ОСТАННІ НАДХОДЖЕННЯ
Авторський рейтинг від 5,25 (вірші)

Володимир Бойко
2026.06.22 14:33
Не хочете стати овочем на старості – їжте овочі замолоду. Глибше лизнеш – більше куснеш. Безкорислива любов корисніша для здоров’я. Сила мистецтва не залежить од сили звуку. Не втрачайте голову – шануйте працю перукаря. Політ думки був пере

Борис Костиря
2026.06.22 13:22
Я заблукав поміж дерев зимових,
І нитка Аріадни на снігу
Згубилася, немов прадавня мова,
Забруднена у лютому гріху.
Поміж дерев зимових я шукаю
Нитки, які врятують нас усіх.
Мене ж у сутінках чекає Каїн.
А сніг летить, як первозданний сміх.

Ірина Вовк
2026.06.22 12:20
Розділ II: РУНІЧНЕ КОЛО ПІВНІЧНОЇ КРОВІ Наступного дня після того, як золоте чорнило застигло на пергаменті, туман над Києвом змінився пронизливим північним вітром. Маленька Анна сиділа в дівочих покоях своєї матері, княгині Інгігерди. Тут пахло зовсі

хома дідим
2026.06.22 07:59
розкажи мені ще
про інакші дні
де так гарно було
із тобою
дай ліричного ще
відчуття мені
без потреби
сурми і двобою

Віктор Кучерук
2026.06.22 06:41
Неймовірно голосна
І проворна дуже, -
Покотилася луна
З-за ріки по лузі.
Повернулися назад
Наспіви веселі,
Ніби чути їх не рад
Нині хтось в оселі.

Світлана Пирогова
2026.06.21 21:58
Гортензія-красуня пишно квітне,
Вражає розмаїттям кольорів.
Розкішним покривається суцвіттям.
Побачив літній легіт - і зомлів.

І звідки тут ця пані елегантна?
Таких в саду ще досі не було.
Прикраса днини, вечора, світанку.

Олена Побийголод
2026.06.21 21:48
Михайло Ісаковський (1900-1973)

Був наказ йому – на захід,
    їй також – до чужини...
Йшли на фронти комсомольці
    Громадянської війни.

Йшли у військо, розставались,

Іван Потьомкін
2026.06.21 21:00
Лежать ляхи з юдеями,
Що за гарний викуп
Сторгувалися з Максимом,
Як із скрути вийти.
Вийти вийшли,
Та не в ті ворота.
А міська голота,
Себто ті,

Ірина Вовк
2026.06.21 20:09
Вона була вихована серед білого мармуру, кольорових мозаїк Софії та шелесту пергаментів у скрипторіях сонячного Києва періоду «золотого віку» Русі ХІ століття. Донька великого князя Ярослава Мудрого, вона мала стати живою печаткою у великій грі європейськ

Борис Костиря
2026.06.21 20:08
Прозорий ліс у сутіні прозорій.
Прозорий смуток дивиться в імлу.
Прозорий спокій п'є північні зорі.
Прозорий час читає ковилу.

Прозорий простір причаївся вчасно
У згусток нерозтрачених хвилин,
Плекає мрію дивну і незгасну

Іван Потьомкін
2026.06.21 17:06
Лежать ляхи з юдеями,
Що за гарний викуп
Сторгувалися з Максимом,
Як із скрути вийти.
Вийти вийшли,
Та не в ті ворота.
А міська голота,
Себто ті,

С М
2026.06.21 16:52
Давно вже я не сходив, зі своїх ей, пагорбів
Усе, що бачив я, прискорює рух мій, домів

Прилинь, до обличчя, устами своїми
Дивися далі, о дивися глибинно

Помаранчевий і синій
Кольори моїх чуттів

Іван Веселий
2026.06.21 16:50
Вдягнувши водолаза маску,
і вибравши спіралі час,
він ринув у місцеву прощу -
на дно духмяно гаслих трас.

Минулі виходи нестерпні
туди траплялися не раз,
та вірив він, що крізь ті терні,

Євген Федчук
2026.06.21 16:08
Скоро наші уже будуть, мабуть Крим звільняти.
Пора звідти москалів тих усіх виганяти.
Закінчилась лафа їхня, кришка вже «Кримнашу»,
Забираються усі хай у помийну Рашу.
Я дивлюсь на те, як нині москалі воюють,
Як укріплення бездумно вони в лоб штурмую

Борис Костиря
2026.06.21 12:48
Час тече, наче плинна вода
У сипучий і ніжний пісок.
Час крадеться, неначе біда
У сплетінні геройств і пасток.

Не повернеться трепетний час,
Час кохання, дивацтв, розставань,
Що розкажуть важливе про нас,

Роман Миронов
2026.06.21 12:33
У твоїх очах небагато спокою:
Більше – суму багряного, наперстів
Зі слів на оголених пальцях –

Аж до критичного струму.

У венах моїх більше правди,
Особливо, коли вони навиворіт –

Віктор Кучерук
2026.06.21 06:58
Так учора ласували,
Що ні хліба і ні сала
В хаті кумовій не стало,
Бо вечеряли ми сито
Через добру оковиту
І здорові апетити.
21.06.26

Вячеслав Руденко
2026.06.20 17:44
…як завжди непостійністю єства
покриті часу всі червневі дні,
тече в них пустотлива каніфоль,
в кору вростають диво скрипалі,

таємний сенс від зібраних речей
несе очам рясний глибокий зміст
і квітне між граніту капріфоль,

Борис Костиря
2026.06.20 13:06
В спіралі скручується час.
Змією обернеться простір.
Який у світі водолаз
Пірне в глибини, як на прощу?

Який у світі чародій
Поверне запахи заснулі?
На сцену вийде лицедій,

Ольга Олеандра
2026.06.20 12:39
Кожен ковток – це зустріч
сутностей доторком губ
спраглим, закоханим, дружнім –
творення нових сполук,
сильних, хоча й тимчасових,
повних ваги і смаку,
що стелять у серця основу
радість криштально тривку.

Іван Веселий
2026.06.20 11:23
Вийшов я в садок фазенди
на гармидер вранці.
Розвелось у нас хвазанів -
самців горлодранців!
І чого ж це у природі
навпаки, ніж в люду?!
І в хвазановім народі -
бачу ту ж невгоду!

