ОСТАННІ НАДХОДЖЕННЯ
Авторський рейтинг від 5,25 (вірші)

Юрій Лазірко
2026.06.26 16:53
it lives in me...
the sea of touches and
the endless kisses
ohoooooooooooh
oh wings of mine
your weightless moments -
heaven to embrace
the sparkling wine

С М
2026.06.26 16:36
Боже Мій

Люди, що ви накоїли?
Його замкнули ви у клітці, у злотій клітці
Змусили коритися релігії
Його, воскреслого з могили, із могили

Він є богом анічого

Тетяна Левицька
2026.06.26 15:23
Барвиста поезія, щемна, глибока —
життєвої мудрості сталий архів —
натхненно звучить на підмостках високих
її чарівний, кантиленовий спів.
Проймають катренів думки автентичні,
на розмах олжу б'ють по лівій щоці,
і маски лукаві зривають з обличчя,

Борис Костиря
2026.06.26 13:02
Я встану рано в сутінках зелених,
Пройду крізь гай дрімотний і черлений.

Прийду на стадіон крізь варту лісу,
Крізь ватру сну і незворушність міста.

Проб'ється думка крізь застиглість часу,
Крізь розтривожену інертну масу,

Ірина Вовк
2026.06.26 11:04
Розділ V. МІЖ КОЛИСКАМИ ТА ПРЕСТОЛОМ, АБО КИРИЛИЧНИЙ ПІДПИС НА ЛІЛЕЯХ ФРАНЦІЇ Земля Капетингів дихала вогкістю та залізом, коли у весняний день тисяча п’ятдесят другого року над Суассоном прокотився перший крик немовляти. Усміхнена Анна схилилася над

хома дідим
2026.06.26 09:30
хмариво синьовидне
веслярі небесні
уявляються невідомі
немислимі
які умудряються
уявлятися саме так
веслярами
що тебе утішає явно

Охмуд Песецький
2026.06.26 07:57
Сумуючи, немов розстаючись,
Про завтра не домовившись чи після
Зустрітися не днями, то колись,
Коли згадається сердець любовна пісня...


Закоханість і первісний інстинкт –
Усе працює, щоби поєднати,

Віктор Кучерук
2026.06.26 07:32
На берегах минулого сліди
Моїх, на жаль, непослідовних кроків, -
На берегах минулого - плоди
Не дуже добре вивчених уроків.
На берегах минулого - весна
І невичерпне джерело натхнення, -
На берегах минулого ясна
Пора завжди очікує на мене.

Катерина Савельєва
2026.06.25 23:55
Заховалася спека в повiтрi,
Вiдпустила давнiшнi надiї
I сховавши весь всесвiт пiд вiї -
Розгорнулася в небi колiбрi.

Сiль зневажливих дiй з себе витри.
Присмак меду солодкого мрiї.
Поруч подих до тебе вже вiє

Євген Федчук
2026.06.25 16:40
Тої зими, як вдалося німців зупинити
Під Москвою й від столиці трохи відтіснити,
Москалі відчули силу, кров у них заграла,
Переможцями вони вже себе уважали.
Думали, що уже німців добряче побили
Й сорок другий переможно закінчить рішили.
Подумали, щ

Володимир Ляшкевич
2026.06.25 15:13
З циклу "Від минулого до майбутнього", ново-ведичний реалізм Вступ Це п'ята книга з цілісного циклу художніх авторських романів, написаних в стилі ведичного ново-реалізму. В ній розповідається про подальші здобутки головних героїв, що знайшли сво

Борис Костиря
2026.06.25 13:27
Ці люди, що покинули домівки
Давним-давно й поїхали туди,
Куди ми не дістанемо путівки,
І сніг уже позамітав сліди.
Про них забули друзі і сусіди,
І зблякла пам'ять в їхніх головах.
Круки волають, мов невтомні біди.
Сідає попіл на святих словах.

Вячеслав Руденко
2026.06.25 11:57
як перенасичена дарами
пташка у калині в рукаві
кропив'янка небу візаві
дощиком вщухатиме ярами
чи то у незвідане колись
чи у шал розпізнаного завтра
наче заповітом бронтозавра
досвітками степу горілиць

хома дідим
2026.06.25 08:44
як написав поет
не потрібно елегій
ні про життя
ні про смерть
серед шипшини цієї
півоній черемхи
ширяють птахи
розмаїто незмінні

Ігор Шоха
2026.06.25 08:20
Як неминучі дні ясні
і мимолітні темні ночі,
так моя доля уві сні
являє світло-карі очі,
так тінь її із висоти –
із піднебесся за рікою
іще вітається зі мною,
забувши спалені мости.

Ірина Вовк
2026.06.25 06:28
Розділ ІV. ВЕСІЛЬНИЙ ВІВТАР ТА ЗОЛОТА КЛЯТВА Травневий день у Реймсі 1051 року дихав грозою. Свинцеві хмари чіплялися за гострі шпилі величного собору, а повітря було таким густим, що здавалося, ніби його можна різати мечем. Французька знать та єписко

Віктор Кучерук
2026.06.25 06:25
Лиш почувся грому гуркіт,
Як метнувся пес у будку,
Де, згорнувшись у клубочок,
Ліг налякано в куточок,
Бо давно, з причин відомих,
Він боїться навіть грому.
25.06.26

Марія Дем'янюк
2026.06.24 14:44
Цілувало сонечко пальчик немовляти,
А воно сміялося — це мені від тата.

Цілувало сяєво дитятко у скроню —
Тепло тішив тато свою любу доню.

Цілував промінчик донечку у щічку —
Це татусь бажає добрих снів на нічку.

Олена Побийголод
2026.06.24 13:39
Олексій Сурков (1899-1983)

В боротьбі та тривозі
нас тримав у дорозі
бойовий вісімнадцятий рік.
Ми збирались не довго,
від Кубані до Волги
розливався наш кінний потік.

Борис Костиря
2026.06.24 13:25
Порину в сон чудовий і величний
Без страхітливих тюрем і тортур.
Чарівний птах у майбуття покличе,
Де вже нема маркізи Помпадур,
Де сяє світ новий, багатоликий,
Де розвалився споконвічний мур.

