ОСТАННІ НАДХОДЖЕННЯ
Авторський рейтинг від 5,25 (вірші)

Охмуд Песецький
2026.06.23 18:31
Охайна дівчина, при скромному макіяжі викликала потаємний інтерес і швидку згоду на послуги. Чому приваблюють саме такі, якщо мені потрібна моя – для прибирання, для мегамаркетів і як водійка мого майбутнього авто? Про ескортні виходи того дня не думало

Володимир Бойко
2026.06.23 17:18
Історія сповнена історичних парадоксів і парадоксальних істориків. Були царі, були і блазні, але щоби цар і блазень у одній особі? Що більше є нагарбаних територій, то більше їх бракує для повного щастя. Можна і концтабір у країні створити, а мож

Борис Костиря
2026.06.23 12:56
Протоптую стежину у снігах,
Єдину, неповторну і глибоку.
Іду снігами, нібито у снах,
Гамуючи ненависть і тривогу.

Протоптую стежину у полях
Прологом у небачене майбутнє,
Яка укаже подорожнім шлях,

Вячеслав Руденко
2026.06.23 12:03
Будь ласка! - Гра у сквош -
Дарунок нам на втіху,
Щоб у степах нічних
Не загубити слід!

В рожевих дзеркалах
Витають духи сміху.
Та нам їх не впізнать

хома дідим
2026.06.23 07:23
у своїй непрозорій стихії
віршувати
недбало як слід
відкидаючи ревнощі хитрі
розбиваючи сяючий лід
у коморі своїй
саркастичній
обдираючи рештки шпалер

Віктор Кучерук
2026.06.23 06:09
Сонце жаром запашіло
І відразу вітер стих, -
І вогнем взялося тіло,
І робити важче вдих.
Усього проймає потом
Й обпікає водночас, -
Сонце встало до роботи
І отак гартує нас.

Ірина Вовк
2026.06.23 01:44
Розділ III: КОЛИ ДЗВОНИТЬ СОФІЯ, ЗАТИХАЄ ПАРИЖ Це було навесні 1048 року. Київ тільки-но скинув із себе зимові кайдани, коли до Золотих воріт підходила пишна кавалькада заморських гостей – французьке посольство, очолюване єпископом Роже Шалон

Володимир Бойко
2026.06.22 14:33
Не хочете стати овочем на старості – їжте овочі замолоду. Глибше лизнеш – більше куснеш. Безкорислива любов корисніша для здоров’я. Сила мистецтва не залежить од сили звуку. Не втрачайте голову – шануйте працю перукаря. Політ думки був пере

Борис Костиря
2026.06.22 13:22
Я заблукав поміж дерев зимових,
І нитка Аріадни на снігу
Згубилася, немов прадавня мова,
Забруднена у лютому гріху.
Поміж дерев зимових я шукаю
Нитки, які врятують нас усіх.
Мене ж у сутінках чекає Каїн.
А сніг летить, як первозданний сміх.

Ірина Вовк
2026.06.22 12:20
Розділ II: РУНІЧНЕ КОЛО ПІВНІЧНОЇ КРОВІ Наступного дня після того, як золоте чорнило застигло на пергаменті, туман над Києвом змінився пронизливим північним вітром. Маленька Анна сиділа в дівочих покоях своєї матері, княгині Інгігерди. Тут пахло зовсі

хома дідим
2026.06.22 07:59
розкажи мені ще
про інакші дні
де так гарно було
із тобою
дай ліричного ще
відчуття мені
без потреби
сурми і двобою

Віктор Кучерук
2026.06.22 06:41
Неймовірно голосна
І проворна дуже, -
Покотилася луна
З-за ріки по лузі.
Повернулися назад
Наспіви веселі,
Ніби чути їх не рад
Нині хтось в оселі.

Світлана Пирогова
2026.06.21 21:58
Гортензія-красуня пишно квітне,
Вражає розмаїттям кольорів.
Розкішним покривається суцвіттям.
Побачив літній легіт - і зомлів.

І звідки тут ця пані елегантна?
Таких в саду ще досі не було.
Прикраса днини, вечора, світанку.

Олена Побийголод
2026.06.21 21:48
Михайло Ісаковський (1900-1973)

Був наказ йому – на захід,
    їй також – до чужини...
Йшли на фронти комсомольці
    Громадянської війни.

Йшли у військо, розставались,

Іван Потьомкін
2026.06.21 21:00
Лежать ляхи з юдеями,
Що за гарний викуп
Сторгувалися з Максимом,
Як із скрути вийти.
Вийти вийшли,
Та не в ті ворота.
А міська голота,
Себто ті,

Ірина Вовк
2026.06.21 20:09
Вона була вихована серед білого мармуру, кольорових мозаїк Софії та шелесту пергаментів у скрипторіях сонячного Києва періоду «золотого віку» Русі ХІ століття. Донька великого князя Ярослава Мудрого, вона мала стати живою печаткою у великій грі європейськ

Борис Костиря
2026.06.21 20:08
Прозорий ліс у сутіні прозорій.
Прозорий смуток дивиться в імлу.
Прозорий спокій п'є північні зорі.
Прозорий час читає ковилу.

Прозорий простір причаївся вчасно
У згусток нерозтрачених хвилин,
Плекає мрію дивну і незгасну

Іван Потьомкін
2026.06.21 17:06
Лежать ляхи з юдеями,
Що за гарний викуп
Сторгувалися з Максимом,
Як із скрути вийти.
Вийти вийшли,
Та не в ті ворота.
А міська голота,
Себто ті,

С М
2026.06.21 16:52
Давно вже я не сходив, зі своїх ей, пагорбів
Усе, що бачив я, прискорює рух мій, домів

Прилинь, до обличчя, устами своїми
Дивися далі, о дивися глибинно

Помаранчевий і синій
Кольори моїх чуттів

Іван Веселий
2026.06.21 16:50
Вдягнувши водолаза маску,
і вибравши спіралі час,
він ринув у місцеву прощу -
на дно духмяно гаслих трас.

Минулі виходи нестерпні
туди траплялися не раз,
та вірив він, що крізь ті терні,

Євген Федчук
2026.06.21 16:08
Скоро наші уже будуть, мабуть Крим звільняти.
Пора звідти москалів тих усіх виганяти.
Закінчилась лафа їхня, кришка вже «Кримнашу»,
Забираються усі хай у помийну Рашу.
Я дивлюсь на те, як нині москалі воюють,
Як укріплення бездумно вони в лоб штурмую

Борис Костиря
2026.06.21 12:48
Час тече, наче плинна вода
У сипучий і ніжний пісок.
Час крадеться, неначе біда
У сплетінні геройств і пасток.

