ОСТАННІ НАДХОДЖЕННЯ
Авторський рейтинг від 5,25 (вірші)

Віктор Кучерук
2026.06.24 06:54
Знову спека шалена
Непорушно стоїть, -
В'яне пагін зелений
І зривається цвіт.
Ні хмаринок над нами,
Ні поривів вітрів, '
Лиш пече до нестями
В глибині літніх днів.

С М
2026.06.23 20:42
Більш не буде тут такої ось, як ти
Більш не буде ось такої, хто би
Щось витворяв подібне, о

Чи дасиш мені той шанс?
Спробуєш хоча би, га?
Зупинися, згадай-но
Ми були разом

Охмуд Песецький
2026.06.23 18:31
Охайна дівчина і при скромному макіяжі викликала потаємний інтерес і швидку згоду на послуги. Чому приваблюють саме такі, якщо мені потрібна робітниця лише для прибирання, для мегамаркетів і як водійка мого майбутнього авто? Про ескортні виходи того дня

Володимир Бойко
2026.06.23 17:18
Історія сповнена історичних парадоксів і парадоксальних істориків. Були царі, були і блазні, але щоби цар і блазень у одній особі? Що більше є нагарбаних територій, то більше їх бракує для повного щастя. Можна і концтабір у країні створити, а мож

Борис Костиря
2026.06.23 12:56
Протоптую стежину у снігах,
Єдину, неповторну і глибоку.
Іду снігами, нібито у снах,
Гамуючи ненависть і тривогу.

Протоптую стежину у полях
Прологом у небачене майбутнє,
Яка укаже подорожнім шлях,

Вячеслав Руденко
2026.06.23 12:03
Будь ласка! - Гра у сквош -
Дарунок нам на втіху,
Щоб у степах нічних
Не загубити слід!

В рожевих дзеркалах
Витають духи сміху.
Та нам їх не впізнать

хома дідим
2026.06.23 07:23
у своїй непрозорій стихії
віршувати
недбало як слід
відкидаючи ревнощі хитрі
розбиваючи сяючий лід
у коморі своїй
саркастичній
обдираючи рештки шпалер

Віктор Кучерук
2026.06.23 06:09
Сонце жаром запашіло
І відразу вітер стих, -
І вогнем взялося тіло,
І робити важче вдих.
Усього проймає потом
Й обпікає водночас, -
Сонце встало до роботи
І отак гартує нас.

Ірина Вовк
2026.06.23 01:44
Розділ III: КОЛИ ДЗВОНИТЬ СОФІЯ, ЗАТИХАЄ ПАРИЖ Це було навесні 1048 року. Київ тільки-но скинув із себе зимові кайдани, коли до Золотих воріт підходила пишна кавалькада заморських гостей – французьке посольство, очолюване єпископом Роже Шалон

Володимир Бойко
2026.06.22 14:33
Не хочете стати овочем на старості – їжте овочі замолоду. Глибше лизнеш – більше куснеш. Безкорислива любов корисніша для здоров’я. Сила мистецтва не залежить од сили звуку. Не втрачайте голову – шануйте працю перукаря. Політ думки був пере

Борис Костиря
2026.06.22 13:22
Я заблукав поміж дерев зимових,
І нитка Аріадни на снігу
Згубилася, немов прадавня мова,
Забруднена у лютому гріху.
Поміж дерев зимових я шукаю
Нитки, які врятують нас усіх.
Мене ж у сутінках чекає Каїн.
А сніг летить, як первозданний сміх.

Ірина Вовк
2026.06.22 12:20
Розділ II: РУНІЧНЕ КОЛО ПІВНІЧНОЇ КРОВІ Наступного дня після того, як золоте чорнило застигло на пергаменті, туман над Києвом змінився пронизливим північним вітром. Маленька Анна сиділа в дівочих покоях своєї матері, княгині Інгігерди. Тут пахло зовсі

хома дідим
2026.06.22 07:59
розкажи мені ще
про інакші дні
де так гарно було
із тобою
дай ліричного ще
відчуття мені
без потреби
сурми і двобою

Віктор Кучерук
2026.06.22 06:41
Неймовірно голосна
І проворна дуже, -
Покотилася луна
З-за ріки по лузі.
Повернулися назад
Наспіви веселі,
Ніби чути їх не рад
Нині хтось в оселі.

Світлана Пирогова
2026.06.21 21:58
Гортензія-красуня пишно квітне,
Вражає розмаїттям кольорів.
Розкішним покривається суцвіттям.
Побачив літній легіт - і зомлів.

І звідки тут ця пані елегантна?
Таких в саду ще досі не було.
Прикраса днини, вечора, світанку.

Олена Побийголод
2026.06.21 21:48
Михайло Ісаковський (1900-1973)

Був наказ йому – на захід,
    їй також – до чужини...
Йшли на фронти комсомольці
    Громадянської війни.

Йшли у військо, розставались,

Іван Потьомкін
2026.06.21 21:00
Лежать ляхи з юдеями,
Що за гарний викуп
Сторгувалися з Максимом,
Як із скрути вийти.
Вийти вийшли,
Та не в ті ворота.
А міська голота,
Себто ті,

Ірина Вовк
2026.06.21 20:09
Вона була вихована серед білого мармуру, кольорових мозаїк Софії та шелесту пергаментів у скрипторіях сонячного Києва періоду «золотого віку» Русі ХІ століття. Донька великого князя Ярослава Мудрого, вона мала стати живою печаткою у великій грі європейськ

Борис Костиря
2026.06.21 20:08
Прозорий ліс у сутіні прозорій.
Прозорий смуток дивиться в імлу.
Прозорий спокій п'є північні зорі.
Прозорий час читає ковилу.

Прозорий простір причаївся вчасно
У згусток нерозтрачених хвилин,
Плекає мрію дивну і незгасну

Іван Потьомкін
2026.06.21 17:06
Лежать ляхи з юдеями,
Що за гарний викуп
Сторгувалися з Максимом,
Як із скрути вийти.
Вийти вийшли,
Та не в ті ворота.
А міська голота,
Себто ті,

С М
2026.06.21 16:52
Давно вже я не сходив, зі своїх ей, пагорбів
Усе, що бачив я, прискорює рух мій, домів

Прилинь, до обличчя, устами своїми
Дивися далі, о дивися глибинно

Помаранчевий і синій
Кольори моїх чуттів

Іван Веселий
2026.06.21 16:50
Вдягнувши водолаза маску,
і вибравши спіралі час,
він ринув у місцеву прощу -
на дно духмяно гаслих трас.

