ОСТАННІ НАДХОДЖЕННЯ
Авторський рейтинг від 5,25 (вірші)

Юрій Лазірко
2026.06.26 16:53
it lives in me...
the sea of touches and
the endless kisses
ohoooooooooooh
oh wings of mine
your weightless moments -
heaven to embrace
the sparkling wine

С М
2026.06.26 16:36
Боже Мій

Люди, що ви накоїли?
Його замкнули ви у клітці, у злотій клітці
Змусили коритися релігії
Його, воскреслого з могили, із могили

Він є богом анічого

Тетяна Левицька
2026.06.26 15:23
Барвиста поезія, щемна, глибока —
життєвої мудрості сталий архів —
натхненно звучить на підмостках високих
її чарівний, кантиленовий спів.
Проймають катренів думки автентичні,
на розмах олжу б'ють по лівій щоці,
і маски лукаві зривають з обличчя,

Борис Костиря
2026.06.26 13:02
Я встану рано в сутінках зелених,
Пройду крізь гай дрімотний і черлений.

Прийду на стадіон крізь варту лісу,
Крізь ватру сну і незворушність міста.

Проб'ється думка крізь застиглість часу,
Крізь розтривожену інертну масу,

Ірина Вовк
2026.06.26 11:04
Розділ V. МІЖ КОЛИСКАМИ ТА ПРЕСТОЛОМ, АБО КИРИЛИЧНИЙ ПІДПИС НА ЛІЛЕЯХ ФРАНЦІЇ Земля Капетингів дихала вогкістю та залізом, коли у весняний день тисяча п’ятдесят другого року над Суассоном прокотився перший крик немовляти. Усміхнена Анна схилилася над

хома дідим
2026.06.26 09:30
хмариво синьовидне
веслярі небесні
уявляються невідомі
немислимі
які умудряються
уявлятися саме так
веслярами
що тебе утішає явно

Охмуд Песецький
2026.06.26 07:57
Сумуючи, немов розстаючись,
Про завтра не домовившись чи після
Зустрітися не днями, то колись,
Коли згадається сердець любовна пісня...


Закоханість і первісний інстинкт –
Усе працює, щоби поєднати,

Віктор Кучерук
2026.06.26 07:32
На берегах минулого сліди
Моїх, на жаль, непослідовних кроків, -
На берегах минулого - плоди
Не дуже добре вивчених уроків.
На берегах минулого - весна
І невичерпне джерело натхнення, -
На берегах минулого ясна
Пора завжди очікує на мене.

Катерина Савельєва
2026.06.25 23:55
Заховалася спека в повiтрi,
Вiдпустила давнiшнi надiї
I сховавши весь всесвiт пiд вiї -
Розгорнулася в небi колiбрi.

Сiль зневажливих дiй з себе витри.
Присмак меду солодкого мрiї.
Поруч подих до тебе вже вiє

Євген Федчук
2026.06.25 16:40
Тої зими, як вдалося німців зупинити
Під Москвою й від столиці трохи відтіснити,
Москалі відчули силу, кров у них заграла,
Переможцями вони вже себе уважали.
Думали, що уже німців добряче побили
Й сорок другий переможно закінчить рішили.
Подумали, щ

Володимир Ляшкевич
2026.06.25 15:13
З циклу "Від минулого до майбутнього", ново-ведичний реалізм Вступ Це п'ята книга з цілісного циклу художніх авторських романів, написаних в стилі ведичного ново-реалізму. В ній розповідається про подальші здобутки головних героїв, що знайшли сво

Борис Костиря
2026.06.25 13:27
Ці люди, що покинули домівки
Давним-давно й поїхали туди,
Куди ми не дістанемо путівки,
І сніг уже позамітав сліди.
Про них забули друзі і сусіди,
І зблякла пам'ять в їхніх головах.
Круки волають, мов невтомні біди.
Сідає попіл на святих словах.

Вячеслав Руденко
2026.06.25 11:57
як перенасичена дарами
пташка у калині в рукаві
кропив'янка небу візаві
дощиком вщухатиме ярами
чи то у незвідане колись
чи у шал розпізнаного завтра
наче заповітом бронтозавра
досвітками степу горілиць

хома дідим
2026.06.25 08:44
як написав поет
не потрібно елегій
ні про життя
ні про смерть
серед шипшини цієї
півоній черемхи
ширяють птахи
розмаїто незмінні

Ігор Шоха
2026.06.25 08:20
Як неминучі дні ясні
і мимолітні темні ночі,
так моя доля уві сні
являє світло-карі очі,
так тінь її із висоти –
із піднебесся за рікою
іще вітається зі мною,
забувши спалені мости.

Ірина Вовк
2026.06.25 06:28
Розділ ІV. ВЕСІЛЬНИЙ ВІВТАР ТА ЗОЛОТА КЛЯТВА Травневий день у Реймсі 1051 року дихав грозою. Свинцеві хмари чіплялися за гострі шпилі величного собору, а повітря було таким густим, що здавалося, ніби його можна різати мечем. Французька знать та єписко

Віктор Кучерук
2026.06.25 06:25
Лиш почувся грому гуркіт,
Як метнувся пес у будку,
Де, згорнувшись у клубочок,
Ліг налякано в куточок,
Бо давно, з причин відомих,
Він боїться навіть грому.
25.06.26

Марія Дем'янюк
2026.06.24 14:44
Цілувало сонечко пальчик немовляти,
А воно сміялося — це мені від тата.

Цілувало сяєво дитятко у скроню —
Тепло тішив тато свою любу доню.

Цілував промінчик донечку у щічку —
Це татусь бажає добрих снів на нічку.

