ОСТАННІ НАДХОДЖЕННЯ
Авторський рейтинг від 5,25 (вірші)

хома дідим
2026.06.23 07:23
у своїй непрозорій стихії
віршувати
недбало як слід
відкидаючи ревнощі хитрі
розбиваючи сяючий лід
у коморі своїй
саркастичній
обдираючи рештки шпалер

Віктор Кучерук
2026.06.23 06:09
Сонце жаром запашіло
І відразу вітер стих, -
І вогнем взялося тіло,
І робити важче вдих.
Усього проймає потом
Й обпікає водночас, -
Сонце встало до роботи
І отак гартує нас.

Ірина Вовк
2026.06.23 01:44
Розділ III: КОЛИ ДЗВОНИТЬ СОФІЯ, ЗАТИХАЄ ПАРИЖ Це було навесні 1048 року. Київ тільки-но скинув із себе зимові кайдани, коли до Золотих воріт підходила пишна кавалькада заморських гостей – французьке посольство, очолюване єпископом Роже Шалон

Володимир Бойко
2026.06.22 14:33
Не хочете стати овочем на старості – їжте овочі замолоду. Глибше лизнеш – більше куснеш. Безкорислива любов корисніша для здоров’я. Сила мистецтва не залежить од сили звуку. Не втрачайте голову – шануйте працю перукаря. Політ думки був пере

Борис Костиря
2026.06.22 13:22
Я заблукав поміж дерев зимових,
І нитка Аріадни на снігу
Згубилася, немов прадавня мова,
Забруднена у лютому гріху.
Поміж дерев зимових я шукаю
Нитки, які врятують нас усіх.
Мене ж у сутінках чекає Каїн.
А сніг летить, як первозданний сміх.

Ірина Вовк
2026.06.22 12:20
Розділ II: РУНІЧНЕ КОЛО ПІВНІЧНОЇ КРОВІ Наступного дня після того, як золоте чорнило застигло на пергаменті, туман над Києвом змінився пронизливим північним вітром. Маленька Анна сиділа в дівочих покоях своєї матері, княгині Інгігерди. Тут пахло зовсі

хома дідим
2026.06.22 07:59
розкажи мені ще
про інакші дні
де так гарно було
із тобою
дай ліричного ще
відчуття мені
без потреби
сурми і двобою

Віктор Кучерук
2026.06.22 06:41
Неймовірно голосна
І проворна дуже, -
Покотилася луна
З-за ріки по лузі.
Повернулися назад
Наспіви веселі,
Ніби чути їх не рад
Нині хтось в оселі.

Світлана Пирогова
2026.06.21 21:58
Гортензія-красуня пишно квітне,
Вражає розмаїттям кольорів.
Розкішним покривається суцвіттям.
Побачив літній легіт - і зомлів.

І звідки тут ця пані елегантна?
Таких в саду ще досі не було.
Прикраса днини, вечора, світанку.

Олена Побийголод
2026.06.21 21:48
Михайло Ісаковський (1900-1973)

Був наказ йому – на захід,
    їй також – до чужини...
Йшли на фронти комсомольці
    Громадянської війни.

Йшли у військо, розставались,

Іван Потьомкін
2026.06.21 21:00
Лежать ляхи з юдеями,
Що за гарний викуп
Сторгувалися з Максимом,
Як із скрути вийти.
Вийти вийшли,
Та не в ті ворота.
А міська голота,
Себто ті,

Ірина Вовк
2026.06.21 20:09
Вона була вихована серед білого мармуру, кольорових мозаїк Софії та шелесту пергаментів у скрипторіях сонячного Києва періоду «золотого віку» Русі ХІ століття. Донька великого князя Ярослава Мудрого, вона мала стати живою печаткою у великій грі європейськ

Борис Костиря
2026.06.21 20:08
Прозорий ліс у сутіні прозорій.
Прозорий смуток дивиться в імлу.
Прозорий спокій п'є північні зорі.
Прозорий час читає ковилу.

