ОСТАННІ НАДХОДЖЕННЯ
Авторський рейтинг від 5,25 (вірші)

Євген Федчук
2026.06.25 16:40
Тої зими, як вдалося німців зупинити
Під Москвою й від столиці трохи відтіснити,
Москалі відчули силу, кров у них заграла,
Переможцями вони вже себе уважали.
Думали, що уже німців добряче побили
Й сорок другий переможно закінчить рішили.
Подумали, щ

Володимир Ляшкевич
2026.06.25 15:13
З циклу "Від минулого до майбутнього", ново-ведичний реалізм Вступ Це п'ята книга з цілісного циклу художніх авторських романів, написаних в стилі ведичного ново-реалізму. В ній розповідається про подальші здобутки головних героїв, що знайшли сво

Борис Костиря
2026.06.25 13:27
Ці люди, що покинули домівки
Давним-давно й поїхали туди,
Куди ми не дістанемо путівки,
І сніг уже позамітав сліди.
Про них забули друзі і сусіди,
І зблякла пам'ять в їхніх головах.
Волають круки, мов невтомні біди.
Сідає попіл на святих словах.

Вячеслав Руденко
2026.06.25 11:57
як перенасичена дарами
пташка у калині в рукаві
кропив'янка небу візаві
дощиком вщухатиме ярами
чи то у незвідане колись
чи у шал розпізнаного завтра
наче заповітом бронтозавра
досвітками степу горілиць

хома дідим
2026.06.25 08:44
як написав поет
не потрібно елегій
ні про життя
ні про смерть
серед шипшини цієї
півоній черемхи
ширяють птахи
розмаїто незмінні

Ігор Шоха
2026.06.25 08:20
Як неминучі дні ясні
і мимолітні темні ночі,
так моя доля уві сні
являє світло-карі очі,
так тінь її із висоти –
із піднебесся за рікою
іще вітається зі мною,
забувши спалені мости.

Ірина Вовк
2026.06.25 06:28
Розділ ІV. ВЕСІЛЬНИЙ ВІВТАР ТА ЗОЛОТА КЛЯТВА Травневий день у Реймсі 1051 року дихав грозою. Свинцеві хмари чіплялися за гострі шпилі величного собору, а повітря було таким густим, що здавалося, ніби його можна різати мечем. Французька знать та єписко

Віктор Кучерук
2026.06.25 06:25
Лиш почувся грому гуркіт,
Як метнувся пес у будку,
Де, згорнувшись у клубочок,
Ліг налякано в куточок,
Бо давно, з причин відомих,
Він боїться навіть грому.
25.06.26

Марія Дем'янюк
2026.06.24 14:44
Цілувало сонечко пальчик немовляти,
А воно сміялося — це мені від тата.

Цілувало сяєво дитятко у скроню —
Тепло тішив тато свою любу доню.

Цілував промінчик донечку у щічку —
Це татусь бажає добрих снів на нічку.

Олена Побийголод
2026.06.24 13:39
Олексій Сурков (1899-1983)

В боротьбі та тривозі
нас тримав у дорозі
бойовий вісімнадцятий рік.
Ми збирались не довго,
від Кубані до Волги
розливався наш кінний потік.

Борис Костиря
2026.06.24 13:25
Порину в сон чудовий і величний
Без страхітливих тюрем і тортур.
Чарівний птах у майбуття покличе,
Де вже нема маркізи Помпадур,
Де сяє світ новий, багатоликий,
Де розвалився споконвічний мур.

Нарешті висплюсь після злої битви,

Ірина Вовк
2026.06.24 11:13
Розділ ІV. ПЕРША ЗУСТРІЧ: ЗІТКНЕННЯ ДВОХ СВІТІВ «Травень розсипав цвіт над Реймсом, кам’яні химери застигли у німому подиві. Вона йде по кубах холодного каміння, двадцятирічна весна у вишитих шатах. Поруч – король, сивий від битв і років, дивиться

хома дідим
2026.06.24 08:11
consider death
співає майкел стайп
consider death
з динаміків у супермаркеті
на пенсіонерів
на поліціянтів
на матусь із дитями
на візки для гавчиків

Віктор Кучерук
2026.06.24 06:54
Знову спека шалена
Непорушно стоїть, -
В'яне пагін зелений
І зривається цвіт.
Ні хмаринок над нами,
Ні поривів вітрів, '
Лиш пече до нестями
В глибині літніх днів.

С М
2026.06.23 20:42
Більш не буде тут такої ось, як ти
Більш не буде ось такої, хто би
Щось витворяв подібне, о

Чи даси мені той шанс?
Спробуєш хоча би, га?
Зупинися, згадай-но
Ми були разом

Охмуд Песецький
2026.06.23 18:31
Охайна дівчина і при скромному макіяжі викликала потаємний інтерес і швидку згоду на послуги. Чому приваблюють саме такі, якщо мені потрібна робітниця лише для прибирання, для мегамаркетів і як водійка мого майбутнього авто? Про ескортні виходи того дня

Володимир Бойко
2026.06.23 17:18
Історія сповнена історичних парадоксів і парадоксальних істориків. Були царі, були і блазні, але щоби цар і блазень у одній особі? Що більше є нагарбаних територій, то більше їх бракує для повного щастя. Можна і концтабір у країні створити, а мож

Борис Костиря
2026.06.23 12:56
Протоптую стежину у снігах,
Єдину, неповторну і глибоку.
Іду снігами, нібито у снах,
Гамуючи ненависть і тривогу.

Протоптую стежину у полях
Прологом у небачене майбутнє,
Яка укаже подорожнім шлях,

Вячеслав Руденко
2026.06.23 12:03
Будь ласка! - Гра у сквош -
Дарунок нам на втіху,
Щоб у степах нічних
Не загубити слід!

В рожевих дзеркалах
Витають духи сміху.
Та нам їх не впізнать

хома дідим
2026.06.23 07:23
у своїй непрозорій стихії
віршувати
недбало як слід
відкидаючи ревнощі хитрі
розбиваючи сяючий лід
у коморі своїй
саркастичній
обдираючи рештки шпалер

Віктор Кучерук
2026.06.23 06:09
Сонце жаром запашіло
І відразу вітер стих, -
І вогнем взялося тіло,
І робити важче вдих.
Усього проймає потом
Й обпікає водночас, -
Сонце встало до роботи
І отак гартує нас.

Ірина Вовк
2026.06.23 01:44
Розділ III: КОЛИ ДЗВОНИТЬ СОФІЯ, ЗАТИХАЄ ПАРИЖ Це було навесні 1048 року. Київ тільки-но скинув із себе зимові кайдани, коли до Золотих воріт підходила пишна кавалькада заморських гостей – французьке посольство, очолюване єпископом Роже Шалон

Володимир Бойко
2026.06.22 14:33
Не хочете стати овочем на старості – їжте овочі замолоду. Глибше лизнеш – більше куснеш. Безкорислива любов корисніша для здоров’я. Сила мистецтва не залежить од сили звуку. Не втрачайте голову – шануйте працю перукаря. Політ думки був пере

Борис Костиря
2026.06.22 13:22
Я заблукав поміж дерев зимових,
І нитка Аріадни на снігу
Згубилася, немов прадавня мова,
Забруднена у лютому гріху.
Поміж дерев зимових я шукаю
Нитки, які врятують нас усіх.
Мене ж у сутінках чекає Каїн.
А сніг летить, як первозданний сміх.

