ОСТАННІ НАДХОДЖЕННЯ
Авторський рейтинг від 5,25 (вірші)

Світлана Пирогова
2026.06.21 21:58
Гортензія-красуня пишно квітне,
Вражає розмаїттям кольорів.
Розкішним покривається суцвіттям.
Побачив літній легіт - і зомлів.

І звідки тут ця пані елегантна?
Таких в саду ще досі не було.
Прикраса днини, вечора, світанку.

Олена Побийголод
2026.06.21 21:48
Михайло Ісаковський (1900-1973)

Був наказ йому – на захід,
    їй також – до чужини...
Йшли на фронти комсомольці
    Громадянської війни.

Йшли у військо, розставались,

Іван Потьомкін
2026.06.21 21:00
Лежать ляхи з юдеями,
Що за гарний викуп
Сторгувалися з Максимом,
Як із скрути вийти.
Вийти вийшли,
Та не в ті ворота.
А міська голота,
Себто ті,

Ірина Вовк
2026.06.21 20:09
Вона була вихована серед білого мармуру, кольорових мозаїк Софії та шелесту пергаментів у скрипторіях сонячного Києва періоду «золотого віку» Русі ХІ століття. Донька великого князя Ярослава Мудрого, вона мала стати живою печаткою у великій грі європейськ

Борис Костиря
2026.06.21 20:08
Прозорий ліс у сутіні прозорій.
Прозорий смуток дивиться в імлу.
Прозорий спокій п'є північні зорі.
Прозорий час читає ковилу.

Прозорий простір причаївся вчасно
У згусток нерозтрачених хвилин,
Плекає мрію дивну і незгасну

Іван Потьомкін
2026.06.21 17:06
Лежать ляхи з юдеями,
Що за гарний викуп
Сторгувалися з Максимом,
Як із скрути вийти.
Вийти вийшли,
Та не в ті ворота.
А міська голота,
Себто ті,

С М
2026.06.21 16:52
Давно вже я не сходив, зі своїх ей, пагорбів
Усе, що бачив я, прискорює рух мій, домів

Прилинь, до обличчя, устами своїми
Дивися далі, о дивися глибинно

Помаранчевий і синій
Кольори моїх чуттів

Іван Веселий
2026.06.21 16:50
Вдягнувши водолаза маску,
і вибравши спіралі час,
він ринув у місцеву прощу -
на дно духмяно гаслих трас.

Минулі виходи нестерпні
туди траплялися не раз,
та вірив він, що крізь ті терні,

Євген Федчук
2026.06.21 16:08
Скоро наші уже будуть, мабуть Крим звільняти.
Пора звідти москалів тих усіх виганяти.
Закінчилась лафа їхня, кришка вже «Кримнашу»,
Забираються усі хай у помийну Рашу.
Я дивлюсь на те, як нині москалі воюють,
Як укріплення бездумно вони в лоб штурмую

Борис Костиря
2026.06.21 12:48
Час тече, наче плинна вода
У сипучий і ніжний пісок.
Час крадеться, неначе біда
У сплетінні геройств і пасток.

Не повернеться трепетний час,
Час кохання, дивацтв, розставань,
Що розкажуть важливе про нас,

Роман Миронов
2026.06.21 12:33
У твоїх очах небагато спокою:
Більше – суму багряного, наперстів
Зі слів на оголених пальцях –

Аж до критичного струму.

У венах моїх більше правди,
Особливо, коли вони навиворіт –

Віктор Кучерук
2026.06.21 06:58
Так учора ласували,
Що ні хліба і ні сала
В хаті кумовій не стало,
Бо вечеряли ми сито
Через добру оковиту
І здорові апетити.
21.06.26

Вячеслав Руденко
2026.06.20 17:44
…як завжди непостійністю єства
покриті часу всі червневі дні,
тече в них пустотлива каніфоль,
в кору вростають диво скрипалі,

таємний сенс від зібраних речей
несе очам рясний глибокий зміст
і квітне між граніту капріфоль,

Борис Костиря
2026.06.20 13:06
В спіралі скручується час.
Змією обернеться простір.
Який у світі водолаз
Пірне в глибини, як на прощу?

Який у світі чародій
Поверне запахи заснулі?
На сцену вийде лицедій,

Ольга Олеандра
2026.06.20 12:39
Кожен ковток – це зустріч
сутностей доторком губ
спраглим, закоханим, дружнім –
творення нових сполук,
сильних, хоча й тимчасових,
повних ваги і смаку,
що стелять у серця основу
радість криштально тривку.

Іван Веселий
2026.06.20 11:23
Вийшов я в садок фазенди
на гармидер вранці.
Розвелось у нас хвазанів -
самців горлодранців!
І чого ж це у природі
навпаки, ніж в люду?!
І в хвазановім народі -
бачу ту ж невгоду!

хома дідим
2026.06.20 09:20
залишилося лише тебе хотіти
згадуючи всяке чи важливе
ще стоїть і пил виловлює з повітря
кухоль у якім бувало пиво
часоплин жорстокий і безрадний
зорі падають ніхто їх не підніме
каніфоль свої сердечні рани
змінюється все нещадні зміни

Віктор Кучерук
2026.06.20 06:30
Навесні стара верба
Запитала в клена:
Ну, не гарна я хіба
В одязі зеленім?
Бо не видно щовесни
Всім, кому цікаво,
В гущі листя кривини
І гілок трухлявих.

Іван Потьомкін
2026.06.19 21:02
Якщо не в пекло Господь мене спровадить,
а дасть (бозна за віщо) право обирати,
як маю жити в потойбічнім світі,
не спокушуся ні на рай, змальований Кораном,
ні на таке принадне для смертних воскресіння
(на подив родині й товариству).
Ні, попрошу

Мирон Шагало
2026.06.19 20:56
За спогадом летять думки
туди, на стежку ту знайому,
туди, де стигнуть колоски
у полі, недалеко дому.

Пшеничне поле. В тихий сум
знов починає огортати.
Це поле в серці я несу,

Артур Сіренко
2026.06.19 19:13
Колись давно, коли світ ще був молодим і білі хмари називали островами в синьому морі, а не шматками алабамської вати, які хтось (можливо, чорношкірий всезнайка Джо) спересердя підкинув в гору, я познайомився зі старим дідом на ім’я Годі. На відміну від Ґ

Юрій Лазірко
2026.06.19 16:39
о серце моє...
1.
пригадую...
це море дотиків
і поцілунків
оооооооооооо
о крила мої
полон обіймів

Світлана Пирогова
2026.06.19 15:46
Навколо світ - як молитовний спів,
Де кожен подих серце хмелем поїть.
У тихім надвечір'ї між дубів
Застигло літо в золотім спокої.

