ОСТАННІ НАДХОДЖЕННЯ
Авторський рейтинг від 5,25 (вірші)

Марія Дем'янюк
2026.06.24 14:44
Цілувало сонечко пальчик немовляти,
А воно сміялося — це мені від тата.

Цілувало сяєво дитятко у скроню —
Тепло тішив тато свою любу доню.

Цілував промінчик донечку у щічку —
Це татусь бажає добрих снів на нічку.

Олена Побийголод
2026.06.24 13:39
Олексій Сурков (1899-1983)

В боротьбі та тривозі
нас тримав у дорозі
бойовий вісімнадцятий рік.
Ми збирались не довго,
від Кубані до Волги
розливався наш кінний потік.

Борис Костиря
2026.06.24 13:25
Порину в сон чудовий і величний
Без страхітливих тюрем і тортур.
Чарівний птах у майбуття покличе,
Де вже нема маркізи Помпадур,
Де сяє світ новий, багатоликий,
Де розвалився споконвічний мур.

Нарешті висплюсь після злої битви,

Ірина Вовк
2026.06.24 11:13
Розділ ІV. ПЕРША ЗУСТРІЧ: ЗІТКНЕННЯ ДВОХ СВІТІВ «Травень розсипав цвіт над Реймсом, кам’яні химери застигли у німому подиві. Вона йде по кубах холодного каміння, двадцятирічна весна у вишитих шатах. Поруч – король, сивий від битв і років, дивиться

хома дідим
2026.06.24 08:11
consider death
співає майкел стайп
consider death
з динаміків у супермаркеті
на пенсіонерів
на поліціянтів
на матусь із дитями
на візки для гавчиків

Віктор Кучерук
2026.06.24 06:54
Знову спека шалена
Непорушно стоїть, -
В'яне пагін зелений
І зривається цвіт.
Ні хмаринок над нами,
Ні поривів вітрів, '
Лиш пече до нестями
В глибині літніх днів.

С М
2026.06.23 20:42
Більш не буде тут такої ось, як ти
Більш не буде ось такої, хто би
Щось витворяв подібне, о

Чи даси мені той шанс?
Спробуєш хоча би, га?
Зупинися, згадай-но
Ми були разом

Охмуд Песецький
2026.06.23 18:31
Охайна дівчина і при скромному макіяжі викликала потаємний інтерес і швидку згоду на послуги. Чому приваблюють саме такі, якщо мені потрібна робітниця лише для прибирання, для мегамаркетів і як водійка мого майбутнього авто? Про ескортні виходи того дня

Володимир Бойко
2026.06.23 17:18
Історія сповнена історичних парадоксів і парадоксальних істориків. Були царі, були і блазні, але щоби цар і блазень у одній особі? Що більше є нагарбаних територій, то більше їх бракує для повного щастя. Можна і концтабір у країні створити, а мож

Борис Костиря
2026.06.23 12:56
Протоптую стежину у снігах,
Єдину, неповторну і глибоку.
Іду снігами, нібито у снах,
Гамуючи ненависть і тривогу.

Протоптую стежину у полях
Прологом у небачене майбутнє,
Яка укаже подорожнім шлях,

Вячеслав Руденко
2026.06.23 12:03
Будь ласка! - Гра у сквош -
Дарунок нам на втіху,
Щоб у степах нічних
Не загубити слід!

В рожевих дзеркалах
Витають духи сміху.
Та нам їх не впізнать

хома дідим
2026.06.23 07:23
у своїй непрозорій стихії
віршувати
недбало як слід
відкидаючи ревнощі хитрі
розбиваючи сяючий лід
у коморі своїй
саркастичній
обдираючи рештки шпалер

Віктор Кучерук
2026.06.23 06:09
Сонце жаром запашіло
І відразу вітер стих, -
І вогнем взялося тіло,
І робити важче вдих.
Усього проймає потом
Й обпікає водночас, -
Сонце встало до роботи
І отак гартує нас.

Ірина Вовк
2026.06.23 01:44
Розділ III: КОЛИ ДЗВОНИТЬ СОФІЯ, ЗАТИХАЄ ПАРИЖ Це було навесні 1048 року. Київ тільки-но скинув із себе зимові кайдани, коли до Золотих воріт підходила пишна кавалькада заморських гостей – французьке посольство, очолюване єпископом Роже Шалон

Володимир Бойко
2026.06.22 14:33
Не хочете стати овочем на старості – їжте овочі замолоду. Глибше лизнеш – більше куснеш. Безкорислива любов корисніша для здоров’я. Сила мистецтва не залежить од сили звуку. Не втрачайте голову – шануйте працю перукаря. Політ думки був пере

Борис Костиря
2026.06.22 13:22
Я заблукав поміж дерев зимових,
І нитка Аріадни на снігу
Згубилася, немов прадавня мова,
Забруднена у лютому гріху.
Поміж дерев зимових я шукаю
Нитки, які врятують нас усіх.
Мене ж у сутінках чекає Каїн.
А сніг летить, як первозданний сміх.

Ірина Вовк
2026.06.22 12:20
Розділ II: РУНІЧНЕ КОЛО ПІВНІЧНОЇ КРОВІ Наступного дня після того, як золоте чорнило застигло на пергаменті, туман над Києвом змінився пронизливим північним вітром. Маленька Анна сиділа в дівочих покоях своєї матері, княгині Інгігерди. Тут пахло зовсі

хома дідим
2026.06.22 07:59
розкажи мені ще
про інакші дні
де так гарно було
із тобою
дай ліричного ще
відчуття мені
без потреби
сурми і двобою

Віктор Кучерук
2026.06.22 06:41
Неймовірно голосна
І проворна дуже, -
Покотилася луна
З-за ріки по лузі.
Повернулися назад
Наспіви веселі,
Ніби чути їх не рад
Нині хтось в оселі.

Світлана Пирогова
2026.06.21 21:58
Гортензія-красуня пишно квітне,
Вражає розмаїттям кольорів.
Розкішним покривається суцвіттям.
Побачив літній легіт - і зомлів.

І звідки тут ця пані елегантна?
Таких в саду ще досі не було.
Прикраса днини, вечора, світанку.

Олена Побийголод
2026.06.21 21:48
Михайло Ісаковський (1900-1973)

Був наказ йому – на захід,
    їй також – до чужини...
Йшли на фронти комсомольці
    Громадянської війни.