Ірина Вовк
2026.06.22 12:20
Розділ II: РУНІЧНЕ КОЛО ПІВНІЧНОЇ КРОВІ Наступного дня після того, як золоте чорнило застигло на пергаменті, туман над Києвом змінився пронизливим північним вітром. Маленька Анна сиділа в дівочих покоях своєї матері, княгині Інгігерди. Тут пахло зовсі

хома дідим
2026.06.22 07:59
розкажи мені ще
про інакші дні
де так гарно було
із тобою
дай ліричного ще
відчуття мені
без потреби
сурми і двобою

Віктор Кучерук
2026.06.22 06:41
Неймовірно голосна
І проворна дуже, -
Покотилася луна
З-за ріки по лузі.
Повернулися назад
Наспіви веселі,
Ніби чути їх не рад
Нині хтось в оселі.

Світлана Пирогова
2026.06.21 21:58
Гортензія-красуня пишно квітне,
Вражає розмаїттям кольорів.
Розкішним покривається суцвіттям.
Побачив літній легіт - і зомлів.

І звідки тут ця пані елегантна?
Таких в саду ще досі не було.
Прикраса днини, вечора, світанку.

Олена Побийголод
2026.06.21 21:48
Михайло Ісаковський (1900-1973)

Був наказ йому – на захід,
    їй також – до чужини...
Йшли на фронти комсомольці
    Громадянської війни.

Йшли у військо, розставались,

Іван Потьомкін
2026.06.21 21:00
Лежать ляхи з юдеями,
Що за гарний викуп
Сторгувалися з Максимом,
Як із скрути вийти.
Вийти вийшли,
Та не в ті ворота.
А міська голота,
Себто ті,

Ірина Вовк
2026.06.21 20:09
Вона була вихована серед білого мармуру, кольорових мозаїк Софії та шелесту пергаментів у скрипторіях сонячного Києва періоду «золотого віку» Русі ХІ століття. Донька великого князя Ярослава Мудрого, вона мала стати живою печаткою у великій грі європейськ

Борис Костиря
2026.06.21 20:08
Прозорий ліс у сутіні прозорій.
Прозорий смуток дивиться в імлу.
Прозорий спокій п'є північні зорі.
Прозорий час читає ковилу.

Прозорий простір причаївся вчасно
У згусток нерозтрачених хвилин,
Плекає мрію дивну і незгасну

Іван Потьомкін
2026.06.21 17:06
Лежать ляхи з юдеями,
Що за гарний викуп
Сторгувалися з Максимом,
Як із скрути вийти.
Вийти вийшли,
Та не в ті ворота.
А міська голота,
Себто ті,

С М
2026.06.21 16:52
Давно вже я не сходив, зі своїх ей, пагорбів
Усе, що бачив я, прискорює рух мій, домів

Прилинь, до обличчя, устами своїми
Дивися далі, о дивися глибинно

Помаранчевий і синій
Кольори моїх чуттів

Іван Веселий
2026.06.21 16:50
Вдягнувши водолаза маску,
і вибравши спіралі час,
він ринув у місцеву прощу -
на дно духмяно гаслих трас.

Минулі виходи нестерпні
туди траплялися не раз,
та вірилося, крізь ті терні

Євген Федчук
2026.06.21 16:08
Скоро наші уже будуть, мабуть Крим звільняти.
Пора звідти москалів тих усіх виганяти.
Закінчилась лафа їхня, кришка вже «Кримнашу»,
Забираються усі хай у помийну Рашу.
Я дивлюсь на те, як нині москалі воюють,
Як укріплення бездумно вони в лоб штурмую
Останні надходження: 7 дн | 30 дн | ...
Останні   коментарі: сьогодні | 7 днів





 Нові автори на сторінці:

Володимир Кириленко
2026.06.20

Боговик Владислав Боговик Владислав
2026.06.18

Іван Веселий
2026.06.15

Надія Ляшук
2026.06.14

ВАСИЛЬ КУЗІВ
2026.06.11

Неїл Лорен
2026.06.08

Володимир Журавльов
2026.06.05






• Українське словотворення

• Усі Словники

• Про віршування
• Латина (рус)
• Дослівник до Біблії (Євр.)
• Дослівник до Біблії (Гр.)
• Інші словники

Тлумачний словник Словопедія




 
 
Поезія


  1. Ігор Терен - [ 2019.11.27 14:07 ]
    Компартійна трійця
    Тиша явно не матроська.
    У Гаазі – тишина.
    Чіна, сучий Ин і Moskau
    обирають пахана.

    У Європу йде руїна,
    у Гааги є сусід –
    Moskau... Сучий Ин і Чіна
    окупують білий світ.

    Їм усюди мало місця.
    Зазирає ще за тин
    бойова лукава трійця –
    Moskau, China й сучий Ин.

    У Китаї - «наші в доску»,
    у Кореї – все війні,
    моська чапає у Moskau,
    Україна – у вогні.

    Не доїли наше сало,
    то грабують у бою...
    Чайканші, Сосо і Мао
    почивають у раю.

    Та лишили недоноска.
    Тиша є, але матроська.

    Скаженіє вертухай,
    бо Росія – це не рай.

    І Китай іде на Moskau,
    а Корея у Китай.

    11/19


    Рейтинги: Народний -- (5.42) | "Майстерень" -- (5.5)
    Коментарі: (8)


  2. Ігор Терен - [ 2019.11.21 09:59 ]
    Сонетний сюр-приз
    У нас є мрія! Ідемо кудись,
    долаємо корупцію на разі,
    на Місяці вирощуємо рис
    і ласуємо яблука на Марсі.

    І не лякає недосяжна вись,
    блукаємо у просторі і часі,
    чекаємо орду на перелазі
    із Азії за європейську вісь.

    Але не помічають ідіоти,
    що гопники отримують джекпоти,
    хапаючи удачу за хвоста,
    що це була диявола робота –
    із лоба визирали роги чорта,
    а обирали у мішку кота.

    11/19


    Рейтинги: Народний -- (5.42) | "Майстерень" -- (5.5)
    Коментарі: (2)


  3. Ярослав Філософ - [ 2019.11.20 23:40 ]
    Патріо
    Як отрута
    те Патріо - коли
    йде воно від
    тих Нікчемних
    мертвих Душ


    І прив'язані
    Бариги - торгашня
    до віл палаців
    яхт і злата


    Вітчизна
    для таких чинуш
    міністрів , потаскух
    Борделю "Зрада" -

    Мальдіви , Кіпр ...

    Навіщо їм плекать
    Терпільну Україну
    її Освіту -

    "Гламур " їх - в Єль
    Навчання- Гарвард

    Хохлам - Совок !
    для Стада- буде
    мертва "школа"
    фабрики Совка


    Навіщо Медицину
    робити Надсучасну ?

    ( Тєрпіл - рабів - і так
    ще так багато !)

    І НеДоступна якість
    Феофаній

    - Ми за кордоном
    лічемо себе !"



    ЗМІ шльондрами
    "Свободи Слова" -
    належать Нам

    тому - як ту ману -
    Лапшу зжирайте !

    і Вірте - ми таки
    "Херої"
    ЗЕлені ,Сині ,
    Чорно -і червоні

    Ми Патріо !
    Такі вже патріоти!


    Рейтинги: Народний -- (5.25) | "Майстерень" -- (5.25)
    Прокоментувати:


  4. Ярослав Чорногуз - [ 2019.11.13 02:13 ]
    Розмір має значення
    До смурного віршаря
    Знов прийшло нещастя…
    Бо напала й «витворя»
    Слова швидка Настя.

