пишна кавалькада заморських гостей – французьке посольство, очолюване єпископом Роже Шалон

Володимир Бойко
2026.06.22 14:33
Не хочете стати овочем на старості – їжте овочі замолоду. Глибше лизнеш – більше куснеш. Безкорислива любов корисніша для здоров’я. Сила мистецтва не залежить од сили звуку. Не втрачайте голову – шануйте працю перукаря. Політ думки був пере

Борис Костиря
2026.06.22 13:22
Я заблукав поміж дерев зимових,
І нитка Аріадни на снігу
Згубилася, немов прадавня мова,
Забруднена у лютому гріху.
Поміж дерев зимових я шукаю
Нитки, які врятують нас усіх.
Мене ж у сутінках чекає Каїн.
А сніг летить, як первозданний сміх.

Ірина Вовк
2026.06.22 12:20
Розділ II: РУНІЧНЕ КОЛО ПІВНІЧНОЇ КРОВІ Наступного дня після того, як золоте чорнило застигло на пергаменті, туман над Києвом змінився пронизливим північним вітром. Маленька Анна сиділа в дівочих покоях своєї матері, княгині Інгігерди. Тут пахло зовсі

хома дідим
2026.06.22 07:59
розкажи мені ще
про інакші дні
де так гарно було
із тобою
дай ліричного ще
відчуття мені
без потреби
сурми і двобою

Віктор Кучерук
2026.06.22 06:41
Неймовірно голосна
І проворна дуже, -
Покотилася луна
З-за ріки по лузі.
Повернулися назад
Наспіви веселі,
Ніби чути їх не рад
Нині хтось в оселі.

Світлана Пирогова
2026.06.21 21:58
Гортензія-красуня пишно квітне,
Вражає розмаїттям кольорів.
Розкішним покривається суцвіттям.
Побачив літній легіт - і зомлів.

І звідки тут ця пані елегантна?
Таких в саду ще досі не було.
Прикраса днини, вечора, світанку.

Олена Побийголод
2026.06.21 21:48
Михайло Ісаковський (1900-1973)

Був наказ йому – на захід,
    їй також – до чужини...
Йшли на фронти комсомольці
    Громадянської війни.

Йшли у військо, розставались,

Іван Потьомкін
2026.06.21 21:00
Лежать ляхи з юдеями,
Що за гарний викуп
Сторгувалися з Максимом,
Як із скрути вийти.
Вийти вийшли,
Та не в ті ворота.
А міська голота,
Себто ті,

Ірина Вовк
2026.06.21 20:09
Вона була вихована серед білого мармуру, кольорових мозаїк Софії та шелесту пергаментів у скрипторіях сонячного Києва періоду «золотого віку» Русі ХІ століття. Донька великого князя Ярослава Мудрого, вона мала стати живою печаткою у великій грі європейськ

Борис Костиря
2026.06.21 20:08
Прозорий ліс у сутіні прозорій.
Прозорий смуток дивиться в імлу.
Прозорий спокій п'є північні зорі.
Прозорий час читає ковилу.

Прозорий простір причаївся вчасно
У згусток нерозтрачених хвилин,
Плекає мрію дивну і незгасну

Іван Потьомкін
2026.06.21 17:06
Лежать ляхи з юдеями,
Що за гарний викуп
Сторгувалися з Максимом,
Як із скрути вийти.
Вийти вийшли,
Та не в ті ворота.
А міська голота,
Себто ті,

С М
2026.06.21 16:52
Давно вже я не сходив, зі своїх ей, пагорбів
Усе, що бачив я, прискорює рух мій, домів

Прилинь, до обличчя, устами своїми
Дивися далі, о дивися глибинно

Помаранчевий і синій
Кольори моїх чуттів

Іван Веселий
2026.06.21 16:50
Вдягнувши водолаза маску,
і вибравши спіралі час,
він ринув у місцеву прощу -
на дно духмяно гаслих трас.

Минулі виходи нестерпні
туди траплялися не раз,
та вірив він, що крізь ті терні,

Євген Федчук
2026.06.21 16:08
Скоро наші уже будуть, мабуть Крим звільняти.
Пора звідти москалів тих усіх виганяти.
Закінчилась лафа їхня, кришка вже «Кримнашу»,
Забираються усі хай у помийну Рашу.
Я дивлюсь на те, як нині москалі воюють,
Як укріплення бездумно вони в лоб штурмую

Борис Костиря
2026.06.21 12:48
Час тече, наче плинна вода
У сипучий і ніжний пісок.
Час крадеться, неначе біда
У сплетінні геройств і пасток.

Не повернеться трепетний час,
Час кохання, дивацтв, розставань,
Що розкажуть важливе про нас,

Роман Миронов
2026.06.21 12:33
У твоїх очах небагато спокою:
Більше – суму багряного, наперстів
Зі слів на оголених пальцях –

Аж до критичного струму.

У венах моїх більше правди,
Особливо, коли вони навиворіт –

Віктор Кучерук
2026.06.21 06:58
Так учора ласували,
Що ні хліба і ні сала
В хаті кумовій не стало,
Бо вечеряли ми сито
Через добру оковиту
І здорові апетити.
21.06.26

Вячеслав Руденко
2026.06.20 17:44
…як завжди непостійністю єства
покриті часу всі червневі дні,
тече в них пустотлива каніфоль,
в кору вростають диво скрипалі,

таємний сенс від зібраних речей
несе очам рясний глибокий зміст
і квітне між граніту капріфоль,

Борис Костиря
2026.06.20 13:06
В спіралі скручується час.
Змією обернеться простір.
Який у світі водолаз
Пірне в глибини, як на прощу?

Який у світі чародій
Поверне запахи заснулі?
На сцену вийде лицедій,

Ольга Олеандра
2026.06.20 12:39
Кожен ковток – це зустріч
сутностей доторком губ
спраглим, закоханим, дружнім –
творення нових сполук,
сильних, хоча й тимчасових,
повних ваги і смаку,
що стелять у серця основу
радість криштально тривку.

Іван Веселий
2026.06.20 11:23
Вийшов я в садок фазенди
на гармидер вранці.
Розвелось у нас хвазанів -
самців горлодранців!
І чого ж це у природі
навпаки, ніж в люду?!
І в хвазановім народі -
бачу ту ж невгоду!