Таких солодких, трепетних ночей,
Такого шовку у високих травах,
Такого блиску зоряних очей

Борис Костиря
2026.06.19 12:50
Закінчився ярмарок. Блазні спочили,
Стоять у чеканні старезних карет.
Вони спромоглися на гордий учинок
І вже декламують прадавній сонет.
Лютують кати у сваволі безчинства.
Замовк неприкаяний ніжний кларнет.

Закінчився ярмарок. Стухлі ідеї

Охмуд Песецький
2026.06.19 12:10
Інерційне чекання того, на що чекаєш, здається безкінечною піснею зоряного неба, жодного куплета якої ти можеш не почути. Та твоя наука чекання не знає ні мойр, ні Кайроса, ні Гамлета. Тут не стежать за стрілками годинника. Тут обслуговують той механізм,

хома дідим
2026.06.19 08:19
стояв мовчав дивився
на останній
багряний кленовий листок
на дереві під під’їздом
думаючи про своє
про листок хай останній
який ще
повисить ще нічо ще ого

Віктор Кучерук
2026.06.19 07:02
Вогнем негаснучим москва
Охоплена місцями, -
Лягла завіса димова,
Як Божий гнів, на храми.
Зійшла покара із небес
На москалів за вчинки,
Що спонукали світ увесь
Здійснить переоцінку

Роксолана Вірлан
2026.06.19 06:21
Жвріє вогник знеднілого сонця за містом -
встигну іще присмалити цигарку думок.
Вітер лабає на кабелях пісню джазисту,
свінг одтанцьовує - скок- йому все - перескок.

Не поспішаю сьогодні. Запаривши м'яти,
ковзаю поглядом з лоджії -з лету птахів.

Тетяна Левицька
2026.06.19 06:18
Коли облітала акація біла
і падав додолу обпечений цвіт,
я невиліковно любов'ю хворіла,
бо ліків від неї не вигадав світ.

Світилися очі небесним опалом,
шалено у грудях вистукував пульс.
Та Єва в мені крізь віки воскресала

С М
2026.06.18 22:09
Танець у піску на морі ]

Атож, ось і ми, а точніш, ось і я, сам-один
Видимі речі, які були спільними, о давніше
Пам’ять розтягується, я вражений, чому би ні
Бо це був прегарний час, я сміявся
Часи змінилися, недосяжна ти, я не можу скаржитись
Були

Євген Федчук
2026.06.18 20:12
Коли війна закінчилась, москалі завзято
Узялись про перемоги книжечки писати.
Тонни книжок написали про Московську битву,
Як їм удалося вперше ворога розбити,
Сталінградську, Курську, звісно, про взяття Берліна,
Як поставили фашистів вони на коліна.

Іван Потьомкін
2026.06.18 20:04
Війни невигойні стигмати.
Печаль Арахна тче і тче.
Виходить на узвишшя Мати
І руку прикладає до очей.
Кого там надивляє, – не питайте.
Про те в нас знають навіть малюки...
...Війни невигойні стигмати,
Невжеж ви оселились навіки?

Артур Курдіновський
2026.06.18 14:21
Лютує сіре небо грозове.
Живуть під ним приборкані міщани.
Безпосередність малюка Жерве
Зустрілася з підступністю Вальжана.

Знов заглушають Божу благодать
Реальності приземлені куплети.
Нічого не змінилося. Дзвенять

Володимир Бойко
2026.06.18 12:57
Ми зійшлися, щоб множився рід,
Щоб зростав український нарід,
Та життя скерувало не так -
Ми злучали котів і собак.

Бо найперше цінує наш рід
Непоганий стабільний дохід,
А як треба продовжити рід -

Борис Костиря
2026.06.18 11:59
А кого я знайду на забутій стежині?
Може, Будду, а може, в лахмітті Христа.
Чи Конфуція в давній, старій одежині.
Ця стежина - пролог до нового хреста.

На зарослій і вкритій снігами стежині
Відшукаю забуті, затихлі слова,
Що сховались колись у зел

Володимир Ляшкевич
2026.06.18 10:15
Кінець! Я все колишнє перезрів.
Кольт у руці не виправить мій нрав,
та крапку покладе тому, як жив,
нехай і з тим, за що усе б віддав.

Моя душа неначе за дверми,
в яких немає клямки вороття
аби не повернути до юрми,
Останні надходження: 7 дн | 30 дн | ...
Останні   коментарі: сьогодні | 7 днів





 Нові автори на сторінці:

Володимир Кириленко
2026.06.20

Боговик Владислав Боговик Владислав
2026.06.18

Іван Веселий
2026.06.15

Надія Ляшук
2026.06.14

ВАСИЛЬ КУЗІВ
2026.06.11

Неїл Лорен
2026.06.08

Володимир Журавльов
2026.06.05






• Українське словотворення

• Усі Словники

• Про віршування
• Латина (рус)
• Дослівник до Біблії (Євр.)
• Дослівник до Біблії (Гр.)
• Інші словники

Тлумачний словник Словопедія




 
 
Поезія


  1. Ярослав Чорногуз - [ 2011.10.23 22:49 ]
    * * *
    Де вчора я тихесенько сидів -
    Там поруч ось нападали листочки,
    Здалося це – одне з маленьких див,
    Здалося це – сини мої і дочки

    НапАдали, як віршики сумні –
    Гілля жовтаво-сиві аксакали,
    Скінчилися життя печальні дні -
    Поезією стали.

