ОСТАННІ НАДХОДЖЕННЯ
Авторський рейтинг від 5,25 (вірші)

Микола Дудар
2026.06.27 19:25
«ЦЕ БУЛО ВЧОРА, А СЬОГОДНІ…» Під обкладинкою цієї книжки зібрані доволі відверті і промовисті вірші. Мабуть, про них можна сказати словами одного чужого класика: «виходячи на дорогу, душа озирнулась…» Душа, розхристана на вітрах і на життєвих перехрест

Микола Дудар
2026.06.27 18:55
СІМ НОТ НА ПАГОРБІ «ТИ ПОМІЖ МРІЙ ЗАСТРЯГ НАВІЧНО» ПОШУКИ СПІВРОЗМОВНИКА У ВІРШАХ МИКОЛИ ДУДАРЯ Микола Дудар – поет трішки наївний, трішки інфантильний, але передусім – дуже балакучий. Поетична картина його поезії базується на діалогах, які часто пер

Роксолана Вірлан
2026.06.27 14:56
А що, якщо ніщо не є правдивим -
усе лиш неоспале вібрування.
І не здивуєш, аніяким дивом
мене - холоднолику, дику панну.

Хоча, направду, дякую за каву,
за зірну гущу в небному горняті,
заземлення в розмову нелукаву,

Борис Костиря
2026.06.27 13:28
Людина, якій нікуди іти,
Яка блукає в безнадійних хащах.
У криках німоти і пустоти
Вона веде життя своє пропаще.
Безхатько без життєвої мети,
Покинутий навік напризволяще.

Лайдак шукає те, чого нема,

хома дідим
2026.06.27 08:41
радіо співає про кохання
хмари сунуть і народ снує
заробити порішать питання
до свого усяко по своє
інший навіть
міг продати душу б
за дрібну грошву бо що душа
хто би знав як душу ту відчужить

Віктор Кучерук
2026.06.27 07:06
Настане завтра добрий час, -
Всміхнеться сонечко для нас
І згодом тільки грому вибух
Стрясе раптово цілі шиби.
Та довго ще до бідолах
Війна приходитиме в снах, -
І людям будуть свідчить люди
Про те, що точно не забудуть:

Ірина Вовк
2026.06.27 06:48
Розділ VIІ. ТУРНІР ЗА СЕРЦЕ КОРОЛЕВИ «Коли настане час, і кам’яні замки чужинців почнуть неволити твою чисту душу, не шукай порятунку в молитвах чи книгах. Шукай його там, де дерева розмовляють із вітром. Твій справжній трон буде не з золота, а з обій

Юрій Лазірко
2026.06.26 16:53
it lives in me...
the sea of touches and
the endless kisses
ohoooooooooooh
oh wings of mine
your weightless moments -
heaven to embrace
the sparkling wine

С М
2026.06.26 16:36
Боже Мій

Люди, що ви накоїли?
Його замкнули ви у клітці, у злотій клітці
Змусили коритися релігії
Його, воскреслого з могили, із могили

Він є богом анічого

Тетяна Левицька
2026.06.26 15:23
Барвиста поезія, щемна, глибока —
життєвої мудрості сталий архів —
натхненно звучить на підмостках високих
її чарівний, кантиленовий спів.
Проймають катренів думки автентичні,
на розмах олжу б'ють по лівій щоці,
і маски лукаві зривають з обличчя,

Борис Костиря
2026.06.26 13:02
Я встану рано в сутінках зелених,
Пройду крізь гай дрімотний і черлений.

Прийду на стадіон крізь варту лісу,
Крізь ватру сну і незворушність міста.

Проб'ється думка крізь застиглість часу,
Крізь розтривожену інертну масу,

Ірина Вовк
2026.06.26 11:04
Розділ VІ. МІЖ КОЛИСКАМИ ТА ПРЕСТОЛОМ, АБО КИРИЛИЧНИЙ ПІДПИС НА ЛІЛЕЯХ ФРАНЦІЇ Земля Капетингів дихала вогкістю та залізом, коли у весняний день тисяча п’ятдесят другого року над Суассоном прокотився перший крик немовляти. Усміхнена Анна схилилася над

хома дідим
2026.06.26 09:30
хмариво синьовидне
веслярі небесні
уявляються невідомі
немислимі
які умудряються
уявлятися саме так
веслярами
що тебе утішає явно

Охмуд Песецький
2026.06.26 07:57
Сумуючи, немов розстаючись,
Про завтра не домовившись чи після
Зустрітися не днями, то колись,
Коли згадається сердець любовна пісня...


Закоханість і первісний інстинкт –
Усе працює, щоби поєднати,

Віктор Кучерук
2026.06.26 07:32
На берегах минулого сліди
Моїх, на жаль, непослідовних кроків, -
На берегах минулого - плоди
Не дуже добре вивчених уроків.
На берегах минулого - весна
І невичерпне джерело натхнення, -
На берегах минулого ясна
Пора завжди очікує на мене.

Катерина Савельєва
2026.06.25 23:55
Заховалася спека в повiтрi,
Вiдпустила давнiшнi надiї
I сховавши весь всесвiт пiд вiї -
Розгорнулася в небi колiбрi.

Сiль зневажливих дiй з себе витри.
Присмак меду солодкого мрiї.
Поруч подих до тебе вже вiє

Євген Федчук
2026.06.25 16:40
Тої зими, як вдалося німців зупинити
Під Москвою й від столиці трохи відтіснити,
Москалі відчули силу, кров у них заграла,
Переможцями вони вже себе уважали.
Думали, що уже німців добряче побили
Й сорок другий переможно закінчить рішили.
Подумали, щ

Володимир Ляшкевич
2026.06.25 15:13
З циклу "Від минулого до майбутнього", ново-ведичний реалізм Вступ Це п'ята книга з цілісного циклу художніх авторських романів, написаних в стилі ведичного ново-реалізму. В ній розповідається про подальші здобутки головних героїв, що знайшли сво

Борис Костиря
2026.06.25 13:27
Ці люди, що покинули домівки
Давним-давно й поїхали туди,
Куди ми не дістанемо путівки,
І сніг уже позамітав сліди.
Про них забули друзі і сусіди,
І зблякла пам'ять в їхніх головах.
Круки волають, мов невтомні біди.
Сідає попіл на святих словах.

