ОСТАННІ НАДХОДЖЕННЯ
Авторський рейтинг від 5,25 (вірші)

хома дідим
2026.06.22 07:59
розкажи мені ще
про інакші дні
де так гарно було
із тобою
дай ліричного ще
відчуття мені
без потреби
сурми і двобою

Віктор Кучерук
2026.06.22 06:41
Неймовірно голосна
І проворна дуже, -
Покотилася луна
З-за ріки по лузі.
Повернулися назад
Наспіви веселі,
Ніби чути їх не рад
Нині хтось в оселі.

Світлана Пирогова
2026.06.21 21:58
Гортензія-красуня пишно квітне,
Вражає розмаїттям кольорів.
Розкішним покривається суцвіттям.
Побачив літній легіт - і зомлів.

І звідки тут ця пані елегантна?
Таких в саду ще досі не було.
Прикраса днини, вечора, світанку.

Олена Побийголод
2026.06.21 21:48
Михайло Ісаковський (1900-1973)

Був наказ йому – на захід,
    їй також – до чужини...
Йшли на фронти комсомольці
    Громадянської війни.

Йшли у військо, розставались,

Іван Потьомкін
2026.06.21 21:00
Лежать ляхи з юдеями,
Що за гарний викуп
Сторгувалися з Максимом,
Як із скрути вийти.
Вийти вийшли,
Та не в ті ворота.
А міська голота,
Себто ті,

Ірина Вовк
2026.06.21 20:09
Вона була вихована серед білого мармуру, кольорових мозаїк Софії та шелесту пергаментів у скрипторіях сонячного Києва періоду «золотого віку» Русі ХІ століття. Донька великого князя Ярослава Мудрого, вона мала стати живою печаткою у великій грі європейськ

Борис Костиря
2026.06.21 20:08
Прозорий ліс у сутіні прозорій.
Прозорий смуток дивиться в імлу.
Прозорий спокій п'є північні зорі.
Прозорий час читає ковилу.

Прозорий простір причаївся вчасно
У згусток нерозтрачених хвилин,
Плекає мрію дивну і незгасну

Іван Потьомкін
2026.06.21 17:06
Лежать ляхи з юдеями,
Що за гарний викуп
Сторгувалися з Максимом,
Як із скрути вийти.
Вийти вийшли,
Та не в ті ворота.
А міська голота,
Себто ті,

С М
2026.06.21 16:52
Давно вже я не сходив, зі своїх ей, пагорбів
Усе, що бачив я, прискорює рух мій, домів

Прилинь, до обличчя, устами своїми
Дивися далі, о дивися глибинно

Помаранчевий і синій
Кольори моїх чуттів

Іван Веселий
2026.06.21 16:50
Вдягнувши водолаза маску,
і вибравши спіралі час,
він ринув у місцеву прощу -
на дно духмяно гаслих трас.

Минулі виходи нестерпні
туди траплялися не раз,
та вірив він, що крізь ті терні,

Євген Федчук
2026.06.21 16:08
Скоро наші уже будуть, мабуть Крим звільняти.
Пора звідти москалів тих усіх виганяти.
Закінчилась лафа їхня, кришка вже «Кримнашу»,
Забираються усі хай у помийну Рашу.
Я дивлюсь на те, як нині москалі воюють,
Як укріплення бездумно вони в лоб штурмую

Борис Костиря
2026.06.21 12:48
Час тече, наче плинна вода
У сипучий і ніжний пісок.
Час крадеться, неначе біда
У сплетінні геройств і пасток.

Не повернеться трепетний час,
Час кохання, дивацтв, розставань,
Що розкажуть важливе про нас,

Роман Миронов
2026.06.21 12:33
У твоїх очах небагато спокою:
Більше – суму багряного, наперстів
Зі слів на оголених пальцях –

Аж до критичного струму.

У венах моїх більше правди,
Особливо, коли вони навиворіт –

Віктор Кучерук
2026.06.21 06:58
Так учора ласували,
Що ні хліба і ні сала
В хаті кумовій не стало,
Бо вечеряли ми сито
Через добру оковиту
І здорові апетити.
21.06.26

Вячеслав Руденко
2026.06.20 17:44
…як завжди непостійністю єства
покриті часу всі червневі дні,
тече в них пустотлива каніфоль,
в кору вростають диво скрипалі,

таємний сенс від зібраних речей
несе очам рясний глибокий зміст
і квітне між граніту капріфоль,

Борис Костиря
2026.06.20 13:06
В спіралі скручується час.
Змією обернеться простір.
Який у світі водолаз
Пірне в глибини, як на прощу?

Який у світі чародій
Поверне запахи заснулі?
На сцену вийде лицедій,

Ольга Олеандра
2026.06.20 12:39
Кожен ковток – це зустріч
сутностей доторком губ
спраглим, закоханим, дружнім –
творення нових сполук,
сильних, хоча й тимчасових,
повних ваги і смаку,
що стелять у серця основу
радість криштально тривку.

Іван Веселий
2026.06.20 11:23
Вийшов я в садок фазенди
на гармидер вранці.
Розвелось у нас хвазанів -
самців горлодранців!
І чого ж це у природі
навпаки, ніж в люду?!
І в хвазановім народі -
бачу ту ж невгоду!

хома дідим
2026.06.20 09:20
залишилося лише тебе хотіти
згадуючи всяке чи важливе
ще стоїть і пил виловлює з повітря
кухоль у якім бувало пиво
часоплин жорстокий і безрадний
зорі падають ніхто їх не підніме
каніфоль свої сердечні рани
змінюється все нещадні зміни

Віктор Кучерук
2026.06.20 06:30
Навесні стара верба
Запитала в клена:
Ну, не гарна я хіба
В одязі зеленім?
Бо не видно щовесни
Всім, кому цікаво,
В гущі листя кривини
І гілок трухлявих.

Іван Потьомкін
2026.06.19 21:02
Якщо не в пекло Господь мене спровадить,
а дасть (бозна за віщо) право обирати,
як маю жити в потойбічнім світі,
не спокушуся ні на рай, змальований Кораном,
ні на таке принадне для смертних воскресіння
(на подив родині й товариству).
Ні, попрошу

Мирон Шагало
2026.06.19 20:56
За спогадом летять думки
туди, на стежку ту знайому,
туди, де стигнуть колоски
у полі, недалеко дому.

