ОСТАННІ НАДХОДЖЕННЯ
Авторський рейтинг від 5,25 (вірші)

Юрій Лазірко
2026.06.26 16:53
it lives in me...
the sea of touches and
the endless kisses
ohoooooooooooh
oh wings of mine
your weightless moments -
heaven to embrace
the sparkling wine

С М
2026.06.26 16:36
Боже Мій

Люди, що ви накоїли?
Його замкнули ви у клітці, у злотій клітці
Змусили коритися релігії
Його, воскреслого з могили, із могили

Він є богом анічого

Тетяна Левицька
2026.06.26 15:23
Барвиста поезія, щемна, глибока —
життєвої мудрості сталий архів —
натхненно звучить на підмостках високих
її чарівний, кантиленовий спів.
Проймають катренів думки автентичні,
на розмах олжу б'ють по лівій щоці,
і маски лукаві зривають з обличчя,

Борис Костиря
2026.06.26 13:02
Я встану рано в сутінках зелених,
Пройду крізь гай дрімотний і черлений.

Прийду на стадіон крізь варту лісу,
Крізь ватру сну і незворушність міста.

Проб'ється думка крізь застиглість часу,
Крізь розтривожену інертну масу,

Ірина Вовк
2026.06.26 11:04
Розділ V. МІЖ КОЛИСКАМИ ТА ПРЕСТОЛОМ, АБО КИРИЛИЧНИЙ ПІДПИС НА ЛІЛЕЯХ ФРАНЦІЇ Земля Капетингів дихала вогкістю та залізом, коли у весняний день тисяча п’ятдесят другого року над Суассоном прокотився перший крик немовляти. Усміхнена Анна схилилася над

хома дідим
2026.06.26 09:30
хмариво синьовидне
веслярі небесні
уявляються невідомі
немислимі
які умудряються
уявлятися саме так
веслярами
що тебе утішає явно

Охмуд Песецький
2026.06.26 07:57
Сумуючи, немов розстаючись,
Про завтра не домовившись чи після
Зустрітися не днями, то колись,
Коли згадається сердець любовна пісня...


Закоханість і первісний інстинкт –
Усе працює, щоби поєднати,

Віктор Кучерук
2026.06.26 07:32
На берегах минулого сліди
Моїх, на жаль, непослідовних кроків, -
На берегах минулого - плоди
Не дуже добре вивчених уроків.
На берегах минулого - весна
І невичерпне джерело натхнення, -
На берегах минулого ясна
Пора завжди очікує на мене.

Катерина Савельєва
2026.06.25 23:55
Заховалася спека в повiтрi,
Вiдпустила давнiшнi надiї
I сховавши весь всесвiт пiд вiї -
Розгорнулася в небi колiбрi.

Сiль зневажливих дiй з себе витри.
Присмак меду солодкого мрiї.
Поруч подих до тебе вже вiє

Євген Федчук
2026.06.25 16:40
Тої зими, як вдалося німців зупинити
Під Москвою й від столиці трохи відтіснити,
Москалі відчули силу, кров у них заграла,
Переможцями вони вже себе уважали.
Думали, що уже німців добряче побили
Й сорок другий переможно закінчить рішили.
Подумали, щ

Володимир Ляшкевич
2026.06.25 15:13
З циклу "Від минулого до майбутнього", ново-ведичний реалізм Вступ Це п'ята книга з цілісного циклу художніх авторських романів, написаних в стилі ведичного ново-реалізму. В ній розповідається про подальші здобутки головних героїв, що знайшли сво

Борис Костиря
2026.06.25 13:27
Ці люди, що покинули домівки
Давним-давно й поїхали туди,
Куди ми не дістанемо путівки,
І сніг уже позамітав сліди.
Про них забули друзі і сусіди,
І зблякла пам'ять в їхніх головах.
Круки волають, мов невтомні біди.
Сідає попіл на святих словах.

Вячеслав Руденко
2026.06.25 11:57
як перенасичена дарами
пташка у калині в рукаві
кропив'янка небу візаві
дощиком вщухатиме ярами
чи то у незвідане колись
чи у шал розпізнаного завтра
наче заповітом бронтозавра
досвітками степу горілиць

хома дідим
2026.06.25 08:44
як написав поет
не потрібно елегій
ні про життя
ні про смерть
серед шипшини цієї
півоній черемхи
ширяють птахи
розмаїто незмінні

Ігор Шоха
2026.06.25 08:20
Як неминучі дні ясні
і мимолітні темні ночі,
так моя доля уві сні
являє світло-карі очі,
так тінь її із висоти –
із піднебесся за рікою
іще вітається зі мною,
забувши спалені мости.

Ірина Вовк
2026.06.25 06:28
Розділ ІV. ВЕСІЛЬНИЙ ВІВТАР ТА ЗОЛОТА КЛЯТВА Травневий день у Реймсі 1051 року дихав грозою. Свинцеві хмари чіплялися за гострі шпилі величного собору, а повітря було таким густим, що здавалося, ніби його можна різати мечем. Французька знать та єписко

Віктор Кучерук
2026.06.25 06:25
Лиш почувся грому гуркіт,
Як метнувся пес у будку,
Де, згорнувшись у клубочок,
Ліг налякано в куточок,
Бо давно, з причин відомих,
Він боїться навіть грому.
25.06.26

Марія Дем'янюк
2026.06.24 14:44
Цілувало сонечко пальчик немовляти,
А воно сміялося — це мені від тата.

Цілувало сяєво дитятко у скроню —
Тепло тішив тато свою любу доню.

Цілував промінчик донечку у щічку —
Це татусь бажає добрих снів на нічку.

Олена Побийголод
2026.06.24 13:39
Олексій Сурков (1899-1983)

В боротьбі та тривозі
нас тримав у дорозі
бойовий вісімнадцятий рік.
Ми збирались не довго,
від Кубані до Волги
розливався наш кінний потік.

Борис Костиря
2026.06.24 13:25
Порину в сон чудовий і величний
Без страхітливих тюрем і тортур.
Чарівний птах у майбуття покличе,
Де вже нема маркізи Помпадур,
Де сяє світ новий, багатоликий,
Де розвалився споконвічний мур.

