ОСТАННІ НАДХОДЖЕННЯ
Авторський рейтинг від 5,25 (вірші)

Борис Костиря
2026.06.23 12:56
Протоптую стежину у снігах,
Єдину, неповторну і глибоку.
Іду снігами, нібито у снах,
Гамуючи ненависть і тривогу.

Протоптую стежину у полях
Прологом у небачене майбутнє,
Яка укаже подорожнім шлях,

Вячеслав Руденко
2026.06.23 12:03
Будь ласка! - Гра у сквош -
Дарунок нам на втіху,
Щоб у степах нічних
Не загубити слід!

В рожевих дзеркалах
Витають духи сміху.
Та нам їх не впізнать

хома дідим
2026.06.23 07:23
у своїй непрозорій стихії
віршувати
недбало як слід
відкидаючи ревнощі хитрі
розбиваючи сяючий лід
у коморі своїй
саркастичній
обдираючи рештки шпалер

Віктор Кучерук
2026.06.23 06:09
Сонце жаром запашіло
І відразу вітер стих, -
І вогнем взялося тіло,
І робити важче вдих.
Усього проймає потом
Й обпікає водночас, -
Сонце встало до роботи
І отак гартує нас.

Ірина Вовк
2026.06.23 01:44
Розділ III: КОЛИ ДЗВОНИТЬ СОФІЯ, ЗАТИХАЄ ПАРИЖ Це було навесні 1048 року. Київ тільки-но скинув із себе зимові кайдани, коли до Золотих воріт підходила пишна кавалькада заморських гостей – французьке посольство, очолюване єпископом Роже Шалон

Володимир Бойко
2026.06.22 14:33
Не хочете стати овочем на старості – їжте овочі замолоду. Глибше лизнеш – більше куснеш. Безкорислива любов корисніша для здоров’я. Сила мистецтва не залежить од сили звуку. Не втрачайте голову – шануйте працю перукаря. Політ думки був пере

Борис Костиря
2026.06.22 13:22
Я заблукав поміж дерев зимових,
І нитка Аріадни на снігу
Згубилася, немов прадавня мова,
Забруднена у лютому гріху.
Поміж дерев зимових я шукаю
Нитки, які врятують нас усіх.
Мене ж у сутінках чекає Каїн.
А сніг летить, як первозданний сміх.

Ірина Вовк
2026.06.22 12:20
Розділ II: РУНІЧНЕ КОЛО ПІВНІЧНОЇ КРОВІ Наступного дня після того, як золоте чорнило застигло на пергаменті, туман над Києвом змінився пронизливим північним вітром. Маленька Анна сиділа в дівочих покоях своєї матері, княгині Інгігерди. Тут пахло зовсі

хома дідим
2026.06.22 07:59
розкажи мені ще
про інакші дні
де так гарно було
із тобою
дай ліричного ще
відчуття мені
без потреби
сурми і двобою

Віктор Кучерук
2026.06.22 06:41
Неймовірно голосна
І проворна дуже, -
Покотилася луна
З-за ріки по лузі.
Повернулися назад
Наспіви веселі,
Ніби чути їх не рад
Нині хтось в оселі.

Світлана Пирогова
2026.06.21 21:58
Гортензія-красуня пишно квітне,
Вражає розмаїттям кольорів.
Розкішним покривається суцвіттям.
Побачив літній легіт - і зомлів.

І звідки тут ця пані елегантна?
Таких в саду ще досі не було.
Прикраса днини, вечора, світанку.

Олена Побийголод
2026.06.21 21:48
Михайло Ісаковський (1900-1973)

Був наказ йому – на захід,
    їй також – до чужини...
Йшли на фронти комсомольці
    Громадянської війни.

Йшли у військо, розставались,

Іван Потьомкін
2026.06.21 21:00
Лежать ляхи з юдеями,
Що за гарний викуп
Сторгувалися з Максимом,
Як із скрути вийти.
Вийти вийшли,
Та не в ті ворота.
А міська голота,
Себто ті,

Ірина Вовк
2026.06.21 20:09
Вона була вихована серед білого мармуру, кольорових мозаїк Софії та шелесту пергаментів у скрипторіях сонячного Києва періоду «золотого віку» Русі ХІ століття. Донька великого князя Ярослава Мудрого, вона мала стати живою печаткою у великій грі європейськ

Борис Костиря
2026.06.21 20:08
Прозорий ліс у сутіні прозорій.
Прозорий смуток дивиться в імлу.
Прозорий спокій п'є північні зорі.
Прозорий час читає ковилу.

Прозорий простір причаївся вчасно
У згусток нерозтрачених хвилин,
Плекає мрію дивну і незгасну

Іван Потьомкін
2026.06.21 17:06
Лежать ляхи з юдеями,
Що за гарний викуп
Сторгувалися з Максимом,
Як із скрути вийти.
Вийти вийшли,
Та не в ті ворота.
А міська голота,
Себто ті,

С М
2026.06.21 16:52
Давно вже я не сходив, зі своїх ей, пагорбів
Усе, що бачив я, прискорює рух мій, домів

Прилинь, до обличчя, устами своїми
Дивися далі, о дивися глибинно

Помаранчевий і синій
Кольори моїх чуттів

Іван Веселий
2026.06.21 16:50
Вдягнувши водолаза маску,
і вибравши спіралі час,
він ринув у місцеву прощу -
на дно духмяно гаслих трас.