Прозорий простір причаївся вчасно
У згусток нерозтрачених хвилин,
Плекає мрію дивну і незгасну

Іван Потьомкін
2026.06.21 17:06
Лежать ляхи з юдеями,
Що за гарний викуп
Сторгувалися з Максимом,
Як із скрути вийти.
Вийти вийшли,
Та не в ті ворота.
А міська голота,
Себто ті,

С М
2026.06.21 16:52
Давно вже я не сходив, зі своїх ей, пагорбів
Усе, що бачив я, прискорює рух мій, домів

Прилинь, до обличчя, устами своїми
Дивися далі, о дивися глибинно

Помаранчевий і синій
Кольори моїх чуттів

Іван Веселий
2026.06.21 16:50
Вдягнувши водолаза маску,
і вибравши спіралі час,
він ринув у місцеву прощу -
на дно духмяно гаслих трас.

Минулі виходи нестерпні
туди траплялися не раз,
та вірив він, що крізь ті терні,

Євген Федчук
2026.06.21 16:08
Скоро наші уже будуть, мабуть Крим звільняти.
Пора звідти москалів тих усіх виганяти.
Закінчилась лафа їхня, кришка вже «Кримнашу»,
Забираються усі хай у помийну Рашу.
Я дивлюсь на те, як нині москалі воюють,
Як укріплення бездумно вони в лоб штурмую

Борис Костиря
2026.06.21 12:48
Час тече, наче плинна вода
У сипучий і ніжний пісок.
Час крадеться, неначе біда
У сплетінні геройств і пасток.

Не повернеться трепетний час,
Час кохання, дивацтв, розставань,
Що розкажуть важливе про нас,

Роман Миронов
2026.06.21 12:33
У твоїх очах небагато спокою:
Більше – суму багряного, наперстів
Зі слів на оголених пальцях –

Аж до критичного струму.

У венах моїх більше правди,
Особливо, коли вони навиворіт –

Віктор Кучерук
2026.06.21 06:58
Так учора ласували,
Що ні хліба і ні сала
В хаті кумовій не стало,
Бо вечеряли ми сито
Через добру оковиту
І здорові апетити.
21.06.26

Вячеслав Руденко
2026.06.20 17:44
…як завжди непостійністю єства
покриті часу всі червневі дні,
тече в них пустотлива каніфоль,
в кору вростають диво скрипалі,

таємний сенс від зібраних речей
несе очам рясний глибокий зміст
і квітне між граніту капріфоль,

Борис Костиря
2026.06.20 13:06
В спіралі скручується час.
Змією обернеться простір.
Який у світі водолаз
Пірне в глибини, як на прощу?

Який у світі чародій
Поверне запахи заснулі?
На сцену вийде лицедій,

Ольга Олеандра
2026.06.20 12:39
Кожен ковток – це зустріч
сутностей доторком губ
спраглим, закоханим, дружнім –
творення нових сполук,
сильних, хоча й тимчасових,
повних ваги і смаку,
що стелять у серця основу
радість криштально тривку.

Іван Веселий
2026.06.20 11:23
Вийшов я в садок фазенди
на гармидер вранці.
Розвелось у нас хвазанів -
самців горлодранців!
І чого ж це у природі
навпаки, ніж в люду?!
І в хвазановім народі -
бачу ту ж невгоду!

хома дідим
2026.06.20 09:20
залишилося лише тебе хотіти
згадуючи всяке чи важливе
ще стоїть і пил виловлює з повітря
кухоль у якім бувало пиво
часоплин жорстокий і безрадний
зорі падають ніхто їх не підніме
каніфоль свої сердечні рани
змінюється все нещадні зміни

Віктор Кучерук
2026.06.20 06:30
Навесні стара верба
Запитала в клена:
Ну, не гарна я хіба
В одязі зеленім?
Бо не видно щовесни
Всім, кому цікаво,
В гущі листя кривини
І гілок трухлявих.

