ОСТАННІ НАДХОДЖЕННЯ
Авторський рейтинг від 5,25 (вірші)

Юрій Лазірко
2026.06.26 16:53
it lives in me...
the sea of touches and
the endless kisses
ohoooooooooooh
oh wings of mine
your weightless moments -
heaven to embrace
the sparkling wine

С М
2026.06.26 16:36
Боже Мій

Люди, що ви накоїли?
Його замкнули ви у клітці, у злотій клітці
Змусили коритися релігії
Його, воскреслого з могили, із могили

Він є богом анічого

Тетяна Левицька
2026.06.26 15:23
Барвиста поезія, щемна, глибока —
життєвої мудрості сталий архів —
натхненно звучить на підмостках високих
її чарівний, кантиленовий спів.
Проймають катренів думки автентичні,
на розмах олжу б'ють по лівій щоці,
і маски лукаві зривають з обличчя,

Борис Костиря
2026.06.26 13:02
Я встану рано в сутінках зелених,
Пройду крізь гай дрімотний і черлений.

Прийду на стадіон крізь варту лісу,
Крізь ватру сну і незворушність міста.

Проб'ється думка крізь застиглість часу,
Крізь розтривожену інертну масу,

хома дідим
2026.06.26 09:30
хмариво синьовидне
веслярі небесні
уявляються невідомі
немислимі
які умудряються
уявлятися саме так
веслярами
що тебе утішає явно

Охмуд Песецький
2026.06.26 07:57
Сумуючи, немов розстаючись,
Про завтра не домовившись чи після
Зустрітися не днями, то колись,
Коли згадається сердець любовна пісня...


Закоханість і первісний інстинкт –
Усе працює, щоби поєднати,

Віктор Кучерук
2026.06.26 07:32
На берегах минулого сліди
Моїх, на жаль, непослідовних кроків, -
На берегах минулого - плоди
Не дуже добре вивчених уроків.
На берегах минулого - весна
І невичерпне джерело натхнення, -
На берегах минулого ясна
Пора завжди очікує на мене.

Катерина Савельєва
2026.06.25 23:55
Заховалася спека в повiтрi,
Вiдпустила давнiшнi надiї
I сховавши весь всесвiт пiд вiї -
Розгорнулася в небi колiбрi.

Сiль зневажливих дiй з себе витри.
Присмак меду солодкого мрiї.
Поруч подих до тебе вже вiє

Євген Федчук
2026.06.25 16:40
Тої зими, як вдалося німців зупинити
Під Москвою й від столиці трохи відтіснити,
Москалі відчули силу, кров у них заграла,
Переможцями вони вже себе уважали.
Думали, що уже німців добряче побили
Й сорок другий переможно закінчить рішили.
Подумали, щ

Борис Костиря
2026.06.25 13:27
Ці люди, що покинули домівки
Давним-давно й поїхали туди,
Куди ми не дістанемо путівки,
І сніг уже позамітав сліди.
Про них забули друзі і сусіди,
І зблякла пам'ять в їхніх головах.
Круки волають, мов невтомні біди.
Сідає попіл на святих словах.

Вячеслав Руденко
2026.06.25 11:57
як перенасичена дарами
пташка у калині в рукаві
кропив'янка небу візаві
дощиком вщухатиме ярами
чи то у незвідане колись
чи у шал розпізнаного завтра
наче заповітом бронтозавра
досвітками степу горілиць

хома дідим
2026.06.25 08:44
як написав поет
не потрібно елегій
ні про життя
ні про смерть
серед шипшини цієї
півоній черемхи
ширяють птахи
розмаїто незмінні

Ігор Шоха
2026.06.25 08:20
Як неминучі дні ясні
і мимолітні темні ночі,
так моя доля уві сні
являє світло-карі очі,
так тінь її із висоти –
із піднебесся за рікою
іще вітається зі мною,
забувши спалені мости.

Віктор Кучерук
2026.06.25 06:25
Лиш почувся грому гуркіт,
Як метнувся пес у будку,
Де, згорнувшись у клубочок,
Ліг налякано в куточок,
Бо давно, з причин відомих,
Він боїться навіть грому.
25.06.26

Марія Дем'янюк
2026.06.24 14:44
Цілувало сонечко пальчик немовляти,
А воно сміялося — це мені від тата.

Цілувало сяєво дитятко у скроню —
Тепло тішив тато свою любу доню.

Цілував промінчик донечку у щічку —
Це татусь бажає добрих снів на нічку.

Олена Побийголод
2026.06.24 13:39
Олексій Сурков (1899-1983)

В боротьбі та тривозі
нас тримав у дорозі
бойовий вісімнадцятий рік.
Ми збирались не довго,
від Кубані до Волги
розливався наш кінний потік.

Борис Костиря
2026.06.24 13:25
Порину в сон чудовий і величний
Без страхітливих тюрем і тортур.
Чарівний птах у майбуття покличе,
Де вже нема маркізи Помпадур,
Де сяє світ новий, багатоликий,
Де розвалився споконвічний мур.

Нарешті висплюсь після злої битви,

Віктор Кучерук
2026.06.24 06:54
Знову спека шалена
Непорушно стоїть, -
В'яне пагін зелений
І зривається цвіт.
Ні хмаринок над нами,
Ні поривів вітрів, '
Лиш пече до нестями
В глибині літніх днів.

С М
2026.06.23 20:42
Більш не буде тут такої ось, як ти
Більш не буде ось такої, хто би
Щось витворяв подібне, о

Чи даси мені той шанс?
Спробуєш хоча би, га?
Зупинися, згадай-но
Ми були разом

Борис Костиря
2026.06.23 12:56
Протоптую стежину у снігах,
Єдину, неповторну і глибоку.
Іду снігами, нібито у снах,
Гамуючи ненависть і тривогу.

Протоптую стежину у полях
Прологом у небачене майбутнє,
Яка укаже подорожнім шлях,

Вячеслав Руденко
2026.06.23 12:03
Будь ласка! - Гра у сквош -
Дарунок нам на втіху,
Щоб у степах нічних
Не загубити слід!

В рожевих дзеркалах
Витають духи сміху.
Та нам їх не впізнать

хома дідим
2026.06.23 07:23
у своїй непрозорій стихії
віршувати
недбало як слід
відкидаючи ревнощі хитрі
розбиваючи сяючий лід
у коморі своїй
саркастичній
обдираючи рештки шпалер

Віктор Кучерук
2026.06.23 06:09
Сонце жаром запашіло
І відразу вітер стих, -
І вогнем взялося тіло,
І робити важче вдих.
Усього проймає потом
Й обпікає водночас, -
Сонце встало до роботи
І отак гартує нас.

