ОСТАННІ НАДХОДЖЕННЯ
Авторський рейтинг від 5,25 (вірші)

хома дідим
2026.06.19 08:19
стояв мовчав дивився
на останній
багряний кленовий листок
на дереві під під’їздом
думаючи про своє
про листок хай останній
який ще
повисить ще нічо ще ого

хома дідим
2026.06.17 21:35
неминучість намагається
влізти в душу ніби
їй мало того що вона і так
неминуча
мовби поганські боги
якім обов’язкова
маніфестація
неминучість ревно

Артур Сіренко
2026.06.17 13:46
У день сонцестояння,
Коли Сонце дивувалось і завмирало
Споглядаючи людей і коней,
Ясени та просо,
І синиці й вивільги
Славили буяння зела,
Вчитель Досконалий з Північних Мурів
Запитав музику Жовтої Істини:

Артур Сіренко
2026.06.17 00:09
Вусаті норовисті кентаври
Дегустують стиглі яблука
В саду патріарха Ноя:
У дітей Нефели був свій пліт
І свій нечемний човен*
Зроблений з бамбукових стовбурів.
Вони полюбляли кислі істини,
А Ной цінував хмільне і солодке,

хома дідим
2026.06.11 06:54
верлібри дуже навіть
експортний артикул
якщо у тебе є
чого продати
їм
читачам трактатів
молодняку на слемі
панночкам серпанковим

Іван Потьомкін
2026.06.10 21:26
Стільки причин в юдеїв для печалі.
Стільки постів і молитов сумних.
Та все ж не знайдеш серед них
Оту, аби гірке минуле не вертало.
Як зненависть здолати безпричинну,
Одвічну зненависть людини до людини?
Почата Каїном, що так і не розкаявсь,
Як Аве

Артур Сіренко
2026.06.10 19:19
Час квітучих чилійських суниць
Зачинені всі двері крамниць:
Вітер зітхає –
Щось шепоче про човен
В зеленому морі вишень,
А може про крихітку
Яку звуть Нетреба.
Рахую свічки-зірки

Костянтин Ватульов
2026.06.10 19:10
Господи, ти ж говорив, що все забудеться,
Замолиться, заспокоїться, завершиться тризною,
Але уважно поглянь на мої руки:
Жодних відбитків від обручок,
Шлейфів шрамів та ліній життя.
На обличчі сонмище зморшок,
У відцвілих очах жодної сльози,
Бо ча

Сергій Губерначук
2026.06.01 13:35
…Творчість – Така, як Ти!
Як, Ти?

18 жовтня 1999 р., Київ

Юрко Бужанин
2026.06.01 11:29
Зелена матова тарілка
пахла метеоритами і космічним пилом
Його несли під руки два сірих гуманоїди
обережно ніби подарункове видання класика
Він гикав у невагомости
і думав про невиплачений гонорар

Землянине ми прийшли забрати твій розум

Іван Потьомкін
2026.05.27 20:56
Щасливі ті, хто перед сном моливсь
За день минулий і прийдешній Усевишньому.
Мене ж і у вісні тривожать думи навісні:
Не все так твориться, як Він замислив.
Він дав усе, щоб голоду не знали ми,
Опікувавсь не лиш юдеями,- Людьми,
Навчав, як праведним

Костянтин Ватульов
2026.05.20 17:04
Щастя — найневизначеніша і найдорожча річ у світі.
Просто хоча б сісти в перерві за каву, помріяти.
Дивно, але б я кинув роботу, квартиру машину і друзів.
Кому це потрібно, коли є любов у Парижі з тобою?
Неспішна вечеря, романтика, запітнілі вікна і

Артур Сіренко
2026.05.19 18:03
Люди запилених перехресть
Замовили в ковалів залізних снів
Трохи гострих апострофів.
Вони ще не знали,
Що сухий ясен торішнього
Втопився в прозорому Озері Сліз*,
А на поверхні того спокійного ставу,
Яку не може збурити

Кока Черкаський
2026.05.19 01:45
садок із сакур коло хати,
прилетіли джмелі - а вишень нема
- не будем ми гудіти над сакурами!-
полетіли геть

Артур Сіренко
2026.05.18 19:24
Ми граємо
На бусурманській лютні дощу,
Ми танцюємо
Божевільні танці пролісків,
Що цвітуть лише у вигадках
Їжаків маленького лісу
Вчора.
Ми креслимо

Охмуд Песецький
2026.05.18 15:29
Почутого про подвиги трьохсот троянців
Замало, якщо ти серйозний ерудит,
Для написання навіть прози.
Хоча про Ксерокса ти можеш розповісти
Не тільки уривками службових розмов.

І пишеш вірша про своє – про зустрічі,
Природно, що не для баталій,

Іван Потьомкін
2026.05.15 19:24
Під союзом, що укладали юдеї з Богом,
Першим поставив свій підпис
Нехем’я-Тіршата, син Хахаліт та Цідкіягу .
...Вдивлявсь Нехем’я в рукотворне диво -
Відбудований Єрусалим із Храмом -
І промайнули перед ним два з лишком роки.
Той день, коли почув о

хома дідим
2026.05.12 08:20
віршики
бігали за мною
мов ті цуценята за сукою
яка їм поставила світ
їх не було забагато
ні разу
їх було саме доста
вони були трохи різні

Іван Потьомкін
2026.05.09 19:11
Як захочеться дізнатись,
Відкіля взялись п’яниці,
То не Лота пригадаймо,
Але праведного Ноя.
Звісно, що після потопу.
Посадив спасенний Богом
Виноградник із синами.
Сатана тут нагодився.

Тетяна Левицька
2026.05.09 09:13
— Я прийшла до вас не за цим,
Що у голову вбили, друже?
На столі — сигаретний дим,
Самогон і зів'ялі ружі.
Я прошу, не торкайтесь пліч,
Ваші пальці такі холодні.
Наче ця кришталева ніч
Снігопадом зійшла з безодні.

Юрко Бужанин
2026.05.06 12:22
ТАНКА галицько-пуерто-риканська.

Я - ніби кролик,
З котрого чупакабра
Кров відсмоктала.
Крівці мого кохання
Достатньо тобі на ланч?

Охмуд Песецький
2026.05.04 15:38
Наша зима розлуки не минула з лютим,
а триває синіми ночами полотен,
писаних під ван Гога –
з нетанучими сніжинками теплих спогадів,
за кожною з яких – і моя нехолонуча тривога.