Нарешті висплюсь після злої битви,

Ірина Вовк
2026.06.24 11:13
Розділ ІV. ПЕРША ЗУСТРІЧ: ЗІТКНЕННЯ ДВОХ СВІТІВ «Травень розсипав цвіт над Реймсом, кам’яні химери застигли у німому подиві. Вона йде по кубах холодного каміння, двадцятирічна весна у вишитих шатах. Поруч – король, сивий від битв і років, дивиться

хома дідим
2026.06.24 08:11
consider death
співає майкел стайп
consider death
з динаміків у супермаркеті
на пенсіонерів
на поліціянтів
на матусь із дитями
на візки для гавчиків

Віктор Кучерук
2026.06.24 06:54
Знову спека шалена
Непорушно стоїть, -
В'яне пагін зелений
І зривається цвіт.
Ні хмаринок над нами,
Ні поривів вітрів, '
Лиш пече до нестями
В глибині літніх днів.

С М
2026.06.23 20:42
Більш не буде тут такої ось, як ти
Більш не буде ось такої, хто би
Щось витворяв подібне, о

Чи даси мені той шанс?
Спробуєш хоча би, га?
Зупинися, згадай-но
Ми були разом

Охмуд Песецький
2026.06.23 18:31
Охайна дівчина і при скромному макіяжі викликала потаємний інтерес і швидку згоду на послуги. Чому приваблюють саме такі, якщо мені потрібна робітниця лише для прибирання, для мегамаркетів і як водійка мого майбутнього авто? Про ескортні виходи того дня

Володимир Бойко
2026.06.23 17:18
Історія сповнена історичних парадоксів і парадоксальних істориків. Були царі, були і блазні, але щоби цар і блазень у одній особі? Що більше є нагарбаних територій, то більше їх бракує для повного щастя. Можна і концтабір у країні створити, а мож

Борис Костиря
2026.06.23 12:56
Протоптую стежину у снігах,
Єдину, неповторну і глибоку.
Іду снігами, нібито у снах,
Гамуючи ненависть і тривогу.

Протоптую стежину у полях
Прологом у небачене майбутнє,
Яка укаже подорожнім шлях,

Вячеслав Руденко
2026.06.23 12:03
Будь ласка! - Гра у сквош -
Дарунок нам на втіху,
Щоб у степах нічних
Не загубити слід!

В рожевих дзеркалах
Витають духи сміху.
Та нам їх не впізнать

хома дідим
2026.06.23 07:23
у своїй непрозорій стихії
віршувати
недбало як слід
відкидаючи ревнощі хитрі
розбиваючи сяючий лід
у коморі своїй
саркастичній
обдираючи рештки шпалер

Віктор Кучерук
2026.06.23 06:09
Сонце жаром запашіло
І відразу вітер стих, -
І вогнем взялося тіло,
І робити важче вдих.
Усього проймає потом
Й обпікає водночас, -
Сонце встало до роботи
І отак гартує нас.

Ірина Вовк
2026.06.23 01:44
Розділ III: КОЛИ ДЗВОНИТЬ СОФІЯ, ЗАТИХАЄ ПАРИЖ Це було навесні 1048 року. Київ тільки-но скинув із себе зимові кайдани, коли до Золотих воріт підходила пишна кавалькада заморських гостей – французьке посольство, очолюване єпископом Роже Шалон

Володимир Бойко
2026.06.22 14:33
Не хочете стати овочем на старості – їжте овочі замолоду. Глибше лизнеш – більше куснеш. Безкорислива любов корисніша для здоров’я. Сила мистецтва не залежить од сили звуку. Не втрачайте голову – шануйте працю перукаря. Політ думки був пере

Борис Костиря
2026.06.22 13:22
Я заблукав поміж дерев зимових,
І нитка Аріадни на снігу
Згубилася, немов прадавня мова,
Забруднена у лютому гріху.
Поміж дерев зимових я шукаю
Нитки, які врятують нас усіх.
Мене ж у сутінках чекає Каїн.
А сніг летить, як первозданний сміх.

Ірина Вовк
2026.06.22 12:20
Розділ II: РУНІЧНЕ КОЛО ПІВНІЧНОЇ КРОВІ Наступного дня після того, як золоте чорнило застигло на пергаменті, туман над Києвом змінився пронизливим північним вітром. Маленька Анна сиділа в дівочих покоях своєї матері, княгині Інгігерди. Тут пахло зовсі

хома дідим
2026.06.22 07:59
розкажи мені ще
про інакші дні
де так гарно було
із тобою
дай ліричного ще
відчуття мені
без потреби
сурми і двобою

Віктор Кучерук
2026.06.22 06:41
Неймовірно голосна
І проворна дуже, -
Покотилася луна
З-за ріки по лузі.
Повернулися назад
Наспіви веселі,
Ніби чути їх не рад
Нині хтось в оселі.
Останні надходження: 7 дн | 30 дн | ...
Останні   коментарі: сьогодні | 7 днів





 Нові автори на сторінці:

Володимир Кириленко
2026.06.20

Боговик Владислав Боговик Владислав
2026.06.18

Іван Веселий
2026.06.15

Надія Ляшук
2026.06.14

ВАСИЛЬ КУЗІВ
2026.06.11

Неїл Лорен
2026.06.08

Володимир Журавльов
2026.06.05






• Українське словотворення

• Усі Словники

• Про віршування
• Латина (рус)
• Дослівник до Біблії (Євр.)
• Дослівник до Біблії (Гр.)
• Інші словники

Тлумачний словник Словопедія




 
 
Поезія


  1. Ірина Зелененька - [ 2010.03.24 16:59 ]
    ***
    Мої думки – побілені планети,
    до Великодня сповідддю світи.
    Блакитні води втішаться, затихнуть,
    бо береги – апостоли трави.
    Найперша скрипка мучиться до ночі,
    боїться спати коник – бо скрипаль:
    шукає в небі Віфлеємську зірку,
    йому тутешні збліднули, на жаль.
    Сади до шлюбу бджілки - мов узори.
    Вже місяць, наче пасочка, вгорі.
    Спи, весно християнська, ген у полі
    помоляться мурахи і джмелі.

    2010


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.52) | "Майстерень" -- (5.56)
    Коментарі: (3)


  2. Олександр Христенко - [ 2010.03.24 14:49 ]
    ОДИН ШАНС ИЗ ДЕСЯТИ
    I

    Влюблённость проходит, как юность,
    Восторги даря и калеча,
    Смолкают романсы и струны:
    Цветы и романы – не вечны.

    Желтеют мечты и надежды –
    Реальности рифы жестоки:
    Теперь всё иначе, чем прежде,
    Лишь только рассвет – на востоке.

    Слетают обёртки иллюзий:
    Мы снова, увы – обманулись:
    Конфета пришлась не по вкусу –
    Прозренья отравлена пуля.

    Печалимся и негодуем,
    Надеясь, что кто-то ответит
    И мстим за судьбу непростую –
    Любимым, а также – их детям.