Вячеслав Руденко
2026.06.25 11:57
як перенасичена дарами
пташка у калині в рукаві
кропив'янка небу візаві
дощиком вщухатиме ярами
чи то у незвідане колись
чи у шал розпізнаного завтра
наче заповітом бронтозавра
досвітками степу горілиць

хома дідим
2026.06.25 08:44
як написав поет
не потрібно елегій
ні про життя
ні про смерть
серед шипшини цієї
півоній черемхи
ширяють птахи
розмаїто незмінні

Ігор Шоха
2026.06.25 08:20
Як неминучі дні ясні
і мимолітні темні ночі,
так моя доля уві сні
являє світло-карі очі,
так тінь її із висоти –
із піднебесся за рікою
іще вітається зі мною,
забувши спалені мости.

Ірина Вовк
2026.06.25 06:28
Розділ V. ВЕСІЛЬНИЙ ВІВТАР ТА ЗОЛОТА КЛЯТВА Травневий день у Реймсі 1051 року дихав грозою. Свинцеві хмари чіплялися за гострі шпилі величного собору, а повітря було таким густим, що здавалося, ніби його можна різати мечем. Французька знать та єпископ

Віктор Кучерук
2026.06.25 06:25
Лиш почувся грому гуркіт,
Як метнувся пес у будку,
Де, згорнувшись у клубочок,
Ліг налякано в куточок,
Бо давно, з причин відомих,
Він боїться навіть грому.
25.06.26

Марія Дем'янюк
2026.06.24 14:44
Цілувало сонечко пальчик немовляти,
А воно сміялося — це мені від тата.

Цілувало сяєво дитятко у скроню —
Тепло тішив тато свою любу доню.

Цілував промінчик донечку у щічку —
Це татусь бажає добрих снів на нічку.

Олена Побийголод
2026.06.24 13:39
Олексій Сурков (1899-1983)

В боротьбі та тривозі
нас тримав у дорозі
бойовий вісімнадцятий рік.
Ми збирались не довго,
від Кубані до Волги
розливався наш кінний потік.

Борис Костиря
2026.06.24 13:25
Порину в сон чудовий і величний
Без страхітливих тюрем і тортур.
Чарівний птах у майбуття покличе,
Де вже нема маркізи Помпадур,
Де сяє світ новий, багатоликий,
Де розвалився споконвічний мур.

Нарешті висплюсь після злої битви,

Ірина Вовк
2026.06.24 11:13
Розділ ІV. ПЕРША ЗУСТРІЧ: ЗІТКНЕННЯ ДВОХ СВІТІВ «Травень розсипав цвіт над Реймсом, кам’яні химери застигли у німому подиві. Вона йде по кубах холодного каміння, двадцятирічна весна у вишитих шатах. Поруч – король, сивий від битв і років, дивиться

хома дідим
2026.06.24 08:11
consider death
співає майкел стайп
consider death
з динаміків у супермаркеті
на пенсіонерів
на поліціянтів
на матусь із дитями
на візки для гавчиків

Віктор Кучерук
2026.06.24 06:54
Знову спека шалена
Непорушно стоїть, -
В'яне пагін зелений
І зривається цвіт.
Ні хмаринок над нами,
Ні поривів вітрів, '
Лиш пече до нестями
В глибині літніх днів.

С М
2026.06.23 20:42
Більш не буде тут такої ось, як ти
Більш не буде ось такої, хто би
Щось витворяв подібне, о

Чи даси мені той шанс?
Спробуєш хоча би, га?
Зупинися, згадай-но
Ми були разом

Охмуд Песецький
2026.06.23 18:31
Охайна дівчина і при скромному макіяжі викликала потаємний інтерес і швидку згоду на послуги. Чому приваблюють саме такі, якщо мені потрібна робітниця лише для прибирання, для мегамаркетів і як водійка мого майбутнього авто? Про ескортні виходи того дня

Володимир Бойко
2026.06.23 17:18
Історія сповнена історичних парадоксів і парадоксальних істориків. Були царі, були і блазні, але щоби цар і блазень у одній особі? Що більше є нагарбаних територій, то більше їх бракує для повного щастя. Можна і концтабір у країні створити, а мож

Борис Костиря
2026.06.23 12:56
Протоптую стежину у снігах,
Єдину, неповторну і глибоку.
Іду снігами, нібито у снах,
Гамуючи ненависть і тривогу.

Протоптую стежину у полях
Прологом у небачене майбутнє,
Яка укаже подорожнім шлях,

Вячеслав Руденко
2026.06.23 12:03
Будь ласка! - Гра у сквош -
Дарунок нам на втіху,
Щоб у степах нічних
Не загубити слід!

В рожевих дзеркалах
Витають духи сміху.
Та нам їх не впізнать

хома дідим
2026.06.23 07:23
у своїй непрозорій стихії
віршувати
недбало як слід
відкидаючи ревнощі хитрі
розбиваючи сяючий лід
у коморі своїй
саркастичній
обдираючи рештки шпалер
Останні надходження: 7 дн | 30 дн | ...
Останні   коментарі: сьогодні | 7 днів





 Нові автори на сторінці:

Володимир Кириленко
2026.06.20

Боговик Владислав Боговик Владислав
2026.06.18

Іван Веселий
2026.06.15

Надія Ляшук
2026.06.14

ВАСИЛЬ КУЗІВ
2026.06.11

Неїл Лорен
2026.06.08

Володимир Журавльов
2026.06.05






• Українське словотворення

• Усі Словники

• Про віршування
• Латина (рус)
• Дослівник до Біблії (Євр.)
• Дослівник до Біблії (Гр.)
• Інші словники

Тлумачний словник Словопедія




 
 
Поезія


  1. Володимир Ляшкевич - [ 2010.02.24 17:45 ]
    З приводу відходу ВАЮ
    Злющі небіжчику кидали: - "Ющ end К°"!
    Жалісні: - Віктор Андрійович, Ющенко!
    - Вмер, доторкнувшись того - всюдисущого...
    - Плач Україно, печалься Хоружівко.

    - Плачте сліпі і глухі за покійником!
    - Плачте сирі і убогі за мрійником!
    - А скористався б ото рукомийником,
    Може і став би таки благодійником?!

    - Плач Україно, карайся Хоружівко!
    Пам’ять уже під майданами. - Ющенко!..
    - Вмер і бреде, не впаде, неодспіваний,
    В землю батьківську, - свідомо упійманий!..

    Гарна сорочечка – вишита вишенька,
    Шилося гетьману - вбралоcя лишенько.