Минулі виходи нестерпні
туди траплялися не раз,
та вірив він, що крізь ті терні,

Євген Федчук
2026.06.21 16:08
Скоро наші уже будуть, мабуть Крим звільняти.
Пора звідти москалів тих усіх виганяти.
Закінчилась лафа їхня, кришка вже «Кримнашу»,
Забираються усі хай у помийну Рашу.
Я дивлюсь на те, як нині москалі воюють,
Як укріплення бездумно вони в лоб штурмую

Борис Костиря
2026.06.21 12:48
Час тече, наче плинна вода
У сипучий і ніжний пісок.
Час крадеться, неначе біда
У сплетінні геройств і пасток.

Не повернеться трепетний час,
Час кохання, дивацтв, розставань,
Що розкажуть важливе про нас,

Роман Миронов
2026.06.21 12:33
У твоїх очах небагато спокою:
Більше – суму багряного, наперстів
Зі слів на оголених пальцях –

Аж до критичного струму.

У венах моїх більше правди,
Особливо, коли вони навиворіт –

Віктор Кучерук
2026.06.21 06:58
Так учора ласували,
Що ні хліба і ні сала
В хаті кумовій не стало,
Бо вечеряли ми сито
Через добру оковиту
І здорові апетити.
21.06.26

Вячеслав Руденко
2026.06.20 17:44
…як завжди непостійністю єства
покриті часу всі червневі дні,
тече в них пустотлива каніфоль,
в кору вростають диво скрипалі,

таємний сенс від зібраних речей
несе очам рясний глибокий зміст
і квітне між граніту капріфоль,

Борис Костиря
2026.06.20 13:06
В спіралі скручується час.
Змією обернеться простір.
Який у світі водолаз
Пірне в глибини, як на прощу?

Який у світі чародій
Поверне запахи заснулі?
На сцену вийде лицедій,

Ольга Олеандра
2026.06.20 12:39
Кожен ковток – це зустріч
сутностей доторком губ
спраглим, закоханим, дружнім –
творення нових сполук,
сильних, хоча й тимчасових,
повних ваги і смаку,
що стелять у серця основу
радість криштально тривку.

Іван Веселий
2026.06.20 11:23
Вийшов я в садок фазенди
на гармидер вранці.
Розвелось у нас хвазанів -
самців горлодранців!
І чого ж це у природі
навпаки, ніж в люду?!
І в хвазановім народі -
бачу ту ж невгоду!

хома дідим
2026.06.20 09:20
залишилося лише тебе хотіти
згадуючи всяке чи важливе
ще стоїть і пил виловлює з повітря
кухоль у якім бувало пиво
часоплин жорстокий і безрадний
зорі падають ніхто їх не підніме
каніфоль свої сердечні рани
змінюється все нещадні зміни

Віктор Кучерук
2026.06.20 06:30
Навесні стара верба
Запитала в клена:
Ну, не гарна я хіба
В одязі зеленім?
Бо не видно щовесни
Всім, кому цікаво,
В гущі листя кривини
І гілок трухлявих.

Іван Потьомкін
2026.06.19 21:02
Якщо не в пекло Господь мене спровадить,
а дасть (бозна за віщо) право обирати,
як маю жити в потойбічнім світі,
не спокушуся ні на рай, змальований Кораном,
ні на таке принадне для смертних воскресіння
(на подив родині й товариству).
Ні, попрошу

Мирон Шагало
2026.06.19 20:56
За спогадом летять думки
туди, на стежку ту знайому,
туди, де стигнуть колоски
у полі, недалеко дому.

Пшеничне поле. В тихий сум
знов починає огортати.
Це поле в серці я несу,

Артур Сіренко
2026.06.19 19:13
Колись давно, коли світ ще був молодим і білі хмари називали островами в синьому морі, а не шматками алабамської вати, які хтось (можливо, чорношкірий всезнайка Джо) спересердя підкинув в гору, я познайомився зі старим дідом на ім’я Годі. На відміну від Ґ

Юрій Лазірко
2026.06.19 16:39
о серце моє...
1.
пригадую...
це море дотиків
і поцілунків
оооооооооооо
о крила мої
полон обіймів

Світлана Пирогова
2026.06.19 15:46
Навколо світ - як молитовний спів,
Де кожен подих серце хмелем поїть.
У тихім надвечір'ї між дубів
Застигло літо в золотім спокої.

Таких солодких, трепетних ночей,
Такого шовку у високих травах,
Такого блиску зоряних очей

Борис Костиря
2026.06.19 12:50
Закінчився ярмарок. Блазні спочили,
Стоять у чеканні старезних карет.
Вони спромоглися на гордий учинок
І вже декламують прадавній сонет.
Лютують кати у сваволі безчинства.
Замовк неприкаяний ніжний кларнет.

Закінчився ярмарок. Стухлі ідеї

Охмуд Песецький
2026.06.19 12:10
Інерційне чекання того, на що чекаєш, здається безкінечною піснею зоряного неба, жодного куплета якої ти можеш не почути. Та твоя наука чекання не знає ні мойр, ні Кайроса, ні Гамлета. Тут не стежать за стрілками годинника. Тут обслуговують той механізм,

хома дідим
2026.06.19 08:19
стояв мовчав дивився
на останній
багряний кленовий листок
на дереві під під’їздом
думаючи про своє
про листок хай останній
який ще
повисить ще нічо ще ого
Останні надходження: 7 дн | 30 дн | ...
Останні   коментарі: сьогодні | 7 днів





 Нові автори на сторінці:

Володимир Кириленко
2026.06.20

Боговик Владислав Боговик Владислав
2026.06.18

Іван Веселий
2026.06.15

Надія Ляшук
2026.06.14

ВАСИЛЬ КУЗІВ
2026.06.11

Неїл Лорен
2026.06.08

Володимир Журавльов
2026.06.05






• Українське словотворення

• Усі Словники

• Про віршування
• Латина (рус)
• Дослівник до Біблії (Євр.)
• Дослівник до Біблії (Гр.)
• Інші словники

