ОСТАННІ НАДХОДЖЕННЯ
Авторський рейтинг від 5,25 (вірші)

Катерина Савельєва
2026.06.25 23:55
Заховалася спека в повiтрi,
Вiдпустила давнiшнi надiї
I сховавши весь всесвiт пiд вiї -
Розгорнулася в небi колiбрi.

Сiль зневажливих дiй з себе витри.
Присмак меду солодкого мрiї.
Поруч подих до тебе вже вiє

Євген Федчук
2026.06.25 16:40
Тої зими, як вдалося німців зупинити
Під Москвою й від столиці трохи відтіснити,
Москалі відчули силу, кров у них заграла,
Переможцями вони вже себе уважали.
Думали, що уже німців добряче побили
Й сорок другий переможно закінчить рішили.
Подумали, щ

Володимир Ляшкевич
2026.06.25 15:13
З циклу "Від минулого до майбутнього", ново-ведичний реалізм Вступ Це п'ята книга з цілісного циклу художніх авторських романів, написаних в стилі ведичного ново-реалізму. В ній розповідається про подальші здобутки головних героїв, що знайшли сво

Борис Костиря
2026.06.25 13:27
Ці люди, що покинули домівки
Давним-давно й поїхали туди,
Куди ми не дістанемо путівки,
І сніг уже позамітав сліди.
Про них забули друзі і сусіди,
І зблякла пам'ять в їхніх головах.
Волають круки, мов невтомні біди.
Сідає попіл на святих словах.

Вячеслав Руденко
2026.06.25 11:57
як перенасичена дарами
пташка у калині в рукаві
кропив'янка небу візаві
дощиком вщухатиме ярами
чи то у незвідане колись
чи у шал розпізнаного завтра
наче заповітом бронтозавра
досвітками степу горілиць

хома дідим
2026.06.25 08:44
як написав поет
не потрібно елегій
ні про життя
ні про смерть
серед шипшини цієї
півоній черемхи
ширяють птахи
розмаїто незмінні

Ігор Шоха
2026.06.25 08:20
Як неминучі дні ясні
і мимолітні темні ночі,
так моя доля уві сні
являє світло-карі очі,
так тінь її із висоти –
із піднебесся за рікою
іще вітається зі мною,
забувши спалені мости.

Ірина Вовк
2026.06.25 06:28
Розділ ІV. ВЕСІЛЬНИЙ ВІВТАР ТА ЗОЛОТА КЛЯТВА Травневий день у Реймсі 1051 року дихав грозою. Свинцеві хмари чіплялися за гострі шпилі величного собору, а повітря було таким густим, що здавалося, ніби його можна різати мечем. Французька знать та єписко

Віктор Кучерук
2026.06.25 06:25
Лиш почувся грому гуркіт,
Як метнувся пес у будку,
Де, згорнувшись у клубочок,
Ліг налякано в куточок,
Бо давно, з причин відомих,
Він боїться навіть грому.
25.06.26

Марія Дем'янюк
2026.06.24 14:44
Цілувало сонечко пальчик немовляти,
А воно сміялося — це мені від тата.

Цілувало сяєво дитятко у скроню —
Тепло тішив тато свою любу доню.

Цілував промінчик донечку у щічку —
Це татусь бажає добрих снів на нічку.

Олена Побийголод
2026.06.24 13:39
Олексій Сурков (1899-1983)

В боротьбі та тривозі
нас тримав у дорозі
бойовий вісімнадцятий рік.
Ми збирались не довго,
від Кубані до Волги
розливався наш кінний потік.

Борис Костиря
2026.06.24 13:25
Порину в сон чудовий і величний
Без страхітливих тюрем і тортур.
Чарівний птах у майбуття покличе,
Де вже нема маркізи Помпадур,
Де сяє світ новий, багатоликий,
Де розвалився споконвічний мур.

Нарешті висплюсь після злої битви,

Ірина Вовк
2026.06.24 11:13
Розділ ІV. ПЕРША ЗУСТРІЧ: ЗІТКНЕННЯ ДВОХ СВІТІВ «Травень розсипав цвіт над Реймсом, кам’яні химери застигли у німому подиві. Вона йде по кубах холодного каміння, двадцятирічна весна у вишитих шатах. Поруч – король, сивий від битв і років, дивиться

хома дідим
2026.06.24 08:11
consider death
співає майкел стайп
consider death
з динаміків у супермаркеті
на пенсіонерів
на поліціянтів
на матусь із дитями
на візки для гавчиків

Віктор Кучерук
2026.06.24 06:54
Знову спека шалена
Непорушно стоїть, -
В'яне пагін зелений
І зривається цвіт.
Ні хмаринок над нами,
Ні поривів вітрів, '
Лиш пече до нестями
В глибині літніх днів.

С М
2026.06.23 20:42
Більш не буде тут такої ось, як ти
Більш не буде ось такої, хто би
Щось витворяв подібне, о

Чи даси мені той шанс?
Спробуєш хоча би, га?
Зупинися, згадай-но
Ми були разом

Охмуд Песецький
2026.06.23 18:31
Охайна дівчина і при скромному макіяжі викликала потаємний інтерес і швидку згоду на послуги. Чому приваблюють саме такі, якщо мені потрібна робітниця лише для прибирання, для мегамаркетів і як водійка мого майбутнього авто? Про ескортні виходи того дня

Володимир Бойко
2026.06.23 17:18
Історія сповнена історичних парадоксів і парадоксальних істориків. Були царі, були і блазні, але щоби цар і блазень у одній особі? Що більше є нагарбаних територій, то більше їх бракує для повного щастя. Можна і концтабір у країні створити, а мож

Борис Костиря
2026.06.23 12:56
Протоптую стежину у снігах,
Єдину, неповторну і глибоку.
Іду снігами, нібито у снах,
Гамуючи ненависть і тривогу.

Протоптую стежину у полях
Прологом у небачене майбутнє,
Яка укаже подорожнім шлях,

Вячеслав Руденко
2026.06.23 12:03
Будь ласка! - Гра у сквош -
Дарунок нам на втіху,
Щоб у степах нічних
Не загубити слід!