хома дідим
2026.06.20 09:20
залишилося лише тебе хотіти
згадуючи всяке чи важливе
ще стоїть і пил виловлює з повітря
кухоль у якім бувало пиво
часоплин жорстокий і безрадний
зорі падають ніхто їх не підніме
каніфоль свої сердечні рани
змінюється все нещадні зміни

Віктор Кучерук
2026.06.20 06:30
Навесні стара верба
Запитала в клена:
Ну, не гарна я хіба
В одязі зеленім?
Бо не видно щовесни
Всім, кому цікаво,
В гущі листя кривини
І гілок трухлявих.

Іван Потьомкін
2026.06.19 21:02
Якщо не в пекло Господь мене спровадить,
а дасть (бозна за віщо) право обирати,
як маю жити в потойбічнім світі,
не спокушуся ні на рай, змальований Кораном,
ні на таке принадне для смертних воскресіння
(на подив родині й товариству).
Ні, попрошу

Мирон Шагало
2026.06.19 20:56
За спогадом летять думки
туди, на стежку ту знайому,
туди, де стигнуть колоски
у полі, недалеко дому.

Пшеничне поле. В тихий сум
знов починає огортати.
Це поле в серці я несу,

Артур Сіренко
2026.06.19 19:13
Колись давно, коли світ ще був молодим і білі хмари називали островами в синьому морі, а не шматками алабамської вати, які хтось (можливо, чорношкірий всезнайка Джо) спересердя підкинув в гору, я познайомився зі старим дідом на ім’я Годі. На відміну від Ґ

Юрій Лазірко
2026.06.19 16:39
о серце моє...
1.
пригадую...
це море дотиків
і поцілунків
оооооооооооо
о крила мої
полон обіймів

Світлана Пирогова
2026.06.19 15:46
Навколо світ - як молитовний спів,
Де кожен подих серце хмелем поїть.
У тихім надвечір'ї між дубів
Застигло літо в золотім спокої.

Таких солодких, трепетних ночей,
Такого шовку у високих травах,
Такого блиску зоряних очей

Борис Костиря
2026.06.19 12:50
Закінчився ярмарок. Блазні спочили,
Стоять у чеканні старезних карет.
Вони спромоглися на гордий учинок
І вже декламують прадавній сонет.
Лютують кати у сваволі безчинства.
Замовк неприкаяний ніжний кларнет.

Закінчився ярмарок. Стухлі ідеї

Охмуд Песецький
2026.06.19 12:10
Інерційне чекання того, на що чекаєш, здається безкінечною піснею зоряного неба, жодного куплета якої ти можеш не почути. Та твоя наука чекання не знає ні мойр, ні Кайроса, ні Гамлета. Тут не стежать за стрілками годинника. Тут обслуговують той механізм,
Останні надходження: 7 дн | 30 дн | ...
Останні   коментарі: сьогодні | 7 днів





 Нові автори на сторінці:

Володимир Кириленко
2026.06.20

Боговик Владислав Боговик Владислав
2026.06.18

Іван Веселий
2026.06.15

Надія Ляшук
2026.06.14

ВАСИЛЬ КУЗІВ
2026.06.11

Неїл Лорен
2026.06.08

Володимир Журавльов
2026.06.05






• Українське словотворення

• Усі Словники

• Про віршування
• Латина (рус)
• Дослівник до Біблії (Євр.)
• Дослівник до Біблії (Гр.)
• Інші словники

Тлумачний словник Словопедія




 
 
Поезія


  1. Володимир Сірий - [ 2011.03.25 16:49 ]
    Перебудова
    Город стискається у грядку,
    Косою змінюється серп,
    Вже навіть дід, не те, що дядько,
    Не «сер», та вже не в СССР.

    Тягав борінки – зараз грáблі,
    Змінив орало на рискаль,
    Дружину юності - на бабу,
    Утіху яру - на печаль.

    Од вітру щуляться тополі,
    Вербовий лист тече в моря,
    І духу зрілому доволі
    Сльози пообіч олтаря.

    25.03.11.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.53) | "Майстерень" 5.5 (5.55)
    Коментарі: (14)


  2. Наталія Буняк - [ 2011.03.25 15:07 ]
    Вінок вдягнула молода весна
    Зима бушує ! Не спинити бігу!
    Собою вкрила залежану траву
    Витрушує з подолу рештки снігу
    І не пускає у мій сад весну.

    А пташки вже співають між кущами
    Паруються! Гніздечко для тепла!
    Літають понад білими снігами,
    Шукаючи маленького стебла.

    Аж ось і сонце! Будить все навколо.
    Воно, як батько, землю огріва.
    Пішла зима, заструменіла полем,
    Вінок вдягнула молода весна!




    Рейтинги: Народний -- (5.35) | "Майстерень" -- (5.24)
    Прокоментувати:


  3. Оксанка Вовканич - [ 2011.03.25 14:00 ]
    Майбутнє є...
    Майбутнє є, чи вже його немає?
    Чи, може, світ закінчився давно?
    Мене вже звір самотності з’їдає
    І залягли бажання всі на дно.

    І в каятті притулку знов шукає
    Байдужість слів, не сказаних ніким.
    Та всі образи я свої прощаю
    Тим, хто мені простити не зумів.

    Я вже ніхто, хоча й ніким не була,
    Згоріла суть, прикинувшись вогнем.
    Та стогін мрій я досі з болем чую,
    І між щасливих, і серед богем.

    Навіщо мрії, роздуми навіщо?
    Коли до них не зможу я дійти.
    Бо це не сон, що стане завтра віщим,-
    Це просто бій без правил і мети.

    Та, що казати, що тепер казати?
    Пусті слова писати на папір.
    Хто мав минуле, той повинен знати,
    Що і майбутнє буде також з ним.


    Рейтинги: Народний -- (5.23) | "Майстерень" -- (5.25)
    Коментарі: (2)


  4. Наталія Буняк - [ 2011.03.25 13:03 ]
    Моя доля
    Не знаю, чи то Бог дарує долю,
    А чи гуляючи по полю,
    Вона сама мене знайшла,
    Та і до хати забрела
    І сіла ніби відпочити
    Та тут й лишилась в хаті жити,
    Хоч і не прошена була.