Йшли у військо, розставались,

Іван Потьомкін
2026.06.21 21:00
Лежать ляхи з юдеями,
Що за гарний викуп
Сторгувалися з Максимом,
Як із скрути вийти.
Вийти вийшли,
Та не в ті ворота.
А міська голота,
Себто ті,

Ірина Вовк
2026.06.21 20:09
Вона була вихована серед білого мармуру, кольорових мозаїк Софії та шелесту пергаментів у скрипторіях сонячного Києва періоду «золотого віку» Русі ХІ століття. Донька великого князя Ярослава Мудрого, вона мала стати живою печаткою у великій грі європейськ

Борис Костиря
2026.06.21 20:08
Прозорий ліс у сутіні прозорій.
Прозорий смуток дивиться в імлу.
Прозорий спокій п'є північні зорі.
Прозорий час читає ковилу.

Прозорий простір причаївся вчасно
У згусток нерозтрачених хвилин,
Плекає мрію дивну і незгасну

Іван Потьомкін
2026.06.21 17:06
Лежать ляхи з юдеями,
Що за гарний викуп
Сторгувалися з Максимом,
Як із скрути вийти.
Вийти вийшли,
Та не в ті ворота.
А міська голота,
Себто ті,

С М
2026.06.21 16:52
Давно вже я не сходив, зі своїх ей, пагорбів
Усе, що бачив я, прискорює рух мій, домів

Прилинь, до обличчя, устами своїми
Дивися далі, о дивися глибинно

Помаранчевий і синій
Кольори моїх чуттів

Іван Веселий
2026.06.21 16:50
Вдягнувши водолаза маску,
і вибравши спіралі час,
він ринув у місцеву прощу -
на дно духмяно гаслих трас.

Минулі виходи нестерпні
туди траплялися не раз,
та вірилося, крізь ті терні

Євген Федчук
2026.06.21 16:08
Скоро наші уже будуть, мабуть Крим звільняти.
Пора звідти москалів тих усіх виганяти.
Закінчилась лафа їхня, кришка вже «Кримнашу»,
Забираються усі хай у помийну Рашу.
Я дивлюсь на те, як нині москалі воюють,
Як укріплення бездумно вони в лоб штурмую

Борис Костиря
2026.06.21 12:48
Час тече, наче плинна вода
У сипучий і ніжний пісок.
Час крадеться, неначе біда
У сплетінні геройств і пасток.

Не повернеться трепетний час,
Час кохання, дивацтв, розставань,
Що розкажуть важливе про нас,

Роман Миронов
2026.06.21 12:33
У твоїх очах небагато спокою:
Більше – суму багряного, наперстів
Зі слів на оголених пальцях –

Аж до критичного струму.

У венах моїх більше правди,
Особливо, коли вони навиворіт –

Віктор Кучерук
2026.06.21 06:58
Так учора ласували,
Що ні хліба і ні сала
В хаті кумовій не стало,
Бо вечеряли ми сито
Через добру оковиту
І здорові апетити.
21.06.26

Вячеслав Руденко
2026.06.20 17:44
…як завжди непостійністю єства
покриті часу всі червневі дні,
тече в них пустотлива каніфоль,
в кору вростають диво скрипалі,

таємний сенс від зібраних речей
несе очам рясний глибокий зміст
і квітне між граніту капріфоль,

Борис Костиря
2026.06.20 13:06
В спіралі скручується час.
Змією обернеться простір.
Який у світі водолаз
Пірне в глибини, як на прощу?

Який у світі чародій
Поверне запахи заснулі?
На сцену вийде лицедій,

Ольга Олеандра
2026.06.20 12:39
Кожен ковток – це зустріч
сутностей доторком губ
спраглим, закоханим, дружнім –
творення нових сполук,
сильних, хоча й тимчасових,
повних ваги і смаку,
що стелять у серця основу
радість криштально тривку.

Іван Веселий
2026.06.20 11:23
Вийшов я в садок фазенди
на гармидер вранці.
Розвелось у нас хвазанів -
самців горлодранців!
І чого ж це у природі
навпаки, ніж в люду?!
І в хвазановім народі -
бачу ту ж невгоду!

хома дідим
2026.06.20 09:20
залишилося лише тебе хотіти
згадуючи всяке чи важливе
ще стоїть і пил виловлює з повітря
кухоль у якім бувало пиво
часоплин жорстокий і безрадний
зорі падають ніхто їх не підніме
каніфоль свої сердечні рани
змінюється все нещадні зміни
Останні надходження: 7 дн | 30 дн | ...
Останні   коментарі: сьогодні | 7 днів





 Нові автори на сторінці:

Володимир Кириленко
2026.06.20

Боговик Владислав Боговик Владислав
2026.06.18

Іван Веселий
2026.06.15

Надія Ляшук
2026.06.14

ВАСИЛЬ КУЗІВ
2026.06.11

Неїл Лорен
2026.06.08

Володимир Журавльов
2026.06.05






• Українське словотворення

• Усі Словники

• Про віршування
• Латина (рус)
• Дослівник до Біблії (Євр.)
• Дослівник до Біблії (Гр.)
• Інші словники

Тлумачний словник Словопедія




 
 
Поезія


  1. Олег Король - [ 2007.10.24 14:30 ]
    :)(:
    Я, на щастя, ссавець і тому, так буває, що сплю…
    А тоді з того тіла, що вписане в паспорт Олегом
    Прокидається те, що ненавиджу я і люблю,
    Він-Воно в однині – геніальне моє alter ego.

    Трансцендентне моє, дегустуючи синій еЛеМ,
    Копирсається в днях, препарує зачумлену душу.
    Він-Воно, як завжди, майстер створення нових дилем
    Про які я на ранок приречено думати мушу.

    Про які я живу, про які я згадаю пісні,
    За які розміняю на тихі хвилини століття…
    А моє Він-Воно на світанку залишить мені
    Пачку з-під цигарок і вірші у корзині для сміття…


    Рейтинги: Народний 5.55 (5.53) | "Майстерень" 5.5 (5.52)
    Коментарі: (19)


  2. Любов Дніпрова - [ 2007.10.24 13:52 ]
    Хто тобі я?
    Озирнусь на хайвей, де зустріла тебе -
    весняна прохолода і сирість.
    Далі - джаз і вірші, звечора зрошені пивом.
    Спазми пристрасті, як лише потепліло.
    Твої друзі і їхні трикляті дзвінки,
    коли в ліжку валялись ми голі...
    Я тобою жила, ти для мене творив.
    Ти творив, а я дивувалась поволі.

    Катав на машинах, на байках, на трайках
    Безстрашно ішла за тобою.
    От дурепа!
    ... і що?
    Почесне звання "пасажира"??
    Вибачай, не моя то є доля!
    Я, напевно, на наступній зійду,
    бо тебе розлюбити я встигла.
    Як чому?? Ти не знав?
    Я ж недавно мопеда купила!