Не повернеться трепетний час,
Час кохання, дивацтв, розставань,
Що розкажуть важливе про нас,

Роман Миронов
2026.06.21 12:33
У твоїх очах небагато спокою:
Більше – суму багряного, наперстів
Зі слів на оголених пальцях –

Аж до критичного струму.

У венах моїх більше правди,
Особливо, коли вони навиворіт –

Віктор Кучерук
2026.06.21 06:58
Так учора ласували,
Що ні хліба і ні сала
В хаті кумовій не стало,
Бо вечеряли ми сито
Через добру оковиту
І здорові апетити.
21.06.26

Вячеслав Руденко
2026.06.20 17:44
…як завжди непостійністю єства
покриті часу всі червневі дні,
тече в них пустотлива каніфоль,
в кору вростають диво скрипалі,

таємний сенс від зібраних речей
несе очам рясний глибокий зміст
і квітне між граніту капріфоль,

Борис Костиря
2026.06.20 13:06
В спіралі скручується час.
Змією обернеться простір.
Який у світі водолаз
Пірне в глибини, як на прощу?

Який у світі чародій
Поверне запахи заснулі?
На сцену вийде лицедій,

Ольга Олеандра
2026.06.20 12:39
Кожен ковток – це зустріч
сутностей доторком губ
спраглим, закоханим, дружнім –
творення нових сполук,
сильних, хоча й тимчасових,
повних ваги і смаку,
що стелять у серця основу
радість криштально тривку.

Іван Веселий
2026.06.20 11:23
Вийшов я в садок фазенди
на гармидер вранці.
Розвелось у нас хвазанів -
самців горлодранців!
І чого ж це у природі
навпаки, ніж в люду?!
І в хвазановім народі -
бачу ту ж невгоду!

хома дідим
2026.06.20 09:20
залишилося лише тебе хотіти
згадуючи всяке чи важливе
ще стоїть і пил виловлює з повітря
кухоль у якім бувало пиво
часоплин жорстокий і безрадний
зорі падають ніхто їх не підніме
каніфоль свої сердечні рани
змінюється все нещадні зміни

Віктор Кучерук
2026.06.20 06:30
Навесні стара верба
Запитала в клена:
Ну, не гарна я хіба
В одязі зеленім?
Бо не видно щовесни
Всім, кому цікаво,
В гущі листя кривини
І гілок трухлявих.

Іван Потьомкін
2026.06.19 21:02
Якщо не в пекло Господь мене спровадить,
а дасть (бозна за віщо) право обирати,
як маю жити в потойбічнім світі,
не спокушуся ні на рай, змальований Кораном,
ні на таке принадне для смертних воскресіння
(на подив родині й товариству).
Ні, попрошу

Мирон Шагало
2026.06.19 20:56
За спогадом летять думки
туди, на стежку ту знайому,
туди, де стигнуть колоски
у полі, недалеко дому.

Пшеничне поле. В тихий сум
знов починає огортати.
Це поле в серці я несу,

Артур Сіренко
2026.06.19 19:13
Колись давно, коли світ ще був молодим і білі хмари називали островами в синьому морі, а не шматками алабамської вати, які хтось (можливо, чорношкірий всезнайка Джо) спересердя підкинув в гору, я познайомився зі старим дідом на ім’я Годі. На відміну від Ґ

Юрій Лазірко
2026.06.19 16:39
о серце моє...
1.
пригадую...
це море дотиків
і поцілунків
оооооооооооо
о крила мої
полон обіймів

Світлана Пирогова
2026.06.19 15:46
Навколо світ - як молитовний спів,
Де кожен подих серце хмелем поїть.
У тихім надвечір'ї між дубів
Застигло літо в золотім спокої.

Таких солодких, трепетних ночей,
Такого шовку у високих травах,
Такого блиску зоряних очей

Борис Костиря
2026.06.19 12:50
Закінчився ярмарок. Блазні спочили,
Стоять у чеканні старезних карет.
Вони спромоглися на гордий учинок
І вже декламують прадавній сонет.
Лютують кати у сваволі безчинства.
Замовк неприкаяний ніжний кларнет.

Закінчився ярмарок. Стухлі ідеї
Останні надходження: 7 дн | 30 дн | ...
Останні   коментарі: сьогодні | 7 днів





 Нові автори на сторінці:

Володимир Кириленко
2026.06.20

Боговик Владислав Боговик Владислав
2026.06.18

Іван Веселий
2026.06.15

Надія Ляшук
2026.06.14

ВАСИЛЬ КУЗІВ
2026.06.11

Неїл Лорен
2026.06.08

Володимир Журавльов
2026.06.05






• Українське словотворення

• Усі Словники

• Про віршування
• Латина (рус)
• Дослівник до Біблії (Євр.)
• Дослівник до Біблії (Гр.)
• Інші словники

Тлумачний словник Словопедія




 
 
Поезія


  1. Володимир Сірий - [ 2011.03.13 19:12 ]
    Ж-ж-ж-життя ))
    Жирна жаба -
    Бузька зваба -
    Жука в гості ждала,
    Жмурúлася й
    Журилася,
    Що поживи мало.
    Жук чорненький
    Йде швиденько
    Пожувати суто,
    Знає слухи:
    Жаби мухи
    Обсмажують круто.
    Зустрічає
    І вітає
    Жаба жука жваво
    Стіл накритий,
    Жук вже ситий
    Журчить жабі: бржаво!
    Каже вусань:
    Жабо ти стань
    Жінкою для мене,
    Жалітиму
    І грітиму
    Все життя буремне.
    Женихався,
    Женихався
    Жук до жаби живо,
    Пішов зразу
    По відказу
    Додому журливо.
    Женитися,
    Дружитися
    Тільки за поживу?
    Навіть жаба
    Жорнолаба
    Знає , що можливо,
    Та хочеться
    Аж корчиться
    Кохання палкого.
    Жук і жаба?-
    Краще краба
    Чи в’юна шпаркого!

    2009


    Рейтинги: Народний -- (5.53) | "Майстерень" -- (5.55)
    Коментарі: (10)


  2. Віктор Ох - [ 2011.03.13 18:39 ]
    Японський сонет №2

    Шкільне кохання
    (тепер чиясь дружина)
    тримає пляшку.

    Припав цілунком
    до чарки, як до жінки.
    Гірко не було.

    П’янкий і теплий спомин
    кращий ніж саке.
    І хоч зустрілись разом.
    все це вже не те.


    Рейтинги: Народний -- (5.46) | "Майстерень" -- (5.43)
    Прокоментувати:


  3. Віктор Ох - [ 2011.03.13 18:56 ]
    Японський сонет №1


    Первісна тиша…
    Коштовне хутро снігу
    земля ось скине…

    Іди вже, зимо!
    Додому з дальніх країв
    летять журавлі.

    Залишились позаду
    зачарування.
    Фантазії схололі
    ожити мають.


