ОСТАННІ НАДХОДЖЕННЯ
Авторський рейтинг від 5,25 (вірші)

Євген Федчук
2026.06.25 16:40
Тої зими, як вдалося німців зупинити
Під Москвою й від столиці трохи відтіснити,
Москалі відчули силу, кров у них заграла,
Переможцями вони вже себе уважали.
Думали, що уже німців добряче побили
Й сорок другий переможно закінчить рішили.
Подумали, щ

Володимир Ляшкевич
2026.06.25 15:13
З циклу "Від минулого до майбутнього", ново-ведичний реалізм Вступ Це п'ята книга з цілісного циклу художніх авторських романів, написаних в стилі ведичного ново-реалізму. В ній розповідається про подальші здобутки головних героїв, що знайшли сво

Борис Костиря
2026.06.25 13:27
Ці люди, що покинули домівки
Давним-давно й поїхали туди,
Куди ми не дістанемо путівки,
І сніг уже позамітав сліди.
Про них забули друзі і сусіди,
І зблякла пам'ять в їхніх головах.
Волають круки, мов невтомні біди.
Сідає попіл на святих словах.

Вячеслав Руденко
2026.06.25 11:57
як перенасичена дарами
пташка у калині в рукаві
кропив'янка небу візаві
дощиком вщухатиме ярами
чи то у незвідане колись
чи у шал розпізнаного завтра
наче заповітом бронтозавра
досвітками степу горілиць

хома дідим
2026.06.25 08:44
як написав поет
не потрібно елегій
ні про життя
ні про смерть
серед шипшини цієї
півоній черемхи
ширяють птахи
розмаїто незмінні

Ігор Шоха
2026.06.25 08:20
Як неминучі дні ясні
і мимолітні темні ночі,
так моя доля уві сні
являє світло-карі очі,
так тінь її із висоти –
із піднебесся за рікою
іще вітається зі мною,
забувши спалені мости.

Ірина Вовк
2026.06.25 06:28
Розділ ІV. ВЕСІЛЬНИЙ ВІВТАР ТА ЗОЛОТА КЛЯТВА Травневий день у Реймсі 1051 року дихав грозою. Свинцеві хмари чіплялися за гострі шпилі величного собору, а повітря було таким густим, що здавалося, ніби його можна різати мечем. Французька знать та єписко

Віктор Кучерук
2026.06.25 06:25
Лиш почувся грому гуркіт,
Як метнувся пес у будку,
Де, згорнувшись у клубочок,
Ліг налякано в куточок,
Бо давно, з причин відомих,
Він боїться навіть грому.
25.06.26

Марія Дем'янюк
2026.06.24 14:44
Цілувало сонечко пальчик немовляти,
А воно сміялося — це мені від тата.

Цілувало сяєво дитятко у скроню —
Тепло тішив тато свою любу доню.

Цілував промінчик донечку у щічку —
Це татусь бажає добрих снів на нічку.

Олена Побийголод
2026.06.24 13:39
Олексій Сурков (1899-1983)

В боротьбі та тривозі
нас тримав у дорозі
бойовий вісімнадцятий рік.
Ми збирались не довго,
від Кубані до Волги
розливався наш кінний потік.

Борис Костиря
2026.06.24 13:25
Порину в сон чудовий і величний
Без страхітливих тюрем і тортур.
Чарівний птах у майбуття покличе,
Де вже нема маркізи Помпадур,
Де сяє світ новий, багатоликий,
Де розвалився споконвічний мур.

Нарешті висплюсь після злої битви,

Ірина Вовк
2026.06.24 11:13
Розділ ІV. ПЕРША ЗУСТРІЧ: ЗІТКНЕННЯ ДВОХ СВІТІВ «Травень розсипав цвіт над Реймсом, кам’яні химери застигли у німому подиві. Вона йде по кубах холодного каміння, двадцятирічна весна у вишитих шатах. Поруч – король, сивий від битв і років, дивиться

хома дідим
2026.06.24 08:11
consider death
співає майкел стайп
consider death
з динаміків у супермаркеті
на пенсіонерів
на поліціянтів
на матусь із дитями
на візки для гавчиків

Віктор Кучерук
2026.06.24 06:54
Знову спека шалена
Непорушно стоїть, -
В'яне пагін зелений
І зривається цвіт.
Ні хмаринок над нами,
Ні поривів вітрів, '
Лиш пече до нестями
В глибині літніх днів.

С М
2026.06.23 20:42
Більш не буде тут такої ось, як ти
Більш не буде ось такої, хто би
Щось витворяв подібне, о

Чи даси мені той шанс?
Спробуєш хоча би, га?
Зупинися, згадай-но
Ми були разом

Охмуд Песецький
2026.06.23 18:31
Охайна дівчина і при скромному макіяжі викликала потаємний інтерес і швидку згоду на послуги. Чому приваблюють саме такі, якщо мені потрібна робітниця лише для прибирання, для мегамаркетів і як водійка мого майбутнього авто? Про ескортні виходи того дня

Володимир Бойко
2026.06.23 17:18
Історія сповнена історичних парадоксів і парадоксальних істориків. Були царі, були і блазні, але щоби цар і блазень у одній особі? Що більше є нагарбаних територій, то більше їх бракує для повного щастя. Можна і концтабір у країні створити, а мож

Борис Костиря
2026.06.23 12:56
Протоптую стежину у снігах,
Єдину, неповторну і глибоку.
Іду снігами, нібито у снах,
Гамуючи ненависть і тривогу.

Протоптую стежину у полях
Прологом у небачене майбутнє,
Яка укаже подорожнім шлях,

Вячеслав Руденко
2026.06.23 12:03
Будь ласка! - Гра у сквош -
Дарунок нам на втіху,
Щоб у степах нічних
Не загубити слід!

В рожевих дзеркалах
Витають духи сміху.
Та нам їх не впізнать

хома дідим
2026.06.23 07:23
у своїй непрозорій стихії
віршувати
недбало як слід
відкидаючи ревнощі хитрі
розбиваючи сяючий лід
у коморі своїй
саркастичній
обдираючи рештки шпалер

Віктор Кучерук
2026.06.23 06:09
Сонце жаром запашіло
І відразу вітер стих, -
І вогнем взялося тіло,
І робити важче вдих.
Усього проймає потом
Й обпікає водночас, -
Сонце встало до роботи
І отак гартує нас.