    Рейтинги: Народний 5.5 (4.94) | "Майстерень" -- (4.5)
    Коментарі: (9)


  3. Олег Левченко - [ 2007.10.24 13:06 ]
    * * *
    Я пишу поезію смертну,
    адже вічність –
    річ відносна!
    МОЄ
    ТАКЕ
    ВАМ
    недоречне ремство –
    літературно пхати носа!..


    Рейтинги: Народний -- (5.14) | "Майстерень" -- (5.21)
    Прокоментувати:


  4. Юрій Лазірко - [ 2007.10.24 00:00 ]
    Зачекай * Жди меня * Wait for me
    I
    Зачекай, де листком
    тлін-опалим гортається плинність.
    Замість бруду, злих снів
    душу ранить все глибше любов.
    Де вже випиті мрії,
    розгризує сумнів невпинність.
    Часу рів по чолі,
    Наче плуг через поле пройшов.

    Не безслідно піду -
    незважаючи... Стрінемось скоро.
    Не тулись до дверей
    свіче-сплинно не тань в супокій.
    Скільки голосу в нас,
    скільки зла, бичування, покори
    в серці щастя на мить
    потрапляє... і чується бій.

    Я залишу тобі
    чим жили і про що мрії мали.
    Хай зігріють слова -
    грає полум`я щирих рядків.
    І ти радість ковтнеш,
    як прощаючись сумом вдихала.
    Зараз є - так як є -
    на відхід термін ще не дозрів.

    Наладнаю струну -
    хай звучить, прорізається віра,
    окрім Бога не дам
    я нікому життя рвати нить,
    Страх погубить себе,
    в снах втрачаючи тінь бузувіра.
    Ми для того, щоб жити -
    пробачити, знову любить.

    II
    Жди меня, где листом
    облетевшим вращается вечность.
    Вместо грязи, злых снов
    душу ранит все глубже любовь.
    Где испиты мечты,
    кость сомнений грызет бесконечность.
    Время метит чело,
    не попав - и ни вглаз, и ни в бровь.

    Не бесследно уйду -
    невзирая... Мы встретимся скоро.
    Ты не стой у двери,
    истекая свечой в упокой.
    Сколько голоса в нас,
    сколько зла, бичеваний и вздора -
    сердце счастье на миг
    заполняет... - и слышится бой.

    Я оставлю тебе
    всё, чем жили, о чем лишь мечтали.
    Пусть согреют слова -
    это пламя от искренних строк.
    И ты радость глотнёшь,
    как, прощаясь, вдыхала печали.
    Но пока всё, как есть -
    уходить не настал ещё срок.

    Вновь настрою струну -
    пусть звучит, прорезается вера,
    кроме Бога, не дам
    никому оборвать жизни нить,
    Страх погубит себя,
    в снах теряя свой облик химеры.
    Для того, чтобы жить,
    нужно просто прощая - любить.

    III
    Wait for me, where leaves
    kiss the ground,
    the page of eternities opens,
    where no place for grimes,
    and the soul is wounded
    deeper and deeper by love.
    Where dreams are left drained,
    bones of doubt's looking gnawed
    by an infinite hoping.
    Time is marking foreheads,
    but can hit neither sensors of eyes
    nor eyebrows.

    Not without single trace
    I will leave – doesn’t matter...
    We'll meet later facing...
    Please don’t stand next to door
    still outflowing as candles
    that burning in calm.
    How much volume of voice
    is really in us,
    evil, nonsense and lacing? -
    Bliss strikes hearts... just a flick...
    and a pound is heard, echoed...
    chilling... profound....

    I will leave you all this
    what we lived for,
    what always keep trying and dreaming,
    Let the words keep us warm
    as if flames of these heartfelt
    and genuine lines.
    You’ll be taking a sip of the joy,
    as the one
    who's inhaling the screaming.
    But for now everything
    is untouched - till
    the time draws its final defines.

    Once again I’ll tune strings,
    let my faith -
    break the silence and cut through the air…
    No one - only my Lord
    is permitted to tear
    off transcendence’s thread,
    All the Fears will ruin themselves,
    in sleeps losing looks of chimeras.
    Just in order to live -
    you need love... while forgiving,
    descending regrets.

    23 Жовтня * Октября * October 2007


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.67) | "Майстерень" -- (5.76)
    Коментарі: (12)


  5. Анна Зайцева - [ 2007.10.23 21:33 ]
    Голос з телефону
    Я цілком розумію:
    Напевно, в неї є діти,
    І чоловік, і кішка,
    А може навіть собака.

    Щоразу я переконуюсь:
    Її вини тут немає,
    Вона безперечно має
    Чемний приємний голос.

    Але та пухнаста сонька,
    Що звила гніздо у серці
    І зараз керує мною –
    Вона ненавидить люто

    Чужу безневинну жінку,
    Чий лагідний голос каже,
    Коли я до тебе дзвоню:
    «Ваш абонент недосяжний».


    Рейтинги: Народний 5 (5.14) | "Майстерень" -- (5.16)
    Прокоментувати:


  6. Анна Зайцева - [ 2007.10.23 21:49 ]
    Стена
    Между мной и тобой стена –
    Выше крыш.
    Я тоскливо роняю слёзы,
    Ты молчишь.

    Эту стену ни проломать,
    Ни обойти,
    Даже если б мы отыскали
    Свои пути.

    Даже если б мы научились
    Опять не знать –
    Всё равно между мной и тобой
    Есть стена.

    Если будут друг или враг
    Вдруг нужны,
    Приходи: посидим вдвоём
    У стены.

    Я с одной, ты с другой стороны
    Сможем сесть,
    Точно зная, что за стеной
    Кто-то есть.

    Так случилось, что были мы
    Рождены
    На двух пространствах одной
    Этой стены.

    Эта стена – испытание
    Наших чувств.
    А ты хочешь быть счастливым…
    Я молчу.

    Ты обречен, и я тоже –
    Обречена.
    Нам навсегда дана
    Эта стена.


    Рейтинги: Народний -- (5.14) | "Майстерень" -- (5.16)
    Прокоментувати:


  7. Анна Зайцева - [ 2007.10.23 21:06 ]
    Роззброєння
    Спочатку стріли – дрібні секрети
    І таємниці – болючі ранки.
    Моє роззброєння було довгим,
    Допоки в вікна постукав ранок.

    Списи – наступні – вразливі теми,
    Комплекси, слабкості – грізна сила.
    Усе без жалю я віддавала
    І тільки вірити попросила.

    А наостанок – меч із різьбою,
    Важкий смертельний – ти спробуй втримай!
    Ключі без бою подарувала
    Вийшла і встала перед дверима.

