ОСТАННІ НАДХОДЖЕННЯ
Авторський рейтинг від 5,25 (вірші)

Охмуд Песецький
2026.06.23 18:31
Охайна дівчина і при скромному макіяжі викликала потаємний інтерес і швидку згоду на послуги. Чому приваблюють саме такі, якщо мені потрібна робітниця лише для прибирання, для мегамаркетів і як водійка мого майбутнього авто? Про ескортні виходи того дня

Володимир Бойко
2026.06.23 17:18
Історія сповнена історичних парадоксів і парадоксальних істориків. Були царі, були і блазні, але щоби цар і блазень у одній особі? Що більше є нагарбаних територій, то більше їх бракує для повного щастя. Можна і концтабір у країні створити, а мож

Борис Костиря
2026.06.23 12:56
Протоптую стежину у снігах,
Єдину, неповторну і глибоку.
Іду снігами, нібито у снах,
Гамуючи ненависть і тривогу.

Протоптую стежину у полях
Прологом у небачене майбутнє,
Яка укаже подорожнім шлях,

Вячеслав Руденко
2026.06.23 12:03
Будь ласка! - Гра у сквош -
Дарунок нам на втіху,
Щоб у степах нічних
Не загубити слід!

В рожевих дзеркалах
Витають духи сміху.
Та нам їх не впізнать

хома дідим
2026.06.23 07:23
у своїй непрозорій стихії
віршувати
недбало як слід
відкидаючи ревнощі хитрі
розбиваючи сяючий лід
у коморі своїй
саркастичній
обдираючи рештки шпалер

Віктор Кучерук
2026.06.23 06:09
Сонце жаром запашіло
І відразу вітер стих, -
І вогнем взялося тіло,
І робити важче вдих.
Усього проймає потом
Й обпікає водночас, -
Сонце встало до роботи
І отак гартує нас.

Ірина Вовк
2026.06.23 01:44
Розділ III: КОЛИ ДЗВОНИТЬ СОФІЯ, ЗАТИХАЄ ПАРИЖ Це було навесні 1048 року. Київ тільки-но скинув із себе зимові кайдани, коли до Золотих воріт підходила пишна кавалькада заморських гостей – французьке посольство, очолюване єпископом Роже Шалон

Володимир Бойко
2026.06.22 14:33
Не хочете стати овочем на старості – їжте овочі замолоду. Глибше лизнеш – більше куснеш. Безкорислива любов корисніша для здоров’я. Сила мистецтва не залежить од сили звуку. Не втрачайте голову – шануйте працю перукаря. Політ думки був пере

Борис Костиря
2026.06.22 13:22
Я заблукав поміж дерев зимових,
І нитка Аріадни на снігу
Згубилася, немов прадавня мова,
Забруднена у лютому гріху.
Поміж дерев зимових я шукаю
Нитки, які врятують нас усіх.
Мене ж у сутінках чекає Каїн.
А сніг летить, як первозданний сміх.

Ірина Вовк
2026.06.22 12:20
Розділ II: РУНІЧНЕ КОЛО ПІВНІЧНОЇ КРОВІ Наступного дня після того, як золоте чорнило застигло на пергаменті, туман над Києвом змінився пронизливим північним вітром. Маленька Анна сиділа в дівочих покоях своєї матері, княгині Інгігерди. Тут пахло зовсі

хома дідим
2026.06.22 07:59
розкажи мені ще
про інакші дні
де так гарно було
із тобою
дай ліричного ще
відчуття мені
без потреби
сурми і двобою

Віктор Кучерук
2026.06.22 06:41
Неймовірно голосна
І проворна дуже, -
Покотилася луна
З-за ріки по лузі.
Повернулися назад
Наспіви веселі,
Ніби чути їх не рад
Нині хтось в оселі.

Світлана Пирогова
2026.06.21 21:58
Гортензія-красуня пишно квітне,
Вражає розмаїттям кольорів.
Розкішним покривається суцвіттям.
Побачив літній легіт - і зомлів.

І звідки тут ця пані елегантна?
Таких в саду ще досі не було.
Прикраса днини, вечора, світанку.

Олена Побийголод
2026.06.21 21:48
Михайло Ісаковський (1900-1973)

Був наказ йому – на захід,
    їй також – до чужини...
Йшли на фронти комсомольці
    Громадянської війни.

Йшли у військо, розставались,

Іван Потьомкін
2026.06.21 21:00
Лежать ляхи з юдеями,
Що за гарний викуп
Сторгувалися з Максимом,
Як із скрути вийти.
Вийти вийшли,
Та не в ті ворота.
А міська голота,
Себто ті,

Ірина Вовк
2026.06.21 20:09
Вона була вихована серед білого мармуру, кольорових мозаїк Софії та шелесту пергаментів у скрипторіях сонячного Києва періоду «золотого віку» Русі ХІ століття. Донька великого князя Ярослава Мудрого, вона мала стати живою печаткою у великій грі європейськ

Борис Костиря
2026.06.21 20:08
Прозорий ліс у сутіні прозорій.
Прозорий смуток дивиться в імлу.
Прозорий спокій п'є північні зорі.
Прозорий час читає ковилу.

Прозорий простір причаївся вчасно
У згусток нерозтрачених хвилин,
Плекає мрію дивну і незгасну

Іван Потьомкін
2026.06.21 17:06
Лежать ляхи з юдеями,
Що за гарний викуп
Сторгувалися з Максимом,
Як із скрути вийти.
Вийти вийшли,
Та не в ті ворота.
А міська голота,
Себто ті,

С М
2026.06.21 16:52
Давно вже я не сходив, зі своїх ей, пагорбів
Усе, що бачив я, прискорює рух мій, домів

Прилинь, до обличчя, устами своїми
Дивися далі, о дивися глибинно

Помаранчевий і синій
Кольори моїх чуттів

Іван Веселий
2026.06.21 16:50
Вдягнувши водолаза маску,
і вибравши спіралі час,
він ринув у місцеву прощу -
на дно духмяно гаслих трас.

Минулі виходи нестерпні
туди траплялися не раз,
та вірилося, крізь ті терні

Євген Федчук
2026.06.21 16:08
Скоро наші уже будуть, мабуть Крим звільняти.
Пора звідти москалів тих усіх виганяти.
Закінчилась лафа їхня, кришка вже «Кримнашу»,
Забираються усі хай у помийну Рашу.
Я дивлюсь на те, як нині москалі воюють,
Як укріплення бездумно вони в лоб штурмую

Борис Костиря
2026.06.21 12:48
Час тече, наче плинна вода
У сипучий і ніжний пісок.
Час крадеться, неначе біда
У сплетінні геройств і пасток.