Ірина Вовк
2026.06.23 01:44
Розділ III: КОЛИ ДЗВОНИТЬ СОФІЯ, ЗАТИХАЄ ПАРИЖ Це було навесні 1048 року. Київ тільки-но скинув із себе зимові кайдани, коли до Золотих воріт підходила пишна кавалькада заморських гостей – французьке посольство, очолюване єпископом Роже Шалон

Володимир Бойко
2026.06.22 14:33
Не хочете стати овочем на старості – їжте овочі замолоду. Глибше лизнеш – більше куснеш. Безкорислива любов корисніша для здоров’я. Сила мистецтва не залежить од сили звуку. Не втрачайте голову – шануйте працю перукаря. Політ думки був пере

Борис Костиря
2026.06.22 13:22
Я заблукав поміж дерев зимових,
І нитка Аріадни на снігу
Згубилася, немов прадавня мова,
Забруднена у лютому гріху.
Поміж дерев зимових я шукаю
Нитки, які врятують нас усіх.
Мене ж у сутінках чекає Каїн.
А сніг летить, як первозданний сміх.

Ірина Вовк
2026.06.22 12:20
Розділ II: РУНІЧНЕ КОЛО ПІВНІЧНОЇ КРОВІ Наступного дня після того, як золоте чорнило застигло на пергаменті, туман над Києвом змінився пронизливим північним вітром. Маленька Анна сиділа в дівочих покоях своєї матері, княгині Інгігерди. Тут пахло зовсі

хома дідим
2026.06.22 07:59
розкажи мені ще
про інакші дні
де так гарно було
із тобою
дай ліричного ще
відчуття мені
без потреби
сурми і двобою

Віктор Кучерук
2026.06.22 06:41
Неймовірно голосна
І проворна дуже, -
Покотилася луна
З-за ріки по лузі.
Повернулися назад
Наспіви веселі,
Ніби чути їх не рад
Нині хтось в оселі.

Світлана Пирогова
2026.06.21 21:58
Гортензія-красуня пишно квітне,
Вражає розмаїттям кольорів.
Розкішним покривається суцвіттям.
Побачив літній легіт - і зомлів.

І звідки тут ця пані елегантна?
Таких в саду ще досі не було.
Прикраса днини, вечора, світанку.

Олена Побийголод
2026.06.21 21:48
Михайло Ісаковський (1900-1973)

Був наказ йому – на захід,
    їй також – до чужини...
Йшли на фронти комсомольці
    Громадянської війни.

Йшли у військо, розставались,

Іван Потьомкін
2026.06.21 21:00
Лежать ляхи з юдеями,
Що за гарний викуп
Сторгувалися з Максимом,
Як із скрути вийти.
Вийти вийшли,
Та не в ті ворота.
А міська голота,
Себто ті,

Ірина Вовк
2026.06.21 20:09
Вона була вихована серед білого мармуру, кольорових мозаїк Софії та шелесту пергаментів у скрипторіях сонячного Києва періоду «золотого віку» Русі ХІ століття. Донька великого князя Ярослава Мудрого, вона мала стати живою печаткою у великій грі європейськ

Борис Костиря
2026.06.21 20:08
Прозорий ліс у сутіні прозорій.
Прозорий смуток дивиться в імлу.
Прозорий спокій п'є північні зорі.
Прозорий час читає ковилу.

Прозорий простір причаївся вчасно
У згусток нерозтрачених хвилин,
Плекає мрію дивну і незгасну

Іван Потьомкін
2026.06.21 17:06
Лежать ляхи з юдеями,
Що за гарний викуп
Сторгувалися з Максимом,
Як із скрути вийти.
Вийти вийшли,
Та не в ті ворота.
А міська голота,
Себто ті,

С М
2026.06.21 16:52
Давно вже я не сходив, зі своїх ей, пагорбів
Усе, що бачив я, прискорює рух мій, домів

Прилинь, до обличчя, устами своїми
Дивися далі, о дивися глибинно

Помаранчевий і синій
Кольори моїх чуттів

Іван Веселий
2026.06.21 16:50
Вдягнувши водолаза маску,
і вибравши спіралі час,
він ринув у місцеву прощу -
на дно духмяно гаслих трас.

Минулі виходи нестерпні
туди траплялися не раз,
та вірилося, крізь ті терні

Євген Федчук
2026.06.21 16:08
Скоро наші уже будуть, мабуть Крим звільняти.
Пора звідти москалів тих усіх виганяти.
Закінчилась лафа їхня, кришка вже «Кримнашу»,
Забираються усі хай у помийну Рашу.
Я дивлюсь на те, як нині москалі воюють,
Як укріплення бездумно вони в лоб штурмую
Останні надходження: 7 дн | 30 дн | ...
Останні   коментарі: сьогодні | 7 днів





 Нові автори на сторінці:

Володимир Кириленко
2026.06.20

Боговик Владислав Боговик Владислав
2026.06.18

Іван Веселий
2026.06.15

Надія Ляшук
2026.06.14

ВАСИЛЬ КУЗІВ
2026.06.11

Неїл Лорен
2026.06.08

Володимир Журавльов
2026.06.05






• Українське словотворення

• Усі Словники

• Про віршування
• Латина (рус)
• Дослівник до Біблії (Євр.)
• Дослівник до Біблії (Гр.)
• Інші словники

Тлумачний словник Словопедія




 
 
Поезія


  1. Олеся Овчар - [ 2009.10.12 10:51 ]
    Млинці-смакунці
    До мишки у хатину
    Зібрались на гостину
    Усміхнені звірята
    Млинцями смакувати.

    А мишка-господиня
    Попоралася нині –
    Щоб друзів частувати
    Млинців спекла багато,

    А в них – і полуниця,
    І яблучко-кориця,
    Малинка, мак, медочок,
    З ізюмом сир-сирочок.

    Не страва – просто диво.
    Так пахло лоскітливо,
    Мені скортіло трішки
    І я пішла до мишки.

    Там їла не млинці,
    А чудо-смакунці!
    Гам!
    Зайди до неї й сам!

    2009


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.48) | "Майстерень" -- (5.45)
    Коментарі: (16)


  2. Андрей Орловский - [ 2009.10.12 09:23 ]
    Снова горит панк-рок...
    Всем тем, кто в силу каких-либо обстоятельств не может отдаться своим мечтам этой осенью, всем, кто своей силой воли уничтожает свои желания посвящаю этот стих...