    Тепер ти можеш мене знищить.
    Тепер ти можеш мене любити.
    Я перед тобою і я чекаю.
    А ти уже вирішив, що робити?


    Рейтинги: Народний -- (5.14) | "Майстерень" -- (5.16)
    Коментарі: (1)


  8. Любов Дніпрова - [ 2007.10.23 21:20 ]
    Конец урока
    Центр разноцветного цветка
    преображает мое воображение
    Реактивация, наш новый запуск.
    Псевдоизложение.
    На пленке последний наш полет
    на Небеса
    Ты видишь сны, засыпая на Солнце,
    о звездах.
    Упившись пивом, тащится монах –
    в сортир ближайший забежать охота.
    И чудится ему рот брата приоткрытый
    Он извращенец – педофил
    Убийца молодости ранней.

    Как страшен этот миг!
    Наш миф о мире –
    лишь вода из крана…
    стекай и вон беги
    пока монах спит пьяный.


    Рейтинги: Народний -- (4.94) | "Майстерень" -- (4.5)
    Коментарі: (1)


  9. Олег Левченко - [ 2007.10.23 17:16 ]
    БЕЗПЕРЕРВНА ВЕРВЕЧКА ЩАСЛИВОГО МАЙБУТНЬОГО
    По краю берега, немов
    По нотах легкоспівних,
    Ступає кроком королівни
    Твоя оспівана любов.

    Не йтиме хвилями Азов,
    Як ти не йтимеш в світлі піни...
    Не йтиме Чорне море синє,
    Як не заграє нова кров.

    Любити вибухи рясні,
    Плекати звихрені вогні,
    Ростити сонечко Ярину...

    Ловити миті новизни,
    Бажати в настрої ясні
    Красивого зачати сина!..


    Рейтинги: Народний -- (5.14) | "Майстерень" -- (5.21) | Самооцінка 6
    Прокоментувати:


  10. Зеньо Збиток - [ 2007.10.23 16:02 ]
    Без пива
    Ця ніч заноситьсі плаксиво
    Переперіщити городи.
    Мені начхати на погоду,
    Коли на думці тіко пиво.

    Чого м наївсі тіко перцю? -
    Пускаю пташки вечорові,
    Лапаю гави при розмові,
    Хапаюсь чєсто під реберцем.

    Забембав той балак, коханє,
    Ношу зароблену оскому,
    Піду пташок пускати з дому -
    Най посідают на паркані.

    Зачнем із кумом гомоніти
    Про марсіян, про пишні груди,
    Про те шо в нас нема й не буде,
    Про балакучості кубіти.

    Загнем по ліктю в бік сільради,
    Потикаєм у небо пальці,
    Понарікаєм на китайців,
    Потремо об одвірки задом.

    Хай голова працює живо,
    Там тіко планів пережито,
    Там тіко всього перемито
    Же просто ніц не йде без пива.

    23 Жовтня 2007


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.33) | "Майстерень" -- (5.27)
    Коментарі: (8)


  11. Ольга Анноун - [ 2007.10.23 14:18 ]
    Її комедія...
    Танцювала так легко й невпинно
    Сміх і флірт, конфетті луска...
    Легковажна, пуста Коломбіна,
    Від котрої ніхто не чекав
    Сліз і слів
    Про самотність нестерпну,
    Простирадел холодний віск,
    І печалі,
    Що усміх стерла,
    Невблаганний, жорстокий стиск.
    Хто повірить зажурам субрети?
    Світло рампи усіх разить.
    Триб життя у веселих куплетах,
    Бутафорія, реквізит.
    Не питають її, чого варта
    Легкість та,
    Що несе на кін,
    Та відсутній в актриси dell'arte
    Всмерть закоханий Арлекін.
    А в гримерній,
    Ніж душу спаплюжать,
    Відраховує серце такт...
    Стук у двері, й "На сцену!" байдуже -
    "Починаємо другий акт!"


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.18) | "Майстерень" -- (5.14)
    Коментарі: (13)


  12. Олег Левченко - [ 2007.10.23 11:03 ]
    СКОРОМОВКИ-2
    ** Навспак кине тіні
    спокій на кпини.

    ** Кольори кулуарів
    скерували кралі окуляри.

    ** Зілко клонам Циклопів
    від циклонів крилатих коней.


    Рейтинги: Народний -- (5.14) | "Майстерень" -- (5.21)
    Коментарі: (2)


  13. Екс Рей - [ 2007.10.23 00:43 ]
    Cryonix
    Wind slowly moves through sparkly halls,
    Blazes are turning round freezing hopes.
    Electro-engines heat air outside,
    Sensors attend to position inside.
    Lost in strange abandoned chilly world,
    Thoughts long for peace, eternal and old.
    No time for dreaming, no time for sleep,
    Ancestors call from caves hidden in deep.
    Hundreds of storeys mounted in ice,
    Blood stiffens from visions: awful surprise!
    From series of cameras packed in vast walls
    Hyaloid eyes follow intruders by frosty colds.
    Massive construction impresses the head:
    Huge containers are filled with totally dead.
    Nitrogenic pumps stopped the circulation,
    Disrupting process of cell preservation.
    Artificial intelligence failed in the mission,
    Microschemes fused under intensive emission.
    No one expected the unbidden guest -
    Fatal meteoroid drilled computer’s chest.
    Gamma rays make unfeasible paints:
    Forward to exit till everyone faints,
    Our expedition f-a-i-l-s…
    _ _ _
    So much exertion for saving flesh,
    But only one stone and all is crashed.
    Terrible pictures are drawn by the life,
    It shows us futility of material kind.
    Conserving the bodies: what is the point?
    How about spirit, where’s his joint?
    _ _ _
    Striving for eternity humanity builds cages
    Stopping the beginning of spiritual ages…

    7.10.07


    Рейтинги: Народний 5 (5.13) | "Майстерень" 5 (5) | Самооцінка 4
    Коментарі: (2)


  14. Юля Бро - [ 2007.10.23 00:19 ]
    Sorry, коханий, ми всі ...
    Sorry, коханий, ми всі безнадійно хворі.
    Море - лише попільничка, де згаснуть серпневі зорі.
    Цілі світи помирають на ре мінорі, -
    Досить цієї музики, досить курортних історій.
    Підеш грудьми кидатись на вітряки примарні,
    Вранці розплющиш очі в кнайпі, в піску, в кав'ярні
    І зрозумієш з відчаєм: люди – тварини непарні,
    Мов шовкопряд. А вицвітуть очі гарні, -
    Буде окрема палата, сукенка символічна
    В чорну та білу смужку, туї в алейках фалічні.
    В вени життя три рази впирснуть трьома кубами
    Й трубочку (пити кисень) втиснуть поміж губами.
    Згодом зітруть тебе, любий. З сітківки, з жорсткого диску
    Я, безумовно щаслива , з металевої миски
    Сьорбати стану кашку, потім читати книжку
    Потім дозволять прогулянки, і мобілку, і мишку –
    Альтернативно жити з усміхом на обличчі,
    Бути пустішою вдвічі, бути повнішою втричі.