Пшеничне поле. В тихий сум
знов починає огортати.
Це поле в серці я несу,

Артур Сіренко
2026.06.19 19:13
Колись давно, коли світ ще був молодим і білі хмари називали островами в синьому морі, а не шматками алабамської вати, які хтось (можливо, чорношкірий всезнайка Джо) спересердя підкинув в гору, я познайомився зі старим дідом на ім’я Годі. На відміну від Ґ

Юрій Лазірко
2026.06.19 16:39
о серце моє...
1.
пригадую...
це море дотиків
і поцілунків
оооооооооооо
о крила мої
полон обіймів

Світлана Пирогова
2026.06.19 15:46
Навколо світ - як молитовний спів,
Де кожен подих серце хмелем поїть.
У тихім надвечір'ї між дубів
Застигло літо в золотім спокої.

Таких солодких, трепетних ночей,
Такого шовку у високих травах,
Такого блиску зоряних очей

Борис Костиря
2026.06.19 12:50
Закінчився ярмарок. Блазні спочили,
Стоять у чеканні старезних карет.
Вони спромоглися на гордий учинок
І вже декламують прадавній сонет.
Лютують кати у сваволі безчинства.
Замовк неприкаяний ніжний кларнет.

Закінчився ярмарок. Стухлі ідеї

Охмуд Песецький
2026.06.19 12:10
Інерційне чекання того, на що чекаєш, здається безкінечною піснею зоряного неба, жодного куплета якої ти можеш не почути. Та твоя наука чекання не знає ні мойр, ні Кайроса, ні Гамлета. Тут не стежать за стрілками годинника. Тут обслуговують той механізм,

хома дідим
2026.06.19 08:19
стояв мовчав дивився
на останній
багряний кленовий листок
на дереві під під’їздом
думаючи про своє
про листок хай останній
який ще
повисить ще нічо ще ого

Віктор Кучерук
2026.06.19 07:02
Вогнем негаснучим москва
Охоплена місцями, -
Лягла завіса димова,
Як Божий гнів, на храми.
Зійшла покара із небес
На москалів за вчинки,
Що спонукали світ увесь
Здійснить переоцінку

Роксолана Вірлан
2026.06.19 06:21
Жвріє вогник знеднілого сонця за містом -
встигну іще присмалити цигарку думок.
Вітер лабає на кабелях пісню джазисту,
свінг одтанцьовує - скок- йому все - перескок.

Не поспішаю сьогодні. Запаривши м'яти,
ковзаю поглядом з лоджії -з лету птахів.

Тетяна Левицька
2026.06.19 06:18
Коли облітала акація біла
і падав додолу обпечений цвіт,
я невиліковно любов'ю хворіла,
бо ліків від неї не вигадав світ.

Світилися очі небесним опалом,
шалено у грудях вистукував пульс.
Та Єва в мені крізь віки воскресала

С М
2026.06.18 22:09
Танець у піску на морі ]

Атож, ось і ми, а точніш, ось і я, сам-один
Видимі речі, які були спільними, о давніше
Пам’ять розтягується, я вражений, чому би ні
Бо це був прегарний час, я сміявся
Часи змінилися, недосяжна ти, я не можу скаржитись
Були

Євген Федчук
2026.06.18 20:12
Коли війна закінчилась, москалі завзято
Узялись про перемоги книжечки писати.
Тонни книжок написали про Московську битву,
Як їм удалося вперше ворога розбити,
Сталінградську, Курську, звісно, про взяття Берліна,
Як поставили фашистів вони на коліна.

Іван Потьомкін
2026.06.18 20:04
Війни невигойні стигмати.
Печаль Арахна тче і тче.
Виходить на узвишшя Мати
І руку прикладає до очей.
Кого там надивляє, – не питайте.
Про те в нас знають навіть малюки...
...Війни невигойні стигмати,
Невжеж ви оселились навіки?

Артур Курдіновський
2026.06.18 14:21
Лютує сіре небо грозове.
Живуть під ним приборкані міщани.
Безпосередність малюка Жерве
Зустрілася з підступністю Вальжана.

Знов заглушають Божу благодать
Реальності приземлені куплети.
Нічого не змінилося. Дзвенять

Володимир Бойко
2026.06.18 12:57
Ми зійшлися, щоб множився рід,
Щоб зростав український нарід,
Та життя скерувало не так -
Ми злучали котів і собак.

Бо найперше цінує наш рід
Непоганий стабільний дохід,
А як треба продовжити рід -
Останні надходження: 7 дн | 30 дн | ...
Останні   коментарі: сьогодні | 7 днів





 Нові автори на сторінці:

Володимир Кириленко
2026.06.20

Боговик Владислав Боговик Владислав
2026.06.18

Іван Веселий
2026.06.15

Надія Ляшук
2026.06.14

ВАСИЛЬ КУЗІВ
2026.06.11

Неїл Лорен
2026.06.08

Володимир Журавльов
2026.06.05






• Українське словотворення

• Усі Словники

• Про віршування
• Латина (рус)
• Дослівник до Біблії (Євр.)
• Дослівник до Біблії (Гр.)
• Інші словники

Тлумачний словник Словопедія




 
 
Поезія


  1. Мирон Шагало - [ 2012.10.18 13:54 ]
    Малим дівчатком увійшла
    Малим дівчатком увійшла —
    так, на хвилинку мовби,
    а стільки світла і тепла
    подарувала! Щоби...
    піти за літом, і немов
    десь по межі, по грані.
    Ах, осінь нам лишає знов
    лиш хмари, вітром гнані.
    І хоч далеко смутна мить,
    і вже нові стрічання,
    чомусь аж досі ще бринить
    одна струна печальна.

    (10.2012)


    Рейтинги: Народний -- (5.46) | "Майстерень" -- (5.41)
    Коментарі: (4)


  2. Устимко Яна - [ 2012.10.18 13:58 ]
    осінь світу
    зникає вогка далина
    у пасмі сонного туману
    приходить час пересторог
    не спить посивілий Cварог
    збирає в кошіль білу манну
    біля розбитого млина

    надвечір сяде птах його
    на перев'язане рамено
    затягне пісню вітрову
    о птаху як її зовуть
    що приворожує роменом
    що з кузні викрала вогонь?