хома дідим
2026.06.20 09:20
залишилося лише тебе хотіти
згадуючи всяке чи важливе
ще стоїть і пил виловлює з повітря
кухоль у якім бувало пиво
часоплин жорстокий і безрадний
зорі падають ніхто їх не підніме
каніфоль свої сердечні рани
змінюється все нещадні зміни

Віктор Кучерук
2026.06.20 06:30
Навесні стара верба
Запитала в клена:
Ну, не гарна я хіба
В одязі зеленім?
Бо не видно щовесни
Всім, кому цікаво,
В гущі листя кривини
І гілок трухлявих.

Іван Потьомкін
2026.06.19 21:02
Якщо не в пекло Господь мене спровадить,
а дасть (бозна за віщо) право обирати,
як маю жити в потойбічнім світі,
не спокушуся ні на рай, змальований Кораном,
ні на таке принадне для смертних воскресіння
(на подив родині й товариству).
Ні, попрошу

Мирон Шагало
2026.06.19 20:56
За спогадом летять думки
туди, на стежку ту знайому,
туди, де стигнуть колоски
у полі, недалеко дому.

Пшеничне поле. В тихий сум
знов починає огортати.
Це поле в серці я несу,

Артур Сіренко
2026.06.19 19:13
Колись давно, коли світ ще був молодим і білі хмари називали островами в синьому морі, а не шматками алабамської вати, які хтось (можливо, чорношкірий всезнайка Джо) спересердя підкинув в гору, я познайомився зі старим дідом на ім’я Годі. На відміну від Ґ

Юрій Лазірко
2026.06.19 16:39
о серце моє...
1.
пригадую...
це море дотиків
і поцілунків
оооооооооооо
о крила мої
полон обіймів

Світлана Пирогова
2026.06.19 15:46
Навколо світ - як молитовний спів,
Де кожен подих серце хмелем поїть.
У тихім надвечір'ї між дубів
Застигло літо в золотім спокої.

Таких солодких, трепетних ночей,
Такого шовку у високих травах,
Такого блиску зоряних очей

Борис Костиря
2026.06.19 12:50
Закінчився ярмарок. Блазні спочили,
Стоять у чеканні старезних карет.
Вони спромоглися на гордий учинок
І вже декламують прадавній сонет.
Лютують кати у сваволі безчинства.
Замовк неприкаяний ніжний кларнет.

Закінчився ярмарок. Стухлі ідеї

Охмуд Песецький
2026.06.19 12:10
Інерційне чекання того, на що чекаєш, здається безкінечною піснею зоряного неба, жодного куплета якої ти можеш не почути. Та твоя наука чекання не знає ні мойр, ні Кайроса, ні Гамлета. Тут не стежать за стрілками годинника. Тут обслуговують той механізм,

хома дідим
2026.06.19 08:19
стояв мовчав дивився
на останній
багряний кленовий листок
на дереві під під’їздом
думаючи про своє
про листок хай останній
який ще
повисить ще нічо ще ого

Віктор Кучерук
2026.06.19 07:02
Вогнем негаснучим москва
Охоплена місцями, -
Лягла завіса димова,
Як Божий гнів, на храми.
Зійшла покара із небес
На москалів за вчинки,
Що спонукали світ увесь
Здійснить переоцінку

Роксолана Вірлан
2026.06.19 06:21
Жвріє вогник знеднілого сонця за містом -
встигну іще присмалити цигарку думок.
Вітер лабає на кабелях пісню джазисту,
свінг одтанцьовує - скок- йому все - перескок.

Не поспішаю сьогодні. Запаривши м'яти,
ковзаю поглядом з лоджії -з лету птахів.

Тетяна Левицька
2026.06.19 06:18
Коли облітала акація біла
і падав додолу обпечений цвіт,
я невиліковно любов'ю хворіла,
бо ліків від неї не вигадав світ.

Світилися очі небесним опалом,
шалено у грудях вистукував пульс.
Та Єва в мені крізь віки воскресала

С М
2026.06.18 22:09
Танець у піску на морі ]

Атож, ось і ми, а точніш, ось і я, сам-один
Видимі речі, які були спільними, о давніше
Пам’ять розтягується, я вражений, чому би ні
Бо це був прегарний час, я сміявся
Часи змінилися, недосяжна ти, я не можу скаржитись
Були

Євген Федчук
2026.06.18 20:12
Коли війна закінчилась, москалі завзято
Узялись про перемоги книжечки писати.
Тонни книжок написали про Московську битву,
Як їм удалося вперше ворога розбити,
Сталінградську, Курську, звісно, про взяття Берліна,
Як поставили фашистів вони на коліна.
Останні надходження: 7 дн | 30 дн | ...
Останні   коментарі: сьогодні | 7 днів





 Нові автори на сторінці:

Володимир Кириленко
2026.06.20

Боговик Владислав Боговик Владислав
2026.06.18

Іван Веселий
2026.06.15

Надія Ляшук
2026.06.14

ВАСИЛЬ КУЗІВ
2026.06.11

Неїл Лорен
2026.06.08

Володимир Журавльов
2026.06.05






• Українське словотворення

• Усі Словники

• Про віршування
• Латина (рус)
• Дослівник до Біблії (Євр.)
• Дослівник до Біблії (Гр.)
• Інші словники

Тлумачний словник Словопедія




 
 
Поезія


  1. Марія Гончаренко - [ 2011.06.28 12:05 ]
    ніч була
    ***
    радію ранку що настав
    так довго ніч була
    я в ній пливла
    згорнувшись у прозору мушлю
    *


    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Коментарі: (6)


  2. Іван Редчиць - [ 2011.06.28 11:40 ]
    ПЕРЕСТОРОГА

    Яке це щастя – цілувати слово,
    Що пахне, ніби яблуневий цвіт.
    Я перед ним стою, мов неофіт,
    Який уперше чує голос мови.

    Немов школяр, який щодня готовий
    У школу бігти й пізнавати світ.
    І хто кладе під слово динаміт,
    Що дихає смертельно і грозово,

    Той матиме печать страшних проклять,
    Йому ніхто повік не допоможе,
    І всує він чужу збирає рать.

    І знайте всі – це слово переможе,
    Воно цілюще, істинне, пригоже, –
    Велика в ньому сила й благодать.

