ОСТАННІ НАДХОДЖЕННЯ
Авторський рейтинг від 5,25 (вірші)

Борис Костиря
2026.06.23 12:56
Протоптую стежину у снігах,
Єдину, неповторну і глибоку.
Іду снігами, нібито у снах,
Гамуючи ненависть і тривогу.

Протоптую стежину у полях
Прологом у небачене майбутнє,
Яка укаже подорожнім шлях,

Вячеслав Руденко
2026.06.23 12:03
Будь ласка! - Гра у сквош -
Дарунок нам на втіху,
Щоб у степах нічних
Не загубити слід!

В рожевих дзеркалах
Витають духи сміху.
Та нам їх не впізнать

хома дідим
2026.06.23 07:23
у своїй непрозорій стихії
віршувати
недбало як слід
відкидаючи ревнощі хитрі
розбиваючи сяючий лід
у коморі своїй
саркастичній
обдираючи рештки шпалер

Віктор Кучерук
2026.06.23 06:09
Сонце жаром запашіло
І відразу вітер стих, -
І вогнем взялося тіло,
І робити важче вдих.
Усього проймає потом
Й обпікає водночас, -
Сонце встало до роботи
І отак гартує нас.

Ірина Вовк
2026.06.23 01:44
Розділ III: КОЛИ ДЗВОНИТЬ СОФІЯ, ЗАТИХАЄ ПАРИЖ Це було навесні 1048 року. Київ тільки-но скинув із себе зимові кайдани, коли до Золотих воріт підходила пишна кавалькада заморських гостей – французьке посольство, очолюване єпископом Роже Шалон

Володимир Бойко
2026.06.22 14:33
Не хочете стати овочем на старості – їжте овочі замолоду. Глибше лизнеш – більше куснеш. Безкорислива любов корисніша для здоров’я. Сила мистецтва не залежить од сили звуку. Не втрачайте голову – шануйте працю перукаря. Політ думки був пере

Борис Костиря
2026.06.22 13:22
Я заблукав поміж дерев зимових,
І нитка Аріадни на снігу
Згубилася, немов прадавня мова,
Забруднена у лютому гріху.
Поміж дерев зимових я шукаю
Нитки, які врятують нас усіх.
Мене ж у сутінках чекає Каїн.
А сніг летить, як первозданний сміх.

Ірина Вовк
2026.06.22 12:20
Розділ II: РУНІЧНЕ КОЛО ПІВНІЧНОЇ КРОВІ Наступного дня після того, як золоте чорнило застигло на пергаменті, туман над Києвом змінився пронизливим північним вітром. Маленька Анна сиділа в дівочих покоях своєї матері, княгині Інгігерди. Тут пахло зовсі

хома дідим
2026.06.22 07:59
розкажи мені ще
про інакші дні
де так гарно було
із тобою
дай ліричного ще
відчуття мені
без потреби
сурми і двобою

Віктор Кучерук
2026.06.22 06:41
Неймовірно голосна
І проворна дуже, -
Покотилася луна
З-за ріки по лузі.
Повернулися назад
Наспіви веселі,
Ніби чути їх не рад
Нині хтось в оселі.

Світлана Пирогова
2026.06.21 21:58
Гортензія-красуня пишно квітне,
Вражає розмаїттям кольорів.
Розкішним покривається суцвіттям.
Побачив літній легіт - і зомлів.

І звідки тут ця пані елегантна?
Таких в саду ще досі не було.
Прикраса днини, вечора, світанку.

Олена Побийголод
2026.06.21 21:48
Михайло Ісаковський (1900-1973)

Був наказ йому – на захід,
    їй також – до чужини...
Йшли на фронти комсомольці
    Громадянської війни.

Йшли у військо, розставались,

Іван Потьомкін
2026.06.21 21:00
Лежать ляхи з юдеями,
Що за гарний викуп
Сторгувалися з Максимом,
Як із скрути вийти.
Вийти вийшли,
Та не в ті ворота.
А міська голота,
Себто ті,

Ірина Вовк
2026.06.21 20:09
Вона була вихована серед білого мармуру, кольорових мозаїк Софії та шелесту пергаментів у скрипторіях сонячного Києва періоду «золотого віку» Русі ХІ століття. Донька великого князя Ярослава Мудрого, вона мала стати живою печаткою у великій грі європейськ

Борис Костиря
2026.06.21 20:08
Прозорий ліс у сутіні прозорій.
Прозорий смуток дивиться в імлу.
Прозорий спокій п'є північні зорі.
Прозорий час читає ковилу.

Прозорий простір причаївся вчасно
У згусток нерозтрачених хвилин,
Плекає мрію дивну і незгасну

Іван Потьомкін
2026.06.21 17:06
Лежать ляхи з юдеями,
Що за гарний викуп
Сторгувалися з Максимом,
Як із скрути вийти.
Вийти вийшли,
Та не в ті ворота.
А міська голота,
Себто ті,

С М
2026.06.21 16:52
Давно вже я не сходив, зі своїх ей, пагорбів
Усе, що бачив я, прискорює рух мій, домів

Прилинь, до обличчя, устами своїми
Дивися далі, о дивися глибинно

Помаранчевий і синій
Кольори моїх чуттів

Іван Веселий
2026.06.21 16:50
Вдягнувши водолаза маску,
і вибравши спіралі час,
він ринув у місцеву прощу -
на дно духмяно гаслих трас.

Минулі виходи нестерпні
туди траплялися не раз,
та вірив він, що крізь ті терні,

Євген Федчук
2026.06.21 16:08
Скоро наші уже будуть, мабуть Крим звільняти.
Пора звідти москалів тих усіх виганяти.
Закінчилась лафа їхня, кришка вже «Кримнашу»,
Забираються усі хай у помийну Рашу.
Я дивлюсь на те, як нині москалі воюють,
Як укріплення бездумно вони в лоб штурмую

Борис Костиря
2026.06.21 12:48
Час тече, наче плинна вода
У сипучий і ніжний пісок.
Час крадеться, неначе біда
У сплетінні геройств і пасток.

Не повернеться трепетний час,
Час кохання, дивацтв, розставань,
Що розкажуть важливе про нас,

Роман Миронов
2026.06.21 12:33
У твоїх очах небагато спокою:
Більше – суму багряного, наперстів
Зі слів на оголених пальцях –

Аж до критичного струму.