Минулі виходи нестерпні
туди траплялися не раз,
та вірилося, крізь ті терні

Євген Федчук
2026.06.21 16:08
Скоро наші уже будуть, мабуть Крим звільняти.
Пора звідти москалів тих усіх виганяти.
Закінчилась лафа їхня, кришка вже «Кримнашу»,
Забираються усі хай у помийну Рашу.
Я дивлюсь на те, як нині москалі воюють,
Як укріплення бездумно вони в лоб штурмую

Борис Костиря
2026.06.21 12:48
Час тече, наче плинна вода
У сипучий і ніжний пісок.
Час крадеться, неначе біда
У сплетінні геройств і пасток.

Не повернеться трепетний час,
Час кохання, дивацтв, розставань,
Що розкажуть важливе про нас,

Роман Миронов
2026.06.21 12:33
У твоїх очах небагато спокою:
Більше – суму багряного, наперстів
Зі слів на оголених пальцях –

Аж до критичного струму.

У венах моїх більше правди,
Особливо, коли вони навиворіт –

Віктор Кучерук
2026.06.21 06:58
Так учора ласували,
Що ні хліба і ні сала
В хаті кумовій не стало,
Бо вечеряли ми сито
Через добру оковиту
І здорові апетити.
21.06.26

Вячеслав Руденко
2026.06.20 17:44
…як завжди непостійністю єства
покриті часу всі червневі дні,
тече в них пустотлива каніфоль,
в кору вростають диво скрипалі,

таємний сенс від зібраних речей
несе очам рясний глибокий зміст
і квітне між граніту капріфоль,

Борис Костиря
2026.06.20 13:06
В спіралі скручується час.
Змією обернеться простір.
Який у світі водолаз
Пірне в глибини, як на прощу?

Який у світі чародій
Поверне запахи заснулі?
На сцену вийде лицедій,

Ольга Олеандра
2026.06.20 12:39
Кожен ковток – це зустріч
сутностей доторком губ
спраглим, закоханим, дружнім –
творення нових сполук,
сильних, хоча й тимчасових,
повних ваги і смаку,
що стелять у серця основу
радість криштально тривку.

Іван Веселий
2026.06.20 11:23
Вийшов я в садок фазенди
на гармидер вранці.
Розвелось у нас хвазанів -
самців горлодранців!
І чого ж це у природі
навпаки, ніж в люду?!
І в хвазановім народі -
бачу ту ж невгоду!

хома дідим
2026.06.20 09:20
залишилося лише тебе хотіти
згадуючи всяке чи важливе
ще стоїть і пил виловлює з повітря
кухоль у якім бувало пиво
часоплин жорстокий і безрадний
зорі падають ніхто їх не підніме
каніфоль свої сердечні рани
змінюється все нещадні зміни

Віктор Кучерук
2026.06.20 06:30
Навесні стара верба
Запитала в клена:
Ну, не гарна я хіба
В одязі зеленім?
Бо не видно щовесни
Всім, кому цікаво,
В гущі листя кривини
І гілок трухлявих.

Іван Потьомкін
2026.06.19 21:02
Якщо не в пекло Господь мене спровадить,
а дасть (бозна за віщо) право обирати,
як маю жити в потойбічнім світі,
не спокушуся ні на рай, змальований Кораном,
ні на таке принадне для смертних воскресіння
(на подив родині й товариству).
Ні, попрошу

Мирон Шагало
2026.06.19 20:56
За спогадом летять думки
туди, на стежку ту знайому,
туди, де стигнуть колоски
у полі, недалеко дому.

Пшеничне поле. В тихий сум
знов починає огортати.
Це поле в серці я несу,

Артур Сіренко
2026.06.19 19:13
Колись давно, коли світ ще був молодим і білі хмари називали островами в синьому морі, а не шматками алабамської вати, які хтось (можливо, чорношкірий всезнайка Джо) спересердя підкинув в гору, я познайомився зі старим дідом на ім’я Годі. На відміну від Ґ

Юрій Лазірко
2026.06.19 16:39
о серце моє...
1.
пригадую...
це море дотиків
і поцілунків
оооооооооооо
о крила мої
полон обіймів
Останні надходження: 7 дн | 30 дн | ...
Останні   коментарі: сьогодні | 7 днів





 Нові автори на сторінці:

Володимир Кириленко
2026.06.20

Боговик Владислав Боговик Владислав
2026.06.18

Іван Веселий
2026.06.15

Надія Ляшук
2026.06.14

ВАСИЛЬ КУЗІВ
2026.06.11

Неїл Лорен
2026.06.08

Володимир Журавльов
2026.06.05






• Українське словотворення

• Усі Словники

• Про віршування
• Латина (рус)
• Дослівник до Біблії (Євр.)
• Дослівник до Біблії (Гр.)
• Інші словники

Тлумачний словник Словопедія




 
 
Поезія


  1. Сонце Місяць - [ 2009.07.01 12:50 ]
    надвечірній прозорий
     
       твій надвечірній прозорий спокій

     проллється пивом, натхнеться димом
    злетить над містом гарячих дахів

    магічного полум’я виблиском
     за прядива зоряних розкошів

       божевільно присмачені дивом
            потяги тіней, мережива мрій

              легкокрилим як сни вітрильником









     


    Рейтинги: Народний -- (5.48) | "Майстерень" -- (5.5)
    Коментарі: (10)


  2. Остап Лопушня - [ 2009.07.01 12:25 ]
    Моя любов на чужині
    Українка! Скільки в цьому слові
    Спраги і натхнення для поета!
    Скільки в ньому щастя і любові!
    І себе питаю – "З ким ти? Де ти?

    У яких кацапських гуртожитках,
    У якій Італії чи Польщі…
    Як без тебе, українко, жити?
    І навіщо світ без тебе, пощо?

    Рідна моя! Найсолодша в світі зваба!
    Очі як волошки, коси русі…
    Та цілує багатій-нахаба
    За доляри личенько Ірусі…

    Каті білі ніженьки від шиї,
    і Марусі перса солодкаві…
    А вона, рідненька, знову шиє,
    Вишиває квіти нелукаві

    На сорочці бастрюка-синочка…
    …Вже її окликнули бармени…
    І кохані – українські – очка
    Цілу ніч дивилися на мене.


    Рейтинги: Народний 5.15 (5.25) | "Майстерень" 5.13 (5.13)
    Коментарі: (34)


  3. Влад Псевдо - [ 2009.07.01 12:44 ]
    ---
    Не падай духом - не твоя прикмета,
    І не розмінюйся - це ж не рушій.
    Погане діло - снігові замети,
    А особливо - на чиїйсь душі.