Іван Потьомкін
2026.06.19 21:02
Якщо не в пекло Господь мене спровадить,
а дасть (бозна за віщо) право обирати,
як маю жити в потойбічнім світі,
не спокушуся ні на рай, змальований Кораном,
ні на таке принадне для смертних воскресіння
(на подив родині й товариству).
Ні, попрошу

Мирон Шагало
2026.06.19 20:56
За спогадом летять думки
туди, на стежку ту знайому,
туди, де стигнуть колоски
у полі, недалеко дому.

Пшеничне поле. В тихий сум
знов починає огортати.
Це поле в серці я несу,

Артур Сіренко
2026.06.19 19:13
Колись давно, коли світ ще був молодим і білі хмари називали островами в синьому морі, а не шматками алабамської вати, які хтось (можливо, чорношкірий всезнайка Джо) спересердя підкинув в гору, я познайомився зі старим дідом на ім’я Годі. На відміну від Ґ

Юрій Лазірко
2026.06.19 16:39
о серце моє...
1.
пригадую...
це море дотиків
і поцілунків
оооооооооооо
о крила мої
полон обіймів

Світлана Пирогова
2026.06.19 15:46
Навколо світ - як молитовний спів,
Де кожен подих серце хмелем поїть.
У тихім надвечір'ї між дубів
Застигло літо в золотім спокої.

Таких солодких, трепетних ночей,
Такого шовку у високих травах,
Такого блиску зоряних очей

Борис Костиря
2026.06.19 12:50
Закінчився ярмарок. Блазні спочили,
Стоять у чеканні старезних карет.
Вони спромоглися на гордий учинок
І вже декламують прадавній сонет.
Лютують кати у сваволі безчинства.
Замовк неприкаяний ніжний кларнет.

Закінчився ярмарок. Стухлі ідеї

Охмуд Песецький
2026.06.19 12:10
Інерційне чекання того, на що чекаєш, здається безкінечною піснею зоряного неба, жодного куплета якої ти можеш не почути. Та твоя наука чекання не знає ні мойр, ні Кайроса, ні Гамлета. Тут не стежать за стрілками годинника. Тут обслуговують той механізм,

хома дідим
2026.06.19 08:19
стояв мовчав дивився
на останній
багряний кленовий листок
на дереві під під’їздом
думаючи про своє
про листок хай останній
який ще
повисить ще нічо ще ого

Віктор Кучерук
2026.06.19 07:02
Вогнем негаснучим москва
Охоплена місцями, -
Лягла завіса димова,
Як Божий гнів, на храми.
Зійшла покара із небес
На москалів за вчинки,
Що спонукали світ увесь
Здійснить переоцінку

Роксолана Вірлан
2026.06.19 06:21
Жвріє вогник знеднілого сонця за містом -
встигну іще присмалити цигарку думок.
Вітер лабає на кабелях пісню джазисту,
свінг одтанцьовує - скок- йому все - перескок.

Не поспішаю сьогодні. Запаривши м'яти,
ковзаю поглядом з лоджії -з лету птахів.
Останні надходження: 7 дн | 30 дн | ...
Останні   коментарі: сьогодні | 7 днів





 Нові автори на сторінці:

Володимир Кириленко
2026.06.20

Боговик Владислав Боговик Владислав
2026.06.18

Іван Веселий
2026.06.15

Надія Ляшук
2026.06.14

ВАСИЛЬ КУЗІВ
2026.06.11

Неїл Лорен
2026.06.08

Володимир Журавльов
2026.06.05






• Українське словотворення

• Усі Словники

• Про віршування
• Латина (рус)
• Дослівник до Біблії (Євр.)
• Дослівник до Біблії (Гр.)
• Інші словники

Тлумачний словник Словопедія




 
 
Поезія


  1. Юхим Семеняко - [ 2026.05.28 22:45 ]
    Давні тріолети

    Не смішно

    Сумує земля за колгоспами,
    Читацька громада – за чтивом.
    Болюче, з жалями незносними
    Сумує земля за колгоспами.

    Величчям і справами хосними
    Прослався, могутня країно.
    Сумує земля за колгоспами,
    Читацька громада – за чтивом.