    Снова горит панк-рок
    Громким, багровым чувством,
    Как в прокуренных комнатах потолок
    Дышит честным искусством.

    Как пиздят за спиной поэты,
    Как расставляют приоритеты,
    Как мы можем все в этом мире.
    НО ничего не хотим
    Как божественно и как красиво
    Солнце стекает с витрин.

    Снова терзает панк-рок
    Уставшее время года,
    Как в пламени этой осени
    Плавится наша свобода.

    06.10.2009


    Рейтинги: Народний -- (5.17) | "Майстерень" -- (5.25) | Самооцінка 5
    Прокоментувати:


  3. Ігор Міф Маковійчук - [ 2009.10.12 09:23 ]
    * * *
    В поемі згаслої блакиті
    Безвинно спалені рядки.
    Скарби, облудою повиті, –
    В крихкій оздобі мідяки.

    Розп'ята пісня на півслові.
    Заклята доля в самоту.
    Любов позбавлена Любові
    Отрутою земних отрут.

    А над усим блудяга-спогад
    Снує мережива журбі.
    А над усим хрестом дорога,
    Котра призначена тобі.

    2003р.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.41) | "Майстерень" -- (5.27)
    Коментарі: (15)


  4. Олеся Овчар - [ 2009.10.12 07:30 ]
    Не одні
    В долонях твоїх ніжно-теплих
    Сховались вчорашні пісні.
    Мені так зробилося терпко
    Від того, що ми не одні.
    Що очі небес заглядають
    У душі розтрачених днів...
    Дороги до раю немає
    В тунелях намріяних снів.
    Нехай ми з тобою далеко
    І стерлись відбитки слідів,
    Та робиться сторожко-легко
    Від милого дотику слів.
    Дороги у рай не збудуєш
    З уламків чужих сподівань.
    Тож хай небеса не ревнують
    До сили тривожних бажань.

    2009


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.48) | "Майстерень" -- (5.45)
    Коментарі: (6)


  5. Ірина Білінська - [ 2009.10.12 00:27 ]
    МОЄ НАЙДИВНІШЕ ДИВО
    Це вже, як погана звичка,
    якої не мала зроду –
    дивитись тобі у вічі,
    чекати твого приходу,
    зривати зірки у жмені…
    А знаєш, усе так просто,
    коли ти єси у мене
    хоч другом,
    чи просто - гостем…
    І навіть, літати легко
    в холодну осінню зливу.
    Так близько і так далеко
    моє найдивніше диво...


    Рейтинги: Народний 5.46 (5.45) | "Майстерень" 5.25 (5.41)
    Коментарі: (12)


  6. Зоряна Ель - [ 2009.10.11 23:21 ]
    Осінній експромт
    Відкружляли кульбаб парашутики,
    Не всміхається сонце привітно нам,
    Ронять сльози жоржин білі жмутики
    На пелюстки зів'ялі обвітрені.

    Осінь ходить садочком засмученим,
    Де дерева жовтіють обновками.
    Холод листя цидулками скручує,
    І скидає до ніг скоромовками.


    11.10.09 р.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.51) | "Майстерень" -- (5.46)
    Коментарі: (10)


  7. віталій рибко - [ 2009.10.11 23:05 ]
    ми маєм...
    ми маєм шанс померти тут
    у сутінках оцих просторих
    яка безмежність, пустота
    для нас обох коханням хворих

    ми маєм шанс пірнути в ніч
    і в ній залишитись навіки
    тепер ходім сюди, вперід
    тобі закрию я повіки

    ми маєм шанс померти вмить
    і не зустріти більш світанок
    навряд відчуєш як болить
    від слів в душі малий підранок


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.3) | "Майстерень" -- (5.05)
    Коментарі: (1)


  8. віталій рибко - [ 2009.10.11 23:31 ]
    ***
    минаючи блиск яскравого світла
    ховаюся в тіні густі і легкі
    ламаючи стіни цупкі ітендітні
    боюсь знов відчути холодні вогні

    пірнаючи в темінь, стираючи слід
    тікаю у морок власного світла


    Рейтинги: Народний -- (5.3) | "Майстерень" -- (5.05)
    Прокоментувати:


  9. віталій рибко - [ 2009.10.11 23:42 ]
    ***
    а от і день
    нових химерних мрій зачаття
    його ми тут зустрінем
    на даху
    забувши про часи сумяття
    не чуюси холоду й страху

    обійнявшись ніжно ми радієм
    цій миті
    одне одному
    теплу
    ще жити ми наврядче вмієм
    та є кохання
    тепер ми вірні лиш йому


    Рейтинги: Народний -- (5.3) | "Майстерень" -- (5.05)
    Прокоментувати:


  10. Василина Іванина - [ 2009.10.11 22:16 ]
    ... це дуже страшно
    -------...Ніщо, nihil, ніц,
    ----------------------але...
    ------- С-М
    А липень знову залив дощами поля й дороги.
    Ми розлучились без довгих сварок і зайвих сліз.
    Я не писатиму есемески (вже все в порядку)
    Нарешті в хаті все поскладаю і витру пил,
    комп’ютер вимкну,одягну сукню (остання мода!),
    шибки помию, всміхнусь до фотки, спечу пиріг.
    Я не писатиму есемески (тобі це треба?),
    слова між нами холонуть мовчки – це дуже страшно,
    бо кожне має, ти бачиш, любий, тепло й вагу.
    Це наче збіжжя – його провієш на вітрі болю,
    Й нема полови, бо в кожнім слові моя любов.
    Я не писатиму есемески (це зовсім зайве),
    Мені вже й наче давно не двадцять –
    то де ж той глузд?
    Липневим зливам ще довго лити, і літо лине,

    а парасоля твоя у мене. І – телефон…



    Рейтинги: Народний 5.63 (5.51) | "Майстерень" 5.5 (5.49) | Самооцінка 4
    Коментарі: (52)


  11. Олександра Новгородова - [ 2009.10.11 19:35 ]
    ***
    Так, я погодилась на півгодини разом
    Не помічати хворого блиску сліз
    Привиди лагідно стеляться білим газом
    На твоє моє серце з-під кволих ніг
    Я не зворушена, любий, моє обличчя
    Так натреноване втратами, що пора
    Ніжити катів на темнім вогкім горищі
    Твої долоні теплі, а я німа…
    2010


    Рейтинги: Народний -- (5.29) | "Майстерень" -- (5.31)
    Прокоментувати:


  12. Олександр Шумілін - [ 2009.10.11 19:31 ]
    * * *
    Лондонський Луцьк
    замітає листям,
    Ніби гуаші кладе
    на брук,
    Пізній туман
    заколисує місто,
    люльку кудлату
    бере до рук.
    Попелом паморозь
    ляже на вікна
    Сиві і мудрі
    в своїй німоті,
    Осінь, здається,
    вростає навіки
    В сіро-бетонні
    міські хребти.
    Осінь дрижить.
    У гарячці жовтня
    Трусяться кисті
    кленових рук
    Водами з неба
    асфальти повняться
    Хвилі січуть
    техногенний звук.

