ОСТАННІ НАДХОДЖЕННЯ
Авторський рейтинг від 5,25 (вірші)

Охмуд Песецький
2026.06.23 18:31
Охайна дівчина і при скромному макіяжі викликала потаємний інтерес і швидку згоду на послуги. Чому приваблюють саме такі, якщо мені потрібна робітниця лише для прибирання, для мегамаркетів і як водійка мого майбутнього авто? Про ескортні виходи того дня

Володимир Бойко
2026.06.23 17:18
Історія сповнена історичних парадоксів і парадоксальних істориків. Були царі, були і блазні, але щоби цар і блазень у одній особі? Що більше є нагарбаних територій, то більше їх бракує для повного щастя. Можна і концтабір у країні створити, а мож

Борис Костиря
2026.06.23 12:56
Протоптую стежину у снігах,
Єдину, неповторну і глибоку.
Іду снігами, нібито у снах,
Гамуючи ненависть і тривогу.

Протоптую стежину у полях
Прологом у небачене майбутнє,
Яка укаже подорожнім шлях,

Вячеслав Руденко
2026.06.23 12:03
Будь ласка! - Гра у сквош -
Дарунок нам на втіху,
Щоб у степах нічних
Не загубити слід!

В рожевих дзеркалах
Витають духи сміху.
Та нам їх не впізнать

хома дідим
2026.06.23 07:23
у своїй непрозорій стихії
віршувати
недбало як слід
відкидаючи ревнощі хитрі
розбиваючи сяючий лід
у коморі своїй
саркастичній
обдираючи рештки шпалер

Віктор Кучерук
2026.06.23 06:09
Сонце жаром запашіло
І відразу вітер стих, -
І вогнем взялося тіло,
І робити важче вдих.
Усього проймає потом
Й обпікає водночас, -
Сонце встало до роботи
І отак гартує нас.

Ірина Вовк
2026.06.23 01:44
Розділ III: КОЛИ ДЗВОНИТЬ СОФІЯ, ЗАТИХАЄ ПАРИЖ Це було навесні 1048 року. Київ тільки-но скинув із себе зимові кайдани, коли до Золотих воріт підходила пишна кавалькада заморських гостей – французьке посольство, очолюване єпископом Роже Шалон

Володимир Бойко
2026.06.22 14:33
Не хочете стати овочем на старості – їжте овочі замолоду. Глибше лизнеш – більше куснеш. Безкорислива любов корисніша для здоров’я. Сила мистецтва не залежить од сили звуку. Не втрачайте голову – шануйте працю перукаря. Політ думки був пере

Борис Костиря
2026.06.22 13:22
Я заблукав поміж дерев зимових,
І нитка Аріадни на снігу
Згубилася, немов прадавня мова,
Забруднена у лютому гріху.
Поміж дерев зимових я шукаю
Нитки, які врятують нас усіх.
Мене ж у сутінках чекає Каїн.
А сніг летить, як первозданний сміх.

Ірина Вовк
2026.06.22 12:20
Розділ II: РУНІЧНЕ КОЛО ПІВНІЧНОЇ КРОВІ Наступного дня після того, як золоте чорнило застигло на пергаменті, туман над Києвом змінився пронизливим північним вітром. Маленька Анна сиділа в дівочих покоях своєї матері, княгині Інгігерди. Тут пахло зовсі

хома дідим
2026.06.22 07:59
розкажи мені ще
про інакші дні
де так гарно було
із тобою
дай ліричного ще
відчуття мені
без потреби
сурми і двобою

Віктор Кучерук
2026.06.22 06:41
Неймовірно голосна
І проворна дуже, -
Покотилася луна
З-за ріки по лузі.
Повернулися назад
Наспіви веселі,
Ніби чути їх не рад
Нині хтось в оселі.

Світлана Пирогова
2026.06.21 21:58
Гортензія-красуня пишно квітне,
Вражає розмаїттям кольорів.
Розкішним покривається суцвіттям.
Побачив літній легіт - і зомлів.

І звідки тут ця пані елегантна?
Таких в саду ще досі не було.
Прикраса днини, вечора, світанку.

Олена Побийголод
2026.06.21 21:48
Михайло Ісаковський (1900-1973)

Був наказ йому – на захід,
    їй також – до чужини...
Йшли на фронти комсомольці
    Громадянської війни.

Йшли у військо, розставались,

Іван Потьомкін
2026.06.21 21:00
Лежать ляхи з юдеями,
Що за гарний викуп
Сторгувалися з Максимом,
Як із скрути вийти.
Вийти вийшли,
Та не в ті ворота.
А міська голота,
Себто ті,

Ірина Вовк
2026.06.21 20:09
Вона була вихована серед білого мармуру, кольорових мозаїк Софії та шелесту пергаментів у скрипторіях сонячного Києва періоду «золотого віку» Русі ХІ століття. Донька великого князя Ярослава Мудрого, вона мала стати живою печаткою у великій грі європейськ

Борис Костиря
2026.06.21 20:08
Прозорий ліс у сутіні прозорій.
Прозорий смуток дивиться в імлу.
Прозорий спокій п'є північні зорі.
Прозорий час читає ковилу.

Прозорий простір причаївся вчасно
У згусток нерозтрачених хвилин,
Плекає мрію дивну і незгасну

Іван Потьомкін
2026.06.21 17:06
Лежать ляхи з юдеями,
Що за гарний викуп
Сторгувалися з Максимом,
Як із скрути вийти.
Вийти вийшли,
Та не в ті ворота.
А міська голота,
Себто ті,

С М
2026.06.21 16:52
Давно вже я не сходив, зі своїх ей, пагорбів
Усе, що бачив я, прискорює рух мій, домів

Прилинь, до обличчя, устами своїми
Дивися далі, о дивися глибинно

Помаранчевий і синій
Кольори моїх чуттів

Іван Веселий
2026.06.21 16:50
Вдягнувши водолаза маску,
і вибравши спіралі час,
він ринув у місцеву прощу -
на дно духмяно гаслих трас.

Минулі виходи нестерпні
туди траплялися не раз,
та вірилося, крізь ті терні

Євген Федчук
2026.06.21 16:08
Скоро наші уже будуть, мабуть Крим звільняти.
Пора звідти москалів тих усіх виганяти.
Закінчилась лафа їхня, кришка вже «Кримнашу»,
Забираються усі хай у помийну Рашу.
Я дивлюсь на те, як нині москалі воюють,
Як укріплення бездумно вони в лоб штурмую

Борис Костиря
2026.06.21 12:48
Час тече, наче плинна вода
У сипучий і ніжний пісок.
Час крадеться, неначе біда
У сплетінні геройств і пасток.