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.46) | "Майстерень" 5.25 (5.43)
    Коментарі: (4)


  4. Іван Потьомкін - [ 2011.03.13 18:40 ]
    Серед листів, що дав мені Богдан

    Серед листів, що дав мені Богдан,
    Як познайомився зі мною, журналістом,
    Мене найбільше схвилював отой,
    Де в Ступчин голос закохалася сліпа.
    Читав я не без дрожі жінчині слова,
    Що щастя віднайшла в «Украденому щасті»,
    І співчував: не звідала ж вона
    Силу Богданових безмовних жестів,
    Коли Театр Франка про все на світі забував,
    Готовий кинутись на сцену,
    Аби Миколу виручить з біди...
    ...Скільки ж бо літ спливло відтоді...
    Тепер і я ось, мов та сліпа,
    Лише вслухаюся у Ступчин голос.
    І тільки в пам’яті спливають
    Такі промовисті його безмовні жести.




    Рейтинги: Народний -- (5.63) | "Майстерень" -- (5.87)
    Прокоментувати:


  5. Іван Потьомкін - [ 2011.03.13 18:21 ]
    Півник заспівав в Єрусалимі

    Півник заспівав в Єрусалимі,
    І на вранішній отой тоненький спів
    В пам’яті закукурікали півні понад Супоєм
    У далекому тепер, як і літа, Яготині.
    Не ідеї нас єднають з материнським краєм,
    Не герої на баскім коні,
    А сумне «кру-кру», неспішний постук дятла
    Та змагання досвітніх півнів,
    Та щемкі до болю виднокраї,
    Та могили друзів і рідні,
    Та стежки, де бігали малими,
    Та бузок з каштаном навесні...
    ...Півник заспівав в Єрусалимі,
    А мені здалось – в Яготині.

    ***
    Неймовірно, що соловей співа не про кохання
    (Та ж без’язиких поетами робив він),
    Що не літа нам відкуковує зозуля
    (А ми ж тих літ просили в неї якомога більше),
    Щем журавлиний лине не до нас
    (На чужині він же за голос батьківщини)...
    Та голову схиляю перед тими,
    Хто вилучить спромігся з перемов пташиних
    Те, що спиняє нас в житейській біганині.
    «Тьох-тьох», «ку-ку», «кру-кру»,
    Пребудьте з нами відгуком дитинства,
    Коли ми ще всьому беззастережно вірили,
    В’яжіть нас навіки із краєм материнським.



    Рейтинги: Народний 5.5 (5.63) | "Майстерень" -- (5.87)
    Коментарі: (1)


  6. Вітер Ночі - [ 2011.03.13 18:07 ]
    Ніч...
    М*яке волосся,
    срібло шиї,
    гарячий подих,
    вечір,
    ніч...
    І вже ні мислю,
    ані мрію, –
    стікаю воском
    в Темну
    Ніч.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.5) | "Майстерень" -- (5.53)
    Коментарі: (18)


  7. Тетяна Бондар - [ 2011.03.13 17:47 ]
    ***
    Тривожно дихає тепло,
    і тихий плескіт
    торкає зраненим крилом
    багряне плесо…

    Пливи, пливи
    у темну глиб,
    у запах глиці.
    Цілуй, цілуй
    гарячий крик,
    що в серці вицвів.

    Лиш тіні, тіні по воді.
    Вечірній шепіт
    ховає стебла молоді
    в зів`ялий клекіт.

    Розплещу став!
    Розплещу ніч!
            І сонце вийму.
    Багрянцем п`яна,
    кинусь стріч
    в твої обійми...

           
    2002


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.48) | "Майстерень" -- (5.44)
    Коментарі: (13)


  8. Богдана Стельмах - [ 2011.03.13 16:08 ]
    ***
    Може тобі –
    світанку?
    Може –
    дощу холодного?
    Будеш моїм серпанком,
    Будем… одне для одного…

    Серце – на два осколки…
    Просто небо… таке безпомічне
    І твій погляд – під нігті голки
    Допікає надмірно боляче


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.42) | "Майстерень" 5.5 (5.38)
    Коментарі: (13)


  9. Богдана Стельмах - [ 2011.03.13 16:11 ]
    ***
    твоя забавка… просто дівчинка…
    знову тиснешся вперто у серце...
    …я давно загубила час відліку…
    залюбити – це справжнє мистецтво


    Рейтинги: Народний -- (5.42) | "Майстерень" -- (5.38)
    Коментарі: (4)


  10. Богдана Стельмах - [ 2011.03.13 16:16 ]
    ***
    А може,
    краще - замовкнути?
    Впасти у кому...
    Пропасти.
    Розбитися краплею...
    Просто розтанути...
    Я -
    без твого причастя.

    лютий 2011 р.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.42) | "Майстерень" -- (5.38)
    Коментарі: (7)


  11. Оксанка Вовканич - [ 2011.03.13 15:53 ]
    В цих очах

    В цих очах не знайдеш ти ні смутку ні болю,
    В цих очах вже не тліє журби тої дим.
    Бо ці очі змогли відірватись на волю
    І кайдани печалі обірвалися з них.

    Не омиють сльозою вже спогади наші,
    Не заплачуть, як плакав колись сумний час.
    Мої очі, надіючись знову на краще,
    Забувають про біль, що згубив колись нас.

    Ти не зможеш сказати мені навіть слова,
    Ти не зможеш почути в душі моїй крик.
    І лиш поглядом зможеш своїм ти чудовим,
    Повернути любов, але тільки на мить.

    Можливо, колись ти заплачеш від горя,
    Можливо, не знайдеш ти правди в словах,
    Але більше ніколи, ти чуєш, ніколи…
    Не побачиш ти смутку в моїх очах!









    Рейтинги: Народний -- (5.23) | "Майстерень" -- (5.25)
    Коментарі: (1)


  12. Оксанка Вовканич - [ 2011.03.13 15:33 ]
    Втрачаючи кохання

    Стрілою розбитого серця
    Повисла в повітрі любов.
    Неначе, болючої смерті
    Чекаючи знову і знов.

    Жаданою стала спокуса,
    Й солодкою стала сповна.
    Та нам лише чарку розлуки
    Залишилось випить до дна.

    Закінчилось ніби кохання,
    І нічого більше втрачать.
    З останнім холодним зітханням
    Зупиниться всесвіт і час.

    Зажурено плачуть повіки,
    Купаючи серце в сльозах.
    В душі не знайшовши потіхи,
    Знаходять її у очах.

    Стрілою розбитого серця
    Повисла в повітрі любов.
    Неначе, болючої смерті
    Чекаючи знову і знов…



    Рейтинги: Народний -- (5.23) | "Майстерень" -- (5.25)
    Коментарі: (1)


  13. Оксанка Вовканич - [ 2011.03.13 15:32 ]
    Віртуальний персонаж
    Рука в руці, а ми не разом.
    Це все ілюзія, чи що?
    Ми не збагнули суть відразу,
    Й перетворилися в Ніщо.