Не повернеться трепетний час,
Час кохання, дивацтв, розставань,
Що розкажуть важливе про нас,

Роман Миронов
2026.06.21 12:33
У твоїх очах небагато спокою:
Більше – суму багряного, наперстів
Зі слів на оголених пальцях –

Аж до критичного струму.

У венах моїх більше правди,
Особливо, коли вони навиворіт –

Віктор Кучерук
2026.06.21 06:58
Так учора ласували,
Що ні хліба і ні сала
В хаті кумовій не стало,
Бо вечеряли ми сито
Через добру оковиту
І здорові апетити.
21.06.26

Вячеслав Руденко
2026.06.20 17:44
…як завжди непостійністю єства
покриті часу всі червневі дні,
тече в них пустотлива каніфоль,
в кору вростають диво скрипалі,

таємний сенс від зібраних речей
несе очам рясний глибокий зміст
і квітне між граніту капріфоль,

Борис Костиря
2026.06.20 13:06
В спіралі скручується час.
Змією обернеться простір.
Який у світі водолаз
Пірне в глибини, як на прощу?

Який у світі чародій
Поверне запахи заснулі?
На сцену вийде лицедій,

Ольга Олеандра
2026.06.20 12:39
Кожен ковток – це зустріч
сутностей доторком губ
спраглим, закоханим, дружнім –
творення нових сполук,
сильних, хоча й тимчасових,
повних ваги і смаку,
що стелять у серця основу
радість криштально тривку.

Іван Веселий
2026.06.20 11:23
Вийшов я в садок фазенди
на гармидер вранці.
Розвелось у нас хвазанів -
самців горлодранців!
І чого ж це у природі
навпаки, ніж в люду?!
І в хвазановім народі -
бачу ту ж невгоду!

хома дідим
2026.06.20 09:20
залишилося лише тебе хотіти
згадуючи всяке чи важливе
ще стоїть і пил виловлює з повітря
кухоль у якім бувало пиво
часоплин жорстокий і безрадний
зорі падають ніхто їх не підніме
каніфоль свої сердечні рани
змінюється все нещадні зміни

Віктор Кучерук
2026.06.20 06:30
Навесні стара верба
Запитала в клена:
Ну, не гарна я хіба
В одязі зеленім?
Бо не видно щовесни
Всім, кому цікаво,
В гущі листя кривини
І гілок трухлявих.

Іван Потьомкін
2026.06.19 21:02
Якщо не в пекло Господь мене спровадить,
а дасть (бозна за віщо) право обирати,
як маю жити в потойбічнім світі,
не спокушуся ні на рай, змальований Кораном,
ні на таке принадне для смертних воскресіння
(на подив родині й товариству).
Ні, попрошу

Мирон Шагало
2026.06.19 20:56
За спогадом летять думки
туди, на стежку ту знайому,
туди, де стигнуть колоски
у полі, недалеко дому.

Пшеничне поле. В тихий сум
знов починає огортати.
Це поле в серці я несу,

Артур Сіренко
2026.06.19 19:13
Колись давно, коли світ ще був молодим і білі хмари називали островами в синьому морі, а не шматками алабамської вати, які хтось (можливо, чорношкірий всезнайка Джо) спересердя підкинув в гору, я познайомився зі старим дідом на ім’я Годі. На відміну від Ґ

Юрій Лазірко
2026.06.19 16:39
о серце моє...
1.
пригадую...
це море дотиків
і поцілунків
оооооооооооо
о крила мої
полон обіймів

Світлана Пирогова
2026.06.19 15:46
Навколо світ - як молитовний спів,
Де кожен подих серце хмелем поїть.
У тихім надвечір'ї між дубів
Застигло літо в золотім спокої.

Таких солодких, трепетних ночей,
Такого шовку у високих травах,
Такого блиску зоряних очей

Борис Костиря
2026.06.19 12:50
Закінчився ярмарок. Блазні спочили,
Стоять у чеканні старезних карет.
Вони спромоглися на гордий учинок
І вже декламують прадавній сонет.
Лютують кати у сваволі безчинства.
Замовк неприкаяний ніжний кларнет.

Закінчився ярмарок. Стухлі ідеї
Останні надходження: 7 дн | 30 дн | ...
Останні   коментарі: сьогодні | 7 днів





 Нові автори на сторінці:

Володимир Кириленко
2026.06.20

Боговик Владислав Боговик Владислав
2026.06.18

Іван Веселий
2026.06.15

Надія Ляшук
2026.06.14

ВАСИЛЬ КУЗІВ
2026.06.11

Неїл Лорен
2026.06.08

Володимир Журавльов
2026.06.05






• Українське словотворення

• Усі Словники

• Про віршування
• Латина (рус)
• Дослівник до Біблії (Євр.)
• Дослівник до Біблії (Гр.)
• Інші словники

Тлумачний словник Словопедія




 
 
Інша поезія


  1. Юлія Гай - [ 2010.05.12 11:48 ]
    Протиріччя
    Спека надворі.
    Душу замело
    снігом.

    2010


    Рейтинги: Народний -- (5.38) | "Майстерень" -- (5.25)
    Коментарі: (1)


  2. Сергей Пименов - [ 2010.05.12 09:37 ]
    В городе
    В городе
    вода высыхая
    всё ещё оставляет
    на поверхности автомобиля песок

    Пустыня везде


    2010


    Рейтинги: Народний -- (5.25) | "Майстерень" -- (5.25)
    Прокоментувати:


  3. Сергей Пименов - [ 2010.05.12 09:24 ]
    Возможность...
    Возможность --
    это ветка сирени
    единственной ногой
    застрявшая рано утром
    в водяной роговице стакана
    уравновесив чашу хрустального взгляда -- головой.


    2010


    Рейтинги: Народний -- (5.25) | "Майстерень" -- (5.25)
    Прокоментувати:


  4. Юрко Пантелеймон - [ 2010.05.11 16:12 ]
    Святий Вечір
    Передсвяткова тиша запанувала
    Після метушні.
    Проблеми десь далеко,
    Мабуть залишились у метушні.
    І вибори уже байдужі.
    Тепер важливі лише наші душі.
    Бо сьогодні сімейний Святий Вечір.