    24.02.2010


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.6) | "Майстерень" -- (5.62)
    Коментарі: (15)


  2. Віталій Ткачук - [ 2010.02.24 15:16 ]
    У цієї худої країни
    У цієї худої країни
    Розпираються животи
    Масноруких заблуд — причинна
    Морем піниться і хрипить.

    Вже не гори — горби старечі
    Нагинаються до води.
    Ніч, як хустка, вкриває плечі
    І озоново холодить.

    І хрести доглядає більше,
    Ніж розп'ятих і ще живих,
    І хрести дістаються іншим —
    Хто в прислузі, а не служив.

    І за пýстині, і по вітру —
    Сім'я вдячний шукає ґрунт.
    І покинуту Одигітрію
    Утішає сумний Перун.


    2010


    Рейтинги: Народний 5.42 (5.45) | "Майстерень" -- (5.37)
    Коментарі: (18)


  3. Ірина Кримська - [ 2010.02.24 14:06 ]
    Законы

    Против молодости — старость закряхтит.
    Против ночи — небо луч проткнет.
    Мне мурлыканьем своим сулит
    изумрудноглазый мудрый кот:
    против ожидания — побег,
    против расставания — слеза,
    против человека — человек.
    Против Бога — ничего нельзя!

    2000


    Рейтинги: Народний -- (5.45) | "Майстерень" -- (5.43)
    Коментарі: (5)


  4. Ірина Кримська - [ 2010.02.24 14:03 ]
    Кредо
    Не відчуваю ні скорботи, ні печалі,
    а тільки знаю, що моя душа
    не чує смерті, бо не має волі
    від завжди не останнього вірша.

    1995


    Рейтинги: Народний -- (5.45) | "Майстерень" -- (5.43)
    Коментарі: (2)


  5. Ніна Яворська - [ 2010.02.24 14:34 ]
    Ми просто масовка
    Поїсти, поспати, курнути "травички",
    сходити в кіно на прикольний блокбастер -
    це все для сучасного людства вже звичка.
    Бажання гарячі, мов жовтий фломастер.
    Машини розкішні, кофтинки гламурні,
    книжки тільки ті, що читає тусовка,
    плітки про фінанси і справи амурні...
    У цьому житті ми всього лиш масовка.
    Слухняно повторюєм завчені фрази,
    майстерно вдаємо кохання і сльози.
    Наш розум поволеньки входить у фазу
    відсутності мрій і арктичних морозів.
    Живемо усі, як на автопілоті.
    Ми живимо тіло, забувши про душу.
    Тому і стрічаємо ранки в скорботі.
    Тому і самотність за серце нас душить...


    04. 01. 2010 р.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.28) | "Майстерень" -- (5.23)
    Коментарі: (3)


  6. Ніна Яворська - [ 2010.02.24 14:14 ]
    Мы ведь не профи
    Оно ж как бывает: живешь и ничем не болеешь,
    работаешь честно и любишь жену по субботам.
    И вдруг понимаешь, что мир - он намного сильнее,
    что даже у Бога бывают похлеще залёты.
    И вовсе не надо ответы искать в сновиденьях,
    и пить только водку, чтоб утром душа не болела.
    Ведь даже у асов порою бывают паденья.
    А мы ведь не профи. Мы так, потусить, между делом...


    12. 01. 2010 р.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.28) | "Майстерень" -- (5.23)
    Коментарі: (3)


  7. Ніна Яворська - [ 2010.02.24 14:04 ]
    Мои сны
    Мои сны отказались быть тупо-гламурными,
    и ловить мотыльков на приманку из звездочек.
    Я устала общаться с подружками глупыми,
    мне бы кофе в постель и варенья из розочек.
    Я устала любить безупречного, нужного,
    в дорогущем костюме от Дома Юдашкина.
    Мои сны утонули в песках пляжа южного,
    проросли в заполярье цветами бумажными.
    Я устала по раутам светским расхаживать,
    каждый раз одевая фальшивые прелести.
    Мои сны о тебе стали самыми важными -
    их хранить бы в архиве с особой секретностью...


    13. 01. 2010 р.


    Рейтинги: Народний 5.38 (5.28) | "Майстерень" 5.25 (5.23)
    Коментарі: (1)


  8. Гренуіль де Маре - [ 2010.02.24 13:47 ]
    Симфонія еро-мінор
    Тебе чекала все життя.
    Зачахла, всохла і зів’яла…
    І на порозі небуття
    В реанімацію попала.

    Черговий лікар позіхнув,
    Налапав пульс, послухав серце
    І на сестринський пост гукнув:
    «Оця до восьмої загнеться!»

    Штативи крапельниць… Дроти,
    Прозорі трубки, монітори…
    А на сусіднім ліжку… ТИ!!!
    Такий же безнадійно хворий

    О пів на восьму?! Все, кранти,
    Лишилось жити півгодини!
    Зриваймо трубки і дроти,
    Бери мене, о мій єдиний!

    Зіллються душі не тепер -
    Спочатку з тілом поєднайся…
    То байдуже, що ти вже вмер -
    Кохай мене, не зупиняйся!

    «Оце так смерть! Собі б таку…» -
    У морзі вражено шептали.
    …А несолодку і слизьку
    З нас санітари позмивали.

    24.02.2010 р.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.59) | "Майстерень" 5.5 (5.67)
    Коментарі: (35) | "Юлька Гриценко,"


  9. Анатолій Притуляк - [ 2010.02.24 13:27 ]
    Лютий
    В личаках, німа, пошрамована
    Коронована в долю раба
    Неповінчана, непідкорена
    Неосяжна воля моя!
    В свято хрещена,
    В зговір продана
    Павутина віків - пітьма
    Замордованих та незломлених
    Голос свічкою ожива.
    Муки горами у западини
    Із струмків у море стіка
    Небом пройдено шлях гаптований
    Виклик вічності - слів життя.
    Пам'ять шириться, сіє острахи
    Б'є свідомістю у серця
    Вічна нація славі молиться
    Повертає своє ім'я.
    Руки матері, берігів вода
    Заповіли тримати меча
    Духозцілення напророчене
    Вірним сину будь, весь, до тла !