У венах моїх більше правди,
Особливо, коли вони навиворіт –

Віктор Кучерук
2026.06.21 06:58
Так учора ласували,
Що ні хліба і ні сала
В хаті кумовій не стало,
Бо вечеряли ми сито
Через добру оковиту
І здорові апетити.
21.06.26

Вячеслав Руденко
2026.06.20 17:44
…як завжди непостійністю єства
покриті часу всі червневі дні,
тече в них пустотлива каніфоль,
в кору вростають диво скрипалі,

таємний сенс від зібраних речей
несе очам рясний глибокий зміст
і квітне між граніту капріфоль,

Борис Костиря
2026.06.20 13:06
В спіралі скручується час.
Змією обернеться простір.
Який у світі водолаз
Пірне в глибини, як на прощу?

Який у світі чародій
Поверне запахи заснулі?
На сцену вийде лицедій,

Ольга Олеандра
2026.06.20 12:39
Кожен ковток – це зустріч
сутностей доторком губ
спраглим, закоханим, дружнім –
творення нових сполук,
сильних, хоча й тимчасових,
повних ваги і смаку,
що стелять у серця основу
радість криштально тривку.

Іван Веселий
2026.06.20 11:23
Вийшов я в садок фазенди
на гармидер вранці.
Розвелось у нас хвазанів -
самців горлодранців!
І чого ж це у природі
навпаки, ніж в люду?!
І в хвазановім народі -
бачу ту ж невгоду!

хома дідим
2026.06.20 09:20
залишилося лише тебе хотіти
згадуючи всяке чи важливе
ще стоїть і пил виловлює з повітря
кухоль у якім бувало пиво
часоплин жорстокий і безрадний
зорі падають ніхто їх не підніме
каніфоль свої сердечні рани
змінюється все нещадні зміни

Віктор Кучерук
2026.06.20 06:30
Навесні стара верба
Запитала в клена:
Ну, не гарна я хіба
В одязі зеленім?
Бо не видно щовесни
Всім, кому цікаво,
В гущі листя кривини
І гілок трухлявих.

Іван Потьомкін
2026.06.19 21:02
Якщо не в пекло Господь мене спровадить,
а дасть (бозна за віщо) право обирати,
як маю жити в потойбічнім світі,
не спокушуся ні на рай, змальований Кораном,
ні на таке принадне для смертних воскресіння
(на подив родині й товариству).
Ні, попрошу

Мирон Шагало
2026.06.19 20:56
За спогадом летять думки
туди, на стежку ту знайому,
туди, де стигнуть колоски
у полі, недалеко дому.

Пшеничне поле. В тихий сум
знов починає огортати.
Це поле в серці я несу,

Артур Сіренко
2026.06.19 19:13
Колись давно, коли світ ще був молодим і білі хмари називали островами в синьому морі, а не шматками алабамської вати, які хтось (можливо, чорношкірий всезнайка Джо) спересердя підкинув в гору, я познайомився зі старим дідом на ім’я Годі. На відміну від Ґ

Юрій Лазірко
2026.06.19 16:39
о серце моє...
1.
пригадую...
це море дотиків
і поцілунків
оооооооооооо
о крила мої
полон обіймів

Світлана Пирогова
2026.06.19 15:46
Навколо світ - як молитовний спів,
Де кожен подих серце хмелем поїть.
У тихім надвечір'ї між дубів
Застигло літо в золотім спокої.

Таких солодких, трепетних ночей,
Такого шовку у високих травах,
Такого блиску зоряних очей

Борис Костиря
2026.06.19 12:50
Закінчився ярмарок. Блазні спочили,
Стоять у чеканні старезних карет.
Вони спромоглися на гордий учинок
І вже декламують прадавній сонет.
Лютують кати у сваволі безчинства.
Замовк неприкаяний ніжний кларнет.

Закінчився ярмарок. Стухлі ідеї

Охмуд Песецький
2026.06.19 12:10
Інерційне чекання того, на що чекаєш, здається безкінечною піснею зоряного неба, жодного куплета якої ти можеш не почути. Та твоя наука чекання не знає ні мойр, ні Кайроса, ні Гамлета. Тут не стежать за стрілками годинника. Тут обслуговують той механізм,

хома дідим
2026.06.19 08:19
стояв мовчав дивився
на останній
багряний кленовий листок
на дереві під під’їздом
думаючи про своє
про листок хай останній
який ще
повисить ще нічо ще ого
Останні надходження: 7 дн | 30 дн | ...
Останні   коментарі: сьогодні | 7 днів





 Нові автори на сторінці:

Володимир Кириленко
2026.06.20

Боговик Владислав Боговик Владислав
2026.06.18

Іван Веселий
2026.06.15

Надія Ляшук
2026.06.14

ВАСИЛЬ КУЗІВ
2026.06.11

Неїл Лорен
2026.06.08

Володимир Журавльов
2026.06.05






• Українське словотворення

• Усі Словники

• Про віршування
• Латина (рус)
• Дослівник до Біблії (Євр.)
• Дослівник до Біблії (Гр.)
• Інші словники

Тлумачний словник Словопедія




 
 
Поезія


  1. Наталя Терещенко - [ 2008.09.19 09:20 ]
    ПРО РЯБУ
    ТРАКТАТ ПОЛІТОЛОГА.
    ( Менторські – пафосно, з наростаючим динамічним наголосом, що поступово переходить у патетичний крик.)

    Коли знесла яєчко золоте
    Непоказна серед несучок Ряба,
    Ніхто їй не подякував за те,
    ані дідусь, ані, тим паче, баба.
    Лупили по яйцю і день і ніч,
    Гамселили, аби його розбити,
    Бо вже яскраво в них горіла піч,
    Був столик скатертиною накритий,
    Пательню грів зажерливий вогонь,
    Топилося до бараболі сало,
    Рум’янилась цибуля й ОДНОГО:
    Яйця до смакоти не вистачало.
    Тому так гірко плакали вони,
    тому так бідну курочку сварили,
    що золотих яєць, неїстівних,
    вони би у окропі не зварили…
    ………………………………………..
    З тих пір і проїдаються у нас
    валюта, фонди, золотий запас,
    натомість залишаються борги,
    убогі села, драні береги,
    і сині, штучно вирощені Ряби,
    без золотих яєць для діда й баби!


    Рейтинги: Народний 5.38 (5.49) | "Майстерень" -- (5.45)
    Коментарі: (2)


  2. Олександр Бик - [ 2008.09.19 01:53 ]
    О.Р.
    Осінь нечутно
    Проходить у світ крізь пальці,
    Зорі і листя
    По черзі лягають під ноги.
    Місто чекає війни –
    На своїй фотокартці,
    Палить мости
    І в вузли заплітає дороги.