    (ABaAabAB)

    Світлина

    Невістка, син і два онуки,
    Ялинка, іграшки. Святки…
    Дивлюсь – і гірко від розпуки,
    Невістко, сину, два онуки.

    На свіжину приїдьте, дуки,
    Кабанчик теж – як ви, гладкий.
    Невістка, син і два онуки,
    Ялинка, іграшки. Святки…

    (ABaAabAB)

    Куди йдемо

    Усе абсолютно веде до могили –
    Обов'язки, праця і навіть гульба.
    Чого б не творили чи байдики били,
    Усе абсолютно веде до могили.

    Воно віднімає здоров'я та сили,
    І не повертає – не чули хіба?
    Усе абсолютно веде до могили –
    Обов'язки, праця і навіть гульба.

    (ABaAabAB)

    Вмирають баба й Сніговик,
    А я довірюсь медицині.
    До неї клімат ще не звик,
    Вмирають баба й Сніговик.

    Утік рум'янець з їхніх пик -
    Інсульт, напевне. Щоки сині.
    Вмирають баба й Сніговик,
    А я довірюсь медицині.

    (ABaAabAB)
    22.02.2013.


    Рейтинги: Народний 6 (5.96) | "Майстерень" 6 (5.96)
    Коментарі: (4)


  2. Світлана Пирогова - [ 2024.04.23 09:01 ]
    Плекає сонце (тріолет)
    Плекає сонце життєлюбне нам надію.
    Весна квітує поміж нас,
    Хоч зазирають в душі ще зловісні дії,
    Плекає сонце життєлюбне нам надію.
    Єднання сила здійснюює все ж мрію.
    І попри труднощі в воєнний час,
    Плекає сонце життєлюбне нам надію.
    Весна квітує буйно поміж нас.


    Рейтинги: Народний 6 (5.86) | "Майстерень" 6 (5.96)
    Коментарі: (4)


  3. Сергій Вертіль - [ 2023.01.12 23:56 ]
    «Триптих на день памяті Володимира Сосюри»
    Ні, не другий Єсенін,
    А Володимир Миколайович Сосюра!
    Своє Ім'я кров'ю написав
    На Крижалях української літератури.
    Лірик від Бога,
    Людські душі турбував.
    Невже такий талант на землі бува?..
    Ви завдали нові поетичні форми,
    Ваша поезія поєднання космосу
    З народними піснями, і чути вдома
    Вірші ваші з дитячих вуст.
    Вже поїхала гордовита осінь,
    На своєму баскому коні.
    Груднева наречена на порозі,
    Тримається за осінні долоні.
    Бо не зможе сама блукати
    В цьому дивному світі.
    Бо немає жодної підтримки,
    І ніхто з сучасних піїтів,
    Не візьме її в свою інтимну лірику,
    Так як брали ви, ніжно і пристрасно.
    Хоча й на короткому, своєму віку...
    Вже не буде світло поезії таким ясним.
    Як це було при вас. Бо сьогодення
    Вже не потребує вашої сили слова.
    Майбутнє не зрозуміє зітхання клена,
    З вашою ніжністю і любов'ю!
    ****
    Роздвоєння в душі поета - є стихією природною,
    Але коли зникає межа реальності у нього -
    Він молиться, він благає спокою у бога...
    Бо неможливо бути цілісною людиною
    У світі спокус, коли в поет душа відкрита
    До всього, що було, що є, що буде на світі.
    Невже серце чорною печаткою вкрите,
    І тому немає щастя в своєму житті?..
    Неможливо довго бути в бою
    Із самим собою.
    Рано чи пізно прийде життєва криза.
    І Минулим своє серце порізав,
    Навмисно, щоб відчути душу свою...
    *****
    Ви можете не вірити поетам,
    Читаючи їх вірші і поеми.
    Але існує в світі прикмета,
    Коли зацвітають хризантеми
    То разом з ним квітне любов
    В серцях людей. Маячня? Брехня?
    Можливо, але після знайомств,
    Повірять, відчув кохання того дня.