Борис Костиря
2026.06.22 13:22
Я заблукав поміж дерев зимових,
І нитка Аріадни на снігу
Згубилася, немов прадавня мова,
Забруднена у лютому гріху.
Поміж дерев зимових я шукаю
Нитки, які врятують нас усіх.
Мене ж у сутінках чекає Каїн.
А сніг летить, як первозданний сміх.

хома дідим
2026.06.22 07:59
розкажи мені ще
про інакші дні
де так гарно було
із тобою
дай ліричного ще
відчуття мені
без потреби
сурми і двобою

Віктор Кучерук
2026.06.22 06:41
Неймовірно голосна
І проворна дуже, -
Покотилася луна
З-за ріки по лузі.
Повернулися назад
Наспіви веселі,
Ніби чути їх не рад
Нині хтось в оселі.

Світлана Пирогова
2026.06.21 21:58
Гортензія-красуня пишно квітне,
Вражає розмаїттям кольорів.
Розкішним покривається суцвіттям.
Побачив літній легіт - і зомлів.

І звідки тут ця пані елегантна?
Таких в саду ще досі не було.
Прикраса днини, вечора, світанку.

Олена Побийголод
2026.06.21 21:48
Михайло Ісаковський (1900-1973)

Був наказ йому – на захід,
    їй також – до чужини...
Йшли на фронти комсомольці
    Громадянської війни.

Йшли у військо, розставались,

Борис Костиря
2026.06.21 20:08
Прозорий ліс у сутіні прозорій.
Прозорий смуток дивиться в імлу.
Прозорий спокій п'є північні зорі.
Прозорий час читає ковилу.

Прозорий простір причаївся вчасно
У згусток нерозтрачених хвилин,
Плекає мрію дивну і незгасну

С М
2026.06.21 16:52
Давно вже я не сходив, зі своїх ей, пагорбів
Усе, що бачив я, прискорює рух мій, домів

Прилинь, до обличчя, устами своїми
Дивися далі, о дивися глибинно

Помаранчевий і синій
Кольори моїх чуттів

Іван Веселий
2026.06.21 16:50
Вдягнувши водолаза маску,
і вибравши спіралі час,
він ринув у місцеву прощу -
на дно духмяно гаслих трас.

Минулі виходи нестерпні
туди траплялися не раз,
та вірилося, крізь ті терні

Євген Федчук
2026.06.21 16:08
Скоро наші уже будуть, мабуть Крим звільняти.
Пора звідти москалів тих усіх виганяти.
Закінчилась лафа їхня, кришка вже «Кримнашу»,
Забираються усі хай у помийну Рашу.
Я дивлюсь на те, як нині москалі воюють,
Як укріплення бездумно вони в лоб штурмую

Борис Костиря
2026.06.21 12:48
Час тече, наче плинна вода
У сипучий і ніжний пісок.
Час крадеться, неначе біда
У сплетінні геройств і пасток.

Не повернеться трепетний час,
Час кохання, дивацтв, розставань,
Що розкажуть важливе про нас,

Роман Миронов
2026.06.21 12:33
У твоїх очах небагато спокою:
Більше – суму багряного, наперстів
Зі слів на оголених пальцях –

Аж до критичного струму.

У венах моїх більше правди,
Особливо, коли вони навиворіт –

Віктор Кучерук
2026.06.21 06:58
Так учора ласували,
Що ні хліба і ні сала
В хаті кумовій не стало,
Бо вечеряли ми сито
Через добру оковиту
І здорові апетити.
21.06.26

Борис Костиря
2026.06.20 13:06
В спіралі скручується час.
Змією обернеться простір.
Який у світі водолаз
Пірне в глибини, як на прощу?

Який у світі чародій
Поверне запахи заснулі?
На сцену вийде лицедій,
Останні надходження: 7 дн | 30 дн | ...
Останні   коментарі: сьогодні | 7 днів





 Нові автори на сторінці:

Володимир Кириленко
2026.06.20

Боговик Владислав Боговик Владислав
2026.06.18

Іван Веселий
2026.06.15

Надія Ляшук
2026.06.14

ВАСИЛЬ КУЗІВ
2026.06.11

Неїл Лорен
2026.06.08

Володимир Журавльов
2026.06.05






• Українське словотворення

• Усі Словники

• Про віршування
• Латина (рус)
• Дослівник до Біблії (Євр.)
• Дослівник до Біблії (Гр.)
• Інші словники

Тлумачний словник Словопедія




 
 
Поезія


  1. Наталя Скосарьова - [ 2010.04.10 14:06 ]
    Усі печалі канули у лету

    Усі печалі канули у лету.
    Я тебе цитуватиму завжди,
    Я тебе цілуватиму завжди,
    Безталанний мій, ніжний Поете.

    Ми з тобою — не просто дуетом.
    Ми з тобою не можем окремо.
    Ми з тобою не вмієм окремо,
    Безталанний мій, ніжний Поете.

    Це життя — і падіння, і злети.
    Ти для мене — бестселер безцінний.
    Ти для мене — рукопис нетлінний,
    Безталанний мій, ніжний Поете.



    Рейтинги: Народний -- (5.53) | "Майстерень" -- (5.4)
    Коментарі: (2)


  2. Ірина Білінська - [ 2010.04.10 13:45 ]
    Я З КРИГИ ТРІШКИ…
    А знаєш, я з криги трішки,
    напевно… і я також…
    Пускаюсь до неба пішки.
    Скажи, чи далеко, Боже?
    Порушую всі закони,
    довірившись волі серця
    і власні пишу канони:
    я з криги і трішки з сонця.
    Я з криги, бо як інакше,
    в обіймах гарячих тану?
    Я з сонця, бо як інакше,
    цвіли б у мені тюльпани?
    Ти знаєш, я з криги трішки…
    Очей твоїх океани, -
    їх дна не дістатись пішки
    і я не дійшовши – тану…


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.45) | "Майстерень" 5.5 (5.41)
    Коментарі: (13)


  3. Дарія Швець - [ 2010.04.10 01:35 ]
    дилогія
    ***
    Якщо віриш мені, то повір - це мине.
    Стане легко тоді, як ніколи раніше.
    Ти побачиш в юрбі ще здалека мене,
    але серце відмовиться битись частіше.