    Дощ бомбардує
    Дахи без єдиного звука,
    Вітер розносить
    Хвороби в статтях газетних.
    Кулі, які заряджає
    В стволи розлука –
    Завше влучають
    В закоханих і непричетних.

    Сірі малюнки
    В душі і у вікнах навпроти,
    Вічний касир
    У маршруті запише: «прощання»…
    Поїзд пішов:
    Я шукаю тебе на дотик…
    Хочеться вірить,
    Що віра вмирає остання!


    Рейтинги: Народний 0 (5.36) | "Майстерень" -- (5.35)
    Коментарі: (2)


  3. Лана Петренко - [ 2008.09.18 21:16 ]
    ego
    Смакуючи солоними цілунками життя,
    фарбуючи буденність в сіре, чорне й сніжно-біле,
    не даючи заснути ego власному... Це ж я!
    І не кажіть, що в глупості я так робить не сміла.

    Ну я є ж я, невже не говорила? Заберіть
    від мене списані та перевірені писульки.
    Інструкція? Навіщо? Розберусь сама... Пождіть,
    ви впевнені? Це правильно? Та виплюньте ті жуйки!

    Ах так! Тоді goodbye! Побачимося завтра (може).
    Смакуючи солоними цілунками життя,
    буденність розфарбую в чорне та рожеве (?) Гоже?
    Я знаю, перша думка — emo. Ні! Це ego (Я).


    Рейтинги: Народний -- (4.81) | "Майстерень" -- (4.75)
    Прокоментувати:


  4. Ольга Ілюк - [ 2008.09.18 19:37 ]
    Осіння провина
    Сьогодні я бачила хмари,
    А потім розгледіла осінь -
    В душі відцвітали примари
    Світила небесна провіснь.

    Жовтіли пелюстки жоржини
    Пісень собі щиро творили -
    Живу з почуттям провини,
    Що осінь нас, все ж, розлучила...

    18.09.2008 р.


    Рейтинги: Народний -- (5.23) | "Майстерень" -- (5.17)
    Прокоментувати:


  5. Катя Тихонова - [ 2008.09.18 19:17 ]
    ***
    З берегами спопелілих хвиль
    Розмовляють сонячні заграви.
    Хоч до сонця сотні сотень миль,
    Я до нього доторкнусь руками.
    Я підстрибну й швидко полечу
    В чудернацьких хмар безмежну купіль...
    Моє щедре небо, дай дощу!
    Та не дай, щоб з щастя виріс кукіль.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.38) | "Майстерень" -- (5.33)
    Коментарі: (5)


  6. Юрій Лазірко - [ 2008.09.18 17:11 ]
    Очiкувана радiсть
    Коли очей очікувана радість
    ще бігала дитинно під столом -
    мінявся ветхий град у ретрограді
    на зливу віхи. Під небес крило

    нагнало щастя вітру на хвилину
    і стало легше набирати вись.
    Я звідтіля нацебрував руїни,
    щоб освіжити в пам`яті "колись".

    Ковтав, мов студень вороння у полі,
    та розліталося воно в сто "кра".
    Як в горлі сіло - скам`яніло болем
    та помарніло в спогадах в стократ.

    У тямі - шляхом вимотані нерви,
    вояцький крок, незважена хода.
    Провісник долі - янгола чи стерво
    на милість подає життю. Перерва.
    Душа і небо - нерозлийвода.

    18 Вересня 2008


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.67) | "Майстерень" -- (5.76)
    Коментарі: (4)


  7. Уляна Засніжена - [ 2008.09.18 16:28 ]
    Спогад (?)
    Алохроматичним кольором своїх очей,
    Що забарвлені моїм щастям,
    Не нагадуй про сповідь ночей -
    Ти був першим моїм причастям,

    Що до уст доторкався прощенням,
    Що вбирав мене всю до дна.
    Ти для мене став тим хрещеним,
    Після кого зосталась одна.

    Я з тобою розквітла колись уночі -
    А сьогодні лиш тільки зеленим
    Відблискують сумно ті очі,
    Що колись називав ти своїми...


    Рейтинги: Народний 5 (5.29) | "Майстерень" -- (5.25)
    Коментарі: (2)


  8. Оксана Лега - [ 2008.09.18 15:41 ]
    Мрії мої – метелики
    Мрії мої – метелики –
    сховалися від зими.
    І я вже вірю лиш декому,
    і не шукаю вини.

    А палати ще б літу, тішити,
    підливати до крові ртуть,
    але ночі стають холоднішими,
    і крізь зорі дерева ростуть.

    За небо корінням хапаються,
    залишивши землі свій плід.
    Мов безпечне дитя, усміхаюсь я,
    без надії шукаючи слід.

    Лиш пилок золотий метелики
    на моїх залишили руках,
    розтрушу його в срібні келишки,
    щоб запити прогірклий страх.


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.16) | "Майстерень" 5.25 (5.03)
    Прокоментувати:


  9. Оксана Лега - [ 2008.09.18 15:38 ]
    Телеграми з епохи агоній
    Телеграми з епохи агоній
    принесе запізнілий птах.
    Ти торкнешся на хвильку скроні,
    щоб забрати тремтливий страх.

    Наше літо прийти забуло,
    зледачіло в нічних дощах.
    Молила, та не повернула,
    губилась в чужих віршах.

    Крилаті лелітки надії
    у мої не впіймались сни,
    а небо так швидко міліє –
    аби дотягти до весни.

    Нічні телеграми агоній
    не судилось читати вдвох.
    Мій смуток і я, ти – сторонній,
    а над нами – замислений Бог.


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.16) | "Майстерень" -- (5.03)
    Коментарі: (1)


  10. Оксана Лега - [ 2008.09.18 15:39 ]
    Шкірка яблука облямувала кров’ю
    Шкірка яблука
    облямувала кров’ю
    краєчок стола.
    І леза фраз
    міцно вгрузли
    в соковитий
    м’якуш мозку.
    Помирати
    так немодно.
    Вже не раз
    хтось когось
    отруював любов’ю,
    щоб, напившись
    сукровиці, знов
    ненароком
    в плоть життя
    вдихнути.


    Рейтинги: Народний 5 (5.16) | "Майстерень" -- (5.03)
    Прокоментувати:


  11. Ірина Заверуха - [ 2008.09.18 14:53 ]
    ...но (паркет)
    я тебе не дочекалася давно
    ще тоді, як були незнайомі
    у моєму вітряному домі
    радість із печаллю заодно

    де карниз, відчинене вікно
    щонайбільше – біль і невідомість
    викликаю сни або судоми
    ти мене забув уже давно

    плаче місяць, плащик-кімоно
    вітер витер витрусив останні
    копійки дешевого кохання
    заодно з тобою, заодно...


