ОСТАННІ НАДХОДЖЕННЯ
Авторський рейтинг від 5,25 (вірші)

Володимир Бойко
2026.06.22 14:33
Не хочете стати овочем на старості – їжте овочі замолоду. Глибше лизнеш – більше куснеш. Безкорислива любов корисніша для здоров’я. Сила мистецтва не залежить од сили звуку. Не втрачайте голову – шануйте працю перукаря. Політ думки був пере

Борис Костиря
2026.06.22 13:22
Я заблукав поміж дерев зимових,
І нитка Аріадни на снігу
Згубилася, немов прадавня мова,
Забруднена у лютому гріху.
Поміж дерев зимових я шукаю
Нитки, які врятують нас усіх.
Мене ж у сутінках чекає Каїн.
А сніг летить, як первозданний сміх.

Ірина Вовк
2026.06.22 12:20
Розділ II: РУНІЧНЕ КОЛО ПІВНІЧНОЇ КРОВІ Наступного дня після того, як золоте чорнило застигло на пергаменті, туман над Києвом змінився пронизливим північним вітром. Маленька Анна сиділа в дівочих покоях своєї матері, княгині Інгігерди. Тут пахло зовсі

хома дідим
2026.06.22 07:59
розкажи мені ще
про інакші дні
де так гарно було
із тобою
дай ліричного ще
відчуття мені
без потреби
сурми і двобою

Віктор Кучерук
2026.06.22 06:41
Неймовірно голосна
І проворна дуже, -
Покотилася луна
З-за ріки по лузі.
Повернулися назад
Наспіви веселі,
Ніби чути їх не рад
Нині хтось в оселі.

Світлана Пирогова
2026.06.21 21:58
Гортензія-красуня пишно квітне,
Вражає розмаїттям кольорів.
Розкішним покривається суцвіттям.
Побачив літній легіт - і зомлів.

І звідки тут ця пані елегантна?
Таких в саду ще досі не було.
Прикраса днини, вечора, світанку.

Олена Побийголод
2026.06.21 21:48
Михайло Ісаковський (1900-1973)

Був наказ йому – на захід,
    їй також – до чужини...
Йшли на фронти комсомольці
    Громадянської війни.

Йшли у військо, розставались,

Іван Потьомкін
2026.06.21 21:00
Лежать ляхи з юдеями,
Що за гарний викуп
Сторгувалися з Максимом,
Як із скрути вийти.
Вийти вийшли,
Та не в ті ворота.
А міська голота,
Себто ті,

Ірина Вовк
2026.06.21 20:09
Вона була вихована серед білого мармуру, кольорових мозаїк Софії та шелесту пергаментів у скрипторіях сонячного Києва періоду «золотого віку» Русі ХІ століття. Донька великого князя Ярослава Мудрого, вона мала стати живою печаткою у великій грі європейськ

Борис Костиря
2026.06.21 20:08
Прозорий ліс у сутіні прозорій.
Прозорий смуток дивиться в імлу.
Прозорий спокій п'є північні зорі.
Прозорий час читає ковилу.

Прозорий простір причаївся вчасно
У згусток нерозтрачених хвилин,
Плекає мрію дивну і незгасну

Іван Потьомкін
2026.06.21 17:06
Лежать ляхи з юдеями,
Що за гарний викуп
Сторгувалися з Максимом,
Як із скрути вийти.
Вийти вийшли,
Та не в ті ворота.
А міська голота,
Себто ті,

С М
2026.06.21 16:52
Давно вже я не сходив, зі своїх ей, пагорбів
Усе, що бачив я, прискорює рух мій, домів

Прилинь, до обличчя, устами своїми
Дивися далі, о дивися глибинно

Помаранчевий і синій
Кольори моїх чуттів

Іван Веселий
2026.06.21 16:50
Вдягнувши водолаза маску,
і вибравши спіралі час,
він ринув у місцеву прощу -
на дно духмяно гаслих трас.

Минулі виходи нестерпні
туди траплялися не раз,
та вірив він, що крізь ті терні,

Євген Федчук
2026.06.21 16:08
Скоро наші уже будуть, мабуть Крим звільняти.
Пора звідти москалів тих усіх виганяти.
Закінчилась лафа їхня, кришка вже «Кримнашу»,
Забираються усі хай у помийну Рашу.
Я дивлюсь на те, як нині москалі воюють,
Як укріплення бездумно вони в лоб штурмую

Борис Костиря
2026.06.21 12:48
Час тече, наче плинна вода
У сипучий і ніжний пісок.
Час крадеться, неначе біда
У сплетінні геройств і пасток.

Не повернеться трепетний час,
Час кохання, дивацтв, розставань,
Що розкажуть важливе про нас,

Роман Миронов
2026.06.21 12:33
У твоїх очах небагато спокою:
Більше – суму багряного, наперстів
Зі слів на оголених пальцях –

Аж до критичного струму.

У венах моїх більше правди,
Особливо, коли вони навиворіт –

Віктор Кучерук
2026.06.21 06:58
Так учора ласували,
Що ні хліба і ні сала
В хаті кумовій не стало,
Бо вечеряли ми сито
Через добру оковиту
І здорові апетити.
21.06.26

Вячеслав Руденко
2026.06.20 17:44
…як завжди непостійністю єства
покриті часу всі червневі дні,
тече в них пустотлива каніфоль,
в кору вростають диво скрипалі,

таємний сенс від зібраних речей
несе очам рясний глибокий зміст
і квітне між граніту капріфоль,

Борис Костиря
2026.06.20 13:06
В спіралі скручується час.
Змією обернеться простір.
Який у світі водолаз
Пірне в глибини, як на прощу?

Який у світі чародій
Поверне запахи заснулі?
На сцену вийде лицедій,

Ольга Олеандра
2026.06.20 12:39
Кожен ковток – це зустріч
сутностей доторком губ
спраглим, закоханим, дружнім –
творення нових сполук,
сильних, хоча й тимчасових,
повних ваги і смаку,
що стелять у серця основу
радість криштально тривку.

Іван Веселий
2026.06.20 11:23
Вийшов я в садок фазенди
на гармидер вранці.
Розвелось у нас хвазанів -
самців горлодранців!
І чого ж це у природі
навпаки, ніж в люду?!
І в хвазановім народі -
бачу ту ж невгоду!

хома дідим
2026.06.20 09:20
залишилося лише тебе хотіти
згадуючи всяке чи важливе
ще стоїть і пил виловлює з повітря
кухоль у якім бувало пиво
часоплин жорстокий і безрадний
зорі падають ніхто їх не підніме
каніфоль свої сердечні рани
змінюється все нещадні зміни

Віктор Кучерук
2026.06.20 06:30
Навесні стара верба
Запитала в клена:
Ну, не гарна я хіба
В одязі зеленім?
Бо не видно щовесни
Всім, кому цікаво,
В гущі листя кривини
І гілок трухлявих.