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  4. Ігор Шоха - [ 2020.11.28 15:45 ]
    Сувора пора
    Моя осіння золота пора
    уже згасає. Настає сувора.
    Полине скоро в небо неозоре
    моя осіння золота пора.

    І там вона засяє як Аврора...
    а от моєї юності зоря –
    моя осіння золота пора
    уже згасає. Настає сувора.

    11.2020


    Рейтинги: Народний -- (5.57) | "Майстерень" -- (5.93)
    Прокоментувати:


  5. Ігор Шоха - [ 2020.10.12 08:26 ]
    Тенета неминучого
    У просторі космічної імли
    пливе Земля в обійми Деміурга
    і невідомо, чи найдеться друга
    у просторі космічної імли.

    Яка тяжка безмежна Божа туга
    і як не уявити це, коли
    у просторі космічної імли
    пливе Земля в обійми Деміурга?

    10.2020


    Рейтинги: Народний -- (5.57) | "Майстерень" -- (5.93)
    Прокоментувати:


  6. Ігор Терен - [ 2020.09.28 21:56 ]
    Взаємообернена теорема
    За поетами плаче тюрма,
    у якій їх орда катувала
    ні за що, аби ми пам’ятали, –
    за поетами плаче тюрма.

    Хай за себе радіє юрма,
    що і нині у роки навали
    за поетами плаче тюрма,
    у якій їх орда катувала.

    09/20






    Рейтинги: Народний -- (5.42) | "Майстерень" -- (5.5)
    Прокоментувати:


  7. Ігор Герасименко - [ 2019.05.01 16:54 ]
    Грицики i ми
    Грициків уквітчані плантації,
    що до Сонця тягнуться щосили,
    бо до чого прагнути побачили.
    Грициків уквітчані плантації
    дужими зробили і ледачими,
    щоб не потоптали, не скосили
    грициків уквітчані плантації,
    що до Правди тягнуться шосили!

    04.2019


    Рейтинги: Народний -- (5.47) | "Майстерень" -- (5.39)
    Коментарі: (1)


  8. Ігор Шоха - [ 2016.05.15 18:15 ]
    За що, почому, як і де?
    ***
    Обранці долі і юрби
    окупували Україну.
    Офшори мають і торби
    обранці долі і юрби –
    інакомислячі донині
    і «обереги, й берегині» –
    обранці долі і юрби,
    і колоради у щілині –
    колони п'ятої раби.

    ***
    А на Расєї, як собаки,
    готові урки до атаки.
    І в Україні де-не-де
    готові урки до атаки.
    І кагебе, й енкаведе
    сідають з камери у танки.
    Готові урки до атаки,
    але відомо, як і де
    кінчають бійку забіяки.

    ***
    Народженій у вирі бід,
    клювали очі Україні.
    Але за що, її, невинну,
    народжену у вирі бід,
    жеруть і нині людоїди?
    Вона є образом Вітчизни
    і миролюбної сусіди,
    народженій у вирі бід.

    ***
    Живе у генах наше майбуття.
    Ще лежимо упоперек на лаві,
    а вже у найвіддаленішій справі
    живе у генах наше майбуття.
    Радіємо смиренні і лукаві –
    аякже! Зупинись на переправі.
    Живе у генах наше майбуття.
    І віщі сни забутого життя
    кошмарами наповнюють уяву.

    ***
    Генії гібридної війни
    убивають мрії і надії.
    Мається еліта сатани –
    генії гібридної війни.
    Бестії, юродиві месії,
    ідоли країни і страни,
    генії гібридної війни
    хочуть Україну на Росії.

    ***
    Не помагає неуку наука.
    І зайві муки, і немає бука
    на дуку. Крадія-багатія
    рятує наша кругова порука.
    Не помагає неуку наука,
    порочне коло і круги своя.
    Такою є наука житія –
    не помагає неуку наука.

    2016


    Рейтинги: Народний -- (5.57) | "Майстерень" -- (5.93)
    Коментарі: (3)


  9. Ігор Шоха - [ 2015.12.18 20:11 ]
    Поні від Пегаса
    ***
    Існує істина стара
    у неуків учених
    існує істина стара.
    І подається на, – ура!
    пуста порода на-гора
    поетів одноденок.
    Існує істина стара,
    що тісто – не вареник.