Олена Побийголод
2026.06.24 13:39
Олексій Сурков (1899-1983)

В боротьбі та тривозі
нас тримав у дорозі
бойовий вісімнадцятий рік.
Ми збирались не довго,
від Кубані до Волги
розливався наш кінний потік.

Борис Костиря
2026.06.24 13:25
Порину в сон чудовий і величний
Без страхітливих тюрем і тортур.
Чарівний птах у майбуття покличе,
Де вже нема маркізи Помпадур,
Де сяє світ новий, багатоликий,
Де розвалився споконвічний мур.

Нарешті висплюсь після злої битви,

Ірина Вовк
2026.06.24 11:13
Розділ ІV. ПЕРША ЗУСТРІЧ: ЗІТКНЕННЯ ДВОХ СВІТІВ «Травень розсипав цвіт над Реймсом, кам’яні химери застигли у німому подиві. Вона йде по кубах холодного каміння, двадцятирічна весна у вишитих шатах. Поруч – король, сивий від битв і років, дивиться

хома дідим
2026.06.24 08:11
consider death
співає майкел стайп
consider death
з динаміків у супермаркеті
на пенсіонерів
на поліціянтів
на матусь із дитями
на візки для гавчиків

Віктор Кучерук
2026.06.24 06:54
Знову спека шалена
Непорушно стоїть, -
В'яне пагін зелений
І зривається цвіт.
Ні хмаринок над нами,
Ні поривів вітрів, '
Лиш пече до нестями
В глибині літніх днів.

С М
2026.06.23 20:42
Більш не буде тут такої ось, як ти
Більш не буде ось такої, хто би
Щось витворяв подібне, о

Чи даси мені той шанс?
Спробуєш хоча би, га?
Зупинися, згадай-но
Ми були разом

Охмуд Песецький
2026.06.23 18:31
Охайна дівчина і при скромному макіяжі викликала потаємний інтерес і швидку згоду на послуги. Чому приваблюють саме такі, якщо мені потрібна робітниця лише для прибирання, для мегамаркетів і як водійка мого майбутнього авто? Про ескортні виходи того дня

Володимир Бойко
2026.06.23 17:18
Історія сповнена історичних парадоксів і парадоксальних істориків. Були царі, були і блазні, але щоби цар і блазень у одній особі? Що більше є нагарбаних територій, то більше їх бракує для повного щастя. Можна і концтабір у країні створити, а мож

Борис Костиря
2026.06.23 12:56
Протоптую стежину у снігах,
Єдину, неповторну і глибоку.
Іду снігами, нібито у снах,
Гамуючи ненависть і тривогу.

Протоптую стежину у полях
Прологом у небачене майбутнє,
Яка укаже подорожнім шлях,

Вячеслав Руденко
2026.06.23 12:03
Будь ласка! - Гра у сквош -
Дарунок нам на втіху,
Щоб у степах нічних
Не загубити слід!

В рожевих дзеркалах
Витають духи сміху.
Та нам їх не впізнать

хома дідим
2026.06.23 07:23
у своїй непрозорій стихії
віршувати
недбало як слід
відкидаючи ревнощі хитрі
розбиваючи сяючий лід
у коморі своїй
саркастичній
обдираючи рештки шпалер

Віктор Кучерук
2026.06.23 06:09
Сонце жаром запашіло
І відразу вітер стих, -
І вогнем взялося тіло,
І робити важче вдих.
Усього проймає потом
Й обпікає водночас, -
Сонце встало до роботи
І отак гартує нас.

Ірина Вовк
2026.06.23 01:44
Розділ III: КОЛИ ДЗВОНИТЬ СОФІЯ, ЗАТИХАЄ ПАРИЖ Це було навесні 1048 року. Київ тільки-но скинув із себе зимові кайдани, коли до Золотих воріт підходила пишна кавалькада заморських гостей – французьке посольство, очолюване єпископом Роже Шалон

Володимир Бойко
2026.06.22 14:33
Не хочете стати овочем на старості – їжте овочі замолоду. Глибше лизнеш – більше куснеш. Безкорислива любов корисніша для здоров’я. Сила мистецтва не залежить од сили звуку. Не втрачайте голову – шануйте працю перукаря. Політ думки був пере

Борис Костиря
2026.06.22 13:22
Я заблукав поміж дерев зимових,
І нитка Аріадни на снігу
Згубилася, немов прадавня мова,
Забруднена у лютому гріху.
Поміж дерев зимових я шукаю
Нитки, які врятують нас усіх.
Мене ж у сутінках чекає Каїн.
А сніг летить, як первозданний сміх.

Ірина Вовк
2026.06.22 12:20
Розділ II: РУНІЧНЕ КОЛО ПІВНІЧНОЇ КРОВІ Наступного дня після того, як золоте чорнило застигло на пергаменті, туман над Києвом змінився пронизливим північним вітром. Маленька Анна сиділа в дівочих покоях своєї матері, княгині Інгігерди. Тут пахло зовсі

хома дідим
2026.06.22 07:59
розкажи мені ще
про інакші дні
де так гарно було
із тобою
дай ліричного ще
відчуття мені
без потреби
сурми і двобою

Віктор Кучерук
2026.06.22 06:41
Неймовірно голосна
І проворна дуже, -
Покотилася луна
З-за ріки по лузі.
Повернулися назад
Наспіви веселі,
Ніби чути їх не рад
Нині хтось в оселі.
Останні надходження: 7 дн | 30 дн | ...
Останні   коментарі: сьогодні | 7 днів





 Нові автори на сторінці:

Володимир Кириленко
2026.06.20

Боговик Владислав Боговик Владислав
2026.06.18

Іван Веселий
2026.06.15

Надія Ляшук
2026.06.14

ВАСИЛЬ КУЗІВ
2026.06.11

Неїл Лорен
2026.06.08

Володимир Журавльов
2026.06.05






• Українське словотворення

• Усі Словники

• Про віршування
• Латина (рус)
• Дослівник до Біблії (Євр.)
• Дослівник до Біблії (Гр.)
• Інші словники

Тлумачний словник Словопедія




 
 
Інша поезія


  1. Х Ґалаґан - [ 2012.09.23 22:03 ]
    *210912*
    ти умебльована панна
    з характером анаконди
    про тебе всі казали
    ангелоподібна Ганна
    а виявляється
    скринька Пандори
    ти може хороша
    десь глибоко і любиш
    не тільки єдину себе
    та в силу своїх
    нарцисичностей
    не дивишся в низ
    еге ж

    Ґалаґан, 2012


    Рейтинги: Народний -- (5.06) | "Майстерень" -- (4.88)
    Прокоментувати:


  2. Алина ВеснянаКиця - [ 2012.09.22 16:52 ]
    Радость моя
    Привет!!!
    Ты представь, сейчас,
    Как я ждала тебя.
    Твой знак — молчать...
    Молчала и, как сумашедшая,
    В мольбе кричала!..
    Как ты?!
    (Слава Богу - живой.)
    Где ты?
    Милый мой!!!!!!!!!!!!!!

    2012г.


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  3. Алина ВеснянаКиця - [ 2012.09.21 22:50 ]
    в казочках радість
    життя виправдовує
    всі сподівання
    закохує в себе
    кожної миті
    і любов дарує
    ніжне кохання
    всі найкращі казки
    Що є в цьому світі...
    2012р.


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  4. Алина ВеснянаКиця - [ 2012.09.11 21:42 ]
    Єнергія думок

    Сповненою рікою теплих мрій
    Энергія думок твоїх
    протікає крізь мене...
    Торкає. Іграє...


    Думками твори тільки добро,
    Якщо серце, твоє,
    Щастя вірності жадає,
    Мир любить і кохає...
    "012рік





    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  5. Алина ВеснянаКиця - [ 2012.09.11 07:56 ]
    ***
    Читаю твого листа.
    Серденько щемить.
    Дивлюся в очі. Зорепадом
    Осіння журба.Сама...
    Ти далеко і поряд.
    Не треба журитися, прошу!
    Ми робимо те,
    Що потрібно робити.
    Я дуже тебе кохаю.
    Цілую, чекаю.
    2012р.



    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  6. Алина ВеснянаКиця - [ 2012.09.10 07:50 ]
    Ти в Серці
    Світ вічний в бескінечності.
    Серце живе вірою і надією.
    В Серці народжується майбутнє...
    Я люблю Тебе!
    2012р.


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  7. Николай Малый - [ 2012.09.08 23:35 ]
    Творчество (полендром)
    А зачем меча за
    Нос он
    Онес? Сено
    Вор в ров?!

    Он лыбу был, но
    Уму, ого, ого, уму,
    Ого, - лил! Ого!

    2010


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  8. Николай Малый - [ 2012.09.08 23:17 ]
    Уже как ежу (полендром)
    Уже как ежу.
    Я делал едя
    Горе, но не рог!

    Те все - свет
    Да как ад.
    Меня коробит. Ибо рок. Я нем.

    Меч в нём! Имён в чем
    ли? Духи, как быть? Ты б каких удил?

    - Дядя, - яд, яд!

    2010


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  9. Уляна Ностальгія - [ 2012.08.30 15:43 ]
    Любила любити
    Здавалося, що любила і люблю,
    Любила вірші і ще більше ненавиділа.
    Любила тебе, але слова виграли.
    Слова і тепер вбивають,
    Все по манівцю.
    Любила і люблю.
    Все зненавиділа.
    Зненавиділа всі вірші.
    Міняю їх на тебе.
    Міняю на нещастя.
    Міняю на спогади.
    Підборами розчавлюю наші серця,
    А ти дебіл, вірив що на щастя?
    Тепер же гляди…
    Неоглянувся, а вже не твоя.
    Тримав, пускав, розчавлював.
    А я любила.
    Любила більше, ніж вірші…
    А вони чогось варті?
    Варті моєї зіпсутої любові?
    Ти вирішив горщик збирати
    розбитий, зі скла…
    і ціле моє життя
    вкрилося павутиною спогадів.
    Тебе любили вірші,
    А ти їх нечитаючи зненавидів.
    А ти тепер би скло плавив,
    Стелив не мені,
    Вбивав любов у мені.
    Згрішили разом,
    Ще коли любов
    ненароджену вбили
    тоді…
    2012 р.


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  10. Алина ВеснянаКиця - [ 2012.08.19 20:54 ]
    Ми едины
    О, вздох Творца!
    Жизни дуновение нетленное.
    Восторга узор великолепен
    В таинстве творения...

    Дыханием радостно колеблем тьму
    И светлым мир творим.
    Красный сандал течет с руки
    Во благо мира и любви.
    2012 г.


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  11. Алина ВеснянаКиця - [ 2012.08.19 20:57 ]
    Чудо единения
    Совсем необязательно мне
    Покорять самую высокую
    Вершину Гималаев,
    Сколотить огромное состояние.
    Подобно легкоатлету,
    Совершенствуя свое мастерство,
    Не закрепляю планку
    На слишком большую высоту...
    Но цель жизни вижу,
    Это радостью для меня -
    Вершина Града счастья!
    Преображение - чудо единения,
    Трепетная встреча...
    Дух света! Дух мудрости!
    Вы здесь, в моем сердце души.
    Путь предо мной.
    Каждый получает то, что выбирает.
    Выбираю - жить.
    Я достойна любви...
    2012г.