    6 січня 2010 року Божого


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  5. Юрко Пантелеймон - [ 2010.05.11 16:48 ]
    темна ніч
    Темна ніч закриває
    Бачення світу.
    Зоряне небо
    Нагадує про ще нездійсненні мрії.
    Примітивність набридла,
    Юридична освіта спустошує
    Й не дає відірватись,
    Не дає полетіти у небо...
    Ніжне віяння вітру,
    Щира посмішка,
    Залежна свобода - це не біль.
    Біль - це егоїзм та відчай.

    11 грудня 2010 року Божого


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  6. Юрко Пантелеймон - [ 2010.05.11 15:24 ]
    реклама
    Почуття і бізнес,
    Життя й лайно
    Вони з'єднали.
    Щастя та готівку,
    Радість й пустоту -
    Поєднали...
    Фігню усіляку торочать
    У перерві фільму, серіалу
    Та вже і в серіалі.
    Куди котиться цей світ?
    Де ж сіль землі?
    Болить живіт,
    Болить душа...
    Не радьте мені
    Нерозумні рекламісти!

    19 жовтня 2009 року Божого


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  7. Юрко Пантелеймон - [ 2010.05.11 15:10 ]
    однина
    Ти одна,
    Бо ти хотіла бути сама.
    Свобода в твоїй голові -
    Це однина.

    Ти сама сидиш і переживаєш,
    Турбуєшся про це, про те,
    Про загальне благо.
    Не парся і розслабся.
    Все гаразд.. справді.

    12 липня 2009 року Божого


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  8. Юрко Пантелеймон - [ 2010.05.11 15:05 ]
    ділом
    Чому всіх вставляє
    Коли вже все позаду?
    Дають поради,
    Коли марні вони.
    Мене тим дратують-
    Не чини так.

    Так легко носити розумні слова мені до вуха,
    Коли вони ні до чого не приведуть.
    А ти гарно говориш
    І брешеш мені..
    Ну може вже досить,
    Коли ти почервонієш від брехні?
    Годі! Закрий рота
    І наступного разу допомагай.

    19 червня 2009 року Божого


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  9. Юрко Пантелеймон - [ 2010.05.11 15:41 ]
    люди шукають
    Хтось знайшов,
    Хтось ще блукає..
    А хтось узагалі не шукає.
    Неначе ти не людина,
    Навіть не шукаєш себе
    І мети у цьому житті.
    Так, у нас є мета;
    Так, ми не одразу її знайшли.
    Ми шукали її у егоїмі,
    Владі, славі, грошах і в майні...
    Але знайшли у Бога:
    Служити Богу та людям
    І, як наслідок, бути щасливим.

    17 червня 2009 року Божого


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  10. Юрко Пантелеймон - [ 2010.05.11 13:00 ]
    літо
    Настало літо-
    Воно вже пахне...
    "Ні,-хтось каже,- це тіко тепло стало";
    "Настала свобода",- інший скаже;
    "Дівчата ходять оголоні",- інший подумає.

    Чи це ним тіко пахне?
    Чи запах означає буття?
    Таке на юрфаці не вивчають;
    Таке дається людям,
    Такого прагнуть всі підсвідомо.


    7-8 червня 2009 року Божого


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  11. Оля Оля - [ 2010.05.11 10:44 ]
    enjoy the silence.
    я, дым и пустота.
    немая красота.
    зависли.
    темно и две свечи.
    и плеер не молчит.
    теряюсь.
    не близится рассвет.
    и кофе больше нет.
    закрыто.
    я, дождь и молоко.
    мы очень далеко.
    отлично.

    2010


    Рейтинги: Народний -- (5.31) | "Майстерень" -- (0)
    Коментарі: (4)


  12. Богдан Чернець - [ 2010.05.10 21:31 ]
    може...
    може це не самотність
    а просто чекання
    на поїзд
    з мріями
    ще не померлими
    і вже не наївними
    як колись

    може стояння
    на пероні
    застеленому
    зоряним пилом

    може просто
    споглядання годинника
    що крихтами любови
    не часом
    а душею твоєю
    мандрує

    може слухання
    голосу
    що звіщає
    прибуття слів
    так довго очікуваних

    може прагнення
    зайняти
    призначене тобі місце
    з квитком в один бік

    може це не самотність
    а просто чекання
    на когось
    хто поруч мовчить
    заслуханий у самотність
    яка є
    просто
    чеканням


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.45) | "Майстерень" 5.5 (5.38)
    Коментарі: (19)


  13. Людмила Калиновська - [ 2010.05.05 22:46 ]
    Вавілонська вежа
    ****
    голосом папужки
    скрипітиму здрастуй
    чекаючи відповіді
    і погляду –

    розмови не буде –
    вавілонська вежа
    перешкода
    спілкуванню

    і будуть питання
    без відповідей
    радітемеш як дитина
    іграшці



    Рейтинги: Народний -- (5.56) | "Майстерень" -- (5.49)
    Коментарі: (2)


  14. Ярина Брилинська - [ 2010.05.04 22:27 ]
    *****
    читай її
    незнайомку що в руках тримаєш
    вдивляйся зіницями у зміст
    жадай її жіночності
    прихованої у вигині строфи
    роздягай її
    вірш за віршем
    повільно долаючи ґудзики слів
    мов перепони на пишних шатах
    відкрий для себе тіло її розуму
    глибину чуттів виміряй думками
    що птахами здіймаються
    над неприступними брамами
    райських садів
    її величності
    поезії


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.51) | "Майстерень" -- (5.4)
    Коментарі: (15)


  15. Сергій Гольдін - [ 2010.05.04 21:48 ]
    Боже Милостивий
    Боже Милостивий,
    в руці Твоїй подих наш,
    по волі Твоїй наші сподівання.
    Повстали вороги наші, Господи,
    повстали вони за облуд наш
    і неправду нашу.
    Бо хто ми є, як не злочинці
    перед очима Твоїми?
    Хіба справи наші кращі за справи
    наших пращурів?
    Хіба відреклися ми
    зненависті та братовбивства?
    Повстали вороги наші
    і не знають жалю,
    і сміються над нами,
    і зневажають нас.
    Господи, зглянься!
    Возведи нас, Отче!
    Дай нам сльози оплакати наші провини,
    гріхи наших батьків відмолити.