    II

    За летом и осень настала.
    Хоть это покажется странным:
    На девять несчастных финалов
    Один – с продолженьем романа!

    Зимы холода и метели,
    Разлуки, преграды, соблазны
    Двоих разлучить не сумели:
    Всё так же влюблённых и страстных!

    III

    Вот снова запахло весною
    И мы, позабыв неудачи,
    С обрыва
    В Любовь – с головою,
    Надеясь...
    А как же иначе!?
    3.03.10г.


    Рейтинги: Народний -- (5.51) | "Майстерень" -- (5.42)
    Коментарі: (7)


  3. Адель Станіславська - [ 2010.03.24 13:19 ]
    Літній вечір
    Срібними краплинами
    зоре-намистинами
    озеро блищить.

    Клубів пари сивої,
    жаб'ячими співами
    очерет тремтить.

    Тінями розписані,
    вітром заколисані
    сутінки нічні.

    Місяцем підсвічені,
    пахощами вінчані
    трави росяні.


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.51) | "Майстерень" -- (5.68)
    Коментарі: (8)


  4. Микола Руденко - [ 2010.03.24 13:51 ]
    Нейтрино
    Я в могильну пітьму не порину —
    У глинозему цвинтарний клаптик.
    Знаю: смерті нема —
    Є нейтрино,
    Що летить через товщу галактик.

    Протинаючи сутність єдину,
    Що вібрує між зорями туго,
    Воно каже світам:
    — Я - людина.
    Я несу в собі радість і тугу.

    Мого духу щоденну роботу,
    Мого втілення тисячну спробу —
    Все це згущено в зоряну ноту,
    В променеве Зернятко-Особу.

    Хмари пилу — як велетнів спини;
    Жар галактик — мов бурхання креві.
    Та ніщо мого лету, не спинить —
    Поспішаю на поклик Любові.

    У теплі, в материнському лоні,
    Мене прийме далека планета —
    Хай готують жіночі долоні
    Пелюшкового царства тенета.

    Син Людський, я ростиму нестримно.
    Я світи і віки поєднаю.
    І відкривши химерне нейтрино,
    В нім нарешті себе упізнаю.

    12.X.80. Мордовія


    Рейтинги: Народний -- (5.52) | "Майстерень" -- (5.63)
    Коментарі: (1)


  5. Софія Кримовська - [ 2010.03.24 13:13 ]
    Пародія на вірш Олексія Тичка
    *******
    Дві пари рук, відро цибулі,
    у два ножі і в унісон...
    Мішок картоплі... не забули
    ще моркви, перцю, патісон...
    У переливах звуків кухні:
    кипить, шкарчить (і все сире),
    тобі я простягала кухля,
    рядно на ганчірки, старе...
    І погляд у сльозах... і слово:
    - Картоплі вічка вирізай!
    А ти лишав їх знову й знову
    Не кухар, справжній самурай
    з мечем - порубана картопля,
    лушпиння купа біля ніг...
    Рука в борщі сметану топить...
    Віват! Ти битву переміг!
    24.03.2010р.


    Рейтинги: Народний -- (5.57) | "Майстерень" -- (5.68)
    Коментарі: (14)


  6. Микола Руденко - [ 2010.03.24 13:45 ]
    Я тікав від людей...
    Я тікав від людей,
    Щоб з деревами поговорити —
    Добрий спомин мене
    Й поза ґратами не полиша.
    Задивлялись у воду
    Гіллясті мої фаворити —
    І світилась над ними
    Зеленого сонця душа.

    Я їм вірші читав,
    Таємницю звіряв
    Чи образу —
    Тільки горлиця чула
    Та хмарка,
    Та тиха ріка.
    І ніхто з них
    Довіру мою
    Не потьмарив ні разу.
    І лягала мені на плече
    Росяниста рука.

    Ми були — мов сім’я.
    Нас докупи в’язали незримі
    Струни Логосу —
    Дух,
    Що тримає земне й неземне.
    І відомо лиш їм,
    Що кажу я оце не для рими:
    Нині тільки вони
    Пам’ятають живого мене.

    21.X.80. Мордовія


    Рейтинги: Народний -- (5.52) | "Майстерень" -- (5.63)
    Коментарі: (1)


  7. Юра Тіт - [ 2010.03.24 11:18 ]
    Листи...
    Не налякаєш мене пустотою,
    я в цій пустоті не один...
    До стіни притулюсь, накриюсь весною
    з конверту твого випустивши ДИМ...


    Рейтинги: Народний -- (5.31) | "Майстерень" -- (0) | Самооцінка 3
    Коментарі: (4)


  8. Валерій Хмельницький - [ 2010.03.24 11:22 ]
    Друг олiгарха
    У мене є знайомий олігарх -
    Придбав собі окраєць України,
    А я в йому у цьому помагав,
    Що він не забуває і донині.

    Лише зайду до нього в кабінет -
    Замовить каву й дістає чарчини:
    - О, давній друже, скільки зим і літ!
    Як справи, як здоров'я, як родина?

    Чи, мо', якась проблема привела?..
    - Та ні, усе чудово!
    - Ні, друзяко!
    Як є хоча б дрібниця - геть мала,
    Зажди лиш мить, я на мобільний зв'якну.

    Була проблема - і уже нема!
    І ми п'ємо, аби до дна дістати...
    - Заходь іще, чи літо, чи зима -
    Без церемоній, як до себе в хату...


    24.03.2010


    Рейтинги: Народний -- (5.42) | "Майстерень" -- (5.44)
    Коментарі: (12)


  9. Василь Кузан - [ 2010.03.24 10:58 ]
    Розкинула ноги по полю дорога

    Розкинула ноги по полю дорога,
    Чи з пагорбів збігла в шовкову траву,
    Розсипав волосся відьмак по підлозі,
    Сусідка на всесвіт готує війну.

    Зухвала коза заплелася в покоси,
    І їсть абрикоси під тином дівча.
    Розчісує коси на гілці русалка
    І кличе до себе. Не думай. Хоча...

    Зруйновано вежі. Розбито фортеці,
    І вилито слово з водою в межу.
    Ідуть ворожбити, летять босоркані,
    І п’яні спокійно ступають в олжу.

    Герой цього часу цитує Плутарха
    Чи Будду, чи в буді впадає в ніщо.
    І віником блудним шукає облуди,
    Чи блуду, чи Бога, чи Бог знає що.

    Пейзаж вавілонський придумав Вавілов,
    Чи вичитав може, чи, може, я сам?
    Хвороби і люди ідуть у нікуди,
    А, може, нізвідки. І кажуть: "Салям".