Іван Потьомкін
2026.06.19 21:02
Якщо не в пекло Господь мене спровадить,
а дасть (бозна за віщо) право обирати,
як маю жити в потойбічнім світі,
не спокушуся ні на рай, змальований Кораном,
ні на таке принадне для смертних воскресіння
(на подив родині й товариству).
Ні, попрошу

Мирон Шагало
2026.06.19 20:56
За спогадом летять думки
туди, на стежку ту знайому,
туди, де стигнуть колоски
у полі, недалеко дому.

Пшеничне поле. В тихий сум
знов починає огортати.
Це поле в серці я несу,

Артур Сіренко
2026.06.19 19:13
Колись давно, коли світ ще був молодим і білі хмари називали островами в синьому морі, а не шматками алабамської вати, які хтось (можливо, чорношкірий всезнайка Джо) спересердя підкинув в гору, я познайомився зі старим дідом на ім’я Годі. На відміну від Ґ

Юрій Лазірко
2026.06.19 16:39
о серце моє...
1.
пригадую...
це море дотиків
і поцілунків
оооооооооооо
о крила мої
полон обіймів

Світлана Пирогова
2026.06.19 15:46
Навколо світ - як молитовний спів,
Де кожен подих серце хмелем поїть.
У тихім надвечір'ї між дубів
Застигло літо в золотім спокої.

Таких солодких, трепетних ночей,
Такого шовку у високих травах,
Такого блиску зоряних очей

Борис Костиря
2026.06.19 12:50
Закінчився ярмарок. Блазні спочили,
Стоять у чеканні старезних карет.
Вони спромоглися на гордий учинок
І вже декламують прадавній сонет.
Лютують кати у сваволі безчинства.
Замовк неприкаяний ніжний кларнет.

Закінчився ярмарок. Стухлі ідеї

Охмуд Песецький
2026.06.19 12:10
Інерційне чекання того, на що чекаєш, здається безкінечною піснею зоряного неба, жодного куплета якої ти можеш не почути. Та твоя наука чекання не знає ні мойр, ні Кайроса, ні Гамлета. Тут не стежать за стрілками годинника. Тут обслуговують той механізм,

хома дідим
2026.06.19 08:19
стояв мовчав дивився
на останній
багряний кленовий листок
на дереві під під’їздом
думаючи про своє
про листок хай останній
який ще
повисить ще нічо ще ого

Віктор Кучерук
2026.06.19 07:02
Вогнем негаснучим москва
Охоплена місцями, -
Лягла завіса димова,
Як Божий гнів, на храми.
Зійшла покара із небес
На москалів за вчинки,
Що спонукали світ увесь
Здійснить переоцінку

Роксолана Вірлан
2026.06.19 06:21
Жвріє вогник знеднілого сонця за містом -
встигну іще присмалити цигарку думок.
Вітер лабає на кабелях пісню джазисту,
свінг одтанцьовує - скок- йому все - перескок.

Не поспішаю сьогодні. Запаривши м'яти,
ковзаю поглядом з лоджії -з лету птахів.

Тетяна Левицька
2026.06.19 06:18
Коли облітала акація біла
і падав додолу обпечений цвіт,
я невиліковно любов'ю хворіла,
бо ліків від неї не вигадав світ.

Світилися очі небесним опалом,
шалено у грудях вистукував пульс.
Та Єва в мені крізь віки воскресала

С М
2026.06.18 22:09
Танець у піску на морі ]

Атож, ось і ми, а точніш, ось і я, сам-один
Видимі речі, які були спільними, о давніше
Пам’ять розтягується, я вражений, чому би ні
Бо це був прегарний час, я сміявся
Часи змінилися, недосяжна ти, я не можу скаржитись
Були

Євген Федчук
2026.06.18 20:12
Коли війна закінчилась, москалі завзято
Узялись про перемоги книжечки писати.
Тонни книжок написали про Московську битву,
Як їм удалося вперше ворога розбити,
Сталінградську, Курську, звісно, про взяття Берліна,
Як поставили фашистів вони на коліна.
Останні надходження: 7 дн | 30 дн | ...
Останні   коментарі: сьогодні | 7 днів





 Нові автори на сторінці:

Володимир Кириленко
2026.06.20

Боговик Владислав Боговик Владислав
2026.06.18

Іван Веселий
2026.06.15

Надія Ляшук
2026.06.14

ВАСИЛЬ КУЗІВ
2026.06.11

Неїл Лорен
2026.06.08

Володимир Журавльов
2026.06.05






• Українське словотворення

• Усі Словники

• Про віршування
• Латина (рус)
• Дослівник до Біблії (Євр.)
• Дослівник до Біблії (Гр.)
• Інші словники

Тлумачний словник Словопедія




 
 
Поезія


  1. Тетяна Сливко - [ 2011.07.04 21:28 ]
    Олівець і гумка

    Олівець все дорікав гумочці лукаво:
    - Все, щоб я не малював, ти стираєш жваво.
    - ха, подякував мені,- гумка закричала.-
    через тебе стерла ніс і старіти стала.
    Он в сусідки оловак, не малює- пише!
    Гумку свою цілий вік в пеналі колише.
    Ти ж малюєш казна- як,соромно й сказати,
    зірку з неба аж ніяк не зможеш дістати.
    Олівець на ті слова так відповідає:
    - А гумова голова твоя про те знає,
    що в житті не тільки нас водить вища сила?
    - Тебе водить дід Панас! хоч внука й просила.
    але він мені сказав :"нет в пенале места",
    щей огризком обізвав, і послав..."без текста"
    Скільки дурня можна вчить? - запищала гумка.
    -оловак завжди мовчить , в тебе ж бачте думка
    є своя на все, і що ж? Що із того маєш?
    Дірку з бублика! Ото ж, сам прекрасно знаєш,
    що якби не малював портрета онука,
    то ніколи б не зрубав під собою сука.
    Вийшло ж що ? Як вгледів він морду ту бульдожу,
    то скривився й гаркнув:"Блин исказил кто рожу?"
    От якби ти посадив в лисині чуприну,
    шию тоншою зробив,м,язи більші, спину...
    Гумка стихла лиш на мить, та й сказала далі:
    - як би міг ти так чинить, жили б у пеналі...