    Фрейд, гормональна осінь, оси у банці з джемом...
    Бачиш, і справді самотність личить усім навіженим.



    Рейтинги: Народний 5.5 (5.55) | "Майстерень" 5.5 (5.53)
    Коментарі: (39)


  15. Ганна Осадко - [ 2007.10.22 23:08 ]
    Трипітака
    Знов перехід. Бо виходів нема,
    Коли земля волога і німа,
    Така вже гола, чи така ще гола -
    Кармічний рух по замкнутому колу,
    Де арки парків, як буддійські храми,
    Стоять під небом, звітрені віками.

    І білий слон заходить в правий бік
    Царівни молодої. Чоловік
    Зі смерті переродиться. То буде
    Премудрий листопад - довічний Будда.
    І мантри листя падають щоднини
    У Трипітаки плетені корзини.

    І медитацій у лісах Полісся
    На білих чотках - сто, а потім - вісім.
    Світліє коло. Краєвид змалів
    До снігопаду. Вже не треба слів.
    Бо смерть чорніє, ніби антрацит.
    І коле справа.
    Це апендицит.


    Рейтинги: Народний 5.67 (5.65) | "Майстерень" 5.5 (5.62)
    Коментарі: (28)


  16. Антоніна Мілян - [ 2007.10.22 22:11 ]
    Народна
    Осінь...
    По вінця налити і випити
    Аромат
    (Доспіле листя і дощове повітря).
    Сонце...
    Востаннє пірнути і захлинутись
    Теплом
    Небесно-безкрайого довголіття.

    Посмішка—
    Останній дитячий промінь постарілої
    Природи.
    В очах мудрість віків і плинність
    Води.
    Душа як суміш щасливої і наболілої
    Згадки
    Про все, що бачили ми і до нас.


    Рейтинги: Народний 5 (5.12) | "Майстерень" 5 (5.03)
    Прокоментувати:


  17. Василь Симоненко - [ 2007.10.22 21:11 ]
    ***
    Світ який — мереживо казкове!..
    Світ який — ні краю ні кінця!
    Зорі й трави, мрево світанкове,
    Магія коханого лиця.

    Світе мій гучний, мільйонноокий,
    Пристрасний, збурунений, німий,
    Ніжний, і ласкавий, і жорстокий,
    Дай мені свій простір і неспокій,
    Сонцем душу жадібну налий!

    Дай мені у думку динаміту,
    Дай мені любові, дай добра,
    Гуркочи у долю мою, світе,
    Хвилями прадавнього Дніпра.

    Не шкодуй добра мені, людині,
    Щастя не жалій моїм літам —
    Все одно ті скабри по краплині
    Я тобі закохано віддам.

    10.XI.1962


    Рейтинги: Народний 6 (5.73) | "Майстерень" -- (5.79)
    Коментарі: (4) | "Вірш читає Ярослав Нечуйвітер (2 mb);"


  18. Василь Симоненко - [ 2007.10.22 21:15 ]
    Не вір мені
    Не вір мені, бо я брехать не вмію,
    Не жди мене, бо я і так прийду.
    Я принесу тобі свою надію,
    А подарую смуток і біду.

    Слова ясні, лише мені відомі,
    У бурмотіння скучне переллю,
    Свою усмішку у холодній втомі
    Бездумно, безголово утоплю.

    І буду нерозумно обридати,
    І недоречно скиглити чомусь,
    Але, як треба буде заридати,
    Я гомерично, тупо засміюсь.

    Не вір мені, бо я брехать не вмію,
    Не жди мене, бо я і так прийду,
    Я принесу тобі свою надію,
    А подарую смуток і біду.

    [1963]


    Рейтинги: Народний 6 (5.73) | "Майстерень" 6 (5.79)
    Коментарі: (7) | "Вірш читає Ярослав Нечуйвітер (2 mb);"


  19. Зеньо Збиток - [ 2007.10.22 21:20 ]
    Куди-кудкуди
    Куди?
    Бабо, поперлас куди?
    Кури кричат кудкуди,
    Свині голодні, а ти
    Хочеш якоїсь там фіги.

    Ова!
    Бабо, ну просто дива,
    В коло зайшла голова,
    Колиться, мов би дрова,
    Вечір крутючий, як дзиґа.

    Сідай!
    Ше по єдній наливай,
    Свій патіфончик вмикай,
    Будем на хвильох хай-фай
    В мігах проходити дриги.

    22 Жовтня 2007


    Рейтинги: Народний -- (5.33) | "Майстерень" -- (5.27)
    Коментарі: (5)


  20. Чорнява Жінка - [ 2007.10.22 21:15 ]
    Вечерняя фантазия
    при-кос-но-вень-е
    кожа платья сброшена
    длинные тени


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.6) | "Майстерень" 5.5 (5.61)
    Коментарі: (6)


  21. Павло Чайка - [ 2007.10.22 20:08 ]
    Молодість
    Ах мила молодість моя.
    Куди женеш ти, безупинно?
    Як стрімка, сильна течія,
    Посеред гір, летиш нестримно.

    Постій, та зачекай хоч трохи!
    Хоча б сповільни свій потік.
    Бо встигнути за ним, я вже не в змозі.
    Коротшим все стає мій вік.

    І пролітають швидко скелі,
    Ліси, річки, сади, поля.
    У вирі давньої пустелі,
    Що іменується життя.

    Та не лети ти так вже швидко!
    Ти хоч на хвильку зупинись,
    Щоб зрозумів я, як це бридко,
    Не цінувати молодість колись.

    Щоб зміг відчути я твій дотик.
    І близький серцю теплий сміх,
    Який затамувавши подих,
    Я б слухав наче райський спів.

    Щоб я згадав твоє дихання,
    Бадьоре, радісне, живе.
    В останній свій момент прощання.
    Нехай же молодість цвіте!


    Рейтинги: Народний -- (4.81) | "Майстерень" -- (4.81)
    Коментарі: (1)


  22. Зеньо Збиток - [ 2007.10.22 19:10 ]
    Навздогін
    Навздогін останньому вагону
    Відсилав у помахах смачне па-па...
    Сліз набралосі на пів бідону,
    І думки осіли, наче шантрапа.

    Зовтра ранок вийде псом із буди,
    Буде чухатись, вичухуючи світ,
    Про п`янке коханнє спогад збудить,
    Шось підойме моцно, тай укине в піт.