    2010


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.49) | "Майстерень" -- (5.46)
    Коментарі: (10)


  3. Оля Лахоцька - [ 2011.06.28 10:10 ]
    Кіт
    Як пилюка з Молочного шляху
    Долітає до ваших душ,
    В чорномармурових палатах
    Я збираю нектар із руж.
    В канделябрах світів господар
    Світить перші нічні світла –
    Я іду по небесних сходах,
    Я блукаю у ваших снах.
    Тру спиною космічну лампу,
    Трушу в душі легкий пилок,
    І печаль тоді – не сказати,
    А для вас – передзвін зірок.
    І журба тоді – не згадати,
    Що забуто і звідки щем?…
    Не прошу нічиєї плати,
    Тільки дайте блукати ще.
    Не питайте тоді – а хто то?
    І чиї тут відбитки лап?
    Не займайте мене: я – котик,
    Я мандрую життям між ламп.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.49) | "Майстерень" -- (5.5)
    Коментарі: (16)


  4. Роман Голіней - [ 2011.06.28 06:52 ]
    Покинутий дім
    Я заходжу в покинутий дім
    І знаходжу там сонячний промінь,
    Може, хтось тут йому не радів,
    Що немає колиски у домі?

    Вітер втиснувся ледь у вікно
    І, обдершись до цвяха у дошці,
    Замотавшись в строкате рядно,
    Він задмухав, шиплячи зі злості.

    Перед домом: зелена трава,
    Річка, ліс – хто ще краще шукає?
    Ось дороги чорніє смола
    І вона що вкраде – те вмирає.

    Я заходжу в покинутий дім
    І знаходжу там сонячний промінь,
    Хоч в пилюку замурзався він –
    Це дитя все ще грається в домі.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.44) | "Майстерень" -- (5.5)
    Коментарі: (12)


  5. Галина Фітель - [ 2011.06.28 05:33 ]
    пародія «Про любов і вибиті зуби»
    Де ти блукав, шмаття чом не сухе?
    Це набрехали, а ти давав драла?
    Ах ти невірний, отроддя лихе!
    Я в інтернеті про все прочитала.

    Хто цілував до надрання ту Ксанку?
    Півень запіяв, а вам все любов.
    Буде тепер на десерт валер"янка.
    Ні, не прощу, хоч молитву промов.

    Пляшку розпили, он звідки поріз.
    Знов садо-мазо з чужими жінками.
    Що ж ти до шиї, дуринда, поліз
    із закривавленими руками.

    Хоч я суккуб, та, інкубе, ти – сука.
    Вибиті ікла не красить протез.
    Вже не віддашся жінкам на поруки,
    п"яним загулам - заклятий протест.

    28.06.2011


    Рейтинги: Народний -- (5.48) | "Майстерень" -- (5.46)
    Коментарі: (9)


  6. Лариса Іллюк - [ 2011.06.28 01:18 ]
    Якщо ти...
    Якщо ти не проти
    я стану писати експромти
    спурхнувши додолу
    мов те пташеня жовтороте

    не зваживши геть
    на вагомі твої зауваги
    вагатись не стану
    у мареві сну і наснаги

    Я вийду в кімнату
    що мружить мереживні штори
    від тих балачок
    що світанок крізь вікна говорить

    умиюся сонцем
    у шОвковий день уберуся
    у пісні у танці
    у спокої може у русі

    змалюю той сон
    розімлілий на кінчику вії
    змалілий у тиші імлистій
    що млосно німіє

    і посмішку пестить
    і лестить мені те
    якщо ти
    смієшся вві сні
    Я писатиму
    стИха
    навпроти

    2011



    Рейтинги: Народний -- (5.38) | "Майстерень" -- (5.33)
    Коментарі: (3)


  7. Анастасій Гречкосій - [ 2011.06.27 23:23 ]
    Літній дощ
    Я люблю тебе, Києве, в дощ,
    Що немовби з відра поливає
    Простір вулиць, бульварів і площ,
    Траси авт і маршрути трамваїв.

    Краплі щільно стікають по склу,
    Розмиваючи дивні красоти;
    Я рукою умить розітру
    Понадхмарні тропічні щедроти.

    Та вони затопили ущерть
    Моє місто - сумне і веселе.
    Літній дощ - це народження й смерть
    Милих звуків, що червень їх стеле.


    Рейтинги: Народний -- (5.46) | "Майстерень" -- (5.45)
    Коментарі: (7)


  8. Адель Станіславська - [ 2011.06.27 22:44 ]
    Душі моєї половина
    Я люблю тебе, моє кохання,
    Ти - моя надія і тривога,
    Ти - мій гріх і святості пізнання,
    Ти - моє життя і віра в Бога.

    Ти - мій день і ночі тиха пристань,
    Радість серця і сумне зітхання,
    Щирості сльоза прозора, чиста,
    Шепіт вітру на вустах зізнання.

    Ти - мій світ, моя шалена мрія,
    Ти - моя заслуга і провина,
    Ти – це я у дзеркалі надії,
    Ти - душі моєї половина.


    2011


    Рейтинги: Народний 5.33 (5.51) | "Майстерень" -- (5.68)
    Коментарі: (22)


  9. Ксенія Зборовська - [ 2011.06.27 22:43 ]
    Лихоманка
    Крикнула ніч і впала
    До ніг моїх птахом пораненим…
    Брала зорі до вух приміряла,-
    Хотіла зробить з них сережки,
    Та місяць від злості зробився багряним…

    Сосна до мене вві сні прилетіла
    І якісь інші дерева.
    Хиталася лампа, як ззахмеліла,
    На ланцюгу за вікном під листям…
    А потім свята роса зняла
    Устами ночі жар із чола.

    Лечу між хмар, поряд з зірками,
    Біжу по сонній місячній імлі,-
    Пил із-під п’ят злітає цвіркунами,
    Серце – на небі, місяць – на землі.
    (2010)


    Рейтинги: Народний -- (5.25) | "Майстерень" -- (5.25)
    Коментарі: (2)


  10. Ксенія Зборовська - [ 2011.06.27 22:25 ]
    *** (із циклу
    А що буде зі мною, коли вірш допишу?
    Може й нічого… Вросту у тишу.
    Зіллюся з нею, як змовклий дзвін, -
    Свій голос віддам квітам…
    (2009)


    Рейтинги: Народний -- (5.25) | "Майстерень" -- (5.25)
    Коментарі: (1)