    Рейтинги: Народний 5.31 (5.21) | "Майстерень" 5.25 (5.16)
    Коментарі: (2)


  12. Варвара Черезова - [ 2008.09.18 13:21 ]
    ............
    Ти писатимеш щось, про Іспанії, Рими, Валгалли.
    Зрештою, це все пусте, ти не був там. На щастя.
    А я допиватиму чай, чи коньяк. І якщо мені вдастся -
    Забуватиму запах матраців, на яких ми так радо стікали

    То мовчанням, то криком. На яких ми чекали,
    Доки ранок скінчиться й цигарки в перемішку із сексом.
    Твої погляди, рухи і страх поміж речень з підтекстом.
    Затуляючи рота цілунком, боявся, щоб я не сказала:

    Забирайся до біса. Я награлася, любий мій. Доста.
    Ця трава проросте вже не хлібом, а тільки видінням,
    Симбіозом дедукцій/індукцій, а потім прозрінням.
    Ти розгублений, мачо? Запий мене спиртом. Це просто.

    Я вдихатиму спокій чи опій. Свої леза поїтиму кров’ю.
    Це так легко, дивися. Та ж ні. Тобі прагнеться Риму,
    А ще рими і слави. В обійми: не шльондру, а приму.
    Я не згодна, мій Цахесе, я залишаюсь собою.


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.47) | "Майстерень" 5.25 (5.46)
    Коментарі: (20)


  13. Ольга Бешлега - [ 2008.09.18 13:10 ]
    Кілометри
    Промчати кілометри разом і в нікуди.
    Докласти всіх зусиль – і знов дарма.
    І обпікає подих твій шалено груди,
    Доволі вже, старалися, нема...
    Відмерехтіло стільки ранків і світанків,
    І під лінійку геометрія проста,
    Один на одного тепер із різних ґанків,
    Кривою стала, що колись була пряма...
    Ми у житті всього лиш кілька цифр –
    Відрахувати, поділити, відсікти...
    Була пряма, залишився лиш шифр,
    Від А до Б так просто не пройти.


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.07) | "Майстерень" 5.25 (5.13)
    Прокоментувати:


  14. Григорій Слободський - [ 2008.09.18 12:49 ]
    Ні не забути ні!
    Ні не забути ні,
    Ті пам’ятні дні,
    Майоріли в залі
    Кульки голубі.

    Все було тоді
    В парламентськім залі.
    Коаліцію створили,
    Клялись у кохані.

    А після
    Утомлені депутати
    Пішли на спочинок,
    Після повернення
    Сотворили вчинок.

    Сотворили!
    Як мильну кульку
    Коаліцію розбили.

    Не довговічне буває
    Партійне вінчання,
    У їжака із вужем
    Немає кохання.

    Кохались, любились
    При створені владі.
    Між собою посварились
    У любовні зраді.

    Кохайтеся, любіться
    Партійні боси,
    Від народного гніву
    Зникніть!
    Як ранішні роси!


    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Прокоментувати:


  15. Олег Карнаушенко - [ 2008.09.18 12:32 ]
    Нудота
    хмарами думка стелиться
    осені хід святкуючи
    марячі квітками марними
    ковдрою очі вкриваючи

    серце в'яне трояндою
    вітру тихенько підспівує
    але не може за хмарами
    сонця побачить відблиски

    осінь панує панщину
    смутку збира дороди
    винагородою власною
    зиму немов кличучи


    Рейтинги: Народний 5 (4.9) | "Майстерень" -- (4.88)
    Коментарі: (2)


  16. Ольга Бешлега - [ 2008.09.18 11:25 ]
    ***
    Пройдені дороги залишаються загадкою.
    Ми не в змозі осмислити зміст цих речей.
    Гадаєм, вчимося - та все ж помиляємося.
    Віра в себе зміцнюється з кожним днем,
    А бажання щось робити згасає.
    Сірість будинків надихає лише на мовчання.
    У далеких очах мліє ще вогник життя.
    Ти спіймаєш мене напівдорозі до вічного обрію.
    Тихий стогін очей спалить душу сивого попелу,
    Обкраде, забере, перекине усе вгору дном.
    Я не хочу шукати, чекати і кланятись,
    Але хочу любити і дощ запашний пити знов.


    Рейтинги: Народний -- (5.07) | "Майстерень" -- (5.13)
    Коментарі: (1)


  17. Ольга Бешлега - [ 2008.09.18 11:20 ]
    ***
    Ти і я, і звуки джазу
    Розлилися навкруги.
    Помовчи, я й так все знаю,
    Руку лиш мою візьми
    У свої долоні теплі
    Нашої з тобою гри,
    Нашої з тобою тиші
    І гучної самоти.

    На столі дві філіжанки,
    Кава,чорний шоколад.
    Не кажи, що я програю,
    Я не здамся просто так.
    Тихий вечір, звуки джазу,
    Наче вічність, я і ти.
    Помовчи, я й так все знаю,
    Руку лиш мою візьми.


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.07) | "Майстерень" 5.25 (5.13)
    Коментарі: (1)


  18. Ольга Бешлега - [ 2008.09.18 11:11 ]
    Прекрасна вічно
    Прекрасна вічно. У тонкій хустині,
    Що ледь ховає локони. І стан
    Твій ніжний, і вуста - краплини
    Моєї крові, що скотились з ран.

    Для кого Бог створив тебе такою?
    Ці пахощі, ці руки, ці уста...
    Ти стала б лиш богинею для бога,
    Та їх, на жаль, прекрасна, вже нема.

    Прекрасна вічно й вічно одинока.
    Безмежна вічно, наче вся весна,
    Що поряд йде з тобою синьоока
    І сміхом заливається до дна.

    Прекрасна вічно, як тобі зустрітись?
    І за вогнем очей твоїх куди іти?
    І де шукати? І куди подітись
    Від погляду, що може обпекти?

    Прекрасна вічно! Обірвалась нитка,
    І обваливсь гірський крутезний схил,
    І лава із вогнем тече так швидко...
    Та вже не має сил, не маю більше...