    Навперейми – іншому не бути,
    Когутова тактика, павлиний біг...
    "Сповільняю хід свій, баламуте,
    Аби тіко ти якось догнати зміг!"

    22 Жовтня 2007


    Рейтинги: Народний 5 (5.33) | "Майстерень" -- (5.27)
    Коментарі: (11)


  23. Зеньо Збиток - [ 2007.10.22 18:26 ]
    Ати-бати
    Безсоннє без сонцє,
    І біль не в простаті,
    Колєйка до бари
    І до убікацій.
    Мій голос лінивий,
    Лункий від прострацій,
    Зомбований пивом,
    І як папараці,
    Йому не змовчати.

    Постелю, підстелю -
    Йдіт геть, таракани.
    Безпатне кіно -
    Голих тіл сновидіння,
    Два гицлі, Сірко
    Десь від них тарабанит,
    І лузгают баби
    На лавці насіння.
    Амурні дебати...

    Пролази в оази,
    Де цьомки жагучі.
    Розмито кордони
    І лічаться зорі.
    І наче родео,
    Ті ноги скакучі
    Поволі злягают
    В пилу і покорі.
    Та треба вважати...

    22 Жовтня 2007


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.33) | "Майстерень" -- (5.27)
    Коментарі: (17)


  24. Тамара Борисівна Маршалова - [ 2007.10.22 18:40 ]
    Педагогічний огріх - вада слів
    Любо й ненці, як дитина в честі (народна мудрість)

    - Петрику, скажи мені,
    Чом це, хлопчику, сумний? -
    Мати Петрика питає.
    - Бо проблему оце маю -
    Вчора вдома впала миска,
    А сьогодні в класі - книжка,
    А за книжкою - пенал,
    Потім зошит ще упав...
    Ну, а вчителька сказала,
    Що поводжуся зухвало,
    Що діряві руки маю...
    От я діри в них шукаю.
    Обдивився майже всі,
    Та знайшов лише синці.
    Де ті діри ще шукати?!
    Може, треба лупу взяти?


    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Прокоментувати:


  25. Зеньо Збиток - [ 2007.10.22 17:16 ]
    Зомбит
    Зомбит і серце ураз розриває і мука!
    Я не п`ю самогони - налий но мені коньяку.
    На порозі мамуня готує батіг до колєної збуки,
    Наше щастє повисло - висит на конє волоску.

    Але ж хитрий ти жук (невідчулам, як стєгував плаття).
    Мало шо пам`єтаю твій писок, цнотливі забави і душ.
    Шось стікало по нас з непристойним горячим завзяттям.
    То не бімбер мій любий, то танок соромливий двох душ.

    22 Жовтня 2007


    Рейтинги: Народний 5 (5.33) | "Майстерень" -- (5.27)
    Коментарі: (8)


  26. Юрій Кондратюк - [ 2007.10.22 15:49 ]
    Осінь-блюз
    «Когда кидает любовь начинается блюз…»
    С.Чиграков «Перехресток»

    осінь проклята блюзом
    з самотиною дружить
    загубились десь руки
    ті що гріли щеня

    ті що плавили душу
    виливали у злитки
    і чеканили вірші
    як монету щодня

    чи ридати на осінь
    чи стрілятись у листі
    чи не вірити більше
    чи стрічати весну

    осінь проклята блюзом
    блюзом схлипує тиша
    упаду в чорно-біле
    і під снігом засну…




    Рейтинги: Народний 5.5 (5.28) | "Майстерень" 5.5 (5.09)
    Коментарі: (33)


  27. Богдан-Ігор Антонич - [ 2007.10.22 15:19 ]
    Вітер століть.
    І вітер віє від століть,
    крилатий, вільний і неспинний,
    і вчить свободи, туги вчить
    за чимсь незнаним і нестримним.

    І повторяє нам прибитим
    у зривах страчених намарне,
    що вже ніяк життя спинити
    і що життя це не казарма.

    13 березня 1935


    Рейтинги: Народний 5.42 (5.48) | "Майстерень" 5.25 (5.5)
    Коментарі: (1)


  28. Олег Левченко - [ 2007.10.22 14:43 ]
    ЩАСЛИВЕ ПЕРЕБУВАННЯ ДЗЬОБИКА МЕТЕЛИКА В ТІЛІ КВІТКИ
    Щасливі порухи життя –
    Ловити пташку вечорову
    У миті теплої розмови,
    У переповненні серця...

    Не розпинатимуть уста
    Між нами зіткану, вагому,
    З глибин джерел налиту мову,
    Якій лунати в почуттях...

    Святі – хвилини осяйні,
    Що відбивають на душі
    Майбутнього приємний спогад.

    В ім’я цього ми не одні
    Знайти велике у собі
    Готові разом, йдучи поряд.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.14) | "Майстерень" -- (5.21)
    Коментарі: (1)


  29. Варвара Черезова - [ 2007.10.22 14:52 ]
    ...
    Вона.

    Щемить…
    Ще мить - і серце моє розірветься з розпуки!
    І нектар вже не п’ється, налийте мені коньяку.
    У гіркій безнадії до тебе протягую руки,
    прагну сильних плечей, а знаходжу опору хистку.

    Припадаю до рук (срібні струни розкраяли в шмаття).
    Дім старий, мов катівня замучених музою душ.
    Щось стікає з очей, я молюсь з істеричним завзяттям.
    То не сльози, мій любий, то просто розмазалась туш.

    Він.

    В моїх венах не кров, а дешеве, замучене віскі,
    від моїх сигарет у кімнаті повітря – хоч ріж.
    Всім законам супроти рукописи тліють мов тріски.
    У старому каміні останній допалюю вірш.

    Твій знецінений майстер, маестро забутого соло!
    Струни рвав, ніби нерви, палив безнадійні мости.
    У руках моїх крейда магічне окреслює коло,
    у німому бажанні хоч тут свій талант зберегти.


    Рейтинги: Народний 5.33 (5.47) | "Майстерень" 5.5 (5.46)
    Коментарі: (20)


  30. Олександр Ітешко - [ 2007.10.22 12:35 ]
    ***
    Ох і ревнива осінь ця пізня,
    Жбурля до лиця екібани із листя.
    Луна за вікном сумна вовча пісня,
    А вдома тепло і пейзаж веселіший.
    Стурбований чайник вже за мить репетує,
    Аромат липи цвіту у чашці парує.
    Черствий пряник у неї потихеньку кладу
    Гроші є…
    Та надворі осінь ревнива, Я туди не піду.