    Із породи він ослів,
    Хлопець не ледачий.
    І летять кавалки слів
    Далі, ніж він бачить.

    В цій купається «красі»,
    Як в земному раю.
    Розміри віршові всі
    Достеменно знає.

    Вилами він по воді
    Пише. Їде «стріха».
    Застосовує тоді
    Наш братан – пірихій!

    Раптом жінка в стилі «ню»
    Промайне по хаті.
    Він – хореєм – хорейню –
    Почина писати.

    Курячий лунає сміх –
    Писало погнуте.
    Він – сатирик. Може всіх
    Ямбом ямбонути.

    А як схоче хтось за то
    Та послати з даху,
    Прикриває, мов щитом,
    Звично амфібрахій.

    Всіх повчать писати – це
    Найлюбіше діло.
    І регоче нам в лице
    Дактиль оскопілий.

    Зрозуміло вже й коню,
    Чом не дмуть пасати…
    Ямбонутий хорейнюк
    Знов сіда писати.

    13 листопада 7527 р. (Від Трипілля) (2019)


    Рейтинги: Народний -- (6.99) | "Майстерень" -- (7)
    Коментарі: (4)


  5. Володимир Бойко - [ 2019.10.12 22:24 ]
    Путіноїди - 2
    Я не годен слухати
    Кума Путіна
    І без нього все у нас
    Переплутано.
    Він посланець від орди
    Кагебовської,
    Промиває мізки нам
    По-московському.

    Я не годен слухати
    Рабіновича,
    Він із кумом путінським –
    Наче родичі.
    Із натурою обоє –
    Зміїною,
    Приторговують вони
    Україною.

    А ще більше не люблю
    Я Мураєва,
    Він, як виплодок совка –
    Збіса правильний.
    Розповзася нечисть скрізь –
    Їсть нас поїдом,
    Всі вони на кшталт один –
    Путіноїди.


    Рейтинги: Народний -- (5.54) | "Майстерень" -- (5.62)
    Коментарі: (4)


  6. Вікторія Лимар - [ 2019.09.27 16:01 ]
    "Короновані особи"
    Без титулів вдягли корони:
    Та все ще носять до сих пір!
    Піар, пих`а понад усім!
    Доступні сейфи та кордони.

    Не бачили лиш, що під носом:
    Короною закритий світ.
    Нікчеми: у блуканні очі.
    Справ темних замітають слід.

    Ганебний слід свого правління
    Не приховають «діячі»,
    Бо вранці, вдень або вночі
    Нове пророщене насіння

    Зростає, нищить бур’яни!
    Круті, нен`ависні пани:
    (Підпанки також та куми)
    розплату понесуть вони!!!

    27.09.2019
    Свидетельство о публикации №119092705778


    Рейтинги: Народний -- (5.42) | "Майстерень" -- (5.45)
    Коментарі: (2)


  7. Володимир Бойко - [ 2019.09.24 21:38 ]
    Інтернаціоналіст
    За кусень хліба й дрібку солі
    Не схочу слави я і волі,

    А за дешеву ковбасу
    Червоний прапор піднесу.

    За новомодний плащ із шкіри
    Зречуся мови я і віри.

    За легкову автомашину
    Навік забуду Україну.

    І стану гордо в повний зріст
    Я – справжній інтернаціоналіст.

    1990-2019



    Рейтинги: Народний -- (5.54) | "Майстерень" -- (5.62)
    Прокоментувати:


  8. Володимир Бойко - [ 2019.09.13 21:08 ]
    Геть від реалій
    Нумо, втечімо від прикрих реалій,
    Ліпше спочинемо серед азалій,
    Аби подалі багна і фекалій,
    Аби не знати чужих маргіналій.

    Ліпше стрибатимемо до упаду,
    Вшкваримо реггі, хіп-хоп і ламбаду,
    Не пошкодуємо власного заду,
    Миттю заткнемо нікчемну естраду.

    Нам не набриднуть забави приємні,
    Іншим залишимо будні нікчемні,
    Тим, що затуркані, вбогі та темні.
    Ми ж бо круті, недосяжні, богемні...




    Рейтинги: Народний -- (5.54) | "Майстерень" -- (5.62)
    Прокоментувати:


  9. Олена Побийголод - [ 2019.09.01 12:30 ]
    Жорстокий романс
    Шаланди, повні колорадок,
    із Криму водять москалі:
    кругом розводять свій «порядок», -
    аж лізе Сталін з-під землі!

          Я вам не скажу за всю Одесу -
          в мене недостатньо фактажу, -
          та в Будинок ВЦРПСу
          більше я палити не ходжу...

    Хоч три судна автокефалі
    в Азовскім морі утопи -
    аби вже п’ятами кивали
    геть до Москви її попи!

          Я вам не скажу за Маріуполь,
          щоб не упадати в декаданс,
          та коли курортник - п’яний в дупель,
          Біарріц - не кращий за Бердянськ...

    Шаланди, ніби євробляхи,
    урозтіч кидаються вмент...
    Який в країні бідолаха
    не міг би бути президент?

          Я вам не скажу за Жовті Води, -
          зайвих не шукаю я пригод;
          тільки, коли ти - «слуга народу»,
          маєш розважати свій народ!

    (Січень 2019)


    Рейтинги: Народний -- (5.56) | "Майстерень" -- (5.6) | Самооцінка 5
    Прокоментувати:


  10. Ігор Терен - [ 2019.08.30 10:19 ]
    Від першої особи
    А ми іще із тих базік
    і слуги у народу,
    що зупиняють маховик
    за волю і свободу.

    І ситуація така
    у вашій іншій владі –
    пообіцяю п’ятака,
    а ви і цьому раді.

    Тому підтягуйте штани,
    сідайте на дієту...
    Ми дуже класні пацани
    веселого сюжету.

    У вас у шані і село,
    і принципова мова.
    А нас виховує Пуйло,
    бо я на те і Вова.

    Скіперіада не засне,
    але сидіте тихо,
    коли у партері сяйне
    міледі Розумиха.

    Із-за бугра уже, мерсі,
    вертається пальміра.
    Реінкарнуємо в Русі
    і Яна, і Азіра.

    У нас ті самі пахани,
    чинуші і злодії,
    і гепи-допи зі шпани
    Кацапії-росії.

    Немає Нестора Махна,
    то є йому заміна.
    Свобода слова – то мана,
    у вашій хаті міна.

    Ми зобов’язані орді
    і біло-сині, і руді –
    усі хамелеони,
    але нові і молоді...
    із п’ятої колони...
    Ось потече по бороді
    і поміняємо тоді
    «понятія» й закони.

    08/19


    Рейтинги: Народний -- (5.42) | "Майстерень" -- (5.5)
    Прокоментувати:


  11. Ігор Терен - [ 2019.08.29 08:29 ]
    Нюанси войовничого наративу
    І
    « Ось то я!» – позаймало висоти
    і видурює в нації час...
    У етері буває не раз,
    об’єднавши по фазі частоти,
    резонує енергія мас.

    Та лунає у басі фальцету
    і слащавої патоки слів
    ейфорія епохи Інету.
    У дуелі немає дуету,
    у війни не воєнний мотив.

    Пам’ятаємо міфи і міти
    у своїй історичній путі.
    Та «кацапіють» неуки діти,
    що взялися усім володіти,
    не шануючи мову і рід.

    Обирали, тай маємо дулю.
    Невідомо, куди нас несе
    на чолі із ватагою зе...

    Ми забули уроки минулі.
    Із лайна виливаємо кулю,
    і надіємось, що повезе.