Нарешті висплюсь після злої битви,

Ірина Вовк
2026.06.24 11:13
Розділ ІV. ПЕРША ЗУСТРІЧ: ЗІТКНЕННЯ ДВОХ СВІТІВ «Травень розсипав цвіт над Реймсом, кам’яні химери застигли у німому подиві. Вона йде по кубах холодного каміння, двадцятирічна весна у вишитих шатах. Поруч – король, сивий від битв і років, дивиться

хома дідим
2026.06.24 08:11
consider death
співає майкел стайп
consider death
з динаміків у супермаркеті
на пенсіонерів
на поліціянтів
на матусь із дитями
на візки для гавчиків

Віктор Кучерук
2026.06.24 06:54
Знову спека шалена
Непорушно стоїть, -
В'яне пагін зелений
І зривається цвіт.
Ні хмаринок над нами,
Ні поривів вітрів, '
Лиш пече до нестями
В глибині літніх днів.

С М
2026.06.23 20:42
Більш не буде тут такої ось, як ти
Більш не буде ось такої, хто би
Щось витворяв подібне, о

Чи даси мені той шанс?
Спробуєш хоча би, га?
Зупинися, згадай-но
Ми були разом

Охмуд Песецький
2026.06.23 18:31
Охайна дівчина і при скромному макіяжі викликала потаємний інтерес і швидку згоду на послуги. Чому приваблюють саме такі, якщо мені потрібна робітниця лише для прибирання, для мегамаркетів і як водійка мого майбутнього авто? Про ескортні виходи того дня

Володимир Бойко
2026.06.23 17:18
Історія сповнена історичних парадоксів і парадоксальних істориків. Були царі, були і блазні, але щоби цар і блазень у одній особі? Що більше є нагарбаних територій, то більше їх бракує для повного щастя. Можна і концтабір у країні створити, а мож

Борис Костиря
2026.06.23 12:56
Протоптую стежину у снігах,
Єдину, неповторну і глибоку.
Іду снігами, нібито у снах,
Гамуючи ненависть і тривогу.

Протоптую стежину у полях
Прологом у небачене майбутнє,
Яка укаже подорожнім шлях,

Вячеслав Руденко
2026.06.23 12:03
Будь ласка! - Гра у сквош -
Дарунок нам на втіху,
Щоб у степах нічних
Не загубити слід!

В рожевих дзеркалах
Витають духи сміху.
Та нам їх не впізнать

хома дідим
2026.06.23 07:23
у своїй непрозорій стихії
віршувати
недбало як слід
відкидаючи ревнощі хитрі
розбиваючи сяючий лід
у коморі своїй
саркастичній
обдираючи рештки шпалер

Віктор Кучерук
2026.06.23 06:09
Сонце жаром запашіло
І відразу вітер стих, -
І вогнем взялося тіло,
І робити важче вдих.
Усього проймає потом
Й обпікає водночас, -
Сонце встало до роботи
І отак гартує нас.

Ірина Вовк
2026.06.23 01:44
Розділ III: КОЛИ ДЗВОНИТЬ СОФІЯ, ЗАТИХАЄ ПАРИЖ Це було навесні 1048 року. Київ тільки-но скинув із себе зимові кайдани, коли до Золотих воріт підходила пишна кавалькада заморських гостей – французьке посольство, очолюване єпископом Роже Шалон

Володимир Бойко
2026.06.22 14:33
Не хочете стати овочем на старості – їжте овочі замолоду. Глибше лизнеш – більше куснеш. Безкорислива любов корисніша для здоров’я. Сила мистецтва не залежить од сили звуку. Не втрачайте голову – шануйте працю перукаря. Політ думки був пере

Борис Костиря
2026.06.22 13:22
Я заблукав поміж дерев зимових,
І нитка Аріадни на снігу
Згубилася, немов прадавня мова,
Забруднена у лютому гріху.
Поміж дерев зимових я шукаю
Нитки, які врятують нас усіх.
Мене ж у сутінках чекає Каїн.
А сніг летить, як первозданний сміх.

Ірина Вовк
2026.06.22 12:20
Розділ II: РУНІЧНЕ КОЛО ПІВНІЧНОЇ КРОВІ Наступного дня після того, як золоте чорнило застигло на пергаменті, туман над Києвом змінився пронизливим північним вітром. Маленька Анна сиділа в дівочих покоях своєї матері, княгині Інгігерди. Тут пахло зовсі

хома дідим
2026.06.22 07:59
розкажи мені ще
про інакші дні
де так гарно було
із тобою
дай ліричного ще
відчуття мені
без потреби
сурми і двобою

Віктор Кучерук
2026.06.22 06:41
Неймовірно голосна
І проворна дуже, -
Покотилася луна
З-за ріки по лузі.
Повернулися назад
Наспіви веселі,
Ніби чути їх не рад
Нині хтось в оселі.
Останні надходження: 7 дн | 30 дн | ...
Останні   коментарі: сьогодні | 7 днів





 Нові автори на сторінці:

Володимир Кириленко
2026.06.20

Боговик Владислав Боговик Владислав
2026.06.18

Іван Веселий
2026.06.15

Надія Ляшук
2026.06.14

ВАСИЛЬ КУЗІВ
2026.06.11

Неїл Лорен
2026.06.08

Володимир Журавльов
2026.06.05






• Українське словотворення

• Усі Словники

• Про віршування
• Латина (рус)
• Дослівник до Біблії (Євр.)
• Дослівник до Біблії (Гр.)
• Інші словники

Тлумачний словник Словопедія




 
 
Поезія


  1. Аніка Опацька - [ 2010.04.07 20:41 ]
    коханці (тези)
    І

    занадто дорослий
    та не розумний.
    дивився на мене і майже плакав.
    то бУло--ніщо,
    жоден з нас не слухав
    у власних думках по вуха.
    тепер мені майже не сумно:
    екс-Я-- малА, та не розумна.

    ІІ

    коханці.коханці.коханці.
    випадкові обранці.
    не прокидалися ми на світанні.
    не зізнавалися у коханні.
    прикидаєтесь ви щасливими,
    впевненими, не вразливими.
    та зовсім самі, під зливами
    повертаєтесь до себе спинами.

    ІІІ

    якби знали мене
    попередні коханці,
    цілували б плечі,
    помічали б сльози.
    я кохаю цей вечір,
    тебе й твої пальці.
    як добре, що не знали
    мене коханці.


    Рейтинги: Народний -- (4.92) | "Майстерень" -- (4.92)
    Прокоментувати:


  2. Аніка Опацька - [ 2010.04.07 20:40 ]
    маки
    маку в серці забагато.
    я не хочу рахувати
    дні до скону...
    може й скоро
    я забуду теє небо,
    що в очах є тільки в тебе.
    та не зможу не згадати,
    як хотіла порівняти,
    як хотіла прирівняти
    нас з тобою,
    зовсім інших:
    кволих, в одночас найбільших....

    й ми рівняємось, кохаємось
    наче боги: наче справжні люди.
    і до болі обпиваємось
    пряної, свинцевої отрути.