    Наші підошви холодними рибами
    Б’ються об мокрий, вечірній шлях
    Ми - заколисані синіми зливами-
    Йдемо крізь осінь
    в своїх містах.


    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Коментарі: (5)


  13. Михайло Закарпатець - [ 2009.10.11 19:13 ]
    Тебе я знайду
    Я твій дотик шукаю у снах.
    Загубившись, як в лісі дитина,
    ти десь зникла - на диких верхах,
    на прадавніх гірських полонинах.

    Між дощами тебе я знайду,
    бо прикмети шепочу краплинам.
    Крізь діброви тебе проведу,
    через прірви в долонях нестиму.

    Я тобі поверну тебе знов –
    заціловану, ніжно-тремтливу,
    неймовірно жадану Любов.
    Лиш мою – і тому вже щасливу!…

    2009


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.45) | "Майстерень" -- (5.36)
    Прокоментувати:


  14. Руслана Василькевич - [ 2009.10.11 17:04 ]
    Життя воно і є життя
    Якось ніяково мені за те,
    що я живу, а інші..
    Хтось заглядає у вікно,
    немаючи і хліба крихти.
    Так хочеться усе змінити,
    не сиротіли щоби діти,
    ще при живих своїх батьках,
    щоб було кому їх зігріти.
    Чому життя таке ласкаве одним,
    для інших - є жорстоким?
    Чому не всі його смакують,
    а лиш по смерті мають спокій?
    А може ми - і є життям!
    Воно є в нас,
    тече по нашим жилам..
    То може змінимо його?
    Хоча б своє -
    це кожному по силам.
    Хтось руку з хлібом
    витягне в вікно,
    хтось сироту зігріє,
    приголубить.
    Усе ми зможемо,
    коли разом,
    покажемо як ближнього
    ми любим!



    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Прокоментувати:


  15. Ольга Анна Багінська - [ 2009.10.11 17:20 ]
    ти йдеш
    Ти йдеш, тебе уже нема
    За обрієм в тумані ти зникаєш
    І я не знаю де ти є
    І я не знаю чи ще кохаєш

    Я повсюди тебе шукаю,
    І не можу ніяк знайти...
    Пустота і розлука до краю
    Й заплутані наші сліди...

    А ти вже бачиш світло в тунелі
    І до нього шалено мчиш
    Твоє ще серце калатає
    І ти здається тільки спиш

    А ти бачиш лиш світло в тунелі
    І все вже втрачено в житті
    Краплинами падають слоьози солені
    Останні справжні щирі прості...


    Рейтинги: Народний 4.5 (4.89) | "Майстерень" -- (4.9)
    Коментарі: (4) | ""


  16. Михайло Закарпатець - [ 2009.10.11 16:56 ]
    Не з нами...
    Золотими нитками рушник
    ткала нам рукодільниця-осінь.
    Скверик наш, хоч в туманах вже зник -
    гріє вогником-спогадом досі.

    Там за руки блукали удвох
    в зачарованім ми надвечір'ї...
    І дерева теплом через мох
    гріли нас, наче птах через пір'я.

    Та доріжки вже скоро зима
    знов застелить хутром-килимами.
    Скверик наче і є - та нема.
    А Кохання - у вирій.
    Не з нами...

    2009


    Рейтинги: Народний 5.38 (5.45) | "Майстерень" 5.25 (5.36)
    Прокоментувати:


  17. Оксана Шафоростова - [ 2009.10.11 16:10 ]
    Небесне бездоріжжя
    Холодними пальцями вітер
    жене сірі хмари на страту,
    пелюстки поламаних квітів
    вкривають собою фрегати.
    І тягнеться сонячний промінь
    укутати ковдрою плечі
    та вітер на ніжності повінь
    накидує ватяний вечір.
    Жене сірі хмари між неба
    повітряні замки минає,
    та тисне той вечір на плечі
    і смуток мене огортає.
    Загострено-стомлена невидь
    кінцева зупинка і постріл
    і впали підкошено хмари
    на встелену квітами постіль.


    Рейтинги: Народний -- (5.26) | "Майстерень" -- (5.17)
    Прокоментувати:


  18. Наталя Терещенко - [ 2009.10.11 16:05 ]
    ПОСВАРИЛИСЬ ВІТРИ
    Посварились вітри,
    Бо усі закохалися в осінь,
    Без коштовних прикрас –
    Їй однаково все до лиця.
    Листопадова мить
    Прохолодного дзвінкоголосся
    В капелюшках рудих,
    То, напевне, початки кінця?

    Вже стікають дощі
    По долонях пожовклого листя.
    Сотворіння чудес –
    Ніби сонцем освячений сум.
    Світ ще прагне краси
    І крайнеба такий ще барвистий,
    А данайці-вітри
    Вже руйнують звабливу красу...

    Вже човни в небесах
    Відпливають в далеку Ітаку,
    Чи в далеку Колхіду
    Шукати новітнє руно,
    Золочені щити
    Відбивають останню атаку,
    І осінню печаль
    Молоде утішає вино...



    Рейтинги: Народний 5.5 (5.49) | "Майстерень" -- (5.45)
    Коментарі: (7)


  19. Ольга Анна Багінська - [ 2009.10.11 16:53 ]
    ...
    В обіймах холодної ночі
    Я повертаюсь до дому одна
    Нехай заплакана і розлючена
    Але впевнена...

    Я впевнена що нас нема
    І вже не будую надії
    Я впевнена що я дона
    І вже не буде другої дії...