В рожевих дзеркалах
Витають духи сміху.
Та нам їх не впізнать

хома дідим
2026.06.23 07:23
у своїй непрозорій стихії
віршувати
недбало як слід
відкидаючи ревнощі хитрі
розбиваючи сяючий лід
у коморі своїй
саркастичній
обдираючи рештки шпалер

Віктор Кучерук
2026.06.23 06:09
Сонце жаром запашіло
І відразу вітер стих, -
І вогнем взялося тіло,
І робити важче вдих.
Усього проймає потом
Й обпікає водночас, -
Сонце встало до роботи
І отак гартує нас.

Ірина Вовк
2026.06.23 01:44
Розділ III: КОЛИ ДЗВОНИТЬ СОФІЯ, ЗАТИХАЄ ПАРИЖ Це було навесні 1048 року. Київ тільки-но скинув із себе зимові кайдани, коли до Золотих воріт підходила пишна кавалькада заморських гостей – французьке посольство, очолюване єпископом Роже Шалон

Володимир Бойко
2026.06.22 14:33
Не хочете стати овочем на старості – їжте овочі замолоду. Глибше лизнеш – більше куснеш. Безкорислива любов корисніша для здоров’я. Сила мистецтва не залежить од сили звуку. Не втрачайте голову – шануйте працю перукаря. Політ думки був пере

Борис Костиря
2026.06.22 13:22
Я заблукав поміж дерев зимових,
І нитка Аріадни на снігу
Згубилася, немов прадавня мова,
Забруднена у лютому гріху.
Поміж дерев зимових я шукаю
Нитки, які врятують нас усіх.
Мене ж у сутінках чекає Каїн.
А сніг летить, як первозданний сміх.

Ірина Вовк
2026.06.22 12:20
Розділ II: РУНІЧНЕ КОЛО ПІВНІЧНОЇ КРОВІ Наступного дня після того, як золоте чорнило застигло на пергаменті, туман над Києвом змінився пронизливим північним вітром. Маленька Анна сиділа в дівочих покоях своєї матері, княгині Інгігерди. Тут пахло зовсі

хома дідим
2026.06.22 07:59
розкажи мені ще
про інакші дні
де так гарно було
із тобою
дай ліричного ще
відчуття мені
без потреби
сурми і двобою

Віктор Кучерук
2026.06.22 06:41
Неймовірно голосна
І проворна дуже, -
Покотилася луна
З-за ріки по лузі.
Повернулися назад
Наспіви веселі,
Ніби чути їх не рад
Нині хтось в оселі.

Світлана Пирогова
2026.06.21 21:58
Гортензія-красуня пишно квітне,
Вражає розмаїттям кольорів.
Розкішним покривається суцвіттям.
Побачив літній легіт - і зомлів.

І звідки тут ця пані елегантна?
Таких в саду ще досі не було.
Прикраса днини, вечора, світанку.

Олена Побийголод
2026.06.21 21:48
Михайло Ісаковський (1900-1973)

Був наказ йому – на захід,
    їй також – до чужини...
Йшли на фронти комсомольці
    Громадянської війни.

Йшли у військо, розставались,

Іван Потьомкін
2026.06.21 21:00
Лежать ляхи з юдеями,
Що за гарний викуп
Сторгувалися з Максимом,
Як із скрути вийти.
Вийти вийшли,
Та не в ті ворота.
А міська голота,
Себто ті,

Ірина Вовк
2026.06.21 20:09
Вона була вихована серед білого мармуру, кольорових мозаїк Софії та шелесту пергаментів у скрипторіях сонячного Києва періоду «золотого віку» Русі ХІ століття. Донька великого князя Ярослава Мудрого, вона мала стати живою печаткою у великій грі європейськ

Борис Костиря
2026.06.21 20:08
Прозорий ліс у сутіні прозорій.
Прозорий смуток дивиться в імлу.
Прозорий спокій п'є північні зорі.
Прозорий час читає ковилу.

Прозорий простір причаївся вчасно
У згусток нерозтрачених хвилин,
Плекає мрію дивну і незгасну

Іван Потьомкін
2026.06.21 17:06
Лежать ляхи з юдеями,
Що за гарний викуп
Сторгувалися з Максимом,
Як із скрути вийти.
Вийти вийшли,
Та не в ті ворота.
А міська голота,
Себто ті,

С М
2026.06.21 16:52
Давно вже я не сходив, зі своїх ей, пагорбів
Усе, що бачив я, прискорює рух мій, домів

Прилинь, до обличчя, устами своїми
Дивися далі, о дивися глибинно

Помаранчевий і синій
Кольори моїх чуттів

Іван Веселий
2026.06.21 16:50
Вдягнувши водолаза маску,
і вибравши спіралі час,
він ринув у місцеву прощу -
на дно духмяно гаслих трас.

Минулі виходи нестерпні
туди траплялися не раз,
та вірилося, крізь ті терні
Останні надходження: 7 дн | 30 дн | ...
Останні   коментарі: сьогодні | 7 днів





 Нові автори на сторінці:

Володимир Кириленко
2026.06.20

Боговик Владислав Боговик Владислав
2026.06.18

Іван Веселий
2026.06.15

Надія Ляшук
2026.06.14

ВАСИЛЬ КУЗІВ
2026.06.11

Неїл Лорен
2026.06.08

Володимир Журавльов
2026.06.05






• Українське словотворення

• Усі Словники

• Про віршування
• Латина (рус)
• Дослівник до Біблії (Євр.)
• Дослівник до Біблії (Гр.)
• Інші словники

Тлумачний словник Словопедія




 
 
Поезія


  1. Костянтин Мордатенко - [ 2009.11.21 11:51 ]
    Укрсучліт
    Немов чоловіки в брудних костюмах
    йдуть п’яні з кладовища після проводів,
    у віршах так слова сьогодні – тлумом
    скалічені і прокажені, наче злодії…

    Тіні від луни скрипковими ключами
    падають, глухістю Баха гуснуть,
    в тиші вірш відійшов бучавий
    і зашипів, наче міх у кузні…

    Надулись безголосся – мовчазні зв’язки,
    …туз під козирною шісткою ожив, дама
    лягла під валета (хоч бідний, а князик!)…
    Винуватий, як Христос перед Жидами,

    поет перед віршами… Як пампух в олії,
    місяць в озері… Після гембеля сокирою –
    модернізм – браво! критики шаленіють!...
    …гірко плачуть провісники миру…
    Під обкладинкою мекає текст вакиристий…



    Рейтинги: Народний -- (5.39) | "Майстерень" -- (5.3)
    Коментарі: (2)


  2. Віталій Білець - [ 2009.11.21 09:59 ]
    Роздуми
    Ще днів багато попереду,
    Багато гіркості і меду,
    Падінь і злетів…Та хтозна,
    Чи згодом в них не запустіє
    Душі мрійливої казна.