    маку в серці забагато --
    опіумная кімната,
    що подібна до вертепу,
    де за стелю--вересневе небо...
    де кричить в яслАх
    любов до тебе.

    2010 рік


    Рейтинги: Народний -- (4.92) | "Майстерень" -- (4.92)
    Прокоментувати:


  3. Аніка Опацька - [ 2010.04.07 20:18 ]
    Намалюєм
    ми не будемо писати поеми,
    психоделічні шпалери зірвемо.
    нам не потрібні мотиви та ролі,
    бо в нас все є, в жовто-блакитній крові:
    дещо більше, ніж просто питання,
    на які вже давно відповіли,
    трохи більше, ніж просто кохання --
    я ось так раніше не вміла.
    давай намалюєм шалені хмари,
    щоб кольори не сприймались просто,
    аби люди навколо не знали,
    що тільки це необхідно для росту.
    давай намалюєм ранкову зливу,
    що колись нас з тобою будила.
    давай забудем мене не щасливу,
    ту, що раніше не вміла.


    Рейтинги: Народний 4.5 (4.92) | "Майстерень" 4.5 (4.92)
    Прокоментувати:


  4. Володимир Сірий - [ 2010.04.07 19:03 ]
    *-*-*
    Сині, як мрія, заобрійні далі,
    Писані Богом завітні скрижалі
    Туча сплямила ,розбила гроза
    Вщент об каміння моралі.
    Крик немовляти вигоює світ,
    Згодом німіє і сліпне , мов кріт,
    Никає по смітниках і підвалах
    Зойком бездомних сиріт.
    Юне, м’якеньке сердечко дитяти,
    Здатне дорослого правді навчати,
    Впавши в обійми пекельних вериг,
    Кривду волочить за ґрати .
    Вийде на волю, а волі нема,
    Волею вольною стала тюрма,
    Сині, як мрія, заобрійні далі
    Інеєм вкрила зима…


    Рейтинги: Народний -- (5.53) | "Майстерень" -- (5.55)
    Коментарі: (4)


  5. Наталя Скосарьова - [ 2010.04.07 17:42 ]
    Ти схожий на сонце...

    Ти схожий на сонце, ти — моє осоння.
    Ти мій сизокрилий, досвідчений птах.
    Свідомо приходиш у моє безсоння
    І десь підсвідомо блукаєш у снах.

    Ти — легітний вітер, легкий і приємний,
    Ти простір блакитний у сірім тумані.
    Твій погляд глибокий і трішки непевний,
    Він душу підносить, він серце дурманить.

    Ти гріх мій, ти сповідь, ти будень і свято.
    Світліший за світло, ясніший за день.
    Шляхетний, як батько і добрий, як мати,
    Ти казка казок і ти пісня пісень.
    1995


    Рейтинги: Народний 5.42 (5.53) | "Майстерень" 5.38 (5.4)
    Коментарі: (4)


  6. Віктор Цимбалюк - [ 2010.04.07 16:59 ]
    Блюз одного суботнього дня
    …Суботній день, як мить, мине…
    Настане ніч і ти заснеш…
    І ти побачиш уві сні чарівний сон:
    Горять вогні…

    …І я до тебе притулюсь,
    У мене є для тебе блюз…
    Таке буває з нами тільки на весні…

    …Чарівний сон…
    Чарівна ніч…
    Чарівний блюз
    І чарівні вогні…
    Моя любове, не промов до мене «Ні…»

    …Поміж дзвіниць, мостів і площ,
    Блукає ніч, а з нею дощ…
    Чиїсь сліди танцюють кола на воді,
    На зло біді…

    …А я шепчу тобі «люблю…»
    І віддаю тобі свій блюз…
    І в нас з тобою все, як вперше, як тоді…

    …Чарівний сон…
    Чарівна ніч…
    Чарівний блюз
    І чарівні вогні…
    Моя любове, не промов до мене «Ні…»

    Кумпала Вір, 28-30.03.2010 року,
    м. Хмельницький


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.38) | "Майстерень" 5.25 (5.36)
    Коментарі: (5)


  7. Віктор Цимбалюк - [ 2010.04.07 16:13 ]
    Надія
    …Ми живемо до тих пір, допоки у нас є надія…
    …Наприклад, на радісне завтра…
    …Надія, наприклад, на те,
    Що наші невдачі чи наші проблеми – пусте…
    …Що нам, врешті-решт, пощастить, і настане той час,
    Коли діточки наші житимуть краще за нас…

    …Надія на щось… Як легко, приємно і просто…
    …Це кінь, що виносить твій дух за тривимірний простір…
    …Можливо, це те, що ворушить мурашник життя?...
    …Безсмертна Надія – Закон всіх законів Буття?…

    …Отак і живе більшість з нас, далебі, золотими надіями…
    …Мабуть, надія – таке ремесло, яким ми усі володіємо…
    …Знак – Благовіщення – дощ, перший дощ на весні…
    …Маю надію, що смерть жде мене уві сні…

    Кумпала Вір, 07.04.2010 року,
    м. Хмельницький




    Рейтинги: Народний -- (5.38) | "Майстерень" -- (5.36)
    Коментарі: (2)


  8. Віктор Цимбалюк - [ 2010.04.07 16:01 ]
    Я і я
    …Мені все одно, як ти будеш молитись до мене,
    Так, як моляться зараз, чи так, як молились колись…
    Я і так вже багато сказав, та для тебе… Йой, нене,
    Краще вір, так, як віриш, і так, як умієш, молись….

    …Ти шукаєш мене… О, ти думаєш – істина – в храмі,
    У новому, який, на руїнах старого зведеш…
    Я скажу тобі ще раз: невігласе, істина – в Брамі,
    В тій, з якої ти вийшов, у тій, у яку ти підеш…

    …В цій кошарі, багато овець, ця кошара, як Небо…
    Але тільки одна з цих заблудлих овечок – твоя…
    Та, що пнеться за світлом, як сонях, з-за пазухи в тебе…
    Це – душа твоя, дурню, твоє, необрізане «Я»…

    …Є у мене надія: ти станеш, нарешті, прозорим…
    І останній твій гріх, відгорить, затріщавши, як хмиз…
    Ми удвох – розминемось, навхрест, ніби радість і горе….
    Ти – здіймаючись вгору, а я, спотикаючись, вниз…



    Кумпала Вір,
    01.04.2010 року, м. Хмельницький



    Рейтинги: Народний 5.25 (5.38) | "Майстерень" -- (5.36)
    Коментарі: (2)