    ІІ
    Очищаємо хати, подвір’я
    і поля, і свої береги
    од Кощія і баби Яги.
    Та утерлись у наше довір’я
    комедійні свої вороги.

    Не уміємо – око за око,
    не кусаються наші рої.
    Та розбоєм живуть солов’ї
    і наносить нам рани глибокі
    ще не вирване жало ЗМІї.

    Ще чекає погоди у неба
    «войовнича еліта» чужа.
    Їй у бучі і миру не треба.

    Та дамо і орді одкоша
    і «еліту» шлемо до Ереба.
    Є у нації инша душа.

    ІІІ
    Учений дід вичитує осанну
    за віру України... І кому?
    Не розумію... Може і пойму,
    коли зійдуть червоні могікани
    зі сцени, пощезають за тумани,
    за обрії, за межі, у пітьму.

    8/19


    Рейтинги: Народний -- (5.42) | "Майстерень" -- (5.5)
    Коментарі: (3)


  12. Ярослав Чорногуз - [ 2019.08.12 22:43 ]
    Доля «великого» гуру
    Сам писать не вмію, але інших вчую я,
    На яку тематику тра писати щоб.
    Хтось під носа суне огірка, мов уя,
    Вже мене назвали гуру-довбооб.

    Висохли вже мізки, їх сушу щоденно,
    Бо мені здається – світові кінець!
    Й про любов писати ні, не злободенно.
    На майдани треба кликать люд на герць.

    Умокнув сміливо у лайно перо я,
    І давай страхіття новії творить.
    Мо` дадуть Шевченка прем`ю чи Героя,
    Всім піїтам треба теж вступити в гидь.

    Бо напала знову клятая писунка,
    Принциповий, хлопці, я поет-лайнюк.
    На красу начхать і дружнії стосунки,
    Інших я навчаю, як писать дурню.

    Хай мої писання на ригаччя схожі,
    Але тим печалюсь ні, не дуже я.
    Вірю я у пекло – чорт мені поможе.
    Кількістю беру я, пишу до х.я.

    Знов присів на дошки у гальюні-буді
    І творю з розгону вірші про війну.
    Раптом затріщало… Ой, рятуйте люди,
    Те, про що писав я, в тому і тону!

    12 серпня 7527 р.( Від Трипілля) (2019)


    Рейтинги: Народний -- (6.99) | "Майстерень" -- (7)
    Коментарі: (3)


  13. Володимир Бойко - [ 2019.08.11 22:05 ]
    До корита!
    Подайте голос кандидату,
    Він хлопець – хоч куди козак.
    Він свій у будні і у свято,
    Ти не помилишся ніяк.

    Та лиш допався до корита –
    Змінився хлопець хоч куди.
    А що, хлопака вміє жити,
    Не те, що ми, дурні діди.


    Рейтинги: Народний -- (5.54) | "Майстерень" -- (5.62)
    Прокоментувати:


  14. Ігор Якименко - [ 2019.08.09 16:38 ]
    Середньостатистична трагедія
    Давайте святкувати люди добрі,
    Бо наша правда вже перемогла!
    Ви ширше відкривайте ваші торби,
    Насиплять зараз вам туди добра.

    Субсидію, щоб все перекривала,
    І ще щоб залишилось на півас!
    А пенсія така, що боже правий,
    Лазурний Берег вже чекає вас!

    Я чув, уже бюджетникам зарпати
    Попіднімали, що найменше, в десять раз!
    Суворо влада буде тільки тих карати,
    Хто в інстаграмох не сидить в робочий час!

    Ось МВФ, під зад ногою треба гнати,
    Щоб не примушував за все платити нас.
    Бо де ж це видано, що треба ціну знати,
    І економно витрачати воду й газ.

    Через кордон любі машини перегнати
    Дозволять без обмежень бляхарям.
    Держава ж тих не буде ображати,
    Хто на утиль металобрухт завозить нам.

    Прийшов кінець, нарешті, й медреформи,
    В смітник дорога всім сімейним лікарям.
    Не треба тих людей реформувати,
    Хто всі хвороби вже давно лікує сам.

    Як ти бідаха і не хочеш працювати,
    Або хотів би "працювать і не потіть",
    Тобі держава зобовязана негайно,
    За надшкідливість існування доплатить.

    Так, треба швидко все порахувати,
    Що «паперєднікі» зуміли накопить.
    З народу владою усі оті міліярди
    По справедливості ми зможем поділить.

    Важлива справа ця, й відповідальна!
    Тут кулькулятор треба залучить,
    Щоб до копійки двадцять тих мільярдів,
    На сорок пять мільйонів поділить.

    О горе! Як оцей холодний розум
    Посмів нас так жорстоко засмутить?
    Цим штучним електронним інтелектом
    Тепер на кухні буду я горіхи бить!

    Женіть цих олігархів й казнокрадів!
    Геть корупціонерів і бариг!
    Їх накопичення один нікчемний місяць
    Народу «мудрому» дозволить погудіть!

    09.08.2019


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0) | Самооцінка 5
    Прокоментувати:


  15. Ярослав Чорногуз - [ 2019.07.26 14:20 ]
    Гієна - не левиця
    Нашіптує, нацьковує кругом,
    Гуртом слона вкусити хоче гном.
    Не вгомониться все вона ніяк –
    Огидна інтриганка Шапокляк.

    Орлиці хтіла вправити хребта,
    А та наскубла добре їй хвоста!
    І тут узяв звірюку переляк –
    Гієну, не левицю, Шапокляк.

    І тільки де не з`явиться на мить,
    Од неї падла запахом смердить.
    Дожовує все залишки здохляк
    Спесива провокуйка Шапокляк.

    Хвоста свого розпустить, як павич,
    Аж уночі регоче з неї сич.
    Ну як, скажіте, вилікувать, як?
    Цю манечку величчя в Шапокляк?

    Заготовляти сушкуватий хмиз,
    Уже пора провітрювати ліс.
    Бо хазяйнує в ньому абияк
    Гієниста габздиня Шапокляк!

    26 липня 7527 р. (Від Трипілля) (2019)


    Рейтинги: Народний -- (6.99) | "Майстерень" -- (7)
    Коментарі: (5)


  16. Володимир Бойко - [ 2019.07.23 17:00 ]
    Біострашилки
    Сорок років черепашка
    В магазин ішла по пляшку.

    Озвірілі бегемоти
    Розтоптали кашалота.

    Зденервована горила
    Вистрибнула з гвинтокрила.

    Сподівалася кульбаба
    На сватів од баобаба.

    Закортіло аскариді
    Побувати на кориді.

    Медведчук і рабінович –
    Шо за фрукт і шо за овоч?

    Зграя вкурених макак
    Потоптала бабі мак.




    Рейтинги: Народний -- (5.54) | "Майстерень" -- (5.62)
    Прокоментувати:


  17. Ігор Терен - [ 2019.07.14 20:51 ]
    Воно(18+)
    Команда Зе дає вонючий пшик.
    На зелені кайфують разумкови,
    що ігнорують українську мову
    і з тилу опрацьовують язик.

    Була вона, а нині ось – воно!
    В Одесі! І купається у морі,
    не тоне у воді... Народе, sorry?
    Тобі сьогодні поки-що – на дно.

    Ти обираєш іншого месію
    і забуваєш істинне добро,
    міняючи копійку на зеро,
    не маючи ні клепки, ні надії.

    За тебе нині думає не Зе,
    а Пе, який у якості холопа
    ініціює санкції Європи.
    Тобі лише на клоуна везе.