    Рейтинги: Народний -- (5.32) | "Майстерень" -- (5.25)
    Коментарі: (2)


  2. Таїсія Цибульська - [ 2011.07.04 21:30 ]
    Играйте, Маэстро!
    Играйте, Маэстро,
    Играйте...
    Глаза закрывая на миг,
    Я в Вас растворяюсь...
    Играйте,
    Души изливая родник!
    Играйте, Маэстро, прохожим,
    И чуточку, может и мне,
    Мы с Вами
    Немножко похожи,
    А может, встречались...во сне...
    Играйте, Маэстро,
    Играйте,
    В любви признаваясь не мне,
    Играйте, Маэстро,
    Играйте,
    Для той, что грустит в тишине.
    А я...
    Брошу в ящик монету,
    За чудо
    Открытой мечты,
    Мне скрипка шепнёт по секрету,
    Что где-то мы были
    На ТЫ.
    Прощайте, Маэстро,
    Прощайте...
    Я тень среди множества лиц...
    Играет, Маэстро,
    Играет...
    И дУши склоняются ниц.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.45) | "Майстерень" -- (5.45)
    Коментарі: (6)


  3. Анатолій Клюско - [ 2011.07.04 20:39 ]
    Грек
    Вночі наснилось Олексію якось,
    Що він не Олексій – Олексіакос.
    І не в колгоспі вже, а десь далеко
    Перетворився з українця в грека.

    Поліз в кишеню. В нього – баксів хмара,
    І не цигарку смалить, а сигару,
    Все пригортає українку в міні,
    Не самогонку жлуктить, а мартіні.

    Ще б довго Олексій від щастя хмикав,
    Та півень у дворі закукурікав,
    То ж пробудився, знехотя піднявся
    І в хлів худобу порати подався.


    Рейтинги: Народний -- (5.5) | "Майстерень" -- (5.5)
    Коментарі: (9)


  4. Анатолій Клюско - [ 2011.07.04 20:01 ]
    Чоловічий тост
    Гей, чоловіче! Слухай, брате!
    Тобі не снилися дівчата:
    Розкішні перса, білі спини,
    Солодше щось, як у дружини?!

    Бува, голубиш власну жінку.
    І груди пестиш, й пестиш спинку.
    Та лізе в мозок (й не в останнє) –
    Уже була в користуванні.

    Тож вип'єм, щоб такі думки
    Частіше лізли у мізки!
    І боронь Боже для жінок
    Набратися таких думок!


    Рейтинги: Народний -- (5.5) | "Майстерень" -- (5.5)
    Коментарі: (5)


  5. Анна Ефімкіна - [ 2011.07.04 20:04 ]
    Для Місьє...
    Ми вірили з тобою
    У силу почуттів.
    Ти був для мене сонцем,
    А я життям твоїм.

    Ми будем завжди разом-
    Ніщо нас не розлучить.
    Ми будем завжди вільні,
    Як птахи у повітрі.

    Кохання наше вічне
    І справжнє,щире,чисте!
    Злучили нас з тобою
    Десь високо у небі...

    Тож вірь мені,коханий,
    Що це все не брехня.
    А чисте й неминуче,
    Як нашеє життя.

    2011


    Рейтинги: Народний -- (5) | "Майстерень" -- (0)
    Коментарі: (2)


  6. Анна Ефімкіна - [ 2011.07.04 20:18 ]
    Приятно думать о тебе...
    Приятно думать о тебе
    И лишь тобою жить,дышать,
    Мечтать,встречаться и любить,
    Желаньем тайным возгарать...

    И как хочу сказать я вслух
    "Люби меня и не забудь!"
    Но ты проходишь без оглядки,
    Один твой взгляд!
    И я схожу с ума в догадках
    Была ли то любовь
    Или закрытая обманка.
    Но верь мой Мальчик ,я люблю
    И лишь твое имя пишу
    Я каждый часик на листку!

    2010


    Рейтинги: Народний 5 (5) | "Майстерень" -- (0)
    Коментарі: (1)


  7. Анна Ефімкіна - [ 2011.07.04 20:30 ]
    Ю...
    Ведь знаешь ты ,что я люблю
    И никогда не изменю.
    Но ты не хочешь знать меня,
    По этому страдаю я.

    Ведь я мечтаю о тебе
    И днём, и ночью ,и во сне
    Хочу тебя поцеловать,
    С тобою быть да мне нельзя

    2008


    Рейтинги: Народний 5 (5) | "Майстерень" -- (0)
    Коментарі: (1)


  8. Ляля Бо - [ 2011.07.04 18:03 ]
    Стервонька йменням Літо...
    Стервонька йменням Літо! Треба ж так потепліти,
    в кучері сонце травневе хвацько отак вплести!
    ...
    Ними, мов струнами пальці,
    бавився вітер.
    Серце співало, та згодом
    і відгомін стих.

    Тиша раптова ударила
    дзвонами вуха,
    коник-скрипаль обірвав
    концерт в траві.

    Жде так грози земля,
    коли посуха,
    руки скорботно леліють
    лілії дві.
    ...
    Голос затих спонтанно, потім простіше стане,
    Літо забуде пункти - ті, що закреслив ти...

    Так завмирає скрипка, перед останнім танго,
    щоби воскреснути знову в іншому Всесвіті.


    Рейтинги: Народний 5.13 (5.31) | "Майстерень" 5.13 (5.3)
    Коментарі: (19)


  9. Женя Бурштинова - [ 2011.07.04 17:33 ]
    @@@
    Твій голос повертається до мене, -
    Скуп спогадів чи просто мій каприз?
    А, може, тінь прочитаної книги?
    Чи пам'ять у білбордах із реприз?
    Те марево, що зіткане з озону,
    До послуг серця надане маною?
    Прогноз на сонце, зісланий дощами,
    В ту повість, що просочена не мною...

    04.07.2011





    Рейтинги: Народний 5.5 (5.49) | "Майстерень" 5.5 (5.44)
    Коментарі: (25)


  10. Ляля Бо - [ 2011.07.04 17:07 ]
    ***
    Наче й нічого нема, лиш мої молитви,
    Але й ті як слід не промовлені, без благань.
    Річищем снів і яви пропливи,
    Човником стань.

    Тільки не треба вітрил, рожевих принад,
    Як до мене будеш пливти - почепи білі.
    Дощ налаштуй і град на свій лад -
    справжніх, бо вільних.

    Анголе мій, в мене бажання такі земні!
    Знаю, про них не варт говорити всує.
    Краще мовчи, та не кажи мені "ні"...
    Анголам тиша пасує.

    23.06.2011


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.31) | "Майстерень" 5.25 (5.3)
    Коментарі: (16)


  11. Іван Редчиць - [ 2011.07.04 16:57 ]
    ВІРНІСТЬ

    Один поет сказав: сонети куці…
    А я за строгу форму їх люблю.
    Зерно я кину в сонячну ріллю,
    Й радіє серце батьківській науці.