Вона гостро пронизує мене –
і згасає в регістрах невгамовної німоти,

Іван Потьомкін
2026.05.03 13:01
В котрімсь містечку раннього ранку
Сидів Бааль Шем Тов і крізь кільця диму
Раз по раз вдивлявся в перехожих.
«Хто це за один, що немовби
У ворота Небес задумав увійти?»-
Питає раббі в учня.
«Той, що шкарпетки шиє.
Він так щодня простує в синагогу

Охмуд Песецький
2026.05.03 11:10
Мріями не ходиться — ними літається.
Вони займають простір невагомості,
де речі були розкладені по місцях.
Лад не наводиться, і подовгу там ніхто
не затримується.
Місія з поверненням –
у полумї плазми спротиву.
Назад не приймають без ризику згоріт

Артур Курдіновський
2026.05.01 19:08
Не пам'ятаю, на якому році життя застрелився мій друг, видатний поет Владімір Маяковський. Але перед тим, як застрелитися, він мені сказав: "Жоро, я тебе прошу: будь у поезії другим новатором після мене!" Я мовчки кивнув головою. А коли він уже застрел

Юрко Бужанин
2026.05.01 12:35
Сидить професор
голова як енциклопедія
а в горлі — пустеля Гобі
телефон казиться
телефонує деканат
(там нишком наливають)
телефонують колишні аспіранти
(там уже розлили)

Охмуд Песецький
2026.04.30 14:06
Витоки свідомості – це ті джерела,
які не стільки напувають, як звучать
милозвучністю твоїх думок а капела,
розмиваючи і зносячи тиху благодать
западин рахманного смиренства.

Мряка безсонячних просторів ущелин,
кулуари сходів минулих лавин і водос

Артур Курдіновський
2026.04.30 11:17
березня 1968 року героїчно загинув мій друг, космонавт Юрій Гагарін. Але перед тим, як загинути, він мені сказав: "Жоро, будь у літературі першим! Як я - у космосі!" З того моменту я зрозумів, що в моїй поезії і прозі ідіотизм має бути суто космічного м

Іван Потьомкін
2026.04.29 20:28
«Ти плачеш, Йоно? І за чим?
За цим кущем, який ти не садив?»
«Ні, не за цим, мій Боже».
«А за чим же?»
«Плачу, а варто б скорше вмерти, аніж далі жити...
Іще тоді, коли в китовім череві
Три дні й три безсонні ночі
Я пристрасно моливсь, щоб Ти мене

Охмуд Песецький
2026.04.27 16:08
Кораблі нашого жеребу
не покидають річищ,
йдучи за лоціями
Старших Арканів,
до затоки
вікової недуги 
колись молодої води.

Охмуд Песецький
2026.04.26 11:19
Ще тримається 
ця дивна звичка
думати про втрачене,
обминаючи себе.
А воно чекає на всіх
зі знахідками
у печерах наших помилок,
ні – не зі скелетами 

Іван Потьомкін
2026.04.24 08:16
А є ж і без слів пісні...
Слова їх заблудилися в дорозі
і бозна, чи до голосу дійдуть.
...А є ж і суцвіття слів,
котрі несуть в собі мелодію.
І з-поміж бідних той найбідніший,
в чиєму серці не звучить вона,
аби розрадить в мить найгіршу.

Іван Потьомкін
2026.04.20 17:42
На карті світу він такий малий.
Не цятка навіть. Просто крапка.
Але Ізраїль – це Тори сувій,
Де метри розгортаються на милі.
І хто заявиться із наміром «бліц-кріг»,
Аби зробить юдеїв мертвими,
Молочних не побачить рік,
Духмяного не покуштує меду.

Іван Потьомкін
2026.04.17 20:42
Як не втомивсь ти на роботі
(боровсь зі сном та протирав штани),
То не Америку з Європою вини,
Що не цілком беруть на себе наші клопоти,
А ледарів таких, як ти, та казнокрадів усесильних,
Та жевжиків, пролізлих в Раду бозна яким чином,
Та тих, хто н

хома дідим
2026.04.17 18:44
білий брудний голуб
із тьмяними рожево яскравими
лапами
сторожкий мов отруювач
у якого при собі
отрута і намір
скрадається підскоком
межею тіні й осоння

хома дідим
2026.04.16 19:57
ось поет на променаді
проминає повію
мова тут не
про молодих поетів які
те саме що повії
або старих повій
котрі чим не поети
отже
Останні надходження: 7 дн | 30 дн | ...
Останні   коментарі: сьогодні | 7 днів





 Нові автори на сторінці:

Володимир Кириленко
2026.06.20

Боговик Владислав Боговик Владислав
2026.06.18

Іван Веселий
2026.06.15

Надія Ляшук
2026.06.14

ВАСИЛЬ КУЗІВ
2026.06.11

Неїл Лорен
2026.06.08

Володимир Журавльов
2026.06.05






• Українське словотворення

• Усі Словники

• Про віршування
• Латина (рус)
• Дослівник до Біблії (Євр.)
• Дослівник до Біблії (Гр.)
• Інші словники

Тлумачний словник Словопедія




 
 
Інша поезія


  1. Ксенія Зборовська - [ 2011.06.26 22:22 ]
    межсезонности
    сурогатное прошлое,
    исписанное, испрещённое,
    избитое до косточек
    в горле.
    сонное.
    забытое в лунности, бедности
    безысходности.
    давай раздобудем смелости
    в мелочи межсезонности?
    (2011)


    Рейтинги: Народний -- (5.25) | "Майстерень" -- (5.25)
    Прокоментувати:


  2. Василь Кузан - [ 2011.06.26 21:55 ]
    Під павутиною думок


    Під павутиною думок
    Струмок мелодій Страдіварі,
    Бульвари й бари, барви міст
    І містика іконних граней.

    Мов гравій висипано тут,
    Густий вінок, похмурий Глоба,
    Обачно витерта сльоза
    Туга, як смик чи кінський волос,
    Що сушить голос.

    Лиш скрипка тіла
    Хотіла повз долоні в ранах
    У ранок.
    В пам'ять.
    У пісок…

    Потік життя міліє швидко.
    І видно з дна його найбільше
    І найгірше…

    Певно,
    Чужа дорога не веде
    Ні в рай, ні в пекло…

    Летіти треба по струні,
    Бо у житті, як на вікні:
    Напишеш пальцем і зітреш…

    А може, й ні…
    А на стіні
    Висить холодне тіло скрипки,
    Під павутиною бажань
    Сховавши чардаш.

    2002


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.54) | "Майстерень" -- (5.7)
    Коментарі: (14)


  3. Данчак Надія Мартинова - [ 2011.06.26 08:16 ]
    ЗАВИДУЮ
    ЗАВИДУЮ
    / проза жизни/

    Я белой завистью завидую,
    Двум молодым - идут, обнявшись,
    Украдкой целуясь, во взгляде растворяясь,
    Я белой завистью завидую,
    Двум пожилым - беседуют тихонько,
    И руки жилистые гладя, улыбаясь...