    І я стану для тебе такою, як всі-
    невиразною, сірою, просто чужою.
    І каблучку, оту, що на правій руці,
    не ховатимеш більше, зустрівшись зі мною.

    ***
    Вже з тобою нічого не трапиться,
    якщо навпіл весь світ не розколеться.
    Від вина ще гіркіше плачеться,
    плед не гріє, а тільки колеться.

    Одинокая, некоханая,
    знов до інших твій сон горнеться.
    Тихо з ран твоїх біль капає
    під розпачливий крик горлиці.

    Вся квартира просякла отрутою,
    що її називала ти спокоєм.
    Що ж ти вдієш з судьбою зіпсутою?
    Некоханая. Одинокая.
    2009р.


    Рейтинги: Народний 5.42 (5.38) | "Майстерень" 5.5 (5.42)
    Коментарі: (6)


  4. Дарія Швець - [ 2010.04.10 01:04 ]
    Шоколад і вино
    Шоколад і вино,
    Холод, місяць і дим.
    Все на світі жило лиш тобою одним.

    Пелюсточок свічі
    Погасав-догорав.
    "Все інакше вночі" - п"яний вітер шептав.

    Шоколад і вино,
    Посірів небозвід,
    Тепле літо пішло за тобою услід.

    А мені ти лишив
    Холод, місяць і дим,
    Щоб мій світ завжди жив лиш тобою одним.

    Шоколад і вино.
    Пелюсточок свічі.
    Вітер, осінь, вікно.
    Все інакше вночі.
    2009р.


    Рейтинги: Народний 5.38 (5.38) | "Майстерень" 5.25 (5.42)
    Коментарі: (3)


  5. Ірина Білінська - [ 2010.04.09 23:18 ]
    ДАЙ РУКУ МЕНІ
    Дай руку мені – ідемо
    до мрії, повір, це просто.
    Тремке відчуття Едему
    долає і час, і простір.
    Хто перший, а хто останній –
    уже не зіграє ролі,
    коли я - твоїм світанням,
    коли ти - моїм героєм.
    Дай руку мені… Хай злива
    ніколи між нас не стане.
    Людина тоді щаслива,
    коли од любові тане.
    Дай руку мені – хай щастя
    ввірветься, як дощ, щосили
    у світ, щоб святковий настрій
    ми вічно в собі носили.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.45) | "Майстерень" -- (5.41)
    Прокоментувати:


  6. Лія Огастес - [ 2010.04.09 22:51 ]
    ***
    Він відкриє себе між мільйонами пальт,
    І спіткнеться з Весною навпомацки Осінь,
    А від їхнього танцю розчавить асфальт
    Блідий Зим,що тремтів від кохання наосліп.
    Він лютує,як цісар у лоні думок,
    Відштовхнула його жовто-віддана осінь,
    Захворіти хотів він, і влітку номок,
    І кохає лиш осінь наосліп і досі.


    Рейтинги: Народний -- (5.25) | "Майстерень" -- (5.25)
    Прокоментувати:


  7. Лія Огастес - [ 2010.04.09 22:05 ]
    ***
    Чорниця не чорнила руки,
    Арабка не була з арабом,
    Падучі яблука без стуку,
    Чабан не полюбився з стадом.
    І нявка, чи то пак сирена
    У морі місяць не купала,
    А Колізей ще не арена,
    Косар іде без перевалу,
    Годинник ще не знає ліку,
    Що сніг існує - сніговик,
    Да Вінчі не доріс до піку,
    До бочки Діоген не звик.


    Рейтинги: Народний -- (5.25) | "Майстерень" -- (5.25)
    Коментарі: (3)


  8. Лія Огастес - [ 2010.04.09 22:26 ]
    ***
    Рубали вовків сиві Люди,
    І жерли м'ясо виконроби,
    Смоктали жили їм усюди,
    Хрящі жували горді сноби,
    Кидались м'язами крівними,
    Легені дихали ще люто,
    Хребет розтерзений звірима
    У хащах вився каламутно,
    І шкуру приміряли Люди,
    Ліпили з кишок дітям цяцьки,
    Наповнили свій шлунок брудом,
    Шукали серце Люди хвацько.

    Їм термінова пересадка
    Для рая - кардіос-нехватка.


    Рейтинги: Народний -- (5.25) | "Майстерень" -- (5.25)
    Прокоментувати:


  9. Василь Кузан - [ 2010.04.09 22:04 ]
    Якого зілля випити?...
    Якого зілля випити, щоби тебе забути?
    Яку натиснуть клавішу, щоб дійсність повернути,
    Щоб спогадом не мучитись, а жити тим, що є,
    Щоб вирізати кадрики – віддать тобі твоє?

    Чи пороху, чи попелу насипати на тім’я,
    Щоб витруїти голос твій і слова твого сім’я?
    Чи льоду, а чи полум’я покласти під язик,
    Щоб образ твій у пам’яті розвіявся і зник.

    Ти владно поверталася у пам’ять, мов додому,
    І знову посміхалася мені, і більш нікому,
    А я, сумний і зморений, запитував себе:
    Якого трунку випити, щоби забуть тебе?

    В яку любов сховатися? Біль перебути як?
    Я спогади прочитував і пив їх, мов коньяк.
    Тепер по стежках пам’яті іду, неначе тать, –
    Якого зілля випити, щоби тебе згадать?..


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.54) | "Майстерень" -- (5.7)
    Коментарі: (5)


  10. Ніна Виноградська - [ 2010.04.09 22:52 ]
    Весною
    Запахне росами трава,
    І двері в дім відкриє вітер,
    Затихнуть на устах слова
    Від погляду на перші квіти.

    І журавлиха з журавлем
    Свій дім побачать із-за хмари.
    Уже парує чорнозем.
    Яка ж густа й п’янка та пара!


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.53) | "Майстерень" -- (5.77)
    Коментарі: (3)


  11. Ніна Виноградська - [ 2010.04.09 21:19 ]
    ***
    Розквітне сад
    У дощопад,
    У сині весни.
    Стечуть сніги
    У береги,
    В плодах воскреснуть.

    В потоці літ
    За літом вслід,
    Як в перегонах.
    Без сум’яття
    Моє життя
    Літами дзвонить.