    І це Ніщо тепер живе в нас,
    Руйнує душі і серця.
    До невагомості веде нас,
    А , може, просто до кінця…

    Бо ми, довіру схоронивши,
    Любов до страти прирекли…
    І, випадково помилившись,
    Не повернулись, а втекли.

    Рука в руці, та ми не разом,¬-
    Це все занедбаний муляж.
    І , тільки сповнений образи,
    Наш віртуальний персонаж…



    Рейтинги: Народний 5.25 (5.23) | "Майстерень" 5.25 (5.25)
    Коментарі: (3)


  14. Ніна Сіль - [ 2011.03.13 15:27 ]
    Вирій

    Я голову схиляю на крило -
    мені, як птиці,
    хочеться у вирій...
    То хай би я полетіла,
    а вам би лишила
    тіло
    (воно - зрозуміле:
    змарнують - змарніле,
    вцілуюють - вціліле)...
    і тоді,
    хоч як би воно дзвеніло
    у дзвони серця,
    хоч яким би криком
    нелюдським дерлось,
    рвалось із клітки,
    що зветься грудною, -
    хоч як би воно
    вмирало за мною!, -
    я не почую
    і не повернусь,
    бо буду далеко...
    І може тоді хоч,
    зі мною - далекою -
    буде вам легко.

    1993


    Рейтинги: Народний -- (5.4) | "Майстерень" -- (5.38)
    Коментарі: (4)


  15. Оксанка Вовканич - [ 2011.03.13 14:09 ]
    У пошуках себе
    Розшукую вічність у натовпі мертвих людей,
    Де в кожного власна існує дорога до раю.
    Та в полум’ї грішнім так серце повільно згорає,
    І став на коліна цей світ неземних епопей.

    Розшукую правду в тенетах німої брехні,
    Де з нами зрослися причесані наші перуки.
    Можливо, існують ще десь незабруднені руки,
    І промінь довіри існує ще десь на Землі.

    Розшукую істину в дивно-прозорих очах,
    Бо з часом усе починає втрачати свій колір.
    Й нічого не варті, мабуть, оці роздуми хворі,
    Та я їх до раю на власних нестиму плечах.

    Я в пошуках долі, чи, може, самої себе,
    Бо знов наді мною нависла ота загадковість…
    І в сутінках днів заховалася збуджена совість.
    Я в пошуках слів, що не скажуть нічого уже…



    Рейтинги: Народний -- (5.23) | "Майстерень" -- (5.25)
    Коментарі: (3)


  16. Оксанка Вовканич - [ 2011.03.13 14:03 ]
    Акорди життя
    Акорди сліз, страждання і печалі,
    Акорди тих, незрозумілих слів.
    Мов ті дві сторони забутої медалі,
    Злилися у просту буденність днів.

    Всю музику життя зіграти неможливо,
    Хоч і залишиться всього лиш пара нот.
    І всі ті почуття, такі п’янкі й бурхливі,
    Вже мерехтітимуть, десь там, поміж зірок.

    Нестримний час летить, виграючи думками,
    І залишаючи один єдиний шанс,
    На каяття образ, що стали вже між нами,
    І день за днем, неначе, віддаляють нас.

    Блукаючи між звуків та відлуння,
    Вчувається нам музика кінця.
    Та мрії все одно не зможемо забути,
    Що нас вели до кращого життя!




    Рейтинги: Народний -- (5.23) | "Майстерень" -- (5.25)
    Прокоментувати:


  17. Оксанка Вовканич - [ 2011.03.13 14:50 ]
    Під прозорими шатрами долі
    Під прозорими шатрами долі,
    Непомітними стали шляхи,
    По яких, наче мрії з долоні,
    Відлітали останні птахи.

    Я зливаючись з тими птахами,
    Вже не вперше збираюсь втекти.
    Та від вічно болючої рани,
    Неможливо так просто піти.

    Я закопую серце в безодню,
    Ставлю хрест на холодному тлі.
    Я зробила б, що тільки завгодно,
    Щоб життя усміхнулось мені.

    Відраховані щастя хвилини,
    Вже написані вічні рядки.
    Наближається світ щогодини,
    До самотньої злої пітьми.

    Під похмурими шатрами долі,
    Непомітними стали шляхи,
    По яких, наче мрії з долоні,
    Відлітали останні птахи…




    Рейтинги: Народний -- (5.23) | "Майстерень" -- (5.25)
    Прокоментувати:


  18. Оксанка Вовканич - [ 2011.03.13 14:09 ]
    Я зустріла тебе
    Я зустріла тебе між облич,
    Між однакових, сірих, холодних,
    Ніби, чогось, можливо, й голодних,
    Та ти зовсім не схожий на них.

    Я зустріла тебе, коли вже,
    Вже кохання було мені вдосталь,
    Та поніс крізь обурений простір
    Ти на крилах любові мене.

    Я зустріла тебе на весні,
    Коли зорі купалися в цвіті,
    І пахучі закохані квіти,
    Дарував ти мов казку мені.

    Я зустріну тебе ще не раз,
    Ще не раз обійму твої плечі,
    І, в наповнений пристрасті вечір,
    Поцілую я сотнями фраз.





    Рейтинги: Народний 0 (5.23) | "Майстерень" 0 (5.25)
    Коментарі: (2)


  19. Оксанка Вовканич - [ 2011.03.13 14:24 ]
    Відблиски моралі

    Самотній стіл, забруднені пейзажі,
    І лише тінь розмитих кольорів.
    Там, може, й досі відблиски моралі
    Себе шукають поміж голосів.

    Там, може, ще немає болю втрати,
    Чекання мук немає, а між тим…
    Мораль, і та, нічого вже не варта,
    Вона ж давно розвіялась, мов дим.

    Здоровий глузд також кудись подівся,
    Можливо, втік, бо є куди втекти.
    Дощем образ ганебних залишився
    І ним топив, мов ниточки, мости.

    Мости надій, пробачень… І без жалю
    Топив усе, що було на шляху.
    Він був останнім відблиском моралі,
    Та першим був, хто знищив її суть.




    Рейтинги: Народний -- (5.23) | "Майстерень" -- (5.25)
    Прокоментувати:


  20. Оксанка Вовканич - [ 2011.03.13 14:13 ]
    Спалах ночі
    Спалах ночi забрав тебе знов.
    Я прощупую холод на дотик.
    I на голий скарлючений дротик
    Стала схожою наша любов.

    Заглядати вже марно в слова,
    В них солодкої ноти шукати,
    Бо вони, як жорстокі пiрати,
    Нас у власних утоплять сльозах.