Тлумачний словник Словопедія




 
 
Інша поезія


  1. Олександр Григоренко - [ 2012.04.30 18:43 ]
    У твоему світі добре
    Дивлюся на росписане хною твоє тіло:
    Палітра складних мережок логіки,
    Еквілібристика думок - ірраціональними забаганками.
    Чемно принишкла в жасминовій тиші бібліотеки і,
    Зоріє весняно усмішка обличчя юні.
    Сум*яття висоти в душі,
    Лебедину пісню жадає слухати.
    Така велика різниця в роках,
    Але як ми з тобою схожі...
    Як добре що ти поруч є,
    Материнська любов - надпотужне у світі.
    2012р.


    Рейтинги: Народний -- (5.43) | "Майстерень" -- (5.13)
    Прокоментувати:


  2. Олександра Ілона - [ 2012.04.30 09:19 ]
    Законне
    Весна травніє своє законне.
    З тобою ніщо не зрівняється.
    Божественний іспит приходить у свій час
    До кожної людини.
    Він чекав і чекатиме тебе.
    Бачиш - руки у небо здіймаються.
    Він говорить: Чашу, що Я її пью,
    ви питимете, і хрещенням, що Я ним хрищусь,
    и ви охриститеся.
    2012р.


    Рейтинги: Народний -- (5.5) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  3. Наталія Буняк - [ 2012.04.29 23:30 ]
    Яблуко

    Покотилось яблуко
    Під сусідський пліт,
    Залишило яблуню
    І свій першій цвіт.

    Проросло зерняточко,
    На чужій землі,
    Йому тепло й хороше
    Турботи малі.

    Вітерець не дує тут,
    Сонце не пече,
    Лиш в старої яблуні
    Чомсь сльоза тече.




    Рейтинги: Народний -- (5.35) | "Майстерень" -- (5.24)
    Коментарі: (8)


  4. Тамара Ганенко - [ 2012.04.29 21:47 ]
    * * *
    Голос твой обволакивает,
                 зачаровывает,
    Губы тянутся к твоим,
           теплым и мягким,
    Есть одно желание -
                обнимать, целовать,
    Слиться воедино, задохнувшись
                друг другом,
    Ласкать твои руки, губы, плечи...
    И потом оттягивать, оттягивать
                    минуту,
    когда снова надо
                отпустить тебя,
    белую птицу,
    на
    всегда непредсказуемо долгое
    время,
    до следующего мгновения,
    до следующего совпадения
    в мире,
    где не бывает случайностей...




    2011


    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Коментарі: (4)


  5. Олександра Ілона - [ 2012.04.29 20:06 ]
    Тривогняне сузір*я
    Божий брат говорить мені таке:
    Вона головой володіє мр*яне любощів лице.
    Висока принциповість, манери - в очах душі...
    Таїна її - сузір*я чоловіче, тривогнияне...
    2012г.


    Рейтинги: Народний -- (5.5) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  6. Олександр Григоренко - [ 2012.04.29 16:05 ]
    *****
    Всколыхнувшись изливаются наружу лимонные соки.
    В воздухе засверкают мириады огней.
    Огромная волна пронесется сметая ужас.
    Рука опустится в холод. Проявится «Вечный».
    2012г.


    Рейтинги: Народний -- (5.43) | "Майстерень" -- (5.13)
    Прокоментувати:


  7. Віта Парфенович Віва ЛаВіта - [ 2012.04.29 16:10 ]
    Жить хочется!
    Не выгорает душа,
    Хоть предавалась обиде,

    Хочется снова дышать,
    Даже когда карта бита,

    Хочется снова обнять,
    И целовать от макушки,

    Слов не найти…но понять,
    Чувства – увы, не игрушка.

    Хочется снова с тобой
    За руки городом пеши,

    В отпуск со светлой душой,
    Молча дарить свою нежность…

    Рядом быть, вольно дышать,
    Не напрягать грудь и вены,

    Счастье свое ощущать,
    Но пребывать в сладком плене.


    Рейтинги: Народний -- (5.37) | "Майстерень" -- (5.29)
    Коментарі: (1)


  8. Олександр Григоренко - [ 2012.04.27 18:00 ]
    Им от ответа не уйти
    Власть имущие в миру заполняют жизнь развратом и грехами
    Время прийдет и вспомнят они – что в этой жизни натворили...
    2012г.


    Рейтинги: Народний -- (5.43) | "Майстерень" -- (5.13)
    Прокоментувати:


  9. Олександр Григоренко - [ 2012.04.27 18:06 ]
    Судьба у каждого своя
    в нечистивых небесах идет за власть борьба
    она навидима и видима
    грешников дорога в ад сама бежит
    ложь без стыда смеется зря над Божьими словами.
    2012г.



    Рейтинги: Народний -- (5.43) | "Майстерень" -- (5.13)
    Прокоментувати:


  10. Олександра Ілона - [ 2012.04.27 08:41 ]
    Невгамовна жадібність
    Правду кажуть що страх має великі очі.
    Але ще більші вони в жадібності.
    Це коли « проникливим поглядом»,
    Невгамовно, очі обмацують чужі кишені...
    2012р.


    Рейтинги: Народний -- (5.5) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  11. Олександр Григоренко - [ 2012.04.27 07:36 ]
    Игра дуэтом
    Важно помнить, что любовь двоих развивается как живой организм.
    Путь любви на седьмое небо не всегда усыпан розами.
    Важно в этой важнейшей для жизни игре – способность играть слаженно – дуэтом...
    2012г.