  9. Віктор Цимбалюк - [ 2010.04.07 16:34 ]
    Були часи
    …Були часи, я називав тебе Христом…
    Були часи, я називав тебе Дажбогом…
    Тепер я з’єдную два береги мостом,
    Збиваючи до крові босі ноги…

    …Бо, від Христа ховаючись у хащах,
    Я добував в Єрусалимі Гріб Господній…
    Або, роздмухуючи Пекла чорну пащу,
    Палив по селах відьом-дів в подертім споднім…

    …А, потопивши у Дніпрі своїх кумирів,
    На сльозах капищ, у церквах, моливсь до скону…
    А, розговівшись, позирав, як сохне миро,
    На десятиною вгодованих іконах…

    …А потім взяв і розділився на обряди…
    Заговорив через пророків, звів канон…
    Мені б у власній хаті дати раду,
    Та я – «страждав», і ніби воду, пив вино…

    …І ось тепер я, християнин чи язичник,
    Мабуть, змирившись, все звалив в єдиний стос…
    Бо на Великдень за столом ютяться звично,
    І крашанки, і паска, і Христос…

    …Тому бинтуй мої, до крові збиті ноги,
    Бинтами з плащаниць, хоругв, знамен…
    Бо я живу в часи, в які я молюсь Богу –
    Одному, вищому від будь-яких імен!...

    Кумпала Вір,
    23.02.2010 року,
    м. Хмельницький


    Рейтинги: Народний -- (5.38) | "Майстерень" -- (5.36)
    Коментарі: (4)


  10. Андрей Мединский - [ 2010.04.07 15:01 ]
    ***
    Как привокзальный ребенок мусолит пряник
    поднятый с неба (а кто тут ему подаст?).
    Время пришествия светится на экране
    очень напоминающем иконостас.

    Линия жизни на липкой его ладони,
    влажной и бледной, еле скрывающей дрожь, -
    жизнь бесконечна, да только судьба обломит
    мерою из сухарей, переживших рожь.

    Мчатся составы туда, где белеет парус,
    борозды грубо высушивают ладонь.
    Осень, похожа на рыжий двойной Икарус,
    ездит, насилуя песенку под гармонь:

    мол, день рожденья, и прочее, к сожаленью.
    Радости всей-то – гармошка у старика.
    Жалкий ребенок по жизни узкоколейной
    едет, в ладошке зажав коренной сухарь.


    Рейтинги: Народний -- (5.52) | "Майстерень" -- (5.53)
    Прокоментувати:


  11. Анастасія Купцова - [ 2010.04.07 14:38 ]
    Відчайдушна
    Шовкова сукня і лілеї білі...
    Зима..Всюди холодні заметілі...
    Вона іде із квітами в руках;
    Із неба сніг і сльози на очах...
    Він не прийшов, але вона не ждала..
    Він обманув, але цього вона чекала...
    Він вже забув як палко полюбив,
    Як серце в ній і душу загубив...
    А завірюха стогне й сніг здіймає...
    Вона ж і досі ще його кохає...
    Вона ще й досі вірить в ту любов,
    І думає, що він вернеться знов...
    Лілеї білі падають додолу...
    Кружляють із сніжинками по колу...
    У серці крик...душа шалено грає...
    Вона мовчить...вона його кохає...
    2008р.


    Рейтинги: Народний -- (5.17) | "Майстерень" -- (5.17) | Самооцінка 4
    Прокоментувати:


  12. Анастасія Купцова - [ 2010.04.07 14:54 ]
    Такий собі ПоЗиТиВчИк
    Не плач, не бійся, не мовчи,
    Від болю голосно кричи,
    Не бійся просто полюбити,
    На думку інших всіх - забити!!
    Не бійся жити і кохати,
    Своє життя в руках тримати,
    Не комплексуй, вмій гідно жити,
    Себе,таку як є, любити.
    Собою завжди будь в усьому -
    Ніколи не соромся цього!
    Собою будь будь-де й коли:
    Кохай, борись, живи, люби!!
    Іди вперед, не переймайся,
    Ні перед чим не зупиняйся,
    Не бійся плакати, кричати,
    А бійся під час мук мовчати,
    Люби себе завжди такою:
    Щасливою і молодою,
    Люби себе й усіх люби,
    Собою будь будь-де й коли))))))


    Рейтинги: Народний -- (5.17) | "Майстерень" -- (5.17)
    Коментарі: (1)


  13. Анастасія Купцова - [ 2010.04.07 14:51 ]
    Молитва
    Де Ти? Я так до Тебе хочу...
    Моє життя пусте й німе...
    Тобі щодня усе шепочу
    І віри шлях мене веде...
    Ти там, на небі, серед щастя,
    Між янголят і між людей...
    Моє життя – це чорні масті...
    Та сліз не видно з-під очей...
    Я знаю, Ти мене чекаєш...
    Як кожного посеред нас...
    Теплом своїм Ти зігріваєш
    І нам даруєш світлий час...
    Прости нам, ми не гідні цього...
    Ми лиш мурашки на землі...
    Ми тіні тих, хто був до цього
    Їхнім шляхом нам треба йти...
    Ти ж знаєш, ми у Тебе вірим...
    У Твої вчинки і слова...
    У ніг Твоїх вся Україна...
    Та що там...навіть вся Земля...
    Ти милосердний до прокляття,
    Ти віриш всім єством у нас...
    Твоя наснага і завзяття
    Дарують нам цей довгий час..
    А потім ми йдемо до Тебе...
    В Твої обійми, вічний шлях..
    Прощення молимо у неба
    Й несем гріхи в своїх руках..
    І Ти їх щиро пробачаєш...
    Ти віриш в нас, дітей Твоїх..
    Ти нас, мов батько наш, плекаєш
    І любиш, мов дітей Своїх..
    Тож Боже, поможи нам знову...
    Дай силу шлях життя пройти...
    Даруй життя й любов усьому,
    Що в світ змогло з життям прийти...
    Де Ти? Я так до Тебе хочу...
    Моє життя пусте й німе...
    Тобі щодня усе шепочу
    І віри шлях мене веде...


    Рейтинги: Народний 5 (5.17) | "Майстерень" 5 (5.17)
    Коментарі: (1)


  14. Ірина Білінська - [ 2010.04.07 14:27 ]
    ПРОСТИ МЕНІ ЦЕЙ ДОЩ
    Пробач мені цей дощ, що за вікном
    шепоче нерозбірливо і тихо.
    Думки та почуття сплелись у вихор
    і світ перевертається вверх дном…

    Мовчання сумом сходить на уста
    і котиться краплинами додолу.
    Напевно, це також дарунок долі –
    дощем розбавить тишу, бо густа…

    А кроки наші тануть у весні –
    земля пливе, промокла аж до серця.
    Я обіцяю виправити все це –
    лише прости цю зливу - у мені…


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.45) | "Майстерень" -- (5.41)
    Коментарі: (8)


  15. Василько Крицко - [ 2010.04.07 12:52 ]
    Коханій.....
    Ти приходиш до мене в ночі,
    І даруєш - сон диво-казку,
    Проганяєш печалі сумні,
    І даруєш мені ніжну ласку.
    Ти немов би Принцеса чи Фея,
    Ти неначе цілунок п`янкий,
    Ти для мене велике є щастя,
    Хвала Богу ти моя , я твій!!!!!!!!!!!!