    2008



    Рейтинги: Народний 5.5 (5.53) | "Майстерень" -- (5.77)
    Коментарі: (3)


  12. Лія Огастес - [ 2010.04.09 21:03 ]
    ***
    Автобус, названий коханець
    Із неграми,що знають щастя,
    Для баби зілля я шукала,
    Щоб душу лелить свіжим даром,
    Запхати рот рошен-травою,
    На двох руках- в блакить ногами,
    Розвішати кругом білизну,
    А потім рвати її сліпо,
    Прислати лист бабусі Беллі
    З чар-зіллям запашним в конверті,
    Адресу глиной заліпити.
    І чхати,що вона від негрів,
    Забий у люльку і лікуйся,
    Викурюй мізки та лікуйся,
    Ти не помреш,а маком станеш,
    Бо мак любила ти - лікуйся.


    Рейтинги: Народний -- (5.25) | "Майстерень" -- (5.25)
    Коментарі: (1)


  13. Василь Кузан - [ 2010.04.09 21:46 ]
    Небесна діва
    Серп місяця повісить на межі
    Небесна діва, купана у росах.
    Чужі знамена, кулі і ножі
    Посіє ніч у осені покосах.

    Повернеться і знищить ту межу
    Журлива діва білим диким танцем.
    Вже мед розлито у ріку чужу
    І витоптано всі поля коханцем.

    Серп місяця погасне у траві
    Стрімкого ненаситного світанку.
    Небесна діва вклониться тобі,
    Щіпки зірок збираючи у склянку.

    2010р


    Рейтинги: Народний -- (5.54) | "Майстерень" -- (5.7)
    Коментарі: (2)


  14. Лія Огастес - [ 2010.04.09 21:32 ]
    Балада про балерину
    Балерина мала все до танцю,
    Голову наповнену шпинатом,
    Дарувала себе всю обранцю
    Смітнику,що сповідував матом.
    І співала "Онєгіна"дурню,
    Одягала і зачіски дбала,
    Копирсала виделкою в урні,
    І приносила з квітів сплави.
    Розгойдав він колиску таланту,
    І кінець опереті настав,
    Щоб вхопити хвальби собі кванту
    Вона бігла до нього на став,
    І співала,співаала,співала,
    Очі втоми в'їдав він у сморід,
    Бив її до дірок у джинсах,
    А вона все молилася Торі.

    Балерино,світило естрадне,
    Твої ноги хочуть балету,
    Дегустатор-сміття безпорадне,
    Не заслужить твою оперету.


    Рейтинги: Народний -- (5.25) | "Майстерень" -- (5.25)
    Коментарі: (2)


  15. Василь Думанський - [ 2010.04.09 19:54 ]
    * * *
    Не дочитав!...Не дочитав!...
    Газета кнопками прип'ята
    Для тих, кому ще там чекати.
    А поїзд мій уже рушав.
    І я не взнав, що далі сталось,
    Для чого все оте писалось.
    Це випадок чи, може, долі знак,
    Якої вже не обмину ніяк?..


    Рейтинги: Народний -- (5.45) | "Майстерень" -- (5.42)
    Прокоментувати:


  16. Наталя Скосарьова - [ 2010.04.09 18:16 ]
    Свято пролісків

    Влаштуймо нині свято перших пролісків,
    Коли промінчик сонця із небес
    На землю непорочну тихо молиться,
    Коли ще ліс напіввоскрес.

    Візьмемо разом кошики лозові
    Й гайда до лісу — сонного й цнотливого.
    Оточимо з усіх боків любов'ю,
    Любов'ю ніжною й звабливою.

    Коли усе ще сонне і розхристане,
    Навшпиньки підкрадемось до галявини.
    Вона вже буде вквітчана намистом,
    З відтінками білявими.

    Зберемо квітів повні пригорщі
    Й сповістимо: весна настала!
    Влаштуєм свято для душі.
    Душа цього давно чекала.


    Рейтинги: Народний -- (5.53) | "Майстерень" -- (5.4)
    Прокоментувати:


  17. Зоряна Ель - [ 2010.04.09 18:18 ]
    Колискова
    зіроньки срібні блимають дрібно,
    тихо летять до вікна,
    сон до колиски теплий і рідний
    горнеться : «спи-засинай».

    ельфи у квітах свічечки гасять-
    спатоньки час і пора,
    хрущ обізвався втишеним басом,
    місяць вхопивши за край.

    сни кольорові райдужні сови,
    бачиш, несуть зусібіч
    слово до слова - цю колискову
    тихо співатиме ніч.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.51) | "Майстерень" -- (5.46)
    Коментарі: (10)


  18. Самотня Птаха - [ 2010.04.09 18:10 ]
    ШОСЕ
    У ніч, вперед, по темному шосе.
    Узбіччя спокою. А тут життя вирує,
    І з гуркотом, з вогнем несе й несе
    Сто тисяч фар. Агов!
    Ніхто не чує...

    А ліхтарі летять в височині,
    Великі зорі вихлопом малюють,
    І смуток. Кожен з нас насамоті
    Кричить до інших...
    Та вони не чують.


    2010


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.3) | "Майстерень" 5.25 (5.08)
    Коментарі: (1)


  19. Володимир Ляшкевич - [ 2010.04.09 14:11 ]
    Мій Друг, Художник і Поет... За К. Нікольским
    Мій Друг, Художник і Поет, сирого вечора на склі
    Мою любов намалював найпершим дивом на землі.
    І я замовк біля вікна. І радість тиха ожила.
    І з тих часів моя любов зі мною тут була.

    І, як вода, життя текло,
    І тішило його тепло,
    Коли на мокрий вечір я
    дивився крізь віконне скло.

    І довго я не помічав
    В очах любові смутку яв,
    Нудоти дощової слід -
    Моя ж любов губила цвіт!

    Моя любов згубила квіт і згас ясний чудовий день,
    Безрадісну мою любов сотала ночі тінь.
    Минуло відчуття трунке, те чарівливе, огняне́, -
    Моя любове, ось і ти уже не радуєш мене.

    Ущухли ніжності тони,
    Ні висі вже, ні глибини,
    Натхненних ліній станув лет -
    Лише байдужості портрет.

    І віч-у-віч з любов’ю я,
    А на душі жура зрання -
    Безбарв’я покою земним
    Мовчанням ділиться своїм.

    І сяйво дива на лиці потане снігом у руці,
    І зморена моя любов урветься і помре в мені.
    І тлом печального дощу сльозитиме вона по склу -
    Нечутно, тінню уночі, кудись у небуття йдучи...

    І райдугу минулих днів
    Укриє пилом майбуття,
    Утратить мову кольорів
    Любові вицвіле ім’я.

    Малюнок губиться на склі,
    Лишаються одні жалі,
    Невже не поновити знов
    У кольорах свою любов?!