    вона нечутно одійшла
    вона тепла не залишила
    в зіниці гасла далина
    і шелех листя долинав
    і забирав cварожу силу
    і осінь падала на шлях


    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Коментарі: (4)


  3. Тетяна Олещенко - [ 2012.10.18 12:03 ]
    ***
    Я сліпну від тебе, немовби від сонця,
    хоч знаю, що світу – не тільки в віконці.
    Дивитись не можу. І хочу дивитись.
    Відступиш. Забудеш. Болітиме несамовито.
    2012


    Рейтинги: Народний -- (5.43) | "Майстерень" -- (5.33)
    Коментарі: (1)


  4. Валерій Хмельницький - [ 2012.10.18 12:25 ]
    Черешневе намисто
    У село я приїхала з міста
    І, "врубавшись у фішку" "на раз",
    Одягла черешневе намисто -
    Цю смачну і найкращу з прикрас.

    Із соломи сплела капелюшка,
    Із ромашок, волошок - вінок,
    А сережки із вишень на вушка
    Почепила - й пішла на ставок.

    Засмагала в самому намисті
    (Навкруги був густий очерет)
    І збирала з латаття і листя
    Запашний і духмяний букет.

    Уявляла, що я - Greta Garbo,
    А коханий (нехай буде!) - Brad.
    У болоті про щось дуже гарно
    Кумкав жабок маленьких дует.

    Я їх слухала досить прихильно
    І кричала: "Bravissimo!", "Віs!" -
    На овації й оплески сильні
    В очерет враз хлопчина прибіг

    Несміливий, наївний... Юначе,
    Ще не бачив такої краси?..
    Підвелась - ненароком неначе
    Доторкнувся моєї коси...

    Подала йому руку: "Я - Катя!" -
    Зашарівся і поряд приліг...
    З очерету дивились булькаті
    Оченята двох жабок малих.


    18.10.2012


    Рейтинги: Народний -- (5.42) | "Майстерень" -- (5.44)
    Коментарі: (23) | "Уляна Дудок Cільська замальовка II"


  5. Катя Тихонова - [ 2012.10.18 12:24 ]
    Осіння молитва
    У прожилках неба –
    Листя паркових кленів,
    Ще світиться сонцем,
    Змахнувши маленьку сльозу.
    У гніздах на гіллі
    Ворони про щось теревенять
    І вітру немає,
    І миті повільно повзуть.
    Осінні такі,
    що хочеться дихати ними
    Надихатись вволю,
    Набрати у серце тепла.
    Прости нам, Всесильний,
    Ми знову крокуємо в зими,
    Не відаєм броду.
    Майбутнє – імлиста імла.
    Снігами, снігами –
    На листя червоне, зелене
    Снігами, снігами,
    І холод
    В серцевий м’яз…
    У прожилках неба
    Ще сонячно світяться клени.
    їм хочеться дуже
    побачити сонце у нас…


    Рейтинги: Народний -- (5.38) | "Майстерень" -- (5.33)
    Коментарі: (2)


  6. Нико Ширяев - [ 2012.10.18 11:33 ]
    Рецепт
    Обзаведись на досуге какой Наташею.
    Береги нервы.
    Это не должна быть совсем уж мания.
    Нужно своего рода бесстрашие,
    Своего рода увереннность,
    Что ты первый
    На острие сознания.
    А иначе оно не везёт, не везёт.
    И вокруг возникает не кислород,
    А один азот.
    Курская магнитная аномалия
    Непременно
    Должна быть у тебя в груди.
    Геоизбранность - и не менее.
    И тогда тебе скажут:
    Знаешь что, погоди,
    Что-то есть в тебе,
    Так и быть уж,
    Прочти нам стихотворение.

    2012


    Рейтинги: Народний -- (5.47) | "Майстерень" -- (5.38)
    Коментарі: (2)


  7. Олександр Єрох - [ 2012.10.18 11:12 ]
    Наповнились очі веселі
    Наповнились очі веселі
    Зажурою жовтня за мить
    І серце, мов гілочка клена
    Від вітру у грудях тремтить.

    Осіння негода зриває
    Листочки багряно-сумні,
    В очах твоїх осінь журлива,
    А сумно від цього мені.
    31.12.11.


    Рейтинги: Народний -- (5.21) | "Майстерень" -- (5.13)
    Прокоментувати:


  8. Віктор Насипаний - [ 2012.10.18 11:54 ]
    ПРО МОЗОК ( гумореска )

    Син питає ввечір маму: - Що таке той мозок?
    Нині вчитель наш казала: в ньому, діти, розум.
    Мати очі в серіал: - Та ти чого вчепився?
    Краще, йди он, книжку в зуби. Хоч до ранку вчися.
    Син питає те ж у тата. Той всміхнувсь: - Дрібниці.
    Вічно в тебе в голові усякі там дурниці!
    Той до мами знов іде. Спитаю все ж востаннє.
    Дуже мучить чомусь зараз кляте те питання.
    Мати зла як з кухні " гримне ", ніби канонада.
    Ледве той спитав про мозок. Сам уже не радий.
    - Слухай, синку, совість маєш? - та кричить сердита.-
    В мене іншим голова, скажу тобі, забита ...




    Рейтинги: Народний -- (5.44) | "Майстерень" -- (5.29)
    Коментарі: (1)


  9. Олександр Єрох - [ 2012.10.18 11:33 ]
    Поміняю жінку


    Поміняю жінку на чотири дні
    Інша приготує щось смачне мені.
    Інша приголубить краще за мою,
    Поміняю жінку, хоч на день свою.

    Поміняю жінку я на двадцять днів,
    За секунду каже аж дві сотні слів.
    Сперечатись любить навіть у вісні,
    У відпустку треба вже давно мені.

    Поміняю жінку я на цілий рік,
    В Африку від неї босоніж би втік,
    Хоч живуть у джунглях досі дикуни
    Поміняю жінку хоч би до весни.


    Рейтинги: Народний -- (5.21) | "Майстерень" -- (5.13)
    Коментарі: (4)


  10. Олександр Єрох - [ 2012.10.18 11:57 ]
    Мовчи
    Увагу до народу у влади не знайти,
    Хоч двадцять окулярів вдягни найкращих ти.
    Хоч мікроскоп потужний на справи наведи –
    Чи випросиш у влади джерельної води?

    Усе що у Європі шкідливе для людей
    Нам втюхають, всміхнувшись, у їжі для дітей,
    Усе що небезпечно у побуті для них
    Ввезуть через кордони за десять золотих.

    Ні совісті, ні честі – відкати через край,
    Продажність – аж по вінця, мовчи й недобачай!
    Ні совісті, ні честі… таке у нас життя…
    Мовчи… і ти потрапиш в ганебне небуття.