    Розтань. У мене ті ж нариви.
    Мерзлоти-мінус-сорок і буран...
    це не кінець, а смуга (чи період?)
    На зліт усупереч семи вітрам.

    Усе минає. І оце - зітреться,
    Пройде (така вона - життя вага!).
    Леліяти лілею - діло третє:
    Не дай зламати стержень ворогам!

    Вперед. Не треба обертатись.
    Одна дорога. Тільки нею - йти.
    Не падай духом. І не падай - надто.
    Не крижаній. Не бійся теплоти.

    Вогонь живий, а холод - все понищить,
    О, крига - найжорсткіша зі спокут!..
    Не падай духом. Ми ж від цього вищі.
    Не падай. Будь і дихай. Просто - будь.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.36) | "Майстерень" -- (5.34)
    Коментарі: (9)


  4. Жорж Дикий - [ 2009.07.01 11:07 ]
    Оптимізм
    Кусатися, брикатися
    любити твоє тіло...
    Кривлятися, звиватися
    оповідати вміло...

    Кохання, як мистецтво,
    мистецтво - це кохання,
    наскоки у крілецтво
    од вечора й до рання...

    Народжуються діти -
    старіє наше тіло,
    частішають помітки -
    в архів готують діло...

    І радість огортає
    тупу і злу натуру...
    А хтось розповідає,
    що жив і вмер я з дуру!


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.15) | "Майстерень" 5.25 (5.21)
    Коментарі: (11)


  5. Олександр Христенко - [ 2009.07.01 10:28 ]
    СУДЬБА КАКАЯ (шуточное)
    Вечер, свежая прохлада,
    Мы – в беседке среди сада,
    День усталый провожая
    За душистой чашкой чая.
    Птички ласково поют,
    Создавая нам уют.
    Небо звёздное - без края.
    Благодать, краса какая!..

    Вдруг, как будто из тумана,
    Появился гость незваный –
    Издавая тихий зуд,
    Крылья к нам его несут.
    Он летит, как будто свищет,
    Весь измазанный в кровище.
    Сразу видно – жертву ищет,
    Чтоб пустить её на пищу.

    Эта, с крыльями, «свинья»
    Думает, что вкусный я!?
    И с размаху злобный хищник
    Впил в меня свои „зубища”!
    Комарище! Вот злодей!
    Жирный, будто воробей!
    Скольких взрослых и детей
    Обескровил этот «змей».

    Укусить меня не вышло –
    Зацепил его за “дышло”
    И, от сковородки крышкой,
    Врезал между глаз, повыше.
    Тут и сдрейфил он, трусишка,
    Спрятаться хотел под мышку.
    Но манёвр его не вышел –
    Он устал и часто дышит.

    „По газам” – рванулся ввысь.
    Я за ним: ”Посторонись!”
    Наступил ногой на вилку
    Коньяка разбил бутылку,
    Комара ж – судьба, какая:
    Сбит, как «мессер», в чашку чая.

    И несчастный вурдалака
    Дрыгал ножками и плакал,
    И прощения просил,
    А потом, лишившись сил,
    Вдруг затих, почти уснул,
    И бесславно утонул.

    Вот история, какая
    О вреде и пользе чая
    Говорят от многих бед
    Лучше средства просто нет.

    (17.01.98. - 30.06.09.)


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.51) | "Майстерень" -- (5.42)
    Коментарі: (15)


  6. Ірина Білінська - [ 2009.07.01 01:42 ]
    У тремкому безмежжі небес

    Я лечу, а ти кажеш – «здалося»!
    У тремкому безмежжі небес
    вітер бавиться моїм волоссям,
    із-за хмар виглядає тебе.
    Я високо над лісом і полем.
    Ці простори п’янкі як вино.
    Отакою є сила і воля –
    коли ти і природа – одно.
    І несуть мене радісні крила
    над землею, що квітне людьми…
    Отакою є воля і сила –
    коли в часі спиняється мить.
    Я лечу (а ти знову смієшся)
    ген - у просторі неба яснім.
    Усміхаються в відповідь вишні.
    А ти просто не віриш мені…



    Рейтинги: Народний 5.38 (5.45) | "Майстерень" 5.25 (5.41)
    Коментарі: (7)


  7. Оксана Лозова - [ 2009.06.30 23:13 ]
    Останній тост
    За Анною Ахматовою

    За дім, спустошений ущент,
    За безталання знак,
    За самоту удвох і ще
    За тебе п’ю до дна, –
    П’ю за лукавство губ і віч,
    За холод поміж нас,
    За грубий і жорстокий світ,
    За те, що Бог не спас.


    Рейтинги: Народний -- (5.61) | "Майстерень" -- (5.64)
    Коментарі: (6)


  8. Роман Боднар - [ 2009.06.30 23:18 ]
    Natura non facit saltus
    Природа скачків не любить,
    Природа - то русло плавне,
    Даремно вважають люди,
    Що крига раптово тане.

    Що раптом зима приходить,
    Жоржини в снігу втопивши,
    Що зустріч - це та ж пригода,
    Випадок серед затишшя.

    Що думка раніше спала,
    А потім збудилась раптом,
    Що успіх - це той же спалах,
    Та ж іскра раптова з ватри...

    ...Поволі лиш крига тане,
    Поволі весна йде юна,
    Поволі встає світанок
    І будяться сонні вруна.

    Лелеки летять поволі
    З-за моря у рідні хати,
    І раб ще ніколи волі
    Не мав, не одержав раптом.

    ...І серце холодне в грудях
    Гарячим уже не стане...
    Природа скачків не любить,
    Природа - то русло плавне !...

    1985р.


    Рейтинги: Народний -- (5.34) | "Майстерень" -- (5.29)
    Прокоментувати:


  9. Ірина Білінська - [ 2009.06.30 23:46 ]
    Не чекайте на завтрашній день

    Не чекайте на завтрашній день,
    а живіть і радійте сьогодні!
    Бо любов нам назустріч іде.
    Бо любов нам дарує свободу.
    Все, чого потребуємо ми –
    це любити! Любити! Любити!
    Це воістину бути людьми.
    Це творити життя - просто жити!


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.45) | "Майстерень" 5.25 (5.41)
    Коментарі: (5)


  10. Імітатор Стилів - [ 2009.06.30 21:04 ]
    Природа сачків не любить
    http://maysterni.com/publication.php?id=34685
    Роман Боднар: "Natura non facit saltus"

    Раз тарган відрізав лапку
    Біг по столу босоніж
    І зробив велику вавку
    Гострим лезом йому ніж.