    ***
    А я брехати не умію,
    що розвелося тих писак…
    А я брехати не умію,
    що кожен дещо розуміє,
    а оповісти не уміє,
    чого не пишеться ніяк.
    А я брехати не умію,
    чому у мене це – не так.

    ***
    Є і, – ой!.. А інде, – ах!..
    А на поетичній ниві ¬
    се і те… – А на словах
    є і, – ой!.. А інде, – ах!..
    у верлібрі і «стихах.»
    Поки пишуть косо-криво,
    є і, – ой!.. А інде, – ах! –
    емоційно і красиво.

    ***
    Усім завдячуємо мові.
    І сімдесят, і цілі триста
    усім завдячуємо мові,
    аби були живі-здорові,
    низали істину по слову,
    аби душа лишалась чиста,
    усім завдячуємо мові
    і маємо душі намисто.

    ***
    Не схаменулися ультра-поети –
    юди епохи і покручі міста.
    Не схаменулися ультра-поети
    і не читають мої тріолети,
    а бузиново-медійні сонети.
    Сила нечиста – оці сатаністи.
    Не схаменулися ультра-поети.
    Не пом’янули і досі чекіста.

    ***
    Мічені аматори орди,
    не радійте. Я не пропадаю,
    і не поступаю у ряди
    мічених аматорів орди.
    Що не маю кулі за труди,
    мічені аматори орди,
    я не тужу і не дуже каюсь.

    2015


    Рейтинги: Народний -- (5.57) | "Майстерень" -- (5.93)
    Коментарі: (2)


  10. Ігор Шоха - [ 2015.04.17 13:57 ]
    Анти-діяння
    ***
    Не дивина, що неуки – голодні,
    а бувші медалісти рукотворні
    посіли місце серед ліліпуть.
    І двієчник, і олігарх сьогодні –
    це є медалі двоєдина суть.

    ***
    Боягузові дали у мікрофон
    диктувати, що не винайшли закон –
    яничарам за злодійство – у тюрму,
    а злодіям за украдене – суму.
    Депутати, не лякайтеся. Це – сон.

    ***
    У олігархії не склалось...
    А нам обідраним зосталось
    чекати на її каюк.
    А хочеться, аби здавалось,
    що ми їмо із їхніх рук.

    ***
    Грошей нема. Ідемо одностайно.
    Біда, коли – ой, Боже, помагай нам –
    не помагає біля чорних кас.
    І горе нам, що цапом віддувайлом
    поставили козу на довгий час.

    ***
    Із точністю до навпаки,
    але таки у дві руки –
    ідуть «революціонери».
    Колись ходили жебраки,
    а нині, ніби – «волонтери».

    ***
    Якась вона неначе однобока
    політика велика і висока...
    Чи не найвища, що не до снаги
    поглянути хоча би краєм ока, –
    ну як вони – оті, що не боги?

                                  04.2015


    Рейтинги: Народний -- (5.57) | "Майстерень" -- (5.93)
    Прокоментувати:


  11. Володимир Книр - [ 2013.08.10 17:08 ]
    Про Луїв та холуїв (з французького життя)
    Французькі королі Луї
    (принаймні декотрі з Луїв)
    нечасто били баглаї,
    частіше били холуїв.
    А били холуїв Луї,
    щоб ті не били баглаї.
    Тож холуї у тих Луїв
    були найкращі з холуїв.

    Варіант-тріолет:

    Французькі королі Луї
    (принаймні декотрі з Луїв)
    нечасто били баглаї.
    Французькі королі Луї
    нечасто били баглаї,
    бо часто били холуїв
    французькі королі Луї
    (принаймні декотрі з Луїв).