    И горько стало на душе, слеза упала -
    Я чувств любви не испытала,
    Тоска и грусть меня, сковала,
    А сердце льдинкой стало - заледенело все…
    Радости общенья я не получала,
    И ласковых, и нежных слов, увы - не знала...

    Так дни за днями шли, бежала вдаль дорога...
    Туманной, серой мглой закрыта жизнь была,
    И солнца луч не проникал, не согревал, не освещал…
    Надежды он к счастливой жизни - не подавал.
    Я всматривалась в темноту - увидеть лучик света,
    Хотя бы отблеск на горизонте жизни.
    О, Боже! Скажи на милость - Как мне быть?
    Как дальше жить, кого забыть?
    Не видеть, слез не проливать, забыться и уснуть...
    Так, что же умереть – жить не желаю я - Да нет!
    Поднялась, правда, поздно я, но есть желания -
    Судьба моя – дай счастья, не отвернись, ты от меня…

    Бог сказал: «Проси - Я дам судьбу тебе твою».
    - Чего ж тогда я ною и скулю?
    И вдруг мне солнце улыбнулось,
    Луч света в душу заглянул мою,
    А сердце встрепенулось, забилось, отогрелось...
    Льдинка превратилась в словесный ручеек,
    Что с сердца льет и льет, душа поет!


    © Copyright: Надежда Мартынова Данчак, 2011
    Свидетельство о публикации №11106261678



    Рейтинги: Народний -- (5.19) | "Майстерень" -- (4.88)
    Коментарі: (2)


  4. Роман Голіней - [ 2011.06.26 07:13 ]
    ***
    Потяг, мов течія,
    Яка несе:
    Кому дівчину, лелечиху,
    Кому хлопця, лелека,
    А мамі – серцебиття,
    І не важливо куди він їде
    Туди
    Чи звідтіля.


    Рейтинги: Народний 0 (5.44) | "Майстерень" -- (5.5)
    Прокоментувати:


  5. Олександр Григоренко - [ 2011.06.26 03:46 ]
    В нас Вечность
    Солнце-ваятетель, свет мудрый твой,
    Яркими лучами Ты меня укрой.
    Солнце несущее жизнь, растут силы Твои во мне,
    Чтобы освободить заключенную в нас Вечность-
    Это задача моя на Земле,
    И чтобы вернуться Домой,
    Надо найти путь в собственное сердце


    Рейтинги: Народний -- (5.43) | "Майстерень" -- (5.13)
    Прокоментувати:


  6. Олександр Григоренко - [ 2011.06.26 02:10 ]
    Молитва в медитации
    На восходе у Солнца-Дитя,
    В поисках Нового, сил мудрости прошу,
    Пусть они во мне умножатся,
    Ты младенец, что на восходе родится
    И помагаеш талантам всем раскрыться.
    В утро наростает энергия Твоя,
    Ты Солнце-Брат сильней становишся,
    В Жизни все кипит и спорится -
    Твоей мощью мое дело полнится.
    В полдень, Ты Солнце-Отец
    Своими руками-крыльями Любви
    К цели меня приведи -
    К вершине пика Божьей силы.
    Ты Солнце-Мудрость после полудня,
    Сила и стойкость в Тебе,
    С нежностью тепла души
    Мой труд лучом Добра освети,
    Дабы достиг(ла) я цели Пути.
    На закате, Ты Солнце-Предок Бытия
    Силой мягкой одари любя,
    Чтобы мой сосуд Души во благо миров
    Наполнился белоснежным огнем Матери Мира.
    Да будет день мой красотою,
    Песнью действеной Любви, Мира и Радости!
    2011г.


    Рейтинги: Народний -- (5.43) | "Майстерень" -- (5.13)
    Прокоментувати:


  7. Роман Голіней - [ 2011.06.25 20:57 ]
    ***
    Повітря пахне
    свіжим молоком…
    Коня хмар загнали.


    Рейтинги: Народний -- (5.44) | "Майстерень" -- (5.5)
    Коментарі: (10)


  8. Іван Потьомкін - [ 2011.06.25 07:57 ]
    Хто випадок узяв собі за норму (з Езопа)
    Солі мішок віз на собі віслюк.
    Річка попереду. Ввійшов у воду
    І посковзнувсь на камені. Упав.
    Підвівсь. Та що це – нема мішка?
    Ні, мокре щось таки на спині.
    «Еге,- гада віслюк.-Вода в поміч мені».
    Пригадав трудяга ту пригоду,
    Як віз уже із губками мішок.
    Не спіткнувсь – у воду впав зумисне.
    Не захотів одразу встать, чекав,
    Що й цього разу станеться колишнє.
    Та хоч-не-хоч треба вставать.
    Сіпнувсь...Удруге... Втретє...
    Не те що встать, а дихати вже нічим.
    Словом, віслюк невдовзі потонув.
    P.S.
    Хто випадок узяв собі за норму,
    Той йде, мов по містку хисткому.









    Рейтинги: Народний -- (5.63) | "Майстерень" -- (5.87)
    Прокоментувати:


  9. Павло Матюшко - [ 2011.06.24 17:21 ]
    Без названия
    Мой словно Бог парит
    Твоя природа так упрямо-нежна
    В сугробах я ли не был никогда?!
    Не заносилась ли твоя душа
    Ее негой туманно-снежной?
    Глаза твои ли не сводились в образа?
    Слезливой, бесконечной и безбрежной
    Не видела ты там сама себя… А я - увидел…
    В солнце, вне дождя, но все таки с зонтом
    Уходишь ты куда то с фронтом,
    Я - в окружении, ни зги не пророним…
    Но знай. Что Даль – не там, она – не с горизонтом,
    Даль скрылась у меня давно внутри.
    *я.киев


    Рейтинги: Народний -- (5.44) | "Майстерень" -- (5.38)
    Прокоментувати:


  10. Оля Оля - [ 2011.06.24 14:19 ]
    its all ur fault
    add me to ur matches list.
    make me be another one in ur hundreds and hundreds
    of pretty silly little girls
    beliving that one day it will be their turn to get a smile from u
    and a few sweet words of another lie,
    and without any hope to meet u in person.
    proud and agressive, selfish you,
    who doesnt need any constant her,
    as u can easily have different one every night,
    without any promises and commitments.
    though u'll get tired of it some day,
    take a bottle of expensive whiskey,
    lock urself at ur expensive but lonely and uncosy
    apartment, but not home,
    and drink it till u lose ur mind and forget everything.
    and the next day u return to ur routine,
    meet another drunk pretty bitch for sex,
    take her to ur place and without saying a word
    have another hot but still lonely night.
    then again and again repeat the same scene,
    till u feel sick and fed up with this all,
    but still have no willing to get that very one
    who will cure ur heart and make ur life different.
    its all ur fault.
    u're just too chicken-hearted stubborn fool.
    its all ur fault.