    Та не знав ще він такої
    Як сусід його біди:
    Той тарган хоч був з ногою
    Жив сім днів без голови.


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.38) | "Майстерень" 5.25 (5.25)
    Коментарі: (8)


  11. Костянтин Мордатенко - [ 2009.06.30 21:46 ]
    Дві аварії
    Двома перстами, наче старовір,
    Земля хрестилась ревно, що аж кров скрізь
    згорталась хрипло, горе впало з гір
    (Чорнобиль – раз!): Авіашоу Львівське…

    Прадавнє горе… Сліз нема, в душі
    мозолі лиш… Болюча серця праця…
    Ви краще казку дітям розкажіть
    тим сиротам або пошліть пограться

    своїх дітей до сивих матерів
    в хустках чорнющих, як вночі чорнозем.
    Не так солоні сльози, як давкі.
    І спогадами Горе їсти просить…

    Давайте станем на коліна всі
    (ну, скільки: сорок сім чи шість мільйонів?).
    І Бог почує – правда від Русі,
    бо Українгеліє – ми сьогодні;

    Запалим у Великдень по свічі
    опівночі – хай Бог нас порахує.
    Зростав народ щоб духом і в числі,
    а Кобзаря не згадували всує.

    І скажем один одному: «Простіть!»,
    і вибачимо й будемо брататись.
    За віру Бог загинув на хресті,
    за віру і воскрес, і в цьому радість.

    І в цьому суть земного прибуття.
    Краса міцніє! Рабство побороли!
    Наклав Іуда руки… Бог суддя…
    Пробачу все, крім... нехтування мови!


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.39) | "Майстерень" -- (5.3)
    Коментарі: (13)


  12. Оксана Лозова - [ 2009.06.30 20:53 ]
    ЩАСТЯ

    Хіба йому дорікнеш —
    Щастю за хвильку щастя?
    Хіба за ним не підеш —
    Хоч мав би і сам пропасти,
    Хто знає, коли і де
    Зоря спалахне чи згасне?

    А щастя рікою пливе —
    До берега не пристане,
    А щастя летить журавлем —
    Високо в небі.
    А щастя тільки майне —
    Серце затерпне...
    2001


    Рейтинги: Народний -- (5.61) | "Майстерень" -- (5.64)
    Коментарі: (1)


  13. Роман Боднар - [ 2009.06.30 20:46 ]
    Латаття
    Ти була в біленечкому платті,
    Весла тихо рухали човна,
    Ми блукали в заростях латаття,
    А навкруг - озерна дивина :

    Одинока чайка об воду билась,
    Вдалині вітрила пропливли,
    Ти на них замріяно дивилась -
    Ми тоді закохані були...

    Був на сході ще байдужий жовтень,
    Ти була щасливою, як я,
    Ми не знали, що ті квіти жовті
    Віднесе у безвість течія...

    1971р.


    Рейтинги: Народний -- (5.34) | "Майстерень" -- (5.29)
    Коментарі: (4)


  14. Роман Боднар - [ 2009.06.30 19:31 ]
    Мово рідна
    Будь завжди прекрасним, народе наш,
    Лице в лице чорнобривий і кароокий !
    І пахлим хлібом, і ялівцем
    Вкраїнські руки, і стан високий...

    А мова ж, мова, мов водограй !!!
    Огнистих перлів хочеш - збирай !
    В ній кожне слово - кришталю спів,
    Торкнеш - заграє дзвін-перелив !...

    А скільки чару в душі твоїй !
    Вік пий - не вип'єш нектару мрій !...
    Хоч хто хай хвалить твої поля,
    Твій геній славлю, Мово моя !...

    1978р.


    Рейтинги: Народний -- (5.34) | "Майстерень" -- (5.29)
    Прокоментувати:


  15. Надія Тимків - [ 2009.06.30 19:41 ]
    Кохання все тобі пробачить... (переклад з вірша Юліана Тувіма)
    Кохання все тобі пробачить
    і перетворить сум у сміх
    тож набуває інших значень
    для нього зрада й навіть гріх

    Коли б тебе й прокляв з розпачу
    назвав бездушною і злою
    кохання все тобі пробачить
    бо те кохання і є мною

    А коли покохаєш як я,
    так чутливо, і знаєш, так міцно
    до межі божевілля, до дна,
    тоді зраджуй усім що є грішно!

    бо кохання все тобі пробачить...


    Miłość ci wszystko wybaczy

    Miłość ci wszystko wybaczy
    smutek zamieni ci w śmiech
    miłość tak pięknie tłumaczy
    zdradę i kłamstwo i grzech....

    Choćbyś ją przeklął w rozpaczy
    że jest okrutna i zła
    miłość ci wszystko wybaczy,
    bo miłość, mój miły, to ja ...


    Gdy pokochasz tak mocno, jak ja
    tak tkliwie, żarliwie, tak wiesz ...
    do ostatka, do szału, do dna,
    to zdradzaj mnie wtedy i grzesz.

    Bo miłość ci wszystko wybaczy ...

    Julian Tuwim


    Рейтинги: Народний -- (5.2) | "Майстерень" -- (5.17)
    Коментарі: (3)


  16. Надія Тимків - [ 2009.06.30 18:48 ]
    Кіт в чоботях
    Куди подівся кіт в чоботях,
    щоб його принцом тим зробить?
    Вже відправляється останній потяг,
    котрий ще може щось змінить.
    І фея зранку ще не діє,
    і хресна матір мабуть спить,
    А попелюшка далі вірить,
    що він знайде її в останню мить.
    Годинник відбиває сьому,
    гудок вокзальний чути знов,
    й вона не дума і не вірить тому,
    що в казці цій не виграє любов.
    Не плач моя маленька квітко,
    цю казку написав не Шарль Перро
    Мабуть, він знав, що плакатимуть дітки,
    подумав і відклав перо...


    Рейтинги: Народний -- (5.2) | "Майстерень" -- (5.17)
    Прокоментувати:


  17. Надія Тимків - [ 2009.06.30 18:23 ]
    ...
    Сьогодні падав дощ із неба,
    туман заплутався в гілках дерев,
    не треба плакати,
    не треба,
    Ти - Королева королев.
    Твоє панно святіше від святих,
    тобою всі радіють люди,
    та плачеш ти,
    так чом же плачеш ти?
    і сльози падають на груди...
    Цей дощ мине,
    він на землі не вічно,
    туман розсіється
    і сонце зажаріє,
    народ навернеться на віру вічну,
    не треба плакати Маріє...