    Я в юності засіяв поле всуціль,
    І легко так, як в небі журавлю.
    Я знаю, що однак його зловлю,
    Хитрую трохи – я втомився буцім…

    І знову аркуш орють лемеші,
    І солодко, і боляче душі,
    Як рясно поле всіяне рядками.

    О друже, ти відважився – пиши,
    Але сумління не продай ні грама, –
    Довіку проти слова не згріши.

    2009



    Рейтинги: Народний -- (5.49) | "Майстерень" -- (5.46)
    Коментарі: (14)


  12. Анастасія Поліщук - [ 2011.07.04 16:14 ]
    Літо
    Серед ясних озерець синяви,
    По стежечкам промінисто-барвистим,
    Хтось швидко біг, лишаючи сліди
    По чудернацьким острівцям іскристим.
    Лишав віконечка для жовтої зорі,
    Утихомирив громи й блискавиці,
    Жарт ненароком розказав ріці,
    І підтягнув до сонця печериці.
    Спустившись на травневій колісниці,
    Зайшов до лісу - й розпустився цвіт,
    Почервоніли ягідки суниці,
    Немов даючи сонечку одвіт.
    Це літо пустувало на просторах,
    На небі, на воді і на землі,
    Гуляло по рівнинах і по горах,
    Гойдалось на зеленому гіллі.

    2010


    Рейтинги: Народний -- (5.41) | "Майстерень" -- (5.38)
    Коментарі: (2)


  13. Василь Кузан - [ 2011.07.04 16:19 ]
    Я не цілувався ще ніколи
    Я не цілувався ще ніколи
    В літаку, в підводному човні.
    А цілунки в джунглях африканських
    Навіть і не снилися мені.

    Я не спав із жінкою ніколи
    На піску Єгипту, в Сомалі,
    У стількох країнах, що на карті
    Величезні й крихітно малі.

    А гондоли, а індійські храми... –
    Я не встиг ще мати й на меті.
    Це ж мене ще стільки невідкритих
    Таємниць чекає у житті.


    2000


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.54) | "Майстерень" -- (5.7)
    Коментарі: (35)


  14. Валерій Хмельницький - [ 2011.07.04 15:03 ]
    патріоти вкраїни
    патріоти вкраїни люблять казати промови
    патріоти вкраїни можуть не вивчити мови
    патріоти вкраїни вдягнуті у вишиванки
    патріоти вкраїни усім роздають обіця́нки
    патріоти вкраїни носять значки синьо-жовті
    патріоти вкраїни хва́ляться га́маном товстим
    патріоти вкраїни із форбсом рахують мільйони
    патріоти вкраїни легко обходять закони
    патріоти вкраїни просяться в братню росію
    патріоти вкраїни у нато потрапити мріють
    патріоти вкраїни прагнуть до євросоюзу
    патріоти вкраїни люблять наїстись від пуза
    патріоти вкраїни їздять на мерсах шістсотих
    патріоти вкраїни мають не вірте шість соток
    патріоти вкраїни деколи пишуть і вірші
    патріоти вкраїни маються коби не гірше


    03.07.2011


    Рейтинги: Народний 5.38 (5.42) | "Майстерень" -- (5.44)
    Коментарі: (41)


  15. Валерій Хмельницький - [ 2011.07.04 14:13 ]
    Позірному патріоту
    «Я – справжній син Вкраїни-неньки!» -
    Облиш свої ти побрехеньки
    І що зробив, скажи, рідненький,
    Для України в час незгод?

    Ти клявся, бив себе у груди
    (І не боявся слів огуди) -
    Але за срібняки Іуди
    Віддав і землю і завод.

    Продав і акції фабричні
    (Тобі ця справа стала звична,
    Та що там - і не спорадична) -
    Продав би й восьме диво з див.

    А із бабусиної скрині
    Ти вишиванку витяг нині,
    Значок хвилястий жовто-синій
    Собі на лацкані вчепив

    І кажеш всім: "Про Україну
    Я дбаю ледь не щохвилини" -
    От лише мову солов’їну
    Калічиш суржиком щораз.

    Навіщо спрагло й войовниче
    В майбутнє щастя нас ти кличеш -
    І не здригнеться ж на обличчі
    Тобі ніколи жоден м’яз.

    Спитати хочу - в час тривожний
    Поможеш нам панів вельможних,
    Пихатих, зверхніх і заможних,
    Прогнати з рідної землі?

    Ти з нами, вершником в сідлі?
    Чи у літак - і на Балі?..


    01.07.2011


    Рейтинги: Народний -- (5.42) | "Майстерень" -- (5.44)
    Коментарі: (7)


  16. Олена Ткачук - [ 2011.07.04 14:47 ]
    ***
    Люблю дарунки - квіти і книжки,
    Такі, як є, – із клумби чи книгарні.
    Благословенні діти й диваки,
    Бо щирість їм минається безкарно!

    Хай не безкарно, буде перифраз:
    На неї мудрі дивляться крізь пальці.
    Їм диваки і діти - без образ! -
    Такі дрімучі, як неандертальці.

    Комусь дарунки – тільки у фользі,
    Щоб неодмінно – класти під ялинку.
    А я люблю волошки у росі!
    Мені книжкова світиться сторінка!

    Себе даруймо! Віно й бариші
    Мене лякають згадкою короткою:
    Так від душі не лишиться душі,
    Лише сама, що шарудить, обгортка!

    23.06.2011


    Рейтинги: Народний -- (5.52) | "Майстерень" -- (5.45)
    Коментарі: (12)


  17. В'ячеслав Романовський - [ 2011.07.04 14:35 ]
    ЯКЩО МЕНЕ ЗАБУДЕШ ТИ...
    Якщо мене забудеш ти -
    А час уміє все стирати,
    Нівелювать заслуги, втрати,
    На всьому ставити хрести, -
    Не смій любов мою картати,
    На волю краще відпусти!

    Не хочу вірити, що ти
    Вуста мої забудеш, очі.
    У них - і дні твої, і ночі,
    І хміль, і крила висоти.
    Невже відчути знов не схочеш
    В чуттях сердечних гостроти?

    Що покохав тебе, прости,
    Як і за те, що ти любила.
    Безжальна кривда все згубила:
    Спалила зоряні мости,
    Підрізала любові крила,
    Щоби не прагнула рости.

    Тепер між нами даль глуха,
    Ріка з крутими берегами,
    І не музИка бере гами -
    Недоля чорна і лиха...
    Але ж любов живе з богами -
    Її надія колиха!