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.3) | "Майстерень" 5.25 (5.17)
    Прокоментувати:


  10. Василь Кузан - [ 2010.02.24 12:25 ]
    Це не минеться...
    Коли це минеться? Все вітер, все протяг...
    Юлія Бережко-Камінська
    Це не минеться. Не мине
    Ні вітер цей, ні протяг, ні
    Ця ніч і цифри на стіні
    Пускатимуть по колу стрілку…

    Так стрімко вилетить в пітьму
    Ліхтарик світлом незбагненним
    І жовтим колом переверне
    Й просвітить все: твій сон, тебе…

    Тривог потік протік крізь тебе
    І поколов чоло вінками
    Вичавлюючи вічне «ні».

    Німий актор – посланець неба
    Приколе пристрасті зірками
    І тінь розіпне на стіні.




    Рейтинги: Народний 5.5 (5.54) | "Майстерень" 5.5 (5.7)
    Коментарі: (9)


  11. Олена Осінь - [ 2010.02.24 12:31 ]
    Не сполохай весну
    Не сполохай весну. Ще таку недосвідчено-юну,
    Тільки-тільки від сну, іще пóстіль тепліє в гаях,
    Іще шкіра гірчить перепрілим листом і буркýном,
    Ще студена блакить сизе небо до ніг застеля.

    Ніжний вітер-баюн не торкав ще не чесані коси,
    Між долин, як в раю, не розтали цнотливі сніги.
    Тільки-тільки у сік наливаються груди і лози,
    І в дівочій красі умивають лице береги.

    Не сполохай весну, зачекай, хай одягне монисто,
    На крапіль голосну, на нестримні дзвінкі ручаї,
    А коли зацвіте, з-під снігів, первозданно і чисто,
    У тепло золоте, у любов загорни плечі їй.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.49) | "Майстерень" 5.5 (5.58)
    Коментарі: (22)


  12. Віталій Ткачук - [ 2010.02.24 11:24 ]
    Опеньки
    Посідали на пеньку
    Молоді й старенькі
    Після жвавого танку
    Втомлені опеньки.

    Тишком-нишком гомонять
    Про погоду в лісі,
    Про лякливих зайченят
    І рудого лиса.

    Ти навшпиньки підійди -
    І почуєш скоро,
    Що підпенькові гриби
    Про людей говорять.


    2010


    Рейтинги: Народний 5.44 (5.45) | "Майстерень" -- (5.37)
    Коментарі: (18)


  13. Зоряна Ель - [ 2010.02.24 11:11 ]
    * * *
    падає душа в сніжну заметіль
    губляться слова
    спомином луна вирине відтіль
    у «не забувай»

    як тепер собі висію весну
    без твого тепла
    яблуню стару міцно пригорну
    щоб не відцвіла

    гілля обійму шерхло до долонь
    припаде жура
    виточить росу в пустку-оболонь
    серця що украв




    Рейтинги: Народний -- (5.51) | "Майстерень" -- (5.46)
    Коментарі: (17)


  14. Ірина Зелененька - [ 2010.02.24 11:09 ]
    ***

    Альбоми снів купила у бомжа ,
    то на вагу – лише одна цигарка.
    Я не палю, ховаю про запас,
    у мене ж бо на виріст маринарка.
    У ній півсвіту лащиться дощем,
    до щему – квіти, зведені дилеми.
    І тіні вишень правдою цвітуть,
    і тіні проса вписують катрени.
    Зайці вухаті вусики прядуть,
    суничне листя пахне до кохання.
    Так, ніби клоунеса – я й не я,
    бо вії сині – начебто зізнання.
    А очі хворі запахом журби,
    а серце пряне, бубликів і кмину
    несу три жмені, важко від кишень,
    але по них угадую людину.
    Зате годинник бавиться в руці
    по п’ятирічці, по маленькій стрічці,
    бо десь мене дарма чекає твіст
    і черевики, і квитки до Ніцци.
    Я помандрую в тишу, ледь за крок,
    у маринарці – літо перепріле.
    А десь блукає, палить осінь бомж.
    І листя світу падає прозріле.

    2010

    ПРИМІТКА
    Бомж (розм.) – бездомна, безпритульна людина без певного місця проживання.
    Довідка:
    Нові слова та значення: Словник / Ін-т укр. мови НАН України; уклали Л.В. Туровська, Л.М. Висилькова. – К.: Довіра, 2009. – 271с. – С.38.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.52) | "Майстерень" -- (5.56)
    Коментарі: (14)


  15. Олексій Тичко - [ 2010.02.24 10:53 ]
    Дежавю
    Відчуття дежавю - уявляю Париж.
    Уявляю з французьким акцентом.
    По траві без доріг, чи снігами без лиж
    Я пішов би, здається, моментом.
    Шлях до мрій в "Мулен Руж", в золоте вар"єте,
    ("Млин червоний" в перекладі мови).
    Рухи тіл і вино, аж солодке, густе.
    Насолоди червоні хороми.

    Хай пече гіркота, бо прийшла мріям смерть.
    До Парижа дороги туманні.
    Бо соха кожний день, кінь замучений геть,
    Зморшки ріжуть чоло моє ранні.
    Знову смак дежавю. І цим мріям кінець…
    Поховав під старі осокори.
    Це собаче життя! Та нехай йому грець!
    Не побачу Париж я ніколи...
    22.02.10.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.47) | "Майстерень" -- (5.46)
    Коментарі: (24)


  16. Іван Редчиць - [ 2010.02.24 09:14 ]
    РУБАЇ

    1
    Забудеш матір – щастя не зазнаєш,
    І сам себе довіку покараєш.
    Відвернеться від тебе цілий світ,
    Як голосу її ти не згадаєш.

    2
    О як багато ллється похвали,
    Що гірша від отруйної стріли.
    Злітаються й гудуть веселі трутні,
    Не бачачи завзятої бджоли.
    2010


    Рейтинги: Народний -- (5.49) | "Майстерень" -- (5.46)
    Коментарі: (2)


  17. Роман Коляда - [ 2010.02.24 00:32 ]
    ***
    Я хочу по поверхности плыть,
    Как пыльцу, собирая тлен,
    Не успеть от любви остыть,
    Не попасться к иллюзиям в плен,

    Невесомым и легким быть,
    Словно бабочка на кимоно,
    Лета снова дождаться и пить
    Одуванчиковое вино,

    Своей жизни тончайшую нить
    Протянуть сквозь иглу всех времен,
    Без оглядки, без устали жить,
    Созерцая паденья знамен,

    Наблюдая рассветы эпох,
    Не стремясь имена изменить,
    И запомнить лишь то, что мне Бог
    Завещал навсегда сохранить.
    2001-2010


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.45) | "Майстерень" -- (5.54)
    Коментарі: (10)


  18. Наталія Крісман - [ 2010.02.24 00:42 ]
    ЧИМ ДАЛІ ЙДУ...
    Чим далі йду – тим більше скрізь могил,
    Одні хрести – мовчазні свідки краху.
    Де взяти мудрості, терпіння нам і сил,
    Щоб вирватись з тенет безсилля й страху?