    Щоденно так господарює,
    А щастя скупенько дарує,
    Поводиться немов палач,
    Таке вже творить, що хоч плач.
    Й за що вона мене карає?
    Вже і молитва не спиняє
    ЇЇ гуляйства і хули.

    Шукаю щастя по закутах
    Воно ж сховалось десь в закрутах,
    В минулих днях мабуть лишилось,
    Тепер прошу хочби приснилось,
    Як я дитиною була
    І з ласки матері цвіла,
    А серця туга не чорнила.

    І так у сні я оживаю,
    Про дні щоденні забуваю,
    Бо сняться гори, ліс і луки
    І материнські ніжні руки
    Які голубили , ласкали
    І в Бога щастя все благали,
    Щоб доля доброю була.

    Та не так сталось, як гадалось,
    Що мріялось те не збувалось.
    Вітри занесли на чужину,
    Вже не повернуть в Україну.
    Одна потіха, краю воля,
    Що дарувала диво- доля
    То ж хай у щасті процвіта.







    Рейтинги: Народний -- (5.35) | "Майстерень" -- (5.24)
    Прокоментувати:


  5. Світлана Мельничук - [ 2011.03.25 13:49 ]
    ***
    Все шукаю оту середину.
    Золоту. Чи хай буде срібна.
    Рівновага в скрутну хвилину
    Мені часто буває потрібна.

    Коли рветься душа з емоцій,
    Колючками образ обростаю.
    ...На чиєму тепер ти боці,
    Я любов'ю живу чи граю?

    І здіймає мене на кпини
    Час нестримний і небезгрішний.
    "Бач, могла народити дитину,
    А обмежилась просто віршем."

    03.2011


    Рейтинги: Народний 5.44 (5.51) | "Майстерень" -- (5.56)
    Коментарі: (11)


  6. Венгер Емілія Опаленик - [ 2011.03.25 13:26 ]
    Колегам
    Колегам-дітям

    Не топчіть, не шматуйте, не бийте –
    Я й сама від вас скоро піду.
    І могилу мені ще не рийте –
    Все одно я не в неї впаду.
    І у Смерті нічого не вийде –
    Я її лиш від вас відведу,
    А сама не із нею піду.

    І у пенсію ще не женіте –
    Без роботи я не пропаду –
    Я й на тому, на кращому, світі
    Буду писарем в райськім саду.

    За гріхи проти Матері, діти,
    Не ображусь на вас, не озлюсь.
    А щоб вам безтурботніше жити, –
    Сублімуюсь, – а це – вознесусь.
    І вже там, на небесній орбіті,
    Я за вас, за живих, помолюсь.

    А до вас тільки в пам’ять вернусь…

    Венгер Мать
    26 січня 2008, ніч

    Сублімація – перехід тіла із твердого у вищий газоподібний, духовний стан, проминувши стадію пустої, несуттєвої води



    Рейтинги: Народний -- (5.5) | "Майстерень" -- (5.5)
    Коментарі: (1)


  7. Марина Карпінська - [ 2011.03.25 13:33 ]
    ***
    Она шила плюшевых собак, будучи совсем юной,
    она шила короткие платья, будучи старше.
    она была аннушкой с маслом на патриарших
    и падали головы с плечь и катились за ней...
    а ведь говорят,что с возрастом люди умнеют...
    это наверное, если пряди белеют
    а пальцы не держат уже так уверенно струны
    или поводья, - что у кого в руке.


    прищурь глаза, превращая свет фар в боке,
    кто все эти люди и куда они едут ?
    туда,где не быть никогда тебе.
    одной.
    теперь они двое с тобой,
    теперь они двое твои, не это ли счастье?

    Она шила длинные юбки, посыпая прошлое пеплом
    Она бы зашила рты всем, кто думал иначе.
    она бы сбежала от правды,а ведь так любила ее, свою,
    (в ее правде никто не мог ее обмануть)
    пусть иногда ей хотелось вновь оказаться в строю
    но были слова и поступки, которые значат
    гораздо больше несовершенных грехов
    ради которых надо бы стать святым на пол года.

    хочется теплой весны и мягкой погоды,
    хочется тишины и уединенья
    ждать его возвращенья с работы,
    собирать ягоды на варенье
    засыпать от его заботы,
    чуствуя,как он укрывает пледом,


    Рейтинги: Народний -- (5.36) | "Майстерень" -- (5.33)
    Коментарі: (1)


  8. Валерій Хмельницький - [ 2011.03.25 10:27 ]
    Володимир Висоцький. Ось і все, я покинув Росію (переклад з російської)
    Ось і все, я покинув Росію!
    І дівчатка мої у сльозах.
    Бо тепер я насіннячко сію
    На чужих Єлисейських полях.

    Ляпнув хтось у трамваї на Прєсні:
    «Та нема, він змотався, не плач!
    Ось тепер хай чужинцям цю пісню
    Пише там про Версальський палац!»

    Чую ззаду уривки я реплік:
    «Та не той, той поїхав - спитай!»
    «Ах, не той?» - і штовхають під ребра,
    І в таксі на колінах сидять.

    А той, з котрим сидів в Магадані, -
    З громадянської кореш війни, -
    Каже, що я пишу йому: «Ваня!
    Сумно, Ваня, мені тут кранти!»

    Я просився вернутись ще влітку,
    Я навколішки ледь не ставав…
    Та брехня! Не повернусь нізвідки,
    Бо нікуди і не виїжджав.

    А хто повірив – тримайте в дарунок,
    Щоб хороший фінал, як в кіно, -
    Вежу Ейфеля зразу в пакунок!
    А на здачу – заводи Рено!

    Я сміюсь, я вмираю від сміху.
    Як повірили цьому бруду?
    Не хвилюйтесь, я не поїхав.
    І не надійтеся - далі тут буду!


    25.03.2011


    Рейтинги: Народний -- (5.42) | "Майстерень" -- (5.44)
    Коментарі: (20) | "Владимир Высоцкий Нет меня, я покинул Расею..."