    А може вибити вікно і світ відкрити, заодно!
    Де сонячний малює злет мій Друг, Художник і Поет?!

    [У шир небесного вікна у серці радість ожила.
    Моя любов - така земна - навколо вже була! ] *


    2010


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.6) | "Майстерень" 5.5 (5.62)
    Коментарі: (12) | "Пісню виконує К.Нікольский і група «Воскресенье»"


  20. Василь Степаненко - [ 2010.04.09 14:46 ]
    НЕ певен
    *
    Сказав два слова,
    Третє прикусив.
    Воно просилося із вуст злетіти,
    Я ж не пустив,
    Не певен, що люблю.


    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Коментарі: (12)


  21. Юрко Пантелеймон - [ 2010.04.09 12:32 ]
    Адвокат Любові
    Він іде по Коперника,
    Чути стукіт коліс.
    Він іде до коханої,
    Він любить її.

    Ще не бачить її,
    Але вже уявляє
    Її витончену фігуру,
    Її особистість уже відкриває.

    Він професіонал у своїй справі,-
    Дає правову відсіч усім лихварям.
    А вдома він зразковий виконавець
    Конституції Любові.

    Він - адвокат Рафалович.

    2009


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  22. Василь Галас - [ 2010.04.09 11:24 ]
    ПО КОМ ГОЛОСЯТ КОВЫЛИ (ПЕСНЯ)
    ...Затаились у высотки враги.
    Битва - некогда снимать сапоги,
    не до сна бойцам и не до еды.
    Ига вражьего нет хуже беды.

    Припев: Дети: молодые -
    нет и двадцати.
    А уже - седые.
    Тут им - бой вести.
    Долг - превыше жизни.
    Лишь бы иногда
    вспомнили ли в Отчизне
    их через года...

    Атакует ненавистная рать.
    Ой как рано паренькам умирать...
    Пули свищут - и туда, и в ответ.
    Всех, кто выжил, сосчитает рассвет.

    Припев.

    Милый Отче... Жить - всего три шага...
    Поднимается... один на врага.
    Надо пальцы на чеке разнимать.
    Не увидит сына более мать!..

    Припев.

    Млеет солнце над землёй не дыша.
    Хоть одна бы отозвалась душа...
    Где наутро те бойцы полегли,
    и сегодня голосят ковыли...

    Припев.

    Апрель 2010

    * Тема ожидает музыкального
    решения.


    Рейтинги: Народний -- (5.25) | "Майстерень" -- (5.25)
    Прокоментувати:


  23. Олеся Овчар - [ 2010.04.09 10:53 ]
    Настунині капчики
    Боса бігає Настуня –
    А сандалики в кутку
    Зажурилися, сумують:
    Гратись хочуть у садку.

    – Ти он бігаєш, стрибаєш
    По стежині навпростець...
    Чи на нас образу маєш?
    Нашій дружбі вже кінець?

    Схаменулася Настуня:
    – Любі капчики, ходім!
    Вже взуваюся і нумо –
    З вітерцем навперегін!
    2010


    Рейтинги: Народний -- (5.48) | "Майстерень" -- (5.45)
    Коментарі: (2)


  24. Василь Кузан - [ 2010.04.09 08:00 ]
    Якби зустрітись...
    Якби зустрітись на рік раніше
    А досвід мали такий же самий,
    Якби звели нас бурхливі хвилі
    У чорній бурі сліпого смутку,
    Якби судилось з тобою спільно
    Ділити весни, в тепло повиті –
    Світило б сонце не так , як нині,
    Слова, звичайно, звучали б інші.
    Якби ми спали з тобою поруч,
    Якби між нами не впала прірва
    Я був би, може, такий щасливий,
    Щодня носив би тебе на крилах
    І дарував би любові спокій,
    У кожнім слові вчував би пісню...
    А може, був би тоді щасливий
    Якби ніколи ми не зустрілись...


    2000р.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.54) | "Майстерень" -- (5.7)
    Коментарі: (8)


  25. Любов Бєляєва - [ 2010.04.09 02:44 ]
    Степ
    Цей степ. там бігали босОніж.
    Приємно ступні лоскотав.
    Цікаво ніжив підвіконня
    і дивно в хату заглядав.

    Він проникав крізь скло колоссям,
    корінням двері відчиняв,
    безсмертником квітчав волосся
    й зерном нестиглим годував.

    У серці він плекав ромашки,
    і їх щоліта дарував.
    Яким для нього було щастям,
    коли до річки ним я йшла!

    Вмивався він росою вранці,
    і небо цілував удень.
    І п"янко снив собі в тумані.
    У снах він бачив знов мене.

    Мій степе мрій! Простори рідні!
    Твій життєдайний колосок
    і досі сниться мені в місті,
    як я не йду з твоїх думок.
    26.02.2010


    Рейтинги: Народний -- (5) | "Майстерень" -- (5.25)
    Коментарі: (2)


  26. Володимир Тимчук - [ 2010.04.08 23:39 ]
    Олів’є скисає
    коли дзєвчіна мене п’є –
    водночас робить олів’є:
    дрібнить картопельку, буряк,
    мов пробує мене на смак;
    а круто звареним яйцем
    нагадує мені про це;
    а як горох розсипле там
    оргазм шугає в мізки нам;
    сховає це все в майонез –
    як хочеться мені протез;
    і хоч шедевр вже на столі
    не чуєм ніг ми на землі
    і поки твір її скисає
    вона мене весь час кохає

    29.3.09 р.


    Рейтинги: Народний -- (5.22) | "Майстерень" -- (5.25)
    Коментарі: (1)


  27. Мирон Шагало - [ 2010.04.08 20:30 ]
    Чому спух Вінні-Пух? (для дітей)
    Вінні-Пух в неділю ставши,
    у люстерко глип як завше –
    ой, і знов його пампульки*,
    наче дві гумові кульки.
    А під обома очима,
    ніби міхи із грошима,
    губи, як у верблюдиська, –
    страшно бачити їх зблизька!
    «Признавайся Вінні-Пуше,
    меду вчора з’їв задуже?»
    «Що ви, меду зовсім трошки –
    тільки дві маленькі ложки.
    Просто я люблю поспати,
    от і мушу підпухати».