    Рейтинги: Народний -- (5.43) | "Майстерень" -- (5.13)
    Коментарі: (2)


  12. Олександра Ілона - [ 2012.04.27 07:11 ]
    Історичне.
    Землю віками опутували ланцюги рабства тлінного матеріалізму.
    Воістину: лише Божа святість оберігала тлінне тіло людини.
    2012р.



    Рейтинги: Народний -- (5.5) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  13. Галина Фітель - [ 2012.04.27 00:42 ]
    американські вчені навчились ховати час
    американські вчені навчились ховати час
    ти знав що я обів"юся навколо тебе плющем

    я стану тихим невидимості плащем

    невидимим навіть для твого найкращого лазера
    не стану я часткою хибного бідного лузера
    бо вчені в Америці навчились ховати час
    ми ж мусим навчитись надійно ховати нас
    від світу від інших від третього грішного виміру
    в четвертому ми заховаємось вимрієм
    щоб не розшукали спецслужби недолі транс
    в якому нектар душі ми одне із одного старанно вип"ємо

    а ти не вірив що можна спинити час
    навіки вселити весну у два серця люблячі
    ти довго ховався боявся що вперто чублячись
    ми станем чужими занадто і повсякчас
    чіплятимемось за помилки реп"яхами колючими
    і почуття неодмінно загатять нас
    як річку в котру неможливо вступити взутими
    бо черевики стопчуться а шлях неблизький а пегас
    уперто не хоче віддати крило щоб ми стали почутими
    побаченими прочитаними до передостанньої сторінки печальної повісті про глас
    котрий в оту п"ятнадцятитрильйонну частку секунди лине від Бога
    здавалось в оазу а виявилось в пустелю
    закладку у книзі зроблю я із твого "люблю"
    перепочинемо у поцілунку і знову в дорогу
    бо вчені навчились спинити
    п"ятнадцять таких митей
    а нам вистачає одної щоб глянути в душу
    і сили нема у всесвіту щоби погляд оцей відмінити
    й побачити що послання для нащадків у капсулах серця
    в твоєму частина перша
    в моєму частина друга
    і мусила я віднайти у тобі не просто людину не просто мужчину – найкращого друга
    бо кожен із нас мов магічний отой елемент
    крізь лемент невтаємничених
    поки Ісус не розп"ятий
    п"ятий п"ятами п"ятий
    а потім п"ятами п"ятий п"ятами
    чітко карбуєм крок за уявними гратами
    поки наші гріхи не закровили стигматами
    і не наповнили чашу терпінь дощенту
    поки голос гієн не перейшов у крещендо

    ти переконував що у мене міфологічна свідомість
    і я алогічна абсолютно
    натомість
    як кожна правдива Єва
    я невідомість я невагомість
    я вільний простір котрий вміщає усього тебе не раз і не два
    я знала про все швидше від розумних американців
    котрі навчились клонувати коханців
    овець корів кіз і стадо баранів
    я знала що ти діамант досі ніким неогранений
    звідки дізналась не знаю
    але я знала
    що подолаєм хронічну депресію
    скоро про це дізнаєшся ти
    вставай нам вже час іти
    на зворотну декомпресію
    поки ангели злі не згубили лінзу
    і не погас між зірок світловий імпульс
    ми відновити мусим до парадізу
    протерміновану і зашифровану візу
    поки шістнадцятитрильйонна частка секунди не настала

    2011


    Рейтинги: Народний -- (5.48) | "Майстерень" -- (5.46)
    Коментарі: (10)


  14. Олександр Козинець - [ 2012.04.26 23:14 ]
    Авто_мати
    Нариваєшся на авто
    мати
    Закидаєшся швидко печи
    вам
    Не буває відразу три
    брата
    Обирай між двома з імен
    чи ні
    Космос плаває у воді
    ркою
    Космос слухає різні спо
    гляди
    Забирайся під три чет
    віркою
    Можеш світ розділити ком
    а ми
    Можеш в небо дивитись ти
    шею
    Воно чує твої фант
    Азії
    Можеш втілити чи зали
    шити
    Схоронити або за раз
    її
    Можеш просто бути скоро́
    вами
    Можеш лева остері
    гратися
    Намотається час в коло
    совами
    У них є крила, а в тебе –п’ят(н)и
    ця



    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Прокоментувати:


  15. Олександра Ілона - [ 2012.04.26 23:54 ]
    В житті всяке буває
    Досягнення науки і мистецтва дуже часто
    слугують засобом до виконання недобрих намірів,
    задоволення згубних пристрастей.
    Добре те, що рід людський
    прагне здобути владу
    над матеріальною природою,
    котра йому належить
    як дарунок Провидіння.
    2012р.


    Рейтинги: Народний -- (5.5) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  16. Мирослава Мельничук - [ 2012.04.26 07:26 ]
    Рвані ритми
    Час замкнувся в мені:
    ділить мить унікальну
    на кількість однакових днів.

    Чітко простір обмежив мої найреальніші сни.

    Що, хотілось весни?
    Та чи сила знести її чисту, квітучу нестримність?

    Вже мабуть зголоднів
    той нещасний собака під плотом -
    облізлий занедбаний пес,
    що самими очима виказує біль самоти.

    Я - покинута.
    Я.
    А не ти.

    А буденна реальність щоранку виводить на бій -
    і несила, бува...
    Та здатися не матиму права.

    Як не матиму прав на звичайні незвичні дива,
    що мене ними Небо з великої ласки наділить.