    23.10.7519 р. (Від Трипілля) (2011)


    Рейтинги: Народний -- (6.99) | "Майстерень" -- (7)
    Коментарі: (20)


  2. Олена Жибірова - [ 2011.10.23 21:00 ]
    Україно моя
    Україно моя... почуттів глибина і нестримність яскравої мрії...
    я всі думки свої, аж до самого дна, аж до самих зірок розумію


    Рейтинги: Народний -- (5.25) | "Майстерень" -- (0)
    Коментарі: (2)


  3. Віктор Кучерук - [ 2011.10.23 21:41 ]
    Каяття


    Важкі гріхи й малі провини
    Із давніх пір мені болять.
    Несу в душі їх, як на спині
    Безповоротних літ печать.
    Незримі рани невигойні,
    Як віхи пройдених доріг.
    Про них казати непристойно,
    Але мовчати я не зміг.
    Неначе зважився на вирок
    Не їм, а грішному собі,
    Щоб не було сумління здирок
    Ні у душі, ні на горбі.
    Готовий падати з вершини
    Скороминущих тихо днів
    За всі гріхи свої й провини
    Сьогодні в пекло до чортів.
    Аби мені простили люди
    Безкарні витівки старі, -
    Щоби розвіялась огуда
    Його до мене угорі…
    23.10.11


    Рейтинги: Народний -- (5.61) | "Майстерень" -- (5.87)
    Коментарі: (10)


  4. Адель Станіславська - [ 2011.10.23 21:08 ]
    Явилось
    Явилось кохання світу -
    поповнився світ приблудою,
    нелюбим байстрям побитим
    огудою.
    Хвалилося щиро совісті
    здобутками і звитягами -
    звіряли свою вагомість
    вагами.
    І шальки тремтіли дрібно
    під силою від натуги,
    бо жодне було не гідне
    наруги.
    Сплелися тоді хвилясто
    над доленьки терезами,
    вмивала вона їх часто
    сльозами.
    І зовсім було несолодко,
    і сипався час отрутою
    недовго собі й не коротко -
    покутою.

    2011


    Рейтинги: Народний -- (5.51) | "Майстерень" -- (5.68)
    Коментарі: (12)


  5. Олена Жибірова - [ 2011.10.23 20:51 ]
    Жизнь в борьбе
    Кому отдать свой голос?
    Спросило Сердце у Судьбы...
    - Пусть поседеет волос,
    Но ты не прекращай борьбы!, -
    Судьба ответила и растворилась,..
    А Сердце бешенно томилось,
    Хотело получить ОТВЕТ!
    Такой конкретный и открытый,
    Чтоб только чётко ДА и НЕТ!
    Ему казалось, что Судьбой забыто,
    Что просто так живёт всю жизнь
    И не видать конца и края,
    Молило всё Судьбу: - Вернись!
    Мне без тебя не видеть Рая...
    Оно невинное не понимало -
    Судьба вокруг него ВСЕГДА.
    И пусть бегут себе года,
    Борьбу не прекращайте НИКОГДА!


    Рейтинги: Народний -- (5.25) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  6. Олена Жибірова - [ 2011.10.23 20:07 ]
    Старый пруд
    Старый пруд... как может Пруд быть старым?..
    Только - неухоженный, заброшенный, пустой
    И Так давно, не слышавший гитары...
    Как обновить его, любимый, нам с тобой?
    Я мало сделала, чтобы он очищался,
    Меня Судьба заслала далеко
    И как бы Пруд сейчас не назывался,
    Спасти его я знаю нелегко.
    Но силы есть, а главное Желанье
    И у тебя, родной, я знаю ЕСТЬ.
    В веках прославят веру и старанье.
    Ну, разом за работу!! С нами Честь!


    Рейтинги: Народний -- (5.25) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  7. Олена Жибірова - [ 2011.10.23 20:50 ]
    Чудна укрАинская хата
    Чудна укрАинская хата,
    Порозьежалися внучата...
    А дед сидит сам на крыльце
    Да с грустной думой на лице.
    - Хотел же, что бы было лучше,
    Но где ошибку допустил?
    Своё я сердце не послушал
    И на чужбину отпустил...


    Рейтинги: Народний -- (5.25) | "Майстерень" -- (0)
    Коментарі: (2)


  8. Олена Жибірова - [ 2011.10.23 20:58 ]
    Стриптиз Души
    Стриптиз Души...
    Что думаешь об этом?..
    Что тело?.....................
    .................. П У С Т О Т А !
    Стриптиз Души...
    Раздену её летом.
    Пусть ходит голая,
    Приятна нагота.
    Стриптиз Души...
    Познание Предела;
    Глубокий взгляд в себя,..
    Лишь правду не вспугнуть.
    Стриптиз Души...
    Пока не зачерствела,
    Проблемы теребя,
    Нащупывая Суть.
    Стриптиз Души...
    Пока весь Мир в безверьи
    В Душе поселятся -
    Любовь, Мечта, Заря!
    Стриптиз Души...
    Открыты Счастью двери
    Судьба прицелится
    И выстрелит не зря!
    Стриптиз Души...
    Она чиста - я только что Её помыла.
    А тело что? Лишь пустота!
    ...ведь тело даже не любило...

    2009


    Рейтинги: Народний -- (5.25) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  9. Олена Жибірова - [ 2011.10.23 20:17 ]
    Мир так прекрасен!
    Не создавай себе кумира,
    А в душу посели Поэта,
    Чтобы хранила Его Лира,
    Чтобы душа была согрета
    Пусть только тем стихотвореньем,
    Оно под слёзы написалось...
    Это не слов столпотворенье -
    Бальзам для душ... такая малость...
    Не сотвори себе кумира,
    А просто вместе с ним твори.
    Познай красОты всего Мира.
    Мир так прекрасен - посмотри!


    Рейтинги: Народний -- (5.25) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  10. Олена Жибірова - [ 2011.10.23 20:02 ]
    Обо мне
    Я в этом райском уголке...
    И чем же я тут занимаюсь?..
    Как страус - головой в песке,
    Скорее не живу, а маюсь.

    Но всё не так наверно плохо,
    Ращу детей, потом - работа;
    Я не привыкла плакать-охать
    И жалость не твоя забота.

    Что меня радует - да много
    Ну например: твои творенья.
    Чего недостаёт - простого:
    Любви, друзей, тепла, общенья.

    Гонять люблю, с велосипедом
    Дружна я с детства, недотрога,
    Люблю прогулки - непоседа.
    К другим критична, но не стрОга.

    Какое жизненное кредо?
    Ну тут всё просто: - я же Муза
    Мальчишек вдохновлю и дедов
    И даже сладких карапузов.

    Любя - люблю! Смеясь - смеюсь!
    И наслаждаясь - наслаждаюсь!
    Я обмануться не боюсь,
    Боюсь, когда в себе теряюсь.