    Ще слова пісні вистачає,
    Життя правдиво научає
    Простої мудрості, і ти,
    Йдучи, всі труднощі долаєш,
    І вірних друзів зустрічаєш
    Під майвами мети.

    Нехай у світі піднебеснім
    Не все стоїть на чині чеснім.
    Як небо вище від землі,
    Так Правда вища від неправди,
    І так було і буде завжди.
    Бо й чорна ніч в густій імлі
    Не здатна дню протистояти.

    У світанково-білі шати
    Одягне сонце ранки знов,
    І серцю явиться прозріння,
    Його яскраве пломеніння
    Зніме нічний покров.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.43) | "Майстерень" 5.5 (5.45)
    Прокоментувати:


  3. Олександр Комаров - [ 2009.11.21 08:14 ]
    Верховинка Василина Иванина. О счастье.
    Уже темнеет. И студеный ветер
    Вконец угомонился и утих.
    Весна капризна. Но за нею - лето,
    и я, твоею нежностью согрета,
    плыву сквозь дым акаций золотых.
    И волнами душистыми щекочет
    медовый май.
    И утопая в них -
    взлетаешь высоко. И очи в очи
    и сердце в сердце. И в объятья ночи
    плыву сквозь дым акаций золотых…


    Рейтинги: Народний 5.38 (5.24) | "Майстерень" 5.25 (5.12)
    Коментарі: (28) | "Верховинка Василина Іванина. Про щастя."


  4. Іван Редчиць - [ 2009.11.21 08:18 ]
    НІРВАНА
    сонет

    Люблю я класику, мій друже,
    Її одну я визнаю –
    За королеву в цім краю,
    Ти ж до поезії байдужий.

    І як в душі розквітнуть ружі,
    Як пісню ти забув свою,
    Чужу пригрівши, як змію,
    Брехні лихої не подужав.

    Щоденне сіре житіє
    Дихнути слову не дає,
    А ти на нього – і не глянув.

    О красне слово, мов калач,
    Тебе любитиме читач,
    І полонить його нірвана.


    Рейтинги: Народний -- (5.49) | "Майстерень" -- (5.46) | Самооцінка 6
    Коментарі: (1)


  5. Олександр Сушко - [ 2009.11.21 07:27 ]
    Зірка
    * * *
    Впала ніч на ліси та поля,
    Вкрили небо зірок світляки,
    Серед них десь блукає моя,
    Промінці шле до мене легкі.

    Я ті промені, схожі на сміх,
    Кожним подихом спрагло ловлю,
    Ну скажи мені правду, чи гріх,
    Що тебе я, кохана, люблю?

    Хоч належать усім чудеса,
    Темні ночі та дні голубі,
    Не погаснуть оті небеса,
    Як візьму одну зірку собі.


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.43) | "Майстерень" 5.25 (5.82)
    Коментарі: (5)


  6. Катя Ларіонова - [ 2009.11.21 02:54 ]
    Віртуальне
    Віртуальні пристрасті, статуси, блоги, пости в ЖЖ.
    Вибивай собі новий образ на клавіатурі.
    Нові фото сподобатись мають ще одній дурі,
    Яка ставить авАтором фото у нігліже.

    Милий хлопчику, мене знудило байтами по кутах,
    Розкодовуй скоріше падіння своїх Бастилій
    І худчіше пиши повідомлення своїй "милій",
    Адже в очі сказати правду: Впаси Аллах!

    Хай всі знають про те, що в тебе болить голова,
    Що порвалася ліва шкарпетка, в інституті отримав двійку,
    Нехай знають як сильно страждаєш, що встряг у бійку,
    Що з цієї секунди у тебе скінчились слова.

    Милий хлопчику, я не хочу знати як ти живеш,
    І мені якось чхати, що ти мене ще читаєш.
    Видаляй-закривай-інтригуй, ти ж і сам усе знаєш:
    Мене більше не ваблять замкИ віртуальних веж.


    Рейтинги: Народний -- (5.24) | "Майстерень" -- (5.19)
    Прокоментувати:


  7. Варвара Черезова - [ 2009.11.21 00:44 ]
    Одуванчики
    Одуванчики верят, что ветер один на всех.
    Одуванчики веря хмелеют, взлетают, но
    Это бело-пушистое облако – не пятно,
    А ожившие души цветков и счастливый смех

    Одуванчики спят и лелеят мечту – лететь.
    Им так мягко приснится свобода и неба высь.
    Теплый ветер, так мало им нужно: теплее снись.
    Чтобы спала вода и дождя проливного плеть...


    Рейтинги: Народний 5.38 (5.47) | "Майстерень" 5.25 (5.46)
    Коментарі: (6)


  8. Олеся Овчар - [ 2009.11.20 23:21 ]
    Жінка-привид
    Тобі не ввірю забагато.
    Я Жінка-привид, тінь, фантом.
    Тож можеш сміло цілувати
    Як осінь ту, що за вікном.
    Я розумію – ти не в змозі
    Від уст відмовитись моїх.
    Тож відчиняй і на порозі
    Лови губами теплий сніг.
    Я знаю – хочеш обійняти,
    Аби відчути хруст думок.
    А небо хмарами багате...
    До нього тільки віри крок.
    Не знайдеш ти, це примха Долі,
    Там біле марево моє,
    Але відчуєш, як поволі
    Уява гріє словом “ Є”...

    2009


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.48) | "Майстерень" -- (5.45)
    Коментарі: (7)


  9. Шумахєр Ілько Біленко - [ 2009.11.20 22:02 ]
    Файна канапка
    Знову Львів плаче осінньо,
    Я зацукровую каву сіллю…
    Стоп! Я не п’ю каву солодку!
    Сьогодні розсіяний – просто мокрий…

    Вишкрябую цукор із філіжанки;
    Ріжу сир на квадрати – мої коханки;
    Ковбасу молочну дістаю з кишені;
    Мащу маслом вершковим до туалету двері.

    Чим канапка погана?..