    Рейтинги: Народний -- (5.07) | "Майстерень" -- (5.13)
    Прокоментувати:


  19. Ольга Бешлега - [ 2008.09.18 10:29 ]
    Прости
    Прости, дай вмерти чи піти,
    Забути, чим сьогодні каюсь.
    Візьми собі, усе візьми,
    Я з перемоги не втішаюсь.
    Як хочеш - забирай життя,
    А хочеш - приречи на муки,
    Приклич до рани вороння,
    Сідають хай на неї мухи.
    Пусти, дай вмерти і піти...
    Не тни стосунки цим кинджалом,
    Їх вже нема, і не знайти
    Те, що з зневірою змагалось.


    Рейтинги: Народний -- (5.07) | "Майстерень" -- (5.13)
    Коментарі: (1)


  20. Ольга Бешлега - [ 2008.09.18 10:56 ]
    Гілочка глоду
    Ти мені часто снишся із гілочкою
    червоного глоду у волоссі.
    Запитуєш:
    "Чи не варто розфарбувати ці
    жовто-зчорнілі листки?"
    Я прокидаюся й відповідаю:
    "Ні! Ні - точно знаю,
    бо й кольорові вони облетять...
    Хай краще листя упаде,
    дерева відчорніють цілу зиму,
    а потім, глянь, щось нове проросте,
    проріже пагони зелені крізь відлигу..."


    Рейтинги: Народний -- (5.07) | "Майстерень" -- (5.13)
    Коментарі: (1)


  21. Ольга Бешлега - [ 2008.09.18 10:45 ]
    Без сльози
    Не прокидайся ще, я зварю каву,
    Не усміхайся, знаю, вже не спиш,
    Не доторкайся, ще не йди із раю,
    Я зазнимкую нашу першу мить.
    Я зазнимкую ранок, що на підвіконні
    Вже дожидає перших голубів,
    Я зазнимкую неба голубі потоки,
    А ще потоки наших теплих слів.
    Я зазнимкую каву у твоїх долонях,
    Чи просто наші перші сни,
    Гарячий подих, дивний стукіт в скронях,
    Я зазнимкую вічність...
    Без сльози.




    Рейтинги: Народний 5.25 (5.07) | "Майстерень" 5.25 (5.13)
    Коментарі: (1)


  22. Ольга Бешлега - [ 2008.09.18 09:19 ]
    Таке собі
    Таке собі життя таких собі тривог,
    Таке собі страждання без светра й сорочок,
    Така собі неділя, такий собі "наш Бог",
    Така собі галявина занедбаних квіток.
    Таке собі кохання, такі собі і ми,
    Живемо непомітно так, не змінюєм світи,
    У хаті прибираємо і тихо живемо,
    А більше ми не знаємо, а нащо? А на що?


    Рейтинги: Народний 5 (5.07) | "Майстерень" 5 (5.13)
    Коментарі: (2)


  23. Старий Сірко - [ 2008.09.18 09:15 ]
    Осіннє
    Нема на світі краще благодаті,
    Ніж в дощ сидіти при вікні у хаті
    І милуватися як через рівчаки
    Стрибають, наче птиці пелехаті,
    Чи кізки молоденькі волохаті,
    Під парасольками дівчатка і жінки.
    Як їх стрункі, точені довгі ніжки
    Ледь-ледь торкаються до мокрої доріжки,
    І в серці пророста солодкий щем.
    І я в вікно півдня дивлюся з ліжка –
    Не згонить ні нагайка, ні коврижка,
    Хіба дружина вгріє товкачем…


    Рейтинги: Народний 5.63 (5.4) | "Майстерень" 5.5 (5.38)
    Коментарі: (11)


  24. Юрій Лазірко - [ 2008.09.17 22:03 ]
    Астральний
    Астрал - криївка сонця, небо - настіж.
    Заходь - з дороги витри ноги перше,
    ти в себе вдома - годі світло красти
    душі. Мов іклами вівцю задерши,

    зривати листя - за теплом плерези.
    Пошліть еона з пляшкою плероми!
    Уроки й заповідь життя Терези
    Зевс переписує словами грому.

    Прогнуті терези - і мить камінна,
    де погляд затерпає нетерплячий.
    Мій гносіс - полум`я в руках каміна,
    рукопис догорає, вічність плаче.

    17 Вересня 2008


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.67) | "Майстерень" -- (5.76)
    Коментарі: (7)


  25. Наталя Терещенко - [ 2008.09.17 22:26 ]
    ЛИСТ ПАНУ КОЦЬКОМУ
    (колишній господар – коту)

    Добридень, Коцький, як ти там?
    Чи здогадався, хто це пише?
    То Гліб, господар твій колишній,
    Прощення просить у кота.
    Скажу тобі цілком відверто,
    Що я зробив жорстокий крок,
    і мав ти з голоду померти
    У лісі за короткий строк…
    Але, дійшли чутки до мене,
    Що дивом виживши тоді,
    Живеш, як у вершках вареник,
    Кругом - лисички молоді.
    У Коцькому вбачають звіра,
    Ведмеді, кабани, вовки!
    Ти там у них за рекетира…
    З моєї легкої руки!
    То я хотів тебе просити,
    Щоб ти й мене у ліс забрав,
    Ти там доглянутий і ситий,
    Я ж тут не маю жодних прав…
    Мов у в’язниці Монте Крісто -
    Покинутий, один як перст,
    Нащадки виїхали в місто,
    Пішов від мене навіть пес…
    Мізерна пенсія, до всього,
    Чи ліки обирай - чи хліб!
    Живу я, Коцю, дуже вбого…
    На тебе жду. Твій вірний Гліб.


    Рейтинги: Народний 5.38 (5.49) | "Майстерень" 5.25 (5.45)
    Прокоментувати:


  26. Сергій Руденко - [ 2008.09.17 22:27 ]
    Лютий.
    Непевний час тріскучої спокути,
    Коли все вимерзає (навіть зло)…
    І глибини того морозу не збагнути,
    Ні тим, хто називає його «лютим»,
    А ні йому самому, бо не чути
    Ні почуттів, ні звуків – все пройшло
    Той абсолютний нуль байдужих літер…
    Усе спинилось… Мінус – на межі…
    І тільки крига і шалений вітер
    По всьому світу кулями сніжить…



    Рейтинги: Народний 5.38 (5.37) | "Майстерень" 5.38 (5.37)
    Коментарі: (3)


  27. Сергій Руденко - [ 2008.09.17 22:01 ]
    Січень.
    Дивні люди
    У цьому, такому холодному
    Січні…
    Обрікають на смерть
    Свої минулорічні жалі,
    І втішають святами
    Надії незбутньо – космічні,
    І обдурюють себе так само,
    Як ті , їхні «предки» правічні,
    Що, невідома – скільки надій повбивали
    На вічній землі…



    Рейтинги: Народний 0 (5.37) | "Майстерень" 0 (5.37)
    Прокоментувати:


  28. Ельфійка Галадріель - [ 2008.09.17 21:19 ]
    Зоряний хлопчик
    Падають дні, падають ночі,
    В трави, мережані срібними росами
    Їх підбирає Зоряний Хлопчик
    В кошик малесенький із верболозу.