    Рейтинги: Народний -- (5.21) | "Майстерень" -- (5.13)
    Прокоментувати:


  11. СвітЛана Нестерівська - [ 2012.10.18 11:42 ]
    !
    Щаслива? Щаслива! Так просто по сонці
    я бігаю листям кленовим...
    Хотілося дива - і сталося диво,
    з*явившись тобі у Любові.

    І ти пригорнешся щокою до донці,
    Всміхнешся коханому в очі.
    Так сонячні зайчики губляться в сонці,
    як я у любові цій хочу.

    І осінь диктує пісні під гітару,
    і кутає плечі у пледи.
    А потім - великим зіллється нектаром
    у білу зимовую леді.

    А та чистотою своєю засліпить,
    добром замалює вітрила.
    А потім - весна для кохання. І літо!
    Щаслива! Щаслива! Щаслива!


    Рейтинги: Народний -- (5.27) | "Майстерень" -- (5.17)
    Прокоментувати:


  12. Відана Баганецька - [ 2012.10.17 23:07 ]
    ***
    Ти пахнеш промінням та степом,
    ти наче зродився із квіту.
    Я буду твоїм небом -
    над твоїм безмежним світом,
    я буду вночі сузір'ям,
    я буду кольором моря,
    я буду із облаків, з пір'я,
    жмутом колосся із поля,
    волошками серед колосся,
    пахучим серпневим серпанком,
    довгим русявим волоссям,
    солодким вишневим ранком,
    я буду - опала глиця
    під твоїм стомленим тілом,
    синьо-ясна блискавиця,
    я буду гайстером білим,
    я буду у лісі ставом,
    я буду між верби кружляти,
    наснюся тобі з Нави,
    заколишу, наче мати -
    що ти робиш зі мною! -
    легка, золотаво-біла -
    я буду твоєю снагою -
    спасибі
               тобі за крила.

    2007


    Рейтинги: Народний -- (5.5) | "Майстерень" -- (5.5)
    Коментарі: (2)


  13. Сергій П'ятаченко - [ 2012.10.17 22:54 ]
    Spiderman’s Blues
    я не знаю чи буде це схоже на блюз
    бо у мене там мінус де мав бути плюс

    бо струна випробовує пальці на міць
    бо я дика і люта гризота самиць

    і мене б оспівали жадан і бажан
    я людина павук я людина кажан

    я людина людина і це мій секрет
    я плету павутинно свій хижий інет

    пролітаючи повз ваших вікон нічних
    це не місяць це я заглядаю у них

    де коханці сплелись в позиційнім бою
    де самотні гойдають самотність свою

    де хлопчина вдивляється в темне вікно
    за яком невидиме і хиже воно

    реагує на рухи а може на звук
    мене звати червоний як твердить памук

    та на тому кінці найчорніша з самиць
    і струну випробовують пальці на міць

    рветься блюз бажанові приносять житан
    я людина памук я людина жадан

    7.12.08


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.48) | "Майстерень" 5.5 (5.56)
    Коментарі: (5)


  14. Ольга Бражник - [ 2012.10.17 22:18 ]
    Кристалізація
    Як розгублені мрії похрустують під ногами,
    Із сентенцій ванільних – рожевий будинок Барбі...
    Посеред усіх раніше бачених моногамій
    Перед очі – гітарно-наметова святість бардів
    І дівчатка, що гострі на слово, м"які на дотик,
    Їм про це вже давно, не один і не раз казали.
    Не біда, навпаки, компліменти, вони ж – наркотик,
    Навіть вихованим на «Катрусинім кінозалі».
    І тоді вони підсідають і знову пишуть,
    І тоді їх читають, так – аж у вухах ляскіт,
    І тоді кристалізується сутність миші,
    Коли осьде три коти, два коти, раз кіт…

    17.10.12


    Рейтинги: Народний 5.38 (5.43) | "Майстерень" 5.5 (5.45)
    Коментарі: (7)


  15. Ольга Бражник - [ 2012.10.17 22:24 ]
    Рецидивірш
    Це давно вже не той будинок, де я живу,
    Мене в жодному не лишилося більше, ні.
    Неважливо – чи вогнепальну, чи ножову,
    У природний чи неприродний... А в вишині
    Нині порожньо, не літає (а як літав!)
    Білосніжний бусол, світлий бусол моїх надій…
    Ось фром мі тобі, ось від мене тобі, віз лав,
    А знімати тут заборонено – тож надінь
    Почорнілу свою каблучку. Дарма купляв,
    А чи то свідомість заляпала каламуть?
    Моє сонечко-альбіносе без чорних плям,
    Полети на небо, мо там і такі живуть.

    04.06.12


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.43) | "Майстерень" -- (5.45)
    Коментарі: (8)


  16. Леся Геник - [ 2012.10.17 22:19 ]
    До листопаду…
    ...І ми з тобою тихо розійшлися
    До листопаду, ще до листопаду.
    Сплакну́ла хмара, винайнята виссю,
    Згорнула сонце зІм’яте без ла́ду.

    Уста покірно випили настою
    Зо слів полинних і краплин печалі.
    Вже не співатиме душа тобою -
    На струнах щастя ноти відзвучали.

    Малює жовтим кольором пейзажі
    Грайлива осінь на мольберті лісу...
    Ось-ось остання багряниця ляже
    І вітер ша́рпне золоту завісу,

    А там, за нею - спомину намисто,
    В траві пошерхлій стишена балада.
    Там розійшлися ми до падолисту,
    До листопаду, ще до листопаду...
    (11.10.12)



    Рейтинги: Народний -- (5.49) | "Майстерень" -- (5.62)
    Коментарі: (18)


  17. Володя Криловець - [ 2012.10.17 21:51 ]
    ***
    Голосистий півник Шмиґ
    Вранці всіх будити звик.
    Та маленьке кошеня
    До обіду спить щодня.
    Клюнув півник соню в ніс.
    Думав кіт, що качконіс.
    Він розплющив оченята:
    А то півничок завзятий!


    16 вересня 2012 року


    Рейтинги: Народний -- (5.44) | "Майстерень" -- (5.25)
    Прокоментувати:


  18. Володя Криловець - [ 2012.10.17 21:11 ]
    ***
    Сумували сірі гуси,
    Загубили сині буси.
    Голосно гигоче ґава:
    Гусям – горе, їй – забава.