    Чим далі йду – тим більше безнадій,
    Зневіра душу кидає за грати.
    І в серці вже немає навіть мрій:
    Ніж жити так, то краще помирати.

    Чим далі йду – то все коротший шлях
    До рубежу, що вічність прочиняє.
    В душі так важко вбити власний страх,
    Коли надія в зародку вмирає.

    А я все йду крізь темряву світів
    І промінь світла в мороці шукаю.
    Лиш мерехтить в очах від тих хрестів,
    Й могильний холод в душу проникає...


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.46) | "Майстерень" -- (5.38)
    Коментарі: (2)


  19. Наталія Крісман - [ 2010.02.24 00:40 ]
    МОЛИТВА ЗА УКРАЇНУ
    До тебе, Господи, взиваю
    І сподівання щирі маю –
    Що Україна вільна буде
    Від лицемірства і облуди,
    Від бездуховності й зневіри
    Людців, душею зачерствілих;
    Від злої долі та безправ’я,
    І тих, які завжди лукавлять;
    Від нетерпимості і зради,
    Ярма грошей, полону влади;
    Від фарисейства лже-героїв
    І збайдужілості людської;
    Від тих, хто дух вкраїнський нищить,
    Забувши все святе та вище,
    І наче круків хижа зграя
    Вкраїну навпіл розривають,
    Розбрату сіючи в нас зерна...
    Від всього зла, всієї скверни
    Зціли, Всевишній нас Владико,
    Щоб вільним став народ великий!!!


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.46) | "Майстерень" 5.5 (5.38)
    Коментарі: (10)


  20. Наталія Крісман - [ 2010.02.23 23:36 ]
    Відстоїмо святу нашу Ідею!
    У всі часи між нами жили Юди,
    Не зайди, не чужинці – земляки,
    Заручники лукавства, лжі й облуди,
    Що відробляють зради мідяки.

    Немає в них ні честі, ні сумління,
    Продати й матір здатні за гроші.
    Не знають, що у зради павутинні
    Не віднайдуть поживи для душі.

    Не є герой христопродавець Юда,
    На нім довіку буде кров Христа.
    Хто зрадив раз – до скону зрадник буде,
    Така у світі істина проста…

    Сумні часи, на жаль, ми маєм нині,
    Між нами повно зрадників й нікчем.
    Але є й ті, які свою Вкраїну
    Не зможуть зрадить навіть під мечем!

    Ми - сильні духом, здатні за Ідею
    Іти до бою, з вірою, вперед.
    Відстоїмо святу нашу Ідею
    Й життя достойне завтра оберем!


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.46) | "Майстерень" -- (5.38)
    Коментарі: (4)


  21. Любов Бєляєва - [ 2010.02.23 23:04 ]
    Зимно =)
    - Чи ти змерзла? - мене спитаєш.
    Наїжачусь собі тихенько
    І долоні в рукАва сховаю -
    Мої сині від холоду жменьки.

    - Чи ти змерзла? - обіймеш ніжно.
    Поцілуєш у щічки й чоло.
    - Знаєш, милий, хоч зараз і зимно,
    Та у серці моєму теплО!
    23.02.2010


    Рейтинги: Народний 5.25 (5) | "Майстерень" -- (5.25)
    Коментарі: (5)


  22. Софія Кримовська - [ 2010.02.23 23:08 ]
    ***
    Сонячним зайчикам холодно на бетоні,
    пліснява стін лапи судомить, вуха.
    У хрестовині вікна їхня мамка стогне,
    у павутинні, з більмом і давно оглухла...
    Сонячним зайчикам важко піднятись вище
    плінтусу в гнилі, на світу панелі жовті.
    Тільки й забави - у тіні старої вишні
    листям погратись, яке відлітає в жовтень


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.57) | "Майстерень" -- (5.68)
    Коментарі: (17)


  23. Віктор Максимчук - [ 2010.02.23 23:29 ]
    ***
    Віталію Колодію

    Живе людина на землі святій?
    За внутрішнім велінням служить Слову.
    А я давно вже маю на меті
    Бажання стати з нею на розмову…

    Хоч думка мчить до сонячних орбіт,
    Та він не зупинивсь на роздоріжжі.
    Пером своїм змальовує цей світ
    І надає йому відтінки свіжі.

    Слова, як душу, стелить на листок,
    Думки черпає у глибинних надрах,
    І прокладає з вічністю місток,
    Вкарбовуючи мить земного кадру.

    Живе людина на землі святій
    І за велінням Бога служить Слову,
    Та пам’ятає мудрості прості,
    Які слугують за першооснову…

    23 лютого 2010 р.


    Рейтинги: Народний 5.38 (5.29) | "Майстерень" 5.5 (5.3) | Самооцінка 5
    Коментарі: (2)


  24. Вітер Ночі - [ 2010.02.23 23:28 ]
    Дощ...
    Цей дощ потрібен тобі,
    зів’ялій траві,
    кволій річці.
    Ти радо підставляєш обличчя
    теплим краплям,
    мружиш очі,
    смієшся,
    біжиш лісом, –
    ти і дощ...

    Кому потрібна ти
    в своїм щасті і сумі,
    в зухвальстві
    і тендітності рухів,
    мрій?
    Кому впадеш дощем на плече,
    пригорнешся
    і принишкнеш
    в солодкому муркотінні?
    Кого чекаєш тремтінням рук,
    сльозою радості і печалі?
    Хто возведе тебе
    до божества і надії,
    хто впаде перед тобою на коліна
    і прокляне світ
    без тебе?
    Я?



    Рейтинги: Народний -- (5.5) | "Майстерень" -- (5.53)
    Коментарі: (10)


  25. Петро Овчар - [ 2010.02.23 22:24 ]
    Український політикум
    Що не політик, то макака:
    Дереться вверх, мелькає срака…
    Хизується і гонориться,
    Показує народу: Птиця!
    Та продає нутро примата -
    Його червона гола срака.