    2013


    Рейтинги: Народний -- (4.91) | "Майстерень" -- (4.92)
    Коментарі: (1)


  12. Володимир Сірий - [ 2012.12.17 10:56 ]
    *-*-*
    Мете дорогами , мете
    І наганяє кучугури.
    Нема що й мовити на те!
    Мете дорогами, мете,
    Що не прорватися. Проте
    У нас трудолюбивий уряд.
    Мете на вулиці, мете
    І наганяє кучугури...

    17.12.12

    ABaAabAB


    Рейтинги: Народний -- (5.53) | "Майстерень" -- (5.55)
    Коментарі: (9)


  13. Володимир Сірий - [ 2012.06.26 17:42 ]
    Ця нитка червона - міцна!
    Ця нитка червона - міцна!
    Ослаблена чи у напрузі.
    Чудесно єднає вона,
    Ця нитка червона міцна,
    Оте, де кремлівська стіна
    І те, де у нас любі друзі.
    Ця нитка червона - міцна!
    Ослаблена чи у напрузі…

    26.06.12


    Рейтинги: Народний -- (5.53) | "Майстерень" -- (5.55)
    Коментарі: (4)


  14. Володимир Сірий - [ 2012.06.14 20:37 ]
    Сонечко лиця
    Сонечко лиця її з –під ковдри
    Осяває посірілу рань,
    З днем мене вітає ніжно добрим
    Сонечко лиця її з –під ковдри.
    Солов'єм злітає серце мовби,
    Пісню щастя ллє його гортань,
    Сонечко лиця її з –під ковдри
    Осяває посірілу рань .

    2011


    Рейтинги: Народний -- (5.53) | "Майстерень" -- (5.55)
    Коментарі: (15)


  15. Володимир Сірий - [ 2012.05.10 19:13 ]
    Прийду до тебе
    Хміль поцілунковий звітрів,
    Жаги остигло сонце…
    - Чому скажи, о краща з дів,
    Хміль поцілунковий звітрів
    І стали трелі солов’їв
    Одним із тисячі хітів?
    Можливо через стронцій
    Хміль поцілунковий звітрів.

    Напевно зміни вікові
    І спад тестостерону
    Вмертвляють струни ще живі.
    Напевно зміни вікові
    Рух пригальмовують крові
    І щастя тріскає по шві,
    І почуття холонуть.
    Напевно зміни вікові .

    Прийду до тебе, ангел мій,
    І буду ще кохати,
    По вінця сповнену надій.
    Прийду тебе , ангел мій,
    Інакше з’їсть зелений змій.
    Ти тільки ласкою зігрій
    Байдужу ауру простати...
    Прийду до тебе, ангел мій
    І буду ще кохати.

    10.05.12


    Рейтинги: Народний -- (5.53) | "Майстерень" -- (5.55)
    Коментарі: (17)


  16. Володимир Сірий - [ 2012.04.12 10:49 ]
    Антитеза до травневих закликів
    Сфальшуйте , графомани, ліри соло,
    Поезію в зачатку задушіть,-
    Пересічний читач фактично йолоп.
    Сфальшуйте , графомани, ліри соло.
    Нехай би лоно музи охололо
    І стали рими мукою душі,
    Сфальшуйте , графомани, ліри соло,
    Поезію в зачатку задушіть.


    12.04.12


    Рейтинги: Народний -- (5.53) | "Майстерень" -- (5.55)
    Коментарі: (14)


  17. Володимир Сірий - [ 2011.10.31 19:00 ]
    Читаю
    Читаю, мов по шрифту Брайля,
    Тремкими пальцями вночі
    П’янку красу моєї кралі,
    Читаю, мов по шрифту Брайля.
    Усе привабніші деталі
    Цієї повісті щодалі,
    Якби ви знали, читачі!
    Читаю, мов по шрифту Брайля
    Тремкими пальцями вночі .

    (АВаАаавАВ)


    2011



    Рейтинги: Народний -- (5.53) | "Майстерень" -- (5.55)
    Коментарі: (7)


  18. Тетяна Роса - [ 2011.10.30 01:38 ]
    Навіяне
    Не відповівши на ворожість,
    Програєш битву – виграєш війну.
    Прийми буденністю несхожість,
    Не відповівши на ворожість.
    За власних помислів негожість
    Заплатить кожен піррову ціну.
    Не відповівши на ворожість
    Програєш битву – виграєш війну.