    25 вересня 2012 року


    Рейтинги: Народний -- (5.44) | "Майстерень" -- (5.25)
    Прокоментувати:


  19. Володя Криловець - [ 2012.10.17 21:32 ]
    ***
    Вийшов вранці їжачок:
    В небі висне рушничок.
    Сонцем зіткана, іскриста,
    Світить райдуга барвиста!


    15 серпня 2012 року


    Рейтинги: Народний -- (5.44) | "Майстерень" -- (5.25)
    Прокоментувати:


  20. Наталя Чепурко - [ 2012.10.17 21:11 ]
    Обещанья.
    Не наступай на пятки мне-
    Я все равно не спотыкнусь!
    Лишь на фатальной глубине
    Меня одолевает грусть...
    Я преисполнена желанья
    Плести основу бытия.
    Я не нуждаюсь в оправданьях:
    По жизни- линия своя!
    Мужским вниманьем благодатно
    Со всех сторон окружена.
    Идей и мыслей нестандартных,
    И женских прелестей полна!
    Ты выбрал (не сомневался):
    "Окучивал", "подогревал"...
    Ты обещаний не стеснялся-
    Час отвечать за них настал!
    И тут...твой образ исказился:
    Ты- шаг вперед, и два-назад!
    Кораблик в "тыкву" превратился,
    И резко поменялся взгляд!
    А где обещанные блага?
    Где настоящих чувств флюиды?
    Вердикт мужской "под белым флагом"?
    Иль стиль мужской- "Аппортеиды"?


    Рейтинги: Народний -- (5.46) | "Майстерень" -- (5.42)
    Коментарі: (2)


  21. Оля Лахоцька - [ 2012.10.17 21:27 ]
    Запам'ятай
    гумкою вечора водить неспішно літо,
    світле чорнило тане гойданням фраз –
    знято печаті, простір життя відкрито,
    запам'ятай його розповіддю про нас.

    запам'ятай його тишею слів: я вижив,
    берег дзеркальний не покидає тінь,
    там, де я все ще перегортаю книгу –
    зібрану хроніку ластівчиних падінь.

    запам'ятай його дружбою без пробачень –
    все, що минає, білим вогнем мигне,
    знаком невміло випаленим, дитячим,
    запам'ятай лиш мене,
    мене.


    Рейтинги: Народний -- (5.49) | "Майстерень" -- (5.5)
    Коментарі: (17)


  22. Мирослав Артимович - [ 2012.10.17 21:55 ]
    УЖЕ ОСІНЬ?

    Фарбують лист дерева і кущі –
    за помахом примхливої погоди.
    Ідуть дощі. Уже ідуть дощі?
    Змивають літні шати із природи?

    Ліс у барвисті рядиться плащі,
    а ще недавно ніжився в смарагді.
    Ідуть дощі. Осінні йдуть дощі?
    Це осінь вже десь поряд? І насправді?

    А ще теплінь серпнева у душі,
    ще вересень мережить павутинки.
    Невже осінні вже ідуть дощі?
    Та осінь підкрадається навшпиньки?

    А ти – у цьому майві кольорів –
    як осені краса барвистокоса…
    Ідуть дощі. Й під музику дощів
    Танцює осінь... Справді… Не здалося…






    Рейтинги: Народний 5.5 (5.63) | "Майстерень" -- (5.7)
    Коментарі: (9)


  23. Відана Баганецька - [ 2012.10.17 21:38 ]
    ***
    жовтню-жевжику, у вуста цілував
    мене ранок спокусник легінь
    муркотів біля скроні легіт
    м'якокрилий дрімав в головах

    і дзвенів небовид дзбаном
    із гречаного меду проміння
    жовтню-бахуре, май терпіння
    приголуб падолистом кургани

    а за мною стриміли чайки
    фестивальні облаки осики
    жовтню-денді золотоликий
    всі серпанки зносив всі куфайки

    2012


    Рейтинги: Народний -- (5.5) | "Майстерень" -- (5.5)
    Прокоментувати:


  24. Наталя Чепурко - [ 2012.10.17 21:04 ]
    Любов і зваба.
    Душа моя лине до тебе,
    Шукає притулку у думах твоїх.
    А тіло тремтить від потреби -
    Щомиті шукатиме втіх...

    І руки твої не такі соромливі,
    Як були в юнацтві колись...
    І очі лукаві і, вельми, кмітливі
    З бажанням на мене дивились.

    Володар, ти маєш до мене сумління?
    Чи ти невдоволений мною? -
    Немає від тої потреби спасіння,
    Яку називають любов'ю!..


    Рейтинги: Народний -- (5.46) | "Майстерень" -- (5.42)
    Прокоментувати:


  25. Іван Редчиць - [ 2012.10.17 20:57 ]
    РУБАЇ

    ***
    Хто мовчки набиває мозолі,
    Не склав овечу шкуру на крилі.
    Та й на воловій ніколи писати, –
    За море відлітають журавлі.


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.49) | "Майстерень" 5.25 (5.46)
    Прокоментувати:


  26. Шон Маклех - [ 2012.10.17 20:53 ]
    Верхолази
    Одіне! Я теж верхолаз.
    І вже в голові не паморочиться,
    Коли на хмарочоси істин
    Піднімаюсь без мотузки слів.
    Одіне! У твоїй Валгалі потворній
    Місце знайдеться
    Для старого захмарника?
    Лишіть йому келих порожній –
    Бо він і так вічно п’яний
    Від вина одкровень,
    Від віскі синього неба,
    Від хмільного напою
    Квітів та хмар,
    Від «води живої» з діжки легенд.
    Розмовляю
    На вершині гори
    Лисої, як літнє небо
    З богом чужинців
    З патроном Лохланну -
    Я -
    Філід, якого складати
    До купи намистини слів
    Навчили хвилі….

    Примітки:
    Філіди – клан поетів та співців у давній Ірландії.
    Лохланн – так ірланці називали Скандинавію – країну, звідки нападали вікінги.
    «Вода жива» - слово «віскі» походить від ірландського виразу «ішке бяхе» - вода жива.
    У давній Ірландії філіди вчилися складати вірші слухаючи і споглядаючи хвилі океану.
    Я їхав у трамваї до якого зайшли верхолази з інструментами і мотузками – вони, певно їхали на якусь роботу. Побачивши їх я написав ось такий вірш.