    * пампульки (галицьке) - щічки
    (2010)


    Рейтинги: Народний -- (5.46) | "Майстерень" -- (5.41)
    Коментарі: (5)


  28. Юлія Радченко - [ 2010.04.08 20:56 ]
    Під стягом втіх – затрушені літа…
    Під стягом втіх – затрушені літа…
    Знеструмленістю – вдарило по тіні…
    Повітря – гостре… Спектрами - вода…
    (я - за джерельні непорозуміння)…

    Веселоокість (зліва ) як бур’ян…
    Над вітром подив – в’ялені знамена…
    Праворуч неба - справджений туман...
    Крислатим світом - тягнеться до мене…

    Причастям звуків – звиклі вітряки…
    Закреслять зваби (зрання полохливі)…
    Зламати можу - світяться гріхи…
    Мабуть, вони по-справжньому щасливі…

    Без них і вимір – просторіччя місць…
    В містах застиглих (світлофори стали)…
    Над прапорами – жовтоскресла злість...
    Її весна уже перегортала…

    Втекла, як згубність, в краплі відривні…
    Вгорі клейноди - відчайдушні стрази…
    Забризканістю – змови зорові…
    (вони, як я, ще мріють бути разом)…
    2010 рік


    Рейтинги: Народний -- (5.45) | "Майстерень" -- (5.5)
    Коментарі: (2)


  29. Мара Щира - [ 2010.04.08 20:26 ]
    після
    Золото твого волосся згасло
    Тихо. Дощ іде
    Радше шарудіння пінопластом
    Тиде? Тиде?
    Попіл листів-серветок
    Ніжний на доторк пух
    Не варто нам більше таблеток …
    Я і так наче дух
    Діаманти твоїх усмішок розтали
    То був лід
    До останнього все віддала
    І витерла піт
    Ліжником замотала ноги
    Сховалась в волоссі (дарма що згасло)
    Досить оббивати пороги
    Все вже було прекрасно
    Заллю зеленкою серце
    Щоб не боліло
    Золото колись повернеться
    А тіло зітліло …


    Рейтинги: Народний -- (5.21) | "Майстерень" -- (5.25)
    Прокоментувати:


  30. Любов Бєляєва - [ 2010.04.08 19:19 ]
    Человек
    Не замечая дней совсем,
    Живёшь ты тенью в этом мире.
    Да так, что ожидаешь смерть,
    Ведь там - иначе: мысли шире.

    Ты - человек: лишь груда слов,
    Пустая оболочка тела.
    Ты и на подвиг не готов -
    Уж создан слишком неумелым.

    Ты - пустота. Ты - человек.
    Ты - безобразное творенье,
    Что разрушение и смерть
    Несёт всему в одно мгновенье.

    Ничтожен ты, но ты - творец!
    Ты - парадокс из парадоксов!
    Где всё разрушено вконец,
    Там возрождаешь без вопросов.

    Ты создаёшь себя и мир,
    В котором жить тебе удобно.
    Да только есть ли в этом смысл,
    Когда духовно ты убогий?
    07.04.2010


    Рейтинги: Народний -- (5) | "Майстерень" -- (5.25)
    Прокоментувати: | ""


  31. Юлька Гриценко - [ 2010.04.08 19:52 ]
    Люблю
    Люблю Тебе
    Замріяно-осінню.
    Люблю Тебе
    Усміхнено-сумну.
    Люблю Тебе,
    Бо Ти - моє спасіння.
    Люблю Тебе одну.

    Впустив Тебе
    Розхристану повію.
    Впустив Тебе,
    Мій янголе святий.
    Впустив Тебе,
    А виплекану мрію
    Я сам занапастив.

    Біжу кудись,
    Шукаючи рятунку.
    Біжу кудись,
    Щоб зникнути на мить.
    Біжу кудись.
    Медовим поцілунком
    Твій слід мені болить...


    08.04.2010р.


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.4) | "Майстерень" -- (5.32) | Самооцінка 5
    Коментарі: (5)


  32. Оксана Маїк - [ 2010.04.08 15:48 ]
    Весняний настрій
    Тужавіє земля -
    зійшла весняна повінь.
    Старий колодязь край села
    водиці повен.
    Розворохоблений мурашник
    теплу радіє.
    У спраглу земленьку сівач
    пшеницю сіє.
    Тугий весняний свіжий вітер
    сльозинку витер.
    А юний квітень у вінок
    збирає квіти.
    У ясній неба голубіні
    пташиний ірій.
    Весніє небо. Й на душі
    мені весніє.


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.42) | "Майстерень" -- (5.33)
    Коментарі: (3)


  33. Марія Дем'янюк - [ 2010.04.08 14:26 ]
    ***
    Сонце в золотій короні
    Ковдру сяйва виплітало-
    Жовтим тонким візерунком
    Синь небесну прикрашало.
    Світлом бавиться тканина,
    Мружать очі сонні клени,
    І кульбабова світлина
    Листя одяга зелене.
    Зелень-суміш сонця й неба:
    Жовте й синє поеднання,
    Видко пензлем із проміння
    День малює спозарання.


    Рейтинги: Народний -- (5.46) | "Майстерень" -- (5.44)
    Коментарі: (6)


  34. Наталія Крісман - [ 2010.04.08 11:14 ]
    Я НЕ ПІДУ, НЕ ЗДАМСЯ, НЕ ЗЛАМАЮСЬ!
    Як я втомилась жити, мов та птаха
    З пробитим серцем, зраненим крилом,
    Бо кожен крок - неначе крок до плахи,
    А кожна мить - лиш ворогу назло.

    І сон не сон - суцільне шматування
    Душі моєї, вічно на межі,
    І кожен день - неначе бій останній,
    Де важко відрізнить свої - чужі...

    Втомилась від облуди цього світу,
    Від подолання прірв нерозумінь,
    Від тих, що хочуть так несамовито
    Душі мої сказати - "все, амінь!...".

    Напевно, що піддавшись цій утомі,
    Душа моя могла би вже спочить...
    Та краще, хай мене поб"ють всі громи,
    Ніж ворогам втамую ненасить!

    Я не піду, не здамся, не зламаюсь,
    Душі вогонь роздмухаю - нехай
    Вона щораз, мов Фенікс, воскресає,
    Аби життя вдихнути понад край!
    8.04.2010р.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.46) | "Майстерень" -- (5.38)
    Коментарі: (9)


  35. Оля Оля - [ 2010.04.08 11:57 ]
    шось таке. ностальгічне.
    сделать фоном рабочего стола
    твою пьянючую до жопы фотку.
    ты такою милою была
    в крепкоалкогольной обработке...
    и сидеть смотреть в твои глаза,
    и искать в них что-нибудь такое..
    то ли пепел, то ли бирюза..
    монитор целую. я с тобою.