  11. Леонід Казарін - [ 2011.06.27 22:08 ]
    Война пришла
    Закрой глаза и ты увидишь снова,
    Как всходит за звенящей тишиной
    Рассвет июньский дня двадцать второго –
    Граница между миром и войной.
    Уходит ночь короткая, густая,
    Уже леса заречные видны.
    Бледнеют звёзды и часы считают
    Последние секунды тишины.
    Над лесом, над рекою, над травою
    Вот-вот ударит пламя из ствола.
    О, если б сила разума могла
    Остановить мгновенье роковое.
    Играй, труба, неси полкам тревогу,
    Звоните по стране колокола.
    Очнись, народ, подходит враг к порогу.
    Война идёт, она уже пришла!
    Она рубеж земли родной таранит,
    Гремит у пограничного столба.
    Но почему бойцов на поле брани,
    На бой с врагами не зовёт труба?
    Когда ж возьмут начищенные трубы
    В пилотках пропылённых пареньки,
    И, облизнув обветренные губы,
    Холодные продуют мундштуки?
    Не зная, что их жёны станут вдовами,
    Спят лётчики, танкисты и стрелки.
    Спят, мирным договором околдованы,
    На гибель обречённые полки.
    Но час пробьёт, когда поля Европы
    Пронзит удар карающий, сквозной,
    И в сорок первом павшие в окопах
    Услышат поступь армии родной.
    Вот здесь они оглушены, раздеты,
    На танки шли с гранатами в руках.
    Они для нас предвестники Победы,
    Их подвиг не забудется в веках.
    Войны далёкой горькие аккорды
    Июньским утром слышим на заре,
    И этот день – день памяти и скорби
    Навеки в сердце и в календаре.


    Рейтинги: Народний -- (5.48) | "Майстерень" -- (5.5)
    Прокоментувати:


  12. Оля Оля - [ 2011.06.27 22:48 ]
    привет
    привет.
    алкоголь из крови уже вышел.
    я снова услышала эту же песню.
    давай-ка на улицу выйдем, подышим.

    привет.
    а у нас все дожди, сильный ветер.
    и я все курить ну никак недоброшу.
    и почерк ровнее не стал, ты заметил.

    привет.
    мой котенок становится взрослым.
    сдала уже сессию, очень прилично.
    а так вот живется, легко все и просто.

    привет.
    я сегодня разбила коленку.
    работа - все так же, идет потихоньку.
    обои я новые клею на стенку.

    привет.
    не подумай, нет, я не скучаю.
    мне просто бывает что нечем заняться.
    тебя, видишь, больше и не вспоминаю.

    2011


    Рейтинги: Народний -- (5.31) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  13. Іван Редчиць - [ 2011.06.27 22:30 ]
    ЧОМУ?..
    Душа вростає в небо, як тополя,
    А ноги приростають до землі…
    Чому?.. Чому така мізерна доля?..
    Чому без крил?.. І почуття малі?..

    Чому й коли обмежено цей простір?..
    Чому душа забула висоту?..
    Чому?.. Чому?.. Але хіба це просто?..
    Чи ти не зрадив мрії і мету?..

    Чому блукаєш пустищами буднів?..
    Чому до себе й досі не прийшов?..
    Кому несеш свої думки заблудні?..
    Кому даси замулену любов?..

    Хіба не чуєш?.. То гукає воля!..
    Прийми з-під ніг поламані граблі.
    Летить душа - набридла їй сваволя,
    І промені їй сяють, як шаблі…
    2011


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.49) | "Майстерень" -- (5.46)
    Коментарі: (4)


  14. Василь Кузан - [ 2011.06.27 22:31 ]
    Після зустрічі (пародія)

    Після зустрічі
    (пародія)

    Пригадалося раптово
    В шумі тихому беріз:
    Не готову до двобою,
    Я довів тебе до сліз.
    Поцілунками – до крові
    Під березою стрункою,
    Не готову до двобою,
    Непокірну, боязку
    На піщаному горбку.

    Я довів тебе до крові,
    А гадав, що лиш до сліз.
    Під березою стрункою
    Цілуватися поліз.
    І не тільки… Час пройшов.
    Ти навчилася стріляти
    І купила три гранати,
    Ще і газовий балон
    І з отрутою кулон.

    Після зустрічі зі мною
    Ти готова до двобою.

    2011


    Рейтинги: Народний -- (5.54) | "Майстерень" -- (5.7)
    Коментарі: (24)


  15. Кока Черкаський - [ 2011.06.27 22:55 ]
    Вурдалак у кубі
    А можна, я вас делікатно вкушу?
    Власне, я міг би і не питати,
    Бачу, ви трохи займались у-шу,
    Бо ж так пручаєтесь вельми завзято.

    Можна за вушком? Отам, де пушок.
    Там, де проходить одна із артерій.
    Знаєте, дехто впадає у шок
    Від дешевеньких оцих біжутерій.

    А я люблю срібло. Воно додає
    Такої пікантності і аромату...

    Я подарую вам нове кольє,
    Коли ми закінчимо о пів на п'яту...


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.24) | "Майстерень" -- (5.16)
    Коментарі: (6) | " Інкуб"


  16. Юлія Зотова - [ 2011.06.27 21:45 ]
    До завтра
    Пили, п'яніли, пропивали час,
    розлився відчай через край,
    чай чорний і солодка зірка ночі.
    Тебе я хочу...
    Привітати з літом,
    вибачай.
    Вбачай у цьому вигоди,
    була,пригода мила - злива злила,
    а ми все міряли і міряли
    і мріяли відрізати.
    Бувало, так бажалося своє урвати!
    Та тікати з ним...
    Куди???
    Не склалось. Замітай сліди і забувай.
    А, я ?
    Я згадую, фрагментами:
    моменти самоти. Ти.
    тремтіння тіл, і листя.
    Хоча не треба драматизму,
    відміряне сто раз, лишилося цілим.
    Вже вільні ми будем щасливі й тим.
    За свідків лиш дерева - чемна варта,
    цілуй мене у щічку, і до завтра.

    8 червня 2009


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.45) | "Майстерень" -- (5.38)
    Коментарі: (27)


  17. Софія Кримовська - [ 2011.06.27 21:25 ]
    ***
    Антологія болю. Хронічного. Вже не до сліз,
    коли тіло звикає віками повзти і сахатись,
    коли голод примушує бігти світ за очі з хати,
    коли на роздоріжжі епох лише бруд з-під коліс.

    Антологія мрій про державність. І всі вхолосту.
    В нас геройства достатньо, та тільки немає героїв.
    Скільки ж блазні віками ще гратимуть гетьманські ролі?
    Після котрого пряника спину підставлять хлисту?