    А там, де розкинула ноги по травах,
    Де замах на запах – найважчий з гріхів,
    Де всі босоркані цілуються вранці,
    Ніколи ніхто не впадає у гнів.



    Рейтинги: Народний 5.5 (5.54) | "Майстерень" -- (5.7)
    Коментарі: (21)


  10. Адель Станіславська - [ 2010.03.24 10:06 ]
    Гортаю спогади
    Гортаю спогади у книзі літ своїх,
    Стираю букви з гіркоти сторінок,
    Снагу черпаю із листків хмільних,
    щоб був солодким кожен мій починок...


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.51) | "Майстерень" -- (5.68)
    Коментарі: (4)


  11. Олексій Тичко - [ 2010.03.24 10:40 ]
    Гра в чотири руки
    Дві пари рук і піаніно.
    Гра, ніби співи в унісон.
    Ведемо рух безперебійно
    до нижніх, до мажорних зон.
    У переливах різні ноти
    на слух сплітаємо в акорд.
    Різкі тональні повороти
    під впливом шкіл і різних мод.
    На жаль, кінець. Втомилось тіло
    і нотний зорепад погас.
    Чомусь бажання відлетіло.
    На все приємне є свій час.
    21.08.2009р.


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.47) | "Майстерень" -- (5.46)
    Коментарі: (16)


  12. Наталія Крісман - [ 2010.03.24 00:07 ]
    Відповідь Самотній Птасі на ПОРОЖНЕЧУ
    П ривітне сонце світить не для тебе,
    О бмерзле гілля може й не заквітне,
    Р озлоге небо - може і не небо -
    О мана в висі, зовсім непомітна...
    Ж орстокість долі ранить твою душу,
    Н адломиш крила, прагнучи злетіти,
    Е тюдом смутку милуватись мусиш,
    Ч ерствіє серце від облуди світу...
    А ЧИ НЕ ВАРТО ПОРОЖНЕЧ ПОЗБУТИСЬ???


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.46) | "Майстерень" -- (5.38)
    Коментарі: (7)


  13. Наталія Крісман - [ 2010.03.23 23:18 ]
    О, МІЙ БОЖЕ, ДОЗВОЛЬ!
    На розхрещенні доль
    Пошматованих мрій,
    О, мій Боже, дозволь
    Дочекатись зорі -
    Що засяє вогнем,
    Воскрешаючим все,
    І підійме мене
    В піднебесся ясне -
    Де не буде журби
    І душі шматувань,
    Де ненависть юрби
    Не розчавить бажань,
    Де облудні людці
    Вже не матимуть прав,
    Де Людина - не ціль
    Для забав і розправ,
    Де на крилах летять
    Мрії-птАхи увись,
    Де я вільною стать
    Зможу вже - не колись...
    Але док Божий перст
    Не вказав у мій бік -
    Я нестиму свій хрест,
    Щоб не зрадить собі!...
    23.03.2010р.


    Рейтинги: Народний -- (5.46) | "Майстерень" -- (5.38)
    Коментарі: (3)


  14. Самотня Птаха - [ 2010.03.23 22:34 ]
    Сни
    Рабиня власних сподівань,
    Я - відчай твоєї любові.
    І ми живемо без вагань,
    Віддаючись собі і снові.

    Чомусь, безглуздо плачучи
    В кімнаті з стінами м'якими
    Оголена. І тільки сни,
    І ти у снах
    Гірким полином.

    2010


    Рейтинги: Народний -- (5.3) | "Майстерень" -- (5.08)
    Коментарі: (1)


  15. Марія Дем'янюк - [ 2010.03.23 22:03 ]
    ***
    Хмарки – гойдалки для мрій,
    Ти поглянь на них мерщій:
    Там блакитне сяйво ллється,
    Небо золотом сміється,
    Сонце в центрі каруселі
    Вертить промені веселі.
    Мріяння іскряться дивні,
    Але є й хмаринки сливні,
    Бо лишилися без мрії,
    Їм сльозинки сріблять вії.
    Мрію садови хутчіше, –
    Буде в небі веселіше!


    Рейтинги: Народний -- (5.46) | "Майстерень" -- (5.44)
    Прокоментувати:


  16. Одрі Бельведер - [ 2010.03.23 22:18 ]
    тринадцятий
    розкрилось небо перед мною
    я вкриваюсь своїм морем
    йду тропою золотою
    наче по терністим слові


    стихійним способом навколо
    іду я навмання
    та не впаду я ніц додолу
    я стверджую життя

    повірвши в силу
    що йде з грудей моїх
    не подам я виду
    що ти у моїх ніг


    2010


    Рейтинги: Народний -- (5.38) | "Майстерень" -- (4.5)
    Прокоментувати:


  17. Наталя Скосарьова - [ 2010.03.23 21:01 ]
    Вірш
    * * *
    Я зими цьогоріч не чекаю,
    бо у мене саней ще нема.
    Бідний кращої долі шукає,
    хтось останнє в корчмі пропива.

    Скрізь панують жорстокі правила,
    і ніхто не зважа на душу.
    Хочеш жити за своїми? Браво!
    Запитати в сильнішого мусиш.

    Хоч для галочки, хоч для зірочки,
    зазубри, мов шкільний параграф:
    відрізнятимешся від сірості, —
    тебе втоплять в олійних фарбах.








    Рейтинги: Народний -- (5.53) | "Майстерень" -- (5.4)
    Прокоментувати:


  18. Світлана Гармаш - [ 2010.03.23 19:51 ]
    абзац
    Уривки фраз
    Ловлю, мов сніг.
    Уривки погляду -
    Пориви
    На перехресті двох доріг
    Та вітру
    на нервовім зриві...
    Абзац.
    Дивись і помовчи.
    Твої балачки недоречні.
    Ти в сонця
    світлоти навчись.
    І поклонися гречно.
    Не хочу слів.
    Не треба рук.
    І дим в очах
    вже буде зайвим.
    Застава серця
    без порук
    Не дасть кохання.
    Щодо драйву,
    не треба поспіху -
    отут.
    Бо почуття -
    шалений ризик -
    то втрапить на потік отрут,
    то кинуть ним
    з висот й до низу.
    Не провокуй.

    Я сніг люблю...

    3 лютого 2010


    Рейтинги: Народний -- (5.03) | "Майстерень" -- (5.14)
    Прокоментувати:


  19. Зоряна Ель - [ 2010.03.23 18:06 ]
    *****
    Пахнуть підсніжники медом, і марять весною,
    хочеш зірки порахуємо, сонце, з тобою?
    тільки весняні, прозорі, лілово-блакитні-
    декілька клаптиків неба для мрії я витну.