  9. Віктор Кучерук - [ 2011.03.25 08:07 ]
    Невже за те, що обминула слава...
    Невже за те, що оминула слава
    Сьогодні маю скаржитися право
    На долю, на людей і на державу,
    На творчі спілки і на Держвидав?..
    Скажу відверто і відповідально: -
    Якщо немає досі у читальнях
    Моїх книжок простих і геніальних,
    То я, мабуть, їх ще не написав…

    26.07.09.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.61) | "Майстерень" -- (5.87)
    Коментарі: (12)


  10. Віктор Кучерук - [ 2011.03.25 08:44 ]
    Рекомендовано до друку...
    Рекомендовано до друку
    Мого безсоння довгу муку,
    Моє натхнення, чисту совість,
    Мою невигадану повість.
    Мою упертість і терплячість,
    Рим простоту, слів важкуватість,
    І соромливість, і зухвалість,
    Що в кожнім слові поєднались.
    Моє приховане чекання,
    Припалі пилом сподівання.
    І сліз майбутніх запоруку –
    Рекомендовано до друку...
    16.07.09.


    Рейтинги: Народний -- (5.61) | "Майстерень" -- (5.87)
    Коментарі: (3)


  11. Ігор Павлюк - [ 2011.03.25 08:33 ]
    * * *
    Березень.
    Уб’ю печаль, як вовка,
    Справлю карту зоряних висот.
    Он пройшла шикарна полукровка –
    Весело і ласо у ласо
    Крил моїх і поглядів туманних.
    Відігрію кров свою на ній
    І повірю у небесну манну,
    Що, як сніг, розтане у вині.

    З перепадом настрою і тиску
    Я таку печаль переживу.
    Й наші абортовані дітиська
    Райську лоскотатимуть траву.

    Нам самим же –
    Жовта сіль світання,
    Тризуб-арфа...
    Музика доріг.
    Мого діда заповідь остання
    Кров’ю на березовій корі.

    Скрикнуть, мов сполохані ворони,
    Чорним цвітом ночі вишня, глід...
    Бачить риба сонячну корону
    Через лід.

    Хвора моя душенька грозою.
    Сніг – як дим.
    Він також відійде...

    Березень.
    Мов квітка Мезозою –
    Зірка над хрестом моїм зійде.

    15 бер. 11.



    Рейтинги: Народний -- (5.72) | "Майстерень" -- (5.75)
    Коментарі: (15)


  12. Марія Манорик - [ 2011.03.25 00:24 ]
    ***
    таке життя, що не пишуться вірші
    снують безладно, мов за стіною сусіди
    губляться в лабіринтах і в грудній клітці
    їм тісно, кажуть, що тісно

    випусти їх на прогулянку
    хай весну побачать і очі
    усередині уже нічим обідати
    покажи їм дощі і грози
    відпусти їх поки не пізно

    2010


    Рейтинги: Народний 5.38 (5.38) | "Майстерень" 5.25 (5.25)
    Коментарі: (1)


  13. Наталія Буняк - [ 2011.03.25 00:33 ]
    Люби її !
    Можна любити ,небо,сонце, зорі,
    Поля засіяні і запашні луги,
    Широке море, чи високі гори,
    Ліси, що зеленіють навкруги.

    Можна любити дівчину чарівну,
    Що заполонить душу молоду,
    І мріяти про музику весільну,
    В небо злетіти, в закоханім танку.

    Любити маму, яка дала крила,
    Й голубила голівоньку твою,
    Хрестом тебе у путь благословила,
    Собою заступала всю біду.

    Але ніколи не забудь країну
    В якій твоє коріння –Бога дар!
    Люби її, відстоюй до загину,
    Без неї зникне твого життя жар.




    Рейтинги: Народний -- (5.35) | "Майстерень" -- (5.24)
    Прокоментувати:


  14. Наталка Тактреба - [ 2011.03.25 00:31 ]
    99 днів до нового року

    колись вітрами розносились новини про погоду
    і древні люди малювали на деревах вічність
    і кожен знав, чого вартий і з якого роду
    і новий рік вітали десьу жовтні а не в січні

    а все змінилось й більшість з нас живе як більшість
    і меншості нема цікавості плести дурниці
    хтось думає що стали люди розумніші
    й розмінює життя на теревені та дрібниці

    крокуючи попереду засуджених на вічні пустощі
    сталевими рапірами він ранить прокажених
    у них серця гарячі, хоч ослаблі нутрощі
    не здатні стримати дволичних й навіжених...


    Рейтинги: Народний 5 (5.29) | "Майстерень" 5 (5.13)
    Коментарі: (2)


  15. Женя Бурштинова - [ 2011.03.25 00:53 ]
    SOS! HELP ME!
    Жила стабільно я зі школи,
    Ні вверх, ні вниз, ні крок ніколи,
    Життя в щоденник тільки п'ять,
    А тут, бац, ... кома двадцять п'ять!
    Швиденько зміряла сідниці,
    Лиш двадцять есем на спідниці.
    Мож' піднялась температура,
    І мій скелет одна халтура!
    Та ні, стабільно мінус п'ять,
    Де ж взялась кома двадцять п'ять?...
    Не спала п'ять ночей і днів:
    По п'ять фаланг, по п'ять зубів,
    В анфас - порядок, профіль клас -
    Три волоски і вуха в нас.
    А може тут глибокий зміст?
    Айкю моє пішло у ріст?!
    Чому б і ні, я жінка видна,
    Хіба що мало повновидна.
    Зате не треба гелю, спрею
    І не підхоплю гонорею...
    Не буду нині знову спати,
    Місця об'ємні обміряти.
    Давайте разом рахувать,
    Де взялась кома двадцять п'ять?!
    24.03.2011 р.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.49) | "Майстерень" -- (5.44) | Самооцінка 5
    Коментарі: (24)


  16. Віктор Ох - [ 2011.03.25 00:20 ]
    Запам’ятайте нас, друзі
    Ми, українці, все більш вимираєм.
    Сходить на пси колись дОбра порода.
    Скоро себе вже, мабУть, не згадаєм.
    Може згадають нас інші народи.

    Запам’ятайте нас, друзі-китайці!
    Ми, як і ви, любим кашу і сало.
    Крові, страждання, надмірної праці
    в нашій історії було чимало.

    Запам’ятайте нас, друзі-ірландці!
    Як ви ми терпіли імперськую пИху.
    Були і у нас славні збройні повстанці.
    Від голоду теж помирали ми тихо.