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.53) | "Майстерень" 5.5 (5.64)
    Коментарі: (15)


  18. Дмитро Куренівець - [ 2011.07.04 14:52 ]
    СЛАБКА ВТІХА (Наслідуючи Ґубермана)
    Хотілося бути Есхілом, Вергілієм,
    Шекспіром, Вольтером, да Вінчі…
    Втішає одне: може, в спискові геніїв
    згадали й мене – як «та інші».

    2011


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.43) | "Майстерень" -- (5.44)
    Коментарі: (11)


  19. Кока Черкаський - [ 2011.07.04 14:45 ]
    Астрал і Кока
    Про що писати вірші?
    Про що писати вірші?
    Про те, що було краще?
    Про те, що буде гірше?
    Про те, що хтось спізнився,
    Про те, що хтось не встиг,
    Про те, що ми кохали
    Не там, не так, не тих?

    Про те, що жити важко,
    Особливо тут,
    І що померти треба,
    Щоб позбутись пут?

    Що ми усі невільні,
    Що граєм чужі ролі,
    Що повсюди війни
    Ламають людські долі?

    А може просто написати
    Потоком свідомості:
    Як ж це класне відчуття
    У животі невагомості?

    Нізащо не проміняю
    На срібло, на злото
    Відчуття перебування
    Душі у польоті.

    Я заходжу у астрали
    Чакрами усими,
    І зриваю, наче грона
    Виноградні рими.

    Я впиваюся цим щастям,
    Наче свіжим соком,
    Раптом чую здивоване:
    "Це ж Черкаський Кока!!

    Сам Маестро завітав
    До нас у астрали,
    Видно, правильні ми й гарні
    Молитви читали!"

    Я ж привітно усміхнуся
    Жителям астралів,
    Побажаю щастя всім,
    Почимчикую далі....


    Рейтинги: Народний -- (5.24) | "Майстерень" -- (5.16)
    Коментарі: (14)


  20. Наталія Лазука - [ 2011.07.04 13:36 ]
    ***
    І як не ховайся, а світ заповзає під комір…
    І дихає поруч ось тінь моя, вірна, як пес.
    Потріскують дрова. Ще літо спалахує – колір
    Червоно-блакитних, холодно-гарячих небес.
    Серпнева вечеря на дотик ще тепла. А після
    Спадатиме тихо обпалене листя з долонь,
    Згорятиме в часі, кружлятиме відчаю дійсність…
    І тінь моя плаче, що я вибираю вогонь...


    Рейтинги: Народний 5.33 (5.31) | "Майстерень" -- (5.41)
    Коментарі: (19)


  21. Наталія Лазука - [ 2011.07.04 13:05 ]
    ***
    Зашерхлі долоні по шкірі - як відчай.
    Згортаємо пальцями листя із вікон.
    І тіло, як щастя. Тут тіні і свічі.
    Спадатиме сукня в пастельному світі.
    І музика втихне у серці до ранку…
    Назвеш мене мовчки собою і мною,
    Бо подих і шепіт…Бо осінь на ганку.
    Рятується світлом душа. І тобою…


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.31) | "Майстерень" -- (5.41)
    Коментарі: (8)


  22. Сергій Руденко - [ 2011.07.04 12:29 ]
    Дев*ята школа.
    Був кожен з нас малим і кволим…
    Ми пам*ятаємо той час,
    Коли найкраща в світі школа
    Уперше зустрічала нас.
    Найкраща в світі – Дев*ята школа-
    Уперше зустрічала нас.

    Не завжди вчитись ми хотіли,
    Та вам спасибі, вчителі,
    Що головного нас навчили -
    Людьми лишатись на землі.
    Ви головного нас навчили -
    Людьми лишатись на землі.

    В шкільному парку (там, де тополі,)
    Дитинство наше відгуло,
    Коли в найкращій світі школі
    Кохання перше нас знайшло.
    В твоєму парку, Дев*ята школо,
    Кохання перше нас знайшло.

    А час, немов шалений вітер,
    Що листя кидає до ніг,
    Розвіяв нас усіх по світу,
    Як білий пух тополь твоїх.
    Розвіяв нас усіх по світу,
    Як білий пух тополь твоїх.

    Хай не вернути нам ніколи
    Дитинства безтурботний час,
    Але найкраща в світі школа
    Завжди чекає в гості нас.
    Найкраща в світі - Дев*ята школа,
    Як мама в гості кличе нас.

    Хай не одне мине століття,
    На всі часи, на всі світи -
    Дев*ята школа – найкраща в світі -
    Ти в нашім серці назавжди.
    Дев*ята школа – найкраща в світі -
    Ти в нашім серці назавжди.


    Рейтинги: Народний -- (5.37) | "Майстерень" -- (5.37)
    Коментарі: (6)


  23. Андрій Мирохович - [ 2011.07.04 12:20 ]
    якщо ти дійсно можеш співати
    як достеменний поціновувач традиції
    в тому сенсі що вона в мені як інфекція
    ну я можу не знати про неї а вона є
    і можна з нею боротись
    а можна просто жити
    знаючи що вона не передається
    через шкіру слину
    ну повітряно-крапельним шляхом
    отож як поціновувач традиції
    інфікований з необережності
    я пишу про горілку і сигарети
    і всі прокляті поети
    навіть ті яких я не читав
    кажуть мені ну бля ти просто задовбав
    якщо співаєш співай своїм горлом
    тремти своїми легенями і діафрагмою
    якщо ти дійсно хочеш співати


    Рейтинги: Народний -- (5.42) | "Майстерень" -- (5.4)
    Коментарі: (25)


  24. Ольга Анна Багінська - [ 2011.07.04 11:21 ]
    Тікаючи
    А давай ми на все заб"ємо!
    І втечем на безлюдний острів,
    Чи в пустелю якусь без стелі,
    Де не треб промовляти тостів...

    Візьмем книжки,навушники , плеєр
    Вимкнем світло і станем чекати,
    Що знайде нас зелена фея
    І буде рани в душі лікувати

    Зарубцюються,стягнуться рани-
    Ми хмільні і щасливі доволі,
    Ми загублені і нестабільні-
    Дві забуті вигнаниці долі

    Ми босоніж пройшли сім кіл пекла,
    Та до раю шляхів нам немає
    У думках і у снах примари
    А для раю там місця немає...

    2011


    Рейтинги: Народний -- (4.89) | "Майстерень" -- (4.9) | Самооцінка 3
    Коментарі: (1)


  25. Ольга Бражник - [ 2011.07.04 00:08 ]
    Чорна лірика:)
    Я вже давно стою на перехресті
    у шапці-невидимці, а вони
    нервують, їдуть, тицяючи жести
    такі - навзаєм - боже борони!