    02.05.08


    Рейтинги: Народний -- (5.25) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  11. Наталя Боровик - [ 2011.10.23 18:36 ]
    лист
    вибач,я не напишу тобі сонетів,
    ні пісень, ні поем, ані романів.
    не афішую тримаю в секреті
    слів своїх терпку моногамію.
    хочеш,напишу тобі листа
    простого,як твір третьокласника,
    про те чим відрізняються наші міста,
    про те як мрії змінюють власника.
    ти присвоїв мої собі,
    імпортував через пів країни,
    а мені лишив оберігати твої
    нерозчинні у часі руїни.
    кожен день прокидаєшся й бачиш
    за вікном своїм нові міста.
    вони пропонують сотні побачень,
    щоб перевірити ким ти став.
    але якось холодний вечір змусить підняти комір
    і осипиться осінь лупою на втомлені плечі.
    ти раптом згадаєш як у чужому домі
    топив моїми словами цегляні печі.
    і кричатимеш від усвідомлення відстані,
    від страху забувши, що я таки дуже близько.
    я тлію в тобі листами,що були підписані
    моєю рукою "твоє кучеряве дівчисько"
    2011


    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Прокоментувати:


  12. Костянтин Мордатенко - [ 2011.10.23 17:59 ]
    *****
    Не подих чистий, а срібний вітер
    гойдає в лісі над лісом небо;
    немає сонця цю ніч терпіти,
    де місяць вгрузлий, щоб день цей стерти?

    І тільки дике п’янке злягання,
    коли на іклах вже слина з кров’ю,
    тебе згадаю, моя панянко,
    як хрипло стогнеш, змикаєш брови...


    Рейтинги: Народний -- (5.39) | "Майстерень" -- (5.3)
    Коментарі: (12)


  13. Наталя Чепурко - [ 2011.10.23 16:41 ]
    Безумие
    Сердце рвётся на части:
    Я не знаю, что думать.
    Не хватает участия
    Твоего в моих думах.

    Может быть, всё неправильно?
    Может быть, всё неверно?
    Я сама понимаю,
    Что ломать - это скверно.

    Только сердце не каменно,
    Хоть давно всем известно:
    Жизнь прожить нужно правильно,
    Без изъянов и честно.

    Рвётся сердце на части...
    Я - на грани безумия.
    Охлади мои страсти,
    Дорогой, образумь меня!

    Я не знаю, как жить теперь,
    Что теперь с нами будет?
    Как сменить боль своих потерь
    На счастливые будни.

    Как забыть тень твоих ресниц?
    Глубину твоих глаз?
    Я не сплю и среди зарниц
    Вижу счастливых нас.

    Что же делать? Что делать мне?
    Как себя наказать?
    Подскажи мне, мой преданный,
    Ту дорожку - назад.

    Заросла... Поросла она...
    Бурьяном и травой...
    Безутешно дрожит луна
    Над моей головой.

    1989 год


    Рейтинги: Народний -- (5.46) | "Майстерень" -- (5.42)
    Прокоментувати:


  14. Василь Кузан - [ 2011.10.23 15:12 ]
    Передзим'я

    Набридло, набрякло, намерзло,
    Намокло від рогу до рогу.
    Вже пізно шукати початок
    І страшно міняти дорогу.
    За душами сутінки, смутки,
    Тумани, просякнуті ніччю...
    Не так відбуваються кроки,
    І знаки не ті по узбіччю.
    Ламаються пальці, мов п’яльця,
    І рушаться мрії та храми,
    І хрестиком вишита доля,
    І хочеться знову до мами.
    Упасти лицем у долоні
    І плакати, плакати вільно,
    Допоки не зробиться легко,
    Допоки не стане спокійно.
    Та ти не навчишся сприймати
    Жорстоку, буденну тривогу,
    Й ніколи не звикнеш до думки,
    Що пізно міняти дорогу.


    2003


    Рейтинги: Народний 6 (5.54) | "Майстерень" -- (5.7)
    Коментарі: (32)


  15. Ярослав Петришин - [ 2011.10.23 15:04 ]
    КОСМОС
    Я залишаюся в зимі -
    як жаль, що рік не високосний! -
    іще б у дня одного космос
    я завтра увірватись міг!

    А так - занурюся у сон,
    в якому марення юрмились -
    ти не змінила гнів на милість!,
    то й у весні який резон?

    Я віддаю себе зимі -
    на все лишилася година,
    уже хвилюється гардина
    далеким гомоном громів.

    Та вже для мене у блакить
    весна не вирядить світанок,
    а, значить, серце не відтане
    і вже мені не заболить.

    Моя заступниця зима
    мене в свої сховає крипти
    і на очах моїх відкритих
    допише наш сумний роман.

    28.02.2010



    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Коментарі: (18)


  16. Володимир Сірий - [ 2011.10.23 14:23 ]
    Моя печаль
    Моя печаль – хмарки осінні,
    Принишклий гай без солов’я.
    Шукав од спеки вчора тіні,
    А нині з сонцем мерзну я.
    Махлює барвними мазками
    Хмільна натура яворів,
    Та вже спадає у безтямі
    За листом лист у темний рів.
    Сльозини мряки на осонні
    Блищать, мов марева чудні ,
    Юначих днів пробігли коні,
    І піхом треба йти мені.
    Трава біліє на прилуці -
    Життя нового послання.
    О, дні мої до болю куці,
    Моя утрато й надбання.

    2011


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.53) | "Майстерень" -- (5.55)
    Коментарі: (22)


  17. Баба Нібаба - [ 2011.10.23 14:54 ]
    Реалістичний тріолет
    Дверима грюкати даремно,
    Коли нема в будинку стін,
    Коли з піску ілюзій він,
    Дверима грюкати даремно.
    Хоч мрійник і "будує" ревно,
    Сердега, спати йде під тин.
    Дверима грюкати даремно,
    Коли нема в будинку стін.

    2011


    Рейтинги: Народний -- (5.48) | "Майстерень" -- (5.44)
    Коментарі: (23)


  18. Іван Гентош - [ 2011.10.23 14:57 ]
    пародія « Життя вазонне »


    Пародія

    Зарядилась чи ні?
    У повітрі вже пахне озоном!
    Ти прижився в мені –
    Непогано живеться вазоном?
    Хоч би виніс сміття…
    А про посуд сприйняв за образу?
    От коли б то знаття –
    Не підлила би вчасно заразу!
    Ну не бійся – то жарт…
    Там, у мушлі, ще є місце скраю?
    Хвилюватись не варт.
    Та не рухайся ліпше… Стискаю…

    23.10.2011


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.58) | "Майстерень" -- (5.79)
    Коментарі: (43)


  19. Женя Бурштинова - [ 2011.10.23 14:02 ]
    ***
    ... Цей спогад серця невигойний
    Залишиться в сльозині бурштину.
    Сходинами, задивленими в ірій,
    Його, немов примару, омину...
    А там, де зустрічаються хмарини,
    За вежами марудливих думок,
    Смеречина, ніким не заперечена,
    Зросте на валунах, із скалочок,
    Змозоленими тінню корінцями,
    Витичуючи з сонцем в унісон,
    Нові штрихи для свіжої історії,
    Що знов колись почне похід у сонм..