    Воно іще азів не розуміє,
    а пхається туди, де – «нє альо».
    Але йому сьогодні комільфо,
    що плюнути на націю уміє,
    допоки ще насилує Росію
    висяче і лисіюче х...ьо.

    07/19


    Рейтинги: Народний -- (5.42) | "Майстерень" -- (5.5)
    Коментарі: (4)


  18. Володимир Бойко - [ 2019.07.08 10:21 ]
    Неспортивно!
    У них коротка лава запасних,
    Для них цей матч оформлять ветерани,
    Відхрестяться від швалі і від рвані,
    Перелицюють битих на нових.

    І сотні заяложених облич
    Дорвуться заповітного корита,
    Аби собі, улюбленим, служити,
    Пославши нас подалі. До узбіч.


    Рейтинги: Народний -- (5.54) | "Майстерень" -- (5.62)
    Коментарі: (2)


  19. Володимир Бойко - [ 2019.07.01 10:30 ]
    * * *
    Прилетіло НЛО
    У моє село,
    Шандарахнуло й сільраду
    В друзки рознесло.
    Довго люди гомоніли –
    Що воно було?
    Голові, видать, воздалось
    За колишнє зло.
    Був колись він партократом,
    Іроду служив,
    Маму, тата, брата, свата
    Підло заложив,
    Владу, суд, прокуратуру
    Внаглу купував,
    А тепер прийшла розплата,
    Звідки не чекав.


    Рейтинги: Народний -- (5.54) | "Майстерень" -- (5.62)
    Коментарі: (3)


  20. Петро Дем'янчук - [ 2019.06.29 07:52 ]
    СОРОМ
    Боляче чути обіцянки
    Десятирічні соло - бранки
    Невтомні блазнів забаганки
    На плечі наші - панів статки

    Один на одного зливають
    Не червоніючи все грають
    І так все швидко забувають
    Коли мандат свій - залишають

    Актори різних коаліцій
    Оберігають зміст традицій
    Завжди у ракурсі амбіцій
    Психологічних блеф - позицій

    Вже стільки років набивають
    Офшорам адресат міняють
    Так безсоромно розкрадають
    Де зупинитися - не знають

    Дійшли до того що вбивають
    Народ свій власний зневажають
    Так ситно п*ють , і наливають
    Із глузду з*їхавши - ікають

    Боляче чути обіцянки
    Десятирічні блеф - антракти
    Продажні , рідні куртизанки
    Вже не до сміху - ваші жарти.



    Рейтинги: Народний -- (4.91) | "Майстерень" -- (5.13)
    Прокоментувати:


  21. Ігор Терен - [ 2019.06.28 21:51 ]
    Кошеня у чоботях
    Мішок уже розв’язаний. Європа
    побачила у величі й красі
    із булавою у руці холопа
    малої і чумазої Русі.

    Велике Пу взуває лабутени,
    а Зе – свої котурни по нозі.
    Одне одному рівні сюзерени,
    але не підходящі по вазі.

    Поопускали очі і васали,
    і авгури пропащої Руси,
    аби не засміятися у залі,
    де одягають шорти і труси.

    Оце і все нечуване – уголос,
    куди ВеЗе і що гальмує віз
    та лає Мову, Армію і Томос
    і не використовує безвіз.

    Не добачає ні хвоста, ні рила,
    ні ратиць у данайського коня.
    Що не посада – чергова свиня.

    Йому і зрозуміти не під силу,
    яке лайно зелене оточило
    це миле і мале жи...
                              кошеня.

    06/19


    Рейтинги: Народний -- (5.42) | "Майстерень" -- (5.5)
    Коментарі: (1)


  22. Ігор Терен - [ 2019.06.22 21:52 ]
    Повзуча реінкарнація
    І
    Уже готова мафія нових
    облич і лиць нуворишів у Раді
    із пиками хирляво-молодих.
    І вови ситі, і овечки раді.

    Є лісапета і одне цабе,
    педалі є і очмана рулює,
    а ми уже очікуємо дулю
    і у клітинку небо голубе.

    Які миряни, то такі й пророки.
    Ті самі гасла вигаслих ідей...
    Все як було і буде у людей
    і не клює ворона круку око.

    На ладан економіка ірже,
    корупції неміряної – море,
    а їм усе ще, – хто кого поборе...

    Гуляють королі у негліже...
    Питається, – навіщо це чуже
    у перспективі як і апріорі?

    ІІ
    Електорату все іще «ВеЗе»,
    але війна не зачиняє двері.
    Її реінкарнація повзе,
    а шухеру немає у етері.

    У Раді – тихо... В Думі – суєта!
    Линяє Зе і Пу його не «мочить».
    Уже немає у мішку кота,
    але Європа протирає очі.

    ІІІ
    Розхитуємо маятник біди.
    Уже на часі скасувати мову
    і незагойні болячки орди
    нап’ялити на голову здорову.

    І цього мало! На кону піар –
    живуча топоніміка Росії.
    А далі буде – за один удар
    перерубати вузлики Гордія.

    Во славу визволителів-катів
    оздобити іржаві п’єдестали
    щурами тилу, рилами штабів,
    які Союз тілами трамбували.

    І п’ятою колоною іде
    парафія конаючої ери,
    очорнюючи місію ідей
    у нації Шухевича-Бандери.

    І фарисеї знову ожили,
    і моїсеї збіглися до кучі –
    очолити невидимі тили
    і дочекатись видимої бучі.

    О! Нащо нам такий печальний гімн?
    І у команді точаться дебати, –
    усе, що є, на інше поміняти
    і захопити Український Дім.

    О, дорогі і прези, і прем’єри,
    як докучає ваша суєта:
    і це не те, і місія не та...

    Але зайняти кулуари мера,
    осміяного вами у партері –
    оце уже фатальна сміхота.

    06/19


    Рейтинги: Народний -- (5.42) | "Майстерень" -- (5.5)
    Коментарі: (6)


  23. Володимир Бойко - [ 2019.06.15 23:23 ]
    Путіноїди
    Яка різниця – Медведчук, Мураєв,
    Чи Рабінович, Вілкул, хтось іще?
    Я в них потворність путінську вбачаю,
    Мені огидно, це мене пече.

    Їм край наш – територія обману,
    Імперської політики Кремля,
    Та певен я – пощезнуть геть погані,
    Задовго носить їх свята земля.


    Рейтинги: Народний -- (5.54) | "Майстерень" -- (5.62)
    Коментарі: (2)


  24. Таїсія Цибульська - [ 2019.06.06 14:36 ]
    Бла бла
    І знов лунає цілий день
    "бла-бла, бла-бла, бла-бла, бла...зень",
    і знов країною гуля -
    "давай нового короля",
    "король помер - король воскрес",
    триває виборчий процес,
    і знов лунає цілий день
    "бла-бла, бла-бла, бла-бла, бла...зень".
    І знову на арені біс
    когось нового нам приніс,
    когось старого (звичай є),
    зозуля, знай собі, кує
    своє "бла-бла... бла-бла... ба...бла",
    казки нові нам принесла -
    до трону в черзі день-у-день
    співак, боксер, і бла-бла...зень,
    і ще там тисяча голів,
    і купа нецензурних слів,
    кипить робота в ЦВКа,
    тремтить у виборця рука,
    і знову в ЗМІ "бла-бла, бла-бла",
    та суть стара - давай бабла!
    Король помер - король воскрес!
    Триває виборчий процес!