    Рейтинги: Народний -- (5.44) | "Майстерень" -- (5.52)
    Прокоментувати:


  16. Оля Оля - [ 2010.05.04 08:11 ]
    одиночество.
    целуй сама себя. в зеркало.
    больше некому.
    больше некуда.

    люби сама себя. прежнюю.
    больше некому.
    больше некого.

    благодари себя. сильную.
    больше некому.
    больше незачем.

    и обмани себя. откровенную.
    больше некому.
    больше неочем.

    скажи сама себе: "буду".
    больше некому.
    больше некогда.

    целуй сама себя. в зеркало.
    больше некому.
    больше некуда.

    2010


    Рейтинги: Народний -- (5.31) | "Майстерень" -- (0)
    Коментарі: (7)


  17. Наталя Скосарьова - [ 2010.05.02 14:03 ]
    Мініатюри
    Шлях до тебе —
    через червоне світло світлофора...
    Заплющую очі і йду,
    не думаючи про наслідки.

    * * *
    Нам, мабуть, винесуть
    довічний вирок, —
    невинним в"язням
    ніжних почуттів...

    * * *
    Цілую ніжно я твоє чоло:
    ти, мов дитина, ласки в мене просиш.
    Любитиму тебе усім на зло,
    усім на заздрість і усім на осуд.






    Рейтинги: Народний 5.25 (5.53) | "Майстерень" -- (5.4)
    Коментарі: (6)


  18. Володимир Тимчук - [ 2010.05.01 13:35 ]
    Яблуко і Я
    Поїдаючи яблуко з пожадливістю
    ніби впиваючись коханою жінкою
    доберешся до точки
    до її глибини
    кожне розжоване мною зерня
    це дерево
    що в добу збільшення парникових
    ефектів
    повітрям забезпечило б з десяток людей
    кожне з’їдене мною зерня
    це серцю милий спів тих птахів
    для яких дерево стає ложем
    як і для гусені що готує себе
    у жертву серенадних гаптувань у птахів
    кожне обсмоктане мною зерня
    це центнери яблук рожевобоких
    духмяних
    з яких вичавлять сік для майбутніх
    поколінь
    кожна перетерта мною кісточка
    це тисячі посмішок вабливих жінок
    які кремами на основі яблучних
    кісточок
    захищають вроду
    від ультрафіолетових променів
    через озонові дірки викликані
    парниковим ефектом
    через недозбільшення деревного покрову
    планети

    і як це увесь всесвіт умістився в мені?

    червень 2009


    Рейтинги: Народний -- (5.22) | "Майстерень" -- (5.25)
    Коментарі: (3)


  19. Олександра Труш - [ 2010.05.01 10:25 ]
    Як дитина
    Я залишила шматок серця в капкані твоєї любові,
    Я залишила тепло кохання у твоїх очах,
    Я залишила ніжний дотик, на твоїй долоні,
    Я залишила солодкий цілунок на твоїх устах.
    Я залишилась із розірваним серцем, на дві половини,
    Я залишилася без кохання, без відчуттів,
    Я спорожніла душею, а ти, як дитина,
    Вдав, що сліз не помітив і погляд убік відвів.

    (2010)


    Рейтинги: Народний -- (5.38) | "Майстерень" -- (5.33)
    Коментарі: (2)


  20. Ореста Возняк - [ 2010.04.30 22:51 ]
    ***


    Жасмин пахне
    холодом,
    байдужо розкиданий
    по сходинках дощу.
    Під листям вдаваності
    краплинами принишкла
    зустріч,
    Зустріч надто очікувана,
    щоб бути радісною.
    Просто пам’ять
    жасминного холоду –
    Це навіть не ти
    і не я…


    2001р.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.46) | "Майстерень" -- (5.25)
    Коментарі: (1)


  21. Оксана Єфіменко - [ 2010.04.28 13:41 ]
    Затемнений
    Розкажи мені про місце,
    куди потрапимо тільки окремо,
    виправдай мою тривогу
    болем, міцнішим від простору.
    Говори надривно і сильно -
    так треба,
    щоби я бачила,
    як кришталь виштовхується
    істеричними спазмами з недр,
    і трава каміння кришить.
    Говори тихіше, сильніше...

    Покажи, як підступає темрява до вікон,
    засупає на витягнуту руку.
    І не заполуджені, мов вчорашній чай,
    очі мої,
    не заглушена яв мені на перепоні
    перед тобою стануть,
    таким колись світлим і статним.
    Завіє липовим цвітом,
    притягнеться вітами до вікон,
    заскрегоче пітьма і закрутиться,
    довкола мізинця,
    вбираючи тепло у свої зіниці,
    чорно-зелені, як омел́а;
    і твій рівний голос - оберегом мені стане.
    Я чую, як сон до нас точиться у шпари -
    я б і його, власноруч витканого,
    на вогонь перевела,
    аби лице твоє бачити,
    коли пітьми закрутиться рій,
    і голови дістане -
    і хай як забере мене, а ти залишишся,
    нового витчеш по собі,
    та молитвою за мене
    підпережеш.
    Оберегом мені - голос рівний твій.


    Рейтинги: Народний -- (5.25) | "Майстерень" -- (5.25)
    Коментарі: (1)


  22. Юлія Марищук - [ 2010.04.27 22:08 ]
    Сльози ангелів
    інколи ангели плачуть від людської зневіри
    їхні сльози так довго летять нам під ноги
    що стають маленькими розпеченими сонцями
    ангели старанно поливають сонячне насіння
    воно проростає кульбабами
    з тягучими слізьми в судинах замість крові
    інколи вони повертають нам віру але завжди
    залишають на молитовно складених долонях
    слізний слід від свого стебла
    він не змивається довго-довго
    коли сльози-кульбаби повернули планеті
    всю радість і наснагу своїх
    трошки згірклих сонячних променів вони хочуть
    знову злетіти до ангелів
    від людського подиху або силкування вітру
    розправляються
    їхні безбарвні крила
    і несе їх повітря
    і ангели довго потім не плачуть

    червень, 2006


    Рейтинги: Народний -- (5.43) | "Майстерень" -- (5.33)
    Прокоментувати:


  23. Ярина Брилинська - [ 2010.04.27 16:11 ]
    ЖИТТЯ ЇЇ БУЛО СОНЯХОМ...
    життя її було соняхом
    до неба здіймалося
    сонцю пелюстки позичало
    щоби могло воно
    землю пестити
    коли променів бракуватиме
    насіння днів теребила
    вилущувала зернинки
    печаті цілунків ставила
    духом почуттів живила
    щедро словами поливаючи
    а вони
    розколисані музикою дня
    у вірші запліталися

    прокотилося сонце
    канатом обрію
    у темряві ночі втопилося
    лушпиння днів
    холодний вітер підхопив
    у пустку розвіяв
    а слова
    мокро і солоно
    потекли по її обличчю
    на самотні пальці капаючи
    віршами ненаписаними

    а життя її було соняхом...