    Антологія сміху – і все зі сльози до сльози.
    Світ регоче над нами. Ми тішимось часом із нього.
    Антологія істин. Ми прагнемо стрімко у бога
    і у князя з багнюки. Проте не збагнули ази.

    Антологія сірості. Шоу – замінник, токсин.
    О велике прання не своєї – чужої білизни.
    Антологія мрій про майбутнє. Аби не запізно
    почали прокидатись… бо може проклясти і син…

    Антологія віри. Але розіпнемо й Христа,
    якщо церква проситиме… Звісно, не наша, а та…



    Рейтинги: Народний -- (5.57) | "Майстерень" -- (5.68)
    Коментарі: (20)


  18. Ярослав Чорногуз - [ 2011.06.27 21:33 ]
    ВИШУКАНА ДЕЛІКАТНІСТЬ АБО СОН УПИРИЦІ
    (літературна пародія)

    Можна я Вас делікатно вкушу?
    Дякую. Крівця така соковита.
    Вставити трубочку в ранку спішу –
    П"ється так гарно, немов оковита.

    О, цілувати цікаво лівшу,
    Сни Ваші вітер так буде хитати,
    А у "ліску" упіймала я вшу -
    Більше не буде вже Вас лоскотати.

    Можна вже й нижче, отут під пупком?..
    Я обсмокчу лиш маленьку детальку.
    Ніжно так пестила всю язиком…
    І відкусила! І смачно і жалько!!!

    Пальці залишили слід від пляшок,
    Пляшки «трояндою» горло я - «Чи-ки!»
    Лиш залишився на згадку «пушок»,
    Ріжки та ніжки і ходиків крики…

    О!!! Це був сон! Краще жить уві сні,
    В зоні мене привітали стократно,
    Сам Чикатило позаздрив мені!
    Я все умію робить делікатно!!!

    27.06.7519 р. (Від Трипілля) (2011)





    Рейтинги: Народний -- (6.99) | "Майстерень" -- (7)
    Коментарі: (8)


  19. Наталія Буняк - [ 2011.06.27 20:25 ]
    Доня Марічка

    Чи був то сон , а чи моя уява,
    Та сталось диво під моїм вікном,
    Те деревце похиле, порохняве ,
    Покрилось цвітом,повіяло теплом.

    Моя душа легесенька зробилась,
    Немов пір’їнка, цілувала цвіт ,
    За квіточки і листячко вчепилась,
    Єднала цей і потойбічний світ.

    У кожній квітці було любе личко,
    Всміхались очі, бринів дитячий спів.
    Я пізнавала- це душа Марічки,
    Зливалася з моєю в тиші без слів!

    Так дві душі бажанням поєднались,
    Донька Марічка , і мій терпкий біль,
    Ми разом в снах , хочай і попращались,
    Цвіте любов, зникає заметіль!






    Рейтинги: Народний -- (5.35) | "Майстерень" -- (5.24)
    Прокоментувати:


  20. Марія Гончаренко - [ 2011.06.27 19:43 ]
    каміння
    ***
    Уже час розчарувань
    дивлюся на тебе
    дивлюся тихо
    на нещадного
    дивлюся віддано
    на зрадливого
    збираю каміння
    може не мною кинуте
    каміння
    охололого тепла
    забутих прихильностей
    посмутнілих надій

    Уже час розчарувань
    *


    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Коментарі: (10)


  21. Оля Оля - [ 2011.06.27 18:39 ]
    тебе, май*
    а глаза у тебя зеленые.
    рыжий гений мой.
    вдохновение!!
    слезы радости тоже соленые.
    ты останься еще на мгновение.
    
    а глаза твои видят радугу.
    мне хотелось бы
    на немножечко
    застеклиться в тебе глухо-наглухо
    и смотреть на твой мир. ну а что ж еще?

    а еще ты меня радуешь.
    да ничем - просто
    существованием.
    ты находишь мои клавиши
    так легко, да прямым попаданием.

    а глаза твои ночью светятся.
    точно-точно,
    сама видела.
    иногда мне самой не верится,
    что ты был. что ты есть. милый мой.

    2011


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.31) | "Майстерень" -- (0)
    Коментарі: (2)


  22. Тетяна Роса - [ 2011.06.27 18:56 ]
    ***
    Ту війну стереже брехня,
    Гриф «Секретно» і там, і тут.
    Ми неначе мале щеня,
    Що гарчить на її редут.

    Лобом бийся, якщо дурний,
    Чи вужем пошукай шпарин,
    Сипле час пилюгу між вій,
    Правди смак – то гіркий полин.

    Зможеш випити – то шукай
    Попід пилом дрібне зерня,
    Може, вхопишся десь за край
    Гіркоти, що хова брехня.

    В каламуті із пишних слів
    Квітне усмішка сатани –
    Під п’ятою у брехунів
    Кров багатством стає казни.

    Гриф «Секретно» тобі й мені –
    Чи удавка, а чи хомут,
    І поживою у війні
    Наша кров є то там, то тут.


    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Коментарі: (6)


  23. Оля Оля - [ 2011.06.27 16:13 ]
    15 missed calls
    пятнадцать звонков пропущено.
    ты снова из жизни намертво,
    моя неимоверная мученица,
    любовь на куске пергамента.

    пятнадцать звонков как выстрелы.
    опять на беззвучном. выпито
    немало, и очень быстрыми,
    вперед, до потери скипетра.

    пятнадцать звонков с надеждами.
    потеряно столько нужного,
    что кажутся неизбежными
    прощанья с неравнодушными.

    пятнадцать звонков пропущено
    наигранной необходимости.
    они бы могли быть лушими,
    но ты была в зоне незримости.

    2011


    Рейтинги: Народний -- (5.31) | "Майстерень" -- (0)
    Коментарі: (2)


  24. Оля Оля - [ 2011.06.27 15:49 ]
    твоим стихам*
    это важно.
    ты моя награда.
    и преграда на моем пути
    к вечным нарастающим растратам
    мыслей, чувств, вживую и в сети.
    это сильно.
    ты мой утешитель.
    и мое извечное "о нет",
    мой насильщик, вечный сокрушитель
    и источник счастий. то есть, бред.
    это то,
    чего не стоит прятать
    от себя ни в коем вообще.
    это как и под ногами слякоть
    на продрогшей огенной земле.
    это сложно.
    невозможно слушать
    голос изнутри, что шепчет "сжечь!!"
    в вечно настороженные уши,
    что теперь никак уж не сберечь.
    это страшно.
    это мозг выносит
    на прогулку по иным мирам,
    где его искуснейше покосит
    горем, и размажет по стенам.