    Рейтинги: Народний -- (5.06) | "Майстерень" -- (5.25)
    Прокоментувати:


  26. Ярос Лао - [ 2010.02.23 22:38 ]
    засебізм
    щось щеміло у грудях
    воїна
    артилерія тихша від
    голосу
    шо вчепився у душу
    зсередини:
    -Не іди під свинцеві
    конуси!

    Помираєш старим чи
    за іншого?
    виглядаєш з окопа
    обачливо?
    "Поступово" й "раптово" -
    синоніми
    або й зовсім слова без
    значення


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.13) | "Майстерень" -- (0) | Самооцінка 4
    Коментарі: (1)


  27. Наталія Біла - [ 2010.02.23 22:27 ]
    неЗАЛЕЖНІСТЬ?
    Сімнадцять років незалежні,-
    Так переконує Гарант.
    Розумні, гарні, добрі, чесні,
    Суцільна гордість і талант.

    Чомусь, лишень, в кишенях вітер
    В простого люду не вщухає
    І черговий вельможний спікер
    З трибуни щастя обіцяє.

    Локшиною годують вуха
    Обранці мудрі, а народ
    Не йме вже віри й мовчки слуха,
    Як всіх спасе ЄС і СОТ.

    Мєдвєдєв став нам майже татом,
    Як неньку слухаєм Європу,
    «Окей!» - поклони б’ємо Штатам,
    З любов’ю всіх цілуєм в …опу.

    Залежні вже сімнадцять років
    Від всіх разом і зокрема.
    Не здатні ще на власні кроки
    Вдаємо крейсер із човна.

    Можливо, в чомусь ми і праві,
    Та дуримо й себе сповна,
    І кажем: «Слава цій державі!»,
    А нам відлунює «Ганьба!».

    24.08.2008.


    Рейтинги: Народний -- (5.25) | "Майстерень" -- (5.25)
    Коментарі: (27)


  28. Петро Овчар - [ 2010.02.23 22:37 ]
    В розлуці...
    Хочеться, як інколи води,
    чистої холодної п`янкої…
    Як з морозу чаю й теплоти,
    рідної духмяної терпкої…

    Хочеться, як в дощ до сну,
    милого чарівного покою…
    Як відчути неба глибину,
    коли жах дратується з тобою...

    Хочеться так милої руки,
    Дотиків відчути насолоду:
    щоб по тілу розійшлись круги,
    мов камінчика шубовснули у воду.

    Хочеться зустріти погляд твій,
    що тривожить, кличе і жадає…
    Щирі очі під дашком із вій,
    що говорять, вірять і чекають.

    Хочеться прийняти подих твій
    на свої уста і, мліючи від нього,
    потонути в круговерті мрій…
    Й бути найщасливішим від того.

    1983


    Рейтинги: Народний -- (5.06) | "Майстерень" -- (5.25)
    Прокоментувати:


  29. Ніна Яворська - [ 2010.02.23 21:55 ]
    Неможливе
    Я забуду тебе, коли місяць злетить із орбіти,
    чи коли фаворит добровільно зійде із дистанції,
    коли янголів сім перестануть у сурми сурмити,
    коли скарги на Бога прийматимуть в кожній інстанції...
    І коли в Малібу спорудять гірськолижні курорти,
    а зимовий мусон принесе тобі краплі солоності,
    коли жоден єврей не згадає про свято суботи -
    я забуду тебе, розчинившись в земній невагомості...


    18. 01. 2010 р.


    Рейтинги: Народний -- (5.28) | "Майстерень" -- (5.23)
    Коментарі: (2)


  30. Ніна Яворська - [ 2010.02.23 21:16 ]
    В класичному стилі
    Ти приходиш тоді, коли світ весь вкладається спати,
    заглядаєш у кожну шпаринку беззахисних душ.
    Ти приносиш старі, повні смутку мого, фоліанти,
    намагаєшся стерти із них чорних спогадів туш.
    Ти знаходиш мене, коли я вже потрошки зникаю,
    коли я зачиняюсь у світі зруйнованих мрій.
    Завжди свариш мене, напуваєш малиновим чаєм,
    і примушуєш знову новий розгортати сувій.
    Ти врятуєш мене, коли вся медицина безсила,
    коли білі ворожки на мене рукою махнуть.
    Ти велична й проста, ти - надія моя легкокрила,
    прокладаєш дорогу крізь років густу каламуть.


    09. 01. 2010 р.


    Рейтинги: Народний -- (5.28) | "Майстерень" -- (5.23)
    Коментарі: (3)


  31. Ніна Яворська - [ 2010.02.23 21:21 ]
    Наївно-романтичне
    Ти впізнаєш мене серед сотень стандартних облич,
    і почуєш мій сміх у дзюрчанні весняних струмочків.
    Ти всі біди свої у далекому "вчора" залиш,
    розфарбуй свої сни у червоні і жовті пасочки.
    Ти відчуєш мій гнів у бурхливому шумі грози,
    поцілунки мої обпечуть твої білі долоні.
    Ти похмурі думки у кишенях штанів не носи,
    а продай їх мені за чотири із лишком мільйони.
    Ти вгадаєш момент, коли зіркою в небі зійду,
    коли сонцем твоїм стану я ще на тисячу років.
    Ти не думай про те, чи опинимось в райськім саду,
    а живи і кохай, поки твій берегтиму я спокій...


    13. 02. 2010 р.


    Рейтинги: Народний -- (5.28) | "Майстерень" -- (5.23)
    Прокоментувати:


  32. Іван Редчиць - [ 2010.02.23 21:10 ]
    КАМІНЬ
    Лежить наріжний камінь зловживання,
    На ньому – оксамит благодіяння.
    І той, хто зніме вишитий обрус, –
    Позбудеться навіки безталання.



    Рейтинги: Народний -- (5.49) | "Майстерень" -- (5.46)
    Прокоментувати:


  33. Василь Роман - [ 2010.02.23 19:23 ]
    [ слів не маю ]

    слів не маю проти зим
    рим
    в «потім» лине потяг з ним
    дим

    у віконні кадри - пліз! -
    ліс
    переплутав карти - віст! -
    вліз

    в простирадла у вогкі
    сніг
    як рукопис із віків
    ліг

    не читається ота
    «ять»
    коли села і міста
    сплять

    не читається - не спиться
    ні
    коли в білому столиця
    сні

    спить Житомир і за ним
    Львів
    та не маю проти зим
    слів

    не лишає колія
    слід
    повертаюсь знову я
    в світ

    і думки мої ще мріють лі -
    тать
    темна ніч на цій землі -
    тать

    вкрала зорі - їх втопила - бух! -
    в Буг
    а за Бугом – Божа сила - рух -
    й дух!