    I гойдається стомлена мить
    Мiж заплутаним чимось i вiчним,
    Де кохання вогнем потойбiчним
    Досi в поглядах наших горить.

    Спалах ночi повернеться знов,
    Та тебе не вiдчую на дотик.
    I на згубний болючий наркотик
    Стала схожою наша любов.




    Рейтинги: Народний -- (5.23) | "Майстерень" -- (5.25)
    Прокоментувати:


  21. Василь Галас - [ 2011.03.13 14:36 ]
    ОТНОСИТЕЛЬНО ПОСТОВ
    В стране голодной - "пост великий"...
    Совсем без снеди горемыки.
    Яичек, рыбы, масла? Нет!
    На них теперь попов запрет.
    Сыр, колбаса?.. Забудь об этом!
    И нет числа иным запретам.
    Страна - голодна и убога.
    Конечно - посты
    не от Бога!
    Окститесь, люди:
    пост - фальшивый.
    Попы не брезгуют наживой,
    изобретя любой подход
    к тому - что выманить доход.
    У бедных всё до медяка -
    отсохла б напрочь их рука! -
    сродни мошенникам-ворам,
    умело выудят "на храм".
    В запасе - разные финты...
    К ним обратясь, заплатишь ты:
    чтоб аппетитно, без разбору,
    им жрать и пить в любую пору.
    Согласна в том со мной толпа:
    не сыщешь честного попа.
    От сытых грёз рассвирепев,
    те восхваляют нараспев
    любой для прибыли обряд.
    Глаза из алчностью горят.
    Для дураков оно -
    и пост.
    Рецепт моей свободы прост:
    назло церковным демагогам -
    я верю в истинного Бога.
    А он ли стал бы -
    щедр и благ -
    мытарить постом бедолаг...

    Май 2008


    Рейтинги: Народний -- (5.25) | "Майстерень" -- (5.25)
    Коментарі: (1)


  22. Юлька Гриценко - [ 2011.03.13 13:57 ]
    Мені б Тебе так не любити
    Весняним сміхом, сонцем сита,
    Вже досить прагнень і бажань!
    Мені б сховати власний жаль,
    Мені б Тебе так не любити.

    З очей дощі вже вітер витер,
    І марно плакати в душі!
    Мені б спинитись на межі,
    Мені б Тебе так не любити.

    Солодким смутком небо вкрите,
    І тільки спогадів потік...
    Не треба щастя у житті!
    Мені б Тебе так не любити!

    Мої думки, мов срібне мито,
    Летять на дно твоїх очей.
    І хай болить, гризе й пече,
    Мені б Тебе лиш не любити...

    13.03.2011


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.4) | "Майстерень" -- (5.32)
    Коментарі: (3)


  23. В'ячеслав Романовський - [ 2011.03.13 13:46 ]
    ТОБІ
    Назустріч рвусь, як зоряний болід,-
    в обіймах спраглих вигорю на попіл.
    І хочу знову пристрасно горіть,
    і сяйвом бути вірній Пенелопі.

    Лечу крізь бурі неземних століть,
    аби припасти до твойого лона,
    аби скінчити вибухом політ
    і мить оцю прожити Аполлоном.

    І возродитись у чиїмсь житті
    вже іншим, іншим,
    але теж нестримним,
    щоб дарувати бризки золоті,
    щоб знов, богине,
    буть з тобою рівним.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.53) | "Майстерень" -- (5.64)
    Коментарі: (2)


  24. Вітер Ночі - [ 2011.03.13 12:16 ]
    Гармонія душі...
    Гармонія душі? Яке тілесне диво!
    Чому б і ні, коли марудний день
    У очі знову зазира примхливо,
    Наповнений зловісних одкровень.

    Чому б і ні? Від зірки і до зірки
    Відносна відстань таїни буття.
    Екперимент на славу – дві пробірки, –
    Жіночі й чоловічі відчуття.

    Та в цьому протиставленні одвічнім
    Олімп трясло і нищились міста,
    А ти бажаєш висновком логічним
    Закінчить пошуки свого єства.

    І триєдиний біль, і слід омани,
    І все, що ми накоїли удвох –
    Прикраси, як юродивому рани,
    Єдина сповідь, а суддя їй – Бог.



    Рейтинги: Народний 5.5 (5.5) | "Майстерень" -- (5.53)
    Коментарі: (11)


  25. Андрій Перекотиполе - [ 2011.03.13 12:19 ]
    Постріл людиноненависника в самозакохане людство
    Дитячий світ гниє понуро,
    Дорослий вабить блядством.
    Ласкаво просимо в зажуру,
    Любіть соціопатство!

    А хто б із нас престолу зрікся?
    Хто відречеться папства?
    Хто вип’є темну воду Стікса
    І розіллє йорданську?

    Хто заговорить не про себе?
    Хто зорі ввімкне сполотнілі?
    Ми плутаємо стелю й небо,
    Ганьба соціофілам!


    18.09.2010.


    Рейтинги: Народний -- (5.38) | "Майстерень" -- (5.33)
    Прокоментувати:


  26. Нико Ширяев - [ 2011.03.13 11:27 ]
    Песня про ноги
    В боги заползая и в блоги,
    Все они то оземь, то наземь.
    Ох уж эти женские ноги -
    Женщина сама им не князем.

    Женщина не крутится в танце,
    Вовсе не преследует цель, но
    С тщательно наведенным глянцем
    Ноги веселятся отдельно.

    Может быть, она и невинна.
    Только, облегчая природу,
    Пальцы на ногах у дивчины
    Явно повлеклись на свободу.

    То ли, вот, мои - как солдаты.
    Ход их, правда, менее плавен.
    Бодро говорят, волосато:
    "Что прикажешь делать, хозяин?"



    Рейтинги: Народний 5.5 (5.47) | "Майстерень" -- (5.38)
    Коментарі: (27)


  27. Анна Воробйова - [ 2011.03.13 11:47 ]
    ***
    Зимовий вечір в синіх кольорах
    Жбурляє тіні на асфальт подвір’я.
    Сидить на підвіконні синій птах,
    І сніг летить за склом, мов пір’я.

    Такі далекі всі мої думки…
    Й такі далекі контури предметів,
    Що бачу лиш самотні острівки
    Дерев, що виглядають з-під заметів.

    Торкнуся вечора. Його блакитна шкіра
    Неначе шовк звабливий, небо обгорта.
    Тонку матерію з солодкого ефіру
    Я бачу в розрізі прозорого вікна.

    Ось павутиння з синіх півтонів
    Повисло на старій розлогій кроні.
    Легким мереживом вже вітер засніжив…
    Легким мереживом, що тане на долоні.

    2009


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.25) | "Майстерень" 5.25 (5.25)
    Коментарі: (1)


  28. Анна Воробйова - [ 2011.03.13 11:56 ]
    ***
    Скажу я Осені: «Люблю»,
    Нехай почує, златокоса,
    Нехай мелодія дощу
    Пливе все вище, стоголоса.