    Рейтинги: Народний -- (4.89) | "Майстерень" -- (4.9)
    Прокоментувати: | ""


  20. Михайло Закарпатець - [ 2009.10.11 15:56 ]
    Зберегти
    Обману мить невблаганно і швидко
    кохання нищить золоту перлину.
    Збережене роками, наче квітка,
    довір'я може вмерти за хвилину.

    Пробачення неважко попросити -
    опору для сумління. "Вмити" душу...
    Але щоб рідне серце знов розкрити
    собі назустріч - каятися мусиш.

    Та чи каяття пізнє допоможе?
    Чи сповідь квітку збереже Кохання?
    Не грайтесь почуттями! Це негоже.
    Це вже не гра - прелюдія прощання...

    2009









    Рейтинги: Народний 0 (5.45) | "Майстерень" -- (5.36)
    Прокоментувати:


  21. Чевіана Синя - [ 2009.10.11 14:54 ]
    Сонце
    Досить гортати щоденник назад, це як плисти проти течії
    Зупинися, дощ чи душ зробить з тебе людину
    В руках крихти запліснявілого печива
    Замочити їх у воді з-під крану
    Замочити, як серйозний снайпер грайливу ніч
    Краплі ночі течуть до кінця
    Їх голоси нагадують одну річ
    З твоєю душею, з відблиском борця.
    Блищить скляна куля, її несе вода
    Якщо це вода. Крізь кулю видно слова
    Якщо це слова. Але шкіра відчуває лише скло
    Гладке й холодне, як і небо колись було,
    Доки світ не став склом.
    Тепер немає топорців чи тяжких предметів
    Аби світ почувався затишно й безпечно
    Ніяка тварюка не пише сраних памфлетів
    Аби ти почувався затишно й безпечно
    У склі світу, вплавлений у свою кімнату,
    Як комаха у бурштин. Лапками пришитий до течії
    Скла. Але хтось сидить на піщаному березі, п’є скло
    Й не п’яніє. Це сонце, лише йому вдався план втечі.
    10.10.2009


    Рейтинги: Народний -- (5.27) | "Майстерень" -- (5.17)
    Коментарі: (2)


  22. Іг Драсіль - [ 2009.10.11 13:32 ]
    Гімн майбутньому коханню
    Чи зорі світять яскравіше,
    Чи світ раптово посвітлів?
    Або ж ночей немає більше –
    Бог теж їх сонцем освітив?
    Серед снігів фіалка квітне,
    Нема від'ємного тепла,
    Коли кайдани враз розімкне,
    Заполонивши серце, самота.
    Обмеження усі зникають,
    Годинник не вкорочує вже дні:
    Сердечне відраховує биття-
    На всій планеті ми лише одні.
    І очі твої сонця яскравіше
    Та неба місце хай займуть мені,
    А сльози щастя хай струмків дзвінкіше
    Проллються потічками навесні.
    Руки твоєї дотик - подих вітру,
    Обійми, наче плющ стан обвива.
    І на порозі ми нового світу:
    Кохання вічного і вічного тепла.


    Рейтинги: Народний 5 (5) | "Майстерень" 5 (5)
    Коментарі: (8)


  23. Іг Драсіль - [ 2009.10.11 13:34 ]
    Деградація
    -Ви кажете, світ кращим став?!
    Ви справді вірите в ілюзію оцю?
    -Раніш він гуманізму не знавав,
    Суспільство пережило еволюцію…
    -Так…Розвиток: немає рабства вже.
    І що ж? Електрика замість зірок;
    Годинники на місці Сонця…Ще?
    Податок замінив оброк;
    Тіло і досі ходовий товар;
    Натомість церкви телебачення;
    Нема війни – є море політичних чвар.
    А словом це все, просто, деградація!


    Рейтинги: Народний 5 (5) | "Майстерень" -- (5)
    Коментарі: (1)


  24. Іг Драсіль - [ 2009.10.11 13:36 ]
    Amantes amentes sunt
    Кохання –божевілля, кажуть,
    Але чому усі його жадають?
    Чекають доки долі зв’яжуть
    Ті, хто з Небес на нас всіх споглядають.
    І дивляться, затамувавши подих,
    І злякано вслухаються у вічність;
    А вигляд в них усіх, неначе в хворих,
    А ліки їм лише – кохання й вірність.

    Я вже не дивлюся у небо із чеканням,
    До зустрічі вже не рахую миті.
    Мене Бог обдарував коханням,
    Я – божевільна, доки ти живеш на світі.


    Рейтинги: Народний -- (5) | "Майстерень" -- (5)
    Прокоментувати:


  25. Іг Драсіль - [ 2009.10.11 13:40 ]
    Печаль ночі
    Оксамитова ніч крадеться у вікна,
    Герметичні думки засинають,
    До темряви й туги душа вже звикла:
    Сонця промені вже не торкають.
    А здавалось, що серце розквітне-
    Замість літа осінь накрила,
    А здавалось, що тягнусь до світла-
    Сяйво Суму рука затуманила.
    Я повзу в безколірну майбутність,
    Шукаючи урвище існування,
    Виглядаю в самотності сутність,
    Та знаходжу печаль і страждання.


    Рейтинги: Народний -- (5) | "Майстерень" -- (5)
    Прокоментувати:


  26. Іг Драсіль - [ 2009.10.11 13:43 ]
    Чомусь
    Чомусь
    Я викидень суспільства злого,
    Його незаплановане дитя,
    Чомусь не маю я інстинкта того,
    Що змушує брехати всім і вся.
    Також, чомусь, не маю змоги
    Комусь здаватись кращою, ніж є;
    Чомусь не хочу йти до перемоги,
    Якщо потрібно, то сама прийде.
    Чомусь не терплю лицемірства в людях
    Й обурююся через зради бруд.
    Чомусь я не знаходжу нудьги в буднях,
    Нема нудьги, якщо є рідний серцю труд.
    Через оці «чомусь» - я вигнанець безмізкий,
    І дивно, може, я пишаюся всім цим.
    Не ображає уже осуд різкий,
    Я – вигнанець і я залишусь ним!


    Рейтинги: Народний -- (5) | "Майстерень" -- (5)
    Прокоментувати:


  27. Іг Драсіль - [ 2009.10.11 13:34 ]
    Боїшся?
    Боїшся?Так,кохання – страх й страждання…
    Та не топи ти серце у ріці Печалі…
    Усе життя людське лиш намагання
    Сховатися від щастя якомога далі.