    Запам’ятайте нас, друзі-японці!
    Ми також культ предків колись шанували.
    Теж полюбляли блиск шаблі на сонці –
    по-самурайськи ми кОзакувАли.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.46) | "Майстерень" -- (5.43)
    Коментарі: (7)


  17. Алекса Павак - [ 2011.03.24 23:02 ]
    Обережно, пішоходе!
    Обережно, пішоходе! Не барись!
    Вліво-вправо дуже пильно подивись,
    Підійди до край дороги і постій, –
    Що там робиться на ній зрозумій!
    Обережно, пішоходе, пильним будь!
    Водіїв багато вирушило в путь.
    А тому щоб вберегтися від біди,
    Не скакай ти по шляху туди-сюди.
    Обережно пішоходе! І не грай,
    Бо життя у нас одне, запам’ятай!
    Берегти його завжди – клопіт твій,
    Тож, подумай, а тоді уже дій!!!


    Рейтинги: Народний -- (5.18) | "Майстерень" -- (5.13)
    Коментарі: (1)


  18. Алекса Павак - [ 2011.03.24 23:04 ]
    Прислухайся!
    Прислухайся! Природа щось шепоче:
    Шумінням вітру в верховіттях сосн,
    Листочком, що злетіти хоче
    Та падає під ноги серед рос.
    Прислухайся! Впусти добро у душу,
    Беззахисне круг себе захисти,
    Промов: «Я врятувати мушу
    Земну красу, від смерті вберегти!»


    Рейтинги: Народний -- (5.18) | "Майстерень" -- (5.13)
    Прокоментувати:


  19. Сергій Гольдін - [ 2011.03.24 22:24 ]
    * * *
    Шлях згубився в траві, у високих зелах,
    Де порожнім хатам снять зимові свята.
    Без чобіт і підків тяжко журиться шлях,
    Над спустілим селом тільки птах проліта.
    Лише в серпні, коли дозріва виноград,
    По бур’яну, покритому пилом, старий
    Повертається ґазда в занедбаний сад,
    Грона стиглі збирає і плаче сумний.


    Рейтинги: Народний -- (5.44) | "Майстерень" -- (5.52)
    Коментарі: (2)


  20. Ірина Незабудка - [ 2011.03.24 21:47 ]
    Весна
    Люблю весну – пору нових надій.
    Яка вселяє віру у найкраще.
    Вона дарує нам країну мрій.
    Тож вдасться подолати все найважче.

    До дна допито днів холодний чар.
    В моїх очах, твоя царівно ніжність.
    В моєму серці радість - ніби жар...
    Я возвеличую твою пахучу свіжість.

    Лечу за небокраєм навздогін.
    Думками кутаюсь у пурпурові хмари.
    І тихо долина зелений дзвін.
    Тривожать душу квітів чари.


    Рейтинги: Народний -- (5.38) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  21. Анастасій Гречкосій - [ 2011.03.24 21:01 ]
    Економічна реформа
    "Де ділась гречка?" - плаче Гречкосій.
    "Та нє тринди, - відказує Азаров, -
    Ти ніву кукурузою засій.
    На кой тобі другіх с.г. товаров!"


    Рейтинги: Народний -- (5.46) | "Майстерень" -- (5.45)
    Коментарі: (2)


  22. Анастасій Гречкосій - [ 2011.03.24 21:50 ]
    Чотко
    "Де ділась гречка?" - плаче Гречкосій.
    "Та нє тринди, - відказує Азаров, -
    Ти ніву кукурузою засій.
    На кой тобі другіх с.г. товаров!"


    Рейтинги: Народний -- (5.46) | "Майстерень" -- (5.45)
    Коментарі: (2)


  23. Анастасій Гречкосій - [ 2011.03.24 21:10 ]
    Другому Віктору
    Тепер у нас панує верховод.
    І справді: він - великий чоловік! -
    Начальник малоросів і заброд,
    що кров із Неньки смокчуть цілий вік.

    За здравіє, як звично, він почав
    і нібито повів реформи знов,
    Микола тільки гидко підкачав:
    капусту вже бананом поборов.


    Рейтинги: Народний -- (5.46) | "Майстерень" -- (5.45)
    Прокоментувати:


  24. Юрій Лазірко - [ 2011.03.24 20:29 ]
    таки скотитися
    таки скотитися де глибше де любов-
    не коло вибите із колії надії
    таки знайти в собі де плаче часто Бог
    за одинокий світ і за пекельне "тлію"

    побачити себе не цвяхом на хресті
    здаватися не тлінним не рабом ікони
    а розтектися денним світлом у куті
    кути спалити по самі небесні крони

    і дихати як сипляться з дощів церкви
    вдавати глибину в затяжках легеневих
    ставати рідним болем у чужому "ви"
    пустельником мандруючим по серцю лева

    і так світитися неначе світу брак
    і так любити кожну мить за мить завмерлу
    мені не світить вигасати де вже пак
    коли у грудях бій
    ...коли до неба жерла

    24 Березня 2011


    Рейтинги: Народний -- (5.67) | "Майстерень" -- (5.76)
    Коментарі: (20)


  25. Анастасій Гречкосій - [ 2011.03.24 20:42 ]
    Першому Віктору
    "Вікторе, куди сховавсь
    од своєї нації?
    А до булави як пхавсь -
    тож були овації!

    Може, на печі лежиш,
    граєшся з дітками?
    Чи з політики біжиш?"
    "Ні... присів за вами".


    Рейтинги: Народний -- (5.46) | "Майстерень" -- (5.45)
    Прокоментувати:


  26. Борис Бібіков - [ 2011.03.24 20:09 ]
    злива
    так вітри розривають померлі мушлі
    так пісок пропікає чаїна сльоза
    озирнися – з небес уже сходять груші
    і зникають в траву на сто років назад

    в час такий все густіший віконний погляд
    і, здається, ти знаєш: вода не мине
    та крізь вікна пливуть корабельні щогли –
    паперовий кораблик відносить мене

    і, здається, ти знаєш: вода між нами,
    дні пливуть, мов розбиті футбольні м’ячі,
    крізь гілки, не принесені голубами,
    крізь слова, по яких не ідуть дощі


    Рейтинги: Народний -- (5.54) | "Майстерень" -- (5.59)
    Коментарі: (13)


  27. Анастасій Гречкосій - [ 2011.03.24 18:20 ]
    Геніяльному лакузі
    Діма, ти давно лизав
    чоботи Кучмі?
    Ой, багацько ж собі взяв
    В милому ярмі!