Не повернеться трепетний час,
Час кохання, дивацтв, розставань,
Що розкажуть важливе про нас,

Роман Миронов
2026.06.21 12:33
У твоїх очах небагато спокою:
Більше – суму багряного, наперстів
Зі слів на оголених пальцях –

Аж до критичного струму.

У венах моїх більше правди,
Особливо, коли вони навиворіт –

Віктор Кучерук
2026.06.21 06:58
Так учора ласували,
Що ні хліба і ні сала
В хаті кумовій не стало,
Бо вечеряли ми сито
Через добру оковиту
І здорові апетити.
21.06.26

Вячеслав Руденко
2026.06.20 17:44
…як завжди непостійністю єства
покриті часу всі червневі дні,
тече в них пустотлива каніфоль,
в кору вростають диво скрипалі,

таємний сенс від зібраних речей
несе очам рясний глибокий зміст
і квітне між граніту капріфоль,

Борис Костиря
2026.06.20 13:06
В спіралі скручується час.
Змією обернеться простір.
Який у світі водолаз
Пірне в глибини, як на прощу?

Який у світі чародій
Поверне запахи заснулі?
На сцену вийде лицедій,

Ольга Олеандра
2026.06.20 12:39
Кожен ковток – це зустріч
сутностей доторком губ
спраглим, закоханим, дружнім –
творення нових сполук,
сильних, хоча й тимчасових,
повних ваги і смаку,
що стелять у серця основу
радість криштально тривку.

Іван Веселий
2026.06.20 11:23
Вийшов я в садок фазенди
на гармидер вранці.
Розвелось у нас хвазанів -
самців горлодранців!
І чого ж це у природі
навпаки, ніж в люду?!
І в хвазановім народі -
бачу ту ж невгоду!

хома дідим
2026.06.20 09:20
залишилося лише тебе хотіти
згадуючи всяке чи важливе
ще стоїть і пил виловлює з повітря
кухоль у якім бувало пиво
часоплин жорстокий і безрадний
зорі падають ніхто їх не підніме
каніфоль свої сердечні рани
змінюється все нещадні зміни

Віктор Кучерук
2026.06.20 06:30
Навесні стара верба
Запитала в клена:
Ну, не гарна я хіба
В одязі зеленім?
Бо не видно щовесни
Всім, кому цікаво,
В гущі листя кривини
І гілок трухлявих.

Іван Потьомкін
2026.06.19 21:02
Якщо не в пекло Господь мене спровадить,
а дасть (бозна за віщо) право обирати,
як маю жити в потойбічнім світі,
не спокушуся ні на рай, змальований Кораном,
ні на таке принадне для смертних воскресіння
(на подив родині й товариству).
Ні, попрошу

Мирон Шагало
2026.06.19 20:56
За спогадом летять думки
туди, на стежку ту знайому,
туди, де стигнуть колоски
у полі, недалеко дому.

Пшеничне поле. В тихий сум
знов починає огортати.
Це поле в серці я несу,

Артур Сіренко
2026.06.19 19:13
Колись давно, коли світ ще був молодим і білі хмари називали островами в синьому морі, а не шматками алабамської вати, які хтось (можливо, чорношкірий всезнайка Джо) спересердя підкинув в гору, я познайомився зі старим дідом на ім’я Годі. На відміну від Ґ

Юрій Лазірко
2026.06.19 16:39
о серце моє...
1.
пригадую...
це море дотиків
і поцілунків
оооооооооооо
о крила мої
полон обіймів

Світлана Пирогова
2026.06.19 15:46
Навколо світ - як молитовний спів,
Де кожен подих серце хмелем поїть.
У тихім надвечір'ї між дубів
Застигло літо в золотім спокої.

Таких солодких, трепетних ночей,
Такого шовку у високих травах,
Такого блиску зоряних очей

Борис Костиря
2026.06.19 12:50
Закінчився ярмарок. Блазні спочили,
Стоять у чеканні старезних карет.
Вони спромоглися на гордий учинок
І вже декламують прадавній сонет.
Лютують кати у сваволі безчинства.
Замовк неприкаяний ніжний кларнет.

Закінчився ярмарок. Стухлі ідеї
Останні надходження: 7 дн | 30 дн | ...
Останні   коментарі: сьогодні | 7 днів





 Нові автори на сторінці:

Володимир Кириленко
2026.06.20

Боговик Владислав Боговик Владислав
2026.06.18

Іван Веселий
2026.06.15

Надія Ляшук
2026.06.14

ВАСИЛЬ КУЗІВ
2026.06.11

Неїл Лорен
2026.06.08

Володимир Журавльов
2026.06.05






• Українське словотворення

• Усі Словники

• Про віршування
• Латина (рус)
• Дослівник до Біблії (Євр.)
• Дослівник до Біблії (Гр.)
• Інші словники

Тлумачний словник Словопедія




 
 
Поезія


  1. Василь Дениско - [ 2011.01.30 15:00 ]
    Тінь
    І ніби дива вже не жду…
    Та ходить тінь твоя за мною,
    Як кінь рухливою губою
    Мене торкає по сліду.
    Вечірня тінь – сльоза-печаль
    Нечутно зашпорами зайде
    Та ще пекельно нагадає
    Не зустрічі, а біль прощань.
    Тебе кохатиму довіку,
    Тебе чи тиху тінь твою?
    Сам дивну казку збережу
    І сам віддам любов без ліку.

    2011 рік


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.46) | "Майстерень" -- (5.25)
    Коментарі: (7)


  2. Володимир Парфьонов - [ 2011.01.30 15:13 ]
    ***
    Я так довго на тебе молився,
    я так довго на тебе чекав,
    двісті років тому народився,
    сто дев'яносто проспав.

    І не хочу тебе я втрачати:
    у Бога до тебе просився,
    так довго мріяв кохати,
    так довго на тебе молився!

    2010


    Рейтинги: Народний 5 (5.2) | "Майстерень" 5 (5.08)
    Коментарі: (6)


  3. В'ячеслав Романовський - [ 2011.01.30 15:41 ]
    Сікстинська мадонна
    Вічність
    принишкла
    перед картиною -
    жінка з дитиною!