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.49) | "Майстерень" -- (5.44)
    Прокоментувати:


  20. Лариса Омельченко - [ 2011.10.23 13:03 ]
    Голий Король
    Стоїть людина гола перед світом
    (прозорий одяг - як у Короля…) -
    і погляд стигне від жарких софітів,
    і подих перехоплює рілля -

    ота рілля, проорана нашвидку…
    Нашвидку всі розсілись по місцях.
    Тут прохолодно. А цей – голий…
    Звідки?!
    Він хоче пить – щоби втопити цвях,

    цвях голоду… «Воно» іще й голодне?!
    (Уваги – в миску, що я ще зроблю?..)
    Куди ж то оте босе й голе годне?!
    (Тепліші речі шийте Королю!..)

    … Він засвітив голизною над світом,
    він рот розкрив – і всі завмерли вмить:
    оті дівчата… пані…чи кобіти…
    ( у кожній «псевдо-швачка» та сидить!).

    У кожній він своє кохання бачив –
    оте, що до метафор довело…
    Стояв поет (хтось добре напартачив!..),
    Геть голий – а з ним затишно було!


    2008р.



    Рейтинги: Народний -- (5.49) | "Майстерень" -- (5.41)
    Коментарі: (8)


  21. Людмила Калиновська - [ 2011.10.23 12:50 ]
    =***=
    І ніякої зваби! …забавка, –
    попід хмари втекти і збирати райдугу
    Може буде щастя
    у байдиках,
    може там, – Ойкумена моя незаймана…
    Поховаю самотність – куди вже!
    …у осінні дими, прогірклі розмовами.
    Хай летить до небес, не скривджена,
    й не верта
    ані крапками, ані комами…

    22/10/2010


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.56) | "Майстерень" -- (5.49)
    Коментарі: (15)


  22. Людмила Коломоец - [ 2011.10.23 11:38 ]
    Я могла бы...
    Я могла бы ноты взять,
    Всё сыграть сначала.
    И о жизни рассказать,
    Что переживала.
    Не умею я играть,
    Нот не изучала
    - И не надо блейфовать!-
    Небо хохотало.
    И носились облака,
    Белые, как чайки.
    Солнце, в виде колобка
    Скачет в белой майке.
    Разозлилась на весь свет:
    - Что не так сказала?
    Что меня счастливей нет
    Я зарифмовала.


    Рейтинги: Народний -- (5.23) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  23. Іван Низовий - [ 2011.10.23 10:37 ]
    --+++--
    Йду до Європи - ставлю євротин,
    щоб ним від москалів відгородитись, -
    потойбіч Азія,
    а тутки я - один,
    самостійкий поет-громадянин,
    яким посмів колись я народитись.

    І дзуськи Азії проникнути в мій двір
    ізпідтишка, - чутлива єврозона
    враз розпізна і Путіна, й Гапона,
    відреагує так, що аки звір,
    скона під тином будь-яка "персона"!




    26.05.2010 р


    Рейтинги: Народний -- (6.53) | "Майстерень" -- (5.79)
    Коментарі: (3)


  24. Іван Низовий - [ 2011.10.23 10:59 ]
    * * *
    Погомоніти б з кожним кленом,
    який мене ще впізнає,
    про коріннєво-сокровенне,
    що нам наснаги додає.

    Ось цьому дереву - сто років,
    а цьому й більшенько, видать,
    ще скільки корисних уроків
    вони могли мені би дать!

    Найперше - вірності святої
    своєму краю і землі,
    де наш формується світогляд,
    великі принципи й малі.

    По-друге - світлої любові
    до родоводу ще з прапра-
    віків, замішаних на крові
    й воді козацького Дніпра.

    Ще не помру, бо маю справу,
    бо прагнуть ще не перестав
    до того гаю, того ставу,
    де я лицем до сонця став...


    із книги "Цим дорожу", 2011 р


    Рейтинги: Народний 6 (6.53) | "Майстерень" 6 (5.79)
    Коментарі: (5)


  25. Костянтин Мордатенко - [ 2011.10.23 09:34 ]
    *****
    В’язкий загуслий сік вишневий з тіла по
    губах стікав на розпашілий степ дзюрком,
    я в тебе увійшов так несподівано,
    як з вишні ягода у склянку з молоком;

    нас ніжно обгортав одцвілий кОцурник,
    просив я, Господи, не нас, гріхи обсмИч
    (в одній руці був місяць, в іншій – сонце),
    тілами тлінними стискали вічність ми;

    скрижалі намагались гріхи вИзаконити,
    чужа розкидана лежала мокра жень;
    вершили скирту виснажено, високо,
    немов залишилось нам жить останній день…


    Рейтинги: Народний -- (5.39) | "Майстерень" -- (5.3)
    Коментарі: (1)


  26. Віктор Кучерук - [ 2011.10.23 08:39 ]
    Осінь

    Проходить осінь поза мною,
    Згасивши всі свої вогні.
    Дзвінкою тугою нічною,
    Тремтить лякливо у вікні.
    Потерплим запахом повітря,
    Пливе в оголенім саду.
    Вкриває памороззю, хитра,
    Полин ночами й лободу.
    Свої сліди опалим листям
    Маскує в стишеній пітьмі.
    Бреде у мороці імлистім
    Назустріч заспаній зимі.
    22.10.11


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.61) | "Майстерень" -- (5.87)
    Коментарі: (13)


  27. Іван Редчиць - [ 2011.10.23 05:14 ]
    ГРАНИСЛАВ
    УРОКИ СОЛОМОНА

    55

    “З браку дров огонь гасне,
    а без пліткаря мовкне сварка.”

    Душу я зачинив своєчасно,
    і лишилася подиву хмарка.