    мрія - не зовсім нова, та чудна фартушина -
    клаптик-до-клаптика, інколи навіть і клином,
    тим, що зійшлися світи, посвіти, місяченьку -
    пореться легко, а шиється так помаленьку.

    мабуть не встигну до Свят, той нехай, мо’ до других,
    ще половина роботи, й оздобити пругом.
    Важко самій - я із тих, що нікого не просять...
    певно не стане ниток... докупи по дорозі...


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.51) | "Майстерень" -- (5.46)
    Коментарі: (8)


  20. Софія Кримовська - [ 2010.03.23 17:25 ]
    Шоколадне...

    Я щаслива – бери шматочок...
    Чорні кубики шоколаду...
    Я тебе пригостити хочу
    снами, мріями... Поряд сяду...
    Розфарбую для тебе простір
    у квітневі пелюстки вишні.
    Веселково змалюю просинь
    межі хмари... Дивися вище..
    Я щаслива – бери шматочок...
    або все... Шоколаду хочеш?..
    2009


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.57) | "Майстерень" -- (5.68)
    Коментарі: (26)


  21. Аліна Шевчук - [ 2010.03.23 15:43 ]
    Сніг весною
    Всміхається до березня яскраво
    Весняне сонце і небес блакить.
    Підсніжник перший поглядає величаво,
    Замилувавшись спокоєм на мить.

    Ще де-не-де у полі сніг лежить,
    Але не білий...посірів чомусь.
    Від болю стогне він, кричить...
    Це в душу заклик. Добре, я лишусь.

    Цікаво, сніг..? А може, то життя?
    Спочатку білий...Сірий...Завтра вже вода...
    Таке воно. Назад немає вороття,
    Доки на "жити" не скінчиться мода.


    Рейтинги: Народний -- (5.13) | "Майстерень" -- (5)
    Прокоментувати:


  22. Наталія Біла - [ 2010.03.23 11:00 ]
    *PITIFUL LEAVING*
    Ты зря уходишь по-английски,
    Ты ж «don’t speak English very well».
    Уж лучше жалкие записки,
    В них твоя суть и твой удел.

    2010


    Рейтинги: Народний -- (5.25) | "Майстерень" -- (5.25)
    Коментарі: (7)


  23. Вікторія Осташ - [ 2010.03.23 10:45 ]
    Сучасне (із наболілого)

    якщо тільки це - свобода
    я хотів би у неволю
    у полон Живого Слова
    Слова Божого Тюрму
    де решітками на вікнах
    звичних заповідей воля
    де увічнене Блаженство
    міцно держить – не верну
    до свободи гучномовця
    перепроданої слави
    що в її промінні мертвім
    на бенкеті грішних всіх
    Всі Святії пом’янувши
    п’ють облуду чавунами
    в вольнім пеклі… й голос Духу
    ледве чуть крізь смертний сміх



    Рейтинги: Народний -- (5.92) | "Майстерень" -- (5.82)
    Коментарі: (15)


  24. Олександр Христенко - [ 2010.03.23 10:42 ]
    СМІШИНКА
    Весна щебече на порозі
    І горобці стрибають босі,
    В обіймах жданого тепла,
    Щасливі, що вона
    Прийшла!
    21.03.10р.


    Рейтинги: Народний -- (5.51) | "Майстерень" -- (5.42)
    Коментарі: (13)


  25. Віталій Кирпатовський - [ 2010.03.23 09:46 ]
    РЯСТ
    Бідний ряст мій, топчуть квітку
    Прудко раз у раз,
    Ти ж веснянку – добру звістку
    Донесеш до нас.

    А той люд немилостивий
    Долю добува
    У того, хто їм не мстивий,
    Не ріже слова.

    І відходить з добром в сердці,
    Кличе в каяття,
    Хоч його у дикім герці
    Катує буття.
    21.03.10


    Рейтинги: Народний -- (5.44) | "Майстерень" -- (5.35)
    Прокоментувати:


  26. Віталій Кирпатовський - [ 2010.03.23 09:49 ]
    КЛИЧЕ НАС ДАЛИНА
    І за хмарою світиш,
    Ненько – зірка моя.
    Ти ж мене не залишиш,
    Божа ласка твоя?!

    Розгойдається вітер
    Тай на хмари дмухне,
    Роздере небу світер,
    В мою долю майне.

    Буде буйна та вільна,
    На весь Всесвіт сяга,
    З вихром виміру спільна,
    Дивосвіт – берега.

    По Чумацькому Шляху
    Променюсь без кінця
    Тай примірю папаху
    Із галактик кільця.

    Слухав з Вишньої ласки
    Благовіста луну,
    Великоднії паски
    Спік із зерняток сну.

    На духмянім порозі
    Сяйво гріх поглина.
    «Зануряйтесь, ви в змозі», –
    Кличе нас далина.
    21.03.10


    Рейтинги: Народний -- (5.44) | "Майстерень" -- (5.35)
    Прокоментувати:


  27. Василь Кузан - [ 2010.03.23 08:15 ]
    Посмішка кохання
    Холодний відгомін зими
    Керує й досі почуттями.
    Що думає зробити з нами
    Мороз колючий, вічний сніг? –
    Він наче сонце переміг:
    Сховав під лід усе довкола -
    І не біжать по плесу кола
    Від крапель падаючих сліз.

    Лиш посмішка твоя, кохана,
    Зимі малює тепле тло.
    І тільки посмішка кохання
    Несе мені твоє тепло.
    Мені несе твоє тепло.

    Холодний березень мене
    Вже не хвилює – ти зі мною.
    Торкнеш гарячою рукою, -
    І я не бачу вже зими,
    А тільки посмішка і ми.
    Вже мерехтять довкола квіти,
    І ми радіємо, мов діти,
    Що вперше випили весни.

    А щира посмішка, кохана,
    Проміння виткала на тло.
    Ця ніжна посмішка кохання
    Несе мені твоє тепло.
    Мені несе твоє тепло.



    Рейтинги: Народний 5.5 (5.54) | "Майстерень" -- (5.7)
    Коментарі: (17)


  28. Віталій Білець - [ 2010.03.23 08:50 ]
    Небесні трембіти
    Срібна мелодія духу звучить,
    Струнно гойдає блакить…
    Небо співає… Сьогодні земля
    Втішилась мов немовля.

    Радість бурливим потоком тече,
    Промені сонячні тче…
    Море поезії, море пісень…
    Здрастуй Освячений День!

    Доля велика, щаслива, свята
    Ллється у славні літа.
    Мир всеосяжний підносить свій стяг
    Над острівцем вічних благ.