    Рейтинги: Народний -- (5.2) | "Майстерень" -- (5.17)
    Прокоментувати:


  18. Надія Тимків - [ 2009.06.30 18:44 ]
    Бокс
    Сорочка в клітку і потерті джинси,
    старий будинок й чорні рукавиці,
    життя на двох це завжди бокс,
    хто винен?
    напевно парадокс...

    зіпріле сонце, і морозний сніг,
    то сміх, то теплі сльози,
    життя на двох це завжди дощ ,
    хто винен?
    напевно парадокс...

    серця розбиті завжди цілі... в тілі,
    тріщить душа немов розбите скло,
    і найсильніші з нас лежать зомлілі,
    хто винен що життя на двох?
    напевно Бог...


    Рейтинги: Народний -- (5.2) | "Майстерень" -- (5.17)
    Коментарі: (1)


  19. Ляна Лада - [ 2009.06.30 17:16 ]
    Post…
    Явилося мариво сріблом присипане
    І в мороці ночі дрижить небо видивом
    Вогненная Діва неслась колісницею
    Майнувши, як жезлом, жагучою крицею
    Твердінь наче плоть розтинала на два...

    Провісниця зламу окутана шатами
    Хмариння простьобане нитками златими
    Упряжено в збрую чвірку огИрів аспідних
    Самоцвіти з підков осліпляли, й з-під них
    Сльозилась хлющем небозводу ріка...

    А слідом за нею свавіллям розгніваний
    Володар огласу борні небожителів
    Він незмінним ескортом Діві гласом вторить
    Й от - перунами розшарпане небо - вердикт
    Що гніву його не уникне повік...

    І ця блискавиця, що з громом повінчана
    Єднала всі роки загублені з вічними
    Стікали поглинуті зливою спогади
    По вістрям уламків одвічної сповіді
    А мариво згинуло в плетеві сну...

    29/06/2009


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.25) | "Майстерень" -- (5.25)
    Коментарі: (3)


  20. Тамара Шевченко - [ 2009.06.30 15:07 ]
    Іще не встигло відгоріти (пародія)
    Пародія на вірш Ярослава Чорногуза "Бабине літо"
    http://maysterni.com/publication.php?id=34667

    У БАБИ ЛІТО - свято в хаті,
    Вона вже досвідом багата,
    І мудра, й щедра, і красива,
    ЇЇ волосся ще не сиве,
    Нема пелюшок і горшків,
    Та тільки жаль, в чоловіків
    Вже осінь щедра наступила,
    Червоні щоки пожовтила
    І їхнє дерево поволі
    Все долі.. долі все і долі...
    Поки зима ще не прийшла,
    Останні подихи тепла
    Лишіть для БАБИНОГО ЛІТА
    Що ще не встигло відгоріти...


    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Коментарі: (4)


  21. Ольга Корендюк - [ 2009.06.30 11:46 ]
    вечірні галюцинації
    проковтнувши декілька термінів поспіль
    як земну кулю, як вітаміни
    краєм серця вдарившись об тишу
    яка щовечора заповзає у моє вікно
    я можу віддатися своєму нічному сніданку.
    а годинник місяця показує пів на першу
    і в черзі я вже двадцять сторінок
    дивлюся на досконалу чоловічу постать
    чию тінь мій вимкнений ліхтар пускає на
    четверту стіну моєї округлої кімнати,
    і я м'яко розтікаюсь як жовтень перед листопадом
    і голосно кричу про те, що нижче її пояса
    знаходиться моє перше враження про дійсність!


    Рейтинги: Народний -- (5.2) | "Майстерень" -- (5.13)
    Коментарі: (7)


  22. Роман Пічурін - [ 2009.06.30 10:45 ]
    ЗМІНЮЙ...
    Не подобаютєся картина...?
    Змінюй!
    Замалюй її чорно-червоним
    Не подобається закони..?
    Змінюй!
    Не подобається повії?
    ЗМІНЮЙ
    Не подобається 60 секунд в хвилині..?
    ЗМІНЮЙ! Змінюй! ЗМІНЮЙ!

    Не подобаються маршрутки?
    Водії, педерасти нахабні
    Не подобаються закуски?
    Що дають у кафе на вокзальній

    Не подобаються заводи..?
    Що димлять мабуть вредним димом
    Не подобається що звуть
    На базарі бабусі „Сином”!!!

    Не подобаються образи
    Що потерлись новенькі кеди
    Що гасають по вулицях міста
    Із пластмаси, китайські, мопеди

    Не подобаються сусіди!
    Їх повчання і життєбачання
    Не подобається переможець
    Московського Євробачення!

    Не подобається парламент
    Не подобаються газети
    Так замінимо все навколо
    Щоб не жити як в туалеті!!!


    Рейтинги: Народний -- (5.17) | "Майстерень" -- (5.13)
    Коментарі: (5)


  23. Олена Пашук - [ 2009.06.30 09:32 ]
    ех ви коні дерев’яні коні
    ех ви коні дерев’яні коні
    заберіть-но мене з полону
    десь кудись в чорно-біле поле
    де дорога ледь-ледь пунктиром
    крах династії королів голих
    кладовище на e5-d4

    ех ви коні мої мустанги
    чом ви на перехресті стали?
    дайте глянути в очі ваші
    бачу сонце на палю сіло
    замальовує хтось гуашшю
    тіло
    моє
    біле

    ех ви коні мої дерев’яні
    під копитами камінь в’яне
    і здіймаються у повітря
    неприв’язані дикі дерева
    ти повинен прийти з того світу
    щоб сказати „моя королево”

    ще ніхто не вертався звідти
    коні в яблуках
    білим цвітом
    засипають квадрати Малевича
    на твоєму шляху Мельпомена
    їй накинеш вечір на плечі
    і пройдеш крізь неї до мене


    Рейтинги: Народний -- (5.51) | "Майстерень" -- (5.46)
    Коментарі: (8)


  24. Олена Осінь - [ 2009.06.30 08:54 ]
    Народження торнадо
    Може я була колись вітрилами?
    Ніс мене ти далями безмежними,
    Випробовував мене своїми зливами,
    Сіллю й сонцем випалив в мереживо.
    Пестив так, що навіть чайки плакали,
    Потім враз – здирав, і рвав на клаптики.
    А я знову, й знову бурю кликала,
    Щоб разóм летіть украй галактики.

    Може птахом я літала поміж скелями?
    Ми змагалися з тобою в швидкості,
    І сягали понад неба стелями,
    Шаленіли від такої близькості.
    Ти тримав моє крило - скоряла вись,
    Але лють росла – гніздо до урвища.
    Ближче б до землі… І я підводилась,
    На крутій горі житло звивала ще.