    06.06.2019


    Рейтинги: Народний -- (5.45) | "Майстерень" -- (5.45)
    Коментарі: (2)


  25. Петро Дем'янчук - [ 2019.06.02 12:33 ]
    ПОЗИТИВ
    Іноді наздоганяють -
    чуток про себе міражі
    Сміюсь до сліз , не припиняють -
    плітки крутити віражі

    Такий збирається транс - збірник ,
    що навіть гордість на коні
    Потрібно видати посібник -
    як дурнів злити в метушні

    Комусь все заважає жити -
    позиція уподобань
    Друзям в лапках не догодити -
    до всього прейскурант питань

    Життя цікаве аж занадто -
    та більшість знає - хто є хто
    Тому пліткуйте регулярно -
    старайтесь , щоб мені везло.


    Рейтинги: Народний -- (4.91) | "Майстерень" -- (5.13)
    Прокоментувати:


  26. Петро Дем'янчук - [ 2019.06.02 12:07 ]
    ДОМІНО
    Брешуть , лають мов собаки
    Наші чинні депутати
    Хитрі , злісні інтригани
    Щедрі змістом обіцянки

    І худющі , і мордаті
    Інваліди , дурнуваті
    Всі завзяті молодці
    Плагіати - мудреці

    Як послухаєш - аж дивно
    Як усе у них гостинно
    Як боронять те болото
    Де все вариться те кодло

    Що для нас вони гаранти
    Професійні спекулянти
    Найщиріші патріоти
    Премії їх від клопоти

    Знову й знову обіцяють
    Стан нервовий нагнітають
    Як за нас уболівають
    По офшорах все ховають

    Все гадають , мотивують
    Здобич у кориті чують
    Від казок своїх блефують
    Власний лепет вже не чують

    Ось таке у нас кіно
    Злидні грають в доміно
    Популістів ремесло
    Народ в багно , собі майно.


    Рейтинги: Народний -- (4.91) | "Майстерень" -- (5.13)
    Прокоментувати:


  27. Петро Дем'янчук - [ 2019.05.25 10:00 ]
    ТАКТИ
    І де я тільки не бував
    Від когось брав , питання мав
    За кого дійсно вболівав
    Для того не помітним став

    Мені всміхалися вітри
    Цвіли уквітчані сади
    Стелили ткані рушники
    Та плутало мої сліди

    Можливо я не розумів
    Себе до розпачу довів
    Не тою правдою терпів
    Не тому вогнищу горів

    Я не жалкую ні про що
    Мої падіння ремесло
    Яку дорогу вабило
    На ту було розтрачено

    І де я тільки не бував
    Від когось брав , комусь давав
    Кого я дійсно шанував
    Для того не помітним став.


    Рейтинги: Народний -- (4.91) | "Майстерень" -- (5.13)
    Прокоментувати:


  28. Ігор Терен - [ 2019.05.23 08:34 ]
    Відрижки імперії
    І
    Усім відомо, – де війною віє,
    чекай із «іхтамнєтами» Москву.
    Конаюча в агонії Росія
    колонізує «вату» світову.

    Куди не йди, усюди їхнє рило.
    Уже й своє – і те гноїть капрал,
    а кривославна мафія Кирила
    окурює кадилами Урал.

    Палає схід, а їм – аби до Бугу
    палити все, що хоче їхній бог...
    На небосхилі виник Вова другий
    і Болівар не винесе обох.

    ІІ
    Потроївся орел двоєголовий.
    Не знає, що у нього в голові.
    І лаптями черпають іванови
    усі потоки чорної крові.

    Вертаються ті самі отамани.
    Що їхало, те й здибало собі.
    І потирають руки клептомани –
    і по халяві видно, й по губі.

    ІІІ
    Регоче Україна і не чує,
    не добачає на своєму дні,
    що обирає і куди прямує.

    Великий Пиня їде на коні
    і розділяє, і володарює...

    Кощій шукає голку на війні.

    05/19


    Рейтинги: Народний -- (5.42) | "Майстерень" -- (5.5)
    Прокоментувати:


  29. Володимир Бойко - [ 2019.05.19 18:01 ]
    Гуляй, Вася!
    Молоти язиком отак не кожен втрапить,
    Оскаженіло, аж до хрипоти.
    «Безбашенний» совок, ядрьоний «русскій лапоть»,
    Лише в Донбасі міг таким зрости.

    В паРаші б виступав – в сортірі б замочили,
    Якби патякав що наперекір.
    А тут – гуляй, Васьок, валуй, що маєш сили,
    Тебе не дочекається сортір.


    Рейтинги: Народний -- (5.54) | "Майстерень" -- (5.62)
    Прокоментувати:


  30. Володимир Бойко - [ 2019.04.27 10:32 ]
    Малоросійська сентенція
    Хочу бути як всі,
    Щоб ховатися хитро за спини.
    Зневажати добро,
    Мов щитом, прикриваючись злом,
    Перед сильними світу,
    По-рабськи схиляти коліна,
    Переждати в кущах,
    Коли треба іти напролом.

    Хочу бути як всі,
    І своїм почуватись у зграї,
    Відчувати плече
    Компаньйона слизької руки.
    Совість не запече,
    Ані осуд ні суд не скарає.
    Гола правда мовчить,
    Коли гору беруть срібняки.


    Рейтинги: Народний -- (5.54) | "Майстерень" -- (5.62)
    Коментарі: (2)


  31. Петро Дем'янчук - [ 2019.04.27 08:37 ]
    ЧУДО
    З ранку воза як запріг -
    до самої ночі
    Трясцю втому переміг -
    аж запали очі

    До ладу все у дворі -
    просто любо глянуть
    Дід хазяїн у селі -
    і про це всі знають

    І худоба вся його -
    наче на картинці
    У карманах порожньо -
    все у баби в скринці

    От настільки роботящий -
    добрий , і привітний
    Норов баби ой гарячий -
    стабільно гастрітний

    Все що краще у ничках -
    поховане трухне
    У лахмітті , у горшках -
    заставлене кисне

    І готує діду так -
    аби рахувалось
    Маю я - поганий смак -
    нею звітувалось

    Виростили двох дітей -
    і онуків мають
    Дід в повазі від гостей -
    від баби ікають

    От загадки лабіринт -
    протирічь тяжіння
    Де потрібен рані бинт -
    баба ліпить зілля

    І не сталося нічого -
    такого страшного
    Бо як любиш - то від того -
    все в житті чудово.


    Рейтинги: Народний -- (4.91) | "Майстерень" -- (5.13)
    Прокоментувати:


  32. Володимир Бойко - [ 2019.04.24 22:50 ]
    * * *
    Зручно бути малоросом,
    Безголовим, безголосим,
    Що завжди уклінно просить,
    Аби хтось йому подав.

    Ницість входить у систему,
    Через те ми так жиємо,
    І тому на тих плюємо,
    Хто запроданцем не став.


    Рейтинги: Народний -- (5.54) | "Майстерень" -- (5.62)
    Коментарі: (4)


  33. Володимир Бойко - [ 2019.04.17 10:36 ]
    * * *
    Людям остогидли казнокради
    Люди утомилися від влади.
    Люди сподіваються на зміни...
    Що чекати? Третьої руїни?


    Рейтинги: Народний -- (5.54) | "Майстерень" -- (5.62)
    Коментарі: (4)


  34. Володимир Бойко - [ 2019.04.16 11:56 ]
    * * *
    Із пари лих найменше вибираєм,
    І жоден вибір не веде до раю.
    Якщо й судились райдужні путі –
    То, певно, не при нашому житті.