    30.09.09


    Рейтинги: Народний -- (4.5) | "Майстерень" -- (4.25)
    Прокоментувати: | ""


  10. Леді Ней - [ 2009.11.20 22:27 ]
    *****
    така монотонність осіння роздроблює тишу
    розчеплює дощ на безумства любов і віршІ
    і голим гіллям на санскриті по небу пише
    без темних чорнил залишаючи слід на душі

    терпка одностайність живих обезкровлених далей
    тече розтікається світ заключаючи в коло
    і сиплються градом на листя розмокле опале
    безсоння і рими на часі замішані болем


    Рейтинги: Народний -- (5.5) | "Майстерень" -- (0)
    Коментарі: (2)


  11. Ольга Бражник - [ 2009.11.20 22:00 ]
    Предновогоднее
    Я игрушка на ёлке - огромный сиреневый шар.
    Я сверкал и вертелся на тонкой серебряной нити...
    Вы разбили меня. Что ж - наверно, я вам помешал...
    Если в праве осколки об этом просить - извините...

    Бой часов, и шампанским всё больше разбавлена ночь,
    Никотино-парфюм-феромон-мандариновый запах...
    Ладно, ёлка, попробуй оставшимся чем-то помочь...
    Ну - до встречи на свалке, старушка, держи себя в лапах...


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.43) | "Майстерень" -- (5.45)
    Коментарі: (3)


  12. Костянтин Мордатенко - [ 2009.11.20 21:28 ]
    Другий
    Віршів боюся,
    бо сняться…
    Маруся Чурай
    босяцьких
    співає пісень і тішить
    хлопців не тілом –
    віршем…


    Рейтинги: Народний -- (5.39) | "Майстерень" -- (5.3)
    Прокоментувати:


  13. Павло Вольвач - [ 2009.11.20 21:43 ]
    ***

    Вже трохи є і гіркоти і втоми
    Оце б додому – та немає дому

    З розвалин днів що стали потойбіччям
    Сіріють очі з батьковим обличчям

    І сам ти є немов тебе нема
    Лиш мріями підсвічена пітьма
    Що синьо обіцяє – попри щастя –
    Багрову дрож чогось чому початься

    І розгортає зкам'янілі хащі
    Де жить найкраще – жити напропаще

    І, ставши вбік від інших – всяких – других
    Вчувати кулі на надбрівних дугах

    2003


    Рейтинги: Народний 5.75 (5.63) | "Майстерень" 6 (5.73)
    Коментарі: (5)


  14. Павло Вольвач - [ 2009.11.20 21:06 ]
    ***

    В листопадовім окладі
    Тінь мене все здоганя...
    (А цікаво – в Цареграді
    Видно київське зрання –
    Золоте і стонайкраще,
    І небес тоненький лід?)
    ...Линуть нитями черкащин
    Сни-уявлення про світ,
    Що стає, бува, летючим
    Вічність тому і в четвер,
    Тонко де садам і кручам,
    І музúці горніх сфер...
    Де летять по небу птиці,
    По землі ідуть жінки...
    Ох же, йдуть... І золотиться
    Завиток біля щоки...

    2006




    Рейтинги: Народний -- (5.63) | "Майстерень" -- (5.73)
    Прокоментувати:


  15. Павло Вольвач - [ 2009.11.20 21:00 ]
    ***

    ...Рух мовчазної колони робив грізне враження...
    Юрко Тютюнник

    Вчуєш знічев’я з осінніх надсад
    раптом вдихнувши на повні – задарма
    як над туманні дахи амбасад
    плине поразка твого командарма

    плине роз’ятреність – тут і тепер
    ось і тобі – все зійшлося в підсонні
    карі чекання шепочуть з химер
    повивертавши мовчання назовні

    гострі потоки стокревних стихій
    знову на пару з ламким листопадом
    тремом у грудях порубаним садом
    градом де знову і юрій і змій

    знов так похідно лягають сніги
    станцій і піль – о моя невимовна!
    знов по обидва стає береги
    тайного степу кров затамована



    2008




    Рейтинги: Народний 5.75 (5.63) | "Майстерень" 5.75 (5.73)
    Коментарі: (2)


  16. Павло Якимчук - [ 2009.11.20 21:26 ]
    Комплімент
    Пригадай, як корів ти доїла,
    А я чистив від гною сарай,
    Ти на ногу мені наступила,
    Я подумав - колгоспний бугай.


    Рейтинги: Народний -- (5.4) | "Майстерень" -- (5.28)
    Коментарі: (5)


  17. Андрей Мединский - [ 2009.11.20 21:57 ]
    ***
    И я, с глазами спящей на охоте жабы,
    И ты, как рыба раздувающая жабры,
    Мечтавшие о сне на полчаса хотя бы,
    И чтоб закончил ныть проломленный висок,
    И ночь и день, сказал бы Алексей Хвостенко,
    Добавлю: есть соседи стуками за стенкой,
    Где день – ремонт, а ночь – кумар у Ленки
    И вордовский рифмованный листок,

    Вот так и жили безо сна во сне, о сне мечтая.
    Я часто говорил тебе, поспи, моя родная,
    Но светового дня для жизни не хватает,
    А ночью вместо сна потливая любовь.
    Я спрашивал тебя: "Когда наступит утро?",
    В ответ ты доставала крем и пудру,
    И Ленку превращала из лахудры
    В такую, за которою любой…

    А я сидел, обняв твои коленки,
    И проходил кумар у наркоманки-Ленки,
    В который раз мы слушали Хвостенко,
    О том, что где-то там есть город золотой.
    И тлел октябрь, и, печально догорая,
    Заканчивал Хвостенко петь о рае,
    И вечер наступал в начале мая
    Отрезанной от памяти кистой…



    Рейтинги: Народний -- (5.52) | "Майстерень" -- (5.53)
    Прокоментувати:


  18. Юрій Клен - [ 2009.11.20 20:11 ]
    *** "крізь праосінь"
    Запалюй радісний вогонь у грубі.
    Дивись, як тихо жевріють дрова,
    І згадуй ті давно забуті й любі
    Перед роками мовлені слова.

    І вже відживлений тобою спомин
    Вдягає всю кімнату в жовтий чар,
    І з димом смуток твій летить у комин,
    Щоб з ним розвіятися серед хмар.
    «Крізь праосінь»


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.63) | "Майстерень" -- (5.6)
    Коментарі: (11)


  19. Олександр Сушко - [ 2009.11.20 20:13 ]
    Графоманові
    Співець сучасної доби!
    Поет позірний і лукавий,
    Ти пишеш гучно, величаво,
    Складаєш пам’ятник собі.