    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Коментарі: (17)


  19. Володимир Сірий - [ 2011.10.20 18:14 ]
    Медичний тріолет
    З рецептом і без - до аптеки
    Спішить православний народ,
    Немов мусульманин до Мекки,
    З рецептом і без - до аптеки.
    - Без ліків – справжнісіньке пекло, -
    Дурманить реклама приход.
    З рецептом і без до аптеки
    Спішить православний народ.


    20.10.11.


    Рейтинги: Народний -- (5.53) | "Майстерень" -- (5.55)
    Коментарі: (26)


  20. Володимир Сірий - [ 2011.09.30 21:42 ]
    Апелює неук.../тріолет/
    Апелює неук до освіти:
    - З чим же то я їстиму тебе?
    Мучені тобою в школі діти, -
    Апелює неук до освіти.
    Ось, наприклад, Сталін, а чи Гітлер
    Не учені, а які цабе!!!
    Апелює неук до освіти:
    - З чим же то я їстиму тебе?


    30.09.11



    Рейтинги: Народний 5.25 (5.53) | "Майстерень" -- (5.55)
    Коментарі: (14)


  21. Володимир Сірий - [ 2011.08.13 09:08 ]
    Демократія / тріолет/
    Нема на мрії заборон,
    Отут - є демократія! -
    Відпочиває Вашингтон.
    Нема на мрії заборон,
    В еліті ними самогон,
    Де і коньячна братія .
    Нема на мрії заборон,
    Отут - є демократія!

    ABaAabAB

    13.08.11.


    Рейтинги: Народний -- (5.53) | "Майстерень" -- (5.55)
    Коментарі: (14)


  22. Володимир Сірий - [ 2011.08.06 15:44 ]
    Анумо їсти тільки з грядки
    Анумо їсти тільки з грядки
    Без ГМО і всяких «Е»,
    Хай згинуть чіпси всухом’ятку,
    Анумо їсти тільки з грядки.
    Отаву скубає телятко
    І не фальшивить ноту «Ме»,
    Анумо їсти тільки з грядки
    Без ГМО і всяких «Е».


    06.07.11.


    ABaAabAB


    Рейтинги: Народний -- (5.53) | "Майстерень" -- (5.55)
    Коментарі: (15)


  23. Ярослав Чорногуз - [ 2011.01.16 23:24 ]
    ДОКІР-ЖАРТ
    (тріолет)

    Ти мене «фейсбукнула» листом,
    Інтернет-дівчинонько кохана,
    І відкривсь на серці смайлик-рана,
    Ти мене «фейсбукнула" листом…
    О не будь офіціо-тираном –
    Шли інтим «фрімейлом» хоч і том…
    Ти мене «фейсбукнула» листом
    Інтернет-дівчинонько кохана.

    (АВвА ваАВ)

    16.01.7518 р. (Від Трипілля) (2011)





    Рейтинги: Народний -- (6.99) | "Майстерень" -- (7)
    Коментарі: (14)


  24. Алексий Потапов - [ 2010.12.30 14:27 ]
    На Питер
    finita la commedia


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.5) | "Майстерень" -- (0)
    Коментарі: (23)


  25. Тетяна Роса - [ 2010.07.07 11:56 ]
    Поетична чупакабра
    Доброзичливість плаче у сні:
    Чупакабра виходить на слід.
    Стережіться, м’які і ручні –
    Доброзичливість плаче у сні.
    Чупакабра бажає гризні
    І по віршах блукає убрід.
    Доброзичливість плаче у сні:
    Чупакабра виходить на слід.

    ***
    Чупакабра виходить на слід,
    У зіницях – безжальні вогні.
    Через рими, по строфах убрід
    Чупакабра виходить на слід.
    Канібалки із цих же порід
    Очі навстріч – такі ж навісні:
    Чупакабра виходить на слід,
    У зіницях – безжальні вогні.


    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Коментарі: (13)