    Рейтинги: Народний -- (5.54) | "Майстерень" -- (5.62)
    Коментарі: (6)


  35. Володимир Бойко - [ 2019.04.14 00:02 ]
    * * *
    Ні обіцянок, ні пробачень –
    Ну що б, здавалося, слова....
    Який «прикольний» Вова «парєнь»!
    Та це – інакше амплуа.


    Рейтинги: Народний -- (5.54) | "Майстерень" -- (5.62)
    Коментарі: (6)


  36. Володимир Бойко - [ 2019.04.06 19:21 ]
    Претендентові
    Люби коханого себе,
    Інакше хто тебе полюбить,
    Нехай нічого не гребе –
    Ти мусиш мати шкуру грубу.

    Дерись крізь терни до зірок,
    Тут без нахабства неможливо,
    Бо у політику – ні крок
    Для м’якосердих і правдивих.

    Ти клнкурента утопи
    У ложці дьогтю. Краще – в бочці.
    Аби весь люд оторопів
    Від правдорубства правдоборця.

    Та все не списуй на заброд,
    Не поминай кацапа всує.
    Згадай окрадений народ –
    Він долі кращої вартує.


    Рейтинги: Народний -- (5.54) | "Майстерень" -- (5.62)
    Прокоментувати:


  37. Петро Дем'янчук - [ 2019.03.27 07:26 ]
    АПЕТИТ
    Диких танців карусель
    Третій день гарцює
    Це ганяє ніч , і день
    Бабин гнів лютує...

    Підвела під монастир
    Дурна діда звичка
    На чужий покіс кобил
    Загнав , сталась стичка...

    Прикро те що до куми
    Яку він так хає
    Ласий до її краси
    Все село це знає...

    Як побачить її косу
    На ходу аж мліє
    А зарум*янілу вроду
    Увесь аж пітніє...

    Запідозрила щось баба
    Що то ненароком
    Все сплановано було
    Корова б їм рогом...

    Вона все спостерігала
    З - за старого дуба
    Як кума йому моргала
    Мов жаба з болота...

    Нагиналася усе
    Виставляла груди
    Щебетала - стереже
    Від собаки кури...

    А дід рота аж відкрив
    Муха б туди впала
    Так улесливо просив
    Зцілить йому зуба...

    Заглядала та кругом
    Уйого щелепу
    Покотились обертом
    Аж до очерету...

    Я туди , а там оба
    До гріха вже діло
    У обіймах тіла два
    Целюліт весь видно

    Коромисло де взяла ???
    Вже не пам*ятаю
    Та тріщала та халепа
    Здалися без бою...

    А кума , ой -ой біда
    Блискавку їй в жабра
    Все кричала , наче я
    Дурепа нахабна...

    Диких танців канітель
    Третій день гарцює
    Рифм нечуваних коктейль
    Битий дід смакує.






    Рейтинги: Народний -- (4.91) | "Майстерень" -- (5.13)
    Прокоментувати:


  38. Володимир Бойко - [ 2019.03.26 22:28 ]
    Оптимістові
    Хороше діло – оптимізм,
    А надто – як реальний,
    Коли не валиться униз
    Твій стан матеріальний.

    Єдину істину затям
    Собі на перспективу –
    Захоплюватися життям
    Тверезим – неможливо!



    Рейтинги: Народний -- (5.54) | "Майстерень" -- (5.62)
    Коментарі: (6)


  39. Володимир Бойко - [ 2019.03.20 23:27 ]
    Зміюка
    Вона чаїтися уміє –
    Не сподіваєшся її,
    Та нишком зло довкола сіє
    Людисько, схоже до змії.

    І хоч там як вона маскує
    Підступні наміри свої,
    Але недобре провіщує
    Істота з вишкіром змії.

    І на добро чекати годі
    Ані в державі, ні в сім'ї,
    Допоки нами верховодять
    Людці з ментальністю змії.




    Рейтинги: Народний -- (5.54) | "Майстерень" -- (5.62)
    Коментарі: (2)


  40. Сергій Шинкарчук - [ 2019.03.20 15:51 ]
    Ну що, стрічайте, я ваш повелитель...
    Ну що, стрічайте, я ваш повелитель,
    Я ваш оратор, я ваш поводир,
    Я президентів ґедзь, Салах-ад-Дин.
    Вам мені кланятись, я – цар і небожитель.

    Я вмію в шкуру лізти молодим,
    Я можу старість вашу збавити прилюдно.
    Ну що, повірили обіцянкам дурним?
    Ви що всі думали, я чудотворець, Будда?

    Ваші життя належать всі мені!
    Бо ви як гвинтики в моєму механізмі,
    Що робить всемогутнім богом – бізнес,
    А я над вами з німбом осяйним.

    Вам не потрібно знати хто є хто,
    Вам взагалі не варто лізть в науку.
    Бо для людей найкраще долото –
    Тільки мовчати стишено в принуках.

    Ну ось він я, могутній вседержавець,
    Для мене влада гетьмана важка.
    Ви щось казали? Гроші на буханець?
    Ох, не смішіть, спустіє вся казна!


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0) | Самооцінка 5
    Прокоментувати:


  41. Володимир Бойко - [ 2019.03.15 19:30 ]
    Мудра баба (байка)
    Ой, попутав діда біс –
    Дід в політику поліз,
    Користуючись моментом
    Навострився в президенти.

    Та зчинила рейвах баба:
    – Ти куди, старий незграбо?
    Ти ж не годний ні до чого,
    Подивіться на дурного!

    Схаменувсь немудрий дід,
    Та й не лізе, де не слід.
    _____

    Коб на всіх тих кандидатів
    Мудру бабу нацькувати.


    Рейтинги: Народний -- (5.54) | "Майстерень" -- (5.62)
    Коментарі: (3)


  42. Володимир Бойко - [ 2019.03.12 23:29 ]
    Патріотичне
    Хай власний дурить нас месія,
    Хай власна світить нам тюрма,
    Та до клятущої Росії
    Уже повернення нема.


    Рейтинги: Народний -- (5.54) | "Майстерень" -- (5.62)
    Коментарі: (4)


  43. Володимир Бойко - [ 2019.02.26 16:07 ]
    * * *
    Як продаєшся знову ти за гречку –
    Ти є продажна шкура, безперечно
    І не вартуєш навіть суперечки,
    А лиш сідла, нагайки і вуздечки.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.54) | "Майстерень" -- (5.62)
    Коментарі: (6)


  44. Ярослав Чорногуз - [ 2019.02.11 01:02 ]
    Графомани в пеклі
    Та нехай вони, як знають,
    Із трусів повистрибають,
    Нам – своє робить.
    Дуркачів, Шуськів – до ями,
    Всіх у ями, всіх у ями
    Будем, будем бить.

    Знову віршик-одноденку
    Пише даун Василенко –
    Плюнь, і розітри.
    Чорт узяв його до пекла,
    В задницю смоли запекло
    Влив аж літрів три!

    Репетують, небораки,
    Всіх поставили їх раком
    І щосили б`ють!
    Бо образили, невдахи,
    Нашого святого птаха –
    Ось у чому суть!

    10.02.2019.


    Рейтинги: Народний -- (6.99) | "Майстерень" -- (7)
    Коментарі: (4)


  45. Ярослав Чорногуз - [ 2019.02.09 06:31 ]
    Ода критику
    Оце людина справді має дар!
    Піїти, критики тримайте дози –
    Як солітер – довжезний коментар –
    Нас висікли, як сидорову козу.

    Один сушив, а цей уже січе,
    Суддя більш «професійний» він і строгий…
    І вирок, наче уй через плече.
    Сестра таланту – стислість - не для нього!