    Щоби історії скрижалі
    Надали і тобі рядок,
    Ховаєш совість у куток
    Казуїстичної моралі.

    А ти даруєш нам плоди
    Своєї творчості невпинно.
    Не гни поезії билину,
    І у вино не лий води.


    Рейтинги: Народний -- (5.43) | "Майстерень" -- (5.82)
    Коментарі: (1)


  20. Олеся Малинська - [ 2009.11.20 18:51 ]
    Вже не та
    Я
    Вже
    Не та.
    У руках – малахітові камінці.
    Крап-крап - свічковий віск на руку.
    Ми ж сильні. Що нам та три(3)клята відстань?
    Ти ж мене точно любиш, бо якщо ні, то я опускаю руки.
    А скільки коштує нині на базарі щастя?
    Кажеш, щастя не продається? Продається. Тільки в супермаркеті.
    Купила тобі кохання. Дешево – був розпродаж.
    Ще й на зекономлені гроші – собі черевики.
    Ти ж все одно не приїдеш на мій день народження.
    Я навіть торт не купуватиму.
    Якби приїхав – купила б. А так - я на дієті.
    Обіцяєш зорі в кишенях привезти? Ні, не треба. Краще сам приїжджай.
    Орися велика-велика стала. Каже, що чекає на ведмедика, якого ти привезеш.
    Вона вже не чекає на ведмедика. І на тебе теж.
    Захворіла. Орися навчилася готувати, бо я не могла встати.
    Кажеш, розлюбив? Ну що ж…
    Я ще досі чекаю. Може, хоч на весілля приїдеш до доньки?
    Не приїхав… Вже не плачу. Беззмістовно.
    Крап-крап – свічковий віск на руку.
    У руках - малахітові камінці.
    Не я
    Вже
    Та.






    Рейтинги: Народний -- (5.23) | "Майстерень" -- (5.13)
    Прокоментувати:


  21. Ірина Окорокова - [ 2009.11.20 18:21 ]
    Партизанське
    Я лежу, оголена нижче спини,
    Для хоробрості згадую образи святі:
    Так люблю я Тощева і Україну,
    Що треплю без зойку й уколи прокляті!
    (13.01.2007 р.)


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Коментарі: (2)


  22. Віра Шмига - [ 2009.11.20 17:36 ]
    * * *
    Я у веснах давно відбулась,
    Вони, дивні-
    у скошених літах.
    Жде на мене сумний пізній вальс,
    І не можна йому запобігти.
    І коли вже посуне іржа
    По судьбі,
    як по зимному полю,
    Боже, збав
    відгукнутись на жаль
    Перебіжної юної долі.
    На цій жилавій древній Землі
    Усе більше молодших за мене.
    Зрозуміють мене і еллін,
    І могила рідненької нені,
    Як банально заплачу і я.
    Дух високий над полем витає –
    То моє старовинне ім’я
    Між сухої стерні проростає.



    Рейтинги: Народний 5.5 (5.5) | "Майстерень" -- (5.5)
    Коментарі: (2)


  23. Володимир Єременко - [ 2009.11.20 17:04 ]
    Потепління?
    Які часи настали! – Теплі зими!
    Нема сніговиків з червоним носом
    Не віримо у казки з білим снігом
    Радієм економії – дешевше без морозу!

    Які любові стали! – Прохолодні!
    Серця вже не відкриті та наївні
    Де злети, драми, пристрастей безодні?
    Плануємо любов, бо без вогню надійно.


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.28) | "Майстерень" -- (5.38)
    Коментарі: (2)


  24. Олександр Бик - [ 2009.11.20 17:22 ]
    Зовсім вже телефонні
    Разом з собачим холодом
    Рими влітають в голову
    Нові, але не новші…
    В наші з тобою відстані
    Осінь вплітає хтось… А дні
    Стали на вічність довші.

    Поперек горла вулиці
    Автомобілі туляться
    У неживій колоні.
    Струни іскрять амперами
    З грифу і дотепер… А Ми –
    Зовсім вже телефонні.

    Кнопка швидкого виклику
    Включить початок відліку
    Міжабонентських вражень…
    Знову піде по колу все
    І хтось дурнуватим голосом
    «Поповніть рахунок!» - скаже.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.36) | "Майстерень" -- (5.35)
    Коментарі: (3)


  25. Юлія Фульмес - [ 2009.11.20 15:45 ]
    Несерйозне
    Ти любиш дивитись дитячі мультфільми?
    Героїв з очима як вишні в компоті,
    Невдах-шукачів африканських екзотик,
    Худих від постійних дієт бегемотів?
    Вони тебе лагідно тулять опівдні,
    Аби уночі заспівати гортанно:
    Давай, політаємо понад містами,
    Якщо нам ефірного часу не стане,
    Ми стягнемо сутінків чорну сутану
    І разом сховаємось від бармалея,
    Підвищення цін, ВВП і скорочень,
    Ну, що там, у світі—замотані скотчем,
    За вуха притягнені теми есеїв?
    Я краще тобі кольорів нашепочу
    Для свіжих мультфільмів і ...доброї ночі!


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.52) | "Майстерень" -- (5.53)
    Коментарі: (21)


  26. Зоряна Ель - [ 2009.11.20 14:58 ]
    ***
    Вітражні фрагменти осені
    У серці старої прими
    Щороку душею босою
    Зі страхом чекають зиму.
    Червоні повіки втомлені
    Втирає тремка долоня,
    Коли з-за гардин надломлено
    Навшпиньках заходить промінь.
    Тонка сухорлявість профілю
    Вивчає старі світлини -
    Оця – на сміття - порт-фоліо,
    А ця … і судомно слину,
    Щоб знову до сліз не кашляти...
    Зрадливо пульсує скроня,
    І дихати стало важко так
    Крізь дим... на чаднім пероні…
    Рукою діткнеться боязко,
    І губи замолять тишу…
    І пам’яті скрипне колесо.
    І старість самотню лишить.




    16.11.2009


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.51) | "Майстерень" -- (5.46)
    Коментарі: (27)


  27. Володимир Ляшкевич - [ 2009.11.20 13:58 ]
    «Пісня серця» Роман Коляда. Поетична інтерпретація
    І впору самота, печаль і доброта,
    дозрілого листа остання пісня золота,
    провісна прямота, безсонна повнота
    "прости і прощавай" – на все про все тобі сльота,
    і викрої дощу, і тихе „не пущу” -
    коли от-от і я за журавлями полечу.
    Колись та й полечу, пташиному ключу
    додавши те, чого немає в їхньому плачу.