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  12. Алина ВеснянаКиця - [ 2012.08.08 19:26 ]
    До тебе лечу
    До тебе, із чарівним привітом,
    Прибуду із невіданих світів.
    Заколисаю килима омріяної миті,
    Веселкою, барвами величності шляхів...

    Я лечу, наче на крилах вітру.
    Прилечу. Ніжністью сонячно прилину.
    Розтинаю журавлинно Вічності тишу:
    "Коханий, Янголе мій - тебе кохаю!"
    2012р.


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  13. Олександр Григоренко - [ 2012.07.28 21:27 ]
    Медитация
    Горловой звук «А»,
    Он в гортани зарождается.
    Чтобы правильно «У» произнести,
    Вперед вытягиваю губы.
    И вот сжимаются они,
    «М» , — это резонирующий тон,
    Подобный жужжанию пчелы.
    АУМ — сокровенное слово...
    Его вселенная включает
    Все именования и формы.
    2012г.


    Рейтинги: Народний -- (5.43) | "Майстерень" -- (5.13)
    Прокоментувати:


  14. Олександр Григоренко - [ 2012.07.14 23:42 ]
    Лелеки
    Серце покотилося далеко
    Бадилля тремтить на горбі
    Покотилося до хати
    Там друзів повно було
    Розлетілись наче лелеки вони
    І стоять наче вдови
    Зажурені хати
    2012р.


    Рейтинги: Народний -- (5.43) | "Майстерень" -- (5.13)
    Прокоментувати:


  15. Олександр Григоренко - [ 2012.06.09 10:37 ]
    В суботу
    Сияет в небесах Господень свет,
    И ярче ничего на свете нет.
    Приветствую Владыку эпохи Водолея:
    Сен–Жармен, старинный друг,
    Ты почтил меня своим присутствием!
    Позволь мне познать пламя космической чести,
    Пронизанное золотыми и фиолетовыми нитями,
    В то время как элементалы
    Сплетают венок Рыцарю–Командору моего сердца.
    2012г.


    Рейтинги: Народний -- (5.43) | "Майстерень" -- (5.13)
    Прокоментувати:


  16. Олександр Григоренко - [ 2012.06.04 10:34 ]
    Свет блистающий
    В изумрудной глубине
    виден кораловый лес,
    между ветками которого
    пробираются донные струи,
    тревожа множество разноцветных раковин.
    На ясном небе вдали
    виден парус
    остроконечной формы.
    На его светло–оранжевом фоне
    под светлыми лучами солнца
    ясно вырисовываются разноцветные пятна,
    от светло–желтых до кроваво–красных.
    Меня обнимают бесконечность,
    Всеобщность и вечность.
    2012г.


    Рейтинги: Народний -- (5.43) | "Майстерень" -- (5.13)
    Коментарі: (2)


  17. Олександр Григоренко - [ 2012.06.03 19:16 ]
    Освобождение
    Когда человек вступает на путь,
    Кладет он свое сердце на крест...
    Конечная цель его путишествия —
    Это смерть всего того,
    Что имеет лишь относительное бытие:
    Все ценности должны быть обесценены,
    Все идеалы уничтожены,
    Все кумиры свержены!
    Когда сердце и крест сольются в одно,
    Тогда он достиг своей цели...
    2012г.


    Рейтинги: Народний -- (5.43) | "Майстерень" -- (5.13)
    Прокоментувати:


  18. Олександр Григоренко - [ 2012.06.02 19:17 ]
    Магическое желание
    Ювелирная рапсодия
    Природы ее желания —
    Быть настоящей богиней,
    Женщиной СЧАСТЬЯ!
    2012г.


    Рейтинги: Народний -- (5.43) | "Майстерень" -- (5.13)
    Коментарі: (3)


  19. Олександра Ілона - [ 2012.05.29 18:16 ]
    Троянда і щастя
    Любов, як — небо, воно безкрає.
    Живе у серці і бентежно грає.
    Її голос — наче спів дощу,
    Сонячні промінчики радісно п*ю.
    Так зростає щастя моє,
    Бо серце, як троянда, пити хоче...
    2012р


    Рейтинги: Народний -- (5.5) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  20. Алина ВеснянаКиця - [ 2012.05.20 08:39 ]
    «Т»
    Перед горою Богодосягнення стоїш на пересіченні.
    Вибери для себе, кому служити нині?
    Чи направо чи наліво підеш від «Т».
    А гора «Т» і є «ти»...
    2012р.


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  21. Олександра Ілона - [ 2012.05.20 04:20 ]
    Вільному — воля
    Мрії капітана кружляють до неба
    І за обрій заглядають оком.
    «Що бачиш там вершино зряча?»
    І відповідь: « Там обрій бачу.»
    Усмішка «Перлини» вітрильно сяйнула капітану .
    Пролунало: «Вперед, за обрій і до краю...»
    2012р.