    Нині лижеш туфлі Віті...
    Жаба вже не давить?
    Встане правда в нашім світі
    і тебе роздавить!


    Рейтинги: Народний -- (5.46) | "Майстерень" -- (5.45)
    Коментарі: (4)


  28. Оксана Антоненко - [ 2011.03.24 17:03 ]
    Ангел

    Одинокий ангел сломанные крылья
    Обронил на перекрёстка Вечного Пути:
    Он стал человеком, стал вселенской "пылью"
    И ему отныне некуда идти...

    За спиною - Эдем, впереди - безверье
    И тоска, что снова всё сожжёт внутри...
    Был ты мне хранителем, а теперь (ты верь мне!!!!)
    Я спрошу у Бога, как тебя спасти!!!

    Раненые крылья излечу надеждой,
    Муку, что в глазах твоих, исцелю слезой...
    Ангелом-хранителем был когда-то прежде?,
    Одинокий ангел, стань моей судьбой...


    Рейтинги: Народний -- (5.07) | "Майстерень" -- (5.06)
    Прокоментувати:


  29. Михайло Десна - [ 2011.03.24 17:14 ]
    Пам'яті преподобного Феофана сповідника, сигріанського
    Очистить ладан
    Твій Святий офорт,
    о Божа Матір!
    Як в трюмі клапан
    бруд скида за борт.
    Щоб знов - фарватер...

    До пірса храму
    весь сьогодні флот
    кида швартовий.
    Від тисяч шрамів
    мориться народ,
    хоча й фартовий.

    ***
    - На заздрість ржавий,
    кіль зробивсь скупим -
    шкодує "вроду",
    з котрої слави
    взяв, як молодим
    зійшов на воду.

    ***
    - У гніві серця
    гордощів штурвал
    шукає шторму...
    Терпець урвався:
    "Де дев'ятий вал?" -
    втрачає норму.

    ***
    - Двигун мастило
    їсть не переїсть
    в себе на судні.
    Уже несила
    курс сприймать, як вість,
    належно в будні.

    ***
    - Воліє свята
    палуба корми,
    бо всюди пусто.
    Спокус багато!
    Гостем із корчми
    іде розпуста.

    ***
    - З'явивсь на мостик
    новий капітан -
    сліпа зневіра.
    Понурий носик,
    в погляді - обман
    і поза звіра...


    *******

    О Матір Божа!

    Очистить ладан
    Образ Твій Святий
    превічно новий...
    Бо я лиш ладен
    гріх творити свій
    ... і дать швартовий.


    24.03.2011


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.48) | "Майстерень" -- (5.48)
    Коментарі: (7)


  30. Вітер Ночі - [ 2011.03.24 16:53 ]
    Капли яда...
    Капли яда
    на мутно-зелёных листьях,-
    тихо зреющие плоды смерти.
    Это Ты в восхожденьи к Христу
    тайно
    привела к гибели герцога Галеаццо.

    И
    в подвале тюремном, под рвом Родефоссо,
    будешь истину слова прятать в улыбке.
    «Величайшие реки текут под землёю».
    Как же мне возвратиться
    в тихую келью?!

    От апостола Павла
    прими подаянье.
    И кричи, и взывай, но прощенья не будет!
    Что же прячешь в сонете,- любовь
    или тайну
    капель яда на мутно-зелёных листьях?!


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.5) | "Майстерень" -- (5.53)
    Коментарі: (19)


  31. Олег Доля - [ 2011.03.24 15:43 ]
    Забули про печалі рідний фронт
    Мелодія розплющила ті очі,
    Що бачили всі дивовижі ночі,
    Зазорені фантазіями сну...

    Просвітою,як сонце до зіниці,
    Омилися дарунками криниці,
    І сон життя бажання повернув.

    Пробачивши побачене зимою,
    Своєму серцю,вкритому журбою,
    На щастя обирали горизонт.

    Того омріяного думкою кохання,
    Прийнявши від дощу весни вітання,
    Забули про печалі рідний фронт.



    Рейтинги: Народний -- (5.43) | "Майстерень" -- (0)
    Коментарі: (5)


  32. Ірина Людвенко - [ 2011.03.24 15:44 ]
    ПОГЛЯД В СПИНУ
    Просто зустріч, пoгляд в спину.
    Розійшлись.
    Снів яснити плутанину
    Не берись...
    Випадковість в'яже вузлик,
    Крекче аж.
    Фоторобот миті-музи
    Йде в тираж.
    І уже прив'яже болем
    До душі
    Погляд в спину. Стань-но ж, Доле!
    Не спіши...


    2010 Умань


    Рейтинги: Народний -- (5.46) | "Майстерень" -- (5.42)
    Коментарі: (9)


  33. Алексий Потапов - [ 2011.03.24 12:14 ]
    Взаимонепонимание
    finita la commedia

    (АВbа аbАВ аbbаА b) – рондель с кодой.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.5) | "Майстерень" -- (0)
    Коментарі: (30)


  34. Оля Лахоцька - [ 2011.03.24 09:24 ]
    ***
    Перелітних пісень і листів
    Дочекайся – ще навіть не квітень.
    Пілігримові мрією – дім,
    Як святе, а мені б – долетіти.

    А мені – найдорожче ім'я –
    І водою живою, і силою.
    ...Ти чекаєш мене, тільки я
    Надто довго вертаюся з вирію.


    Рейтинги: Народний -- (5.49) | "Майстерень" -- (5.5)
    Коментарі: (10)


  35. Мирон Шагало - [ 2011.03.24 09:57 ]
    Кучері (усмішка-бзік)
    Непокірні ку-чері
    півдоби кру-чені,
    проти волі власної
    мочені,
    мучені.

    Та подув лиш фен — злягли
    вабними френ-злями,
    щоб... художник мучився
    з римами,
    з пензлями.