    Рейтинги: Народний -- (5) | "Майстерень" -- (5)
    Прокоментувати:


  28. Олександр Сушко - [ 2009.10.11 06:09 ]
    Епітафія
    * * *
    Я до пекла піду непоміченим,
    Розчинюсь як у морі сльоза,
    Мої думи не будуть увічнені
    Між людьми або на небесах.

    Задихнусь під важезними стосами,
    Заховаюсь як черв у труні,
    Між Бодлерами, Гете, Мендосами
    В пунктах здачі вторсировини.

    У вбрання одягнувшись святкове
    Я учасно покину цей світ,
    І Пегасу банальні підкови
    Підбиватиме новий піїт.

    Та, можливо, якийсь непримітний
    Сірий вірш, що навіює сум,
    Спалахне чарівним самоцвітом,
    Вразить серце нащадка як струм.

    І розбуджена словом уява
    Геніально думками сяйне,
    І на шпилях великої слави
    Не забудуть згадати мене.


    Рейтинги: Народний -- (5.43) | "Майстерень" -- (5.82)
    Коментарі: (2)


  29. Ганна Багрій - [ 2009.10.11 00:30 ]
    ***
    Весна зафарбовує ночі в ласкаво-червоне,
    Нічим не спотворить твій смак у мені безперечно
    І вміст у крові нерозведеного алкоголю
    Нам каже, коханий, що все це так швидко конечно…
    Можливо, списавши кінець у безвартісних віршах,
    віршами й втиратиму сльози як стане нагода,
    я все уявляла собі неймовірно гостріше,
    це все моя надто мінлива жіноча погода.
    Сказавши, що піду, надію залишу лишитись,
    Навіщо рятую нас кожним рядком? – незбагненно!
    Хіба все отак от могло б у весні закінчитись,
    хіба ж мої очі твої розшукали даремно?


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.38) | "Майстерень" -- (5.38)
    Прокоментувати:


  30. Ганна Багрій - [ 2009.10.11 00:24 ]
    ***
    Зовсім мовчки, не кохаючись більше,
    Залишаючись лиш у обіймах,
    Ти крізь очі мене видивишся,
    Як бувало лише у фільмах.
    І нічого вже не залишиться,
    Бодай натяку на незвичне.
    Ми тепер вже занадто рідні,
    Ми тепер вже занадто дотичні…


    Рейтинги: Народний -- (5.38) | "Майстерень" -- (5.38)
    Прокоментувати:


  31. Світлана Луцкова - [ 2009.10.11 00:24 ]
    ПЕРЕДЗИМ'Я
    Без нудних передмов запечалена гілка тернова
    Перечитує вголос, як солодко пахне рілля.
    І не хочеться більше занадто високого слова,
    Щоб ловити у небі сумного свого журавля.

    І не хочеться більше занадто яскравих узорів,
    Щоб, нарешті, повідать про свій неабиякий хист.
    І не хочеться більше безбожно ходити по зорях,
    Уявляючи нишком, що то шелестить падолист.

    Розторочую крила старенькі на зойки пернаті.
    Світе, світочку зимний, коли я співала, коли?..
    Розбивається голос об терни - приховані ґрати
    На дрібнесенькі скалки, на сіро-блакитні "курли".

    Кров згортається в дощ, дощ - у перші морозяні згустки.
    Линуть парою привидів казка й несправджений міт.
    Загортаючи плечі в обійми тернової хустки,
    Недоречно пригадую пишний, оманливий квіт...

    2009


    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Коментарі: (20)


  32. Ніна Яворська - [ 2009.10.10 23:16 ]
    Втікало літо
    По мокрому від сліз асфальту
    втікало літо в темний ліс.
    І то було таки занадто -
    неначе всіх поплутав біс.
    Ридав каштанчик шоколадом,
    палав,мов з сорому,листок,
    горіхи в ніч котились градом
    і в дуба викликали шок.
    А я все слухала сонату,
    котру придумав хитрий лис...
    А десь по мокрому асфальту
    втікало літо в темний ліс...


    2004 р


    Рейтинги: Народний -- (5.28) | "Майстерень" -- (5.23)
    Коментарі: (3)


  33. Богдан Сливчук - [ 2009.10.10 23:16 ]
    КОЛИСКОВА ( ПІСНЯ)
    Тиша. Вечір надворі,
    Сонечко сховалося.
    Цілу днину дітворі
    Ніжно посміхалося.

    Заснули зайчики,
    Заснули білочки,
    І ти наш котику,
    Засни, засни.
    Заснули квіточки,
    Заснули діточки.
    І ти малесенький,
    Засни, засни.

    Тиша. Вечір надворі,
    Зіроньки з’явилися.
    Спать лягайте, всі малі,
    Вже за день стомилися.

    Заснули зайчики....

    Тиша. Вечір надворі
    Ходить попід вікнами.
    Вийшов місяць угорі,
    Наче сріблом витканий.

    Заснули зайчики...

    Тиша. Вечір надворі
    Ледь у вікна стукає.
    Час лягати дітворі,
    Казку, діти, слухайте.

    Заснули зайчики…




    Рейтинги: Народний 5.5 (5.4) | "Майстерень" 5.5 (5.37)
    Коментарі: (5)


  34. Олеся Овчар - [ 2009.10.10 21:20 ]
    Космодром
    Я сьогодні цілий день
    Думаю-мудрую,
    Тихо всі! Анітелень –
    Космодром будую.
    Мишка, Щурик, Зайченя
    Вже стоять на варті,
    З ними полечу і я,
    Всі ми – космонавти.
    Тож тепер усім кажу –
    Гратися не кличте,
    До зірок я полечу
    Або ще і вище!

    2009


    Рейтинги: Народний 5.45 (5.48) | "Майстерень" 5.25 (5.45)
    Коментарі: (13)


  35. Магадара Світозар - [ 2009.10.10 20:56 ]
    п'ять з половиною
    Всі листи, то чиясь околиця,
    що болить і пече, аж колеться,
    і що зрештою – тільки дим.

    Ти один –
    всі шляхи під місяцем,
    і як виїла душу пісня ця,
    а без неї і я – не я.

    На ім’я
    більш не клич – це збочення –
    ми не разом, хоч разом хочемо…
    І ти віриш мені. Не вір.