    Рейтинги: Народний -- (5.5) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  22. Максим Холявін - [ 2012.05.17 13:33 ]
    ...
    Відкрий мені дива свої й усі гріхи свої, Європо!
    Твої рівнини й гори, пляжі та ліси, пожовклі сторінки
    твого довічно нестаріючого тіла, широкі груди й стегна-береги,
    потоки сліз і насолоди гук у співі крихітних пташок на сході Сонця,
    твоїх безсмертних мертвих і живих, великих і малих,
    несправедливість і великодушність, нещирість і за правду на вогонь
    маленький крок – для людства і недолюдства у вічність…
    Скажи, скажи, не треба більше таємниць, не треба дурощів,
    бо надто вже старі з тобою ми, твої загублені облудні діти,
    пасинки твої, ще замолоду сиві… жертви і боги, по правді – гумус,
    пелюстки квіток коротких весняних, підсічений під корінь колос…
    То може, буде хліб? Пали вогонь, налий вина собі, та розкажи,
    хоча ні час, ні місце не підходять аж ніяк на сповідальню,
    проте коли те буде, вже коли, як у твоїх соборах ґвалт невинних,
    ти розкажи, ти розкажи, і стане легше нам, зомлілим,
    із ночі сходитиме день, ж бо вічно так ісходить сходом,
    ти розкажи, і буде хліб, і буде щастя невимовне,
    коли помре тягар із літ, заліза змішаного з кров’ю,
    ти розкажи, ти заспівай, проти вогню свого безсила,
    як в пекло падатиме рай, як рай народиться із пекла,
    як хвилі ляжуть на пісок, на мармур, на папір, на шкіру,
    зітруть війну, і мир зітруть, і заберуть усе в могилу,
    залишать тільки пару лун від фресок і посеред тріщин,
    вона летітиме все вище, допоки стане сторінок…
    ці крихти віддамо птахам – нехай летять понад руїни,
    не вберегти нам наше тіло, то хай у них воно – горить…


    Рейтинги: Народний -- (5.31) | "Майстерень" -- (5.25)
    Прокоментувати:


  23. Олександра Ілона - [ 2012.05.06 13:34 ]
    Юнь —перлина Бога.
    Вітер степів юнь у медах купає.
    Він, той, хто тебе кохає...
    Заглибившись у велич очей
    До твого серця закликає:
    Твоє серденько у Вогні палає
    Жадає зустріти щастя дуже-дуже,
    Слухаєш пісні, читаєш вірші
    І твоє тіло легшим, легшим стає.
    Ти чарівна і дуже сильна
    І хочеш щоб поряд був той,
    Хто любить, серцем Бога ніжно кохає...
    2012р.


    Рейтинги: Народний -- (5.5) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  24. Олександра Ілона - [ 2012.04.30 09:19 ]
    Законне
    Весна травніє своє законне.
    З тобою ніщо не зрівняється.
    Божественний іспит приходить у свій час
    До кожної людини.
    Він чекав і чекатиме тебе.
    Бачиш - руки у небо здіймаються.
    Він говорить: Чашу, що Я її пью,
    ви питимете, і хрещенням, що Я ним хрищусь,
    и ви охриститеся.
    2012р.


    Рейтинги: Народний -- (5.5) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  25. Тетяна Флора Мілєвська - [ 2012.04.15 19:51 ]
    * * *
    вікно потішити хотіло,
    прислало промінь -
    не зігріло...


    Рейтинги: Народний 0 (5.51) | "Майстерень" -- (5.58)
    Коментарі: (22)


  26. Олександр Григоренко - [ 2012.04.14 14:58 ]
    ***
    Теперь я знаю точно: все оставленное за мостами прошлого, -
    не стоит того, чтобы о нем плакать.
    Храм для меня - сиянее сердца человека.
    Радостноприятно это сознавая созерцать...
    2012г.



    Рейтинги: Народний -- (5.43) | "Майстерень" -- (5.13)
    Прокоментувати:


  27. Тетяна Флора Мілєвська - [ 2012.04.07 23:00 ]
    ти - небо..
    Не можливо прожити,

    І тебе відпустити,

    Та ти - небо..

    Так треба..

    Ти небо...

    Так далеко і близько,

    Аж до болю

    Так близько,

    Та далеко.

    Ти - небо.

    Пробач...


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.51) | "Майстерень" -- (5.58)
    Коментарі: (6)


  28. Володимир Сірий - [ 2012.04.04 22:26 ]
    певно
    лелека в нас на заробітках
    у теплий край літає на курорт

    04.04.12


    Рейтинги: Народний -- (5.53) | "Майстерень" -- (5.55)
    Коментарі: (13)


  29. Тетяна Флора Мілєвська - [ 2012.04.01 02:33 ]
    ***
    подивись у нічне вікно
    тільки вічності неба слід
    пролетів і жариною згас
    та ще я у вікні одна



    Рейтинги: Народний 5.25 (5.51) | "Майстерень" -- (5.58)
    Коментарі: (8)


  30. Василь Роман - [ 2012.03.27 23:38 ]
    Моно-тексти 5. Паліндромони.
    «...Поніс дань
    опер Омелько,
    морпехить: бити люд до ран…
    Ні гуртів, ні доль! Овруч!
    Відвал у роти «Два Вітьохи»
    ти хотів, авдитор?
    У лав дів - чур володінь!
    Вітру гін, народ - юлити б
    тихе промокле море
    понад СіноП!»

    «...Ладна сіромаха,
    червлена Шанель в речах
    Амор і сандаЛ!»

    "...Мантри псів ідолам –
    Мало діві.
    Спирт нам!"






    Рейтинги: Народний -- (5.53) | "Майстерень" -- (5.45)
    Прокоментувати:


  31. Василь Роман - [ 2012.03.26 22:27 ]
    Моно-тексти 4. Паліндромони.
    «...Мартові коти - рок на даху - заказуха!
    дань – корито. ківот раМ»

    «...Тупак і даль. вила до пуза в кукурудзі…
    здуру Кук – в азу подали. владі – капуТ!»

    «...Престол оман від хама.
    замах дів на молот - серП»

    «...Страдник,
    в кубик чотири точки букв,
    кинь дартС!»

    «...Я і рот Сірку закирпанив!»
    унищ вік, "табачнік"!
    вороняччя норов
    кінча батьківщину…
    вина? приказ – укр. історіЯ!!!»