    2011


    Рейтинги: Народний -- (5.31) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  11. Василь Кузан - [ 2011.06.24 09:47 ]
    А роки летять, мов кулі
    А роки летять, мов кулі,
    Менше вже кують зозулі –
    Скоро тіла насолоду
    Старість висмокче до дна.

    Скоро зморшками пооре
    Наші душі, наші мрії,
    Наші весни, мов повії,
    З іншими підуть у ніч.

    Скоро згаснуть наші ранки,
    Стануть шторами фіранки,
    Зорі – краплями вина.

    Тож цілуй мене негайно,
    Хай нам буде нині файно,
    Хай кохання не мина.


    2000


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.54) | "Майстерень" -- (5.7)
    Коментарі: (35)


  12. Наталія Буняк - [ 2011.06.23 18:36 ]
    Роздвоєна душа
    РОЗДВОЄНА ДУША

    Жовтогорячі чорнобривці,
    Посходили в моїм саду,
    Хто їх посіяв я не знаю,
    Та їх мов скарби бережу.

    Вдихаю запах, мов євшану,
    Що колись бранця повернув
    В свою країну незабутню,
    Він там це зілля пригорнув.

    Ось так і я, з розбитим серцем
    Шукаю ліків, щоб злучить
    Ці дві країни житєдайні.
    Та чи ж я зможу двох любить?

    Одна країна , моя мати
    Вдихнула душу у мене,
    Друга країна приютила
    І тут пливе життя моє..

    Мабуть так житиму до смерті,
    Цвістиме у душі розмай,
    Я пригорну чужу країну ,
    Кохатиму ж лиш рідний край.






    Рейтинги: Народний -- (5.35) | "Майстерень" -- (5.24)
    Прокоментувати:


  13. Роман Голіней - [ 2011.06.23 18:20 ]
    ***
    Зимно дихає вітер…
    Скло
    побачило.


    Рейтинги: Народний -- (5.44) | "Майстерень" -- (5.5)
    Коментарі: (40)


  14. Роман Голіней - [ 2011.06.23 17:03 ]
    ***
    В голубому небі
    хмарина вежу будує…
    Білий кінь до принцеси скаче.



    Рейтинги: Народний 5.5 (5.44) | "Майстерень" -- (5.5)
    Прокоментувати:


  15. Катерина Ляшевська - [ 2011.06.23 14:10 ]
    асфальт
    моє серце розкреслене цеглою по асфальту
    дитячими класиками
    хтось кидає пляшкові уламки у моє єство
    бажає утілків мрiй незагаданих
    сонячній рибці
    чи перехресткам шляхів
    і байдуже
    куди вони летять
    у яку з частин розкреслень потраплять
    адже усі ці класики
    риби
    потонулі кораблі у сивих заплетах доріг
    кровоносних судинах мого невічного двигуна
    моїх немічних світо-рожево-бачень
    заплющених очей
    удар
    удар
    удар
    тиша
    білими босоніжками
    кедами
    шузами
    тавруєш зізнання-замінниками
    тіло і душу мою
    б'є - значить любить
    Бог любить мене
    та чому ж часом
    коли йде дощ
    фарбунки стікають брудними пацьорками
    мене розмиває
    змиває доленосні накресли мого тіла
    мов мапові позначки окремих фрагментів світів
    класики зникають
    пляшкові уламки теж
    діти ідуть
    кленолистом-падолистом у хворі аорти
    захлинаюсь
    задихаюсь
    цното-асфальт
    та прийдуть і інші
    землі круговерти
    не мають спинятись
    хтось колись цеглою знову накреслить
    можливо,тебе,мій небесний проектний фанатик
    на місці минулих
    на просохлому за ніч мапо-доле-асфальті
    адже ж
    людство
    то всього лише
    сукупність циклічних ігор
    богів у класики

    2011р.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.48) | "Майстерень" -- (5.5)
    Коментарі: (3)


  16. Олександр Григоренко - [ 2011.06.23 13:11 ]
    Дзеркало
    Була година Часу - Люди купалися в РАЮ,
    Вони жили в Гармонії Любові континента МУ.
    Бог, їм дарував Життя - вічності нектар, та,
    трапилося лихо і багацько з них
    втратили цілющій дар.
    Є Христос, але, не розуміють люди суті,
    що Він Є, в кожному - Душа Світу у плоті.
    Один Христос, це макове зернятко божої якості в людях -
    Єдиний Великий Космічний Розум - це МИ.
    Тисячоліття шляху лишились ген в далині,-
    у людства під ногами
    І більшість з них кружляють по колу омани,
    Знову і знову блукають в снах туману,
    Істину святу перевертать дриком догори.
    Христос Божий, істиний і чистий,
    Стоїть перед лицем кожноґо - це той
    кого всі ми славимо,
    А славимо ми Бога, Він з нами,
    В наших душах кожної миті життя.
    2011рік




    Рейтинги: Народний -- (5.43) | "Майстерень" -- (5.13)
    Прокоментувати:


  17. Галина Фітель - [ 2011.06.23 01:32 ]
    Найбажаніше визнання
    за законами жанру
    щоб стати крутою дівою ще й поеткою
    я мала би бути схожою на Жанну
    чи Анну чи Ліну чи хоча би дружити зі Свєткою
    цілуватись з тобою плюючи в Сену
    перевертати гондолу горлати пісні у Венеції
    смажитись до непристойності на пляжах древньої Греції
    виходити в астрал коли закінчився алкоголь
    і шукати поміж солоних скель лукаву посмішку Алголь

    та я не вживаю алкоголю не спокушаюсь лукавим
    єдина моя згубна пристрасть - надто міцна кава
    у мене природньо відбілені яблуком зуби
    нема силікону а-ля Анджеліна у губах
    не пахкаю кальяном укупі з іншою трутизною
    і не ламаю крила ганяючи за крутизною
    нема у друзях онлайн фейків Коельо ані Борхеса
    не шепочуть услід "це та сама…
    кажуть вона трохи поетеса"

    зате коли я попросила "скажи що я хороша бо я зараз розплачусь"
    ти написав "знай ти найкраща"

    08.06.2011


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.48) | "Майстерень" 5.5 (5.46)
    Коментарі: (25)


  18. Роман Голіней - [ 2011.06.22 07:23 ]
    ***
    Зубами здираєш із губ
    Осіннє листя
    Забутого поцілунку…
    Серцю зимно стає.