    Рейтинги: Народний -- (5.53) | "Майстерень" -- (5.45)
    Коментарі: (2)


  34. Юлія Меланович - [ 2010.02.23 18:42 ]
    Зорі
    На висоті біліли хмари,
    а на землі палали очі.
    Ті очі враз зорями стали
    і нам освічували ночі.
    Яскравий подих вітру танув,
    цвіли троянди на морозі,
    гілля дерев спліталось – казка,
    і ручаїв бриніли сльози.
    Розсипались чарівні іскри,
    покрили землю всю імлою.
    А на гіллі – черстве вже листя,
    черстве, непоєне росою.
    Шептало хвилями нам море,
    шептало – пісню мов співало.
    Дзвеніли павутинки сонця,
    в повітрі – привид карнавалу.
    Вже відцвіли квітки надії,
    заржавіли стріли любові,
    десь загубились зерна віри,
    й усе, наповнене красою.
    Та залишились зорі тихі,
    живуть десь там, побіля Бога,
    ці зорі вкажуть нам, яскраві,
    куди веде наша дорога.

    2007



    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  35. Василь Роман - [ 2010.02.23 18:01 ]
    [ тобі ]
    міні міни 5

    богуєш ти на цій землі
    і в неї йдеш -
    хіба втопити треба лій
    в річках пожеж?

    і в тишу пострілом хіба
    твоя печаль?
    черствіє совість і хліба
    гірчать...
    (28)


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.53) | "Майстерень" -- (5.45)
    Коментарі: (3)


  36. Юлія Меланович - [ 2010.02.23 18:51 ]
    Нове життя
    Нове життя без тебе
    я розпочну сьогодні.
    І я вже не потраплю
    в твою глуху безодню.
    В твої цупкі тенета,
    в твої холодні руки,
    в тоненьку павутину,
    що виткана зі звуків.
    Нове життя без тебе...
    Нарешті я щаслива.
    Тебе уб`ю сьогодні,
    не буду більше мила.
    І скажу на прощання,
    нехай усі почують,
    що я – нічия лялька,
    зі мною не жартують.

    2007



    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  37. Юлія Меланович - [ 2010.02.23 18:51 ]
    Мiй свiт
    Мій світ далекий від усього,
    що нас оточує завжди.
    В моєму світі все чудово,
    немає лиха і біди.
    Трава червона, небо жовте
    і фіолетові кущі.
    Над моїм містом кольоровим
    ідуть цукеркові дощі.
    Хмарини – це солодка вата,
    а сонце – золотий млинець.
    І річка тут із шоколаду,
    ванільний в річці бережець.
    Всі люди тут – найкращі друзі,
    лунає музика щодня.
    Усі співають і танцюють
    і серед них, звичайно, я.

    2007



    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  38. Юлія Меланович - [ 2010.02.23 18:48 ]
    Мiй свiт
    Мій світ далекий від усього,
    що нас оточує завжди.
    В моєму світі все чудово,
    немає лиха і біди.
    Трава червона, небо жовте
    і фіолетові кущі.
    Над моїм містом кольоровим
    ідуть цукеркові дощі.
    Хмарини – це солодка вата,
    а сонце – золотий млинець.
    І річка тут із шоколаду,
    ванільний в річці бережець.
    Всі люди тут – найкращі друзі,
    лунає музика щодня.
    Усі співають і танцюють
    і серед них, звичайно, я.



    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  39. Юлія Меланович - [ 2010.02.23 18:56 ]
    Колискова
    По хмариночках легеньких
    ходить-бродить Сон тихенько
    і дарує усім дітям
    сни казкові солоденькі.
    Ясна місячна доріжка
    проведе у казку-мрію.
    Ти заплющуй оченята
    і вона тобі зрадіє.
    Ти заплющуй оченята
    і рушай у сни-пригоди.
    Там вже всі тебе чекають,
    кращої нема нагоди.
    Там усі-усі малята:
    і маленькі, і не дуже.
    Ти заплющуй оченята
    й вирушай у казку, друже.
    По хмариночках легеньких
    ходить-бродить Сон тихенько
    і дарує усім дітям
    сни казкові солоденькі.

    2007



    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  40. Юлія Меланович - [ 2010.02.23 18:18 ]
    Промiннячка
    Проміннячка, проміннячка,
    від сонечка листи.
    Скажіть мені, проміннячка,
    чи довго до весни?
    До сонечка-лимонничка
    привіт мій донесіть,
    а зранечку проміннячка
    осяйте цілий світ!

    2007


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  41. Юлія Меланович - [ 2010.02.23 17:34 ]
    Я пiкова дама
    Я пікова дама і я не здаюся,
    ніколи не плачу, ніколи не злюся.
    Завжди усміхаюсь і просто сміюся,
    усе пам`ятаю, невдач не боюся.
    Завжди повторяю собі, як не в дусі:
    Я пікова дама і я не здаюся...

    2007


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  42. Юлія Меланович - [ 2010.02.23 17:14 ]
    Шипи та колючки
    Шипи та колючки трояндочка мала,
    себе захищала, на всіх нападала.
    Та душу вразливу під ними ховала
    і серце своє не для всіх відкривала.
    Колючки й шипи, як ножі гострі-гострі,
    боялися дуже небажані гості.
    Боялися дуже й відразу втікали,
    вони ж-бо троянди ну зовсім не знали!
    Стояла вона незворушно й самотньо,
    круг неї – нікого, круг неї – безодня.
    Вона не ридала, вона не боялась,
    вона не страждала, вона не сміялась.
    Себе серед всіх першою називала,
    себе королевою світу вважала,
    себе величала і не забувала –
    себе захищала, на всіх нападала.
    Та душу вразливу від сонця ховала
    і серце своє не для всіх відкривала.

    2008




    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  43. Юлька Гриценко - [ 2010.02.23 17:31 ]
    Під знаком STOP
    =1=

    Під знаком STOP
    Сухий листок
    Пожмаканий.

    Ти все почув
    І я мовчу
    Заплакана.

    То львівський рай:
    Старий трамвай
    І вулиці.

    Весна вже раз
    Пішла від нас.
    Минулося.

    За тридцять днів
    По тонні слів
    Сказали ми.

    Пройшла зима,
    Блукай сама
    Вокзалами.