    Рейтинги: Народний -- (5.49) | "Майстерень" -- (5.46)
    Прокоментувати:


  28. Вікторія Осташ - [ 2011.10.22 22:36 ]
    моє осіннє
    і знову осінь і про неї вірші
    лист кружеляє в абсолютній тиші
    жовтневі барви прошиває світло
    тепло повільно полишає жúтла
    вервечки сенсів – на містках і сходах
    і серце дістає печаль зі споду
    хитнеться разом з осінню і тінню
    звук павутинки схований у скриню



    Рейтинги: Народний -- (5.92) | "Майстерень" -- (5.82)
    Коментарі: (27)


  29. Сергій Татчин - [ 2011.10.22 22:54 ]
    Восьмилисник
    5
    Поштарка-осінь ходить з дому в дім.
    Вона щодня шукає адресата,
    який мене сахається. А втім,
    шукає безвідносно – розказати:

    що листування – менша із покар
    у цьому перманентному двобої;
    що скроня неба сива і крихка,
    й пульсує віднедавна не тобою;

    що хронік-жовтень мало не помер
    від надміру червоного в палітрі;
    а страх зими – химера із химер –
    облюбував притулок у півлітрі.

    Тому оці римовані листи
    перепустка для мене через зиму
    в майбутнє, де я сам себе простив
    за надмір віршування та інтиму.


    6
    Мій човен потерпає без весла.
    Майбутній потопельник ходить колом.
    У Ворсклі стільки олова і скла,
    що навіть тяга пити дуже квола.

    У цій безодні – прихисток осмут.
    Отари хмар кочують берегами.
    І це не я лишив тебе саму,
    складати із чернеток оригамі.

    Затурканий подіями письмак,
    воднчас і конкретний, і абстрактний,
    що більше нічогісінько не мав,
    крім віри у римовані теракти.

    Я сам собі Ісая та Іов.
    І я вертаю подумки у зиму,
    в якій і досі золото церков –
    палаюче, холодне, невгасиме.


    to be continued


    Рейтинги: Народний 5.83 (5.71) | "Майстерень" 6 (5.78)
    Коментарі: (26)


  30. Михайло Десна - [ 2011.10.22 22:16 ]
    Мій матч
    На Кубок гри в ті вечори
    зіграю я футбольні матчі.
    Суддя у матчі не призначить
    нечесної на полі гри.

    А в небі місяць (як нічий)
    уболіватиме за... м'ячик.
    Футбол без будь-яких болячок
    запропоную, мабуть, свій.

    І сонця кубок золотий
    не відфутболю за ворота:
    від сонця в полі - позолота
    (воротарям таке - штрафний!).

    Та й вітерець, що (не секрет)
    трима моя його футболка,
    зіграє жарт... Як від осколка,
    пропустить штанга рикошет.

    Ну, хто не вірить в мій футбол?
    Футбол, якого ще не бачив.
    Лише б суддя мій матч призначив...
    Стовідсотково в ньому - гол.

    22.10.2011


    Рейтинги: Народний -- (5.48) | "Майстерень" -- (5.48)
    Коментарі: (11)


  31. Богдан Манюк - [ 2011.10.22 21:14 ]
    Рубої
    Не просто все, не просто, далебі,
    Якщо себе загубиш у злобі.
    Тоді в ярмі нестямного гріха
    Ти кару сам придумаєш собі.

    ***
    Хай ті, як мовлять,не від світу цього
    Для нас, бува, не значать геть нічого,
    Та чи не в їхнім поступі душевнім
    Знаходить вічність максимум земного.

    ***
    Сприймаю день майбутній, мов підкову:
    То бачу міцність і наснагу нову,
    А то душею раптом обіймаю
    Земного щастя форму загадкову.

    ***
    Що не від серця - хитро від руки.
    Брехню руками творим залюбки.
    Ми часто навіть в аурі духовній
    катарсису нікчемні боржники.

    ***
    В кипучу працю, лоно слави -
    Куди б ми, хлопці, не втікали,
    На всіх шляхах стоїть, мов герма,*
    Поріддя Євине лукаве.

    ***
    Чи юний вік, чи сиві скроні,
    У нас і міць, і честь сезонні.
    З такою вдачею ми часто
    чортополохом на осонні.

    *Показчик шляхів у Стародавній Греції у вигляді голови бога Гермеса.


    Рейтинги: Народний -- (5.63) | "Майстерень" -- (5.77)
    Коментарі: (9)


  32. Костянтин Мордатенко - [ 2011.10.22 20:56 ]
    *****
    Ікона плакала на криласі,
    церковний дзвін закрижанів…
    Ніч місяцем ожеребилася,
    жбурнула жменю кажанів;

    в душі твій образ, мов остуда
    в криниці, як церковний хор,
    який співає алілуя;
    загорнуте у омофор

    дитя похрещене, розплакане;
    мов книгозбірня, образ твій,
    немов чистенька біла мазанка,
    той скарб, яким не володію;

    як губи вибухли криваво,
    розтікся сік, перекотилось
    із лівої груднини в праву
    розбите серце – відродивсь!


    Рейтинги: Народний -- (5.39) | "Майстерень" -- (5.3)
    Коментарі: (3)


  33. Олена Жибірова - [ 2011.10.22 20:07 ]
    Любов хай змовкне лиш на мить…
    Любов хай змовкне лиш на мить…
    Як втомлена змовкає мати,
    Бо вже не може закричати,
    Бо там ніхто вже не кричить.

    Любов хай змовкне лиш на мить…
    Як ті, що вічно будуть спати
    Безвусі молоді солдати,
    Коли війна вже відгримить.

    Любов хай змовкне лиш на мить…
    Неначе кинута за грати
    Не може музика заграти,
    А лиш зітхає і мовчить.

    Любов хай змовкне лиш на мить…
    Щоб місяць вийшов погуляти,
    Щоб хлопців бачили дівчата,
    Коли струна душі дзвенить.

    Любов хай змовкне лиш на мить…
    І знов закоханих вінчати,
    Красу у Всесвіт віддавати
    І Бога за добро молить!

    03.04.211


    Рейтинги: Народний -- (5.25) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  34. Олена Жибірова - [ 2011.10.22 19:46 ]
    ранковий дотик
    вранці розбуди мене легесенько,
    розбуди, як можеш тільки ти...
    справи підождуть усі, ріднесенький,
    підождуть і люди і світи

    27.03.2011


    Рейтинги: Народний -- (5.25) | "Майстерень" -- (0)
    Коментарі: (2)


  35. Олена Жибірова - [ 2011.10.22 19:09 ]
    Чайка
    Мене не питайте,
    Навiщо слова...
    Лиш нiжно кохайте -
    Я чайка жива.