    Осінній день нехай блищить,
    Мов помаранчева перлина.
    О, Осінь, як я Вас люблю,
    Моя фантазіє єдина!

    Нехай розкриють аромат
    Жовтневі айстрові вуалі
    І загоряться у саду
    З червоних яблук пекторалі.

    Нехай все місто вкриє сніг
    Із аметисту та бурштину.
    О, Осінь, як я Вас люблю!
    Люблю не просто так, а сильно.

    2009


    Рейтинги: Народний -- (5.25) | "Майстерень" -- (5.25)
    Прокоментувати:


  29. Анна Воробйова - [ 2011.03.13 11:40 ]
    ***
    Це дощ цілує руки місту,
    Повітря свіже розлилось,
    Прозоре дощове намисто
    На шию міста одяглось.

    Осінній дощ торкає віти,
    Іде по площам мовчазним.
    Летять листки, багряні квіти,
    Назустріч квітам золотим.

    А вітер ніжно обіймає
    Мостів гнучких тоненький стан
    І, наче дівчина, зітхає –
    Осінній пан, осінній пан…
    2009


    Рейтинги: Народний -- (5.25) | "Майстерень" -- (5.25)
    Прокоментувати:


  30. Алекса Павак - [ 2011.03.13 05:22 ]
    Тривога про Україну
    Спалює душу на попіл тривога за долю твою,
    Скільки минуло вже років – ти все не скинеш броню.
    Рвешся незмінно до бою, хочеш комусь довести...
    Лише однією розмовою важко чогось досягти!
    Краще так швидко не стане. Треба змінить все навкруг,
    Лише тоді перестане над нами змикатися круг.
    Хочеться вірити в краще, тільки мабуть дарма,
    Бо все що було в свій час наше, того сьогодні нема.
    Знову ти мітингуєш, кидаєш молодь на плаху,
    Тільки вмовлянь не чуєш стати спокійною, мамо!
    Ти не подумай рідна, тебе я люблю більш за все,
    Тільки чи ти цього гідна, щоб помирали за тебе?
    Тільки цього ти не ціниш, топчеш пожертви і сили,
    Хочеш підвищити ціну для душ, що тебе любили.
    Ні, ти жорстока, Вкраїно, ні, ти холодна й німа,
    Ти не жалієш й дитину, - вона, себто, робить сама!
    Боже ж ти мій, Україно, рідна моя сторона,
    Вірна тобі до загину, кращої в світі нема.
    Тільки чому, дорогая, спалюєш ти почуття,
    Не остепенишся, такая доля мабуть твоя:
    Жертвувать весь свій вік дітьми, душі складати до ніг –
    Рідна моя Україна - непевний душі оберіг.
    2003 р.


    Рейтинги: Народний -- (5.18) | "Майстерень" -- (5.13)
    Прокоментувати:


  31. Алекса Павак - [ 2011.03.13 05:52 ]
    Однокурсникам
    Не забувайте, друзі, ви мене!
    А я повік, мабуть, вас не забуду,
    Хоч і настало в нас життя таке,
    Що всі константи поламали люди...
    Не забувайте, друзі, ви мене!
    Нехай погана память у людини,
    Вона не може все запам’ятати,
    У пам’яті хай друзі не загинуть,
    Нехай живуть, аж поки віку стане!
    Хоч і погана пам’ять у людини!
    Ми стільки років будем разом йти!
    Що доля там для нас приготувала?
    Нехай в майбутньому розійдуться шляхи,
    Я хочу, щоб мене ви пам’ятали!
    Бо ж стільки років будем разом йти!
    Тож пам’ятайте, забувать не смійте,
    Мене і інших, з ким життя звело,
    З ким ще чотири роки будем вчитись,
    Хто другом був, а хто товаришем...
    Ви пам’ятайте, забувать не смійте!
    2003 р.


    Рейтинги: Народний -- (5.18) | "Майстерень" -- (5.13)
    Прокоментувати:


  32. Мирослава Мельничук - [ 2011.03.13 02:20 ]
    Скло
    скляні вітрини вбрані шовком рясно -
    за ними манекени в два ряди:
    нещирі посмішки з дешевої пластмаси.

    (ти - інший. з надлюдської, певно, раси.
    ще на піску горять твої сліди.
    а серце зупинилося дочасно.)

    тонкі шибки розбились на друзки -
    впіймати Сонце їм не стало сили:
    змели його тепло - і на смітник.

    (ти - наче мідний напівпровідник
    між тишею самотньої могили
    і світом, у якім живуть казки.)

    усе - не так. нічого не було.
    крізь тебе не заломлюється світло.
    прозорість - ілюзорна, наче сон.

    (крихка краса освітлених вікон
    така ж, як ти: приваблива, тендітна.
    і лиш в очах твоїх - холодне скло.)


    лютий 2010 р.


    Рейтинги: Народний -- (5.48) | "Майстерень" -- (5.43)
    Коментарі: (1)


  33. Мирослава Мельничук - [ 2011.03.13 02:15 ]
    Мушля
    тихо... присмерк... весняна ніч...
    чути цокання на стіні.
    засинає вечірнє місто
    і зірки, мов скляне намисто,
    розсипаються у вікні -
    а мені не стулити віч.

    ти вже спиш. і твоє тепло
    заколише у хвилях сну...
    я такою ще не була -
    тиха посмішка розцвіла:
    це я вперше люблю весну!
    дивне щастя мене знайшло.

    тихо... ніч за моїм віконцем...
    і не знати поки нікому -
    я, мов мушля, лежу в піску,
    бережу неземну красу...
    я – у темній кімнаті. вдома.
    а всередині мене – Сонце.


    березень 2009 р.


    Рейтинги: Народний -- (5.48) | "Майстерень" -- (5.43)
    Прокоментувати:


  34. Мирослава Мельничук - [ 2011.03.13 02:21 ]
    Сто років самоти
    сто років самоти - й одна любов.
    коли безумно серце калатає,
    коли на видиху миттєвістю живеш -
    й здається, що нема для тебе меж:
    а серце - сонце, що встає за небокраєм.
    сто років самоти, щоб ти прийшов.

    випробування? кара? нагорода?
    вже майже сім мільярдів на Землі -
    і тільки одного тебе шукала.
    сама собі сміялась у дзеркалах,
    вигадуючи обійми твої...
    сто років самоти - й одна свобода.

    самотня й вільна - аж хотілось вити -
    по-вовчи, заливаючись слізьми.
    посеред людства - наче у пустелі.
    безсонням приторочені до стелі
    самотні думи, зіткані з пітьми...
    сто років самоти... несила жити.