    Ти не сам.
    Як я - не сама.
    Як ніхто не один - той, хто любить, Чекає.
    Вірить.




    квітень 2012 р.


    Рейтинги: Народний -- (5.48) | "Майстерень" -- (5.43)
    Прокоментувати:


  17. Рчен Рчен - [ 2012.04.23 23:40 ]
    Безрух у вічній тіні
    У мене є тінь, тінь повзає за мною, це не дивно, вона повзе мов вуж і мов пітон, і наче гадюка небезпечна для живого, коли певний критичний час джерело світла позбавлене руху, то й духу позбавиться живе, це бавиться джерело світла, смішне й веселе, народжуючи тінь, котра нехай повзе, повзає за мною і це - не буде дивно - рух.
    Хто припиняє рух? Холод? Смерть Чорновола? Швидкість світла постійне у Всесвіті. Хто припиняє рух світла? Бог, джерело світла, комуняки, які щось задумали?
    - Комуняки щось задумали!!! - він кричав, оповідав, співав, молив, бігав за нами і вимагав пива: - Комуняки щось задумали!!!! Ми заспокоювали його, що це всього-на-всього сон, безсенсовий, п’яний його, сера Артура, сон, але він невблаганний продовжував: - Комуняки щось задумали!!! потім він ржав, іржав і заржавів, бо напивається й понині, бо комуняки щось задумали. Невже зупинити рух світла? Напевно, що так, бо прийшли сном в його, сера Артура, хворе альтер его.


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  18. Оля Лахоцька - [ 2012.04.23 21:34 ]
    Гора
    я справді не знаю
    навіщо покликала тебе сюди
    повела за собою
    я сказала – ми підемо далі
    в темряву
    яка мені не страшна

    по овальних кільцях часу
    коли один сезон переходить в інший
    а якщо нам набридне
    ми згодимося на аномалію
    у якій одна весна
    впадає в іншу
    мов ріка

    я просила – довірся
    я не знаю довірі іншого виправдання
    окрім самотності
    в неї немає інших прикрас
    окрім скуйовджених вербових котиків
    які холод сприймає
    за чергову помилку тепла

    і ось я стою перед горою
    бо кожен коли-небудь стає перед горою
    бо час не передбачив можливості
    не стати перед горою
    і мене лякає не її висота
    а те як ти сміючись
    називаєш її долиною…

    сміючись
    живеш в іншому напрямку


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.49) | "Майстерень" -- (5.5)
    Коментарі: (35)


  19. Віта Парфенович Віва ЛаВіта - [ 2012.04.23 14:13 ]
    Начинаю любить жизнь
    Начинаю любить жизнь,
    Как всегда, не хватало времени...)))
    Приходилось все плыть-плыть
    По течению, против течения...
    Открываю глаза, и
    Нахожу очень много нового,
    Начинаю любить жизнь
    С ее пытками и уроками.
    Мост из чувств положу в мир -
    Пусть уходит мое прошлое,
    Отпускаю, и дам пир
    Всему светлому и хорошему.


    Рейтинги: Народний 0 (5.37) | "Майстерень" -- (5.29)
    Коментарі: (10)


  20. Олександр Григоренко - [ 2012.04.23 07:29 ]
    Один
    Есть лишь один Бог, один Христос, Один человек, Одно Единство,
    Одно всеобщее владение, и все братья и сестры - все Одно.
    Все, Одна Семья, - это справедливо для всего человечества.
    2012г.


    Рейтинги: Народний -- (5.43) | "Майстерень" -- (5.13)
    Прокоментувати:


  21. Олександра Ілона - [ 2012.04.23 05:21 ]
    Щаслива мить
    Серцем позважуєш кроки,за подихом знайдеш мене
    піднімеш брунькове з глибин карооких
    обніжуєш вустами ніжно слова - я люблю тебе
    чуєш?
    ми далеко і поряд
    вдивляємся в вікна
    разом не спимо душа щемить
    а вулицями і в парках весна цілунками п'янить
    зворушує що аж тремтить
    зеленіє Природа душу відкриває
    щоб до грудей пригорнути - щаслива мить...
    2012р.


    Рейтинги: Народний -- (5.5) | "Майстерень" -- (0)
    Коментарі: (2)


  22. Сергій Гольдін - [ 2012.04.22 20:16 ]
    Договір доручення.
    Я повернувся додому, а там сидить оцей тип.
    «Знайомся, - сказала дружина:
    Цей добродій тепер від твого імені.»
    «Що ж він буде робити?» - питаю.
    «Опікуватиметься твоїми інтересами».
    «Себто?» «Жити в твоїй хаті,
    Займатись твоєю справою,
    Любити твою дружину».
    «Ґвалт! Якого дідька? Нехай забирається геть!»
    «Вже неможливо. Ти сам обирав.
    Тепер від твого імені, від імені всіх дурнів,
    Що його обрали,
    Він твій представник до часу твоєї смерті».
    «Як його звати?»
    «Іменем народу України».


    Рейтинги: Народний -- (5.44) | "Майстерень" -- (5.52)
    Коментарі: (2)


  23. Олександр Григоренко - [ 2012.04.22 13:26 ]
    Молитва преобразования
    Моя сила, - это демонстрация
    Активного Принципа Бога, моего Отца.
    Эта деятельность всегда конструктивна.
    Никогда не бывает слишком мало или
    Слишком много совершенной Божествееной деятельности и проявленности.
    Бог никогда не ошибается и никогда не бездействует.
    Божественный Принцип всегда конструктивно работает.
    Я оглашаю,
    что возвышаюсь и пребываю в совершенной гармонии
    С активным Божественным Принципом,
    И только с ним.
    Я пронизываю
    Божественным пламенем тебя,
    Мое физическое тело,
    И ты преобразуешься в чистую субстанцию,
    Видимую лишь Божественному Принципу.