    Рейтинги: Народний -- (5.57) | "Майстерень" -- (5.53)
    Коментарі: (6)


  27. Шон Маклех - [ 2012.10.17 20:39 ]
    Каталог синяви
    Запишу всіх святих і праведних
    До свого записника,
    Де всі вірші покреслені
    Буркочуть щось недоладне
    Про «забуття» та «нешану».
    Так, нібито крім порожнечі
    Існує щось у цьому світі
    Вічної гри.
    Запишу всіх людей з парасольками
    В окремий реєстр
    На сторінці «сонце».
    Запишу всіх їжаків Норвегії
    До каталогу в синій зошит
    На сторінці «вітер».
    Вони теж святі і праведні
    Святіші за святого Йосипа,
    Тільки колючі…


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.57) | "Майстерень" -- (5.53)
    Коментарі: (6)


  28. Люба Світанок - [ 2012.10.17 20:58 ]
    Осінній блюз
    Багряно-жовтий листопад
    І синь небес прозоро-чиста...
    Давно вже на осінній лад
    Думок нанизане намисто.

    Те бабине коротке літо...
    Було насправді? Чи здалося7
    Нитки заплутались у вітах,
    Упали сріблом на волосся.

    Та звідкись піснею іскристо
    У душу ллється дивний звук...
    Знайду стежину, вкриту листом,
    Піду на звук, на серця стук.

    Каштани падають на брук!
    Їм в такт кивають пізні квіти,
    Високий стукає каблук.
    Тих ритмів блюз підхопить вітер.

    Десь там високо понад світом
    Накличе зиму чорний крук.
    Та ще для бабиного літа
    Сріблясту сіть плете павук.


    Рейтинги: Народний -- (5.48) | "Майстерень" -- (5.5)
    Коментарі: (4)


  29. Тамара Ганенко - [ 2012.10.17 17:43 ]
    Купала
    Вже набухають пуп“янки прозорі
    У папороті в темній гущині,
    Чистішають, вирізьблюються зорі, -
    Купальська ніч
           засвічує пісні.

    І твої очі - дві глибокі річки,
    Язичницьке у них щось мерехтить...
    Несе вінок у ніч
           долоньку свічки
    І українську казку -
           у світи.


    27 червня 1990


    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Коментарі: (14)


  30. Тетяна Флора Мілєвська - [ 2012.10.17 16:51 ]
    Моя душа на дотик
    Моя душа на дотик ледь шершава,
    їй право,
    Вона уперто слухатись не хоче,
    муркоче,
    То десь летить, а світ в моїх очах -
    о, жах!
    То вляжеться і мріє, мріє, мріє,
    де дії?!
    А їй байдуже, бачте, там картинки!
    Зу-пин-ку!!!

    Моя душа замучила і розум
    прогнозом.
    Кальяну він не пробував, одначе,
    вже плаче:
    Робуста чи арабіка – дрібниця:
    він – криця!
    Його п’янять її чудові мрії -
    до дії!!!










    Рейтинги: Народний -- (5.51) | "Майстерень" -- (5.58)
    Коментарі: (21)


  31. Ростислав Бодзян - [ 2012.10.17 15:06 ]
    28.10.2012
    Розбита вщент душа країнця,
    Він як чорнобильська земля,
    Все в шрамах серце українця,
    І глузд наївного маля.

    І правда вся Солодка як Даруся,
    І сліпо віриш ти в це все,
    І я скажу й не помилюся
    Господь плекав любов'ю не таке!

    Тому коли до вибору прийдеться,
    Ви ту цукерку як Даруся не беріть,
    Бо біле чорним розійдеться,
    Й поринемо в війну століть...


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  32. Відана Баганецька - [ 2012.10.17 14:39 ]
    ***
    Згасло - без барв, без надій і відчужень,
    Рідне, чуже, беззмістовне і дуже,
    Дуже липке. З загустілої крови,
    Знову, про мови, любов і розмови -
    Села, тини, трафарети і щупки,
    Очі, шинелі, зірки і халупки,
    Плачемо. Тихо, без схлипів і змислів.
    Краємось. Палимо свічки і вісті.
    Нудимось - сонячним шляхом і співом.
    Маримо. Маримо. Маримо дивом.

    2010


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.5) | "Майстерень" -- (5.5)
    Коментарі: (10)


  33. Олена Савела - [ 2012.10.17 14:49 ]
    Перепустка в небо.
    Перепустку в небо діставши по блату,
    Драбинку без сходів вимірюють кроки.
    Годинника стрілкам, назло циферблату,
    «Міняли» міняють хвилини на роки.
    І я почуття переводжу у суму…
    А ти від”їжджаєш, той потяг останній
    Зі скрипом промчить, так велично і сумно,
    І зникне, і більше нічого не стане.
    І цей листопад переродиться в грудень,
    І місто зітхне, як завжди, без потреби.
    Перепустка в небо недійсною буде,
    Коли я, нарешті, зберуся до тебе.
    2012.


    Рейтинги: Народний -- (5.38) | "Майстерень" -- (5.27)
    Коментарі: (4)


  34. Олена Савела - [ 2012.10.17 14:53 ]
    Моя душа.
    Яка вона, моя душа, на дотик?
    Ти порпався у ній, то мусиш знати.
    І вживлюються в серце антидоти,
    Впиваючись самісінько у грати.
    І мозок шаленіє від робусти,
    Арабіки, ексцельзи чи кальяну.
    Вона іде, тож хай її відпустить
    Оця Земля, загублена і п’яна.
    Оця Земля ось, випадково дана,
    Саме оця ось, вирвана тобою.
    Залишаться перони і майдани,
    І вічний світ в очікуванні бою.
    І ти лишишся, сам у нашім сквері.
    Яка вона, моя душа, не бачив?
    Застиглим криком стліла на папері,
    Не встигнувши побачене пробачить.
    2012.


    Рейтинги: Народний -- (5.38) | "Майстерень" -- (5.27)
    Коментарі: (1)


  35. Таїсія Цибульська - [ 2012.10.17 12:20 ]
    Добре вам спиться?
    Грізно насуплює брови
    небо сердите,
    Громом волає небо,
    - Чи вам того треба?!
    Пустка блукає в хаті!
    Раді?
    Плаче дощем хмарина,
    - Сину,
    серце кричить від болю!
    Доля?
    - Спиться вам добре, люди?
    Гарно гуляють в хаті
    приблуди! -
    супиться небо грізно,
    Пізно?
    Блискавка ріже груди,
    - Добре вам спиться, люди?