    Щось є найцiннiше:
    Закоханi очi,
    Саме ЦI - не iншi !
    I вранцi, i вночi.

    2009


    Рейтинги: Народний -- (5.25) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  36. Олена Жибірова - [ 2011.10.22 19:38 ]
    Я хочу до Тебе!
    Я хочу до Тебе,
    До рiдного Тебе,
    Як синього неба
    Твiй погляд ловлю.

    Я хочу до Тебе...
    Нiчого не треба,
    Щоб завжди Ти вiрив,
    Як сильно Люблю.

    2009


    Рейтинги: Народний 5 (5.25) | "Майстерень" -- (0)
    Коментарі: (1)


  37. Юлія Радченко - [ 2011.10.22 19:21 ]
    Перебдачувана Осінь
    Я знаю, чому ти боса, чому зневажаєш вітер.
    Чому з хворобливих ранків знімаєш (завчасно) шкіру.
    Я можу кленовим небом у груди твої вживитись,
    Віддатись брудному снігу (він випаде вперше сірим).

    І зрадить (бджолино) жовтню. Зневажить медові біди
    (їх темно-червоні плями під листям не кровоточать).
    Я знаю, що мед - жалобний. Що ти неодмінно підеш.
    Вагітна залишиш грудень. Народиш янтарних дочок.

    І буде зима-повія знімати білизну й втому.
    Дзеркально любити воду, вживатись в пташині зграї.
    Під снігом не видно крові. І тих, хто лишились вдома.
    Ти зрадиш, бо я - несправжня. Я зраджу, тому що знаю.
    2011 рік


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.45) | "Майстерень" 5.5 (5.5)
    Коментарі: (8)


  38. Олена Жибірова - [ 2011.10.22 19:45 ]
    Ми
    Ми стоїмо пiд мiсяцем........
    I сумно нам пiд мiсяцем......
    I ти в однiм краю стоїш.....
    Я в iншiй сторонi...............
    А ще крiм нас пiд мiсяцем...
    Закоханi пiд мiсяцем...........
    Стоять i обiймаються, а ми з тобою нi
    ......................................

    1990


    Рейтинги: Народний -- (5.25) | "Майстерень" -- (0)
    Коментарі: (1)


  39. Віта Парфенович Віва ЛаВіта - [ 2011.10.22 18:45 ]
    Той, Хто...


    Вона була, мов кошеня:
    Сиділа край обочини
    В куцих вельветових штанцях,
    Підбори скособочені
    На надто виношених в дощ...
    Хіба у тому значення?
    Учора був удома борщ –
    Із рідними побачення;
    Сьогодні зранку – утекла
    У осінь – вкотре чесною
    Перед собою побула
    (у робленій тверезості).
    Забула кофту й гаманець –
    «Не май», скоріше холодно,
    І кофту шкода...хай їй грець!
    В нагоді – «на вес золота»...
    Вона була, мов кошеня,
    Хотіла ласки й ніжності,
    Його, того, Хто обіцяв,
    Заприсягнувся вірністю,
    Проте узяв, та й не прийшов,
    І проти ночі – холодно.
    Вона була, мов кошеня,
    А осінь слала золотом.

    17-18.10.2011


    Рейтинги: Народний -- (5.37) | "Майстерень" -- (5.29)
    Коментарі: (1)


  40. Іван Редчиць - [ 2011.10.22 17:44 ]
    ГРАНИСЛАВ
    УРОКИ СОЛОМОНА

    14

    “Їсти меду багато – недобре,
    і дбати самому про славу – неслава.”

    Чи заліз би хоч раз ти на обрій,
    коли мав би на те повне право?



    Рейтинги: Народний -- (5.49) | "Майстерень" -- (5.46)
    Коментарі: (4)


  41. рлопрві пволд - [ 2011.10.22 17:11 ]
    Осінь очима душної душі
    Скверик сухо давився каштаном.
    На землі рудувата піна.
    І дерева ставали в пари.
    І життя пролітало
    Мимо.

    Вихористо неслося листя.
    Прилипала до пальців фарба.
    Тренувалися скейтбордисти.
    І здавалося часу
    Мало.

    І до мене приходив жовтень.
    Перебігла дорогу білка.
    І довкола було post mortem.
    І у небі було
    Мілко.

    І також там були люди.
    Але що мені з їх ниток.
    І глибокі сибірські руди.
    І тепер це дощем
    Змито.


    Рейтинги: Народний 5 (4.92) | "Майстерень" -- (4.88)
    Коментарі: (1)


  42. Марія Гончаренко - [ 2011.10.22 16:50 ]
    ...мовчазні
    ***
    заздрю листку що ліг тобі на плече
    ти так ніжно узяв його в руку

    ми з породи Дерев
    мовчазні
    і відстань між нами назавжди
    *


    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Коментарі: (41)


  43. Ярослав Петришин - [ 2011.10.22 16:27 ]
    ЗБІЙ
    Літості звати марно -
    енергетичний збій -
    стерилізуєш карму
    і препаруєш біль.

    Маніпулюєш словом -
    о, як воно щемить! -
    «вічність живе в любові,
    чуєш?, одну лиш мить…»

    У самоти і туги -
    надто байдужий смак.
    Це не життя – недуга,
    і не кохання - так...

    7.01.2008


    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Коментарі: (20)


  44. Лариса Омельченко - [ 2011.10.22 15:32 ]
    Терплячість
    Обіцяв (аж по тілу мурашки!),
    Що зробить кохану щасливою,
    Буде ніжний і гречний –
    Щоранку, щоднини, щоночі!..
    А вона, ніби пташка -
    Весняна, утомлена з вирію,
    Вила шлюбне гніздечко,
    Ростила синочків і дочок.