    Я посміхаюсь, ніби все за планом -
    в невидимості аура така...
    Все вигладяю - де ж то мій коханий,
    що за кермом асфальтного катка?

    Моя примхлива вишукана ніжність,
    як і його терпіння, має край:
    він розчавив мене на роздоріжжі.
    Гуд бай, май лав. Воістину - гуд бай!

    03.07.2011


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.43) | "Майстерень" -- (5.45)
    Коментарі: (14)


  26. Софія Кримовська - [ 2011.07.03 23:36 ]
    Мій солодкий рогалику
    Мій солодкий рогалику, мій шоколадний пиріг!
    Моє ніжне суфле, або краще рахат із лукумом,
    мій з родзинкою, кремом, нугою, горішком… Як міг
    ти нажертись отої гидоти учора із кумом?
    Я солодкого хочу. А ти до кісток пропахтів,
    прокоптився таранею, пивом і куривом також.
    Мій солодкий рогалику, цьом, міцно-міцно… А, втім,
    то все буде опісля. А зараз я смачно так вмажу!


    Рейтинги: Народний -- (5.57) | "Майстерень" -- (5.68)
    Коментарі: (17)


  27. Віктор Насипаний - [ 2011.07.03 23:26 ]
    ***

    День утік за хмар мережку,
    Вишив дощ край неба стежку.
    В білу смужку, в світлий хрестик
    Біль і тугу мою сплести.

    Пізня птаха б'є крилечком,
    Світ тяжкий, моя лелечко.
    Ти далеко, я далеко,
    Знаю добре : ждать нелегко.

    Вишив дощ дорогу в далі,
    Дні розлуки будуть далі...
    Дощ надій чи сліз дружини
    Кличе в рідний дім з чужини.


    Рейтинги: Народний -- (5.44) | "Майстерень" -- (5.29)
    Коментарі: (1)


  28. Іван Редчиць - [ 2011.07.03 23:25 ]
    НА ЩАСТЯ
    Злетіли півні з ваших рушників,
    І розлетілися по всій окрузі.
    І дивувалися знайомі й друзі
    Дзвінкоголоссю їхніх голосів.

    Я чув їх навіть у далекім лузі,
    А ви б їх упізнали поготів.
    Один із них в світлицю прилетів,
    І промені поклав на вашій блузі.

    Ви, радісні, проміння те взяли,
    І людям роздали, щоб сяяв ранок,
    А золотистий, що лишивсь останок,

    Сумне почувши в небесах курли, –
    Ви раптом кинули на щастя птицям,
    Щоб стріла їх привітно чужаниця.

    2010


    Рейтинги: Народний -- (5.49) | "Майстерень" -- (5.46)
    Прокоментувати:


  29. Макс Едітор - [ 2011.07.03 23:10 ]
    Тролейбус
    Занадто коротка шворка.
    До того ж - навік під струмом.
    Про нього завжди промовка
    У люду, що диха сумом.
    Під шаром рудої фарби
    В іржавих болячках шкіра.
    Лишень спалахнули фари,
    Я бачу зіниці звіра.
    В його напівтемнім шлунку
    Витравлюється свідомість.
    Тут клунок лежить на клунку,
    І старість плює у совість.
    Погиркує вовк сталевий,
    Приручений хижим віком.
    Протерті до дрантя нерви
    Кондуктор лікує криком.


    Рейтинги: Народний 5.42 (5.45) | "Майстерень" 5.38 (5.44)
    Коментарі: (40)


  30. Олена Багрянцева - [ 2011.07.03 23:21 ]
    Хай буде дим. Це вогнище доречне...
    Хай буде дим.
    Це вогнище доречне.
    Цнотливий хмиз
    і вісім сірників.
    Візьми в кулак –
    брутально і безпечно.
    Мої слова –
    на тисячі шматків.

    Моє палке,
    податливе і хтиве
    це тепле тіло
    витримає шквал.
    Хай буде дощ.
    І вітер полохливий.
    Вологих вуст
    напружений овал.

    Безсонний світ.
    Як гірко пахне осінь.
    Безглуздий зміст
    беззахисних рядків.
    Хай будеш ти –
    розгублений і босий,
    Без сірників.
    1.07.2011


    Рейтинги: Народний -- (5.53) | "Майстерень" -- (5.48)
    Коментарі: (5)


  31. Зоряна Ель - [ 2011.07.03 22:24 ]
    автострада 60
    шукати дорогу, яка тобі часто сниться,
    плестися узбіччям, ловити вказівники.
    згоряють зелені зірки, порожніє сито,
    і ти, перетнувши межу, стаєш ніким.

    під ніком «ніхто» зупиняєш авто червоне
    чи біле, байдуже, важлива лише мета.
    відтак розумієш утягнутий марафоном,
    що відповідь мусиш знайти на всі «не так».

    і потім, скуривши із ворогом люльку миру -
    здолати останню(зелену) милю. як приз -
    тебе автострада помилує, врешті, віриш,
    і зникне в кінцевій точці своїх реприз.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.51) | "Майстерень" -- (5.46)
    Коментарі: (22)


  32. Василь Світлий - [ 2011.07.03 21:20 ]
    ***
    У немочі старечості зодяг,
    Слабкість доріг підперезав постами.
    Від нерозважливості хід мій остеріг
    І недугом тяжким помножив рани.
    Лахміття діл моїх жбурнув у рів,
    Безперестанно змусивши блукати.
    І до стіни безвиході привів
    На хрест вказав, звелів його підняти.
    Бувши малим, не в змозі хрест нести,
    Потяг його дорогою зневаги.
    Під окрики осудливі юрби
    Ішов на схід навчатися поваги.
    Провалювавсь у відчаю ями,
    В пітьмі вдарявся в кам’яні постави
    То спотикався під батіг ганьби,
    То упирався у зневіри брами.
    Не перестав... Щоб бути назавжди.
    Щодень вмирав, щоб смерті вже не знати,
    Щоб скуштувавши муки на хресті,
    Так як і Ти - міг вічність упізнати.



    Рейтинги: Народний -- (5.47) | "Майстерень" -- (5.39)
    Коментарі: (19)


  33. Сантос Ос - [ 2011.07.03 20:56 ]
    У Віршах
    Написав би я вірші,-
    Й полетів за ними...
    Ген за крилами Душі,
    За рядками цими,..

    Я у далі б залишивсь...
    Там де моє серце,-
    Серед снів би пробудивсь,-
    Та не знаю: "Де Це?"

    Та не знаю де там є-
    І моя та стежина,-
    Дописав я лиш куплет,-
    І за нею йтиму...