    Рейтинги: Народний -- (5.44) | "Майстерень" -- (5.5)
    Коментарі: (3)


  19. Василь Кузан - [ 2011.06.21 23:11 ]
    День пам’яті?

    Життя, неначе гойдалка, прив’язана до місяця.
    Час хилитає маревом уявність перемог.
    Перемололи вересень з кістлявими горіхами
    І зброя попід стріхами вже проситься… Та Бог,
    Напевно, відвертається від поклику козацького,
    Батрацького мрійливого – вхопитись за шаблі.
    Блищать медалі скривджено фальшивими монетами,
    Бо все, за що давали їх – лишилось на війні.
    Позбавленими вибору, до подвигів привченими
    «Чеченами», «душманами», «бандерами» були.
    Буяли і буянили. Безбожними законами
    Вростали у агресію, мов кулі у стволи.
    А стали непотрібними. Загрозою для спокою.
    Лишилися самотніми у натовпі питань.
    Прощальний вітер осені ще грається медалями,
    За далями зухвалими мовчить акордеон…


    2011


    Рейтинги: Народний -- (5.54) | "Майстерень" -- (5.7)
    Коментарі: (11)


  20. Іван Потьомкін - [ 2011.06.21 18:45 ]
    Хто в спілку із нерівнею вступає (з Езопа)
    Що сила й спритність не вічні.
    Старезний лев знав цю істину.
    Нічого не вполював цар на обід,
    Натрапив на віслюковий слід,
    На спільні лови просить його піти.
    Склав цар план,і хитромудрий і простий:
    Він біля печери стане, наче вартовий.
    Віслюк всередину прожогом вскочить
    І зробить все, що тільки схоче.
    Так воно й сталось, як лев звелів:
    Віслюк стрибав, гримав, ревів,
    А лев хапав, хто із печери вирвавсь,-
    Всіх до одної дер і їв.
    Упав на землю і тут же захропів.
    Віслюк знесилений тоді з печери вийшов,
    Бо ж там од кіз одні бурубляшки лишились.
    До лева підійшов навшпиньках. Кашлянув.
    «Ну, що тобі, причепо?»- лев позіхнув.
    «Та я б не проти бодай одненьку попросить.
    Хай і поганеньку... Вибився ж із сил...»
    «Перетрудився? Мабуть, правду кажеш.
    Я хоч і знав, що ти в печері скачеш,
    Зізнаюсь, сам не на жарт злякався.
    За труд такий бери, що там зосталось».
    Посмоктав віслюк, що лев порозкидав,
    А ситий лев, знов у дрімоту впав..
    P.S.
    Хто в спілку із нерівнею вступає,
    Той, як-то кажуть, облизня спіймає.



    Рейтинги: Народний -- (5.63) | "Майстерень" -- (5.87)
    Прокоментувати:


  21. Роман Голіней - [ 2011.06.21 17:16 ]
    ***
    На бурштинову сльозу
    сонце сіло…
    Дерева усмішка.


    Рейтинги: Народний -- (5.44) | "Майстерень" -- (5.5)
    Коментарі: (11)


  22. Роман Голіней - [ 2011.06.21 14:55 ]
    ***
    Трави до ранку
    танцювали…
    Спітніли.


    Рейтинги: Народний -- (5.44) | "Майстерень" -- (5.5)
    Коментарі: (6)


  23. Роман Голіней - [ 2011.06.21 08:16 ]
    ***
    Літаки п’ють
    нектар сонця…
    Трутень заздрить.


    Рейтинги: Народний -- (5.44) | "Майстерень" -- (5.5)
    Коментарі: (3)


  24. Роман Голіней - [ 2011.06.21 06:45 ]
    ***
    Хутірні блискітки
    небом розбіглися…
    Місяць колядує.


    Рейтинги: Народний -- (5.44) | "Майстерень" -- (5.5)
    Коментарі: (2)


  25. Роман Голіней - [ 2011.06.20 21:37 ]
    ***
    На вершині гори
    равлик місячним сяйвом
    бавиться…
    Дитина казку просить.


    Рейтинги: Народний -- (5.44) | "Майстерень" -- (5.5)
    Коментарі: (21)


  26. Василь Дениско - [ 2011.06.20 18:06 ]
    Весільний коровай
    Стулити фіранки
    І двері засунути,
    Втерти сльозу і знову
    Тісто замішувати.

    Димом розлуки
    Вичахне безмовно
    Репнутий коровай.
    Ніхто не узнає…

    2011


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.46) | "Майстерень" -- (5.25)
    Коментарі: (13)


  27. Олександр Григоренко - [ 2011.06.20 12:11 ]
    Напій Христа
    Мудрість і знання Христа
    відкриваються,
    коли розумію - Він це Я.
    Для плекання щастя в житті
    мені ясність думок важлива.

    Життя - це благословенный дар Отця.
    Любов и краса - вино Чаші Грааля,
    Воно радість дарує всім людям,
    бо напій любові Христа - вічне Життя.


    Рейтинги: Народний -- (5.43) | "Майстерень" -- (5.13)
    Прокоментувати:


  28. Роман Голіней - [ 2011.06.20 07:17 ]
    ***
    Чом Ви, Мамо, на квіти так пильно задивились?
    Дивлюсь, як на пелюстках зморшки з’являються.
    А навіщо Вам це?
    Бо не можу їх бачити на твоєму чолі.


    Рейтинги: Народний -- (5.44) | "Майстерень" -- (5.5)
    Прокоментувати:


  29. Олександр Григоренко - [ 2011.06.20 00:00 ]
    Воссоздание утраченых знаний
    город ночной умывается нитями дождя
    в душе благоухает радость - тишина
    в тишине приходит ясность ума
    и рождается чувство смирения.

    спадает занавес илюзий реального
    открывается в небе окно истины Счастья
    магнитом Любви Космического Христа оно
    возносит феерверком Пламя Великого Центрального Солнца.

    маяки во тьме духовной зимы
    те кто сотворен из космической пыли
    они включили мне свет во тьме
    Боже! Твой блудный сын возращается к Тебе.
    2011г.