    Може в небо я росла тополею?
    Ти блукав між листя гірко-трýнкого,
    Шепотів «...моя…» і кликав долею,
    Покидав, і я бриніла стрункою.
    Повертався наче звіром загнаним,
    Буревієм рвав красу до коренів.
    Я ж пускала знов зелені пагони,
    Ніжні і тонкі, але не скорені.

    Я була дружиною, коханкою,
    День і ніч тебе чекала віддано,
    Ти влітав відкритою фіранкою,
    Цілував, і знов шукав незвідане.
    Я зросла твоєю міццю-зрадою,
    Сни і впевненість мої злились в одне.
    Перший власний крок…… І я не падаю!
    Нині вітер – я!
    Спини тепер мене!

    2009


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.49) | "Майстерень" 5.5 (5.58)
    Коментарі: (16)


  25. Ванда Савранська - [ 2009.06.30 01:15 ]
    Плач
    Плач, Америко, плач!
    Він був твоїм темношкірим генієм,
    Королем поп-музики й часу.
    А хотів поборотися з генами.
    Хлопчик прагнув змінити расу.
    Плач, Америко,
    й Африко, плач!


    Мої діти малі –
    Менша дочка підкручує кучері,
    А старша – рівняє надміру.
    Ми завжди недосяжністю змучені!
    Але він змінив свою шкіру…
    Плач, Америко,
    й Африко, плач!


    Плачте, люди Землі!
    Він був дитям із пісні народної,
    Очі – сумом чорним налиті.
    Він хотів позмагатись з природою.
    І хотів дуже довго жити.
    Плач, Америко,
    й Африко, плач…



    Рейтинги: Народний 5.5 (5.33) | "Майстерень" 5.5 (5.37)
    Коментарі: (3)


  26. Лінія Думка - [ 2009.06.30 00:13 ]
    вгору
    Падає дощ,
    А разом з ним і я.
    Хоча лежу зараз насправді в ліжку.
    Несе у собі забуття і забиття
    Роботи мізок трішки – стрімке падіння вгору…


    Рейтинги: Народний -- (5.13) | "Майстерень" -- (5.09)
    Прокоментувати:


  27. Лінія Думка - [ 2009.06.29 23:29 ]
    ..
    Не скосили абрикоси
    Розкидали на покоси.
    Твої коси горять абрикосами


    Рейтинги: Народний -- (5.13) | "Майстерень" -- (5.09)
    Прокоментувати:


  28. Ельфійка Галадріель - [ 2009.06.29 21:49 ]
    Вітер
    Його просто ще треба було дочекатись
    Чорноокого красеня-вітру, що зміни приносить
    Не спішити й мерщій відкопати таланти –
    Після вітру цілунків вони добре сходять.

    І не треба його виглядати надвечір
    Він приходить зненацька, приносячи шаль
    Серпанкову з туману і вкутує плечі
    Вислуховує розповідь, з серця знімає печаль.

    І для нього турботи давно вже не мають ваги
    Він розвіє мов попіл думки десь далеко за обрій
    І нема більш нікого, тут лиш вітер і ти
    Дві зірниці яскраві летять по галактиці чорній.

    А назавтра, десь посеред міста і справ,
    В гомінкій метушні доторкнеться раптово
    До чола поцілунок із запахом трав
    Залишивши малюнки у снах кольорові.




    Рейтинги: Народний -- (5.13) | "Майстерень" -- (5.16)
    Коментарі: (3)


  29. Василь Степаненко - [ 2009.06.29 21:18 ]
    ***
    *
    Мій кінь буде в яблуках,
    А твій червоний,
    Бо я люблю яблука,
    А ти півонії.

    Ми будемо разом,
    Як вітер і поле,
    Бо кінь мій із саду,
    Із саду півонії.

    Ой золоті віжки –
    Промінням сонця.
    Народиться ніжність,
    як син, як сон…


    1975


    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Коментарі: (2)


  30. Сонце Місяць - [ 2009.06.29 20:41 ]
    Реінспірація
     
    Мене припалить ніжний сум
    Рядків де вічність проступила
    Коротиться горілий струм
    Бринить іронія безсила

    Хоробра смерть холодних струн
    На серце мармур наживила
    Із мороку майбутніх трун
    Бринить іронія безсила

    Коротиться горілий струм
    Кінці порізано мов крила
    Мене припалить ніжний сум
    Рядків де вічність проступила




     




    Рейтинги: Народний 5.38 (5.48) | "Майстерень" -- (5.5)
    Коментарі: (14)


  31. Микола Блоха - [ 2009.06.29 19:04 ]
    На пляже
    На пляже

    Две девчонки на пляже отдыхали,
    И так, они между собой играли.
    Игра пьянила, возбужденьем,
    Одна другой бросала в груди что-то,
    И ту игру назвал, слови лефоном.

    Игра пьянила и один из нас,
    Не смог сдержатся, подошёл.
    Возможно, даже что-то произвёл,
    Один бросок или намёк на действие.

    Но лишь какое-то мгновенье,
    Прошло, стеснение ими овладело,
    А может даже стыд, влиянье проявил.
    Они ушли, покинув пляж,
    Как не хватает их сей час.

    nnbloha2.narod.ru/v/001.wmv

    Никола Борщаговский 29.06.09 г. 19:01


    Рейтинги: Народний -- (2.63) | "Майстерень" -- (2.17)
    Прокоментувати:


  32. Зоряна Ель - [ 2009.06.29 17:18 ]
    * * *
    Львів часто плаче. Львів – сентиментальний.
    Із добрими очима сивий лев.
    На муркання давно змінив свій рев
    І для світлин позує вельми театрально.

    Він – компанійський, як усі котячі,
    Всміхається привітно та грайливо.
    Для ласки підставляє буйну гриву.
    І, кажуть, хто погладить – до удачі.
    --
    Це все плітки! Мій Львів не провінційний,
    Лиш затишно живе, без суєти.
    Бо пильно стереже минулого листи,
    У древніх мурах замкнені надійно.


    Рейтинги: Народний 5.33 (5.51) | "Майстерень" -- (5.46)
    Коментарі: (8)


  33. Катерина Василенкова - [ 2009.06.29 17:50 ]
    Вона і Небо
    Вона і Небо. Двоє. Інші - тло.
    Підвели очі в спогляданні дива.
    Детить літак? Чи, краще, - НЛО,
    чи несподіване затемнення світила?