    Рейтинги: Народний -- (5.19) | "Майстерень" -- (5.19)
    Прокоментувати:


  16. Тетяна Кафтан - [ 2010.04.07 11:55 ]
    Зізнання
    Я не в силі читать твој думки,
    Я не в змозі відгадати почуттів.
    Та, все ж мені важливо знати,
    Чого ти хочеш і хотів.

    Довкола нас цвіте буйне життя.
    Слова кохання линуть на роздоли.
    Кохаю щирим серцем я тебе,
    Та про взаємність ще й немає мови.

    І я прошу - всю правду розкажи:
    Чи граєш, чи по-справжньому кохаєш?
    Не муч! Моє серце облегчи,
    Якщо ти серце, а не камінь маєш.


    2006 р.


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  17. Мара Щира - [ 2010.04.07 11:54 ]
    На добраніч, любий(а)
    Латати мозок грубими нитками
    Обличчя німе
    Не залишилось нічого ні тата ні мами
    Вода з хлоркою. Чай
    Гидкий цукор, скалічені очі
    Гарячий лід
    Ночі, ночі…ночі-ночі. НОЧІ!
    Провалля
    Напитися хочеш?
    Латати мозок. Навіщо, нікчемо?
    Видери очі. Забери їх.
    Сховай до кишені
    Закрий їх до скрині, розмалюй фарбами
    Наприклад у сині
    Збери мозок до купи.
    Віником з асфальту. Вклади до голови
    Латай грубими нитками
    Зроби з мене ляльку
    Запакуй у картон, засип пінопластом
    І пошли до Африки
    Латай мозок, не шкодуй шовку


    Рейтинги: Народний -- (5.21) | "Майстерень" -- (5.25)
    Коментарі: (4)


  18. Оля Оля - [ 2010.04.07 09:53 ]
    о нем.
    неэмоциональный.
    циничный и брутальный.
    взгляд замкнутый, хрустальный.
    сухой. почти зеркальный.
    а голос твой спокойный.
    такой самодовольный.
    бесчувственный. убойный.
    и гладкий полирольный.
    ты непонятный очень.
    запутанный. а впрочем..
    твой нож уже заточен.
    и ждет спокойной ночи.

    2010


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.31) | "Майстерень" -- (0)
    Коментарі: (2)


  19. Оля Оля - [ 2010.04.07 09:36 ]
    о любви.
    они простятся, стоя у метро,
    и разойдутся разными путями.
    а завтра он пойдет с другой в кино.
    а завтра у нее другие планы.
    недели через две она звонит.
    и он согласен, он сейчас не занят.
    увиделись. он курит и молчит.
    она лежит, как кукла, на диване.
    они опять простятся, как всегда.
    и он уйдет, не думая о завтра.
    и ее жизнь не определена.
    зависти от того, как ляжет карта.
    единственное точно суждено:
    им друг от друга никуда не деться.
    их порознь двое, вместе - как одно,
    и на двоих одно большое сердце.

    2009


    Рейтинги: Народний -- (5.31) | "Майстерень" -- (0)
    Коментарі: (2)


  20. Оля Оля - [ 2010.04.07 09:59 ]
    это тебе в ответ за твои оба. ты знаешь, о чем я.....
    ты меня убиваешь.
    не хочу быть жестокой.
    ничего ты не знаешь.
    мир - из тонких волокон.

    снова прячется небо
    в грязном цвете асфальта.
    никогда ты там не был.
    боль. и в ночь звуки альта.

    эта паника в теле..
    это кровь стынет в венах.
    кто ты на самом деле?
    мы вдвоем в одних стенах..

    мы не вместе, но рядом.
    мы больны одной жизнью.
    друг друга хвалим в награду
    за непонятные письма..

    с ума сойдем потихоньку,
    напишем новые строки,
    пойдем поплачем в сторонке,
    смешно всесильны, как боги....

    2010


    Рейтинги: Народний -- (5.31) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  21. Людмила Линдюк - [ 2010.04.07 09:02 ]
    Не для страти
    Пам'яті
    загиблих у голодоморах
    1932-33 та 1946-47 років

    Ні. ні, мій брате: не для страти
    Живемо на землі оцій,
    А щоб вона була багата,
    Плекала наймудрішу ціль.
    Хай не лякають нас гармати,
    Дітей виховують батьки.
    Ми – не для того, щоб страхатись,
    А щоб жилося залюбки!
    Покиньте нас, біда і горе,
    На безліч років і століть.
    Вже зачиніть себе, пандори,
    С е б е навічно заморіть!
    Не забувайте, герострати:
    Загибель людства й вас зведе!
    Ми не для страти, не для страти:
    Щоби ж и л а Земля Л ю д е й!
    Кому Європа, кому НАТО -
    Побачити б: а щастя де?
    Ми не для страти, не для страти,
    А щоб настав, нарешті, день!
    2004 р.


    Рейтинги: Народний -- (5.38) | "Майстерень" -- (5.25)
    Коментарі: (3)


  22. Геннадій Овруцький - [ 2010.04.07 01:01 ]
    Щоб не платити податки.
    Я люблю Україну так,
    Щоб не платити податки.
    Це робить тільки простак
    Або в крайньому випадку.

    Гроші ховаю в офшорі,
    Акції в мене на Кіпрі,
    Яхта в Карибському морі,
    Вілла на Міссісіпі.

    Та для держави я бідний-
    Пика намазана дьогтем
    Так ,що дивитись огидно-
    Вугол знімаю у тьоті.

    2009


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  23. Геннадій Овруцький - [ 2010.04.07 01:11 ]
    Нащадки залізного канцлера
    Відрили у ямі Трипільськи дві кістки,
    Везуть в Вашингтон на аналіз.
    На них вже чекають з діаспори звістки,
    Де дім Білий зранку зібрались

    Кістки заховали колись комуняки
    В глибокий і темній печері,
    І думали що вже навічно, собаки
    Ця тайна помре з Сесесером

    А правда у тому, це вчені сказали,
    В них гени лишились арійськи.
    Едину ми кров з европейцями мали
    Тому за ментальністю близьки.