    І знову на «ПМ» клозет чи срач.
    Є обсиратель головний – не ви всі!
    Аж на гіллі усічений дуркач
    Русизмом-суржиком ледь не вдавився!

    9.12.7526 р. (Від Трипілля) (9.02.2019)


    Рейтинги: Народний -- (6.99) | "Майстерень" -- (7)
    Коментарі: (6)


  46. Олександр Сушко - [ 2019.01.15 12:57 ]
    Ожив!
    Невдатної поезії нема,
    Всі -генії, померли графомани.
    Від кожного піїта без ума,
    А от у мене строфи незугарні.

    Пишу як Біг на душу положив,
    Кривульками обписую блокнотик.
    Та головне - прещиро! Від душі!
    Вночі строчу сонети, зранку - оди.

    То мудрецям потрібні вчителі,
    Редактори та критики зубасті.
    В граматиці дрімучий як дуліб,
    Посклеювали музи вчора ласти.

    Із велелюбних вислизнув обійм
    І трупи позакопував на нивах.
    Ну то і що? Пегас іще живий!
    Коняка - це скотина терпелива.

    Між ребрами намацується пульс,
    Поставив клізму, масажую анус.
    Із-під хвоста моє "творіння" гупс!
    Оклигав кінь! Дарма здіймали галас.

    15.01.2019р.

    Трави зеленіють (переклад)
    на замовлення любителів пейзажної та природної лірики.

    Алєксєй Плєщєєв

    Травка зеленеет,
    Солнышко блестит;
    Ласточка с весною
    В сени к нам летит.

    С нею солнце краше
    И весна милей…
    Прощебечь с дороги
    Нам привет скорей!

    Дам тебе я зерен,
    А ты песню спой,
    Что из стран далеких
    Принесла с собой…

    Олександр Сушко

    Трави зеленіють,
    Сонечко блищить.
    Ластівка-веснянка
    До садка летить.

    З нею сонце ліпше
    Та миліш весна.
    Принеси скоріше
    Привітання нам.

    Дам тобі зерняток,
    Ти ж бо щебечи
    Про весняне свято,
    Журавлів ключі.

    15.01.2019р.

    Все буде добре!

    На панно розпустилась гладь,
    Міль побила вишивані квіти.
    Бо товариш наслав проклять
    І бажає мене удавити.

    Каже: - Вірус ти! Патоген!
    А укуси отруйні зміїні.
    Від образи вмирає день,
    Оживають у сутінках тіні.

    А мені його просто жаль
    (половина душі згоріла!).
    Тож здоров'ячка побажав,
    Хай Пегасик закусить вудила.

    Щоб злетів у захмарну синь,
    Хвилі спокою змили злостиве.
    Хочеш мавки - лиш попроси,
    Вона вміє одводить од прірви.

    Ось побачиш - пощезне гнів,
    Зацвітуть матіоли та ружі.
    Був здоровий, як світ любив,
    Ну, а нині від злоби недужий.

    Друг потрапив старий в біду,
    На сумлінні менгіром докір.
    Обереги йому плету,
    Розчаровую злі навроки.

    15.01.2018р.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.49) | "Майстерень" 5.5 (5.49)
    Прокоментувати:


  47. Володимир Бойко - [ 2019.01.10 17:14 ]
    * * *
    Самоклоновані поети
    Летять нізвідки, мов комети,
    Розсіюючи інтернетом
    Недоримовані куплети.



    Рейтинги: Народний -- (5.54) | "Майстерень" -- (5.62)
    Коментарі: (8) | "Прахфесія"


  48. Віктор Ковіпа - [ 2019.01.08 12:34 ]
    До Кобзаря
    ** ** **
    Де наш кобзар-перебендя?
    Якщо хтось те знає,
    Просіть нехай в Україну
    Він мерщій вертає.

    Поки він рихтує кобзу,
    Чи десь притомився,
    Тут у нас на президента
    Блазень зголосився.

    Певно зиск із того має,
    Чи вдачу зміїну,
    Бо паплюжить рідну мову,
    Ганьбить Україну.

    Блазень блазнем, навіть має
    Зовнішність негожу,
    Невластиву українцю,
    На пацюка схожу.

    Недолугий і зелений
    У серйозних справах.
    Де й коли ще правлять блазні?
    У яких державах?

    Вертай швидше, наш кобзарю,
    Заспівай, щоб очі
    Відкрилися на облуду
    Тим, хто блазня хоче
    Обирати на гетьмана,
    Щоб весь світ сміявся
    І всяк ворог України
    З радощів ус-ався…

    Склав Ковіпа
    4-5 січня 2019 р.


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Коментарі: (5)


  49. Олександр Олехо - [ 2019.01.04 13:33 ]
    ТИ ЧУЄШ, РОХКАЄ МАЙБУТНЄ...
    Ти чуєш, рохкає майбутнє
    і пахне виборчим лайном?
    То обіцяють гойні будні
    мужі звитяжні за столом.

    Там куций хвостик – символ вдачі,
    корито – щастя живота,
    престижне шмаття від Версачі
    і віра в Бога золота.

    Пухленькі щічки, сонні очі.
    Фізіологія «хапка».
    Стовпи державні жаба точить.
    У поміч їй «своя» рука.

    На часі тлусте і злодійське,
    пожадне чавкання зажер –
    болото рідне українське
    від перших днів і дотепер.

    В кінці зими повіє вітер,
    лютнево-звичний студенець.
    Впадуть ази собачих літер.
    Настане брехові кінець?

    Звичайно, ні. Років звіринець
    на нашій страдній стороні
    у сенсі луди – не чужинець,
    у сенсі бучі – на коні.

    Із матриць мрій до трафарету:
    паплюж усе, звелич себе,
    задій китайську естафету,
    хитай дорогу «цоб-цабе»…

    Дали надії-зміни маху.
    ілюзіон пустих вистав.
    Тепер свиня несе на плаху
    усе, що песик не украв:

    останні щирі сподівання,
    бажання миру і добра.
    Такі наївні уповання?
    Упали з кінчика пера…

    12.2018


    Рейтинги: Народний -- (5.51) | "Майстерень" -- (5.61)
    Коментарі: (6)


  50. олександр квітень - [ 2019.01.04 13:52 ]
    Пару слов о лживой стране "мыжебратии"

    За гнилыми заборами-злыднями
    На могилах свободы задушенной
    быль разрухи бардачно обыденной
    Захолустья и траурной пустоши

    Там зазорно все то , что не велено
    Там в цепях , заколоченный наглухо
    Мир Немцова , позорно расстрелянный
    полудиким кадыровским лабухом

    Там остатки-ростки демократии
    рвали с визгом , придворною свитою.
    Псы что кличут себя мыжебратьями
    Прикрываясь , "ничто незабытием "...

    И к соседям и к тем что им верили
    Приходили ордою мамаевской
    Бей своих , клич лихой , клич проверенный
    Чтоб чужие боялись и маялись

    Превозмочь, обещая все ужасы
    Помогали войной и пожарами
    Убивали по братски дружесски
    Со вселенской заботой и жалостью

    Выражая любовь , сострадание
    Притворившись пушистыми, белыми
    На весь мир с крокодильим рыданием
    Проклинали войну артобстрелами...

    О. Квітень
    м.Мукачево


    Рейтинги: Народний -- (5.29) | "Майстерень" -- (5.29)
    Прокоментувати:



  51. Сторінки: 1   ...   3   4   5   6   7   8   9   10   11   ...   33