    Рейтинги: Народний 5.67 (5.51) | "Майстерень" -- (5.4)
    Коментарі: (25)


  24. Юлія Магерівська - [ 2010.04.27 13:44 ]
    Гей, сонце!
    вовки шматують сонце
    а сонце пише мріє про любов
    (розкіш славу розуміння анжеліну джолі)
    сонце вмивається хлорованою водою
    (слізьми потом лосьйоном для обличчя)
    сонце нидіє в офісі
    (класі аудиторії шахті інтернет(і) магазині)
    сонце не танцює трайбл
    не грає на табла
    не зашибає бабла
    не вирішує траблів
    наступає на граблі
    сонце

    гей сонце
    дай відсіч вовкам
    (в пику хулігану секс хлопцю всім перцю)

    гей сонце
    життя тебе минає
    (підминає підкорює впокорює)
    життя пропливає повз тебе
    (повз мене повз нас)
    гей сонце
    ти судомо вчепилося в берег руками
    (зубами звичками)
    гей сонце
    тебе шарпає ти захлинаєшся

    гей сонце
    просто відпусти
    відпусти себе
    випростай проміння
    (плечі почуття)
    випростай
    чуєш?
    сонце...

    27.04.2010


    Рейтинги: Народний -- (5.19) | "Майстерень" -- (5.25)
    Прокоментувати:


  25. Юлія Марищук - [ 2010.04.27 11:14 ]
    Таємниця
    Знати таємниці всесвіту – ніби прожити
    Тисячу життів. Залишити одну –
    Від еліксиру молодості сп’яніти.


    Рейтинги: Народний -- (5.43) | "Майстерень" -- (5.33)
    Прокоментувати:


  26. Юлія Марищук - [ 2010.04.27 11:26 ]
    Фатум
    Жодної відповіді – наче
    Народжений в пляшці метелик.
    Як притягує слово «ніколи»!


    Рейтинги: Народний -- (5.43) | "Майстерень" -- (5.33)
    Прокоментувати:


  27. Юлія Марищук - [ 2010.04.27 11:44 ]
    Вушко
    Шкідлива звичка – чаювати
    Водночас зі ста горнят. Тільки в одному
    Вушко ще поки ціле.


    Рейтинги: Народний -- (5.43) | "Майстерень" -- (5.33)
    Прокоментувати:


  28. Юлія Марищук - [ 2010.04.27 11:10 ]
    Перетяг
    Наскрізь. Прочинені вікна і двері.
    Перетяг в кімнаті. Обережно,
    Застудиш душу свою.


    Рейтинги: Народний -- (5.43) | "Майстерень" -- (5.33)
    Прокоментувати:


  29. Юлія Марищук - [ 2010.04.27 10:21 ]
    Вишня
    З розмаїття весни
    Найдухмяніше пахне вишня -
    Спекотного літа
    Її смак буде
    Схожий на мої почуття.


    Рейтинги: Народний -- (5.43) | "Майстерень" -- (5.33)
    Прокоментувати:


  30. Юлія Марищук - [ 2010.04.27 10:45 ]
    Квіти квітня
    Фіалка і первоцвіт
    Квітнуть нарізно і одночасно:
    Їй - затінок, сонце - для нього.


    Рейтинги: Народний -- (5.43) | "Майстерень" -- (5.33)
    Прокоментувати:


  31. Юлія Марищук - [ 2010.04.27 10:55 ]
    Махаон
    Я бачила махаона.
    Духмяно цвіла алича
    І вітер весняний з мріями разом
    Зірвав із гілля
    Метелика і пелюстки.


    Рейтинги: Народний -- (5.43) | "Майстерень" -- (5.33)
    Прокоментувати:


  32. Олександр Мартинюк - [ 2010.04.26 21:44 ]
    Хочу заблукати з тобою в хмарах
    Хочу заблукати з тобою в хмарах,
    що не прагнуть стати дощем,
    прогулятися безмежжям,
    де горизонт -
    лінія дискретного туману,
    а перспектива
    не здатна досягнути крапки
    в собі...
    Нехай це Місто
    само п’є свою цикуту
    пухлими губами галасливого натовпу...
    Ми ще повернемось.
    Я волів би зробити місток
    над "прірвою для вільних людей"
    з кожного, хто претендує на ім’я
    Надлюдини,
    не будучи здатним навіть
    стати повноцінною потворою...
    Вони ідуть: позаду і назустріч,
    намагаються -
    підставити ногу,
    дихнути в обличчя,
    лизнути руку...
    Діогене! Мерщій дай мені
    свою палицю -
    буде на що опертися
    в калюжах слизьких поглядів...
    Ми вирушаємо в Нікуди,
    Завтра або Ніколи,
    щоб там придумати світ,
    заселити його мріями,
    подарувати їм Безіменність
    і Свободу...
    А на сьомий день відпочинемо,
    запросимо друзів,
    посміємося разом над химерами
    власних творінь,
    пригадаємо пісню старого Часу,
    у якій приспівом була
    дурнувата посмішка крокодила,
    що любив сперечатися з Гераклітом,
    а потім ми втечемо в темряву
    твоїх повік...
    Чуєш?
    Давай заблукаємо в дощі,
    що не має ніякого стосунку
    до Осені,
    що ніколи не стане снігом,
    що падатиме в безмежжі
    десь з-під сонця...
    Я люблю це Місто,
    поки в ньому є ти,
    така, що його не любить...
    Що це? Ранок?
    Заплющ очі.
    Ніч.
    Ранок. Ніч. Ранок. Ніч. Ранок. Ніч.
    Ой! Котра година?
    П’ять хвилин до часу,
    поки про нас згадають...

    Зануда ти, Місто!