    Рейтинги: Народний -- (5) | "Майстерень" -- (5.01)
    Прокоментувати:


  31. Сан Чейзер - [ 2007.10.22 11:56 ]
    * * *
    По той бік пітьми,
    ген за небокраєм
    Сліпої чуми
    колосся збираєм
    Спалахують душі -
    вогненна зима
    В воді чи на суші,
    рятунку нема
    Він холодом віє,
    піщаний буран
    Сполохав надію
    вогню отаман
    І зорі плазують
    в останнім танку
    Нещастя кочують
    в лавровім вінку...


    Рейтинги: Народний -- (4.99) | "Майстерень" -- (5.11)
    Коментарі: (1)


  32. Тамара Борисівна Маршалова - [ 2007.10.21 21:20 ]
    Дивне борошно
    З-під небесного млина
    Сипле борошна стіна!
    Засипає все навколо –
    Поле, ліс, хати, стодоли...
    Та, як тільки ти береш
    Дивне борошно... Еге ж,
    Дивишся - його нема!
    Мокрий слід лише. Дарма,
    Що це борошно повсюди,
    Пиріжків однак не буде.


    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Прокоментувати:


  33. Тамара Борисівна Маршалова - [ 2007.10.21 21:45 ]
    Не впізнав
    Дощ зі Снігом раз зустрівся:
    - Ти чого, пухкий, явився?
    Листопад бо - місяць мій!
    Зрозуміти це зумій.

    Сніг до нього розсміявся:
    - Ти чого розхвилювався?
    Брата, може, не впізнав?
    Від морозу снігом став!


    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Прокоментувати:


  34. Тамара Борисівна Маршалова - [ 2007.10.21 21:29 ]
    Дивовижне молоко


    Кіт рудий, оце під ранок,
    Сніг побачив за вікном,
    Молочар немов на ґанок
    Молока пролив бідон.

    Облизнувся кіт спросоння,
    Вперше бачив білий сніг:
    - От збулась котяча воля -
    Стане ласого на всіх.


    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Прокоментувати:


  35. Анна Світлячок - [ 2007.10.21 16:28 ]
    І осінь...
    А журавлі летять... І ти летиш...
    І осінь відлітає із тобою...
    Твоя краса – змарнований фетиш,
    І звичка запивати долю болем…

    А журавлі летять... Роки летять…
    Наповнюється кошик із серцями,
    Тобі вже сорок,може, сорок п’ять, -
    А ти ще досі ходиш манівцями….

    На підвіконні жмуток хризантем…
    Дивись, в сусідів підростають діти…
    Сьогодні хто поповнить твій гарем?
    А журавлі… Їм є куди летіти…



    Рейтинги: Народний 5 (5.12) | "Майстерень" 5 (5.03)
    Коментарі: (11)


  36. Сашко Лютий - [ 2007.10.21 14:51 ]
    рефлекції
    Над розбитим дзеркалом схилюся,
    Там,в уламках штучного життя,
    Трагікомічно,гидко так сміються
    Спотворені десятки тисяч "я"...


    Рейтинги: Народний 5.13 (5.45) | "Майстерень" 5 (5.39)
    Коментарі: (1)


  37. Сашко Лютий - [ 2007.10.21 14:33 ]
    Арахнофобія
    Цей світ не обмежиться втечею,
    Єдине,що в нас залишилося-злива,
    У світлі нічних ліхтарів недоречно,
    Невчасно,невпинно і трохи лякливо
    З`являється звук.

    Цей світ не обмежиться містом,
    Натягнутий нерв,тиші сірої згусток,
    Пейзаж у кутку традиційно без змісту:
    На жертву свою,легковажну і тлусту
    Чекає павук.

    Померти над чорним і білим,
    Під музику гострого льоду і грому,
    У сивих тенетах заплутались крила,
    Акорди дощу затихають і в цьому
    Велика втіха.

    Поверхні вагонів старі і подерті,
    Станція Вічність,зачиняються двері,
    Ніколи життя не обмежиться смертю,
    З`являються краплі дощу на папері
    Нестерпно тихо.


    Рейтинги: Народний 5.38 (5.45) | "Майстерень" 5.5 (5.39)
    Коментарі: (4)


  38. Ірина Заверуха - [ 2007.10.21 11:23 ]
    ------/------
    Тут усе вже було:
    І забуте кіно про війну
    І старіючі зморщені лиця
    опалого листя
    Тут усе ще високі ідеї
    Стоять на кону
    І можливо у натовпі
    Десь заблукали пречисті...

    Мармеладно всміхаються Памели крізь монітор
    Одягаючи німби фальшиві в тісній гримерці
    В цьому фільмі хтось дуже давно ще сказав „Мотор!”
    І покинувши камеру Всесвіт тримав у серці...


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.21) | "Майстерень" 5.5 (5.16)
    Коментарі: (1)


  39. Ганна Осадко - [ 2007.10.21 00:53 ]
    Шабат
    ...Монетка валідолу під язик –
    І можна жити так, як жити звик,
    Вгортаючись у мудрість і покору,
    Мовчати тишу і читати Тору,
    І листя рахувати день при дні,
    Питаючи:
    − За що сіє мені?

    Старіє жовтень... То старий єврей,
    Як до Стіни, до зимних батарей
    Притулиться чолом – і тихо плаче,
    То молитви дощів, кущів, неначе
    Усі слова сплітаються в одне:
    – Нехай мене ся чаша омине...

    А чаша повна – через вінця – вщерть.
    Спочатку вітер, а за вітром смерть –
    Зайдуть в оселю, сядуть за столом:
    – Шалом, синочку втомлений, шалом...
    Горять свічки. У всесвіті шабат.
    І він умре.
    І прийде листопад.


    Рейтинги: Народний 5.7 (5.65) | "Майстерень" 5.67 (5.62)
    Коментарі: (9)


  40. Ольга Анноун - [ 2007.10.20 20:59 ]
    ***
    Осінь. По вінця налити і випити
    Щастя крихкого опівночі чарку,
    В гойдалці слухати мовчки, зі скрипотом,
    Цокіт хвилин на старому дзиґарку.

    Вже посивіли світанки туманами,
    Жовтень холодними росами точить,
    Невипадково здаються оманою
    Цих вечорів аметистові очі.

    Бо як завжди, в передвечір шикуються
    Згадки - розлуки сумні міністранти,
    Гаснуть поволі вогні в нічних вулицях
    Перед безсоння важким фоліантом...