    "у самоти немає майбуття".
    та щоб не сталось - розквітають квіти
    зірками новими з-під снігу навесні...
    напевне, знадобилося мені
    сто років самоти, щоб зрозуміти
    найважливішу істину життя.


    грудень 2008 р.



    Рейтинги: Народний -- (5.48) | "Майстерень" -- (5.43)
    Коментарі: (4)


  35. Мирослава Мельничук - [ 2011.03.13 02:21 ]
    Соляріс*
    у затісній кімнаті бракне кисню,
    в маленьких вікнах - промені світанку:
    блакиттю сліпить неземна заграва.
    а ми з тобою - тут. не маю права
    облишити тебе і цього ранку.
    у грудях щось болить мене і тисне.

    свідомість ти моя і підсвідомість,
    ти - тінь моя і мій одвічний біль.
    ховаю я тебе від всього світу -
    і не втекти мені... куди подітись?!
    вчорашні мрії роз’їдає цвіль,
    минуле ж завтра змінює натомість.

    розбиті двері, зламані думки...
    пливе в кімнаті світло від свічок...
    у цім оазі - все, окрім розлуки:
    не відпускай мене, тримай за руки!
    ми впіймані, мов риба на гачок:
    вже навіть в сни загублено стежки...

    отак минає тиха наша вічність -
    в півтемній тиші я любов гірку,
    неначе немовлятко, заколишу....
    не бійся, я ніколи не облишу!
    а помаранчі вранішні п’янку
    приречену квітчають нашу ніжність...


    грудень 2008 р.


    Рейтинги: Народний -- (5.48) | "Майстерень" -- (5.43)
    Прокоментувати:


  36. Мирослава Мельничук - [ 2011.03.13 02:37 ]
    Межа досконалості
    сонячний. ніжний. замріяний мій:
    не надивлюся на тебе!
    блискітки крапель на кінчиках вій -
    серцем торкнулася неба.
    ця необмеженість шарму й краси,
    срібного голосу чари...
    дивна веселка у колір весни
    осінь малює на хмарах.
    ти - досконалий: не маєш межі.
    світло для інших - зелене.
    ти - заборона самотній душі
    й тим нездійсненний для мене.


    вересень 2008 р.


    Рейтинги: Народний -- (5.48) | "Майстерень" -- (5.43)
    Прокоментувати:


  37. Мирослава Мельничук - [ 2011.03.13 02:46 ]
    Не снись мені більше!..
    не снись мені більше - паду від утоми,
    неначе хтось вичавив в склянку лимон.
    залиш мене, мій незагоєний сон...
    здаюся. вертаюсь у серпень. додому.
    шість довгих годин із позначкою плюс -
    мандрує у часі самотня душа.
    на цім боці сонця - осіння іржа.
    вологого вітру заплаканий блюз...
    так страшно гортати пусті сторінки
    і часом минулим позначити нас.
    страшніше - не жити: життя повсякчас
    міняти на сон, ілюзорні думки.
    ...я знову зриваюсь на тій висоті -
    в черговім кошмарі додолу лечу...
    і знову, прокинувшись, тихо шепчу:
    "не снись мені більше ніколи в житті!.."


    серпень 2008 р.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.48) | "Майстерень" -- (5.43)
    Прокоментувати:


  38. Мирослава Мельничук - [ 2011.03.13 02:00 ]
    38
    тридцять вісім тепер на сонці -
    так гарячкою марить літо.
    слово "зустріч" закреслено синім:
    білосніжні тендітні квіти
    не мені подарують нині...

    тридцять вісім хвилин до ранку -
    так минають самотні ночі.
    слово "серце" горить червоним...
    знову злива. закрию очі -
    небо плаче чомусь солоним...

    тридцять вісім малих дрібничок
    нагадають мені про тебе...
    слово "ми" розлетілось світом...
    твій літак десь високо в небі -
    як ми зможем нарізно жити?!


    серпень 2008 р.


    Рейтинги: Народний -- (5.48) | "Майстерень" -- (5.43)
    Прокоментувати:


  39. Мирослава Мельничук - [ 2011.03.13 01:10 ]
    Весняне
    невдовзі - чуєш? - квітень відцвіте,
    бентежачи обидвох почуттями...
    вже скоро травень. як любов росте!
    співає серце навесні піснями!
    погляну в очі, у самі зіниці -
    травневі зорі бачу золоті...
    я п’ю любов, мов з чистої криниці
    п’ють воду величаві журавлі.
    цвіте життя, цвіте моє кохання,
    на підвіконні - різнобарвні квіти...
    я знаю, що весна ця - не остання,
    та все ж так сумно... відцвітає квітень...


    квітень 2008 р.


    Рейтинги: Народний -- (5.48) | "Майстерень" -- (5.43)
    Прокоментувати:


  40. Мирослава Мельничук - [ 2011.03.13 01:24 ]
    Зіронька
    зіронька у воду задивилась,
    ледь торкнулася її рукою,
    світанковою росою вмилась,
    перший промінь заплела косою.

    раптом спохмурніє біле личко -
    їй не можна білий день стрічати.
    в коси ранок заплете, мов стрічку,
    і в чеканні ночі ляже спати.


    квітень 2008 р.


    Рейтинги: Народний -- (5.48) | "Майстерень" -- (5.43)
    Прокоментувати:


  41. Мирослава Мельничук - [ 2011.03.13 01:01 ]
    Самотня Осінь
    ні, я не плачу: осінь плаче,
    схилившись на паркан
    з жалю.

    не чуть пісень птахів,
    що донедавна лунали
    у моїм гаю.

    тремтять дерева. з холоду, неначе;
    і зовсім по осінньому
    лежить туман.

    ні, я не плачу. осінь плаче,
    схилившись на паркан.


    квітень 2008 р.


    Рейтинги: Народний -- (5.48) | "Майстерень" -- (5.43)
    Прокоментувати:


  42. Ніна Сіль - [ 2011.03.13 01:51 ]
    Весна невтішна

    Когось би рідного -
    покликала,
    комусь би любому -
    поплакала:
    весна кульгавою калікою
    до мене ледве дочалапала...

    Хоч як її заклично кликала,
    хоч як її, неквапну, квапила -
    весна,
    що мала бути втіхою,
    всю мені ніченьку
    проплакала...

    1993


    Рейтинги: Народний -- (5.4) | "Майстерень" -- (5.38)
    Коментарі: (5)


  43. Софія Кримовська - [ 2011.03.12 23:45 ]
    Художник
    Дід був маляром. Батько – трохи.
    Мати шила хрестом, по-моді.
    Він – художник. Малює роги
    тим, що дивляться із біг-бордів.
    Три балончики, трафарети,
    куртка терта і джинси рвані.
    Хтось – на пиво і сигарети,
    він на фарбу віддасть останні.
    І навчається гарно. Може,
    і поїде до вишу в Київ,
    якщо вистачить сил і коштів.
    Він ще юний – тому і мрійник.
    Він малює плакати в школі
    (припускають, найкращі в світі),
    та не зрадить уже ніколи
    серцю вулиці у графіті.