    1997-99


    Рейтинги: Народний 5 (5.25) | "Майстерень" -- (5.25)
    Коментарі: (1)


  33. Богдан Чернець - [ 2010.04.25 20:40 ]
    світло твоє
    не бійся у світло своє увійти
    воно ж
    покликом твоїм освячене

    моя любов
    що виросла з Господньої долоні
    дорогу тобі прокладе
    вона обережна і делікатна
    як ангельський подих
    і сильна як промінь воскресіння
    що шкаралупу аду пробиває

    візьми її
    вона другом вірним
    засіватиме твої сліди
    іконами спогадів
    більших від людської пам'яті

    вона музикантом
    ноти акомпанементу
    малюватиме в літургії
    твого серця

    вона смолоскипом
    темряву гріха розбиватиме

    вона фундаментом
    міцним стоятиме
    у храмі твоєї Тайни

    не бійся
    бо
    ця любов
    з Господньої долоні
    виросла


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.45) | "Майстерень" -- (5.38)
    Коментарі: (4)


  34. Ігор Середа - [ 2010.04.25 19:00 ]
    500 days summer
    Мені кажуть, що наші життя не мають особливого сенсу,
    Вони проходять у мить, як в'януть троянди.
    Мені кажуть, що наш час спливає,
    Що на наш жаль, він із собою все забирає
    Однак, дехто мені сказав ...

    ... що ти все-таки мене любиш,
    хтось, хто мені сказав, що ти все-таки мене любиш.
    Чи можливо це? ..

    Мені кажуть, що доля жорстоко сміється над нами,
    Що вона нам не дарує нічого, але обіцяє все.
    Здається, що щастя так доступно,
    І тягнуть руку - і опиняються в дурнях
    Однак, дехто мені сказав ...

    ... що ти все-таки мене любиш,
    хтось, хто мені сказав, що ти все-таки мене любиш.
    Чи можливо це? ..

    Але хто ж, хто мені сказав, що завжди любив мене?
    Не можу згадати, це було пізно вночі,
    Я знову чую голос, але риси обличчя розпливаються,
    «Він вас любить, це секрет, не кажіть йому, що я вам це сказав»
    Бачиш, дехто мені сказав ...

    ... Що ти мене любив, мені про тебе точно сказали ...
    ... Що ти мене любив, чи можливо це? ..

    Мені кажуть, що наші життя не мають особливого сенсу,
    Вони проходять у мить, як в'януть троянди.
    Мені кажуть, що наш час спливає,
    Що на наш жаль, він із собою все забирає
    Однак, дехто мені сказав ...

    ... що ти все-таки мене любиш,
    хтось, хто мені сказав, що ти все-таки мене любиш.
    Чи можливо це? ..


    Рейтинги: Народний -- (4.75) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  35. Юрко Пантелеймон - [ 2010.04.25 00:46 ]
    модель шоу-бізнесу
    Чарівно ходиш по подіуму
    Змушуючи тримати погляд на тобі.
    Щось схоже на впевненість з тобою,
    Хоча, ні, - воно в тобі.
    Я не знаю як тебе звати,
    Але повір, я хочу тільки це знати!

    Модель шоу-бізу,
    Цей малий вірш
    Я присвячую тобі.

    19 лютого 2010 року Божого


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  36. Микола Левандівський - [ 2010.04.24 14:15 ]
    № 6
    дай, Боже, ніжності до її навчених пальців,

    дай, Боже, обтяти пуповину залежності

    від тютюну та її найніжнішого погляду;

    дай, Боже, сили любити її таку…

    гірку та солодку, нічну і вранішню

    взимку і влітку, щовесни і щоосені;

    дай, Боже, їй сили любити мене

    такого звичайного і слабкого

    немов трава, що чекає на сонце;

    дай, Боже, дочекатися на її посмішку

    в кінці довгого тунелю…

    дай, Боже, зачекати на неї

    біля райських воріт.

    2010


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.36) | "Майстерень" -- (5.25)
    Коментарі: (6)


  37. Юрко Пантелеймон - [ 2010.04.23 22:06 ]
    восьмий
    Радісне сонце на небі,
    Сумніви й страх у голові.
    Боюся я, боюсь, що мене
    Ти зупиниш.
    Боюся, що давня мрія не здійсниться.
    Боюся правди про відповідальність.

    Наплічник зібрав,
    Квиток заховав,
    Їжу купую,-
    Завтра писатиму "па-па".

    2010


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  38. Юля Цукор - [ 2010.04.22 20:46 ]
    6 ранку

    а о 6 ранку рвуться простирадла, сорочки і ілюзії
    а о 6 ранку роздираються перетинки і динаміки.
    а о 6 ранку,а о 6 ранку...
    а о 7 ранку ти йдеш безладна, чужа і замучена.
    а люди у транспорті пишуть денні графіки.
    а о 7 ранку...це ж о 7 ранку!!!
    і кроки сотень таких,як ти
    різниця, хіба шо, колір ваших очей.
    ти - такая, як вони.вони, власне, ти.
    витирають паркети, граніти й асфальти.
    у їх подушках сльози безсонних ночей.
    плачуть усі. тихо чи голосно.без винятків.
    а у всіх покинутих будинках часом горить світло.
    часом вони стають у нагоді.
    чуєш, навіть ті,що майже зруйновані!
    і твоїй душі час від часу буває доить тепло,
    часом хтось заходить перечекати негоду.
    час від часу, раз на пів року.
    а о 2 по півночі приходить єдиний і незмінний
    а о 2 по півночі цілує і латає твої рани.
    а о 2 ночі...це ж о 2 ночі!!!
    та й він не витримує, і б"є ляпас неодмінно
    і виправдовується дощем, і благає правди
    з 3 ночі до 5 ранку.
    просить пробачення і змиває твій бруд сльозами
    тільки він тебе кохає, він нехтує своїми снами.
    тільки вітер...один лиш холодний вітер.
    і заганяє тебе холодними обіймами і ліжко,
    цілує у губи,у руки й у скроні ніжно.
    а вже 6 ранку, вже знов 6 ранку...