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.18) | "Майстерень" 5.25 (5.14)
    Коментарі: (12)


  41. Тетяна Дігай - [ 2007.10.20 18:34 ]
    Тернопільська акварель.
    Заблукав теплий ранок у став.
    Cивий замок примружив око,
    Задивившись у плесо глибоке,
    Де рибалок кортеж устав.
    А на спалищах днів суголоссям
    Щось згубилось, а щось знайшлося.
    Загадковість усмішки друга.
    Борозна від Господнього плуга
    Чистим сріблом лягає на серце...
    Ще по-літньому ніжиться серпень,
    Та оркестрам вже треба сурдин,
    Бо ж до осені...кілька годин!


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.27) | "Майстерень" 5.5 (5.33)
    Коментарі: (11)


  42. Я Велес - [ 2007.10.20 16:34 ]
    Вижебруй срібняків...
    У телескоп дивися чи в лорнет,

    Не розгадаєш вічності секрет...

    Не вартий шеляга душі порив –

    Ніхто з-за річки Лети не приплив.

    Вижебруй срібняків у майбуття,

    Пиндючся, чванься – це і є життя...

    Цурайся мрій, корись лихій рахубі –

    Що вдіяти, ми світові нелюбі.

    ...Судомне тіло опанує шал –

    Віддаленіє в безвісти душа.

    І тільки зорі на мільйони літ

    Вкарбують в небо наш незримий слід.



    Рейтинги: Народний 5.31 (5.53) | "Майстерень" 5.25 (5.51) | Самооцінка 5
    Коментарі: (2)


  43. Ірина Заверуха - [ 2007.10.20 13:09 ]
    Не запливай за буйки
    На Егегейському морі
    Мабуть найвищі хвилі
    Ми серфінгісти, погодься
    Ти вгору, я вниз
    Ти вниз, а я вгору
    Робіть ваші ставки, панове
    Як вам підказує ваш гаманець...

    *
    Ми з тобою перетнем кордони
    І без документів і без свідків
    Для прощань потрібні не перони
    Для завоювань не треба клітки

    Ми з тобою перетнем кордони
    На уламку криги і без весел
    Для образ не треба мікрофону
    Треба, щоб ріка ілюзій скресла...


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.21) | "Майстерень" 5 (5.16)
    Коментарі: (4)


  44. Христина Габор - [ 2007.10.20 12:21 ]
    * * *
    в осені є
    лише два дива
    вересень і
    жовтень
    листопад
    це просто відірвана голова

    котра гиготить

    поки не замовкне


    Рейтинги: Народний 5 (5) | "Майстерень" -- (0)
    Коментарі: (1)


  45. Христина Габор - [ 2007.10.20 12:58 ]
    * * *
    вже вкотре сірий день
    мені подобається ця сіра кофта
    у нього сухий характер
    сьогодні суха погода
    у неї м"яка вдача
    зрубали сухе дерево
    воно впало на розм"яклу землю
    але ж сірий день
    але ж сірий день коли м"який туман
    тобто не характер сухий
    а вдача м"яка
    тобто погода не суха
    і дерево не сухе
    і його не могли зрубати
    і воно не впало
    перестаю носити сірі кофти


    Рейтинги: Народний -- (5) | "Майстерень" -- (0)
    Коментарі: (1)


  46. Сергій Рожко - [ 2007.10.20 10:02 ]
    ***
    Безсоння без сонця,
    В уяві прострацій -
    У черзі за киснем
    До Вищого суду.
    Сади Гетсиманські
    Під луни овацій
    Згорають в багаттях
    Зомбованих вуду.

    Пустеля під стелю
    Насипле бархани,
    Безплатним кіно –
    Міражеві видіння,
    У світлі вікна
    Промайнуть каравани,
    Крізь пальці донизу –
    Пісок, як насіння.

    Оази, де Азій,
    Європ і Америк
    Розмито кордони
    Глибинами моря.
    Нові Атлантиди
    Військових істерик
    Поволі розтануть
    В пилу і покорі.

    Безсоння без сонця
    У сни полетіло.
    В Едемських садах
    Вже не яблуні – груші...
    Від бруду ще можна
    Очистити тіло,
    У пральних машинах
    Не вимити душі.

    © Серж Ко (2007)


    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Прокоментувати:


  47. х Лисиця - [ 2007.10.20 08:16 ]
    Грусть
    Я видела небо под нитями солнца,
    Усталых людей с ленивой походкой,
    Меня не пустили летать за пилота,
    Но кто мне ответит, что это значит?

    Я видела руки, обнявшие осень,
    И грязная осень хотела проснуться,
    Она поняла, ей не до самолетов,
    Но так захотелось к нему прикоснутся.

    Но кто мне ответит, что это значит?
    Дождь рядом со мной, а я должна улыбнуться…
    Ответ отрицательный, ты и так знаешь,
    Что небо и звезды земли не коснуться.


    Рейтинги: Народний -- (5.05) | "Майстерень" -- (5.05)
    Коментарі: (3)


  48. х Лисиця - [ 2007.10.20 08:36 ]
    * * *
    Залиш мені відповідь,
    Бо я свою втратила,
    Можливо я звикла вже –
    Собі значить зрадила.
    І світ свій обмежила -
    Усе ради спокою,
    От тільки збентеженням
    Навічно захоплена.


    Рейтинги: Народний -- (5.05) | "Майстерень" -- (5.05)
    Коментарі: (1)


  49. х Лисиця - [ 2007.10.20 08:13 ]
    Чужа планета
    Я знаю твою самотність,
    Я чула її по нотах,
    Віталася з нею в обличчя
    За круглим столом Камелота.

    І ти підмигнеш невинно,
    І скажеш завжди чекати,
    Когось із далеких ліній
    Та чорних сліпих квадратів.

    А ти незнайомий зовсім,
    Ти зовсім чужа планета,
    І десь заховаєш душу,
    Від себе кудись в намета.

    А я заховаюсь в небо,
    Де буду собі лежати;
    Як просто чужій планеті,
    Життя чиєсь не віддати.


    Рейтинги: Народний 5 (5.05) | "Майстерень" -- (5.05)
    Коментарі: (3)


  50. Зеньо Збиток - [ 2007.10.20 00:46 ]
    Бомбо-крильці
    1
    Вуса русі до пояса...

    2
    Висе руде - мало впасти...

    3
    Духом запер дні в душі...

    4
    Баобаби довели до велосипеда...

    5
    Бабуївне, хлопа жалко...

    6
    Бабіна крутить і бігова доріжка є окей...

    7
    Попадя кувала ку-ку...

    8
    Затовпані ноги в ліжку...

    9
    Попадає не кожному...

    10
    Відроблять, обис рано тіко не було...


    Рейтинги: Народний 5.38 (5.33) | "Майстерень" 5.25 (5.27)
    Коментарі: (6)



  51. Сторінки: 1   ...   1675   1676   1677   1678   1679   1680   1681   1682   1683   ...   1829