    О жовто-сиві дні. всезабуття рясні,
    що з водами на дні мені і у височині.
    І сурми вдалині, і постріли хмільні -
    і білокрилі до землі порошею жалі...
    І з осені саду - по першому льоду
    я зиму молоду до свого дому поведу -
    у світлому вбранні, в іскристій пелені, -
    засніжені жалі від неосудної Рідні...

    [Багряно заворожені,
    тривогою знеможені,
    збентежено-зворушені
    по оксамиту дні.
    Насмішниками осені
    до кістяку обношені,
    до вороння, до вовчого виття,
    до сонного злиття
    буття і небуття,
    до не чуття...]

    І кетягом у сніг
    вітри зіб’ють із ніг -
    одверненням од лих
    і дотеперішніх утіх.
    І ягодами в сніг – за немовчання гріх,
    але хіба ж я міг не сповідатися за всіх?
    І лине на вуста із вишини ота
    мелодія проста прощання зжовклого листа.
    „Я зиму молоду додому приведу...”
    із тугою в ладу до серця пісню прикладу.

    „О жовто-сиві дні,
    о забуття рясні,
    що з водами на дні мені,
    і у височині.
    О сурми вдалині,
    і постріли хмільні -
    і білокрилі до землі
    порошею
    жалі...

    І впору самота..."


    2009


    Рейтинги: Народний -- (5.6) | "Майстерень" -- (5.62)
    Коментарі: (4) | "«Пісня серця» у виконанні Романа Коляди"


  28. Ян Джерельний - [ 2009.11.20 12:14 ]
    падіння Зіусудри
    Розбиті світлом, нарожденні болем,
    занедбані безвартісним життям
    Ідуть мерці (не відають покою)
    Під шурхіт знахабнілих діафрагм.

    Між ребрами - чужі печаті
    У отворах, де очі - антрацит.
    таке собі жахливе паті
    під ритми скаженілих Гесперид.

    Ідуть, не відають ні сну, ні втоми -
    лиш вартості чужих словес
    на тілі почорнілої корони:
    Сліпий Да Вінчі, збанкрутілий Крез.

    Не чують більше закликів: "До бою!"
    "До слави, втіхи, перемог і дів!"
    Але усе ж таки не відають покою -
    ідуть і тягнуть свій непевний спів.



    2009


    Рейтинги: Народний -- (5.4) | "Майстерень" -- (5.38)
    Коментарі: (1)


  29. Олена Осінь - [ 2009.11.20 12:58 ]
    Перший сніг
    Захопив сивий сум у магічний полон,
    Час виборює вічне право.
    У шовки туманý наш тремкий Вавилон,
    Огортають роки величаво.

    Заболіло в душі, забіліло в полях…
    І на чорну стерню несміло –
    Перший сніг… Чистота! Срібні дзвони здаля!
    І на серці – криштально-біло!


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.49) | "Майстерень" -- (5.58)
    Коментарі: (7)


  30. Олеся Овчар - [ 2009.11.20 11:23 ]
    Чому їжаки бувають сердиті (для дорослих)
    Жив у лісі пан Їжак,
    Все було йому не так,
    Кожне слово – навпаки,
    Аж стовбурчаться голки.
    Всі стараються дарма,
    Каже він: Ладу нема!
    Це безладдя, а не ліс!
    І все хнюпить чорний ніс.
    Але що це? Диво з див:
    Їжака хтось підмінив,
    І усміхнений, і радий
    Став потіхою громади.
    Здивувався кожен звір,
    Повилазили із нір
    Обсудити новину:
    Що ж це сталось Їжаку?
    Хто завжди у курсі справ?
    Хист сорочин не пропав.
    Все розвіда, всіх знайде,
    Хто? Кому? Коли і де?
    Скоро ліс увесь почув:
    То Їжак самотнім був!
    А тепер минулось лихо –
    Є у нього... Їжачиха!

    2009


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.48) | "Майстерень" -- (5.45)
    Коментарі: (14)


  31. віталій рибко - [ 2009.11.20 11:43 ]
    * * *
    ти окреслюєш коло
    я блукаю все "біля"
    не сказавши ні слова
    бо душа оніміла


    Рейтинги: Народний -- (5.3) | "Майстерень" -- (5.05)
    Прокоментувати:


  32. віталій рибко - [ 2009.11.20 11:15 ]
    * * *
    це слово лунає старечо-сосново
    що знову повториш і то буде правда
    з тобою прошепчу знову і знову
    то буде мов сповідь чи мантра

    хай теє повір*я про стигле зневір*я
    прямує у мандри під снігом
    я буду чекати усе ж на подвір*ї
    гостей заблукалих з обіймами й сміхом

    я міг не почути чи просто забути
    хоча б не приймати на віру
    і кинути першим грішність здобуту
    театру брехні на офіру


    Рейтинги: Народний -- (5.3) | "Майстерень" -- (5.05)
    Прокоментувати:


  33. Віктор Ранній - [ 2009.11.20 10:53 ]
    Зірви хризантему
    Як дощ засріблиться, вповільни ходу
    По листі, опалому з вишні.
    Зірви хризантему в осіннім саду
    Жовтаву і пишну-препишну.

    Пелюстки, зважнілі од зрілих ночей,
    Укриє тонка позолота.
    Схилися цілунком до їхніх плечей,
    Зніми вечорову дрімоту.

    Не бійся навмисне пахучий пилок
    На кінчику вії лишити.
    Сховай свої очі в тремтливий вінок
    І казкою будеш радіти.

    Всміхнися до сонця в долоні твоїй,
    Прокинеться згадка минула.
    Розкрий в кволім серці вологий сувій.
    Плине дощ по щоці - не забула...

    Вже квітка прив'яла, косу розплела.
    І ти якась, мов торішня...
    Зірви хризантему, згадай, як цвіла
    Любов наша давня, колишня.