    Рейтинги: Народний -- (5.43) | "Майстерень" -- (5.13)
    Прокоментувати:


  30. Михайло Буряк - [ 2011.06.18 17:36 ]
    Кохаю
    В ранковiй медитацiї пульсу ,бездорiжжя вчорашнiх думок здається приречено випадковим. Сьогоднi я знову ладен сперечатися з власною упевненiстю,чи конкурувати з iлюмiнацiєю райдуг. Розвiнчанi моїм безсонням мрiї як пластилiн пiд гарячими пальцями що давно уже непiдкорюються iмпульсам почуттiв.Саме через це, назвивай мене своїм пiдкаблучником... коли не можеш коханим,і я ним буду,навiть якщо для цього доведеться покласти своє серце пiд кирзовий чобiт самоошуканства.Я ж кохаю тебе....кохаю....недосяжну,глибоку...вростаючу корiнням в це терпке весняне небо,щоб напитися вiчнотi.


    Рейтинги: Народний -- (5.46) | "Майстерень" -- (5.41)
    Прокоментувати:


  31. Іван Потьомкін - [ 2011.06.18 11:33 ]
    Аби чиєюсь жертвою не стати (з Езопа)
    Такого ще не було на білім світі:
    Комар із левом надумав битись.
    «Що твоя сила - кігті та зуби,
    А перемога моєю все-таки буде!»
    Лев і не зуздривсь, як щось впилося
    У його ніздрі, що без волосся.
    Забувши сан і горду породу,
    Став роздирати цар свою морду.
    Ревом могутнім лев аж заходивсь,
    Та комара ніяк не знаходив.
    Кров’ю заюшений, ледве живий,
    Лев од безсилля лежить у траві.
    «Я переміг найсильнішого в світі!»-
    Трубить комар і злітає за вітром,-
    І потрапля в паукові сіті.
    P.S.
    І в перемозі треба міру знати,
    Аби чиєюсь жертвою не стати.






    Рейтинги: Народний -- (5.63) | "Майстерень" -- (5.87)
    Коментарі: (5)


  32. Ірина Зелененька - [ 2011.06.16 16:25 ]
    ***
    мовчали золочені пугачі
    край тиші
    дудлили воду з неба
    Десна з перлівницями
    ходила журавлеві за куму
    розкішна
    наче до Дону

    а десь узліссями
    зі мною
    трава-тимофіївка шелестіла:
    дочку-кульбабку
    за чужого парубка віддавала
    рушники ночі вишивала
    …сон-травою…

    2011


    Рейтинги: Народний -- (5.52) | "Майстерень" -- (5.56)
    Коментарі: (8)


  33. Роман Голіней - [ 2011.06.16 13:50 ]
    ***
    Я – дитина!
    Домалював фантазії роги
    й злякався.
    Напевне дитина.

    Я – юнак!
    Домалював фантазії обличчя
    й закохався.
    Напевне юнак.

    Я – молодий!
    Домалював фантазії ноги
    й заблукав.
    Напевне молодий.

    Я – дорослий!
    Домалював фантазії кулак
    й стійко терплю її побої.
    Напевне дорослий.

    Я – старий!
    Домалював фантазії роги
    й регочу з неї.
    Напевне старий.


    Рейтинги: Народний -- (5.44) | "Майстерень" -- (5.5)
    Коментарі: (4)


  34. Роман Голіней - [ 2011.06.16 06:49 ]
    ***
    Де край у полонини?
    Там, де вівці перелічені?
    Де край у полонини?
    Там, де небо хмари до смерек припинає?
    Де край у полонини?
    Там, де зорі росою вмиваються?
    Де край у полонини?
    Там, де вітер із бескиду вовком виє?
    Де край у полонини?
    Там, де сопілку гуцула чути!


    Рейтинги: Народний -- (5.44) | "Майстерень" -- (5.5)
    Коментарі: (3)


  35. Роман Голіней - [ 2011.06.15 20:27 ]
    ***
    Одягла сина у вишиту сорочку,
    Спровадила до нареченої,
    Сіла, а голка й досі руки коле...


    Рейтинги: Народний -- (5.44) | "Майстерень" -- (5.5)
    Коментарі: (30)


  36. Оля Лахоцька - [ 2011.06.15 18:05 ]
    Нестору (епізод 2)
    він один –
    на всі часи моєї батьківщини –
    маленький каганець на ланцюжку в холодній келії.
    і ріка, в яку не входять двічі,
    з моєї цифрової епохи
    сплавляється його ґнотом
    в безчасся.
    у світлі проступає силует того, хто пише.
    потай заходжу,
    щоб притулитися щокою до його рукава
    і трохи побути вдома.
    час – це ілюзія: ввійти в його келію легше,
    ніж натиснути Enter на моїй клавіатурі.
    бачу, як пробігають його пальці
    вздовж аркуша з записаними світами і долями,
    придивляюся, щоб знайти серед них наше місто.
    я певна – воно тут.
    над ним надсадно чадять зорі,
    тільки язичок свічки біля очей писця
    горить рівно.
    – ця робота колись закінчиться? –
    питаю, коли він підіймає лице, щоб вмочити перо.
    – а це вже вам вирішувати…
    і я озираюся туди, де зупинився його погляд:
    ріка, в яку не входять двічі,
    тече з минулого в майбутнє
    надією усіх, хто не вижив…
    він знову схиляється писати,
    і віск з його свічки
    мельхіоровими сльозами, воскресаючими зорями
    і кров'ю наших трагічних братів
    тонкою цівочкою
    збігає на мій стіл.


    Рейтинги: Народний -- (5.49) | "Майстерень" -- (5.5)
    Коментарі: (8)


  37. Олександр Григоренко - [ 2011.06.15 15:35 ]
    Технологическая интервенция-деградация
    С буквы Е начинаются пищевые добавки,
    и содержат в себе они
    числовую кодировку смертельной опасности.
    Печать разрушительной дьявольской силы-
    катализаторы Е в физическом мире.
    Человека ДНК подвергается деструктивному влиянию извне
    и он становится неустойчивым психически вполне.
    В сиянии реклам - Без ГМО,
    Илюзия сластей рук прогреса зла,
    Идет технологическая интервенция генотипа человечества.
    Интуитивно чувствовать - дар и крест,
    Ибо здоровый образ жизни - Божий перст.
    2011г.


    Рейтинги: Народний -- (5.43) | "Майстерень" -- (5.13)
    Прокоментувати:


  38. Олександр Григоренко - [ 2011.06.15 11:06 ]
    Участники Космической игры
    Те, кто имеет право знать,
    Ищут знания, чтобы суть познать.
    Прекрасен миг озарения мне -
    Изумительный дар Природы принять.

    Мысли, это моего Храма волшебство и
    Божье дитя в горах голубых рождено.
    Быть достойным звания -Человек,
    Экзамен ему - чистотою мыслей творить Добро.