    Лебеді білі летять звідусіль
    У запашну заметіль
    Райських садочків…
    Шумують ліси
    Спалахом диво-краси…

    Явою стали ті райдужні сни…
    Квіти Нової Весни
    Вишиті небом і сонцем цвітуть,
    Нову розцвічують Суть.

    Нову дарують окрасу Землі:
    Золотом сяють стеблини малі,
    Ніжиться в сонячній купелі Світ –
    Витвір небесних трембіт.


    Рейтинги: Народний -- (5.43) | "Майстерень" -- (5.45)
    Коментарі: (1)


  29. Олеся Овчар - [ 2010.03.23 07:37 ]
    Весняні відчуття
    Я п’ю весну..
    Спочатку – тільки по краплині,
    Аби не захмеліти вкрай.
    Мені налито щедро нині –
    Гуляй, душе моя, гуляй!

    Смакуй красою оцією...
    Повітря теплого ковток –
    Стрімкою стане течією
    В льоду застиглий плин думок.

    Відчуй, як щастя струменіє
    Крізь пори втомлених чуттів.
    Вже розум, відчуваю, мліє,
    А серце... серце – поготів!

    Я втриматись уже не в змозі.
    Із чаші неба смачно п’ю...
    Колись отямлюся у прозі,
    Як хміль у вірша переллю.
    2010


    Рейтинги: Народний -- (5.48) | "Майстерень" -- (5.45)
    Коментарі: (12)


  30. Ярослав Чорногуз - [ 2010.03.23 01:17 ]
    * * *
    «Така у мене справді ти одна» -
    Видзвонюють льодини, мов червінці,
    Я цілу зиму випив аж до дна,
    А твого ще і не торкнувся вінця.

    Ти – молоде, грайливе ще вино,
    Що сяє сріблом, піниться в бокалі…
    Уже б узяв, покуштував давно,
    Та думаю, а що ж то буде далі?

    Як вип”ю зразу – захмелію вмить,
    Й тверезим швидко, дуже швидко стану,
    Смаку ще й не зумію оцінить,
    Чи й зовсім цінувати перестану.

    І тОму залишайся ще, постій,
    Моя байдужість – то, мов льох, кохана,
    Відстоюйся у ньому, молодій,
    І станеш ти ще більш мені жадана.

    Настане час - я опущусь туди,
    Схоплю тебе гарячими руками,
    Як те вино, настояне роками,
    Щоб захмеліти раз і назавжди.

    7490 р. (Від Трипілля) (1982)


    Рейтинги: Народний 7 (6.99) | "Майстерень" 7 (7)
    Коментарі: (21)


  31. Вікторія Осташ - [ 2010.03.23 00:32 ]
    * * *
    а іноді не сніг і не з дощем
    ти сам собі вигадуєш погоди
    аби не в буковель на поклик моди
    а в Білу Церкву пішки – на хрещен-
    ському морозі душу відігріти
    і ковзаючи в мокрих постолах
    вишукувати нерозквітлі квіти
    затерплі на засніжених полях

    …де книга роду плаче – берегами
    вервечки сліз-любовей сліз-вістей і
    із кожного – наосліп – оріґамі
    вирізують сучасні фарисеї


    Рейтинги: Народний -- (5.92) | "Майстерень" -- (5.82)
    Коментарі: (18)


  32. Вікторія Осташ - [ 2010.03.23 00:43 ]
    злосна пародія
    ти шукаєш мене у міні
    дзуськи! – мене там немає вже
    розміноване покоління
    неручної роботи ґжель
    тільки трохи вогню – і трісне
    світлом витече з-під руки
    ти чекала моєї пісні?
    марно серце – я не такий!


    Рейтинги: Народний -- (5.92) | "Майстерень" -- (5.82)
    Коментарі: (12)


  33. Вікторія Осташ - [ 2010.03.23 00:39 ]
    архі-тектоніка?
    сіра тисяча чорна сотня і
    та ж «розруха» у головах
    милість кликали над безоднею
    аж розходився світ по швах
    хтось не дав нам належних почестей
    не вписав на Скрижалі Днів
    наша доля не так урóчиста
    як безмежні по ній жалí
    архітекторе надтрагедії
    хто ти? де ти? куди твій злет? ет!..
    щастя – зблизька – а не розгледіли
    часу мало в тобі Поете!


    Рейтинги: Народний -- (5.92) | "Майстерень" -- (5.82)
    Коментарі: (6)


  34. Євгенія Муц - [ 2010.03.23 00:03 ]
    Як жаль мені пожовклих ясенів
    Як жаль мені пожовклих ясенів,
    що розсипають свої мідні сльози...
    хмарин розтріпаних під подихом вітрів,
    у осені лиш грози, грози...грози...


    Як жаль мені, що ти уже не ждеш,
    і сльози що мої не зовсім мідні...
    так хочеться блакитності небес,
    та сонців у очах, щоб були літні.
    вжеш грози криті-це лише вода,
    вона стече шибками мов в останнє...
    у коси заплете квіток весна,
    і може відбаре моє безсоння.
    зустрівшись зором знову навмання,
    тремтіння пробирає наче душу.
    можливо крізь дощі прийде весна,
    і принесе весну, таку байдужу...
    як жаль мені пожовклих ясенів...
    як жаль мені замріяну цю тишу!
    ілюзії розвіє провесінь,
    твій образ тут всерівно ж не залишу.
    що в серці не зотліло-вже не вмре,
    що в ньому залишилось-те навічно!
    не може буть в людині все пусте,
    не може…це занадто не логічно…



    Рейтинги: Народний -- (5.33) | "Майстерень" -- (5.25)
    Прокоментувати:


  35. Євгенія Муц - [ 2010.03.23 00:24 ]
    Божеволію
    Божеволію, від дотику рук…
    Від тихих слів, що шепочеш вечірньо.
    Збиває дихання зривистий стук-
    У грудях болем солодко-нестримним.
    Себе ж тримати в собі сил нема.
    Бажання знову пекучоотруйні,
    Немов горять непідвладні чуття,
    Так хоче в клітку душа волелюбна…
    Твій запах схожий на м’яту й полин,
    Такий яскравий, близький і гарячий.
    У прохолоді цієї весни
    Твій погляд щирий, і ніби дитячий.
    Божеволію, від пристрасті дум.
    Від неможливості вже схаменутись!
    Від твоїх чар, що навіюють сум,
    Від того страху, що зветься вразливість…


    Рейтинги: Народний -- (5.33) | "Майстерень" -- (5.25)
    Прокоментувати:


  36. Наталія Федорова - [ 2010.03.23 00:06 ]
    Чудова пряжа.
    Живу, як хочу, екзальтовано, сміливо!
    Збираю посмішки, для «того світу» унизу.
    І поринаю в зорі експресивно,
    Та людства вічність я не омину.
    Я знаю, самовпевненість - це ризик,
    Для тих, хто мрії, створюють свої,
    Для тих, хто поділяє, на частини:
    Людину, людство , всесвіт взагалі.
    Але, хто єдності людей радіє щиро,
    Людському організмові розкритий,
    І не поменшує себе,та інших диво,
    В броню з зірок, галактик, міцно вдітий!
    Життя цікаве, хоч ти - крапля в морі,
    Бо все з малого, все багатоскладне.
    Немає радіснішої, чудовішої долі,
    Ніж із достойними братами бути ладним.
    Співзвучність унісону, співу людства,
    Чудові партії, та серця щире соло,
    З середини, живильне, цінне єство -
    Це ласка , це любові рідна мова.
    Тканина всіх сердець і душ єдина.
    Вона із пряжі, що є вмістом світу.
    Вона протекція, вона, магічне коло!
    Вона, і стріли, й позамежне літо!
    І я здивуюсь знов і знов, і знову!
    Я закохаюсь, я вдивлюсь, в прекрасне!
    Я вогняне, яскраве, намалюю коло,
    Та в ньому буде, сила, що не гасне!

    2009р.


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  37. Євгенія Муц - [ 2010.03.23 00:41 ]
    …НЕ СКАЗАНА КАЗКА…
    Повіяло холодом, хоча навколо весна…
    І тіні начеб то стали в пів-тона світліші.
    Ех…грається серцем гарячим, холодна зима
    І тільки все лишнє стає з кожним днем яскравіше…

    Боюся зустрітися з поглядом твоїх очей,
    Та сила бажання сильніша ніж можна згубити…
    І навіть на відстані в сотні десятків земель,
    Я буду бажати лиш миті, щоб просто любити.

    Занадто банально, занадто безтактно, і все ж…
    Та навіть на холоді зливи, промокши до нитки,
    Я буду шукати той колір у сяйві небес,
    Такого ж відтінки, як очі , бездонно-блакитні…

    Повіяло холодом, тільки настала весна.
    Занадто зимовим це сонце для мене здалося…
    У тебе ж така бездоганно-гаряча душа,
    Що моя від неї погасла, та серце зайшлося…

    Зайшлося у пісні, списало всі знані слова…
    Такі не потрібні нікому, розспівані в часі…
    Для мене тепер за мізерна торічна мета,
    Для мене тепер тільки холод в не сказаній казці.



    Рейтинги: Народний -- (5.33) | "Майстерень" -- (5.25)
    Прокоментувати:


  38. Гренуіль де Маре - [ 2010.03.22 23:31 ]
    Коктейль «Kill Memories»
    Де було серце – зяє дірка,
    І мозку вже, кажись, немає…
    Функціонує ще печінка,
    Але й її я доконаю.

    У чистий слоїк трилітровий
    Текіли увіллю на денце,
    По чарці віскі, граппи й рому
    І ніжної «Nemiroff» з перцем.

    Вишняк рубінами заграє
    (Я навіть замугичу стиха
    «Садок вишневий»). Лан за гаєм
    Хай нагадає бурячиха…

    Доллю по вінця кальвадосом,
    На закусь ковбаси накраю…
    …Чого це я в тарілці носом?
    Яка любов?! Не пам’ятаю…


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.59) | "Майстерень" -- (5.67)
    Коментарі: (23) | "Волю алкоголю!"


  39. Юлька Гриценко - [ 2010.03.22 22:04 ]
    Слухаючи Моцарта
    Не стій - іди.
    Твої сліди
    Десь зникнуть.

    Залиш мене.
    Усе мине.
    Я звикну.

    Облиш, не грай
    І я про рай
    Забуду.

    А восени
    У твої сни
    Прибуду.

    Прийду дощем
    До тебе ще
    Під осінь.

    І як твоя
    Погладжу я
    Волосся.

    Душа злетить
    Й заплачу вмить,
    Мов злива.

    Не стій - іди!
    І будь завжди
    Щасливий...


    22.03.2010р.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.4) | "Майстерень" -- (5.32) | Самооцінка 6
    Коментарі: (5)


  40. Юлія Радченко - [ 2010.03.22 21:35 ]
    Ці літери... Їм варто заблищати...
    Ці літери... Їм варто заблищати
    В контексті надльодових переправ…
    Вже скоро доведеться пробачати
    За те, що міцно усмішку тримав…

    За те, що завтра небезпечним цвітом
    Від радості кружлятимуть думки…
    Тому, що можуть серце перегріти
    Перефарбовані смішні ляльки…

    З тих міркувань, що дуже тихо плачуть
    Чиїхось вій несправжні імена…
    Від того, що тоді стаєш гарячим,
    Коли в обличчя зраджує весна…

    Коли від іграшкових перевтілень
    Сміється китицями об’єктив…
    І через те, що знати не хотіли,
    Кого невиправдано засмутив…

    Кому віддячено – одноманітність…
    Від пересохлих висмолених губ…
    Перестилає згорблена елітність
    Зім’яті ліжка. Відмовляє зруб

    Вибагливим колодязним капризам…
    Не через те, що щедрість розгубив…
    А просто воду – діставати знизу…
    А зверху - пити… Вже для когось жив…

    Палахкотить іконами сумирність…
    Від благодаті – кілька талих зим…
    З криничних зрубів теж сміється вірність
    І попри те, що хтось стає чужим…
    2010 рік


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.45) | "Майстерень" -- (5.5)
    Коментарі: (2)


  41. Наталя Скосарьова - [ 2010.03.22 21:36 ]
    Замуровано час
    * * *
    Замуровано час. Засипано снігом і пилом.
    Неозора вічність рани обробля.
    Як не намагалась, все ж не одлюбила.
    А душа вже вище планку підняла.

    Свіжо дихає вітер мені у плечі.
    Тихо плачуть поля, по позбирано врожаї.
    І щодень то скоріш починається вечір,
    Крають небо строкато сумні журавлі.

    Змерз горіх. Не зосталось від листя й сліду.
    Обпікає порепані вени калинова кров.
    Солом'яне дитя розумніше за свого діда:
    Знає, що то є сльози і що є любов.

    Затамовуєш подих. Дихаєщ спаленим листям.
    Хризантемовий жовтень тулиться, мов цуценя.
    Нині вітер справжній. Нині сонце низько,
    Нині зірка народить нове зореня.