    Прощай-прости
    І відпусти
    Під зливою.

    Бо під дощем
    Я буду ще
    Щасливою.

    =2=

    Минула ніч.
    У чому річ?
    Не спалося.

    Лічу до ста.
    Твої вуста
    Згадалися.

    Налив вина
    І пив до дна
    Знеможено.

    Спалив мости
    Та всюди ти
    У кожному.

    Забудь сумне,
    Годуй мене
    Сніданками.

    Ти зранку йшов,
    Забула, що
    Коханка я.

    Накину плащ,
    А ти не плач.
    Не згадуймо.

    І цілу ніч
    Я віч-на-віч
    З помадою.

    =3=

    Прокляв мене
    І не мине
    До старості.

    Ти був сліпим,
    але не пий
    Із радості.

    Залиш вино,
    Й не економ
    На реченнях.

    Ти ще нічий?
    Віддай ключі?
    Безпечніше...

    Не хочу я
    (хоч не твоя)
    Ніякого!

    А ти кохав
    Чи не кохав?
    Однаково.



    23.02.2010


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.4) | "Майстерень" 5.5 (5.32) | Самооцінка 5
    Коментарі: (23)


  44. Юлія Меланович - [ 2010.02.23 17:50 ]
    Нiч
    Вдягає місто маску ночі
    і засинає, коли схоче.
    А я не сплю, я просто мрію.
    Мене ніхто не розуміє...

    2008


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  45. Юлія Меланович - [ 2010.02.23 17:12 ]
    Межа божевiлля
    Абстракція дій, абстракція волі,
    безсилля подій, безсилля з тобою.
    У серці кинджал, в волоссі каміння –
    усе це – межа, межа божевілля.
    Біжу в нікуди, вертаюсь відкуди,
    навіщо мені ці дивні причуди?
    Знайомлюсь з теплом під вій урагану,
    чи віщий це сон, а може – омана?
    За вікнами ніч темніша від кави,
    в цю ніч тільки тінь і привиди з нами.
    І бігають в мряці комп`ютерні миші...
    Я знову блукаю в неоновій тиші.
    Абстракція дій, абстракція волі,
    безсилля подій, безсилля з тобою.
    У серці кинджал, в волоссі каміння,
    усе це – межа, межа божевілля.

    2008


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  46. Софія Кримовська - [ 2010.02.23 17:39 ]
    а нам з тобою холодно
    а нам з тобою холодно – зима
    дві пари рук сховали в рукавички
    дві пари ніг
    я не встигаю
    звичка
    я звикла на підборах і сама

    то ожеледь
    ми падаємо вдвох
    дарма що снігу ледве натрусило
    ти опікаєш диханням
    несила
    підвестися чи зупинити сміх

    дві пари рук обтріпують пальто
    очей дві пари стрінуться на хвилю
    це ожеледь
    а нам іще півмилі
    проте іти не квапиться ніхто

    і ніби вже і холоду нема
    в кишенях заховали рукавички
    дві пари ніг міняють темп і звички
    для нас обох закінчилась зима


    Послухати і подивитись вірш можна ТУТ:
    http://www.youtube.com/watch?v=wqBtdm7LxjE


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.57) | "Майстерень" -- (5.68)
    Коментарі: (48)


  47. Юрій Лазірко - [ 2010.02.23 17:52 ]
    Присмак жагучого танго
    Мистецво тіла, витончене світлом –
    в устах приховую лише спокусу,
    призупиняю дихання завіти.
    Сю одержимість жилами чавити б,
    сей часу клин і самогубця мусить –
    і вижити себе, і скам`яніти.

    Жагучий присмак танго – очі з блиску,
    змайструє дві стріли, наносить меду
    уста де... Серце переб`ється часто
    і до упаду – рухи танцю красти б,
    пірнати в забуття – у ласки Лету.
    Язик не жалиться змією, слизько.

    Адреналіну бандерильї – "хочу" –
    строкато-веселкове в слові.
    Його ранимість, ніби вітру подих
    на крила. Танцю віроломна кода.
    Сі рухи перекладені на сповідь,
    вимова мови тіла ероточить.

    23 Лютого 2010


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.67) | "Майстерень" -- (5.76)
    Коментарі: (93)


  48. Алла Сирітка - [ 2010.02.23 15:55 ]
    Магія
    Десь нагорі в краю чудеснім,
    В країні сонця і тепла,
    Живе мудрець просто чудесний,
    Пророчить він твоє життя.

    Він не колдун, не змієносець,
    Простий мудрець і, дивний маг,
    Книжки читає безкінечно,
    І носить завжди талісман.

    У світі магії багато,
    Та мудреців, нажаль, нема,
    Та ось з’явився дід старечий,
    І всім торочить про життя.

    Він не шахрай, він Маг спокійний,
    Допомагає людям всім,
    Та не завжди пророчить щастя,
    І це не радує зовсім…

    Маг бачить все, і зле і добре,
    А головне, він бачить шлях,
    Стежину праведних і мудрих,
    І по стежині цій іду Я.


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  49. Віталій Ткачук - [ 2010.02.23 14:00 ]
    переступ
    Минаєш небеснопоглядом вечірні мої вікна.
    Я вдома, я рідний, я близько, переступи себе —
    І світло сьогодні й прісно роздягне, зіллє і зникне,
    Повільно тіла поклавши на ліжка тремкий мольберт.

    Як довго ескізи ждали на фарби, на хіть, на дотик,
    Як палко попросить місяць завмерти на полотні.
    Віддай свої злості тільки у голосу тихий спротив,
    Віддайся — щоб день прешостий повторення захотів.


    2010


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.45) | "Майстерень" -- (5.37)
    Коментарі: (25)


  50. Анатолій Сазанський - [ 2010.02.23 13:22 ]
    ZZZZZZZZМ.П ZZZZZZZZZZ

    Агонізують солов’ї ..,
    Небесне око сльози ронить,
    Лілеї- річкові мадонни
    Вінчальні понесли корони
    В хатинки бронзові свої.

    Люцифер відкрива Псалтир
    І сниться травам юна днина..
    Між них маленький поводир
    Веде незрячу Україну..

    Агонізують солов’ї ,
    Ледь шурхотить небесна брама-
    То Ніч незримими руками
    Багатства відчиня свої.


    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Коментарі: (3)



  51. Сторінки: 1   ...   1358   1359   1360   1361   1362   1363   1364   1365   1366   ...   1829