    Рейтинги: Народний -- (5.45) | "Майстерень" -- (5.45)
    Коментарі: (14)


  36. Микола Головацький - [ 2012.10.17 11:16 ]
    НЕЗАЛЕЖНІСТЬ

    Коли країна стала незалежна,
    Від радості котилася сльоза,
    Надія в нас була така безмежна
    Любов і віра в серці ожила.

    Ланцюг єднали ми від Києва до Львову
    І мріяли, як славно заживемо,
    Та забувають про народ, про мову
    І прохачами знову ми по світу йдемо.

    Не можемо ми жити як Європа,
    Ще наша не зійшла зоря,
    Сьогодні нас ще мають за холопа,
    Та нам в душі змінитися пора
    2005р.


    Рейтинги: Народний -- (5.25) | "Майстерень" -- (0)
    Коментарі: (1)


  37. Марія Дем'янюк - [ 2012.10.17 11:36 ]
    ***
    А Василько ловив гави,
    І складав їх у відерце.
    А як стало гав багато-
    Відпустив їх у озерце.
    Як прийде вудити знову-
    Гави будуть для улову!


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.46) | "Майстерень" -- (5.44)
    Коментарі: (13)


  38. Валерій Хмельницький - [ 2012.10.17 10:54 ]
    Секстет (поетична пародія)
    "Ач, приїхала, фіфа, із міста!" -
    У селі це почувши не раз,
    Одягла черешневе намисто
    (А немає тут інших прикрас!).

    До корсета вдягла капелюшка...
    Не хотілося їхати геть -
    Я й зліпила чотири пампушки
    І з обіду пішла в очерет.

    Засмагала і жаб рахувала:
    Раз, два, три (ти куди?!) - о, секстет! -
    І знічев'я в траві назбирала
    Неймовірно духмяний букет.

    А на вечір коханий приперся
    І мене віднайшов в спориші, -
    Ухопив, як лещатами, перса,
    Ледь не вийняв із тіла душі.

    Тихо зойкнула: "Ой, і незграба!" -
    Затягнув у густий очерет,
    Хоч просилася: "Може, не треба?.." -
    Все ж сподобався секс tête à tête.


    17.10.2012


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.42) | "Майстерень" -- (5.44)
    Коментарі: (63) | "Уляна Дудок Cільська замальовка II"


  39. Петро Скоропис - [ 2012.10.17 10:07 ]
    З Іосіфа Бродського. Полонез: варіації
    І
    Осінь твоєї півкулі ячить "курли".
    На охлялій державі дає слабини підпруга.
    І, хоча вікно не закрите, кути у млі
    до сорочки звикають, як центру круга.
    А як лампу ввімкнеш, хоч куди б доніс
    на самого себе, і перо – за свідка.
    І нема могили, рівняти ніс
    в піаніні невтішного Фредеріка.
    В повню жниво з чужої обом казни
    обдаровує сріблами мочажина.
    А повернись до стіни, і сни
    відти посунуть, як та дружина,
    навпрошки на задвірки, рвучи кільце
    конопель. І лахміть не прикриють лати.
    І тому, що всі на одне лице,
    тридцять трьох поодинці не гріх кохати.

    ІІ
    Черепиця фільварків і жовтий тиньк
    сумовитих обійсть, і карнизів брови.
    То колеса по вісь у багні, то кінь
    хвицне місяць коров’ячий гонорово.
    І мигають стоги, завалившись в Буг,
    і задкує вільшаник, п’ючи з корзинок;
    і в розораній хмарі свинцевий плуг
    не вістить полегші для піль озимих.
    У поділ, у вовнинки панчіх – реп’ях
    учепивсь потерчам, а кігтить, що кревник.
    На міцнющі нитки небеса про всяк
    зашиває дощем – і прощай Коперник!
    І кришталик тьмяніє, і никне геть
    тіло розсипом родимок в сукні з пíтьми.
    Нетривкий, ледь угаданий силует,
    ти не гожа упасти в чиїсь обійми.

    ІІІ
    Розумію, кохають і без надій,
    не навзаєм. І вільні, як син Кібели,
    цінувати імлу і тонути в ній,
    з нею і трапити в твої землі.
    Можна, цяту за цятою, ліпші з рис
    із молекул двоїти пером сугубим.
    Чи відбитись в свічаді: мовляв, дивись,
    ти – це я; позаяк – а кого ми любим,
    крім себе? За талан, взагалі – мовчок:
    і гати, не гати на майбутнє греблі,
    те детонує, як бомба, що
    полишає неторканими лиш меблі.
    Не дібрати, від кого і хто утік:
    ані час, ані простір для нас не зводня,
    але, як його бути завжди, довік,
    нам обвикатись уже сьогодні.





    Рейтинги: Народний -- (5.41) | "Майстерень" -- (5.35)
    Коментарі: (3)


  40. Юлія Марищук - [ 2012.10.17 09:09 ]
    ***
    осінь уповні річка здається чистішою
    суть прозора аж видно каміння на дні
    ми небагато так небагато вирішуєм
    в небесному танці сузір'я в зірок табуні

    дні переходять меридіани осені
    зіткнення тіл і надій в географії міст
    поки поночі душі ходять у гості босими
    Шляхом Чумацьким долі котиться віз


    жовтень 2012


    Рейтинги: Народний -- (5.43) | "Майстерень" -- (5.33)
    Коментарі: (2)


  41. Ольга Будзан - [ 2012.10.17 09:49 ]
    Карикатури тіней на стіні...
    Карикатури тіней на стіні
    малює ніч: по чорному - чорнішим.
    І не здається в ніч таку мені
    цей вічний світ ні праведним ні грішним.
    А раптом Царства в небесах нема?
    Що нам робити: бути чи не бути,
    якщо земля для наших тіл тюрма,
    а світ душі не зможемо здобути?
    Загине все, бо вічність теж горить.
    Стирає час міє долями різницю.
    Солоне море випарує вмить,
    залишивши по собі сировицю.
    Імперії і ті колись падуть,
    і час руйнує найміцніші мури.
    Хіба не найвірніша в тому суть,
    що ніч малює з нас карикатури?!

    2003


    Рейтинги: Народний -- (5.31) | "Майстерень" -- (5.18)
    Коментарі: (5)


  42. Валерій Хмельницький - [ 2012.10.17 08:45 ]
    Помилка резидента
    Хуторянський москвич дядя Ваня,
    Коли був резидентом в Гавані,
    Провалив, гад, бездарно завдання -
    Замість взяти гавайську гітару,
    Напідпитку як був і "в ударі",
    З сейфа витяг свою балалайку
    І накинув на плечі куфайку,
    У кишені запхав по "водярі"
    І кирзові узув чоботяри
    Та й відвідати вирішив Мотю,
    Що боролась на рингу в болоті
    Без бікіні у "EROTIC-SHOW"
    З танцівницями штату Ґо́а.