    Рейтинги: Народний -- (5.53) | "Майстерень" -- (5.45)
    Прокоментувати:


  32. Василь Роман - [ 2012.03.25 16:57 ]
    Моно-тексти 3. Паліндромони.
    «Давить воші – переділ?
    і лад?
    вівтар комедії
    і «демократ»
    вів далі…
    лідере! пішов ти в аД!»

    «Ти вор!коли шкуру
    на барабан – у рук
    шило кровиТь!»

    "Ад нала – бандур бандура!
    марудна брудна баландА…»

    «Он «лібе добкін" є нік,
    бо дебільнО»

    «Мо’ до ран залив ази ребром дуба.
    будьмо! бери вила з народоМ!»


    Рейтинги: Народний -- (5.53) | "Майстерень" -- (5.45)
    Коментарі: (2)


  33. Василь Роман - [ 2012.03.25 00:44 ]
    Моно-тексти 2. Паліндромони.
    "...Іллі коваль і не вздибав.
    забаві журавель несе весен лева ружі.
    ваба зваби дзвеніла в окіллІ."

    "...І вин гомін ладану
    висушить тишу сиву
    на дальнім огнивІ."

    "...І розмір – гак місяця – сімка.
    грім... зорІ..."

    "...Сили лома. зима.щомиті діяти раби!
    сибарит я? і діти мощами замолилиСь?"

    "...Едіп боров - хліб ти мав од учителя.
    лети чудова мить. біль хвороб підЕ."

    "Не чув учень…"











    Рейтинги: Народний -- (5.53) | "Майстерень" -- (5.45)
    Коментарі: (2)


  34. Василь Роман - [ 2012.03.24 16:51 ]
    Моно-тексти. Паліндромони.
    "...Кинь в очі:
    до вола - ріллі рало,
    воді - човниК!"

    «...Оксамитна бутель.
    пісок. в косі плету
    банти, маскО!»

    «...Оду чарівника забудь
    і дуба закинь.
    віра – чудО!»

    "... Оре зорі в яру –
    васильки никли...
    Савур... явір... озерО."

    "...Не мрак орд на сцені!
    кінець, Сандро, «КармеН»!






    Рейтинги: Народний 6 (5.53) | "Майстерень" -- (5.45)
    Коментарі: (7)


  35. Василь Роман - [ 2012.03.23 15:26 ]
    У млі фільму. Паліндромон.
    А дно?
    і вони мудрі там!
    а дурні та хитрі там?
    …муз оракул: зорі.
    на жаб ворони лили воду
    і даленіла повня...
    не той ліг на муть
    («вік вовків»!) туман -гільйотен.
    Ян в опалі - не ладі.
    удови лили норов бажань!
    і розлука – розум…
    матір тиха - тінь руда.
    матір - думи нові-
    однА.


    Рейтинги: Народний -- (5.53) | "Майстерень" -- (5.45)
    Коментарі: (5)


  36. Катерина Ляшевська - [ 2012.03.02 23:05 ]
    Твоя молитва...
    Андрію Мироховичу*

    твоя молитва – тиша над сонним містом
    в конвульсіях ліхтарного світла:
    така ж проста і багатозначна, мов дівчина
    після теплого душу, що скидає перед тобою
    свій шовковий халатик і дивиться,
    ЩО… ТИ… РОБИТИМЕШ… (?)
    така ж тривожна, мов серце пташеняти
    перед першим польотом з твоїх безпечних долонь…
    така ж…
    ТУК-ТУК… ТУК-ТУК… ТУК-ТУК, -
    мов прибуваючий потяг, котрий дає надію на рух вперед,
    і той, на який вже запізнився,
    і той, котрого більше ніколи в житті не буде…
    твоя молитва…
    скажи мені, кому ти молишся, стоячи на своєму карнизі,
    над сонним містом в конвульсіях ліхтарного світла,
    коли не знаєш, чи вона прокинеться,
    чи взагалі хтось прокинеться поряд твОїх грудей,
    коли не знаєш, чи хочеш, аби хтось колись прокидався
    В ТВОЄМУ СОННОМУ МІСТІ… (?)

    В МОЄМУ СОННОМУ МІСТІ
    я б ніколи не подумала, що ще хтось молиться…


    *навіяне «чашою генуя без комплектації»

    2012р.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.48) | "Майстерень" -- (5.5)
    Коментарі: (1)


  37. Тетяна Роса - [ 2012.02.02 00:43 ]
    Жінці на картині
    Мій величний драконе, дванадцяти років чекання
    достатньо для жінки, бо сонячний вітер вбиває бажання злетіти,
    і коріння росте, доростаючи суті - пізнанням
    вплітає мене в полотно, що сувоєм згорнеться в минулості світу.

    Світ шукає той звук, у якому відтвориться світло,
    себе загубивши в безмежжі своїх віддзеркалень. Тут погляду тісно,
    і усе, що я знаю – очима побачене титло
    над тим, що свічадо окреслених слів не відтворить ні нині, ні прісно.

    Мандрівний мій драконе, сузір’я відкрили портали -
    і ти повернувся у душу схололу. Зникають кордони означень –
    я обличчям до ночі на крил твоїх порух чекала,
    і шлях мій віднині собі я дозволю, а іншим весь біль мій пробачу.

    Пробачати так просто… Забути пробачене важко.
    Забулось не те, що хотіла насправді забути: відкинуті тіні
    шарудять у пітьмі, наче хижі потворні комашки,
    моїми чуттями з очей визирають зустрічних - і прісно, і нині.