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.53) | "Майстерень" -- (5.64)
    Коментарі: (12)


  4. Анна Вишня - [ 2011.01.30 14:22 ]
    Ти
    Нема краси, немає страху й міри
    Є тільки досконале почуття
    І брак його
    Лиш ти
    І решта світу.
    Світ у тобі
    Та ти не в ньому
    Ти чужа

    Така ти незалежна й самобутня
    І дика, і свавільна, і проста
    І найскладніша галактична схема
    Ти не його
    Не їх
    І не моя

    Така тендітна, ніби зараз розіб*єшся
    А падаєш залізним лезом непроломним
    І все тобі під силу і нічого,
    Пропалена брехнею і промита кров*ю

    Ти зіткана із вічного тепла
    Заточена із найчистішого кришталу
    Перфектне зло – твоя чорна душа
    А очі неповинні й повні шалу

    І ти сама собі між всіх людей
    Мені ти - мати, і коханка, і жона
    Істота абсолютно чиста, брУдна докорінно
    А я тобі – лиш дівчина із протилежного вікна

    січень, 2011


    Рейтинги: Народний -- (5.27) | "Майстерень" -- (5.05)
    Прокоментувати:


  5. Дмитро Куренівець - [ 2011.01.30 14:26 ]
    Станція Крути
    Обов’язком, Вітчизною, Добою
    блюзнірили, як завжди, владарі.
    Та не слова - серця вели до бою,
    у полум’я багрової зорі,
    на поле смерти, де запросять в гості
    нерівна боротьба і лютий розстріл,
    де на юнацький спів, на квітень їх
    січневий і довічний ляже сніг.

    У вирвах – рваних ранах того поля,
    у шанцях, мов у лініях руки,
    читалася країни чорна доля,
    пекельні дні і прокляті роки;
    плакатні фарси та життєві драми,
    надії поруйновані і храми,
    коли князі терору принесуть
    війну, і голод, і неправий суд.

    А поки – бій. Розв’язка. І світанок.
    На юних лицях сніг, неначе гіпс.
    І вже не тане сніг на них, не тане,
    фіксує неповторність їхніх рис...
    А на столицю марширують зайди,
    і сонце України скоро зайде,
    і вкажуть поїздам новий маршрут:
    на Соловки і Колиму – від Крут.

    2004, 2019


    Рейтинги: Народний 6 (5.43) | "Майстерень" 6 (5.44)
    Коментарі: (6)


  6. Леся Сидорович - [ 2011.01.30 13:03 ]
    Я тиша тиш.
    Я тиша тиш. Чекання всіх чекань.
    Я усміх, що прилип колись до сонця.
    Я сон, коли, стомившись, тихо спиш
    І жнеш мої думки серпом бажань.

    Я квіт зими у новорічну ніч.
    Я спів дерев під інеєм кохання.
    Я ягідка, примерзла до весни,
    І сірий усміх сивих попелищ.

    Хто ж я така? Напевно, тиша тиш.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.43) | "Майстерень" -- (5.39)
    Коментарі: (7)


  7. Ігор Павлюк - [ 2011.01.30 13:28 ]
    * * *
    Манять колючі дроти доріг.
    Хлібом твердим, як ножик,
    Краю життя своє – не на рік,
    А на усмішки Божі.

    Грубої в’язки печаль століть
    Світиться порохняво.
    Голос дитячий із-під землі...
    Муза кличе «на каву».

    Хмарки у річці файні таки –
    Хоч на ялинку вішай.
    А на могилі бомж і пташки
    Булку їдять і співають віршa.

    Сонце заходить в пінні сніги.
    Аж зашипіло – й тихо...
    Пробує доля мене на згин.
    Глибоко дихаю.

    Гнізда зимові.
    Ночі безсонь.
    Світло із болю злого.
    Шрамні дороги шармних долонь –
    Перші листи від Бога.

    29 січ. 11.


    Рейтинги: Народний 0 (5.72) | "Майстерень" -- (5.75)
    Коментарі: (6)


  8. Оля Лахоцька - [ 2011.01.30 12:52 ]
    Зворотний відлік
    І ти, як всі, доходиш до межі,
    Коли життя почне зворотний відлік,
    Як борг тебе роздасть: за щастя - біди,
    За слово - сум, за мрії - міражі.

    І згорне тебе птахом. Світла - вщерть!
    А ти, злетівши, так натхненно віриш!
    І свій політ землею перевіриш,
    Розбившись зразу - не вдрузки - насмерть.

    Не піднімай! Не треба похвали -
    Стискає горло ніч глухою тінню...
    В житті стояти легше на колінах,
    Ніж в небеса летіти - догори.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.49) | "Майстерень" -- (5.5)
    Коментарі: (21)


  9. Богдана Стельмах - [ 2011.01.30 01:24 ]
    ***
    Сніжинками з дерев
    пооблітало
    горобине
    пір’я.
    А потім пішов сніг.
    До пір’я в гості.


    Рейтинги: Народний -- (5.42) | "Майстерень" -- (5.38)
    Коментарі: (6)


  10. Богдана Стельмах - [ 2011.01.30 01:57 ]
    ***
    Серпанок – твоїх долонь.
    Серпанок – твоїх очей.
    Серпанок – твогό чи тебе…
    Коли ж нарешті
    виплачеться небо?


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.42) | "Майстерень" -- (5.38)
    Коментарі: (2)


  11. Богдана Стельмах - [ 2011.01.30 00:32 ]
    * * *
    Я бачила Ваші очі.
    Як чийсь колихали сон...
    Обличчя. А потім – ночі,
    що падали в синій льон.


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.42) | "Майстерень" 5.25 (5.38)
    Коментарі: (1)


  12. Богдана Стельмах - [ 2011.01.30 00:23 ]
    * * *
    Я хотів би умерти при заході сонця…
    /П. Тичина/
    Пастельно вечір захід малював...
    Не пензлем – подихом мелодій.
    А потім десь у кузні накував
    Найтонші пасма сонячних рапсодій.