    І піду собі шукать -
    Край для мого серця,..
    Може й він проліг в рядках,-
    Може в них озветься...

    Дякую:-) 24.06.2011р.


    Рейтинги: Народний -- (5) | "Майстерень" -- (5) | Самооцінка 6
    Коментарі: (4)


  34. Володимир Сірий - [ 2011.07.03 19:28 ]
    Пілігрим
    Вдягала нічка темну сукню,
    А смерк на пнях - корчах дрімав,
    Ясні зодіакальні букви
    Читали всує пси: «гав - гав!»,
    Обíч садиб, через левади
    Дивак одвічний - пілігрим -
    Ішов уперто слів заради
    І небувалих досі рим…
    Пройшли літа, а він понині -
    Сандалі, посох, калита -
    Напроти глуму і гордині
    Не зрікся свого хомута.

    03.07.11.


    Рейтинги: Народний -- (5.53) | "Майстерень" -- (5.55)
    Коментарі: (11)


  35. Іван Редчиць - [ 2011.07.03 19:39 ]
    КОРОЛЬ

    У нетрях слів поезію шукати –
    Ловити взимку в небі журавля,
    Коли відпочиває ця земля,
    Натруджена і стомлена, як мати.

    А ти чомусь продовжуєш блукати,
    Але вдаєш із себе короля.
    В колисці Музи схожий на маля,
    Що не відвикло пальчики смоктати.

    Хоч ти й не коронований король,
    А висловитись тут мені дозволь,
    Бо любить слово істину глибоку.

    І вибачай, що прикра правда ця,
    Бо мантія тобі не до лиця, –
    І це найкраще, друже, видно збоку.

    2007


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.49) | "Майстерень" -- (5.46)
    Коментарі: (3)


  36. Анатолій Клюско - [ 2011.07.03 16:11 ]
    Будні
    Лягає вечір
    Землі на плечі,
    А там на ганок
    Виходить ранок.
    І день охоче
    Примружить очі,
    Напевно, знає:
    Життя минає.

    Життя минає,
    Душа ридає,
    Чомусь від суму
    Волають думи.
    Прикрили вії
    Рожеві мрії.
    І дні ,мов судні,
    Зчерствілі будні.

    Зчерствілі будні
    Набридли трУдні.
    Куди течете
    І що несете?
    Кому це треба-
    Тікать від себе?
    Не дорікаю:
    Себе шукаю.


    Рейтинги: Народний -- (5.5) | "Майстерень" -- (5.5)
    Коментарі: (14)


  37. Анатолій Клюско - [ 2011.07.03 15:53 ]
    Передсмертне
    Усе життя служив для тіла.
    Тепер для духу послужу!
    Та ти, відчувши владу й силу,
    Мене вже кличеш за межу.

    І краєш гострим лезом ночі
    Життєві далі голубі.
    Дивлюсь до тебе, смерте, в очі:
    -Ну, як не совісно тобі!


    Рейтинги: Народний -- (5.5) | "Майстерень" -- (5.5)
    Коментарі: (19)


  38. Іван Редчиць - [ 2011.07.03 14:49 ]
    ВІЧНА ТАЇНА

    В твоїх обіймах я пливу рікою,
    Пірнаю стрімко і сягаю дна.
    Живе в твоєму царстві таїна,
    І всіх чарує постаттю стрункою.

    На троні серця – істина сумна,
    Як здалеку махне вона рукою,
    Чи ледве-ледве поведе бровою,
    В моїй душі – царює тишина.

    Я п’ю, як хміль, благословенний спокій,
    І вловлюю твої небесні кроки,
    І зріє слово на моїх устах.

    І повен ти безмежної любові,
    Що сходить сонцем над потоком крові, –
    Як ти несеш планету на руках.

    2007


    Рейтинги: Народний -- (5.49) | "Майстерень" -- (5.46)
    Коментарі: (14)


  39. Іван Гентош - [ 2011.07.03 14:58 ]
    пародія « Щоб тверезо! »
    Пародія

    Так калáта серце… На погоду?
    Душ прийму, поніжуся у ванні.
    Може, дійсно, ближча до народу
    І зваблива буду в… сарафані?

    Зацікавлю графа Монте-Крісто
    Бáбциним моністом – буду фея!
    Ех, дівчата, що там гармоніста –
    Зааркáню нині я ді-джея!

    Заглянýти треба ще в аптеку
    (Фініш – може всяко… Діло звичне)
    Перед тим, як йти на дискотеку –
    Ще в “Продуктах” щось… енергетичне!

    Специфічний кавалер сьогодні –
    Може вдасться з ким побути в парі?
    Очі в того он які… голодні,
    Але швидше п’яні, чи в “угарі”.

    Ті – в куточку згрупувались кучно,
    Вже червоні – щось було до кави.
    Оглядають – аж мені незручно,
    І про честь їх зовсім не цікавить!

    …Йде до мене! Ой! Звершúлось диво!
    Щось кульгáє – хоч би не з протезом!
    Хай би вже понуро і ревниво,
    Але щоби щиро і тверезо!

    3.07.2011





    Рейтинги: Народний 5.5 (5.58) | "Майстерень" -- (5.79)
    Коментарі: (41)


  40. Тетяна Сливко - [ 2011.07.03 12:18 ]
    Струна
    Візьму я у руки гітару
    щосили по струнах ударю
    і вийнявши з серця тугу
    віддам я її струні

    найтоншій і найніжнішій,
    найпершій і найдзвінкішій.
    А потім торкну я другу
    і байдуже вже мені,

    що ніжну струну терпеливу
    найтоншу, в обіймах тремтливу,
    здолавши слабке пручання
    від себе я відштовхну -

    найтоншу і найніжнішу,
    найпершу і найдзвінкішу,
    щоб вирвать з неї зітхання.
    Й ненароком розірву.

    І вигукнуть струни у пісні:
    -Чудово як! Нам вже не тісно!
    Та тільки замовкла гітара
    і пісня вже більш не звучить.

    Найтонша і найніжніша,
    найперша і найдзвінкіша,
    моя ти любов і кара,
    Не рвись... та струна мовчить


    Рейтинги: Народний -- (5.32) | "Майстерень" -- (5.25)
    Прокоментувати:


  41. Тетяна Сливко - [ 2011.07.03 12:23 ]
    Музика кохання
    Навіяв день мені печаль,
    мені журбу - тобі дорогу.
    Нехай зіграє нам, скрипаль,
    вбере у музику тривогу.

    В твоїх очах, палких вустах
    я бачу сум і біль розлуки
    і в унісон у двох серцях
    бринять й назовні рвуться звуки.