    Коли покупця чергового обважив,
    Або цупиш кошти з бюджету.
    В тобі прокидається Бісмарк відважний,
    Тому хочеш вкрасти планету.


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  24. Геннадій Овруцький - [ 2010.04.07 01:14 ]
    Я хочу спитати Степана Бандеру
    Служу я у війську давно офіцером
    Коли в мене вільна година
    Я хочу спитати Степана Бандеру
    Вкраїни великого сина

    Життя було наше колись непогане
    При владі були комуністи.
    Скажіть же тоді мені пане Степане
    Що трапилось в нашому місті?

    Стоять підприємства,руйнують заводи
    Гуляє по них безробіття
    А хтось влаштував день високої моди,
    Мільйони кидає на вітер

    Виходить шановний нам краще жилося
    В часи більшовицької влади.
    Коли робітник в дім зарплату приносив
    Мабуть не такі ж вони гади ?

    2009


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  25. Геннадій Овруцький - [ 2010.04.07 01:50 ]
    Маєток
    Прикмета заможного пана
    Маєток родинний за містом
    Але заважають селяни,
    Що стежкою ходять по лісу

    Повітря вдихають приватне
    І землю хазяйську затопчуть
    Зроблю я їм сказане платним,
    Що жить більше тут не захочуть

    2010


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  26. Геннадій Овруцький - [ 2010.04.07 01:15 ]
    Митрополит
    Митрополит дверіма рипа
    Свого крутесенького джипа.
    За ним кортеж із охорони
    Та ще з десяток у кущах.

    Мабуть ховається від бога,
    Щоб той не вийшов на дорогу.
    Хоч він не вірить в забобони
    Але в ночі долає страх.

    В селі не пахне паляницей
    Сумують кинуті криниці
    І так ,як крапки після оспи
    Стоять розвалені колгоспи.

    2010


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  27. Геннадій Овруцький - [ 2010.04.07 01:05 ]
    Поверніть КПРС
    Хочу знов в часи застою-
    Там дешева ковбаса
    Льоні Брежневу героя,
    Ну а нашим пуд вівса

    Комуняки так не крали
    Збудували Дніпрогес.
    Щоб там люди не казали
    Поверніть КПРС!


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  28. Геннадій Овруцький - [ 2010.04.07 01:36 ]
    Зіронька домашнього стриптизу
    Зіронька домашнього стриптизу
    Б'еться дуже боляче хлистом,
    Лізе без білизни по карнизу ,
    Маже груди київським тортом.

    Ось тримай гарячого по спині,
    Пише про стосунки інтернет,
    Якщо не бажаєш ти дружини
    Я Сьогодні Штірліц ,а ти Кет.

    Шорти шкіряні чорніють блиском,
    Заховався в ванній чоловік,
    Налякався очманілим тиском
    Взяв і назавжди з квартири зник

    2010


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0) | Самооцінка 6
    Прокоментувати:


  29. Ніна Виноградська - [ 2010.04.06 22:35 ]
    Нехай...
    Ковток
    Надії –
    Радість
    Від життя.
    І повний
    Келих
    Оцього
    Чар-зілля.
    Нехай
    Від щастя –
    Повне
    Забуття.
    Хоча
    За ним
    І гіркота
    Похмілля.

    04.12.06



    Рейтинги: Народний 5.5 (5.53) | "Майстерень" 5.5 (5.77)
    Коментарі: (4)


  30. Олександра Барановська - [ 2010.04.06 21:33 ]
    ***
    И пусть я буду бешено рыдать,
    И пусть мои глаза нальются кровью,
    Ты разреши последний раз сказать,
    Как я горю... горю к тебе любовью...

    06.04.10


    Рейтинги: Народний -- (5.23) | "Майстерень" -- (5.25)
    Коментарі: (1)


  31. Наталія Крісман - [ 2010.04.06 21:16 ]
    МИ ШУКАЄМ СЕБЕ - СЕБЕ СПРАВЖНІХ!
    В божевільності самопоборень,
    В сотнях власного духу підкорень,
    Коли хрест важко тисне у плечі,
    Коли боляче від самозречень,
    У зусиллях наступного кроку,
    І за крок у провалля глибоке,
    У зневірі, журбі й безнадії,
    У обіймах крилатої мрії,
    В мить занурення відчаю в вічі,
    І у прагненні істин одвічних,
    Між людьми, які щирі й відверті,
    І між тими, хто душами мертві,
    У щоразу пекучіших втратах,
    У мистецтві образи прощати,
    Сам на сам з самотою гіркою,
    Чи зігріті любов"ю людською,
    У ранкового сонця промінні,
    У шаленому серця горінні,
    В кожнім з тисяч життів, що даються,
    У краплинах, що з неба проллються,
    У світах, що близькі і далекі,
    У постійнім чутті небезпеки,
    У забавах, нераз легковажних,
    У боях, що лише для відважних... -
    МИ ШУКАЄМ СЕБЕ - СЕБЕ СПРАВЖНІХ!
    6.04.2010р.



    Рейтинги: Народний -- (5.46) | "Майстерень" -- (5.38)
    Коментарі: (3)


  32. Оксана Маїк - [ 2010.04.06 18:04 ]
    * * *
    Серпантинно
    час у діл збігає.
    Білопінно
    пружить водоспад.

    Добре знаю,
    що я не така є.
    Щось чекаю
    знову невпопад.

    Серед снігу
    білий цвіт шукаю.
    Попід стріху
    кличу ластівок.

    Мо", на крилах
    принесуть з іраю
    і мені
    легких, ясних думок...
    2010


    Рейтинги: Народний -- (5.42) | "Майстерень" -- (5.33)
    Коментарі: (2)


  33. Оксана Маїк - [ 2010.04.06 17:53 ]
    * * *
    от і поле засіяне
    помилками
    надіями
    досвідом заволочене
    прикрістю притолочене
    проростає
    завруниться
    що надіялось -
    збудеться
    помилки повиполюю
    і
    подякую
    полю я

    06.04.2010


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.42) | "Майстерень" -- (5.33)
    Коментарі: (3)


  34. Наталя Скосарьова - [ 2010.04.06 16:58 ]
    Щастя

    Було в мене щастя, оповите страхом.
    Було в мене щастя, сумом оповите.
    Жило моє щастя під дірявим дахом,
    Ніким не доглянуте, ніким не укрите.

    Було в мене щастя — аж болем поросле,
    Тривогою вкутане, замкнуте, скрите.
    Ані не дитяче, ані не доросле,
    Зате солодкаве, зате соковите.