    1999



    Рейтинги: Народний -- (5.25) | "Майстерень" -- (5.25)
    Прокоментувати:


  34. Андрій Мирохович - [ 2009.11.20 10:40 ]
    * * *
    дощ стукотить зубами о склянку
    небо тремтить як пальці зранку
    так що там у нас сьогодні на сніданок?
    гіркота у роті
    поламана сигарета
    брудні філіжанки з-під кави
    ніби все


    Рейтинги: Народний -- (5.42) | "Майстерень" -- (5.4)
    Коментарі: (9)


  35. Іван Редчиць - [ 2009.11.20 07:10 ]
    ДО РІДНОЇ МОВИ
    сонет

    Учасникам 10-го Міжнародного конкурсу
    української мови імені Петра Яцика

    В тобі моя любов, і слава, й сила,
    В тобі моя снага і крила дум.
    Нікому не віддам тебе на глум,
    Ти ніжним оксамитом душу вкрила.

    Пройшла ти гордо через всі горнила,
    І вижила, та цей ворожий тлум
    На тебе накликає недоум,
    Щоб ти в піснях і в душах не дзвеніла.

    Рідніша і дорожча ти в стократ,
    Бо знову миє руки десь Пілат,
    Ніхто від нього не почує слова.

    Я вірю, що любитиме й онук –
    І кожну букву, і твій кожний звук, –
    Ти серця квіт, жива душі основа!
    9.11.09


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.49) | "Майстерень" -- (5.46) | Самооцінка 6
    Коментарі: (2)


  36. Любомир Мельник - [ 2009.11.20 00:55 ]
    театр
    Життя - це театр, а ми прості актори
    Ти зіграв всою роль і все - засувають штори
    Тихенькі оплески по світі лунають
    Ну чому ці вистави такмало тривають?
    Ти живеж і щоразу маскиміняєш,
    Корчиш гримаси, бо іншого виходу не маєш,
    Ти просто живеш, діалоги складаєш
    І якщо гарна вистава , ти від цього кайф получаєш...

    Життя - це вистава, велика вистава
    Кожен має свою роль, та йому вічно замало
    Вінхоче злетіти , до вершин дістати
    Та для цьогопотрібно звичайну роль зіграти.
    Але він не бажає , він хоче все й одразу
    "та так не буває",- йому люди кажуть
    А йому байдуже, він далі свою роль іграє
    Бо знає що в житті усяке буває

    Життя - це суцільна вистава без антрактів
    А люди в ній актори без менеджерів і контрактів
    Ти зранку встаєш і сам вибираєш
    Трагедію чи комедію сьогодні іграєш
    Життя - це вистава , тому пострарайся
    Не будь на задньому плані , просто так не грайся
    Доклади зусиль , стань головним героєм
    І тоді ти відчуєш , що талант це зброя.


    Рейтинги: Народний -- (5) | "Майстерень" -- (0) | Самооцінка 5
    Коментарі: (1)


  37. Ярослав Чорногуз - [ 2009.11.19 23:25 ]
    * * *
    із циклу "У всесвіті серця"

    Ну, прочитаєте мій вірш,
    На хвильку стане Вам приємно,
    Та я відчую - все даремно,
    Вам лиш приємно і не більш.

    Я схвилювався так дарма,
    Давноминула і сучасна
    Ви, як зима оця, прекрасна,
    Але й холодна, як зима.

    Ну, усміхнетеся на мить,
    Ще й заперечите: "Ну що Ви?"
    Та однокрилий птах любові
    Ніколи в небо не злетить.

    7495 р. (від Трипілля) (1987)


    Рейтинги: Народний -- (6.99) | "Майстерень" -- (7)
    Коментарі: (11)


  38. Іван Редчиць - [ 2009.11.19 21:48 ]
    НАРОД-ІЗГОЙ
    сонет

    І нікому меча підняти…
    І.Світличний

    Хто ж стільки лиха в нас накоїв?
    Чи дочекається тюрма,
    Сумуючи за багатьма?
    Бо весь народ іде в ізгої.

    Ставай у чергу за героєм,
    А правди не шукай – нема.
    В народу є його сума,
    І, крім граблів, немає зброї.

    А край розорений ущент,
    Хоч є народний Президент.
    Чи без гроша всміхнеться воля?

    Йдемо вперед, а чи назад?
    Мабуть, у нас ще мало Рад,
    Бо хаос, розбрат і сваволя.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.49) | "Майстерень" -- (5.46) | Самооцінка 6
    Коментарі: (6)


  39. Юрій Лазірко - [ 2009.11.19 21:01 ]
    Место встречи
    Свято место, где ночь, словно рой саранчи,
    оголяет былую растерянность улиц.
    Фонарями болтлив, этот город молчит,
    как без меда ободранный на зиму улей.

    Он теряет ключи у вокзала с тех пор,
    в казино продувает карманы удачей.
    Просыпаясь наутро в трамвайном депо,
    улыбаясь всем тем, кто душой побогаче.

    Место встречи – вопрос, где иглою – обет,
    тишина будто ниткой сквозь ушко проходит.
    Шита дрожь не по мне – зыбкий ветер в ответ,
    дрожь, как ложь – как не мерь –
    для мужчины не в моде.

    18 Ноября 2009


    Рейтинги: Народний 0 (5.67) | "Майстерень" -- (5.76)
    Коментарі: (32)


  40. Ніна Виноградська - [ 2009.11.19 20:19 ]
    Відьма
    Удвох відвідавши гріха,
    Не кинемося враз на плаху,
    А підемо у світ без страху -
    Нехай у душах біль стиха.

    Нам скажуть: - Совісті нема -
    Ламати рідним долю й хату!
    Та в нас часу вже небагато,
    У вікна стукає зима,

    І насилає у вогні,
    Для перешкоди - сотні віхол...
    Мені ж мітлу, і - понад стріху,
    Летіть до тебе ночі й дні,

    Зорею впасти на поріг,
    Любитись, каятись і знову
    Вести у любощах розмову
    І не пускати в серце гріх.
    19.11.09


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.53) | "Майстерень" -- (5.77)
    Коментарі: (8)


  41. Віталій Білець - [ 2009.11.19 19:06 ]
    За Україну
    Мої брати ! Нам так судилось
    Іти за рідну землю в бій,
    Щоб не топталася по ній
    Поган запеклих зграя дика…
    Брати мої ! То честь велика
    Служити їй !

    Вітчизни нам не обирати,
    А зрадити – не дай Господь !
    Вкраїна в нас одна, як мати,
    Їй не вагаймося віддати
    І кров, і плоть !