    (2011)


    Рейтинги: Народний -- (5.46) | "Майстерень" -- (5.41)
    Коментарі: (5)


  36. Віктор Кучерук - [ 2011.03.24 08:33 ]
    Побачення

    Далекий обрій, вечором погашений,
    Давно дрімає в ночі на плечі, -
    А ми удвох принишкли на побаченні,
    Ялозячи сідничками корчі.
    Ховаємося в тиші під березами
    І думаємо, певно, про одне:
    - Мене любов до тебе підперезує…
    - Мене від тебе вірність не хитне…
    До ранку нас гукають за дібровою
    Стривожені, засмучені батьки.
    Не одзиваємось, захоплені розмовою,
    Торкаючись щокою до щоки.

    23.03.11.


    Рейтинги: Народний -- (5.61) | "Майстерень" -- (5.87)
    Коментарі: (4)


  37. Сонце Місяць - [ 2011.03.24 02:19 ]
    ~ Крихти містерій (І)~
     
    Чуттєвість безвільна мов риб’ячий усміх
    під незворушно тонованим небом

    Королівна Маб у палаці розпусти
    я - той Адам, що лишає свій Едем
    не зітхай мій тімпане, кімвали мовчите
    тиша знає власні мольфарські танці

    Півдотики світла, обгорткове мито
    нaйлонові безфалангові пальці
    Її погляд як поцілунок блюзнірства
    мій подих терпкий & тьмяно- сріблястий

    Стихійні глибини сакрального дійства
    трояндово- оксамитові яства
    дзиґар іржавіючої порцеляни
    смарагдово- моторошний резонанс

    Опівніч розлито в Адамові плями
    Маб - королева тіней ~ леткий каданс



    7/




     




    Рейтинги: Народний -- (5.48) | "Майстерень" -- (5.5)
    Коментарі: (37)


  38. Ірина Білінська - [ 2011.03.24 00:57 ]
    СЬОГОДНІ ЗАЙВІ ВСІ СЛОВА...
    Сьогодні зайві всі слова,
    і промовляти їх не треба.
    Якщо ти любиш, то - жива.
    А як живеш, то є потреба
    шукати щастя на землі
    в собі і там, де невідомість.
    Бо ми великі і малі.
    Нас – у Пальмірі, і в Содомі…
    Поміж споріднених сердець
    шукаємо на себе схожих.
    І кожен сам собі творець,
    по волі власній і по Божій.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.45) | "Майстерень" -- (5.41)
    Коментарі: (8)


  39. Борис Бібіков - [ 2011.03.23 22:36 ]
    острови
    вони до тебе йдуть, мов плач старих дельфінів –
    розплесканих морів забуті острови
    спиняється пісок – і ти вже не покинеш
    їх зграями птахів, бо ти у них – живий

    і ти крізь них пливеш, хоча давно – крізь себе,
    лиш моляться чайки за зниклі кораблі
    і стомлений прибій ущухне поміж ребер,
    неначе біль води, що так тобі болів

    неначе ти – розм’як, бо дихаєш водою,
    неначе порівнявсь із дикістю морів
    неначе вже прийшли, і стали за тобою,
    і стали у тобі, і просять, щоб зберіг



    Рейтинги: Народний 5.25 (5.54) | "Майстерень" 5.25 (5.59)
    Коментарі: (4)


  40. Борис Бібіков - [ 2011.03.23 22:30 ]
    весна
    цю весну ти пізнаєш спочатку навпомацки, потім –
    у лице, наче програних коней циганський барон,
    коли темне повітря, немов незагоєний постріл,
    обступає тебе і в пітьмі прилипає до скронь

    ти ці ребра сухі, це торішнє каштанове листя,
    вигрібаєш із пам’яті, наче святий перегній,
    й оживають річки, за які я щоночі молився
    молитвами твоїми, і риби росли у мені

    й кожне слово тепер – догори перевернутий лютий,
    по якому горять і горять тонконогі свічки,
    по якому ми знаємось більше на людях і люті,
    наче пси, що тамують свій плач об шорсткі язики

    по якому до хрипу уже відспівали вокзали,
    лиш в старих кінескопах застигло німує кіно…
    так приходить весна, про яку ти мені вже казала,
    та, яку, мов себе, ти колись пізнаєш все одно…


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.54) | "Майстерень" -- (5.59)
    Коментарі: (2)


  41. Катя Тихонова - [ 2011.03.23 20:13 ]
    Виліпила...
    Я виліпила із глини велике сонце весняне,
    І в небо його, мов птаху, із рук своїх відпустила.
    Бо так вже давно чекала, що темрява в безвість кане,
    Я довго його, яскраве, мов долю свою ліпила...

    Я виліпила із глини проміння його тендітне,
    Прозору високу душу, що сотні людей пригорне,
    Я виліпила із глини гарячеє сонце світле,
    Бо світло, неначе щастя, - велике, непереборне!


    Рейтинги: Народний -- (5.38) | "Майстерень" -- (5.33)
    Коментарі: (3)


  42. Мері Кузьменко - [ 2011.03.23 20:47 ]
    Якби ти знав
    Якби ти знав
    Як мріється під вечір
    Під сині стіни.
    І вітри з віконних рам,
    Коли раптово
    І, як завжди, недоречно
    Ліхтар розігрує
    Переді мною сцени драм.

    Якби ти знав
    Про несказанну ніжність,
    Яка за мене більша у стократ.
    Я загубилась поміж довгих тижнів
    І у системі
    Знаних всім координат…

    Якби ти знав
    Скільки в житті моєму
    З тобою є пов’язаних подій.

    Якби ти знав…
    Ти б точно не дозволив
    Бути в цю мить
    Між стін і рам
    Одній.


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0) | Самооцінка 6
    Прокоментувати:


  43. Олег Доля - [ 2011.03.23 20:00 ]
    Максималізм
    Хочу конкретику ,а ллється лиш вода,
    Письмова безпринципність,то наслідки морозу,
    Бува перо ламається,на диво не шкода,
    То від натхненності?Бувальщина..та проза.

    Ти тільки спробуй сенс вірша знайди.
    Це лиш моєї істини три клякси,
    Моя фантазія- то дурості плоди,
    Лакована молекулами вакси.

    Максималізм юнацький - це ще та біда,
    То голова (де все не по поличках),
    Коли,здається,всі слова продав,
    Зосталась рим лише набута перекличка.