    2010


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  39. Ярина Брилинська - [ 2010.04.22 20:48 ]
    ховаємо любов
    ховаємо любов
    далі від ока людського
    ховаємо у серці
    але забуваємо
    що серце є любові домом
    де всі двері і вікна відчинені
    де стіни співають пісню серцю
    а воно на пальчиках легко танцює
    і любові добре так

    ховаємо любов
    далі від ока людського
    ховаємо у головах
    тоді всі запитують
    чому на вулицях так багато
    розквітлих тюльпанів бродить
    очі їхні блищать як зорі Єгипту
    а вуста червоні наче схід Сонця
    і любові добре так

    ховаємо любов
    далі від ока людського
    ховаємо у словах
    закопуємо їх
    у городах власних душ
    тоді плодоносять віршами
    висушені на шпильках думки
    а мудрість всміхається ласкаво
    і любові добре так


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.51) | "Майстерень" -- (5.4)
    Коментарі: (10)


  40. Олексій Кацай - [ 2010.04.21 11:38 ]
    Гейзери Енцеладу
    В старих дзеркалах
    полів невідкритого космосу
    променяться, мерехтять та сутеніють
    айсберги часу й тріщини простору
    крізь крижані гейзери Енцеладу.

    Угору, вкрите памороззю слів, світло
    підноситься Землі карколомною гіпотезою,
    вигадкою вулканів, химерою пари.

    Тож небо, окільцьоване математикою
    смугастої думки розсудливого Сатурна,
    гримає на ці струмені
    зимовими радіохвилями.

    Але фантазії безоднями
    по осях координатних розповзаються.

    Ламають кардіограмами дахів
    обрії міст, у гейзерах вигаданих
    та й заселених заметами і хуртовинами,
    де, щоб поцілуватись з вітрами сивими,
    трохи сором‘язливо встають навшпиньки сосни і ліхтарі.

    Хай під снігом десь достигають вже райдуги,
    їх не дочекавшись, вітри закрутисто втікають
    всесвітами
    і лиш провулки їм вслід махають поворотами.

    Кожна сніжинка марить гейзером,
    хоч скафандрами пам‘ятників
    люди відокремлені від енцеладових мрій,
    де, в відлисках звуків слухаючи промені,
    хтось, лобом припавши до шибки,
    вивчає епіцентр ночі.

    Кожна сніжинка то є зореліт
    в епіцентрі… центрі…
    опівнічної цивілізації.
    Пружно б‘ють куранти:
    старт… старт… стартуємо…
    І тонка крижина шибки трощиться на друзки,
    й хтось кричить та пада
    усім своїм тілом в чорний океан таїни,
    вибухнувши планет бульбами.

    В його глибині намоклий одяг тіл зриваємо,
    аби у безвісті не потонути
    під здибленою інопланетною кригою,
    яка кристалами вростає в серце.

    Здіймаємось крізь луну небозламів
    аж до поверхні, щоб зробити сонця ковток,
    і от зірками стікає космос по шкірі,
    легені кришаться на сніг альвеол,
    подихами стають гейзери Енцеладу.

    На морозі з роту йде пара
    і твоє дихання
    втікає в моє крізь поцілунок,
    а увесь світ, місяці, сонця, будинки, пахнуть парфумами
    й місто фантазує вогником таксі…
    Чи у небі супутника штучного світлячком?



    Рейтинги: Народний -- (5.38) | "Майстерень" -- (5.38)
    Прокоментувати:


  41. Ігор Середа - [ 2010.04.20 21:57 ]
    Та одна мрія,


    Я стіна, назустріч вітру пливу себе я знайду... Ніщо не зламає, звук тепла лунає ... Серце - барабан... В голові дурман, піду покурю, за стіною знайду ту одну, сонце плаче - тіло дрижить ... запамятаю цю мить, свобода одна - вибору більше нема...Ні завжди є, що вибирати .. Мені на все це наплювати... Я стіна -- на зустріч долі біжу -- знайду ту одну ..Біжу її дожену, музика тихо мелодію свою навіває, вона то там, то тут ніхто точно не знає.. навіщо тобі всеодно наплювати ...знання - це сила,а тобі цього не знати кого збирась я догнати...


    Рейтинги: Народний -- (4.75) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  42. Катерина Каруник - [ 2010.04.20 20:33 ]
    mesmerize!
    твоє волосся мало
    всі шанси стати
    справжнім канонізатором
    у жанрі перфекцій а доти
    чи то пак до тепер
    ховає так хитро й втаємничено
    відлуння ворожінь надзеркальних
    комусь наснилася
    корова
    в подобі крокодила
    комусь
    ерекція застінних голосів
    мені вбачалася розгорнута долоня
    завершена зап’ястком
    на місці дотику
    на обідку горнятка
    відкрита долоня
    з розчепіреними фалангами
    під пасмами твого
    брунатного погляду

    колись ми намагалися вчувати
    коліщатка дощовості
    на паралельних радіохвилях
    колись ми вміли
    на будь-яке чи будь-чиє невдоволення
    відповідати посмішкою язикатою
    колись і твоє волосся
    фліртувало значно впевненіше
    довелося цю ролю
    віддати долоням
    можливо вони не настільки граційні
    але принаймні пам'ять у них краща


    Рейтинги: Народний -- (5.24) | "Майстерень" -- (5.25)
    Прокоментувати:


  43. Катерина Каруник - [ 2010.04.20 20:15 ]
    tantamount temporality
    троє одночасних чоловіків
    одночасно рефлексують
    троє різних чоловіків
    одночасно важливі
    троє флективних чоловіків
    одночасно зраджують власній формі
    троє вільних чоловіків
    одночасно потрапляють у пастку
    троє залежних чоловіків
    одночасно визнають власну залежність
    але звички не кидають
    троє закоханих чоловіків
    тимчасово мають одне тіло
    одне тимчасове тіло
    однієї тимчасової жінки


    Рейтинги: Народний -- (5.24) | "Майстерень" -- (5.25)
    Прокоментувати:


  44. Ігор Середа - [ 2010.04.20 17:59 ]
    Людина
    Суспільство первісне давно жило
    Історію й культуру свою творило
    мораль завжди існувала і буде існувати,
    тож місце між людьми, вона у всі епохи буде мати
    Дикунство, варварство, цивілізація
    Усе це про людей як певну нвцію
    Людина це така тварина, якій властиво пізнавати
    у руках своїх усе тримати
    Світ не стоїть на місці,
    людина крутиться неначе в тісті
    Від первісних форм суспільства аж до класових утворень
    в історії, це було без усіляких спотворень
    суспільство жило, розвивалось і навчалось,
    для прикладу на раси поділялось
    Усьому є і буде причина
    від неандерталця до розумної людини,
    так розвивалась та сама людина
    В епоху мезоліту починають люди по-різному триндіти
    мовою почали люди панувати, язики до скону чесати
    Людині ніколи на місці не сиділось,
    кудись мігрувати їй завжди хотілось
    Суспільство навіть і не зчулось як
    швидко деференціація мов відбулась
    Мова зявилась, слово прийшло
    Для цього люди винайшли письмо
    Писати, малювати суспільство почало
    Усе, що бачило воно виражало
    Від матріархату до патріархату община розвивалась
    Роль чоловіка усе більшою здавалась
    Неандертальці, а таке робили
    Мегалітичні споруди вони створили


    Рейтинги: Народний -- (4.75) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  45. Любов Бєляєва - [ 2010.04.20 00:55 ]
    У сні
    Собі брешу (та розумію – марно),
    що ми спимо,
    що то все нереально.
    Що я несправжня.
    І несправжній ти.
    Тому що ми спимо.
    Ми уві сні.

    Торкаючись земних повік руками,
    Я бачу сни, в яких усе насправді,
    В яких ролей не граємо зухвало,
    А живемо.
    Такий прекрасний сон!!!

    І ти щасливий був!
    Я з того так раділа,
    Бо ти сміявся.
    Ти щасливий був…
    Я сивину ховати перестала.
    І зморшок не боялася у кутиках очей.
    Трималися за руки.
    Торкалися вустами.
    Стояли на колінах на заході епох.

    І я така щаслива,
    Що Всесвіт був із нами,
    Що ти мене тримався,
    Що ти згорав думками…

    Та я прокинусь вранці…
    Піду у сіре місто
    Ногами лоскотати асфальтний бруд доріг.
    І ти мене не зможеш
    Так просто тут тримати,
    Де я жива вже ледве,
    Де я не бачу снів…

    І жити тут обридло.
    І бути тут обридло.
    Вмирати тут обридло.
    Бо то несправжній ти!!!
    Верни мій сон, коханий,
    Де ти був чистий ранок,
    Де ти був тихий легіт,
    А я була вода.
    Де я світилась росами
    Над свіжими покосами,
    Де я вмивала сонечко,
    Де я була жива.
    18.04.2010



    Рейтинги: Народний 5.25 (5) | "Майстерень" -- (5.25)
    Коментарі: (1)


  46. Юрко Пантелеймон - [ 2010.04.20 00:37 ]
    геноцид українського народу 1932-1933 років
    Кричить душа за народ мій,
    Який знищували служителі сатани.
    Але Бог зберіг його.
    Забили на право життя;
    "Знищити їх",- це була їхня ціль.
    Але ми живемо
    І житимемо доти,
    Доки Бог нам призначив.

    2009


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  47. Василь Кузан - [ 2010.04.19 17:56 ]
    Місто мого безсоння

    Володимиру Павлишину, художнику

    У місто моїх снів
    Приходять вчорашні страхи.

    Мов птахи
    Сідають радісно
    Й викльовують очі.
    Боляче
    Втрачати себе у світлі
    А світ у собі.

    Повіки,
    Якби ж ви були залізні!

    Залізе під шкіру вітер,
    Обітре повітрям холод
    І піде під воду погляд…
    Погладь мене, музо,
    Може,
    Я буду з тобою поряд
    Рядниною вкривши небо
    Під стінами сірих храмів.

    Цей танець кохання й тріо,
    І погляд з далеких францій
    На це обважніле тіло,
    Що хвилею вкриє спогад…

    Погода у нас… Негода.
    Негоже життя прожити
    Під стінами сірих храмів.

    Під хмарами стін. Неславо,
    Хоч спробуй мене родити!…

    В долоні зібравши щастя
    І пензля втопивши в лоні
    Я знову забув про сонях
    У місті мого безсоння.

    22.02.10


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.54) | "Майстерень" 5.5 (5.7)
    Коментарі: (5)


  48. Ігор Середа - [ 2010.04.18 20:57 ]
    Мій всесвіт
    Багато, що минає повз вас вам здається немов би ви стоїте на місці ваш світ завмер невпинно на місці, а життя бурно циркулює десь навколо , але тільки у вашому всесвіті повна тиша ..Рух подій давно зупинився втратив свою значущість. Та все це лише обман , тільки ви самі є якорем свого щастя ... Проблеми , недоліки ..втрати вибивають вчергове з колії... у вашій душі грає мелодія піаніно..Та ніколи ніщо не закінчується..Я пробую вчергове помиляюсь, але я не оглядаюсь назад навіщо , я просто торую свій шлях у світле майбутнє


    Рейтинги: Народний -- (4.75) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  49. Ірина Криницька - [ 2010.04.18 11:08 ]
    Дзвінок
    комбінація цифр
    як лотерейний білет
    як код замка
    зайнято…
    зайнята?
    справами, кимось
    чи сама собою?
    найнестерпніший вид гудка
    краще вже знати
    що по той бік дроту нікого нема

    2010


    Рейтинги: Народний 5.25 (0) | "Майстерень" 5.25 (0)
    Прокоментувати:


  50. Николай Блоха - [ 2010.04.18 11:19 ]
    О рождении нового Альбома.
    О рождении нового Альбома.

    Ансамбль вообщем, пол мужской,
    Мужчина, выносить ребёнка?...
    Троеточий запас, эпитетов не передаст.
    Но вот бывает иногда приходит пора,
    Работа до рвоты, выносит ребёнка,
    Мгновенье рожденья, это лишь восхищенье,
    Волнение долгий и трудный процесс,
    Для нас лишь мгновенье, оно здесь и сейчас.
    Ребёнок по слухам, это просто…
    Троеточий запас, эпитетов всех не передаст.
    Альбом иль пластинка, пол не понять,
    Он будет представлен, и мы будем решать,
    Стоит ли завтра его покупать,
    И сможет ли группа названье своё оправдать,
    Диверсию сделать, и нас всех взорвать,
    Ребёнком, маньяком, это просто…
    Троеточий запас, эпитетов не передаст.

    Группа «Диверсанты» 28.04.7518 года (2010) в АРТ Клубе «44» город Киев представляет свой новый альбом «ЭТО ПОЛНЫЙ…»


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:



  51. Сторінки: 1   ...   116   117   118   119   120   121   122   123   124   ...   130