    Наче скарби він збира без упину
    Пильно шука, не лишаючи жодного
    Він їх ховає в Чарівній Хатині
    В скриньку дубову, у срібло заковану.

    Стій, зачекай, залиши хоча б декілька
    Може на згадку, а може на щастя
    Може колись хоч на хвильку повернеться
    Днів цих легка безтурботність і радість.

    Та не спиняється біг днів і років
    Скриня вже повна скарбами незнаними
    Сів на хвилиночку Зоряний Хлопчик
    Спочити на призьбі Чарівної Хати.


    Рейтинги: Народний 4.5 (5.13) | "Майстерень" -- (5.16)
    Коментарі: (1)


  29. Смарагдове Диво - [ 2008.09.17 21:34 ]
    Одиночество
    И снова воцарится полночь
    За одинокою стеной
    Ты вазу хрупкую наполнишь
    Прозрачною водой
    Всё в небрежии привычном
    Свои обемлит закрома
    И в чем-то сокровенно-личном
    Себе признаешься сама
    Сама укроешь ноги пледом
    И тишину как дым глотнешь
    И на лице полночно бледном
    Сама слезами смоешь дрожь…


    Рейтинги: Народний 4 (4.88) | "Майстерень" -- (5.13)
    Коментарі: (1)


  30. Назар Назаров - [ 2008.09.17 19:18 ]
    Додаток до "8.8.8"
    Якщо життя зовсім не варте саги -

    Воно порожнє, як старі бесаги;

    Воно діряве, як стара кресаня -

    Вже краще з кручі на жалобних санях!





    Ти наминаєш сандвічі і снеки

    Й не думаєш про максиму Сенеки:

    "Життя оцінюй цінностями казки:

    Не тим, чи довге, -

    тим, яка розв"язка!"


    Рейтинги: Народний -- (5.4) | "Майстерень" -- (5.42)
    Коментарі: (1)


  31. Григорій Слободський - [ 2008.09.17 19:25 ]
    ...
    В ночі подивився на зорі
    Надомною небо
    В зорянім узорі.
    Подивився на ниви
    Не сплять в ночі ниви,
    Над ними похилились
    Зоряні розливи,
    У нічному сяйві
    Річенька блистить,
    В гаю місяць тихесенько
    Листям шелестить.


    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Прокоментувати:


  32. Олесь Холодний - [ 2008.09.17 17:44 ]
    Ледача радість
    Не гамірно... тихо. Чорняве дівчисько,
    Ледача усмішка, ще юна хода.
    І погляд на зорі, хоч вечір не близько, -
    Блукає недбало душа молода.
    Ото дивина, - чути сміх перехожих...
    В куточку забилась сумненька стара.
    Дівчиськові байдуже трішечки, може.
    Одначе це поспіх, запал,.. не зі зла.
    Вже гамірно врешті, дівчисько тріпоче...
    Тремтить, трішки зовсім, цілуючи сни
    І принца у них, що приходить щоночі,
    Співаючи весну на подив зими.
    І тихо. Що дивно, поспішні морози,
    І навіть туман, навіть вітер з дощем, -
    Прогнати ледачу усмішку не в змозі.
    На радість старечі між денних проблем.


    Рейтинги: Народний -- (5.32) | "Майстерень" -- (5.2)
    Коментарі: (5)


  33. Варвара Черезова - [ 2008.09.17 11:22 ]
    Марення божевільних
    Ти пуста. Ти – це північ і страх.
    Тільки шепіт ледь-ледь шелестить
    На сухих, як пустеля устах.
    Де між вчора і болем лиш мить.
    Де між рук виростає стіна.
    І так боляче пальцям. І ніч
    Не врятує, а тільки засне.
    Ми з тобою – потік протиріч,
    Що з’явився із тисячі „Не”
    І півсотні „Ніколи”. Весна?
    Ні. Ще рано. Ще зим, холодів,
    На шовкових хустинках червоних краплин
    Від сухот і розталих снігів.
    І відсутніх тому і невтішних новин,
    І сорочка на грудях чомусь затісна,
    І кімнатою Лета тече... Як тече!
    Забуття заливаєш в горлянку. Тепер
    Вже все рівно і Янгол сіда на плече,
    Щоб провести ТУДИ. Ти помер.
    А десь тут, на землі, вже гуляє Весна.


    Рейтинги: Народний -- (5.47) | "Майстерень" -- (5.46)
    Коментарі: (3)


  34. Латишев ДеТісЛ - [ 2008.09.17 11:04 ]
    ломка
    у попільниці недопалки очікування
    думки ніби суглобів тріск
    на годиннику вже напівздивування
    втомою очі витріщає тиск
    хребет вигне веселкою
    з кров`ю нудоту вижену
    пурпурово ніжний
    по сніжній емалі розмажу
    ще живий
    перемотаю скотчем
    горло розрізане
    чорне збирається зграєю
    застилає стелю
    бунтує сни
    у сухій ванні засинаю
    до сходів нової весни

    око гумовий дотик відкриє
    здається скотч відірвано
    мене ще криє
    ліхтар ввімкнено
    зіниці коло не рухоме
    лікарняно
    препаратами тхне знайомо
    свого тіла поза
    застиг
    мені потрібна доза
    тиші не порушив
    рибою вустами заво…




    Рейтинги: Народний -- (4.81) | "Майстерень" -- (4.72)
    Прокоментувати:


  35. Олег Гуцуляк - [ 2008.09.17 03:39 ]
    Мойсею Фішбейну
    ... тут був Целян. Та не було весни.
    Горіхи лунко тріскали у небо.
    Злітала в память пишна і без тебе
    Пташина душ незвінчаних. Лиш сни...
    І все було отак онде цікаво.
    Червоне яблуко на білому снігу.
    Тут був Целян. І цілковитий звук
    Упав на дно у філіжанку кави.
    Тут був... Тепер і риба, і зима.
    І Мюнхен знову привітав євреїв.
    Святкують Боже протоієреї...
    Ми те ж є "прото-". В майбуття - пітьма.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.5) | "Майстерень" 5.5 (5.46)
    Коментарі: (6)