    Крест в круге - символ планеты Земля.
    Мне уборка завалов внутри и внешняя.
    Твою волю исполняю я Боже,
    Подарок мне - голубая роза Сириуса.

    Звездный пируэт мысли в Пути -
    Всегда во всем в любви.
    Мой "Путь ученичества здесь и сейчас"*,
    Все мы участники Космической игры.

    2011г.


    Рейтинги: Народний -- (5.43) | "Майстерень" -- (5.13)
    Прокоментувати:


  39. Оксана Колтун - [ 2011.06.14 23:45 ]
    До І. Ч.ІІ
    Вітер у тополях.
    Келих неба з пір’їнами хмар
    і літаком –
    лише як малим парашутиком кульбаби,
    легким і прозорим.

    Час перетворюється на дольку прозорого мармеладу в моїх долонях.
    Імена та пейзажі з минулого йдуть за водою,
    їм немає більше місця під цим сонцем.

    Склепіння
    з зелені, блакиті, сірої
    невизначеності каміння і визначеності ріки, –

    зліва воно наповнюється лунким звуком потяга,
    потім позаду,
    потім стихає…

    Вітер шумить у кронах
    і вода по камінню тече.

    2008-2010
    © На березі моря, 2011


    Рейтинги: Народний -- (5.42) | "Майстерень" -- (5.38)
    Прокоментувати:


  40. Іван Потьомкін - [ 2011.06.14 11:04 ]
    Щоб вік з п'яничкою не вікувати (з Езопа)
    Настраждалась жінка з п’яничкою своїм.
    Не діяло: «Побив би тебе грім!»
    Порадив хтось: «Аби позбутися біди,
    П’яного на цвинтар одведи».
    Так вона й зробила.
    Сама неподалеку сіла.
    І ось як почало світати,
    Спросоння чоловік почав кричати:
    «Де я? На якому світі?»
    «На тому!»- йому одвітом.-
    Принесла тобі щось попоїсти...»
    Та долинає відти не голос каяття
    За вщент спаскуджене життя,
    А те, що дрожем всю її пройма:
    «А бодай чвертки оковитої нема?!»
    Р.S.
    Щоб вік з п’яничкою не вікувати,
    Ліки Любові слід частіш вживати.
    Та щоб і пильність стояла на сторожі:
    Що, скільки й з ким коханий пити може?







    Рейтинги: Народний -- (5.63) | "Майстерень" -- (5.87)
    Коментарі: (1)


  41. Віктор Мельник - [ 2011.06.13 21:28 ]
    Туга за тобою – березнева повінь
    * * *
    Туга за тобою – березнева повінь,
    що набирається сил
    під пористою кригою
    днів без побачень.

    І виривається – ніби розламує вафлю,
    і в стрімкому потоці проносяться
    уламки порожніх годин,
    коли був без тебе,
    клаптики аркушів,
    на яких не написано твоє ім’я,
    спогади про доісторичну пору,
    коли не знав,
    що таке – туга за тобою.

    2009


    Рейтинги: Народний -- (5.63) | "Майстерень" -- (5.5)
    Коментарі: (7)


  42. Роман Голіней - [ 2011.06.13 11:46 ]
    Чайка
    Чайка летить над морем.
    Скільки можливостей навколо!
    І тут рибина,
    І там рибина.
    Та чайка уподобала собі кита.
    Сіла на нього, та й дзьобає потроху,
    А чи з’їсть?

    Кит пливе морем.
    Випускає фонтани.
    Співає свою пісню.
    Але щось його муляє.
    Озирнувся, аж то чайка
    Спину дзьобом длубає.
    Пірнув кит на глибину.
    Піднявся на поверхню,
    А чайки немає.
    Знову пливе,
    Знову фонтани випускає,
    Знову пісню співає,
    А спину ще більше муляє,
    Чайка ж бо з неї нечисть збирала?

    Чайка летить над морем.
    Скільки можливостей навколо!
    Там рибину спіймає,
    Сям рибину спіймає,
    А все свого кита виглядає,
    Який би не пірнав!


    Рейтинги: Народний -- (5.44) | "Майстерень" -- (5.5)
    Коментарі: (4)


  43. Роман Голіней - [ 2011.06.13 11:35 ]
    На весіллі
    На твоєму весіллі
    Гори додолу втоптали,
    Черевики подерли
    І росою їх напоїли.
    На твоєму весіллі.

    Ти, калино,
    Намистини червоні
    На груди лебедині
    Зронила,
    А одну намистину,
    Та й за пазуху.
    На твоєму весіллі.

    Віддай, пастуше, ягня,
    Віддай, небо, зірку,
    Щоб не забувала
    Пара молода,
    Коли гірко.

    На твоєму весіллі
    Дівчата сльозами діл поливають,
    Щоб пилюка за ногами не бралася,
    Коли коломийка тобі коси заплітає.
    На твоєму весіллі.

    А ти така молода, як ягода неспіла,
    Не поспіла, та й стемніла,
    Уже коштувати можна,
    Кому солодко,
    А кому гірко.

    На твоєму весіллі
    Роси, як сльози,
    А сльози,
    Немов житом посипано
    На довгу дорогу
    Гірку.


    Рейтинги: Народний -- (5.44) | "Майстерень" -- (5.5)
    Прокоментувати:


  44. Роман Голіней - [ 2011.06.13 11:26 ]
    Кладовище Караїмів під Чофут-Кале
    Кам’яні сади
    без застиглого сторожа,
    який знайомий
    із місцевими примарами…

    Сонце випалило більше знаків,
    ніж існує звуків,
    бо дієслова до історії
    перманентні…

    Кам’яні сади не цвітуть,
    щоб їхні сліди не вистежили
    людомудри із лупами…

    Стеблини-антени трав
    транслюють музику цикад…

    Життя записане на волосині,
    що летить по вітру…


    Рейтинги: Народний -- (5.44) | "Майстерень" -- (5.5)
    Прокоментувати:


  45. Єва Комарик - [ 2011.06.12 21:47 ]
    Екзамен
    Щось не спиться мені і не вчиться...
    Екзамен на носі, кіт на колінах
    Своїм імям проклятим
    Память гвалтує мою.
    А тепер мені треба багато котів!
    Чи собак, мишенят, злотих рибок,
    І їх всіх, як людей, називати.
    Люди йдуть - а тваринки лишаються.
    А як здохнуть - то чорт уже з ними.
    Все ж краще, аніж назвати
    "Історією" кошеня,
    І першого червня
    З вікна його викинуть,
    Регочучи дико при цьому.
    (А за тиждень в Маат просити прощення,
    І знову історію клясти.)
    Краще хай мале тільце,
    Не в міру пухнасте,
    Відлежить на моїх колінах
    За всіх тих,хто там мав би лежати.
    Хай долонь моїх любощі прийме
    Замість тих,хто згордивсь їх прийняти.
    Хай мурчить і зігріє
    Замість тих, хто подяки двох слів
    Докупи зліпить не спромігся
    Й тепла його на одного, як видно,
    Ледве хватає.