    2011


    Рейтинги: Народний -- (5.31) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  25. Леонід Казарін - [ 2011.06.27 14:28 ]
    22-ого на рассвете…
    За гранью века, за чертой столетья
    Остались даты в солнечных лучах.
    Они сияют золотом и медью,
    Они победной музыкой звучат.
    Но есть одна трагическая дата,
    Что чёрным днём вошла в календари,
    Как эхо орудийного раската,
    Как свист осколков взорванной зари.
    Июньские нескошенные травы,
    В песочном ложе сонная река.
    Над Родиной встаёт рассвет кровавый,
    Как знамя в бой идущего полка.
    Идут года, но горе наше свято,
    Мы горькой правдой память не щадим.
    Тебе мы салютуем, Сорок пятый,
    Но самый первый день не предадим.
    Не предадим солдат, не позабудем.
    Перед бронёй, отмеченной крестом,
    Они тогда с открытой встали грудью,
    Прикрыться не успевшие щитом.
    Июньские нескошенные травы,
    В песчаном ложе сонная река…
    Навеки снами наша боль и слава,
    И знамя смерть принявшего полка.
    Тот первый день грохочет и дымится,
    И ветераны через много лет,
    Несут в глазах и на суровых лицах
    Далёкий окровавленный рассвет.
    Им не нужны восторг и умиленье,
    Они достойны почести иной:
    На паспортах стального поколенья
    Поставьте штамп: «Испытанны войной».


    Рейтинги: Народний -- (5.48) | "Майстерень" -- (5.5)
    Прокоментувати:


  26. Оля Оля - [ 2011.06.27 14:13 ]
    без чувств
    последняя распластанная сука
    размазана по автобану мысли.
    не то, чтобы не подавая звука,
    не то, чтобы до тошноты нечисто,
    все просто разом накатили горькой
    и не осталось ни одной похожей
    на что-то светлое, с душевной ноткой.
    здесь, кажется, уж вовсе безнадежно
    искать прошедшие оттенки чувства.
    одни лишь помыслы, о чем - тебе не знать бы.
    ни цвета, запаха, ни образа, ни вкуса -
    всего лишь действие рассудка в сером платье.

    2011


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.31) | "Майстерень" -- (0)
    Коментарі: (2)


  27. Магдалена Чужа - [ 2011.06.27 14:46 ]
    ***
    Спливає день твоїм нічним портретом,
    Я знов дивлюсь в прозоре полотно,
    Розіб'ю біль без сумнівів, дощенту,
    Тепер повинно бути все одно.

    З-перед очей твоїх у свій прихисток,
    Де не знайде кошмар бодай хоч тінь.
    Я ще прийду в твоє осіннє місто,
    На перехрестя інших поколінь.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.5) | "Майстерень" 5.5 (5.44)
    Коментарі: (7)


  28. Іван Редчиць - [ 2011.06.27 14:54 ]
    ОКРИЛЕНІСТЬ
    Купаю душу… О предивне море,
    До тебе, мабуть, і німий говорить!

    Пірнаю серцем у високі хвилі,
    Ловлю душею звуки серцю милі.

    Пливу й пливу… Не видно берегів…
    Я в захваті – надовго занімів…

    О музико! Ти линеш із небес,
    І нині я навіки вже воскрес…

    За це хвалу співаю небесам,
    І всіх дивуючи, будую вічний Храм.

    О музико! Мов океан розлийсь,
    Хай манить душу й надихає вись…

    Наснажуй серце і напружуй крила,
    Щоб мій нащадок – не родивсь безкрилий…
    2011


    Рейтинги: Народний -- (5.49) | "Майстерень" -- (5.46)
    Коментарі: (2)


  29. Кока Черкаський - [ 2011.06.27 12:56 ]
    Квіти...
    Літо ще не минуло,
    Ще до осені - жити і жити!
    А в мене, як у акули,
    Апетит з'явився на квіти!

    Я занадився на твою клумбу,
    Марю запахом твоїх тичинок!
    Мені не потрібне йохімбе-
    Бо живу я серед українок!


    Рейтинги: Народний -- (5.24) | "Майстерень" -- (5.16)
    Коментарі: (3) | "Над згубою, серцю любою..."


  30. Мрія Поета - [ 2011.06.27 12:35 ]
    Осінній букет
    Зів’яли тонкі волошки,
    жагучий мак,
    шкода, безумовно, трошки,
    та віщий знак.

    Вино достигає в тиші,
    у втратах – ми,
    у квітах, мені миліших,
    прийдешні сни.

    Вдихай аромат осінній –
    життя трива,
    з'єднавши хмаринки сині
    у нашім па.

    2011



    Рейтинги: Народний -- (5.55) | "Майстерень" -- (5.56)
    Коментарі: (40) | "Над згубою, серцю любою... Гаплантний Маньєрист"


  31. Анатолій Клюско - [ 2011.06.27 12:33 ]
    Диво
    Кошлате диво - як ведмідь
    З барлогу хмари виповзає:
    То в злото вбране, а то в мідь
    В блакиті неба заглибає.

    Пітьму, як пряника, гризе
    Од краю світу і до краю,
    А людям радощі везе
    І їх же спекою карає.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.5) | "Майстерень" -- (5.5)
    Коментарі: (4)


  32. Анатолій Клюско - [ 2011.06.27 12:01 ]
    Пам'яті поета
    У Вірівці.

    У Вірівці, в поліській глушині,
    Де досі на плотах дрімають глеки,
    Давним-давно в старенькому рядні
    Принесли нам Грабовського лелеки.

    І він зростав, немов розлогий граб,
    Все шелестів довкола поетично,
    Хмелів частенько од дівочих зваб,
    Ішов на них в атаки героїчно.

    Та й от прийшла та радісна пора,
    Коли в полон взяла поета зваба:
    З'явилась Рая і, немов кора,
    Уже назавше приросла до Граба.

    Ой, як тоді той Граб зашелестів!
    І хоч ніхто в неволі не співає,
    Та він небес дістатись захотів
    І зорі сипонуть під ноги Раї...


    * * *

    ...Ти над поліським краєм десь,
    Витаєш, друже, час увесь,
    Бо смерть тебе вхопила в клешні
    З-під віт квітучої черешні.
    І навесні здавалось, наче
    Ота черешня цвітом плаче.