    Шукають привід. Марно. "Гей, мала!
    Ти що там, Бога в вишині уздріла?" -
    Хтось засміявся. А вона втекла -
    Ділити Небо з ними не схотіла.


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.13) | "Майстерень" -- (5.04)
    Прокоментувати:


  34. Варвара Черезова - [ 2009.06.29 17:18 ]
    Римований Щоденник Меланхоліка (P.S.)
    Сумні фінали довершених починань.
    Ти кашляєш в холод долонь і у спеку серпневу.
    Знаєш, це місто, що носить печатку лева
    Матиме присмак не зустрічей, а прощань.

    Знаєш це місто живе у мені і знов
    Я повертаюсь в забуті свої пенати…
    Просто це складно собі дозволяти свято.
    Надто коли це ранок і ти пішов.

    Спогад не буде нестерпним. Його нема.
    Ти вишиваєш на шкірі свої безумства.
    Сірі полотна… Замішуєш фарбу густо.
    Скільки минулося… Глянеш, а вже зима…


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.47) | "Майстерень" -- (5.46)
    Коментарі: (8)


  35. Жорж Дикий - [ 2009.06.29 15:27 ]
    РАДІСТЬ ЖИТТЯ
    Жорстокість світу радує мене
    століттями наповнений з відчаю
    дивлюсь, дивлюсь і все недобачаю -
    безглуздя далі буде чи мине?

    Іти з добром розносити жорстокість
    любові хрест, розп’яття і вино
    рубати двері й вставити вікно
    додайте грати й гратись у високість.

    Навіщо все? Летить в минуле час,
    калічить нас умовними візками
    січе, січе в науку всіх різками
    а там і вб’є колись там або й щас...


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.15) | "Майстерень" -- (5.21) | Самооцінка 4
    Коментарі: (8)


  36. Оксана Лозова - [ 2009.06.29 14:56 ]
    Ніхто не відбере
    День мовчазний
    І ніч німа,
    І небо
    Темне-темне-темне...
    Нема удень,
    Вночі нема
    Мене у тебе,
    Тебе у мене.

    Ти — звук,
    А я — твоя луна,
    Навік зостануся луною,
    Тому і не з’єднатись нам:
    Мені з тобою,
    Тобі зі мною.

    В сльозі трави,
    В очах дерев
    Не менше смутку,
    Ніж у небі.
    Та вже ніхто не відбере
    Тебе у мене,
    Мене у тебе
    2006


    Рейтинги: Народний 5.75 (5.61) | "Майстерень" 5.75 (5.64)
    Коментарі: (14)


  37. Світлана Васильченко - [ 2009.06.29 11:56 ]
    Просто знаю
    не замикай двері, коли я сплю
    думаєш, цим втримаєш?
    як не прибуде підмога
    у вигляді свіжого повітря,
    то я більш нічого не вигадаю?

    думаєш?

    що довго не витримаю
    і сам на сам із собою
    збожеволію?

    чи стану слухняною
    нерозрізненно- прозорою
    і зовсім твоєю?

    не буде так. вибач.

    я почула у власних долонях
    що в парку над морем
    мерзнуть наші сліди сиротливо
    й коли
    ти на березі вловиш
    мій подих
    (хоч би вічність сидів там)
    тоді зрозумієш мене


    Рейтинги: Народний -- (5.43) | "Майстерень" -- (5.4)
    Коментарі: (2)


  38. Володимир Мельников - [ 2009.06.29 11:18 ]
    Колискова для солдата
    Благословили в армію синів
    І плачемо за ними на світанку,
    Бо уві сні, у царстві своїх снів,
    Співаємо синочкам колисанку.

    Спи, мій синочку. Хай тобі насниться
    І рідний дім, і батьківська криниця.
    Щодня пиши листівки та листи...
    І не пали... Ще мусиш підрости.

    Дивлюсь на наш колодязь у вікно.
    Тебе з криниці тої напувала...
    Ти вже дорослий, синку, і давно
    Вночі я колисанку не співала.

    Спи, мій синочку. Хай тобі насниться
    І рідний дім, і батьківська криниця.
    Щодня пиши листівки та листи...
    І не пали... Ще мусиш підрости.

    А згодом мені, синку, принесли
    Твого листа... слова, які чекала:
    "Я бачив сон. Ви, мамо, увійшли
    В казарму і нам тихо заспівали".

    Спи, мій синочку. Хай тобі насниться
    І рідний дім, і батьківська криниця.
    Щодня пиши листівки та листи...
    І не пали... Ще мусиш підрости.


    Рейтинги: Народний -- (5.38) | "Майстерень" -- (5.33)
    Коментарі: (8)


  39. Роман Боднар - [ 2009.06.29 09:11 ]
    Безперервність
    Оглядають сади на зиму,
    Впале листя в вогонь згрібають,
    І воно вирушає з димом
    Між гілля до ясного раю...

    А ми поки що тут зостанем
    Ще доглянути свого саду,
    Як зберемо врожай останній,
    Серед яблунь на землю впадем,

    Жовте листя нам вкриє очі,
    Жовте листя нам пухом буде,
    А як вернуть травневі ночі,
    Сюди прийдуть нові вже люди...

    Оглядають сади на зиму...

    1970р.


    Рейтинги: Народний -- (5.34) | "Майстерень" -- (5.29)
    Прокоментувати:


  40. Роман Боднар - [ 2009.06.29 09:28 ]
    В батьківському домі
    Десь далеко гавкотять собаки,
    Непомітно лізуть сутінки в вікно,
    В небі ген вже зорі зацвіли мов маки,
    Все навкруг безсиле перед сном.

    Тиша огортає стомлену душу,
    Казку листям чистим явір шелеснув,
    Непомітно впала голова в подушку -
    Ти, як у дитинстві, солодко заснув...

    1970р.