    Ніч приходить зі сходу, мій мудрий і сивий драконе,
    і сукні її із леткого шифону до вічності плину дотичні.
    Об’єктивна реальність: душа є окрема від крони
    краплинка того, що не вхопиш і словом. Хронічно

    Хронос мрії стинає: без них легше входити в Лету.
    Бажання свої відпускати не хочу на радість скелястим теренам.
    Маю промінь Селени - і дивних видінь силуети
    на стежці моїй, переплетеній з сонцем і вітром, чатують на мене.

    Я, вростаючи в землю корінням, навчилась літати.
    Коріння і крила однаково душам важливі. Мій вільний драконе,
    безборонна любов – найміцніші у всесвіті грати:
    кармічно об’єднані крони сплітаються в німби, у лози і грона.

    За кордонами слова ніколи не зникне дорога,
    тому не тримай, розімкни зачароване коло – і підемо далі.
    Кожен має можливість зігріти долонями Бога
    у вічному «зараз», у тлінному храмі, у кожнім зустрічнім Граалі.


    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Коментарі: (11)


  38. Ірво Таллі - [ 2012.01.30 22:37 ]
    Тонкий шелк слез

    Вот так вот, тихонечко
    Льется вечер талыми струями воды.
    Тянется тоненькой ниточкой серебристого шелка,
    Ложится мягким небом
    На твои волосы,
    Стекает музыкой
    В плавный узор твоего тела.
    Смотришь, дрожишь, плачешь.
    Я просто вытру твои слезы,
    Никогда не спрошу почему,
    Но сделаю все, что б это не повторилось


    Рейтинги: Народний -- (5.5) | "Майстерень" -- (0) | Самооцінка 6
    Прокоментувати:


  39. Сніжана Тимченко - [ 2012.01.17 23:27 ]
    *******************
    Крилаті свічі летіти не можна, загасне вогонь.
    Летіти? Горіти?


    Рейтинги: Народний -- (5.16) | "Майстерень" -- (5.17)
    Прокоментувати:


  40. Сніжана Тимченко - [ 2012.01.17 23:29 ]
    А навчали мене малювать
    Мене учили малювать поети.
    Сепії сипали в сонети
    Учили правду сотворять,
    Але не той, хто коле очі правдою воскресне,
    А той,
    Хто поєднає день народження
    І Царство Небесне!


    Рейтинги: Народний -- (5.16) | "Майстерень" -- (5.17)
    Прокоментувати:


  41. Анонім Я Саландяк - [ 2011.12.05 10:14 ]
    СТРАШНИЙ - НЕ СТРАШНИЙ, АБСУРДНИЙ БІЛИЙ ВІРШИК.
    Текст під зображенням.

    Ітимеш владно до мети,
    аж поки не упрешся головою в запитання.
    Уперто відповідь шукатимеш і відповідь найдеш,
    та сотня нових запитань заступить шлях,
    і сотня сотень відповідей-запитань...
    Тобі ж не терпиться,
    хочеш іти і бачити, і розуміть...
    Ось ти візьмеш сокиру
    і з легким серцем порубаєш вузол той,
    та не побачиш анічого,
    окрім порубаних кінців, що кровоточать.
    І пропаде бажання йти,
    і запитаєш знов, і відповідь даси,
    і сотня нових запитань заступить,
    і сотня сотень відповідей-запитань...
    Сокиру знов візьмеш, щоб порубати...
    Але!..
    Попробуєш відтяти голову собі,
    щоб вже без тіла...
    Коли ж тобі це вдасться,
    то сокиру зможеш брати лиш зубами...
    І , зрештою,
    як розрубаєш голову свою навпіл
    і вже не матимеш сокиру чим узяти, –
    тобі відкриється той загадковий світ,
    який катастрофічно множить запитання,
    якщо знаходиш відповідь
    бодай хоч на одне із них.

    Це...
    Луг квітучий,
    де кожна квіточка, лише торкнись,
    тієї ж миті розпукне сотнею квіток -
    таких чарівно-загадкових...
    і в мить одну потонеш в морі
    запашних квіток, і раптом усвідомиш:
    ти є маленький та щасливий джмелик!
    До 2000


    Рейтинги: Народний -- (5.38) | "Майстерень" -- (5.25)
    Коментарі: (4) | "http://storinka-m.kiev.ua/product.php?p_id=9707"


  42. Оксана Максимишин - [ 2011.10.17 19:47 ]
    ПРОЩАЛЬНИЙ МОТИВ ОСЕНІ
    Вже не чути прощального тужіння птахів, не шумлять дерева золотовогненною кроною, рідко усміхається сонце з-за темних і важких хмар і не радує теплом... Осінь іде на спочинок. Віддавши людям всі свої дари і красу, вона хоче передати чарівний посох білокосій посестрі. Бо що, крім дощу, мряк і похмурості, зможе дати змалілим дням ? Та цариця-природа заперечує, бо всьому свій час і пора... І гуляє вітер пустими ланами, котить перекотиполе, шугає над лісом, що вже дрімає і не хоче загравати з ним. Туман сизою габою оповиває ранки і деколи сміється мжичкою, зрошує зелені килими озимини. А вони – ніби вікно у весну крізь сніжні заметілі та морози. Сади смутком зітхають і вже не манять червонобокими плодами, лише шипшина і калина цвітуть яскравою красою. А ще наречені, весілля, на які теж багата осінь, скрашують листопад. Музика, сміх, веселі пісні линуть над землею і серпанково-прозорим маєвом щастя й радості тріпоче фата на тендітних плечах, а серця п’ють цілющий напій кохання, що струмує з очей, з дотику губ, з усмішок.
    І осінь з листопадом у парі підносять молодим у подарунок на голубому тарелі неба відібрані у хмар сонячні промені, які так личать до їхнього щастя, і першу паморозь на оголених вітах. А вже й сніжинки перші закружляли в лихому танку на одному з весіль і з морозяним скрипом відчинили ворота у зиму – неповторно-прекрасну пору тиші, чистого повітря і чарівної білизни.
    2005р.