    Окроплена сльозами-квітом,
    Дорога відкривалась літу.
    Й поміж крутими берегами
    Ти пропливав разом із нами,
    Бо серед Тетерева плину
    Гойдались строфи Валентина.

    А осінь залягла над містом,
    Ти припадав пожовклим листом
    До його вулиць і будинків,
    Ти з ними грався, мов дитинка,
    І довго ще радів потому,
    Що повертався знов додому.

    Зима настала. У відлигу
    Ти сипонув у лиця снігом,
    Природу освіжив і думи,
    А на прощання жмуток суму
    У вічі кинув: карі й сині.
    Ми з ним живемо і донині,

    Твою продовжуючи справу,
    Повір, не мріючи про славу,
    Черпаємо снагу й натхнення.
    Ти ж дав на це благословення,
    А свіжа книга вийде з друку -
    Невидимо потиснеш руку.


    Рейтинги: Народний -- (5.5) | "Майстерень" -- (5.5)
    Коментарі: (4)


  33. Галантний Маньєрист - [ 2011.06.27 12:26 ]
    Там, де немає більше скель...
    Ще іноді вертаю подумки в часи, коли
    безчасся дихало, стогнало, шаленіло - біло,
    коли для бога безконечно юного "люби!"
    було у точку в скелі увійти невміло.
    І ось немає більше недосяжних скель,
    о саме тих, чиє би довше хвилювало тіло,
    куди поділося, і далі як - незрозуміло...

    2011


    Рейтинги: Народний -- (5.49) | "Майстерень" -- (5.5)
    Коментарі: (2) | "**** Маріанна Кіяновська"


  34. Віктор Кучерук - [ 2011.06.27 12:32 ]
    В шумі тихому беріз...
    В шумі тихому беріз,
    Пригадалося раптово,
    Як довів тебе до сліз
    Поцілунками до крові
    На піщаному горбку
    Під березою стрункою –
    Непокірну, боязку,
    Не готову до двобою.
    Попервах закуту в страх
    І заперту у сумління, -
    Колисав я на руках
    Аж до головокружіння.
    Наче скрипку із чохла,
    Витягав із плаття тіло.
    Соромливо, спроквола:
    "Я – твоя …” - прошепотіла…
    В шумі тихому беріз
    Пригадалися ізнову –
    Карі очі повні сліз
    І я сам – коханням повен…

    27.06.11.


    Рейтинги: Народний -- (5.61) | "Майстерень" -- (5.87)
    Коментарі: (6)


  35. галина фесюк - [ 2011.06.27 11:40 ]
    Гарант-ПРЕЗИДЕНТ
    Я гарантую - ти будеш здоровий,
    Поставлю життю золотий постамент.
    Я гарантую - працюють закони,
    Бо я України - Гарант - Президент.

    Я долю твою перевтілю у світло,
    Дороги устелю дзвінким кришталем,
    Зорями вкрию небо блакитне,
    Бо я України - Гарант - Президент.

    Я гарантую, що слово - "не криця",
    Правду мою не розіб'є ущент.
    Я гарантую, життя наше - птиця,
    Бо я України - Гарант - Президент.

    Він гарантує!? - словом Пророка
    І ставлять йому за життя постамент.
    А я руки зношу у синь надвисоку,
    Молюсь, щоб Гарантом був наш Президент..


    Рейтинги: Народний 4.88 (4.88) | "Майстерень" 5.25 (5.25)
    Коментарі: (1)


  36. В'ячеслав Романовський - [ 2011.06.27 10:37 ]
    ...А КОЛИ СУТІНКИ ВИВІСИТЬ ВЕЧІР
    ...А коли сутінки вивісить вечір
    Ти мене ззаду обіймеш за плечі.

    Ніжно притиснешся. Будеш мовчати.
    Вислизне місяць з-за хмарки на чати.

    Будуть минати літа за літами,
    Де наші душі примовклі літали.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.53) | "Майстерень" -- (5.64)
    Коментарі: (5)


  37. Галантний Маньєрист - [ 2011.06.27 10:04 ]
    Над згубою, серцю любою...

    Минулого літа квіти
    розтали в осінній млі,
    їх досі мені любити,
    але назбирати - ні.

    За нами, як пори року,
    утрат неупинних жаль -
    де серцю печаль, там оку
    ще квітне
    майбутня
    даль...

    2011


    Рейтинги: Народний 0 (5.49) | "Майстерень" 0 (5.5)
    Коментарі: (3) | "Колись. Мрія Поета"


  38. Роман Голіней - [ 2011.06.27 08:07 ]
    ***
    В балконних солов’їв дубів нема
    І в Києві дощі пропахли газом.
    Під шум машин октави солов’я
    Звучать мені карпатським рондо-джазом.

    Весна, немов в гормонах гвинтокрил,
    То злиться холодом, а то цвіте як усміх.
    Балконних солов’їв хтось приручив,
    А от дубки в Карпатах зостаються.

    Вросли балкони в папіросний дим,
    А пісня солов’я, мов з лісу жолудь.
    Мені так бачиться, весняний гвинтокрил
    Із солов’єм мене в ліси карпатські возить.


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.44) | "Майстерень" -- (5.5)
    Коментарі: (8)


  39. Ксенія Завадська - [ 2011.06.27 02:30 ]
    Секунда
    ...Как быстротечны наши чувства-
    Не постоянные они
    И есть лишь миг, чтобы коснуться
    Секунды вечной суеты...


    Рейтинги: Народний -- (4.88) | "Майстерень" -- (5)
    Прокоментувати:


  40. Вікторія Осташ - [ 2011.06.27 01:30 ]
    * * * (репліка)
    …вже іноді не знаєш з чим іти
    до читача… чи він ще є читач твій
    той що вночі ледь чутно шепотів
    рядочки теплі встояні на плачеві

    …вже іноді не взнаєш тьма чи світ
    в його очах терпких і мерехтливих
    і що на серці – гріх чи живопліт
    кому він молиться і хто його помилує



    Рейтинги: Народний -- (5.92) | "Майстерень" -- (5.82)
    Коментарі: (8)


  41. Ксенія Зборовська - [ 2011.06.27 01:10 ]
    соло дощів
    відчуття вагаються в плинності: розбитись чи ні?
    солодкі струмені вічності, безмежі дощі...
    дощове соло вагомості, винайденості, виплаканості
    в тобі
    а ти чекаєш церковно-містичного присмерку
    палаючого сонця в яскравій пітьмі
    в тобі розлітаються ангели, залишаючи попіл із крил
    обпалених під небом Англії, стомлених, без сліз і сил
    ми без кінця знайдені, сплетені наче сон
    з цупкої тканини радості, суму, чиєїсь ліності,
    розіпяті на хресті смілості, дурості, забобон...
    (2011)


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.25) | "Майстерень" 5.25 (5.25)
    Прокоментувати:


  42. Здивована Посмішка - [ 2011.06.27 00:17 ]
    * * *
    поэты(?) без поэзии гроша,
    ни за душой, ни в сердце, ни в кармане,
    все рассуждают, где она душа,
    и в чем секрет художеств Пиросмани...