    Було в мене щастя. З полиновим смаком.
    Із запахом хвої, любистку, чар-зілля.
    Огорнуте сумом, огорнуте страхом...
    Я ним упилася. У мене — похмілля.

    1996


    Рейтинги: Народний -- (5.53) | "Майстерень" -- (5.4)
    Коментарі: (4)


  35. Зоряна Ель - [ 2010.04.06 16:17 ]
    Гаївка
    Перегуки в лісі линуть, перегуки -
    заховалася весна за білим буком,
    теплим деревом гладким і напівсонним,
    що зимою домріває на осонні.

    Чи весна то, а чи мавка, чи дівиця,
    ген, побігла босонога, по косиці,
    заспівала, що аж сонце заяріло...
    чи то сон_це, чи то усмішка Ярила?

    Ой, котилася гаївка берегами,
    відчинивши великоднім дзвонам браму,
    де бувала, умивала землі світлом,
    щоб душа жива фіалкою розквітла.


    Рейтинги: Народний 5.38 (5.51) | "Майстерень" 5.38 (5.46)
    Коментарі: (8)


  36. Микола Левандівський - [ 2010.04.06 15:36 ]
    [o-o-ops!]
    Очі, мов рани відкриті –
    іде кровотеча…
    міняєш частоти,
    пливеш по течії –
    ще не вечір,
    у шкурі овечій
    змінюєш погляди
    на звичні речі,
    в зелене пальто
    переховуєш плечі:
    цей видих, мов сальто,
    цей погляд, мов зречення,
    солодким альтом
    карбуєш речення,
    кінцевим пунктом
    будуть пробачення.


    Рейтинги: Народний -- (5.36) | "Майстерень" -- (5.25)
    Прокоментувати:


  37. Василь Кузан - [ 2010.04.06 10:41 ]
    Коли весна згадає перший сніг
    Коли весна згадає перший сніг
    І побіжить назустріч зорепаду,
    В її думки навшпиньки я прийду,
    Зі слів її зітру зими помаду.

    Коли згадає літо перший грім
    І озирнеться на бурхливу повінь,
    Я голову схилю йому до ніг,
    Смішних тріумфів і поразок повен.

    Коли у сіно осінь упаде,
    Згадає перші квіти серед жита,
    Я буду йти у свій останній сніг
    І буду першим поцілунком жити.


    2003р.


    Рейтинги: Народний 5.44 (5.54) | "Майстерень" 5.5 (5.7)
    Коментарі: (14)


  38. Оксана Романів - [ 2010.04.06 07:35 ]
    * * *
    Третій постріл у груди і вже по закінченню мрій
    Епітафія осені. В пам'ять вкарбований голос.
    Безконечним пунктиром гудків і освітлених полос
    Як зникаюча музика в цій порожнечі німій.

    Де у кожному кроці, у кожному з тисяч життів
    Я шукаю тебе між вокзалів, доріг і повторень.
    У чужих іменах… В божевільності самопоборень
    Ми навіки разом, саме так як ти цього хотів...


    Рейтинги: Народний 5.42 (5.41) | "Майстерень" 5.25 (5.34)
    Коментарі: (7)


  39. Ніна Виноградська - [ 2010.04.05 23:23 ]
    Моя мелодіія
    Крізь жовте листя у саду
    Іду до тебе, серцю любо.
    По сонцю-золоту іду,
    Моя ти звабо, може згубо.

    У цей осінній листопад
    Свої притишуючи кроки,
    Не оглядаюся назад,
    Майбутнім вишиваю роки.

    На вишиванках тих цвіте
    Веселками моє кохання.
    Твоє волосся золоте…
    Моє бажання, чи наслання?

    А ти назустріч не ідеш,
    Живеш без мене в цьому світі.
    Не знаючи, в мені живеш,
    Немов мелодія в сюїті.

    30.09.08


    Рейтинги: Народний -- (5.53) | "Майстерень" -- (5.77)
    Коментарі: (4)


  40. Ніна Виноградська - [ 2010.04.05 23:42 ]
    Розмова з дідом
    І коли я тепер наодинці зі зболеним світом,
    То регоче печаль і волає розбита душа.
    А країна моя замерзає заквітчана цвітом,
    Хвора з горя, беззахисна ніби маленьке пташа.

    Бо утратила все – сподівання і світлу надію,
    Де у вікна ізранку і сонце, і ніжне тепло.
    Я другої країни, дідусю, придумать не смію,
    Я хотіла, щоб в ній українське текло джерело.

    Щоби вишні весною гуділи рясними хрущами,
    Про які ще Шевченко писав у чужій далині.
    Розтерзали державу, вивозять і вдень, і ночами,
    І безвихідь в усьому, зарадити як тут мені.

    Ти казав, мій дідусю, що кров українську не змішуй,
    Бо з прадавніх часів кров ота протікає в роду.
    І від того болить, що в колисці нащадок колише
    Українця малого, а в долі чатує біду.

    І чорнозему слід, що чорніє на труджених пучках,
    Кожне зернятко в полі – то наші недоспані сни.
    Садить разом зі мною картоплю маленька онучка,
    А навкруг Україна... безкраї поля ярини.

    17.12.08


    Рейтинги: Народний -- (5.53) | "Майстерень" -- (5.77)
    Коментарі: (2)


  41. Софія Кримовська - [ 2010.04.05 22:47 ]
    Світ...ло...тінь
    Світло тут, поміж нас, і зовні.
    На кордоні – вікна квадрат.
    Розливала любов по повній
    і гіркою була, навряд...

    Плели руки на стінах тіні.
    В лабіринтах важких завіс
    осідала світанків піна
    павутинням густим навкіс...

    Обертало зірки над нами
    або сутінь шпалер і стін.
    Ми у світі були світами,
    решта – тінню... То світла тінь…

    Било сонце у скло даремно,
    марно йшли із небес дощі –
    нам світила душа у темне,
    ми напилися із душі...

    Коли впали світів кордони
    теракотом важких гардин,
    Світлотінню прийшло сьогодні.
    Буде всесвіт... і буде син...
    05.04.2010р.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.57) | "Майстерень" -- (5.68)
    Коментарі: (14)


  42. Аліна Шевчук - [ 2010.04.05 21:25 ]
    Згадай мене...
    Знайди мене тихенько між зірками,
    Лиш пригадай на мить спогад ясний,
    Закутаний в душі одноманітними роками,
    Обпечений вустами всіх нездійсненних мрій.

    Душа...прокинься! Подивись на зорі,
    Всміхнися до минулого свого.
    Якби хотілося втопитись в нім, як в морі,
    Більш не почувши голосу твого.