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.42) | "Майстерень" 5.25 (5.38)
    Коментарі: (3)


  13. Віктор Ох - [ 2011.01.29 23:27 ]
    МУЧЕНИКАМ-ГЕРОЯМ КРУТ
    На зламі епох шанс з’явивсь історичний,
    зустрілися двадцять дев’ятого січня
    під Крутами різні світи.
    Один зневажав усе українське,
    другий – сіль цієї землі.
    Цвіт нації – юнь – дикунів зустрічала.
    Озброєну, люту, ворожу навалу
    ці триста спинить не змогли.
    Героїв-дітей катували, вбивали…
    Всі триста у вічність пішли.
    Не маємо права того ми забути.
    Як Ісус на Голгофу йшли хлопці під Крути
    жертовно, назло всім смертям,
    що можна, що треба свободу здобути
    вони показали всім нам.
    01.95



    Рейтинги: Народний -- (5.46) | "Майстерень" -- (5.43)
    Прокоментувати:


  14. Вікторія Осташ - [ 2011.01.29 22:49 ]
    Двоє у пейзажі. Замальовка
    і знову сніг з дощем
    і знову – ти
    до щему свій
    але й чужий до сказу
    оповідаєш
    брéхні про оази
    спасеннику
    з долини самоти

    ...а зиму важко якось
    перетри-
    чи перестри-
    (-тривати і -стрибати)
    ще й ти усе торочиш
    про екватор
    про схід і південь
    теплі там вітри

    не слухати не чути
    сотні «не»
    заношу руку вгору
    для відмашки
    новий почати відлік
    (ні не важко)
    та знову «не» і «ні»
    і цирк тіней

    і ми у ньому
    наче в бочці о-
    гірки і темні
    мокрі і слизькі
    містечко непривітне
    Неверморськ
    згадаємо
    і хижі заміські

    в чужім
    Мементоморську
    де пейзаж
    щомиті
    ризикує вийти за
    життєву риску –
    в ничії віки
    нас із тобою –
    нагло –
    у тираж
    виводячи – обох –
    поза лапкú


    Рейтинги: Народний -- (5.92) | "Майстерень" -- (5.82)
    Коментарі: (19)


  15. Софія Кримовська - [ 2011.01.29 21:20 ]
    На перерві
    - Мій тато бізнесмен – чотири точки!
    - Мій на ремонтах в Києві. А ваш?
    - А мій, а мій за компом цілі ночі.
    - А мій в мансарді, де новий гараж…
    - А мій приходить зрідка, по суботах.
    У нього інша жінка, але він
    приносить подарунки. На роботу
    Мене бере…
    - А мій татусь пінгвін.
    Так мама каже, бо страшенно товстий.
    - А мій худий!
    - А в мого борода!
    - А мій уміє говорити тости!
    - А мій, бабуся каже, що біда…
    - А в мого мерседес!
    - У мого вольво!
    - Мій гітарист і слухає хард-рок…
    Перерва. Галас. Тільки Катя й Вова
    повторювали тему на урок.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.57) | "Майстерень" -- (5.68)
    Коментарі: (28)


  16. Алексий Потапов - [ 2011.01.29 20:45 ]
    * * * (невезуха)
    finita la commedia


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.5) | "Майстерень" -- (0)
    Коментарі: (28)


  17. Світлана Луцкова - [ 2011.01.29 19:06 ]
    Чарівна скрипка ( М. Гумільов, інтерпретація)
    Ти, хлопчино безтурботний, із усмішкою, мов промінь,
    Не просив би щастя того, що отруює світи,
    Бо тобі розчарування ще достоту невідомі,
    Чарівне прокляття скрипки - ще його не звідав ти.

    Затуманюється погляд, гасне серце недолуго
    У того, хто тіло скрипки взяв хоч раз до владних рук.
    Йде услід за скрипалями привид вовка-волоцюги.
    Духів пекла зазиває чарівної скрипки звук.

    Мусять вічно катуватись ці дзвінкі, співучі струни
    Під вітрами та снігами, і смичком, що втратив глузд,
    Божевільно обвивати бурунів біляві руни.
    І ніхто не порятує від оцих довічних уз.

    А коли скує утома, сили грати більш не буде,
    І смичок на мить єдину ти опустиш, друже мій,
    Ікла сірих кровожерів розірвуть безжально груди,
    Лапи сірих кровожерів спів придушать чарівний.

    Зрозумієш: пісня люба узяла тебе на кпини.
    Зазирне у вічі острах - найпекельніша з наруг.
    І тужливо смертний морок обів'є серпанком зимним,
    Наречена заридає і задумається друг.

    Тільки бачу, що сміються променисті очі сині.
    Чарівну одержуй скрипку! Пізнавай жахи й жалі.
    І помри страшною смертю, задихнувшись на вершині,
    Зазирнувши у безодню, - як і гинуть скрипалі.


    2011


    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Коментарі: (35)


  18. Тетяна Роса - [ 2011.01.29 18:46 ]
    Лозунг некоторых граждан
    И на земле возможен рай,
    Коль под собою сук не рубят:
    Да будет свято слово «дай» -
    Дают, а это значит любят.


    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Коментарі: (13)


  19. Оленка Бараненко - [ 2011.01.29 15:43 ]
    Сонет 1
    Безглузді спроби власних неписань
    Не допоможуть. У червонім місті
    Нас штампували із одного тіста
    Без зайвих родзинкових копирсань.

    Та різний бог вдихає різну суть.
    І різносортно виборсавшись в люди,
    Я відцурався штучного облуду
    У коренях угледівши красу.

    Чи-то відзнака – вміти не змовчать,
    Коли довкола й на думках печать?
    В свободі слова щасливіші міми.

    Завжди знайдуться дивні (не дурні),
    Що вже по вуха втоплені в лайні,
    Але волають поглядом на німо.

    Січень, 2011


    Рейтинги: Народний -- (5.41) | "Майстерень" -- (5.38)
    Коментарі: (2)


  20. Людмила Калиновська - [ 2011.01.29 14:03 ]
    =**=**=
    Диханням – зігрію,
    подихом – наснажу,
    словом – полікую,
    а очима знаджу.
    Заведу в заплави,
    де не вмію плавать,
    порятуй в отавах,
    від дурної слави.
    Загорни – в обійми,
    будь мені за правду –
    полікуй ми кривду,
    за яку карав би.
    Задощить надовго
    засніжить на славу… –
    Хай віття розлоге
    прагне на розправу.
    З тими, хто чатує,
    хто чекає цілі,
    кому чорне – біле,
    кому куля – вільна..
    А мені – мій подих
    полікує душу
    і класична мода
    правил не порушить.
    Поєднає – словом,
    подихом зігріє,
    поверне в основи,
    де зростає мрія…


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.56) | "Майстерень" -- (5.49)
    Коментарі: (14)


  21. Володимир Парфьонов - [ 2011.01.29 12:59 ]
    ***
    Візьми моє серце в долоні холодні,
    щоб потім розбити або розірвати,
    і викинь далеко його до безодні,
    моя королево, Аїдова мати.