    Рейтинги: Народний -- (5.38) | "Майстерень" -- (5.25)
    Коментарі: (2)


  43. Оксана Максимишин - [ 2011.10.04 12:26 ]
    У МАМИ КОСИ БІЛІ, НАЧЕ СНІГ
    Я прокинулась від дотику до мого чола лагідних, як осінній серпанок уст.
    Розплющила очі й побачила маму...Чиста й свіжа, як ранок, вона сиділа на краю ліжка і гладила своєю шорсткою рукою мої коси.
    - Уставай, доню.
    Голос у мами тихий, ласкавий, як шелест осіннього листя в саду.
    Я беру мамину долоню у свої, підношу до уст: вона пахне росою, настояною на опалому осінньому листі. І мені чомусь здається, що осінь схожа на мою маму - така ж тиха й привітна, щира й добра, а інколи й сувора. Про осінь, як про маму, співають пісні, присвячують вірші...
    Лише одним відрізняється осінь від мами - косами.
    В осені коси жовто-червоні, як заграва, а в мами - білі-білі, наче сніг.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.38) | "Майстерень" -- (5.25)
    Коментарі: (6)


  44. Кока Черкаський - [ 2011.09.29 13:34 ]
    ПАЛІНДРОМОН-4
    ПАЛІНДРОМОН-4

    Зажди-ть!
    Но-морд, ні-лап? -Ві!
    Но– теж,ура!– пазурів?-Ві!!
    Тхір ??
    Оп-о….
    Голод,Ісус, тамуй,
    Учневі вір: я– ліпак!
    Мо’, рада?-
    Раба! Жаба!!
    Радаром капілярів і вен чую:
    «Мат, сусідо Лог!
    О порі хтів Віру за пару жетонів?»
    Паліндромон, ти – джаз!


    Рейтинги: Народний -- (5.24) | "Майстерень" -- (5.16)
    Прокоментувати:


  45. Кока Черкаський - [ 2011.09.28 22:54 ]
    ПАЛІНДРОМОН-10
    ПАЛІНДРОМОН-10

    А доніс Ян на директорок:
    ЗАРВАЛИСЯ!!
    Є учені?
    Крадун на жінок і ананаси – пан!
    А баба, написана на іконі,
    Жанну Д’Арк і не чує :
    «Я – сила!».
    Враз–
    коротке ридання.
    Сіно.
    Да-а...


    Рейтинги: Народний -- (5.24) | "Майстерень" -- (5.16)
    Коментарі: (4)


  46. Кока Черкаський - [ 2011.09.28 10:32 ]
    ПАЛІНДРОМОН-5
    ПАЛІНДРОМОН-5

    Козак, аки Тео, плаче понуро,
    То лозина пужа: но, мені два мечі!
    Сопів – і нич,
    Руту нюхав–ах!– юну.
    Турчинів і посічем,
    а вдінемо на жупани золото-руно!
    …печаль-поетика казок.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.24) | "Майстерень" -- (5.16)
    Коментарі: (5)


  47. Кока Черкаський - [ 2011.09.25 17:02 ]
    ПАЛІНДРОМОН-14
    ПАЛІНДРОМОН-14

    Осел п’є ель – гуркіт!
    О! Лобан – пенальті –мимо!!
    Лосі!!!
    Зим дівую вальс;
    Кіно – онікс – «лав’ю»…
    У відьми зі соломи мітла.
    НЕП на болоті –
    круглеє плесо.


    Рейтинги: Народний -- (5.24) | "Майстерень" -- (5.16)
    Коментарі: (3)


  48. Кока Черкаський - [ 2011.09.25 16:17 ]
    ПАЛІНДРОМОН-7
    Море пала – кит умре!
    Псів 'Орквемада – ай, вон!
    Забудь, Вадику, мотодів-дрокер’янок,
    Їх поре Антон!
    Яр глибок– шрам.
    Марш кобил грай, нотна еро!
    Пхі, коня рекорд :
    Від–ото– муки дав дуба!
    Знов я, Адаме, в кров і сперму
    Тикала пером…

    1991-1992


    Рейтинги: Народний -- (5.24) | "Майстерень" -- (5.16)
    Коментарі: (5)


  49. Кока Черкаський - [ 2011.09.24 23:48 ]
    ПАЛІНДРОМОН-17
    Я– політ.
    Сон–то маскарад Алсу:
    Киркоров– тазик,
    мелодія ледаря– табу!

    Роток у тебе…
    Салдат Алсі в морду– суд!
    Ром, Вісла…
    Та для себе ту,
    котору Батяр…
    - Аделаїдо!!
    Лемки:
    затвор,
    окрик….
    Услада– рак самотності.
    Лопай…


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.24) | "Майстерень" -- (5.16)
    Коментарі: (9)


  50. Кока Черкаський - [ 2011.09.24 23:28 ]
    ПАЛІНДРОМОН-19
    ПАЛІНДРОМОН-19

    Диви, Ліда:
    на спеці тане шоколад,
    вино,
    сіль,
    аконіт…
    А Рубенс – не Пан.
    На пенсне, Буратіно!
    Калісони
    вдало кошеняті
    ( це пса )
    наділи,-
    вид!


    Рейтинги: Народний -- (5.24) | "Майстерень" -- (5.16)
    Коментарі: (3)



  51. Сторінки: 1   2   3   4