    …Він усе їй віддав –
    Аж зігнулась під гирею щастя!
    Клопоталася вічно
    (Ну, навіть за бурі магнітні)...
    Пригадає, бувало,
    Як він їй колись обіцявся,
    Та й підставить, вже звично,
    Терпляче чоло під три вітри…

    В вишивАне озерце
    Законного шлюбу ступили –
    Із думками про щастя,
    Яке малювала уява…
    Добровільна галерниця
    Й досі веслує щосили,
    Він же (хай йому трясця!)
    На промені руку наставив…

    А дружина радіє:
    «Така допомога, повірте!» -
    Але їй невтямки,
    Що усе ж може бути інакше…
    Туркотливо й турботливо
    Піт чоловікові витре,
    «Ой, спасибі, коханий!
    І що б я без тебе?..» - прокаже… 21.10.2011.




    Рейтинги: Народний -- (5.49) | "Майстерень" -- (5.41)
    Коментарі: (8)


  45. Іван Потьомкін - [ 2011.10.22 13:26 ]
    ...Де, мабуть, творяться слова, а не шторми
    У штиль вдивлятися, зливатися з штормами
    І Кара-Даг пізнать на грані прірви …
    Та хочеться усе те поєднати,
    Завмерти над оцим шматочком дива,
    Калатанням серця відбитись у бездонні неба,
    Заплисти в усі такі манливі бухти.
    Стояти на вершині.
    Вслухатися у шелест одинокої маслини.
    Вдихати пахощі гіркавих трав...
    Сказати:«Щасливий,
    Хто став хоч цяточкою краєвиду».
    І невідь відки прилинуть
    Терпкі волошинські співзвуччя
    ----

    За валом вал. До гіркоти, до втоми.
    Вгамуйся, море, не зови.
    Вже й так хрипкий твій погук
    Зриває серце з якорів
    І кида в одчайдушний простір,
    Де, мабуть, творяться слова, а не шторми.
    І тільки звичка жить,
    Завтра починати ранком
    Утримує від вічної плавби.
    А серце стиснуто до гальки, до піщинки.
    І так йому незатишно в тій тиші,
    Так стугонить воно невтішно,
    Так поривається у безвість,
    Що вже довіку снитиметься море,
    Довіку чуть його хрипкий солоний погук.






    Рейтинги: Народний -- (5.63) | "Майстерень" -- (5.87)
    Коментарі: (3)


  46. Устимко Яна - [ 2011.10.22 12:20 ]
    В пізньому листопаді
    В чаші з глухої сталі
    Перебродили вина,
    Тінь твою оплітали
    Пристрасно, павутинно.

    Кров твоя чула пастку,
    Купчилася у гроні
    Винно-густої масті,
    Переростала схрони.

    Перевертала цебра
    Палом земного трунку,
    Гупала поміж ребер
    В гонги латунні лунко.

    Та на шляхи полинні
    Млиста роса опала,
    Голос пітьми долинув
    Крізь вогняні опали.

    Сонце зійшло з металу.
    Ранок іржаво зрадив.
    Серце роменом стало
    В пізньому листопаді.


    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Коментарі: (12)


  47. Іван Редчиць - [ 2011.10.22 12:17 ]
    АКСІОМА

    Коли торкне її ласкавий Дух,
    Тоді проснеться всеохопний розум.
    І тоншає до павутинки слух,
    І котяться у ній росинки й сльози.

    Як не торкне – вона, мов кам’яна,
    І не почує навіть землетрусу.
    Душа безсмертна, і така земна,
    Що я за неї все частіш молюся.

    -Навіщо це?- дивується сусід, –
    І скільки їй летіть до того неба?
    Як долетить, то хто побачить слід?
    Її збагнеш? Це ж не якийсь там ребус…

    Душа мовчить, бо не відчула крил,
    Або вони не виросли, малі ще…
    Їй ще не снився вічний сон могил,
    Содому і Гоморі попелища…

    Душа німує… І згрішився світ…
    Бо совість – голос Божий… Аксіома…
    Душа заснула… Сниться їй політ…
    А чи вона повернеться додому?..





    Рейтинги: Народний -- (5.49) | "Майстерень" -- (5.46)
    Коментарі: (2)


  48. Наталка Янушевич - [ 2011.10.22 11:07 ]
    операція
    До біса деонтологію!
    Все вже тепер відомо.
    Тіла клітини - в оргії -
    Ріжем його свідомо.
    Вже пересохли фобії
    І перетерпли пальці.
    В тебе ж чудове хоббі - ЖИТИ!
    (Забудь про кальцій.) БУТИ!
    (Забудь про наслідки,
    Схильність, прогноз,гормони.)
    Все це дочасні засідки,
    Тільки для оборони.
    Сказані всі моралі,
    Складені заповіти.
    Чуєш, не смій вмирати!
    Чуєш, viva la vita!
    Мозок здіймає віхолу,
    Серце мовчить в молитві.
    Втім... ти таки поїхала.
    Значить,зібралась жити!
    2011


    Рейтинги: Народний -- (5.54) | "Майстерень" -- (5.54)
    Коментарі: (4)


  49. Костянтин Мордатенко - [ 2011.10.22 11:09 ]
    *****
    На п’янких нашаруваннях травня
    вітер виокремлював пісок,
    бігла біла зав’язь, бігла п’яна
    і стікала білим на бростОк;

    розпашілі ці ночлігування,
    випукле стегно, скажений вдих,
    кров’ю білою згортавсь кровАвник,
    збільшувався зміст солоних крихт;

    наростав громами день; пересит:
    злив, злягання, зелені, бузку…
    запишались панночки нечЕсані,
    приморозок землю копирснув…

    і коли спустилися з гори всі,
    спалах поєднання нависав
    почуття первісні загострились:
    ніс тебе я наперебеса…

    Гарцював у погляді антипко,
    дикий мед лигали навманці
    із моїх долонь твої дві пипки,
    мов сліпі брунатні горобці…


    Рейтинги: Народний -- (5.39) | "Майстерень" -- (5.3)
    Прокоментувати:


  50. Ярослав Петришин - [ 2011.10.22 10:11 ]
    А РАПТОМ
    Сніжинкою впаду тобі на вії
    і помовчу з тобою у журбі,
    а як мене нежданно обігрієш,
    то я сльозою стану по собі.

    Краплиною дощу впаду на губи,
    цілунком згладжу посмішку криву,
    а як мене випáдком ти пригубиш -
    я у тобі причастям оживу.

    Туманом я усю тебе огорну,
    закрию від мирської суєти -
    а раптом ще удасться душу чорну
    від праведної кари вберегти.

    січень 2010


    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Коментарі: (27)



  51. Сторінки: 1   ...   1100   1101   1102   1103   1104   1105   1106   1107   1108   ...   1828