    Та ні, не кидай, ще можна знущатись,
    повільно вбивати березові колики,
    кров випивати, примхливо кусатись:
    так, як кусають розлючені кролики.

    Коли вже награєшся серцем зів'ялим,
    можеш його у безодню кидати.
    Та спершу зітри поцілунків овали,
    бо знатиме смертний занадто багато!

    2010


    Рейтинги: Народний -- (5.2) | "Майстерень" -- (5.08)
    Коментарі: (6)


  22. Віктор Кучерук - [ 2011.01.29 12:48 ]
    Дар




    Україно! Як мені мовчати,
    Коли серце голос подає,
    Коли бачу вічно винувате
    Я лице усміхнене твоє?
    Вирізняю радість удовину
    У твоїх засмучених очах,
    І тягар невтішної провини,
    Що повис у тебе на плечах.
    Відчуваю ясно своїм болем
    Кожен крок твій і невмілий рух.
    І як правду ту, що очі коле,
    Ти сприймаєш болісно на дух.
    Заяскріє вогником і гасне
    Сподівання в серця на межі, -
    Чи бажання щастя передчасне,
    Чи з тобою ми уже чужі?
    Чи, мов мати бідами недужа,
    Потребуєш синових зусиль
    Подолати кволість і байдужість
    Стрясонути із душі, як пил?
    Докопатись як мені до суті
    Негараздів наших і покар?
    Неспроможний і себе збагнути,
    Я тебе сприймаю, наче дар.
    Хоч і пробігає завжди мимо
    І ніяк не йде мені до рук
    Ще ні разу мною невловимий
    Щастя смак, як сонця в небі звук.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.61) | "Майстерень" 5.5 (5.87)
    Коментарі: (15)


  23. В'ячеслав Романовський - [ 2011.01.29 10:38 ]
    ***
    В тісному кварталі старого Тбілісі
    Блукають віки, наче мавки у лісі -
    І брами їм рідні, і мури.
    Бруківка узвозу, крута і гаряча,
    В лозі виноградній балкони висячі
    І сонця плавкі кучугури.

    В це райське міжгір'я прийду, як прочанин,
    Де пісня невтомна і лазня сірчана,
    Й вино у бездонному розі.
    Кура плюскотлива. Платанові тіні.
    І все доокіл у пахкому цвітінні
    Зустріне мене при дорозі.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.53) | "Майстерень" 5.5 (5.64)
    Коментарі: (5)


  24. Віталій Білець - [ 2011.01.29 09:22 ]
    Тихими миттями сіється часу у життя
    Тихими митями сіється часу у життя,
    Дикими конями мчать неприборкані роки.
    Ніжиться місячна ніч мов невинне котя,
    Злизує зір непорочно-молочні потоки.

    Ось і усе... Усамітнившись думами в тиш,
    В шелести снів пообсипались давні печалі.
    Вистигло небо. На ньому зосталася лиш
    Крига очей перемерзлих у сутіні чалі.

    Згублене серце десь там, за орбітами зим,
    Вилягло в інеї, вкрилося сизою цвіллю.
    Довго ховалася доля за сонячний грим,
    Нині пройшлась мов коса по зеленому зіллю.

    Скільки надій розбрелося по стежках земних,
    Скільки чекань отруїло грузьке монотоння.
    Струни душі... Камертону не має для них,
    Є боротьба у буремних пучинах безсоння.


    Рейтинги: Народний -- (5.43) | "Майстерень" -- (5.45)
    Коментарі: (2)


  25. Михайло Десна - [ 2011.01.29 03:10 ]
    Жіноча логіка: шлюб
    "... а я Дарвіна люблю.
    Я за Дарвіна піду.
    Еволюцію ... породи
    десь на березі знайду!

    Дарвін - чисто індивід:
    свій веде від мавпи вид.
    Не такий вже й Квазімодо -
    науковий є приплід!"

    29.01.2011 "Сльозогінний сік березових віників"


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.48) | "Майстерень" -- (5.48)
    Коментарі: (12)


  26. Руслана Василькевич - [ 2011.01.29 00:06 ]
    Я УЖЕ ІДУ ДОДОМУ
    Що мені плач і стогін - Світло поряд;
    для мене біль життя - це вже не горе...
    Ким був - у те вже не поверну,
    у бік з дороги я не зверну.

    Лишаю все - що мав й чого не мав,
    весь світ із хитрісттю його й лукавством,
    вертаюсь я до Батька назавжди
    у дім Його, що зветься Царством.

    Не плачте зливами рясними
    і не кричіть весняним громом!
    Це ви в житті як на чужині,
    а я уже іду додому.


    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Коментарі: (2)


  27. Оксанка Крьока - [ 2011.01.28 23:04 ]
    навіщо знову?
    Ти думаєш... Горілка це чи мозок?
    Мабуть одне у другому втопилось,
    І плава в голові нікчемний лозунг-
    Не треба пити, але ще лишилось.

    А що робити? Вечір повнозначний...
    І друг під стіл давно уже звалився.
    "Не можна пити" - сам собі товкмачиш...
    Навіщо знову, як свиня напився?

    2011


    Рейтинги: Народний -- (5.35) | "Майстерень" -- (5.25)
    Коментарі: (28)


  28. Тетяна Ріхтер - [ 2011.01.28 22:03 ]
    від Альп до Піренеїв
    Намалюй промінчик у тунелі,
    Щоби я повірила у рай.
    Кинь канат від Альп до Піренеїв.
    За тобою п́іду, так і знай!

    Наточи ножі проти чужинців,
    Тільки близьких, прошу, не чіпай!
    Перестань лягати наодинці,
    Постелила я тобі розмай.

    Наливай хутчіш мені єлею -
    Я для тебе стану божеством.
    Від вершини сніжних Піренеїв
    Прилечу розважити твій сон.


    18.01.2011


    Рейтинги: Народний 5.08 (5.33) | "Майстерень" 5.25 (5.25)
    Коментарі: (10)


  29. Наталія Крісман - [ 2011.01.28 21:26 ]
    Хай світ радіє - Ти у ньому є!
    У морок сну занурюється світ...
    Все ближче край, за котрим невідомість,
    Куди Душа, зігнувшись від утоми,
    У свій останній вирушить політ.