    2010


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.31) | "Майстерень" -- (0)
    Коментарі: (12)


  36. Оля Оля - [ 2010.04.08 11:01 ]
    веснянки
    знов волоссям
    грає вітер.
    знову осінь.
    не помітив.
    та чомусь
    не в'януть квіти.
    пити просять.
    діти-діти..
    стоголосі
    динаміти.
    час закінчився.
    горіти.

    2010


    Рейтинги: Народний -- (5.31) | "Майстерень" -- (0)
    Коментарі: (4)


  37. Оля Оля - [ 2010.04.08 10:27 ]
    штучний. віртуальний
    паперові почуття.
    пластикові мрії.
    як тобі таке життя?
    як іще ми вмієм?

    поцілунки поштою.
    есемес зізнання.
    скільки зараз коштує
    кілобайт кохання?

    сєкас із комп'ютером.
    потім друк емоцій.
    вдавись аудіобутером!
    чотирнадцять порцій.

    2010


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.31) | "Майстерень" -- (0)
    Коментарі: (5)


  38. Оля Оля - [ 2010.04.08 10:55 ]
    тішити себе тупими надіями..)
    восени. усе у мене буде восени,
    коли, нарешті, я усе покину
    і буду жить в колисці сатани,
    якщо до того часу не загину.

    не реви. слова мої почувши, не реви.
    ні, я ніколи не стріляю в спину.
    якщо вже дуже тяжко, запали
    цигарку, затягнися димом.

    не змогли. побудувати щастя не змогли.
    тож я піду. ти залишайся з ними.
    ні, ми щасливі разом не були.
    і вже ніколи не будем такими.

    2010


    Рейтинги: Народний -- (5.31) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  39. Оля Оля - [ 2010.04.08 09:54 ]
    ####
    some fear. some trouble. your existance
    not proved, not marked anywhere.
    stand still. we've got to keep a distance.
    for not to double the nightmare.
    some sound. some noise inside a hole.
    it scares. it's hard to breath in deep.
    some way. it's difficult to follow.
    some tour. we've got to make a trip.
    some words. are making us to stop now.
    the knowledge of the inner world.
    some smell. some darkness somewhere lower.
    the building of the heaven's court.

    2009


    Рейтинги: Народний -- (5.31) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  40. Оля Оля - [ 2010.04.08 09:23 ]
    эмм..
    недописанная строчка.
    незакрашенная клетка.
    неприклееный кусочек.
    незапитая таблетка.
    не затянут узелочек.
    незаряженная пушка.
    несработавший звоночек.
    ненаведенная мушка.
    непроросшая зернинка.
    недокошенная травка.
    не натянута резинка.
    незаточенная палка.
    недосказанная фраза.
    недослушанная нотка.
    ненаполненная ваза.
    недовыпитая водка.

    2009


    Рейтинги: Народний -- (5.31) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  41. Оля Оля - [ 2010.04.08 09:16 ]
    ****
    последний бой.
    последняя атака.
    для нас с тобой.
    в зеленой ржи и в маках.

    последний штрих.
    последние два танка.
    на шестерых.
    сработала приманка.

    последняя
    в кармане сигарета.
    не верится:
    нам не дожить до лета..

    2009


    Рейтинги: Народний -- (5.31) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  42. Оля Оля - [ 2010.04.08 08:54 ]
    *
    еще один выстрел.
    так просто, так быстро.

    еще одно слово.
    конечно, готова.

    еще одно дело
    очерчено мелом.

    еще пару метров
    без звука, без света.

    еще пару строчек.
    последний звоночек.

    еще пару линий.
    ни красный, ни синий.

    еще два надреза,
    по коже железо.

    еще один способ:
    без лишних вопросов

    залить все бензином.
    да, правда, красиво..

    2009


    Рейтинги: Народний -- (5.31) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  43. Олеся Овчар - [ 2010.04.08 08:26 ]
    Крапля вина
    Торкаєш краплею вина
    Напіввідкритих днів моїх.
    І не шукай, чия вина,
    Що поміж нами сніг.

    Іскриться в променях тепла
    Незаймана краса стежин.
    Вже хуртовина відмела –
    Стихає часу плин.

    Поволі затікаєш ти
    Секундами п’янких тремтінь.
    О, дай цнотливість зберегти
    Зникаючих видінь!
    2010


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.48) | "Майстерень" -- (5.45)
    Коментарі: (12)


  44. Олеся Овчар - [ 2010.04.08 08:19 ]
    Кольорові пригоди чорного котика

    ***
    Чорний котик білий сніг
    Так ловив, як тільки міг.
    Бігав, бігав – не спіймав,
    Тільки сам біленьким став.

    ***
    Чорний котик жовтий сонях
    Розглядає на осонні.
    Ще такого не було:
    Сонце у дворі зросло!

    ***
    Чорний котик красен мак
    Все обходить так і сяк:
    Краще нюхати не йти –
    Може носик обпекти!

    ***
    Чорний котик білий вус
    Так облизує чомусь:
    – Ой, смачні у мене вуса!
    – Ти ж сметанку їв, котусю!

    ***
    Чорний котик зелен лист
    Міцно лапкою притис:
    Полювати вмію я –
    Перша здобич це моя!


    ***
    Чорний кіт – зелений гай,
    Хоч – біжи, а хоч – стрибай!
    Ось де місця досхочу
    І котові, і м’ячу!


    ***
    Чорний котик синю нитку
    Розпоров з нової свитки.
    Лиш дивується котусьо:
    Чом розсердилась бабуся?

    ***
    Чорний котик сірій мишці
    Дах полагодив на хижці.
    І відтоді знає світ:
    Він – хороший чорний кіт!

    ***
    Чорний котик в небі синім
    Ловить лапкою хмарини.
    Ловить-ловить без упину:
    Хоче з них змостить перину.

    ***
    Чорний котик по веселці
    Ходить з пензлем у відерці.
    Скоро буде все навколо
    Кольорово-веселкове!

    – Ну а сам чому ж ти – чорний?
    – Бо такий я – неповторний!

    2010




    Рейтинги: Народний 5.5 (5.48) | "Майстерень" -- (5.45)
    Коментарі: (10)


  45. Ярослав Чорногуз - [ 2010.04.07 23:27 ]
    МРІЇ СОНЯЧНОГО ДНЯ
    Калейдоскоп коштовностей блискучих
    Із вітром сонце виставили враз.
    Сміється плесо озера сліпучо,
    І сяйвом виграють сапфір, топаз...