    Рейтинги: Народний -- (5.43) | "Майстерень" -- (0)
    Коментарі: (9)


  44. Іван Потьомкін - [ 2011.03.23 20:55 ]
    Паганіні

    У Паганіні є щось демонічне.
    Так грає той, хто продав душу дияволу
    З архіву Ватикану

    Як флажолету, здається, нема вже сил для лету
    І, мов той жайвір, зависає він у високості,
    І пада раптом грудкою од млості,
    Знай: то Ніколо Паганіні творить диво,
    Аби злетіть на височінь незвідану іще.
    То холодом, то жаром серце обпече,
    Щоб у фіналі захлинувсь ти в звуків зливі.
    ...Та ось упав він сам. І, мабуть, вже не встане.
    Лиш скрипка з ним. Горнеться, мов немовля до татка,
    І щось своє шепоче поза тактом...
    А він куйовдить безсило струни. Не смичком – руками.
    І ронить в розпачі сльозу, бо неба вже нізащо не дістане.
    І скрипка теж із Паганіні плаче невблаганно,
    Мінором віддає свою любов останню.









    Рейтинги: Народний -- (5.63) | "Майстерень" -- (5.87)
    Коментарі: (1)


  45. Ірина БрУнда - [ 2011.03.23 20:31 ]
    хочунадах
    А я хочу на дах – говорити із ніччю про все,
    і розкинувши руки, ловити зірки ув обійми…
    і з отарами снів – що, мов хмари лінивих гусей,
    зачіпають шпилі, у надії, що місто їх прийме…

    а я хочу на дах, де не чується плину хвилин,
    тільки скрипи вітрів на пюпітрі старої антени…
    щоб привів мене там, де буваєш лиш тільки один,
    залишаючи маски свої сірим привидам із мізансцени.

    а я хочу на дах, де давно не рахуються дні,
    де весна крізь склепіння збігає дощами розтало…
    щоб спина до спини, й щоб мурашки по спинах одні,
    поки два божевілля за руки, до ранку – змовчались…

    09.03.2011


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.5) | "Майстерень" -- (5.5)
    Прокоментувати: | "дах, вітер, свобода, двоє, дихання, мовчання"


  46. Юлія Радченко - [ 2011.03.23 19:11 ]
    Ми не торкнулись ні сердець, ні гроз…
    Ми не торкнулись ні сердець, ні гроз…
    Ви вдвох були (в розораних степах)…
    Це просто висохлий слабкий мороз
    Весняним містом розсипає страх…

    Під ноги трусить. У думки калюж,
    Що тріскотять від болю (за тепло)…
    А нам здається: не асфальт, а плюш
    Торкнувся ніг й не стримався… На зло

    Усім розлукам - спрощення зорі...
    Краплинним щемом обезсилить дощ...
    Ввібрали радість ночі-янтарі
    Блискучих ліній, перехресть і площ

    В суглобах – щастя…Стримана блакить
    (над ліхтарями) плазменно кровить…
    В степах далеких – скривдженість мовчить…
    Весна і Вам колись переболить..

    Слова молитви з уст зірвуться… Вдвох
    Ми переступимо хистку межу…
    Для Вас (під серцем) зберігає Бог
    Те, що сама я вже не збережу…
    2011 рік


    Рейтинги: Народний -- (5.45) | "Майстерень" -- (5.5)
    Коментарі: (2)


  47. Юлія Фульмес - [ 2011.03.23 18:23 ]
    *-*-*
    Добрий шпигун має бути безмовний до хрипу.
    Жити у тіні і не залишати сліди.
    Добрий шпигун у садку не хворітиме грипом,
    аби вивчати у шахах підземні ходи.
    В нього уста татуйовані знаком "таємно",
    в нього кишені
    наповнені кодами слів, ніби цукерками.
    І турпутівкою в Ємен,
    І свіжоспеченим паспортом майже у спів-
    авторстві з темними силами Ставки.
    Резонно,
    серед чужинців ніколи не буде один.
    Добрий шпигун нашпигований вмінням бонтону,
    Тільки у гості до мене його не веди.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.52) | "Майстерень" -- (5.53)
    Коментарі: (16)


  48. Марія Гончаренко - [ 2011.03.23 18:34 ]
    Джидду
    ***
    Я дивлюсь на обличчя Джидду
    час завершив свою роботу
    і робота ця досконала

    Я дивлюсь на обличчя Джидду
    юнаки не бувають такими вродливими
    юнаки не бувають такими натхненними
    юнаки не мовчать так мудро

    Я дивлюсь на обличчя Джидду
    час виліпив його звуком тиші
    *


    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Коментарі: (12)


  49. Володимир Шевчук - [ 2011.03.23 18:20 ]
    Сутінки
    Сутінки згустились; що тобі до цього?
    Це ж моя дорога, мій крутий обрив!..
    Вдосталь було щастя, жаль, лише німого,
    А тепер, на лихо, сум заговорив.

    …Я розчарувався. Підпалили крила
    І горять без диму, а душа ж нова!..
    Точно пам’ятаю – ти мене любила,
    Тільки не згадаю за які слова.

    08.02.2011 р.


    Рейтинги: Народний 5.33 (5.48) | "Майстерень" 5.25 (5.38)
    Коментарі: (3)


  50. Володимир Сірий - [ 2011.03.23 17:45 ]
    *--*--* / берізки підмітали /

    Берізки підмітали небеса
    У темпі подиху поземки.
    Окроплювала віники роса
    І хмар мелися оберемки.

    Антени злаків ладили зв'язок
    Із сонцем на тремкім ефірі,
    І чорно - білий бузько крок у крок
    Ходив по ниві землеміром.

    Усе єдналось - небо і земля,
    Рослини й сонце, птахи й земноводні,
    Лиш ти дивилась гордо звіддаля
    Не митарства самотнього Володі.

    Хоча б тоді , як сонце кине світ цей
    Явись в обіймах удушити відчай.

    23.03.11.


    Рейтинги: Народний -- (5.53) | "Майстерень" -- (5.55)
    Коментарі: (5)



  51. Сторінки: 1   ...   1193   1194   1195   1196   1197   1198   1199   1200   1201   ...   1829