    Аби навік зректися порожнеч,
    Себе пізнати в поступі невпиннім,
    І з каяттям за всі свої провини
    Тягар важкий позбутися із плеч.

    Від самовтеч, згорання і терпінь
    Іде Душа дорогами по колу
    І до стократ зростаючого болю
    Вертає знов, немов у власну тінь...

    Тоненька цівка тіні від Душі
    В могутню річку може розростися -
    Як прийде час і янголи у висях
    Напоять Душу в райському дощі.

    І не злякають темінь, прірва, край
    Душі, що прагне світла доторкнутись,
    І осягнути світу вищі суті...
    Та доки ТУТ - за грань не зазирай!

    Хай не міліє річище Твоє
    У веремії вічних перероджень,
    Міцніє дух у кожнім з нових сходжень
    І світ радіє - Ти ж бо в ньому є!...

    Як обрій замикає небом землю -
    Ми світу пізнаємо таїну.
    Занурюється світ у морок сну...
    Лише Душі окриленій не темно!
    28.01.2011р.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.46) | "Майстерень" -- (5.38)
    Коментарі: (12)


  30. Сергій Гольдін - [ 2011.01.28 21:00 ]
    Елегія сонячного світла
    Село в болото вгрузло. Шпичаки
    Померлих сосен проштрикнули небо.
    Олiйний морок землю придавив.
    Незрушне все: могили, бур’яни.
    Коросту шляху поглинає мiсто,
    Що лисиною бовдура чорнiє.
    У мiстi люди, як побитi пси,
    Скавчать, сприймають пустку, гризучи
    Солодку кiстку спiльного жеврiння.
    А вiн iде повз вавiлонськi вежi…
    І тварний спокiй ситого поспiльства,
    Яке бажає хлiба i до хлiба,
    Хоч iнодi послуха цвiркунiв.
    А вiн iде – i обрiї навстрiч,
    I зорi, наче Божi смолоскипи,
    Душi його терпiння осявають.
    Вiн грима в дверi до полiщукiв,
    Вiн ходить вiд порога до порога,
    Вiн зве слабких залишити себе,
    Щоби себе в дорозi вiдшукати.
    Буває, iнодi знаходяться таки
    Раб необхiдностi та наймичка свободи,
    Що кинувши напризволяще справи,
    Бредуть iз ним до Киева на прощу.
    Вже цiлу вiчнiсть старець раз у раз
    Долає прiрви мiж людьми та Богом,
    До рiдних повертаючись країв.
    Село в болото вгрузло. Десь далеко
    У синiм небi золотiє Лавра,
    Чекаючи Леонтiя старого.




    Рейтинги: Народний 6 (5.44) | "Майстерень" 6 (5.52)
    Коментарі: (4)


  31. Инна Гусейнова - [ 2011.01.28 19:00 ]
    Я серед люду лиш людина...


    Я серед люду лиш людина,
    Із власним баченням життя,
    Я неочікувана днина –
    У світ закохане дитя.

    Я серед ночі зацвітаю,
    Бо сонце – мені талісман,
    І щастя у руці тримаю –
    із ним – я чистий океан.

    Я серед люду лиш людина,
    Але мій шлях не навмання,
    Душа – найкраща полонина,
    Кохання – то моє ім’я…


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  32. Зоряна Ель - [ 2011.01.28 18:59 ]
    ***
    Посмію тінню у чужих піснях
    іти на голос твій, і на мовчання,
    солоний сік стікатиме на рани,
    та я сміятимусь, щоби ніхто не знав.

    Зірвуся звуком у лунких рядках,
    щоб докричатись до ядра земного,
    а ти... ти не відважишся за мною,
    твоя хода - обачна і хитка.

    І зими перетнуть дотичну грань,
    до них тобі тепер не досягнути.
    Птахи безрідні - грудень, січень, лютий.
    Женеш… жени, та крила не порань.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.51) | "Майстерень" -- (5.46)
    Коментарі: (42)


  33. Чорнява Жінка - [ 2011.01.28 18:25 ]
    Друга сторінка
    Сторінка друга: Він, Вона і мить,
    коли вони прокинулись. Іскрить
    ще кожен дотик дорогого тіла.
    – Маленька, ти ще їсти не схотіла?
    – Мій любчику, сніданком буде нам
    кохання, що не снилося богам!

    Година…дві…чотири… Час – ріка,
    якби ще в ній той апетит зникав…

    – Послухай, люба, може, поїмо?
    бо сили вже скінчилися давно,
    і не рятує навіть дика хіть,
    у мене вже у животі бурчить!
    – Ах, котику, цілуй отут і тут,
    це до обіду спрощений маршрут,
    а на десерт… о, ні! о, так!
    і знову
    він на коні і до всього готовий.

    Стемніло, тиша ластиться до ніг,
    він і заснув би – голод переміг.
    – Коханий, де ти? Киця хоче пити!
    – На батареї я – вечерю розігріти.

    2011


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.6) | "Майстерень" 5.5 (5.61)
    Коментарі: (30)


  34. Любов Бенедишин - [ 2011.01.28 17:16 ]
    Монолог музейної скульптури
    ...Тепер я – скульптура.
    Мистецтво доби ренесансу, -
    Жіноча фігура*
    у позі напівреверансу.
    Душа дерев’яна.
    На сукні – сліди позолоти.
    Здається, був танець...
    партнер... і кружляння...
    А потім?
    Замовкли раптово
    мелодії дивної звуки.
    Лиш сутінки знову
    мені цілуватимуть руки.
    Й задума огорне
    у тиші музейній
    голівку.
    І щось неповторне
    сльозою впаде на долівку.
    У часу питаю:
    чи стіни оці
    мені личать?
    Стою. Не минаю.
    Минають віки і обличчя.
    …Й бува, на світанку
    відкрається тінню од мене
    чи спогад незваний,
    чи він… мій творець безіменний?

    2004 (2011)




    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Коментарі: (18)


  35. Ірина Павленок - [ 2011.01.28 15:30 ]
    Психотерапія
    Цей день неспішний...
    Ранок, кава,
    Якісь дурниці по ТБ,
    У вікнах небо голубе,
    Прості слова: а як ти спала...
    Усмішка в кутиках очей
    І дотик, без ваги, до скроні,
    Моя щока в твоїй долоні...
    Так тепло від простих речей.