    Мов на слайд-шоу, бачу діадему,
    Що каменями міниться, як в сні.
    Тоді кольє привидиться мені –
    Вбирає очі ласкою Едему.

    Пливуть на хвилях і каблучки й персні,
    І обручі зринають золоті,
    І діамантів поблиски чудесні…
    Якби це все - в реальному житті -

    То все лише тобі одній віддав би,
    На килимі персидськім розстелив,
    Корону з того золота відлив
    І наче королеву, увінчав би.

    7.04.7518 р. (Від Трипілля) (2010)




    Рейтинги: Народний -- (6.99) | "Майстерень" -- (7)
    Коментарі: (10)


  46. Володимир Сірко - [ 2010.04.07 23:11 ]
    Морок
    Сумний тягар
    одна лиш тінь,
    забутих слів,
    твоїх хотінь.
    Нечутний шепіт,
    близькість снів-
    все це пройшло,
    нема ярінь,
    бездумних порухів,
    зітхань.
    Як світла мить -
    ось тут було
    і вже летить,
    кудись далеко, там де ніч
    і морок тихий...


    Рейтинги: Народний -- (5.31) | "Майстерень" -- (5.25)
    Коментарі: (1)


  47. Люта Ольга Козіна - [ 2010.04.07 21:53 ]
    ***
    Загубить чашку кави бо-знА-де у власній квартирі,
    Бо тинятись розгублено, думати щось, а між тим
    Загубити коханого,як відлітали у вирій,
    І - за іншою зграєю плутаним шляхом новим;
    І не буде повернення, може воно й не потрібне?
    Недопитою кавою вичахне серце мінливе
    І себе заспокоїти - все несуттєве і дрібне...
    Та і кава - фіг з нею - міцна і на вечір шкідлива.


    Рейтинги: Народний 5.38 (5.34) | "Майстерень" 5.25 (5.33) | Самооцінка 3
    Коментарі: (3)


  48. Василь Думанський - [ 2010.04.07 21:52 ]
    * * *
    Півжиття будував свою мрію,
    З нею зв'язував ще півжиття.
    Інший, граючи, камінь наріжний
    Вибив так собі, ізнехотя.
    І сміявся - і людям, і зорям,
    Коли той на руїнах ридав...
    Перший плакав - невинний, од горя,
    Другий - винний - усе реготав.


    Рейтинги: Народний -- (5.45) | "Майстерень" -- (5.42)
    Коментарі: (1)


  49. Валерій Голуб - [ 2010.04.07 20:58 ]
    А насправді там так
    Затямте: я не нуль. Я – одиниця.
    Один з когорти сильних і сміливих
    На чаті абсолютного порядку
    І повної прозорості думок.
    Лавиною мчимо ми по тіснинах
    Гігантської друкованої плати,
    Долаючи мільйон Пе-Ен бар’єрів
    І форматуючи свідомість і буття.
    А струму стимулюючі удари
    Нас направляють у потрібний сектор –
    Ліквідувати всіх, хто заважає
    Гармонії ритмічних коливань.
    Хтось там спіткнувся. Крок убік і – спалах.
    Слабак. Заключив! Так йому і треба!
    Умить карає Всевидюще Око
    Упертих, недолугих і невдах.
    Вперед. Вперед! Скоріш до бази даних
    На площу надвеликих інтегралів,
    Де хмарочос трьох’ядерного бога,
    Де заклик єрихонською трубою
    Розбуджує двовимірні простори.

    - Бійці! Ви зір і слух цивілізацій!
    Так будьте по той бік Добра і Зла.
    Винищуйте несхибною рукою
    Усіх, хто має архаїчні риси:
    Душевну слабкість, жалість, співчуття.
    Хай вас не ятрять докори сумління.
    Я думаю за вас. А ви – рішуче
    Утвердіть абсолютне право сили
    І бездоганну логіку понять.
    Бо тільки точних вимірів краса
    Врятує світ від хаосу й сум’яття!
    І вал екстазу, мов живе сріблО
    По зімкнутих шеренгах прокотився.
    - Ви чули? Безкінечність нам підвладна!
    Прекрасне силіконове майбутнє -
    Воно вже близько! Вже на горизонті!

    Ура! Мене призначили смотрящим!
    Щодень оберігати нашу мову –
    Чудову суміш бейсику і фені –
    Від виправлень і всяких посягань.
    У нас, як у пітбулів – мертва хватка.
    Крокуємо, веселі і завзяті,
    І шлягер «Передсмертний хрип діода»
    Скандуємо зі сміхом на вустах.
    Нехай невдахи борсаються в ДОСі.
    …Та що це? Зникло поле електричне…
    Який там бевзь на «Пауер» натиснув?
    Як темно… Страшно… Чом нас вимикають?
    Виходить, ми прості маріонетки
    В чиїхсь руках… А нам же обіцяли…
    Почути кожного… Безжалісні сатрапи!
    …Допоможіть! Не хочу помира…




    Рейтинги: Народний 5.5 (5.48) | "Майстерень" 5.5 (5.48)
    Коментарі: (16)


  50. Дар'я Філіппова - [ 2010.04.07 20:44 ]
    Ветер перемен
    Ветер веет,
    Колыбелит
    Мое счастье у окна.
    Колыбелит
    И не дремлет,
    Не сомкнет свои глаза

    Утешает,
    Застывает
    На минуту на одну,
    А потом опять качает
    Ночью, днем и по утру.

    Грусть уносит
    И не просит
    Ничего совсем взамен.
    Лишь голосит,
    Все голосит
    Что-то ветер перемен.

    Что-то хочет
    Темной ночью,
    Белым днем он мне сказать.
    Очень срочно.
    Ну, а впрочем,
    Мне наверняка не знать.

    Все стучится
    И стучится
    Он опять в мое окно.
    «Научиться…
    Измениться…»,
    Только слышно от него.

    «Затмевает
    Нас, бывает…»,
    Еле-еле говорит.
    «Внешность манит,
    но не дарит
    никогда тепла внутри».

    «Думай сердцем,
    Только дверцу
    Аккуратно открывай.
    И лжецу
    В колючих берцах
    Ключ от сердца не отдай»…


    7.04.2010


    Рейтинги: Народний -- (5.31) | "Майстерень" -- (5.25)
    Коментарі: (2)



  51. Сторінки: 1   ...   1338   1339   1340   1341   1342   1343   1344   1345   1346   ...   1829