    Моя рука в твоїй руці,
    її легесенько стискаєш,
    сльозинку на моїй щоці
    губами лагідно стираєш.

    В своїх словах, думках стрімких
    я намагаюсь не згубитись.
    Вони ж кружляють, як птахи,
    не в силі долі покоритись.

    Ще будуть зустрічі.На жаль,
    будуть стрічання й розставання.
    Нехай зіграє нам скрипаль,
    вбере у музику кохання.


    Рейтинги: Народний -- (5.32) | "Майстерень" -- (5.25)
    Прокоментувати:


  42. В'ячеслав Романовський - [ 2011.07.03 11:52 ]
    ЛИПНЕВА ПАЛІТРА
    Сталка на луках. Прив'ялі покоси.
    В гіллі бринять золоті абрикоси.

    Вітер супрутній, смалкий і гарячий.
    Крячка в заплаві стурбовано кряче.

    Межінь. А отже мілішає річка.
    Стиглими краплями бризка порічка.

    В полі - жнива: буде жито й до жита.
    Ходить худоба вгодована, сита.

    День звичайнісінький. Маківка літа.
    ...В липня-художника щедра палітра!


    Рейтинги: Народний -- (5.53) | "Майстерень" -- (5.64)
    Коментарі: (6)


  43. Оксанка Крьока - [ 2011.07.03 11:18 ]
    ***
    Впіймай мене. Я подихом любові
    Озвуся тихо крізь ранкові сни.
    Цілуй тепер, бо далі нам з тобою
    Не буде цвіту ніжної весни.

    Кохай мене. Я ніжно і безкрило
    Лечу крізь день у ночі забуття;
    Вкради мене, бо я любов не вбила -
    Моя душа не знає каяття.


    Рейтинги: Народний -- (5.35) | "Майстерень" -- (5.25)
    Коментарі: (21)


  44. Наталія Крісман - [ 2011.07.03 10:28 ]
    Навіяне Я. Нечуйвітром
    Так часто душу садимо за грати,
    Хоча вона і прагне у безмеж.
    Душа моя у зареві пожеж,
    В яких горять жалі всі і розплати.

    Печать мовчання досі на вустах,
    Неначе скеля, хилить дух додолу.
    Щомиті біль душі зціляю болем
    І прагну волі, наче неба птах.

    Гірчать дощі і думи теж гірчать
    Під голос грому, часом під Вівальді.
    Фарбую душу барвами від райдуг,
    Допоки світ готує до розп'ять.

    Від самовтеч сховатися ніде,
    Як не позбутись світові від тіней.
    Тоді лиш миті щастя є безцінні,
    Коли недоля в прірву нас веде!


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.46) | "Майстерень" -- (5.38)
    Коментарі: (13)


  45. Катруся Матвійко - [ 2011.07.03 09:24 ]
    Розмова
    Давайте поговоримо про дощ...
    Про той, що йде за вікнами балкону,
    Про свіжий вечір, що на підвіконні,
    Про вітер, що торкається долоні.
    Давайте поговоримо про дощ...

    Давайте поговоримо про ніч...
    Про ту, що починається з молитви,
    Про зорі, що за хмарами не видно.
    Я так люблю із Вами говорити!
    Давайте поговоримо про ніч...

    Давайте поговоримо удвох...
    Про ліс, гриби, про листячко опале,
    Про душу і про квітку, що зів'яла,
    Про те, про що нікому не казали.
    Давайте поговоримо удвох...

    А потім помовчим... Хвилину-дві...
    Про щось своє... Про хмари грозові,
    Про коників, що скачуть у траві,
    Про роси, що неначе з кришталю.
    Про те, що я душею Вас люблю!

    2-3.07.2011


    Рейтинги: Народний -- (5.46) | "Майстерень" -- (5.42)
    Коментарі: (14)


  46. Ярослав Нечуйвітер - [ 2011.07.03 08:38 ]
    МОВЧУ
    Забракло слів.
    Щемить –
    а я мовчу.
    Запалюю свічу
    і медитую.
    Щоб імені
    не згадувати всує –
    сумую під Вівальді
    і гірчу…

    Студене небо
    хмуриться кошлато.
    Громів розкати –
    вісники грози.
    Мольфари вміють
    зречено чекати
    на зимних скелях
    пагонів лози…



    Рейтинги: Народний 5.5 (5.49) | "Майстерень" 5.5 (5.48)
    Коментарі: (24) | "Vivaldi"


  47. СвітЛана Нестерівська - [ 2011.07.02 23:04 ]
    ...
    Я знайшов одиноку на березі –
    Ти стояла, ти хотіла втопитися!
    Із долонь твоїх просто напитися
    Мріяв ангел у чорному одязі.

    Розійшлися тумани долинами.
    Поприходили друзі заплакані.
    …Ти прощалась тепер з Україною
    У чужій в півзруйнованій гавані!


    Рейтинги: Народний -- (5.27) | "Майстерень" -- (5.17)
    Прокоментувати:


  48. СвітЛана Нестерівська - [ 2011.07.02 23:09 ]
    ..
    Люби мене поміж рядків,
    Коли слабка і швидкоплинна,
    Коли хтось інший захотів
    Тебе забути, Україно.

    Коли вмирали у віках
    Маленькі ангелів конверти.
    Коли тримала у руках
    Твоєї долі том четвертий!!


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.27) | "Майстерень" -- (5.17)
    Прокоментувати:


  49. СвітЛана Нестерівська - [ 2011.07.02 23:01 ]
    .
    Вона дивиться в зір перехожих -
    Вона бачить там просто неситих!
    І ніхто уже їй не поможе
    Розучитись найперше любити,

    І ніхто не забуде лелеки
    У гнізді чарівної октави.
    Вона просто далеко-далеко.
    Вона просто не вміє лукавить.


    Рейтинги: Народний -- (5.27) | "Майстерень" -- (5.17)
    Прокоментувати:


  50. Оксанка Крьока - [ 2011.07.02 23:57 ]
    ***
    В дрібницях щастя на землі Господній
    Я жду й не помічаю малахіти.
    Щось головне утрачено сьогодні,
    Але про це небуду я жаліти.

    В дрібницях щастя, й поки не голодна
    Радію небу і весняним квітам.
    Щось головне утрачено сьогодні,
    Але про це не буду я жаліти.

    В дрібницях щастя, і човни півдводні
    Не помічаю на своїх орбітах.
    Щось головне утрачено сьогодні,
    Але про це не буду я жаліти.



    Рейтинги: Народний 5.5 (5.35) | "Майстерень" -- (5.25)
    Коментарі: (16)



  51. Сторінки: 1   ...   1152   1153   1154   1155   1156   1157   1158   1159   1160   ...   1829