    З тобою затишно...
    І втішно...
    Мовчу...
    Вслухаюся у тишу...

    Фантазія, гадаєш?
    Мрія?
    Чи просто...
    Психотерапія...

    27.01.11


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.35) | "Майстерень" 5.5 (5.26)
    Коментарі: (6)


  36. Михайло Десна - [ 2011.01.28 15:21 ]
    Жіноча логіка: самовдосконалення
    Не глуха! Але не чути,
    щоб у цей хоча б момент
    пролунав на повні груди
    чоловічий комплімент...

    28.01.2011 "Сльозогінний сік березових віників"


    Рейтинги: Народний 4.75 (5.48) | "Майстерень" -- (5.48)
    Коментарі: (14)


  37. Іван Гентош - [ 2011.01.28 15:18 ]
    пародія « Жива думка »




    Пародія

    Не розумію – чого я сам,
    Пили ж горілку з другом.
    І на щоці звідки взявся шрам,
    І ще один – за вухом?

    З мештів обох десь поділись шнурки,
    Вража болить голівка.
    Трепет душевний…
    Тягне з ріки…
    Зимна й тверда долівка.

    Десь з півгодини щасливим був.
    Потім – коріння і небо…
    Але ще думаю – значить живу!
    Пити, мабýть, не треба!


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.58) | "Майстерень" -- (5.79)
    Коментарі: (39)


  38. В'ячеслав Романовський - [ 2011.01.28 12:23 ]
    У КНЯЗІВСТВІ ЛЮБОВІ
    Сади стуманені, імлисті,
    Важка роса на темнім листі.
    Торкнеш - і бризне срібло з віт.
    А пахіт білого наливу
    Невидиму розіллє зливу,
    Заполонивши п'янко світ.

    У цім князівстві, в передмісті,-
    Нестримні дні, неквапні вісті,
    З тобою, наче у раю.
    Пірнаєм у пташині гами
    І почуваємось богами
    У нашій хижці з кураю.


    Рейтинги: Народний 5.75 (5.53) | "Майстерень" -- (5.64)
    Коментарі: (8)


  39. Золота Жінка - [ 2011.01.28 12:40 ]
    Один:один
    Один:один...
    Триває вічний бій...
    Вже полягло закоханих немало...
    Пароль той самий - «Ти довіку мій»
    Або - «дістану зірочку одній»
    ...а як вона до ранку цілувала...
    ...а як він обіцяв її нести
    на білих ручках, - ніжне серце срібне....
    Куди? До хепі-енду. До мети
    що сяє наче сонце – всюди ТИ
    (вона чи він) підкреслити потрібне...
    Підкреслили.
    Феніта ля любов?
    Знічев»я перекреслили цю казку.
    ...і борщ червоний, наче перша кров...
    ...і побут прилипа до підошов...
    Один:один...
    укол-прокол-поразка...


    Рейтинги: Народний 5.65 (5.49) | "Майстерень" 6 (5.52)
    Коментарі: (47)


  40. Олександр Христенко - [ 2011.01.28 12:29 ]
    УРАГАН КАТЕРИНА
    Упрёки, сравнения, жалобы-дротики
    Метаешь, а я, словно загнанный зверь:
    Клокочет Везувий из женского ротика
    Срывая с петель беcполезную дверь.

    Смешались обиды с надеждами, в розовом.
    Я думал: ты их позабыла давно.
    Отравлена радость рутинною прозою,
    «Побито» любви «Золотое Руно».

    Надеюсь: останется в сердце проталинка,
    Когда-то устанет крушить ураган
    И я отогрею цветочек наш аленький –
    Напрасно колдует Разлука-Яга.

    Закованы нервы, как веточки, инеем.
    Кажись, миновало...
    Но что это?
    Нет!
    Не надо!
    Не смей!
    Что ты делаешь, милая –
    Я слёз избегаю с младенческих лет?!

    Не плачь – я согласен.
    Простишь меня?
    «Grazie»!
    И впредь, не сердись,
    Я прошу тебя, «Please»*.
    Иди же ко мне,
    Дорогая Констанция
    И нежно, как радуга,
    Мне улыбнись.
    26.01.11г.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.51) | "Майстерень" -- (5.42)
    Коментарі: (15)


  41. Володимир Парфьонов - [ 2011.01.28 11:29 ]
    Забери мої сни
    Забери мої сни
    і навчи мене дихати знову,
    залиши на душі,
    біля щастя, залізну підкову.
    Забери мої сни,
    а за ними і спогад останній.
    Я віддав би усе,
    що для щастя потрібно коханій!
    Забери мої сни -
    бо для них ти, либонь, яскравіша.
    Забери мою душу -
    для тебе вона важливіша.

    2010


    Рейтинги: Народний -- (5.2) | "Майстерень" -- (5.08)
    Коментарі: (11)


  42. Тетяна Ріхтер - [ 2011.01.28 11:37 ]
    ... уривок душі
    Покриття – як уривок душі.
    Так жорстоко звучить і так підло.
    Не нагострюй тупі ті ножі,
    Що сховались у піхвах безслідно.

    Очі з поглядом хижого звіра
    Налякати не в силі сміливця.
    Не впадай стрімголов у зневіру –
    Вікувати в страху не годиться.

    Переривчастість образів в снах
    Викликає реальність облудну.
    Але серце побачить в очах.
    Всю приховано-явну полуду.


    Покриття – оболонка.
    Полуда – більмо, скалка.


    26.01.2011


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.33) | "Майстерень" -- (5.25)
    Коментарі: (8)


  43. Юляна Галич - [ 2011.01.28 10:33 ]
    з того, що не...
    безвітряно
    вечір
    нікого
    і ти – ніхто
    і котиться, котиться, котиться тиша по колу…
    а десь за рікою
    кленовий
    тече місток
    на іншому березі
    ти
    не бувала ніколи

    на іншому боці
    безсоння
    де все дарма
    (іди не іди – а початку кінця не дістатись)
    не гралася в піжмурки
    з вітром
    його ж нема
    міцніш за канати
    тримають закуття кімнати

    і є тільки вечір
    нікому
    і ти – ніхто
    ні дна, ні причалу
    кружляєш, кружляєш по колу
    ще трохи
    вже скоро
    почнеться великий потоп
    забудь про ковчеги…
    ти маєш надійного голуба?