    На папір
    залягають спогади.
    Два на два – не чотири погляди,
    коли дивляться очі в ніч.

    В тому й річ,
    що самотність така напружена,
    і ми вдвох на словах одружені,
    і слова ці такі пусті…

    Ми не ті.
    Бо кохання дурними віршами
    ще не все у житті вирішує,
    покладися на мій живіт.

    Стільки літ
    в ньому простір і ллється музика,
    відклади десь убік картузика
    і послухай, як темно там.

    Гріх словам...
    Я і так написала зайвого,
    із перону-прощань-вокзального
    забери мій бездомний сон.

    Дін-н-н-дон-н-н-н!
    Ставлю крапку? І до побачення?
    Все, що сталось – не має значення,
    бо той сон, то ніяк не син.

    Я одна…
    І ти… один.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.54) | "Майстерень" -- (5.47)
    Коментарі: (5)


  36. Костянтин Мордатенко - [ 2009.10.10 20:16 ]
    Телефонна розмова
    Між віршами тишу, неначе канун п’ю …
    Зрива жовтень листя, мов справжній каптій.
    …і пусто, й самотньо… Телефоную…
    На тім кінці дроту: «Що ти хотів?...», –

    болюче, мов світло в душі моїй вимкнули;
    мов затичка в рот, це питання було…
    Розгублено змовк… збитий геть з пантелику…
    слова стали наче босоніж на скло –

    не знав, що сказати у відповідь… Щемко
    відмовив, що трапилось напоготів:
    - Яка буде завтра погода?
    - Дощитиме…
    - Бувай…
    - Ну, бувай, але що ти хотів?


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.39) | "Майстерень" -- (5.3)
    Коментарі: (4)


  37. віталій рибко - [ 2009.10.10 19:26 ]
    день
    мертвий сніг на мокрі пальці
    тихий сміх у шалі танцю
    бурий день налитий кров"ю
    безсилий ти перед любов"ю


    Рейтинги: Народний 5 (5.3) | "Майстерень" 4.5 (5.05)
    Коментарі: (3)


  38. віталій рибко - [ 2009.10.10 19:38 ]
    ***

    коли просякне дим
    мою промоклу душу
    і світло тихих днів
    пробє мене наскрізь

    і точно вже тоді
    свій страх з очей я струшу
    залишаться лиш рани
    від пекучих сліз


    Рейтинги: Народний -- (5.3) | "Майстерень" -- (5.05)
    Прокоментувати:


  39. віталій рибко - [ 2009.10.10 19:30 ]
    росте
    у намаганні вимовити "ті"
    та взмозі мовити лиш "тє"
    із вуст химерний звук росте
    більш схожий на безглузде "те"


    Рейтинги: Народний -- (5.3) | "Майстерень" -- (5.05)
    Коментарі: (1)


  40. Мирон Шагало - [ 2009.10.10 18:08 ]
    Раптом
    Догорало сонце непоспішно,
    тихо дотлівало,
    золотим промінням ніжно-ніжно
    хмари цілувало.

    А за ними небо вже маліло,
    опускався вечір.
    Виринали зорі, ще несміло,-
    спокою предтечі.

    Раптом! Дикий тріск і блиск навколо!
    Щось страшне, шалене
    знагла тихе дійство розкололо
    просто біля мене!

    (2009, 2026)


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.46) | "Майстерень" -- (5.41)
    Коментарі: (9)


  41. Зоряна Ель - [ 2009.10.10 18:29 ]
    Осінній майстер-клас
    Супляться осінні хмари,
    Сірі ватяні примари,
    Вод пухкі мішки.
    Ще із ночі скерували
    Гострі дощові кинджали
    На земні стежки.

    Перші вдарили краплини
    По охристих тамбуринах
    Ритмом запальним.
    Вітер вилетів "на люди",
    Грає-бренькає на уді
    Крізь кальянний дим.

    Як, хіба злякає злива
    Осінь визріло-вродливу?-
    Жінка золота
    В чóлі кольору шарлату
    Майстер-клас веде завзято
    Танцю живота.

    Б'є об землю дзвоном листя
    Жовтень "браво" голосисто
    І горить вогнем.
    Сипле золото відкрито,
    Щоб до себе заманити
    Осінь у гарем...

    Землі вгамували спрагу,
    І закінчились розваги
    Під рясним дощем.
    Глянувши на Жовтня скоса,
    Зникла швидко спритна Осінь
    В гущі хризантем.
    ----
    Всенький день під чаром танцю,
    Що побачив рано-вранці,
    Посеред жоржин
    Розпашілий до багрянцю
    Лампу натирав до глянцю
    Захмелілий Джин.

    08.10.2009 р.

    Чóлі – елемент одягу виконавиць східних танців
    ( топ з короткими рукавами)
    Уд – струнний інструмент




    Рейтинги: Народний 5.5 (5.51) | "Майстерень" 5.5 (5.46)
    Коментарі: (16)


  42. Тамара Шевченко - [ 2009.10.10 18:48 ]
    Смородина із маминого саду
    В чужім краю смородина росте,
    Привезена із маминого саду.
    Весна прийшла і знов вона цвіте
    Серед хурми, оливи, винограду.

    Ми з нею поріднились назавжди
    І приросли, та ягідки чорніють...
    Хоча на смак солодкі, запашні,
    Вони про сад матусин завжди мріють.

    Щовечора до неї я іду
    Поговорить про радості й печалі.
    Моя рідненька, в щастя і біду
    Не покидай. Я буду і надалі

    Плекать тебе, мов те мале дитя,
    Хай пиріжки нахвалюють сусіди.
    А ти цвіти у новому саду,
    Щоб нас з тобою обминали біди.

    Випадково у Інтернеті знайшла переклад цього вірша на болгарську мову. Автор - ZEMEDELEC
    Не знаю болгарської, тому не можу оцінити якість перекладу.

    Касисът от мамината градина
    В чужд край моят касис расте.
    Храстче пренесох от мамината градина.
    Отново е цъфнал той и пролет дойде.
    Посред фурми, маслини, лози го имам.
    Свой побратим заминаги в него намирам.
    Плодчетата чернеят и корени пуснахме.
    Колкото и да сме ароматни ,сладки и вкусни,
    без мамината градина умираме.
    Привечер при него ще ида
    да похортуваме за радостта и за болката.
    Мой побратиме в щастие и беда
    не ме изоставяй! Ще бъда и надали
    и теб ще оплача като малко дете!
    Ще хвалят пирожките ми съседи.
    А ти ще цъфтиш в новата градина
    и двама ни-беди да подминат!