    Ще тепленького з ліжка уранці
    Узяла його сигуранца.

    Та агенту вдалося втекти -
    Попередили вчасно "кроти".


    17.10.2012


    Рейтинги: Народний -- (5.42) | "Майстерень" -- (5.44)
    Коментарі: (2) | "Резидент"


  43. Адель Станіславська - [ 2012.10.17 08:04 ]
    Чомусь одна

    Душа твоя відкрита всім вітрам,
    дощам і грозам, сніжениці лютій,
    побіч чужих порогів, хвірток, брам
    чомусь самотня в людності розпутті...

    Чомусь одна, заплакана сумна -
    о де ж той промінь теплий ясний сонця?..
    Чия ж у тім непрохана вина,
    що він забув всміхнутись у віконце...

    2012


    Рейтинги: Народний -- (5.51) | "Майстерень" -- (5.68)
    Прокоментувати:


  44. Микола Головацький - [ 2012.10.17 08:58 ]
    ДО МОЛОДІ
    Ви молоді, у розквіті і силі,
    Від вас залежить у житті багато,
    Чи будуть правити тут патріоти смілі,
    Чи далі грабуватимуть завзято.

    Ви молоді, на вас уся надія,
    Повинні ви, корупцію здолати,
    В агонії страждає Україна
    І вам потрібно їй на захист стати.

    Ви молоді і дієте ви енергійно,
    Пора на виборах вже українців обрати,
    Хто має волю й діє самостійно,
    Кого хазарам, ніколи не зламати.

    Ви молоді, у вас палке кохання,
    Вам у заможній Україні жити,
    Хай здійснюються мрії і бажання
    І вам народжувати і добро творити.

    Ви молоді, підтягнуті і гарні
    І вашу молодість нікому не забрати,
    Всі ті старання, що у влади марні,
    Краса як кажуть має світ спасати.



    Рейтинги: Народний 5.25 (5.25) | "Майстерень" -- (0)
    Коментарі: (2)


  45. Юрій Лазірко - [ 2012.10.17 06:56 ]
    вiдтворюй музику жiночу
    такі безрадні руки
    що у струмках волосся
    оніміли

    такі глибокі очі
    що не знайду себе
    у задзеркаллі

    мила

    заповнений тобою
    неначе неопалим цвітом
    запалений передчуттям грози
    ще небувалий вітер

    вдихаю місячну тебе
    нічим не вкриту
    невідгорілу
    і прислухаюсь до небес
    до рухів невагомих тіла

    згорай і опадай
    твори
    відтворюй музику жіночу
    у небо
    падай догори
    і возноси додолу

    хочу

    з нічних метеликів наш рай
    серцебиття
    ґноти шпилясті
    так мало
    треба для життя
    клітину щастя

    15 Жовтня 2012


    Рейтинги: Народний -- (5.67) | "Майстерень" -- (5.76)
    Коментарі: (22)


  46. Тамара Ганенко - [ 2012.10.17 03:31 ]
    Геть!..
    Геть - дрібне тупотіння й покору,
    Вдар, зневажена душе, крильми,
    Хоругви залежалі - угору,
    І невіри павуття зніми,

    Не здавайся в борні непосильній,
    Доки б“єшся в мені - я жива!
                До останньої іскорки синьої,
    До знекровленого “прощава...“



    8 серпня 1990


    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Коментарі: (7)


  47. Тамара Ганенко - [ 2012.10.17 02:50 ]
    * * * Густіє сутінь, хризантемово рожевіє...
    Густіє сутінь,
           хризантемово рожевіє,
    Запах бурштин, оправлений в срібло,
    І старовинна лампа тихо жевріє,
    І білий дім по вікна замело.

    Пухова шаль накинута на плечі,
    А на чоло, як світлая печать,
    Упала дума.
                   Доцвітає вечір.
    І дорогі вуста про щось мовчать.



    1990


    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Коментарі: (4)


  48. Уляна Світанко - [ 2012.10.17 01:04 ]
    * * *
    Так холодно, немовби розлучились.
    І чи настала вже пора страждать?
    Чи ми любити так і не навчились?!
    Лише чекать роками і жадать.

    Та ні, любила, справді, я любила,
    Я чула стукіт серця твого соло,
    Була в коханні твому Моя сила,
    Та зараз пульс цей відчуваю кволо.

    Ти відпускаєш? Розриваєш нитки?
    Ти хочеш жити дійсністю тепер?
    На душах двох любов поставить мітки
    І не зіграє роль складну дублер...

    Не відпускай мене! Зажди,
    Від мрії відмовлятись назавжди!

    23.09.2012


    Рейтинги: Народний -- (5.44) | "Майстерень" -- (5.35)
    Коментарі: (2)


  49. Ліна Масляна - [ 2012.10.17 00:00 ]
    Кішкою
    Прикинутись кішкою: носиком в комірі
    Ховати відвертість, коритись загальному,
    Доводити, що не важливі розміри,
    Лестиво мовчати думками банальними.

    Згорнутися кішкою, гріти депресію
    Осінніми брехнями, листям знеболеним
    Пролитись вином: затісно під пресами,
    Сльозою засохнути,
                            болем,
                                  вдоволено!


    Рейтинги: Народний -- (5.45) | "Майстерень" -- (5.39)
    Коментарі: (5)


  50. Відана Баганецька - [ 2012.10.16 23:48 ]
    ***
    Ми одне, ми зірки, ми поля, ми вітри,
    ми розквітнем весною, знеструмимо осінь,
    ми сховаємось вдвох на верхівці гори,
    ми віднайдемо світ у шорсткому колоссі,
    ми залишимось там, де не просто любов,
    ми триматися будем не просто серцями,
    ми одне, в нас одна закипаюча кров,
    ми птахами злетим, ми поляжем борцями,
    і співати пісні вишиваній душі -
    це не просто любов, це палкіш за кохання!
    Ми одне, ми квітучі в блакиті вірші,
    ми квітуче прозоре новітнє світання.

    2004


    Рейтинги: Народний -- (5.5) | "Майстерень" -- (5.5)
    Коментарі: (6)



  51. Сторінки: 1   ...   937   938   939   940   941   942   943   944   945   ...   1828