    Рейтинги: Народний -- (5.47) | "Майстерень" -- (5.5)
    Коментарі: (10)


  44. Василь Кузан - [ 2011.01.28 09:12 ]
    Усе для себе
    Підійду до тебе тихо,
    Увійду у тебе ззаду –
    Пережити по-новому
    Переваги і принади.

    О. кохана!
    Скільки вражень!
    Відчувати, як пульсує
    Світло крізь нові фіранки,
    Як у золото фарбує
    Ліжко, стелю і підлогу…

    З насолодою долати
    Ще не звідану дорогу.
    Йти повільно й відчувати
    Запах збудження і тиші,
    На порогах видихати
    «Охи» й «ахи» неба вищі…

    Щоби двері щохвилини
    Для чуттів були відкриті,
    Скільки я чекав цієї
    Переповненої миті!

    Йду собі куди захочу:
    Збоку, спереду чи ззаду –
    Лиш тепер, за кілька років,
    Дав собі з ремонтом раду.
    Поміняв і дах, і вікна,
    Меблі стильні – мода вся ця!
    Для життя усе, для себе.
    Зал великий, світлі спальні,
    Сходи з дуба, теплий спогад
    Із каміном у вітальні –
    Все в гармонії, красиво…

    Не питайте: що це, де це?
    Це в селі, у мене вдома.
    Ти мій дім, моя фортеця!


    2011


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.54) | "Майстерень" -- (5.7)
    Коментарі: (44)


  45. Валерій Хмельницький - [ 2011.01.28 08:25 ]
    Фарисеї
    На світі стільки фарисеїв -
    У них облудна навіть кров,
    Слова солодкі і з єлеєм,
    Але з брехнею згіркнуть знов.

    Вони захвалюють у вічі,
    Але позаочі – ой-ой!
    Не зловиш їх на протиріччях,
    Будь ти філософ чи герой.

    Не знають підлі фарисеї:
    Усе, що роблять – те собі.
    А на гачках словес єлейних -
    Уста, замащені в ганьбі.


    28.01.2011


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.42) | "Майстерень" -- (5.44)
    Коментарі: (29)


  46. Тетяна Ріхтер - [ 2011.01.28 08:41 ]
    Плинність часу захоплює своєю невизначеністю.
    Плинність часу, як зашморг на шиї годинників.
    Як сльози і рани на щоках вчорашній подій.
    І з ритму збиваються люди і стріхи будинків.
    Від плинності часу страждає тайфун-буревій.

    У вчорашній вечері немає смаку відчайдушності.
    У сьогоднішніх чашках засохли кавові рештки.
    Монета вже кинута – і вибору не позбудешся,
    Бо й плинність дарує на вибір орли нам і решки.

    Навіщо втрачати себе у чийомусь просторі?
    Коли ти уже й не згадаєш, де дім і свобода.
    Забуду розбити на друзки я зорі прозорі,
    Бо плинності часу вони ж бо і не перешкода.


    20.01.2011


    Рейтинги: Народний -- (5.33) | "Майстерень" -- (5.25)
    Коментарі: (10)


  47. Віктор Кучерук - [ 2011.01.28 07:42 ]
    Лист

    По голубих дорогах неба
    Уже вертають журавлі.
    Котрийсь із них листа від тебе
    Приніс сьогодні на крилі.
    Короткий лист, як та записка
    Серед уроку: - Відчепись!..
    Розчарування гіркий присмак
    Ще довго юне серце гриз.
    Я червонів і вперто очі
    Ховав від сорому в журбі,
    А на перерві саме клоччя
    З листка того в портфель тобі
    Жбурнув при всіх і гордо вийшов,
    Щоб десь хоч трохи поревти.
    І щоб не бачить, як навмисно
    Смієшся радо іншим ти.
    Пройшли роки. Проте забути
    Мені чомусь не довелось
    Кохання перший світлий смуток,
    І тих записок цілий стос.
    А це ось лист... Всього три слова…
    Мов сніг у травні на землі.
    І за вікном курличуть знову
    До мене радо журавлі.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.61) | "Майстерень" -- (5.87)
    Коментарі: (3)


  48. Ігор Морванюк - [ 2011.01.28 06:55 ]
    * * *
    Знову посмішки в'януть у серці моїм,
    І терпець перевершує вінці.
    Над холодним проваллям безмежним твоїм,
    Стоїмо ми із тінню в одинці.

    Знову б'ється душа перед замком твоїм,
    Не зупинить її навіть сяйво червінців.
    тільки мучить сумління у тілі моїм,
    Що, як цьому немає ні краю, ні кінців?..

    Знову посмішки в'януть у серці моїм,
    І терпець перевершує вінці.
    Над холодним безмежним проваллям твоїм,
    Стоїмо ми із тінню в обнімці.

    літо 1990


    Рейтинги: Народний -- (5.28) | "Майстерень" -- (5.28)
    Коментарі: (1)


  49. Тетяна Родікова - [ 2011.01.28 00:52 ]
    ти в моїх вуст...неначе степлер...
    Злість знову рветься на папір-
    забудь,мовчи,не треба реплік!..
    в проміннях срібнозолотих
    ти в моїх вуст неначе степлер.

    Чийсь вірний ти, та ж досить мрій!
    Безкарно лицеміриш в очі...
    примітивізмом своїх дій
    мою байдужість мов зурочиш.

    З азартом дивишся.Здаюсь.
    Де перемоги-став відмітку.
    Заплачу гірко,розвернусь.
    Я знов попалась в твою сітку.

    27.01.11


    Рейтинги: Народний -- (5.5) | "Майстерень" -- (0)
    Коментарі: (1)


  50. Віктор Ох - [ 2011.01.28 00:12 ]
    П’ять тисяч років наче й не було.



    Європа вже давно переселилась
    з печер у комфортабельне житло.
    А ми все в мАзанках побілених тулились –
    п’ять тисяч років наче й не було.
    Так само орем землю, жито сієм,
    горшки так само ліплять гончарІ,
    в лугах траву коровам косимо на сіно.
    Так само в сЕбе ми не головні…


    Рейтинги: Народний -- (5.46) | "Майстерень" -- (5.43)
    Прокоментувати:



  51. Сторінки: 1   ...   1225   1226   1227   1228   1229   1230   1231   1232   1233   ...   1829