    2012г



    Рейтинги: Народний -- (5.43) | "Майстерень" -- (5.13)
    Прокоментувати:


  24. Василь Кузан - [ 2012.04.22 11:11 ]
    Неділя. Ранок. Дощ.


    Ранок прилипає до подушки.
    Неділя. Дощ. Вакації чуттів.
    Крізь напівсон народжуються марева:
    Минуле у майбутньому. Ріка

    Невпізнано-невизнаного прагнення,
    Даремних мрій і марних сподівань.
    Туманом розтікається по тілу
    Волога теплість спокою. Ковток

    Тремкого і терпкого. Поцілунком
    Повіки в тіло запускають сон.
    І хочеться нічого і нікого
    Не бачити, не чути… Не чекай –

    Це просто репетиція прощання
    З роботою. Це просто трохи рай…


    22.04.12


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.54) | "Майстерень" -- (5.7)
    Коментарі: (5)


  25. Олександр Григоренко - [ 2012.04.21 06:52 ]
    ***
    Духовная сила человека - это мир Божественной любви в его сердце.
    2012г.


    Рейтинги: Народний -- (5.43) | "Майстерень" -- (5.13)
    Прокоментувати:


  26. Василь Кузан - [ 2012.04.20 23:03 ]
    Нічне

    Привид ляже під тин.
    Настовбурчена ніч
    Шелестітиме листям трепети.

    Образи кришталю
    Дзвінко з неба впадуть
    І для дерева стануть намистом.

    Переляканий сон,
    Ніби місяця ніж,
    Блисне холодом синьо-червоним.

    Перегони дощу,
    Що від страху не вщух
    Шепотітимуть мокру молитву.

    А лещата весни
    Мрії втиснуть у сни
    І сліди – в чорне тіло асфальту…

    13.06.07
    20.04.12


    Рейтинги: Народний 6 (5.54) | "Майстерень" -- (5.7)
    Коментарі: (27)


  27. Олександра Ілона - [ 2012.04.20 08:19 ]
    Єдине - в триединому
    Ти ніжно торкаєшся струн людської душі.
    І моя, оживає в Твоєму Дусі.
    2010р.


    Рейтинги: Народний -- (5.5) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  28. Ірво Таллі - [ 2012.04.19 22:29 ]
    предположительная близость
    Верность, как теплая водка –
    пьяна и невыносима.
    Нежность как вялый цветок –
    беззащитная слабость.
    За каждым словом теплится ссора
    в усталых глазах.
    Знаешь, мне кажется, дело в цене –
    возможно, она должна быть меньше,
    на пару долларов, или на несколько лет.


    Рейтинги: Народний -- (5.5) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  29. Олександр Григоренко - [ 2012.04.19 22:52 ]
    В триединстве
    Мы звездная память друг друга.
    В круге первый звук - формула любви.
    Ты сделала главное -
    В меня влила Его элексир жизни.
    2012г


    Рейтинги: Народний -- (5.43) | "Майстерень" -- (5.13)
    Коментарі: (2)


  30. Микола Дудар - [ 2012.04.19 13:30 ]
    ***
    А дома женушка - жена
    все жаждет хлебушка
    и масла...


    Рейтинги: Народний -- (5.5) | "Майстерень" -- (5.65)
    Коментарі: (12)


  31. Василь Кузан - [ 2012.04.18 22:28 ]
    Сумно Богородиці


    Щойно Різдво святкували,
    А вже Великдень із паскою…
    Сумно Богородиці –
    Миколай на ворота спирається…


    18.04.12


    Рейтинги: Народний -- (5.54) | "Майстерень" -- (5.7)
    Коментарі: (3)


  32. Максим Холявін - [ 2012.04.18 20:11 ]
    ...
    І мабуть не мабуть, і мактуб є мактуб,
    і назад не вертає дорога ріки, і попереду вже
    степовий Рубікон, і сьогодні так треба,
    і Лахезіс ножі нагострила уже –
    на руках у істориків стилі шкварчать.
    Так питання колись раптом стане ребром,
    і ціна завеликою стане умить,
    так із піхв у повітря злітають мечі,
    шелест їхній крилато несеться угору…
    Закамлають у бубни волхви, в барабан
    вдарять руки суворих богів, і недобрий
    прямий горизонт рине в око короною стріл,
    і любов заримує знов кров у залізному сні.

    Там, над містом, чума, порятунок – вогонь,
    за вогнем знову прийде вода і очистить лице,
    там у вежі царівна, царівна-життя, тихо жде,
    її очі сухі, її серце важке в грудях юних застигло.
    Між нами безумство, заквітчаний рот
    поглинає усе, Чорнобога розірвані груди,
    Білобога похилені плечі, й танцює танок
    зубата й завжди справедливая Калі.
    Ми їхня десниця, у наших бажаннях
    ледь жевріє світло на тлінні безвиході,
    відчай мурує вал сили на серці,
    із минулого кличемо луння Краси,
    і ненависті більше нема!
    Такий цикл, так треба, зима і весна,
    літо, осінь – утворюють рік,
    із зерна благодаті приходить чума,
    випробовує всіх – на якість сіль…

    Все ближче і ближче – обрій,
    все глибше і глибше – запах,
    все гостріше й блискучіше долі
    лезо і гіркоту у роті народжує прах,
    і долоні стискають потужніше меч,
    і заноситься лезо – вище,
    вітер в залізо, залізо в чоло,
    уперед і вперед – по колу…
    …краплина в раковину з брів,
    видих з глибин, і наводиться фокус –
    на дзеркалі… Фон білих небес,
    обличчя твоє на ньому,
    рука на тріснутому склі малює – кому…