    2008


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.53) | "Майстерень" 5.5 (5.4)
    Коментарі: (1)


  42. Анна Хаотична - [ 2010.03.22 21:50 ]
    *
    Як я личу своєму місту,
    Коли танцюю з його тінями –
    Сну сплетінням, мари сплетінням,
    Така ж осіння, така ж прісна.
    Липнем пахнуть пусті вулиці,
    Потавровані нашим іменем.
    Золоті ліхтарі туляться
    Жовтим оком до неба синього….
    Ситі вікна, налиті світлом,
    Ніч у теплі збере долоні.
    Як я личу своєму світу,
    Як смиряюсь в його полоні!
    Голосінням, тавром осіннім,
    Та ж причинна, така ж дійсна,
    Як я личу своєму місту,
    Коли танцюю його тінню…


    Рейтинги: Народний -- (0) | "Майстерень" -- (0)
    Прокоментувати:


  43. Вовчик Братик - [ 2010.03.22 21:47 ]
    Гітарі
    Зібрав ялинку, взяв гітару,
    накинув куртку на плече.
    і так одразу любо стало,
    Що в середині аж пече.

    Почав я грати тихо, гірко
    Сумну мелодію життя,
    І як в маленькій оповідкі,
    Настало ніжно забуття.

    Пройшов акорд туди по струнам,
    Пройшов туди, тоді назад
    Та й зразу любо-любо стало
    І душі настав парад.

    І знову вдарив я по струнам,
    Пройшовся звуком по вушах..
    (оцей момент мені все снився
    у неймовірно світлих снах!)

    А тут тріщать уже фанфари
    І Новий рік уже настав,
    А я все слухаю удари
    По струнам, в кольорових снах...
    ---------
    22.31, 16.01.2010


    Рейтинги: Народний 5 (5.13) | "Майстерень" -- (0) | Самооцінка 5
    Коментарі: (2) | ""


  44. Юлія Скорода - [ 2010.03.22 20:57 ]
    Календар любові
    Почалося все десь у грудні
    На Андрія, а чи Введення,
    Ми ловили зірки у студні,
    Ми любилися ніч і денно.

    Цілу весну і ціле літо
    Гобелени з цілунків ткали,
    Уявляли як наші діти б
    Нас батьками своїми звали.

    На Успення чи на Покрови
    Нагуляли в утробі сина.
    В нас заручини на Миколи
    І весілля на свят-Василя.

    А на Стрітення, за повір’ям,
    Ми кохалися проти ночі
    На куті з маковія зіллям,
    Щоб ніхто ту любов не зурочив.


    Рейтинги: Народний -- (5.4) | "Майстерень" -- (5.37)
    Прокоментувати:


  45. Оля Мак - [ 2010.03.22 19:59 ]
    Весна іде!
    Пори весняної цвітіння
    Мене сьогодні веселить.
    І гріє сонячне проміння
    Тепліше зараз … та на мить.
    І прокидаються вже віти
    При першім подусі весни.
    Біля струмочків грають діти:
    «Кораблику, пливи, пливи!»
    І він пливе струмком дзюрчистим,
    Вода його несе, несе.
    Милує око світ барвистий:
    Весна урочисто іде!..


    Рейтинги: Народний -- (5.25) | "Майстерень" -- (5.25)
    Прокоментувати:


  46. Оксана Лозова - [ 2010.03.22 19:25 ]
    У Львові
    Не я одна
    У снах молюсь:
    – Не можу жити
    Без любові…
    І хтось признається комусь,
    Що це було колись у Львові:
    Летів за вітром
    Цвіт і дим,
    Чамрів і чах бузок пропащо,
    І вперше був
    Не кам’яним
    Той лев,
    Що квіти носить в пащі…



    Рейтинги: Народний 5.5 (5.61) | "Майстерень" -- (5.64)
    Коментарі: (14)


  47. Оля Мак - [ 2010.03.22 19:21 ]
    Дивний вітер
    Вже ранок... Сонця сяйво на долоні.
    Осінній вітер обвіває скроні.
    Підняв листок й хмариночці поніс
    І пісню заспівав мені на біс.

    А я іду. І він спішить за мною.
    Чи в дощ, чи в сонце смирною імлою
    Несеться вітер по моїх слідах...
    (чи це у мене вже поїхав дах?)

    Ось парк.На лавці знову сіла.Тихо...
    Тут голос чується... Та чи на лихо?!
    Це вітер так зі мною говорив,
    Вуста цілунком звабним обпалив.


    Рейтинги: Народний -- (5.25) | "Майстерень" -- (5.25) | Самооцінка 5
    Прокоментувати:


  48. Софія Кримовська - [ 2010.03.22 18:57 ]
    -ранок-
    ранок навколішки молиться небу
    росами плаче на трави і квіти
    руки здіймає туманами нева-
    гомістю сонця відсутності вітру
    і алилуя у промені першім
    різноголоссям рожевого сходу
    світ перехрестить і піде до звершень
    ранок у вечір долаючи сходи


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.57) | "Майстерень" -- (5.68)
    Коментарі: (8)


  49. Олександр Сочан - [ 2010.03.22 17:46 ]
    Сумне питання
    Коліна хвилі лоскотали,
    Десь зойкав птах,
    За нами зорі споглядали –
    Чумацький шлях.
    Мені здавалось – я не схибив,
    Хоч я не Бог, –
    Бо ти одна зробила вибір
    За нас обох.
    Бузкову обрію заграву
    І моря плин
    Із часом в борошно розчавив
    Життєвий млин.
    Та раптом твій далекий дотик
    Життя стрясе –
    Стареньке чорно-біле фото
    Поверне все.
    В очах глибоке небо синє.
    Смішне дівча
    Іще крізь часу далечіні
    Мене вивча.
    Згадав – питання миттю зрине
    Таке сумне, –
    Чому ж не я тебе покинув,
    А ти мене?


    Рейтинги: Народний -- (5.2) | "Майстерень" -- (5.13)
    Прокоментувати:


  50. Наталія Біла - [ 2010.03.22 16:22 ]
    Волю алкоголю!
    Ти взяв і мовчки вирвав серце,
    Тепер на тому місці дірка.
    Моє міцне кохання з перцем
    Розбавить ніжністю горілка.
    У скронях прогресує вірус,
    Він скоро знищить файли мізків,
    Гіркий і вичавлений цитрус
    Вже не смакує в склянці віскі.
    Вечірня маячня без змісту
    Блукає в пошуках жалю,
    А я в велику склянку чисту
    Ще вбивцю спогадів наллю.


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.25) | "Майстерень" -- (5.25)
    Коментарі: (15)



  51. Сторінки: 1   ...   1344   1345   1346   1347   1348   1349   1350   1351   1352   ...   1829