    Наш славний Дніпр тече у море,
    І сонце ясне сяє нам.
    Чому ж тоді те древнє горе
    На ймення «розбрат» серця оре
    Плугом одвічних драм ?

    Брати мої ! Нам всім судилось
    За землю рідну йти у бій,
    Аби не вешталась по ній
    Зухвалих зайд ватага дика…
    Мої брати ! То честь велика
    Служити їй !


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.43) | "Майстерень" 5.5 (5.45)
    Коментарі: (5)


  42. Олексій Тичко - [ 2009.11.19 19:33 ]
    Прозорі гардини.
    На вікнах в кімнаті гардини прозорі,
    Там, певне, веселощі, гамір і сміх.
    Я йшов просто в осінь, маршрут мимоволі
    Проліг біля вікон - змінити не зміг.
    Самотності в’язень і осені бранець,
    Промочені ноги і кашель з грудей.
    Я йду по асфальту - блищить ніби глянець.
    Дійшов я до вікон, дійшов до людей.
    Тут скло розділяє… Така ти далека!
    Скрізь шибку побачив я щастя момент...
    Замокла, потухла моя сигарета,
    А я не помітив... Бо там силует,
    Дощами розмитий, погаслий у часі,
    Німе чорно-біле без звуку кіно
    В будинку старому з кута на терасі...
    Я жив тут колись... Чи моє це вікно?..
    17.11.09


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.47) | "Майстерень" -- (5.46)
    Коментарі: (10)


  43. Іван Редчиць - [ 2009.11.19 19:16 ]
    ШУКАЧІ
    сонет

    І правда в кожного своя.
    І.Світличний

    Втомились правди шукачі,
    Вони ж бо люди – хочуть їсти,
    І у м’якеньке крісло сісти,
    Тому й шукають перначі.

    Хтось носить правді калачі,
    Вона прекрасна, як невіста.
    Про все я можу розповісти,
    Тут людно навіть уночі.

    Не хоче наша правда спати,
    Бо красномовців повна хата,
    І кожний казку їй рече.

    А ти чого мовчиш, народе?
    Шукай Мазепині клейноди,
    А калачів хтось напече.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.49) | "Майстерень" -- (5.46) | Самооцінка 6
    Коментарі: (2)


  44. Олеся Овчар - [ 2009.11.19 17:20 ]
    Вечірня Мишка
    Вечір пізній... Сіра миша
    В дім приносить лантух тиші.
    Чорним носиком унюха:
    Хто ще казочку не слухав?
    Війки вусиком лоскоче
    Тим, хто спатоньки не хоче.
    Хто вовтузиться багато,
    Мишка їм хвостом – вже спати!
    А якщо ж ви сниву раді –
    Ніжно лапкою погладить.
    А коли вже сонна Миша
    Всіх ласкаво заколише,
    То й сама в норі лягає
    І тихенько засинає.

    2009


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.48) | "Майстерень" -- (5.45)
    Коментарі: (14)


  45. Віктор Ранній - [ 2009.11.19 17:06 ]
    Люблю
    Люблю твоє волосся,
    Люблю палкі вуста,
    Люблю їх хвилювати,
    Але, на жаль, - у снах.

    Люблю твою поставу,
    Люблю п'янкі слова,
    Люблю впиватись ними,
    Та відстань є між нас.

    Люблю твої я очі,
    Люблю, як ти хмільна.
    Люблю тебе... даремно,
    Бо ж не дізнаєсь як...

    1997


    Рейтинги: Народний -- (5.25) | "Майстерень" -- (5.25)
    Коментарі: (4)


  46. Ліна Масляна - [ 2009.11.19 17:29 ]
    Для чого?
    Для чого все це? Відстань у роки,
    Бажання в неможливості любити?
    Та знову погляди по колу у боки
    І кроки уперед, аби зустрів ти.

    Хоч надто вже не мій, не відпущу!
    Ховаєш відповіді втомленим питанням,
    Даруєш посмішки мені, а я – дощу,
    Та, як завжди, незадоволені бажання…

    Для чого ти? І я чому, не знав?
    А є ще ви і ми – завжди окремо,
    Стіною невідкладна купа справ.

    І всі на світі не про нас поеми…


    2000


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.45) | "Майстерень" -- (5.39)
    Коментарі: (22)


  47. Леся Межеровська - [ 2009.11.19 16:39 ]
    чекання
    ..і буду далечінь очами пити,
    Молитви в ніч шептать,
    Шляхи хрестити,
    Часи чекання, як віки долати -
    Чекать на милого, чекати...


    Рейтинги: Народний -- (5.28) | "Майстерень" -- (5.25) | Самооцінка 3
    Прокоментувати:


  48. Леся Межеровська - [ 2009.11.19 16:04 ]
    Неспетая любовь
    Еще одна неспетая любовь,
    Еще одна несобранная схема
    Тончайших личных отношений,
    К которым не вернуться вновь.

    Еще одна неснежная зима
    И ночь, в которой звезд не зажигают.
    Я так боюсь прожить ее одна!
    Я так боюсь о том, что не расскаюсь!

    декабрь 2008


    Рейтинги: Народний -- (5.28) | "Майстерень" -- (5.25) | Самооцінка 3
    Прокоментувати:


  49. Катерина Івченко - [ 2009.11.19 16:57 ]
    * * *
    на долонях моїх
    тавро твоїх поцілунків
    пропікає наскрізь
    неможливістю бути поруч
    мій єдиний глядач
    допущений за лаштунки
    ми створили це пекло
    з тобою удвох – власноруч
    знов з дощами приходить
    знайомий осінній розпач
    календар опадає днями
    дерева листям…
    щось до серця повільно вповзає
    холодне й гостре
    відганяєш раптовий здогад –
    вона вже близько

    (2008)


    Рейтинги: Народний 5.42 (5.23) | "Майстерень" 5.5 (5.25)
    Коментарі: (11)


  50. Василь Степаненко - [ 2009.11.19 15:55 ]
    Ходжу щасливий

    Вузька стежина
    Веде мене додому,
    Як сонця промінь.

    Люблю босоніж –
    Знімає стежка втому
    Теплом родинним.

    Щодня по стежці світла
    Ходжу щасливий.
    Якби стежину вітер
    Не погасив би.


    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Коментарі: (5)



  51. Сторінки: 1   ...   1410   1411   1412   1413   1414   1415   1416   1417   1418   ...   1829