    Рейтинги: Народний -- (5.34) | "Майстерень" -- (5.29)
    Прокоментувати:


  41. Вова Ковальчук - [ 2009.06.29 09:39 ]
    Сміття
    Дивний то був чоловік
    Йому в 77 захотілося писати
    Авангардну поезію
    Купивши стару друкарську машинку
    І поставши її біля компютера
    Почав виливати свої хмільні думки
    Гучно стукаючи по клавішам

    Архангели в бікіні
    Старі бабці котрі випили кінського збуджувача
    Бог який шукає шкарпетки по раю
    Після гулянки зі святими
    То всі його образи
    Дивного чоловіка
    Котрому було 77

    Добра квавртира сказала хозяйка
    Тут хтось помер
    Подумав і в той же час сказав в голос
    Ні-ні почала запепречувати
    Не брешіть. Хто він був?
    Старий дідуган. Письменик. Навіть — Друкарська машинка залишилась
    Я запалив
    Вона не заперечувала
    Він більше нічого не залишив?
    Питаю не заради цікавості
    Якесь сміття подумавши каже

    Архангели в бікіні
    Старі бабці
    Котрі перепили кінського збуджувача
    Бог котрий похмиляється
    Зі своїми апостолами

    Такі у нього були образи


    Рейтинги: Народний -- (5.26) | "Майстерень" -- (4.91)
    Коментарі: (9)


  42. Віра Шмига - [ 2009.06.29 08:45 ]
    КОЛИСКОВА ДЛЯ СЕБЕ

    В пелюшках у ночі – сон,
    В пелюстках у сну – надія.
    Стиглій тиші в унісон
    Шепче віхола-завія:
    – Не губила – не знайдеш,
    Охолонь в теплі видіння,
    Тільки сни не мають меж,
    Лиш в спочинку є прозріння.
    Всім однаковий полон.
    Досить днем себе морочить.
    – Був же день...
    – Та я про сон.
    Все вгамує прірва ночі.




    Рейтинги: Народний -- (5.5) | "Майстерень" -- (5.5)
    Коментарі: (7)


  43. Сонце Місяць - [ 2009.06.29 02:08 ]
    Янгол
     
     
    Янгол диму на всій самоті
    у дивну сріберну ніч


    Очі твої солодкий полин
    Янгол диму на всій самоті
    у дивну сріберну ніч


    Крізь дахівки коминів снів
    Янгол диму на всій самоті
    у дивну сріберну ніч




     




    Рейтинги: Народний -- (5.48) | "Майстерень" -- (5.5)
    Коментарі: (12)


  44. Оксана Лозова - [ 2009.06.29 01:15 ]
    Друг друга тяготи носіте (сонет)
    Крізь темряву, і сніг, і вітер,
    Крізь біль самотності і сум
    “Друг друга тяготи носіте...”
    Поклич мене — і понесу.

    Усе прийму, як нагороду,
    З твоєї доброї руки.
    З тобою світло і в негоду,
    З тобою і тягар легкий.

    Душею разом, серцем рівні,
    Куди б не йшли — до себе йдем.
    Дерева, трави, люди рідні,
    І чужини нема ніде,
    Бо ти мені один у світі.
    “Друг друга тяготи носіте”
    2002


    Рейтинги: Народний -- (5.61) | "Майстерень" -- (5.64)
    Коментарі: (8)


  45. Чорнява Жінка - [ 2009.06.29 00:29 ]
    Колискова для коханих
    Тихо-тихо сніг іде,
    Ніч за вікнами пливе,
    Хай тебе покине горе,
    Хай тобі насниться море
    І ромашкові луги,
    Де гуляли я і ти.
    В охоронці сна покличу
    Сизокрилу голубицю
    І долоню на чолі,
    І тигрятко на столі...
    Тихо-тихо, сніг іде,
    Спи, коханий, все мине...

    2007


    Рейтинги: Народний 5.67 (5.6) | "Майстерень" 5.75 (5.61)
    Коментарі: (24)


  46. Чорнява Жінка - [ 2009.06.29 00:07 ]
    Хайку дыхания
    моё дыханье
    потерялось слушая
    твоё дыханье


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.6) | "Майстерень" 5.5 (5.61)
    Коментарі: (22)


  47. Чорнява Жінка - [ 2009.06.29 00:40 ]
    Страсть
    без красивых слов
    холодную курицу
    съедаем быстро

    :)


    Рейтинги: Народний 6 (5.6) | "Майстерень" 6 (5.61)
    Коментарі: (23)


  48. Оксана Лозова - [ 2009.06.28 23:32 ]
    Пісня про Карпати

    Стежини наші розійшлися
    І не з’єднати більше їх,
    А ти хоч раз мені приснися
    В твоїх Карпатах золотих.
    Нехай довкола будуть гори
    І вільний простір полонин,
    Нехай же знає друг і ворог,
    Що в мене тільки ти один.

    Нехай розлука поміж нами
    І щось не склалося в житті,
    Я хочу бачити, коханий,
    Твої Карпати золоті.

    Нехай спаде вечірня тиша,
    Поїде небом вічний Віз,
    І щось тужливе про опришків
    Нам прошепоче темний ліс.
    Вершина Всесвіту старого,
    Вершина щастя і надій
    І я люблю тебе одного,
    Хоч ти давно уже не мій.

    Нехай розлука поміж нами ...

    (пісні понад 10 років, її поклали на музику самодіяльні композитори і виконують аматори)


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.61) | "Майстерень" -- (5.64)
    Коментарі: (11)


  49. Руслана Василькевич - [ 2009.06.28 22:38 ]
    ***
    Так часто у житті буває,
    де згубиш, де знайдеш, хто знає?
    A якже хочеться поваги,тепла і ніжності -
    відваги додали би вони в житті,
    без них так важко,а в душі -
    одвічна боротьба...
    Любові!,- наче спраглому води
    тобі потрібно і мені.
    Та різні у житті дороги собі обрали і,
    коли б могли ми тільки уявити,
    якби інакше могли б жити,
    мабуть щасливими б були...


    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Прокоментувати:


  50. Оксана Лозова - [ 2009.06.28 20:05 ]
    Вже мене розуміють
    Вже мене розуміють глухі,
    І німі розмовляють зі мною,
    Тільки ти, тільки ти, як на гріх,
    Залишився за тою стіною,
    Що розбити її – не посмій,
    Доступити до неї – незмога.
    О, єдиний, ти мій і не мій
    Перед світом, людьми, перед Богом.

    Я до тебе – як птах в небеса,
    Я до тебе – як річка до моря.
    Знає Небо, і знаєш ти сам,
    Скільки щастя приносиш і горя.

    Не боюся нічого. Живу
    То у пеклі, а то – серед раю.
    Ти даруєш мені сон-траву,
    І від ніжності я завмираю...
    А буває – мовчиш і мовчиш,
    А буває – не чуєш, не бачиш...
    Мій коханий, то чий же ти, чий?
    Знаєш, я ще існую, бо плачу.

    Перегірк, низько стелиться дим,
    Б’ється вітер весняний до вікон.
    Ти один мені, любий, один,
    Доки віку мого, доки віку.

    2002


    Рейтинги: Народний 5.63 (5.61) | "Майстерень" 5.5 (5.64)
    Коментарі: (8)



  51. Сторінки: 1   ...   1475   1476   1477   1478   1479   1480   1481   1482   1483   ...   1829