  36. Лінія Думка - [ 2008.09.17 00:27 ]
    на тхне нннн яяяя..
    Порожнеча всередині, в яку щоразу хтось видихає повітря,
    Наче робить штучне дихання, щоб врятувати від загибелі.
    Порожнеча, аж чути як падає вниз натхнення,
    Вдаряється об металеві стінки, наповнює мЕне.
    Натхнення - розбери це слово на частини
    І ти відчуєш, як на тебе лине трансцендента реальність.
    Нестача дихання скомпенсована чужим за рахунок бажання.
    Кленові листочки летять угору. Це втікає осінь,яка вже настала.
    Пружинка зламалась, і хоч та стала величина, що у фізиці обіцяє вічність
    В моєму мозку у кубі двоїться
    2007


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.13) | "Майстерень" 5.25 (5.09)
    Прокоментувати:


  37. Тарас Федюк - [ 2008.09.16 23:41 ]
    ***
    розбудиш вранці свого короля
    і свій король піде варити каву
    плита дахи генделики іржаві
    і вся що у європу йде держава
    здригнулась і прокинулася для

    мобільник королівський загуде
    чотири ноти автор л. бетховен
    і ранок починається на повен
    свій зріст і прилітає птиця овен
    печінку клюне - мертвою впаде

    король розгорне мапу стольний град
    корона заважає але мусить
    похилить нижче голову
    і мюслі
    відсуне вбік
    убік відсуне вуса
    і вип'є трохи дону із дніпра

    землі наріже лютим ворогам
    перечитавши "київ на долонях"
    дружину свисне - скачуть тільки коні
    війни не вийде: брешуть на червоні
    щити
    дружинники надвечір тут і там

    отож король візьметься за старе -
    за хутро бистрих мавп і різних левів
    наллє вина у чарку кришталеву
    але хто поцілує королеву
    яка його будила-
    той умре


    Рейтинги: Народний 0 (5.51) | "Майстерень" -- (5.5)
    Коментарі: (14)


  38. Смарагдове Диво - [ 2008.09.16 23:48 ]
    Океан
    Я хочу открывать эти двери,
    За которыми спит океан,
    Выходить босиком на берег,
    В предрассветный, легкий туман.
    Я хочу бежать на закате,
    По песку в объятья твои
    И в обнимку всю ночь до рассвета
    Говорить о нашей любви.
    Я хочу подарить тебе танец
    На обрыве над бездной в ночи,
    Чтобы платье мое развевалось,
    Словно пламя горящей свечи.
    Я хочу, чтобы это лето
    Не кончалось уже никогда,
    Но следы на песке размыла
    Голубая от слёз вода…


    Рейтинги: Народний 5.5 (4.88) | "Майстерень" -- (5.13)
    Коментарі: (3)


  39. Микола Блоха - [ 2008.09.16 23:21 ]
    Опять.
    Опять весна в моём сознанье,
    Опять листва, с деревьев на земле,
    Опять дождит и слякоть, лужи.
    Опять пьянеешь, вдыхая воздух.
    Опять теряюсь, нет догадок,
    Опять кого найду, или…
    Опять за нею буду бегать.
    Опять её со мною нет,
    Опять иду, ступая в лужи.
    Опять слеза и осень.

    16.09.08 г. / 21:26


    Рейтинги: Народний -- (2.63) | "Майстерень" -- (2.17)
    Прокоментувати:


  40. Юрій Лазірко - [ 2008.09.16 22:23 ]
    Коротко-5
    81
    Добробут -
    він і в Африці добробут.

    82
    Мовчати не хочеться,
    а брехати важко.

    83
    Та нетакий то вже
    світ поганий,
    коли його малюють...
    Бог знає як.

    84
    Вічне кохання -
    пластикова троянда.

    85
    Як його не любити...
    Кий є і Вій!

    86
    І ліг їй на серце камінь...
    в чотири карати.

    87
    На діжку втіхи -
    ні краплі совісті.

    88
    Крапля - не дощ,
    але й дощ без краплі -
    не дощ.

    89
    Скільки би не повертався -
    а тобі бракує ще когось вдома.

    90
    Набирав мудрість роками -
    так роки протікали.

    91
    Боляче -
    коли струна вириває з тебе душу.

    92
    Замінив годинник термометром -
    скоро час гострити лижі.

    93
    Замінив термометр годинником -
    температура пробила позначку замерзання.

    94
    Будь мудрим -
    дури себе так,
    щоби інші не зауважили.

    95
    Від ям -
    дороги довші,
    від кількості випитого алкоголю -
    ямкіші.

    96
    Дифлофос -
    засіб проти малярії.

    97
    І тут -
    тебе нема,
    і там -
    краще би не було.

    98
    Коли би рак свиснув,
    качка би не копнула.

    99
    Народжений літати
    на комусь.

    100
    Мат на маті з матом -
    кінець гри в шахи після випивки у спортзалі.


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.67) | "Майстерень" 5.5 (5.76)
    Коментарі: (14)


  41. Павло Глазовий - [ 2008.09.16 22:07 ]
    Знаки
    Я ще хлопчиком малим
    Вибіг на дорогу,
    А мене дурний собака
    Хапонув за ногу.
    Залишилися на литці
    Незгладимі знаки,
    І гадав я, що немає
    Гірших ніж собаки.

    Та коли пізніше в зуби
    Критикам попався,
    Зрозумів, що у дитинстві
    Гірко помилявся.


    Рейтинги: Народний 7 (5.85) | "Майстерень" -- (5.63)
    Коментарі: (2)


  42. Павло Глазовий - [ 2008.09.16 21:15 ]
    Нинішні дівчата
    Докоряє дід онуці:
    - Дивні нині діти.
    Розучилися дівчата
    Навіть червоніти.
    А колись були дівчата
    Дуже соромливі.
    Скажеш слово - червоніли,
    Як той мак на ниві.
    А онучка аж руками
    Вдарила об поли:
    - Я, дідусю, уявляю,
    Що ви їм мололи!


    Рейтинги: Народний 5.42 (5.85) | "Майстерень" 5.38 (5.63)
    Коментарі: (3)


  43. Лана Петренко - [ 2008.09.16 21:48 ]
    На роздоріжжі милості й нещирості
    Нічний міський асфальт у світлі ліхтарів
    Пронизує похмурістю. Людська нещирість
    Вбиває залишки мелодії вітрів,
    Що шепче про добро й живу, не зниклу милість.