    2011


    Рейтинги: Народний -- (5.31) | "Майстерень" -- (5.19)
    Коментарі: (1)


  46. Михайло Десна - [ 2011.06.12 03:40 ]
    Вірую
    Вірую
    у єдиного Бога-Вітця,
    Вседержителя і Творця
    усього, що є небом
    для нас і землею,
    що є в межах буття й за межею.
    У єдиного
    (Непереможного)
    Іісуса Христа,
    Господа,
    Сина Божого.
    Сина Світла від Світла
    і Істини Сина
    від Істини,
    що за сутністю Бог,
    як від Бога єдина Дитина.
    Народженого,
    а не створеного,
    ще раніше за всяких віків
    від Отця.
    Ради нашого ж порятунку,
    сподіваннями нашими змореного,
    у один із днів
    народженого
    як людина
    тут
    від Духа Святого й Марії,
    що незаймана сутністю дії.
    За Пілата розп'ятого
    нас ради.
    І страдавшого
    без пощади.
    Погребенного і воскреслого
    за Писаннями третього дня.
    І возшедшого потім на небо,
    і праворуч від Отця
    посідаючого Своє місце,
    щоб судити зі славою
    згодом
    впертих
    тих, хто житиме (поки що),
    й мертвих.
    Його Царству не буде кінця.
    І у Духа Святого,
    Господа,
    Животворящого
    з вічності й простору,
    від Отця виходящого.
    З Отцем і Сином разом
    пошанованого пророками,
    говорившими в унісон
    від Нього.
    У Апостольську Церкву Святу.
    І дотримуюсь єдності хрещення
    задля прощення власних гріхів.
    Воскресіння по смерті чекатиму,
    сподіваючись віку
    оновлених днів.


    Господи! Змилуйся...
    Не покинь.
    Амінь.

    12.06.2011


    Рейтинги: Народний -- (5.48) | "Майстерень" -- (5.48)
    Коментарі: (12)


  47. Сергій Гольдін - [ 2011.06.11 21:08 ]
    * * *
    Старий ґвалтівник доживає на своєму сідалі.
    Він нічого не може згадати,
    Бо яка пам'ять у півнячого мозку?
    Навколо походжають молоді курочки
    І викликають якісь почуття,
    Що не мають відображення в минулому.
    Він не потрібен нікому,
    Навіть у борщ непотрібен.
    Залишається безглуздо кричати в простір
    І поринати в олійний сон.



    Рейтинги: Народний -- (5.44) | "Майстерень" -- (5.52)
    Коментарі: (3)


  48. Оля Оля - [ 2011.06.10 18:14 ]
    на своей остановке
    наш закат, облокотившись
    на бледнеющий горизонт,
    засыпает потихоньку.
    ему видится, как сквозь сон,
    наше ждущее темноты
    и уставшее за рассвет,
    не боящееся остыть
    нежелание знать ответ.

    мы настроены решительно.
    поднебесное общежитие,
    называющеесь "земля"
    будет знать теперь: я твоя.
    будет видеть теперь наши руки
    и терпеть наши голоса.
    мы теперь не умрем со скуки.
    мы теперь как два колеса
    одного велосипеда,
    едущего на закат.
    мы теперь как одна планета,
    на ней - вечноцветущий сад.

    не забыть бы вот только выйти
    на своей остановке. эй,
    парень, ты меня, что, не слышишь?
    выходи из ума скорей!!

    2011


    Рейтинги: Народний -- (5.31) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  49. Василь Кузан - [ 2011.06.10 15:10 ]
    Мовчиш?
    Мовчиш?
    Мовчи.
    Карай мене мовчанням.
    Вихлюпуй біль у простір самоти.
    Я не відчув би прірви під ногами,
    Якби не ти.

    Якби не ти, я не відчув би й неба
    Під крилами.
    Не зміг би так зрости
    У розумінні вічного й земного,
    Якби не ти.

    Розбите серце точить німота,
    Зникають зорі днів, немов у кухлі
    Вуглини почуттів.
    Сумна
    Одна
    Перегортаєш сутінь.

    Пробач мене.
    Прости мені.
    Мовчи!
    Не треба слів просіяних,
    Промитих.
    В мовчання безмір корені пустив
    Кришталь
    Розбитий.

    Але я вдячний Богові за те,
    Що ти на світі є.
    Зі мною.
    З іншим…

    Твоє ім'я солодке і святе
    Займає нішу
    У пантеоні вічних почуттів,
    В сузір'ї Муз, що їх торкнувся геній.
    Але невже окрилена любов
    Мовчить
    На сцені?

    Мовчиш?
    Мовчи.
    Тримай безмежну паузу.
    Але в мовчанні я
    Помру
    Не зразу.

    То краще вже,
    Неначе кулі в скроню –
    Від слів твоїх
    Себе я не бороню.


    2011


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.54) | "Майстерень" -- (5.7)
    Коментарі: (20)


  50. Сергій Гольдін - [ 2011.06.09 21:34 ]
    Сліпонароджений.
    Із темряви з’являється пітьма,
    Лише на мить, чи, може, на пів миті.
    А потім світло – так несамовито
    Змінило світ і я побачив враз:
    Єство речей, людей і зелень зела.
    Ви уявить не можете собі
    Моєї радості, мого благоговіння:
    Я бачу світ, що сотворив Господь!
    А що про Того, Хто мене змінив,
    Розверз пітьму і врятував від ночі.
    То я не знаю, що сказати вам,
    Достойні, я не знаю, що сказати.
    Я знаю тільки те, що бачу вас,
    І бачив Того, Хто зцілив мене,
    І знаю, що в Господнє він ім’я
    Дав зір мені, бо Він людина Божа,
    Він є Ісус, Ісус Давидів Син.
    Бо той, хто чинить добре перед Богом,
    Той дійсно може бути тільки Божим,
    Від нього Бог повік не відвернеться,
    Як батько не відвернеться від сина.
    А Він мав владу, наче Божий Син.



    Рейтинги: Народний 5.5 (5.44) | "Майстерень" -- (5.52)
    Коментарі: (1)



  51. Сторінки: 1   ...   98   99   100   101   102   103   104   105   106   ...   130