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.33) | "Майстерень" -- (5.25)
    Коментарі: (14)


  43. Здивована Посмішка - [ 2011.06.27 00:44 ]
    "Зоряні" війни
    Останнім часом на ПМ,
    як не зайдеш - суцільні війни:
    отой - того - мечем, вогнем,
    руба, пече, та ще й дере,
    аби дошкулити надійніше!

    А іншим - дифирамби - хором!
    Зайдеш - і усміх змінить по-
    сміх то чи гріх, чи просто сором,
    все не второпаю, сірома,
    Хто водить грішним їх пером?

    Хтось у льодах, а хтось у милі,
    Когось захвалять - хоч женись,
    когось забанять до безсилля...
    Егей, РМ, чи то свавілля,
    вам до снаги спинить колись?

    Чи на ресурсі неозорому
    ущухнуть врешті війни "зоряні"?!



    Рейтинги: Народний 5.25 (5.33) | "Майстерень" 5.25 (5.25)
    Коментарі: (3)


  44. Тетяна Роса - [ 2011.06.27 00:45 ]
    Червень (акровірш)
    Червоніють маки степові,
    Ерудитів зачекались інститути.
    Радісно блукають у траві
    Вітерцем скуйовджені маршрути.
    Енергійно справджує життя
    Непохитність у своєму «Хочу бути!»
    сЬомим небом марять почуття…


    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Коментарі: (6)


  45. Маріанна Кіяновська - [ 2011.06.26 23:09 ]
    ****
    Є сокровенні ми - між снами і неснами.
    Ти був мені упав устами на уста -
    І ми збулись удвох. І сталася над нами
    Небесних островів небесна нагота.
    Печать - одна з семи - пече, як всі печаті,
    Виповнює ущерть, обвуглює ущент.
    В найдальшому з відлунь ми ще недопочаті
    Небесні острови - як зорі із легенд.


    Рейтинги: Народний 5.38 (5.5) | "Майстерень" 0 (5.75)
    Коментарі: (13)


  46. Маріанна Кіяновська - [ 2011.06.26 23:56 ]
    ****
    Нагота твого дому, в якому усього по парі, -
    Це моя нагота, що у домі твоєму настала.
    Ми з тобою ступали (немов проступали) по хмарі.
    Хмара в небо вросла. Хмара корінь пустила.
    Розтала…
    Залишилися грона і кетяги - темні і винні.
    Ми допили вино і заснули, щоб більше не спати.
    Я благаю тебе, розкажи своїй Чорній Людині,
    Що у мене є Чорна Пресвітла Господня Мати.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.5) | "Майстерень" 5.5 (5.75)
    Коментарі: (2)


  47. Маріанна Кіяновська - [ 2011.06.26 23:02 ]
    ****
    Спокій світу наприкінці.
    Всі пророцтва -- перепочаті.
    В Бога -- в серці і на лиці --
    Золотава імла печаті.
    І стоїть за Його плечем
    (Може, навіть занадто близько)
    Ангел з дзеркалом і з мечем --
    Нас засліплює блиском.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.5) | "Майстерень" -- (5.75)
    Коментарі: (3)


  48. Маріанна Кіяновська - [ 2011.06.26 22:39 ]
    ****
    Час, якщо він є, якщо існує, -
    Час як час і час як іже з ним -
    Тільки квітка, зірвана усує
    Богом безконечно молодим,
    Що всенастає. Тече і точить
    Точку скелі силою води.
    І, як кожне тіло, кровоточить -
    Всеніколи. Всененазавжди.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.5) | "Майстерень" -- (5.75)
    Коментарі: (4)


  49. Сергій Ясенич - [ 2011.06.26 22:05 ]
    КРІЗЬ ВІЧНІСТЬ ДО ТЕБЕ...
    До полону обіймів гарячих твоїх
    Я навічно бажаю віддати себе,
    І на кару солодку цілунків п'янких
    Моє серце розтерзане вперто іде.

    У чеканні своїм відчини лиш вікно,
    Серенаду почуєш - мене помани.
    Я кохаю тебе! А все інше - ніщо,
    Вже ніхто не здолає моєї весни.

    Увійду, увірвусь, як завгодно тобі,
    Цілуватиму спрагло, не знаючи меж.
    Та якщо зі світанням не змеркнуть вогні -
    Мою долю у руки свої забереш.

    Хай зорею палає в долонях твоїх
    І погасне у мить, коли очі зімкну.
    Моя пристрасть жагуча - не сором, не гріх,
    Я без тебе, Кохана, намарне живу.

    За полон у обіймах гарячих, тобі
    Я себе, не вагаючись й миті, віддам.
    Незбагненою силою, в щасті й журбі,
    Я крізь Вічність до тебе веду себе сам...
    2000р.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.44) | "Майстерень" -- (5.38)
    Коментарі: (5)


  50. Світлана Тін - [ 2011.06.26 21:44 ]
    Подарите мне кусочек мая
    Подарите мне кусочек мая,
    Насладиться я спешу теплом,
    Он в зеленой кепке убегая,
    Подружился с мартовским котом.

    На минутку я к нему присяду,
    Пусть обнимет после холодов,
    От акаций тонкую усладу
    Мне положит рядышком с зонтом.

    Забросает белыми мечтами,
    Обещаний наберу сполна,
    Насладимся тихими стихами,
    У него их целая копна.

    Ароматом голову закружит,
    Равнодушно дальше побежит,
    С позднею весною плохо дружит,
    Но об этом тихо утаит.


    Рейтинги: Народний -- (5.25) | "Майстерень" -- (5.25)
    Прокоментувати:



  51. Сторінки: 1   ...   1155   1156   1157   1158   1159   1160   1161   1162   1163   ...   1829