    Рейтинги: Народний -- (5.31) | "Майстерень" -- (5.25)
    Прокоментувати:


  33. Ярослав Молінський - [ 2012.04.17 14:36 ]
    Ціна часу
    Ми з тобою зараз однолітки,
    але мине два роки і ти станеш старшим,
    через п’ять ти зістарієшся,
    може до того часу й помреш..
    Але я пам’ятатиму завжди,
    як носив тебе на руках,
    Як ти пив молоко
    що вділив я,
    з напів повної тари.
    Як розказував поглядом,
    що на тебе за вікном
    чекає весна.
    Як шкода, друже, що для нас
    на різних човнах пливе час.
    Мабуть ти цінуєш більше
    ранкові вітання і
    будь яку іншу увагу,
    мабуть тобі приємніше
    скрутитившись у позицію
    ембріона
    забувати, що буде завтра,
    бо ти лише кіт,
    а до котів воно йде
    у п’ять разів повільніше ніж
    до людини.
    Ти знаєш ціну часу.


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати: | "Українська поезія"


  34. В Глобус - [ 2012.04.17 07:05 ]
    ДУША
    Вот и весна зреет цветом весенним...
    А в душе у меня соловьи
    Заливаются трелью счастливой...
    и поют...и поют о любви...

    И душа моя встрепенулась ..
    И головушку подняла...
    Ах, каким ж когда- то тяжёлыми
    Ей казались те два крыла...

    И хоть небо сегодня серое...
    Плачет дождиком и грустит...
    Но душа моя- птица белая...
    И поёт она...и летит...

    А куда же летит она?...Спросите...
    И отвечу я не стыдясь
    Что летит она к милому...верному...
    В край...где я ещё - не была...

    2012



    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  35. Іван Потьомкін - [ 2012.04.16 18:17 ]
    Адажіо
    Не був відлюдником.
    Полюбляв збирать добірне товариство
    На шашлики та на якісь тільки йому знані вина.
    Чи думав хтось із нас тоді, що цей гурман і компанієць
    З важким, на манір англійський, івритом,
    (З чого він часом потішався й сам),
    Збира на диск сумне із музики класичної?
    Через півроку він помер.
    Знайшла дружина отой диск.
    Альбіноні, Моцарт, Бетховен,Брамс...
    Голосом любові недолюбленої
    До серця печії із нею говорили.
    І диск вона подарувала нам.
    ...Слухаю і думаю, чому саме адажіо
    Обрав він для передчасної та вічної розлуки?
    Мабуть, незабарна смерть так наказала,
    Бо ж споконвіку і вона сама така сумна.
    Щоправда, і життя з його скороминущим щастям –
    Скорше адажіо, а не алегро.


    Рейтинги: Народний -- (5.63) | "Майстерень" -- (5.87)
    Коментарі: (2)


  36. Уляна Ностальгія - [ 2012.04.16 16:33 ]
    Жовті квіти
    будень зі мною говорить
    навіть у свята...
    самотність ставить пластинку
    і тоді я мовчу...

    і жовті нарцизи в кімнаті
    красуються недоторканністю;
    запах цілує ніздрі,
    а музика тягне з очей сльозу.

    я хочу танцювати...
    трохи випити і забутись.
    я би хотіла знати...
    але ні, навіщо нервувати.

    я у свято з буднем розмовлятиму
    і весну стрічатиму дощем.
    я жовті нарцизи цілуватиму...
    я плакатиму, разом із сьогоднішнім
    днем.

    16:20

    15.04.12.



    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  37. Олександр Григоренко - [ 2012.04.16 12:19 ]
    МИР - Щастя
    МИР - це наше щастя,
    Любов - вкраплення безмежної ніжності,
    Божого океану світла - Його вічності.

    2012р.


    Рейтинги: Народний -- (5.43) | "Майстерень" -- (5.13)
    Прокоментувати:


  38. Юлька Гриценко - [ 2012.04.16 01:42 ]
    Дощило
    Завжди боляче бачити сльози:
    хай то плаче людина, собака чи осінь.
    Не кажи, що в мені мало сили.
    Знаєш, дощ треба пити дозами,
    лиш тоді він стає красивим.

    Завжди сумно ліричні сюжети
    пропустити повз себе без болю.
    Без бою
    опустити на спогад погляд
    і просити у Бога повірити в Бога.

    Завжди тепло твої сильні плечі
    цілувати до самих ліктів
    і ковтати, мов свіже повітря,
    твій такий особливий запах…
    І спадати краплиною з даху.

    Я живу у тобі так довго -
    хоч між нами завжди дощило,
    і хоч часто було не щиро,
    та на сварки мій час вже витік.
    Я не вмію тебе не любити.

    Завжди холодно. Кожен ранок
    розбиває промінням свободу,
    опускаю на світло жалюзі.
    Чи люблю тебе просто з жалості?
    Так, напевно,
    бо без тебе себе дуже шкода.

    І дивитись одна не хочу,
    як обвітрене небо схлипує.
    Не кажи, що то просто злива.
    Ти подумай про нас:
    кожен день наш – то просто випадок.
    Твій нещасний. І мій щасливий.