    Рейтинги: Народний -- (5.57) | "Майстерень" -- (5.68)
    Коментарі: (8)


  44. Оксанка Крьока - [ 2011.03.12 21:30 ]
    ***
    Ми двоє, коханці минулих віків, -
    Когорти бажань серед ночі.
    Оголений місяць від сорому тлів -
    Він пристрасті жадібно хоче.

    За холод прокляв він і ніч і весну -
    Кохання сховалось за штори.
    До ранку він більше між хмар не заснув,
    Холодним знеболений болем.

    Ковтав безсоромно він заздрості сльози,
    Вслухаючись в музику тіл,
    Та ранок настав, і місяць негоже
    У інше вікно полетів.

    А ми залишились, до болю холодну
    Весну поміняли на осінь...
    Когорти бажань утопились в безодні -
    Це була вистава, щоб заздрив хоч хтось нам.
    12.03.2011р.


    Рейтинги: Народний -- (5.35) | "Майстерень" -- (5.25)
    Коментарі: (1)


  45. Василь Кузан - [ 2011.03.12 21:42 ]
    Вона каже:
    Нової шуби запах, нових бажань натхнення…
    Пельмені наліпити й сховатися в думки.
    У день вчорашній – може, там щастя залишилось?
    Та ні! Воно у серці, у серці назавжди.

    Такі цілунки спраглі, такі жадані очі…
    Змивається водою образ минулих біль.
    У бані і в коханні душа вмиває руки –
    Їй бог дарує щедро прощення від гріхів.

    В розмовах телефонних, у голосах притихлих
    Народжується ніжність, мов ангел у добрі.
    І де б не був ти, любий, і де б не спав – зі мною
    Ти будеш біля мене, на відстані руки.


    2011


    Рейтинги: Народний -- (5.54) | "Майстерень" -- (5.7)
    Коментарі: (30)


  46. Іван Гентош - [ 2011.03.12 20:54 ]
    пародія « Третя сторінка »


    Пародія

    Сторінка третя: схилені над тілом…
    – Він буде жити? Три доби іскрило…
    Скажіть, Він буде? Лікар строго: “Цить!
    Могли ж Ви перерватися… на мить?
    Щоб без перерви, їжі аж три дні!
    Він не машина, а людина, ні?
    І, схоже, обезсилений до краю,
    Від голоду, напевно. Зараз взнаю…”

    Хвилина… дві… чотири… Час втіка!
    “Де пульс? Де пульс?” Оголена рука…
    Стиска сухарик, наче хто приклеїв…
    – Сидів отам в кутку, на батареї,
    Щось шепотів про “спрощений маршрут”.
    І про десерт. А ще – що не верблюд…

    – О, ні! Він диха! Схоже – симулює!
    – Коханий, правда? Лікар не жартує?
    Ах, котику! Та ти ще той актор!
    То що там про… штанята… Піфагор?
    Тобі вже краще – то подай сигнал!
    Я збуджуюсь – який ти… театрал.
    Думки ми проженем оті дурні,
    І зараз будеш знову… на коні!
    Іди до мене! Киця хоче гаму!
    – Е, не втікайте, лікарю! Я з вами!


    12.03.2011



    Рейтинги: Народний 5.5 (5.58) | "Майстерень" 5.5 (5.79)
    Коментарі: (33)


  47. Олег Доля - [ 2011.03.12 20:06 ]
    О,друже вірний, чуєш ...не покидай нас
    О,друже вірний, чуєш ...не покидай нас,
    Хіба прийшов вже той нестерпний час,
    Як місяць відвертається від тебе...
    Йому ти оду наспівав не раз...

    Твої чорняві очі- вісники довіри,
    що так безсильно дивляться на нас,
    Господь не знав твоєму серцю міри...
    Йому волав, піднявши на октаву бас...

    Без сліз не можу рахувати я хвилини,
    Як ти в знемозі кличеш : «Прощавай»
    Нехай тебе зігріють...ті земні билини,
    Прошу тебе одне : «Ти тільки не вмирай….»

    Тримайся ,друже,я буду біля тебе...
    Я підірву те небо,як хочеш того ти...
    Чому все так?Чому ти Богу треба?
    Не розумію... не просто це ...піти...




    Рейтинги: Народний -- (5.43) | "Майстерень" -- (0)
    Коментарі: (5)


  48. Аліна Шевчук - [ 2011.03.12 19:14 ]
    Літо…
    Просто треба дожити до літа...

    Не затонути у спогадах березня.
    Перефарбувати стару кімнату
    В колір мрій, від яких було весело.

    Якось треба дожити до літа...

    Не оп’яніти від своїх спогадів.
    Трохи осторонь триматися квітня,
    Щоб твій голос мене розбудив.

    Якось так перечекати до літа...

    Щоб ніхто знов не вдарив у спину.
    Не чекати від Нього слів-квітів,
    А звично пити свій чай з жасмином.

    А літом завжди простіше...

    В турботах дні пролітають миттю,
    Правда, серце болить ще гірше...

    Але треба прожити це літо!

    08.03.11 22:17


    Рейтинги: Народний -- (5.13) | "Майстерень" -- (5)
    Прокоментувати:


  49. Аліна Шевчук - [ 2011.03.12 19:44 ]
    Дозволь мені трохи мовчання
    Ти знаєш що,.. Я не скажу нічого.
    Не ображайся, просто слів нема.
    Я до цих пір стою біля порога,
    Зомліла серцем, щира,.. та німа.
    Ще до цих пір мій світ не став на місце,
    Я, часом навіть думаю: "Так треба..."
    Наївна, до цих пір чекаю вісті.
    Приношу час у дар. Молюсь на свого Феба.
    Скільки часу... А я не змінилася!
    Все так само уперше кохаю.
    Я у очі тоді задивилася...
    І втікаю від них... Утікаю!
    Зомліла серцем, щира,.. та німа,
    Знов повертаюсь до того порога.
    Не ображайсь, коли мене нема.
    І зараз вибач, не скажу нічого.

    07.03.11 23:20


    Рейтинги: Народний -- (5.13) | "Майстерень" -- (5)
    Прокоментувати:


  50. Ніна Сіль - [ 2011.03.12 19:26 ]
    ***

    Я залИшу
    тобі на пам’ять
    замість фото –
    рентгенограму.
    Тоді
    ти зможеш сказати,
    що бачиш
    мене наскрізь?


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.4) | "Майстерень" -- (5.38)
    Коментарі: (10)



  51. Сторінки: 1   ...   1200   1201   1202   1203   1204   1205   1206   1207   1208   ...   1829