    Мені ще й досі сняться сни про тебе,
    В яких так добре і так мало треба:
    Лиш кадр з мрії і шматочок неба,
    Та казка днів, яка мені так люба.

    Не плач, серденько. Не сумуй прожитим.
    Хай карі очі не торкне печаль.
    Не треба жить лиш спогадом забутим,
    Спрямуй свій погляд у безмежну даль.


    Рейтинги: Народний 5 (5.13) | "Майстерень" 5 (5)
    Прокоментувати:


  43. Мирон Шагало - [ 2010.04.05 17:10 ]
    What a wonderful world (переклад)
    Бачу диво руж і зелень віт -
    розмай утіх для нас усіх.
    І кажу я собі: «Ех, чудовий цей світ».

    Бачу неба синь і хмар політ,
    і день ясний, і мир нічний.
    Знов кажу я собі: «Ех, чудовий цей світ».

    Виблискує у небі веселка чарівна
    і усмішки між нами засвічує вона.
    Тут є друзі мої, чую: «Салют! Здоров!»
    У цих словах — їх любов.

    Ось мале дитя. Вже з юних літ
    росте в знанні на радість мені.
    Я кажу знов і знов: «Ех, чудовий цей світ».
    І кажу я собі: «Ех, чудовий цей світ».
    О(в) є-є-є!

    (2010)

    ***
    I see trees of green, red roses too
    I see them bloom for me and you
    And I think to myself what a wonderful world.

    I see skies of blue and clouds of white
    The bright blessed day, the dark sacred night
    And I think to myself what a wonderful world.

    The colors of the rainbow so pretty in the sky
    Are also on the faces of people going by
    I see friends shaking hands saying how do you do
    They're really saying I love you.

    I hear babies cry, I watch them grow
    They'll learn much more than I've ever know
    And I think to myself what a wonderful world
    Yes I think to myself what a wonderful world.
    Oh yeah!


    Рейтинги: Народний -- (5.46) | "Майстерень" -- (5.41)
    Коментарі: (1) | ""


  44. Марина Карпінська - [ 2010.04.05 16:42 ]
    [сплошной белый]
    Засыпать с блаженной улыбкой
    Просыпаться и видеть небо.
    Все вокруг совершают ошибки,
    Разбавляя сплошной белый

    Рыбой пахнут слова в блокноте
    А на вкус отдают металлом
    вынимаю крю4ки из плоти,
    Поздравляя с началом

    И сквозь голые ветки леса
    Посмотреть на немые звезды
    Поднимаю глаза,но вижу
    Лишь сучки и вороньи гнезда

    Нашу вечность в твоем взгляде
    наши крылья в сплошном белом
    и цинизм на страницах тетради
    вдруг запах горелым...
    05.04.2010


    Рейтинги: Народний -- (5.36) | "Майстерень" -- (5.33)
    Коментарі: (4)


  45. Наталя Скосарьова - [ 2010.04.05 12:47 ]
    Дотліє свічка. Догорить вогонь...

    Дотліє свічка. Догорить вогонь.
    І блідолиций сніг розтане.
    Зостанеться тепло твоїх долонь —
    Таке невинне, лагідно-весняне.

    Теплом запахне. Рідним і далеким.
    Дозріє мрія — брунька непримітна.
    Здалека прилетять свої лелеки,
    І неодмінно яблуня розквітне.

    Молочно-білим зацвіте надія.
    Бажання буде щире і відверте.
    Твоя любов не згасне, не дотліє.
    Напишеш лист. Відправиш без конверта.

    Він надійде. Чи зблизька, чи здалека.
    Я прочитаю в нім про твій неспокій.
    ... Затримались лелеченьки-лелеки —
    Десь там, у небі — зоряно-високім.




    Рейтинги: Народний 5.5 (5.53) | "Майстерень" -- (5.4)
    Коментарі: (2)


  46. Людмила Шевчук - [ 2010.04.05 12:58 ]
    луна у серці
    Не думка – тільки криця.
    Передхолодний дзвін.
    Вогненна колісниця
    Твоїх музичних стін!

    Нестримані печалі -
    Невипита труна...
    Твоїм глухим мовчанням
    Розгойдана весна.

    2007


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.28) | "Майстерень" 5.25 (5.31)
    Прокоментувати:


  47. Катруся Матвійко - [ 2010.04.05 12:01 ]
    Христос воскрeс!
    Христос помер. Помер колись за нас.
    А ми себе вбиваєм ні за кого.
    Ще вогник свічки в церкві не погас,
    А ми погасли з вірою у Бога.

    Христос воскрес! Воскрес колись для нас!
    Мільйони душ у щасті і любові...
    Один лиш день... А завтра прийде час,
    І Господа ми розіпнемо знову.

    Мовчить земля у втомі від вистав,
    Хтось угорі невтомно п'єси креслить.
    Щодня ми розпинаємо Христа
    І раз у рік ждемо, що Він воскресне.
    2010


    Рейтинги: Народний 5.42 (5.46) | "Майстерень" -- (5.42)
    Коментарі: (7)


  48. Лія Ялдачка - [ 2010.04.05 10:48 ]
    ****
    Cонце в очі, вітер в плечі,
    час кайданками на ноги,
    доля десь застрягла в черзі
    і не йметься тим ні трохи.

    Кут глухий серед пустелі,-
    палять пеком гнів та сльози:
    хто сказав, що паралелі
    не стинали списи досі?

    Коридори задзеркалля
    душу людську спрагло смокчуть...
    в неба синього проваллі
    льон під кужіль мойри топчуть...

    2010


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.22) | "Майстерень" 5.25 (5.25)
    Прокоментувати:


  49. Лариса Ліщук - [ 2010.04.05 08:05 ]
    Осіння туга
    Осіння туга без вина п’янить,
    Дощем у вікна темні заглядає,
    Сльозою на щоці моїй бринить,
    Холодним вітром серце зігріває.
    Ніч прийде принесе пітьму,
    Яка заповнить вщент мою кімнату
    І лиш тоді я з острахом збагну,
    Що знов самотня буду зимувати.

    2009р.


    Рейтинги: Народний -- (5.28) | "Майстерень" -- (5.21)
    Коментарі: (2)


  50. Іван Редчиць - [ 2010.04.05 08:25 ]
    РУБАЇ (7)
    Великим бути добре, далебі,
    Але не похитнися у собі.
    Осяяна моя душа зорею, –
    Літа у небі – сизі голуби.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.49) | "Майстерень" 5.5 (5.46)
    Коментарі: (3)



  51. Сторінки: 1   ...   1339   1340   1341   1342   1343   1344   1345   1346   1347   ...   1829