    Закутуюсь в тепло пальта, та не сховаюсь
    Від ницості людського роду. Де ми? Що ми?
    Навіщо закриваємось? Не намагаюсь
    Хоч якось щось змінити і позбутись злоби.

    Почався дощ, і спохмурніло синє небо,
    Його журба — моя журба. Лунає пісня.
    Любові гімн? - Жебрачка на дорозі грубо
    Співає. Господи, прости — вона не грішна.

    На роздоріжжі милості й нещирості
    Спинюсь. Міський нічний асфальт блищить росою -
    Слізьми небес і тугою. Незримості
    Не викоренити та не скропить водою.


    Рейтинги: Народний -- (4.81) | "Майстерень" -- (4.75)
    Прокоментувати:


  44. Павло Глазовий - [ 2008.09.16 21:37 ]
    Порада (з єврейського гумору)
    Прийшов якось до рабина
    Хороший хлопчина.
    Якщо прийшов, була значить,
    Поважна причина.
    - Я хотів би женитися.
    - Будь ласка, женися.
    - Але ж дівка - фу, негарна.
    - Ну, тоді дивися...
    - Батьки в неї багатющі.
    - То, значить, женися.
    - Але ж вона поганюща!
    - Ну, тоді дивися...
    - То як мені поступити?
    Яким саме чином?..
    Ребе трішечки подумав:
    - Стань християнином.
    - Чого раптом?
    - Щоб покласти
    Край пустій розмові, -
    Будеш голову морочить
    Якомусь попові.


    Рейтинги: Народний 6 (5.85) | "Майстерень" -- (5.63)
    Коментарі: (1)


  45. Роман Бойчук - [ 2008.09.16 21:06 ]
    Поцілунок
    Немов з тендітної пелюсточки троянди,
    Торкаючись від сонця промінець,
    Блискучі крапельки роси, немов гірлянди,
    Він спрагло п’є. Цілунок двох сердець
    Весь переповнений енергією сонця…
    Він також дуже схожий і на дощ:
    Такий раптовий, - тарабанить в шибки серця,
    Що аж відлуння, наче щастя плач.
    Ще він, як вітер: з диким вихорем та свистом,
    Тільки не холодом пронизує все тіло,
    А жаром, здатним обігріти ціле місто,
    В ту мить здається, що в крові щось закипіло…
    Весь у намисті із пелюсток та росинок,
    (Нема такого в найсолодших снах),
    Із сонця променів, вітрів, дощу краплинок –
    Тремтячий поцілунок на вустах.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.38) | "Майстерень" -- (5.25)
    Коментарі: (4)


  46. Олег Карнаушенко - [ 2008.09.16 18:43 ]
    ***
    Я розміняв натхнення на вино
    І перестав записувати вірші,
    Бо хоч вони й од деяких не гірші,
    Але й не кращі - значить все одно.

    Я ідеали власні, мов книжки,
    Із шафи достаю, переглядаю,
    Ховаю знов. Без них стежки до раю
    Рівніші трохи й не такі тяжкі.

    Я поважати мав за що себе,
    Ще більше мав причин щоб зневажати.
    А замість того вбрався в пишні шати
    Й дощем весіннім вилився з небес.



    Рейтинги: Народний 5.25 (4.9) | "Майстерень" 5.25 (4.88)
    Коментарі: (2)


  47. Олег Карнаушенко - [ 2008.09.16 18:42 ]
    ***
    По ідеалах і по людях
    Безжально котиться наш час.
    Здригнувся б навіть у могилі
    Якби побачив це Тарас.
    І як би він не намагався -
    Того збагнути б не зумів:
    Як замість нації героїв
    Ми стали купкою хохлів?
    Хто був багатим - збагатився
    На бідних бідняків біді.
    А решта краде і гендлює.
    Вбивають, гинуть молоді.
    Де ж наша слава, наша сила?
    Де волелюбність? Гордість де?
    Лиш по спустошених по селах
    Ледь вітер в димарях гуде.
    Тож виплач сльози, Україно,
    І зупини шалений час.
    Дай всім нам розуму, дай сили,
    Бо діти не пробачать нас.



    Рейтинги: Народний 5.25 (4.9) | "Майстерень" 5.25 (4.88)
    Прокоментувати:


  48. Віктор Неборак - [ 2008.09.16 17:24 ]
    * * *
    Осені бог – восьминіг що пускає завісу чорнила
    Простір забарвлюється повний незримих істот
    Палять трухлявий вітрильник й монтують літальні
    Чи апарати чи спорожнілі міста-міражі

    Осінь оселю знаходить і осідає
    Як алкоголь у судинах на золотий саркофаг
    Жриці з очима очікувань вічні тварини
    Меланхолійні рибини в тиші готують бенкет

    Серед запрошених той хто відійде в осіннє
    Світле сузір’я легко як дим із багать
    Та не зважаймо на це осінь багата дарами
    В грудях засмаглих її гусне п’янке забуття


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.36) | "Майстерень" 5.25 (5.34)
    Прокоментувати:


  49. Ганна Багрій - [ 2008.09.16 17:37 ]
    ***
    Неймовірності сповнений день,
    Старомодністю зваблені миті,
    І ми з вами такі молоді,
    такі справжні, такі соковиті.
    І блискучий від зливи асфальт,
    У ліхтарному жовтому світлі,
    Фіолетом відсвічував в тон,
    Тому шалу , що виснув в повітрі.
    І тянучою гумкою час,
    Уповільнений плином розмови,
    Не спіткається більше об нас,
    А докупи нас зліплює знову!


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.38) | "Майстерень" -- (5.38)
    Коментарі: (5)


  50. Варвара Черезова - [ 2008.09.16 17:11 ]
    ...
    Від серпня до тебе. Від Вересня до землі.
    Звивисті, змочені в зливах шляхи минають.
    Листя горішнє й торішнє – мої кораблі,
    Що не повернуться в небо. Тепер я знаю:
    Ти не пробачиш цій Осені сліз (чи дощів?)
    Сльози, - це слабкість, а отже і дощ. Я плачу.
    Ти не минав і не вірив, бо ж ти не хотів...
    Я ще не знала, що сили в мені не стачить.
    Червоне і чорне. Пунктиром межа між нас.
    Іней на шкірі – безглузде татуювання.
    Свідки – пусте. Нас засудить і стратить час.
    Ми завинили, бо знали таке кохання.


    Рейтинги: Народний -- (5.47) | "Майстерень" -- (5.46)
    Коментарі: (1)



  51. Сторінки: 1   ...   1571   1572   1573   1574   1575   1576   1577   1578   1579   ...   1829