    16. 04. 2012р.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.4) | "Майстерень" -- (5.32)
    Коментарі: (9)


  39. Олександра Ілона - [ 2012.04.15 21:27 ]
    Цінності у людей різні
    Багато людей нервують - підсумовують щодня свої втрати і здобутки...
    Насправді благі і всетворящі цінності:
    Любов до Бога, що воплотився, до Ісуса Христа,
    Вседержителя душ наших, а через неї любов до рідного народу,
    рідного краю, і всієї неньки-Землі.
    2012р.


    Рейтинги: Народний -- (5.5) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  40. Олександра Ілона - [ 2012.04.15 20:00 ]
    Пророцтво
    Господня благодать тече з небес...
    Погоджуюсь - що буде, те буде.
    Жереб кинуто, а майбутнє записане на зірках...
    2009р.


    Рейтинги: Народний -- (5.5) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  41. Тетяна Флора Мілєвська - [ 2012.04.15 19:51 ]
    * * *
    вікно потішити хотіло,
    прислало промінь -
    не зігріло...


    Рейтинги: Народний 0 (5.51) | "Майстерень" -- (5.58)
    Коментарі: (22)


  42. Олександр Григоренко - [ 2012.04.15 19:18 ]
    мінливі обриси
    Розглядати хмари - то її давня пристрасть.
    Тепер подовгу спостерігає, як мандрують думки по небу,
    як міняють свої обриси...
    2012р.


    Рейтинги: Народний -- (5.43) | "Майстерень" -- (5.13)
    Прокоментувати:


  43. Олександра Ілона - [ 2012.04.14 16:05 ]
    потяг до вічного
    По Волі Його ми жадаємо
    Вірної любові невгамовною жагою.
    Цей безперервний потяг не може задовільнитися плотською любовью
    І приводить нас до пошуку
    Божественної всеосяжної Любові,
    Яка заспокоює, насичує, животворить душу...
    2012р.


    Рейтинги: Народний -- (5.5) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  44. Олександр Григоренко - [ 2012.04.14 15:37 ]
    ***
    Бог створив людську душу здатною прийти до Його Любові
    та життя вічного в Його Дусі.
    2012р.


    Рейтинги: Народний -- (5.43) | "Майстерень" -- (5.13)
    Прокоментувати:


  45. Олександр Григоренко - [ 2012.04.14 14:58 ]
    ***
    Теперь я знаю точно: все оставленное за мостами прошлого, -
    не стоит того, чтобы о нем плакать.
    Храм для меня - сиянее сердца человека.
    Радостноприятно это сознавая созерцать...
    2012г.



    Рейтинги: Народний -- (5.43) | "Майстерень" -- (5.13)
    Прокоментувати:


  46. Олександра Ілона - [ 2012.04.14 13:00 ]
    З любов'ю
    Говорила мені матуся: іди с Богом, дитино.
    Це доля-місія велична -
    Нести в житті духовні цінності
    Для розбудови вічного Царства Духа, краси Любові.
    2010р.


    Рейтинги: Народний -- (5.5) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  47. Тамара Ганенко - [ 2012.04.14 02:34 ]
    По кругу
    Своими поцелуями сладкими, жаркими,
    Объятиями головокружительными,
    Полынным запахом тела сильного
    Ты меня словно заклинаешь,
    Пеленая в ткани прозрачные,
    Прочные, невесомые,
    Легкие, лучезарные,
          И ничто не проходит сквозь них,
    Чтоб нарушить
    Мое ощущение счастья,
    Мою наполненность тобой,
    И этой, такой долгожданной, близостью.

    А когда дни идут без тебя,
           Пролетают или еле движутся,
    И теряют рубины надежд,
    И уже называются
           неделями,
    Без тебя
    Я стаю уязвимой и слабой,
    Ни во что, ничему я не верю,
    Среди снов, как в траве густой, путаюсь,
    И боюсь подать голос,
           И страшусь замолчать,
    Никогда с тобой больше не видеться.

    Но ты снова приходишь.
    Вбираешь меня глубокими глазами,
    Теплый и земной,
    Прижимая к колотящемуся сердцу,
    Как в последний раз,
    Завораживаешь, зачаровываешь,
            Обвиваешь защитным коконом,
    Заклинаешь от бед...

    И опять –
            Меня отпускаешь,
    Оставляешь одну,
    Идти по кругу...





    30 июля, 2011





    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Коментарі: (2)


  48. Оксана Єфіменко - [ 2012.04.13 21:20 ]
    Безвітря
    Сьогодні безвітря
    і тепло твого рота
    вбирає мій подих
    і глушить мій сміх

    Попіл минущості на наших головах вічний
    і жодна рука не підніметься
    змести його з чола
    тільки я пасмо твоє відкидаю
    коли вітер його обійшов

    Cьогодні живе безголосся
    обертає на мертву воду
    повітря довкола і
    стигне перекотиполе
    на просторах жестів

    Сьогодні сонця західні
    твоїх зіниць
    чорніють на вітер
    який не прийде
    раніше від нас


    Рейтинги: Народний -- (5.25) | "Майстерень" -- (5.25)
    Коментарі: (2)


  49. Олександр Григоренко - [ 2012.04.13 20:18 ]
    Природа вечна
    Весна наступает и,
    ломается лед...
    Люблю окраину - Украину
    Ее тишина вечна - бесконечно велика Природа...
    2012г.


    Рейтинги: Народний -- (5.43) | "Майстерень" -- (5.13)
    Прокоментувати:


  50. Олександр Григоренко - [ 2012.04.13 10:32 ]
    *
    Зоряні мости любові - словами біловогнянної серцевини висоти...
    2010р.


    Рейтинги: Народний -- (5.43) | "Майстерень" -- (5.13)
    Прокоментувати:



  51. Сторінки: 1   ...   79   80   81   82   83   84   85   86   87   ...   130