    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Коментарі: (11)


  43. Катя Тихонова - [ 2009.10.10 17:04 ]
    * * *
    Хтось накинув шаль мені на плечі.
    Озирнулась. Пане мій, це Ви?
    Сядьте поруч. Тепло біля печі.
    Я чекала Вас після зими.

    Повернулись! Рада Вас зустріти!
    Всі листи читала сотні раз.
    Ви мої? Не треба говорити…
    Мить заждіть. Повернуся до Вас.

    Ви ж, мабуть, голодні із дороги?
    Потяг довго їде? Три доби?
    Чоботи зніміть. Зігрійте ноги,
    Бо такі глибокі ці сніги.

    Вимріяне нами це стрічання,
    Наче після довгих літ розлук.
    І така велика серця тайна –
    Привітальний дотик Ваших рук.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.38) | "Майстерень" 5.5 (5.33)
    Коментарі: (5)


  44. Тамара Шевченко - [ 2009.10.10 16:29 ]
    Що той орел? Лиш сила, та краса
    Вже час летіти, а його нема...
    Не попрощався, не махнув крилом.
    Вже час летіти... Холод і зима
    Їй не дають лишитися з орлом.

    І ластівка летить у синю даль
    Без нього... Він - де холод і зима.
    Їх розділяють відстань і печаль.
    Вже час летіти, а його нема.

    Їй так потрібні сонце і тепло,
    Що той орел? Лиш сила, та краса.
    Тому й не пара ластівка з орлом.
    Вже час летіти, кличуть небеса.


    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Коментарі: (14)


  45. Ніна Яворська - [ 2009.10.10 16:51 ]
    Старий годинник...
    Старий годинник цокає в кімнаті -
    на білій скатертині циферблату - час.
    Хтось вже пішов,хтось змушений чекати.
    Хтось заспіває,хтось буде мовчати...
    А смерть бліда завжди бере найкращих з нас...
    Та треба далі жити й працювати,
    щоби наш білий світ невдовзі не погас.


    2005 р


    Рейтинги: Народний 5 (5.28) | "Майстерень" 5 (5.23)
    Коментарі: (5)


  46. Євген Ковальчук-Ожго - [ 2009.10.10 16:57 ]
    Без Венери
    згадай чи давно ти дивився на небо
    тепер воно марить твоїми думками
    земля під протектором хрумкає сажею
    тріщать нейрони битими кластерами
    тіло як митар
    знімає податки з любові
    16-ти сантиметрова броня у пахвині
    лише цяцька для айсбергів кохання
    діло не в ній
    просто не в брову а в око поцілив Амур
    сидиш без Венери як боров в сьомому жовтому домі


    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Коментарі: (4)


  47. Леся Горгота - [ 2009.10.10 16:26 ]
    ***
    Забери ці пошарпані квіти
    І вальсуй собі тихо додому…
    Не гортай життя минулі сторінки,
    Двічі жити не дано нікому.

    Що було, – проминуло, як вітер,
    Й повернуть не захочу ніколи.
    Забери ці пошарпані квіти
    І вальсуй собі тихо додому…
    10. 10. 2009 р.


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.25) | "Майстерень" 5 (5.19)
    Коментарі: (1)


  48. Ніна Яворська - [ 2009.10.10 16:05 ]
    Просто вірш
    Емоції та біль,
    розлука й самота.
    З очей в долоні - сіль.
    "Прощай..." - тремтять вуста.
    Ідеш і все береш,
    не простягнеш руки.
    Ніколи не прийдеш.
    Минатимуть роки.
    У серці згасне біль,
    і зникне самота.
    Та,як і вчора, - сіль
    вмиватиме вуста...


    2008 р


    Рейтинги: Народний 0 (5.28) | "Майстерень" -- (5.23)
    Коментарі: (2)


  49. Юлія Муштук - [ 2009.10.10 11:05 ]
    РОЗБИВ СЕРЦЕ
    Розбив серце. Скалічив душу. Поховав заживо.
    Тріумфуєш?
    А я – плачу… Вночі плачу. І вдень плачу.
    Чуєш?

    Біль самотності лезом ріже свіжу рану.
    Кровоточить…
    Я самотня. Я одинока. І ти так само.
    Мовчить…

    Були мрії. Були надії. Були бажання.
    Кришталь…
    Лилися сльози гірким струмочком коли розбився.
    Жаль…

    2008 р.


    Рейтинги: Народний 5 (5.13) | "Майстерень" -- (5.16)
    Коментарі: (4)


  50. Юлія Муштук - [ 2009.10.10 11:51 ]
    ТРИ БІДИ
    Моя перша біда – він.
    Його ніжні слова. Марево.
    Звинуватила часу плин,
    А до часу йому однаково.
    Відлітала у інші виміри,
    Намагалась очиститись. Марно.
    А у щастя вже інші розміри.
    Замість «гарно» тепер «негарно».

    Моя друга біда – ти,
    Твої очі й вуста. Спогади.
    Пахне гіркий біль самоти,
    Коле тонкий шовк одягу.
    Пам’ятаю усі тонкощі,
    Запах губ і очей. Солодко.
    Це все кляті-прокляті ревнощі.
    Замість «тепло» тепер «холодно».

    Моя третя біда – я.
    Мої «хочу» й «потрібно». Мрії…
    Його вірність, а зрада твоя.
    А мені – лиш шматок надії.
    Крізь розбиту ущент душу
    Чужі очі дивляться з докором.
    Я, напевно, забути мушу,
    Але… Спогади, кляті спогади.

    Натщесерце молюсь ангелам,
    А у серці все ті ж протяги…
    «Не судилося», – кажуть люди, нам…
    А у пам'ять з минулого потяги…
    Час загоїть, зашиє рану,
    І залишаться лиш рубці…
    Обпікатиме лиш так само
    Сльоза спогадів на щоці.

    2009 р.


    Рейтинги: Народний 5.13 (5.13) | "Майстерень" 5.13 (5.16)
    Коментарі: (5)



  51. Сторінки: 1   ...   1433   1434   1435   1436   1437   1438   1439   1440   1441   ...   1829