ОСТАННІ НАДХОДЖЕННЯ
Авторський рейтинг від 5,25 (вірші)

Вячеслав Руденко
2026.06.25 11:57
як перенасичена дарами
пташка у калині в рукаві
кропив'янка небу візаві
дощиком вщухатиме ярами
чи то у незвідане колись
чи у шал розпізнаного завтра
наче заповітом бронтозавра
досвітками степу горілиць

хома дідим
2026.06.25 08:44
як написав поет
не потрібно елегій
ні про життя
ні про смерть
серед шипшини цієї
півоній черемхи
ширяють птахи
розмаїто незмінні

Ігор Шоха
2026.06.25 08:20
Як неминучі дні ясні
і мимолітні темні ночі,
так моя доля уві сні
являє світло-карі очі,
так тінь її із висоти –
із піднебесся за рікою
іще вітається зі мною,
забувши спалені мости.

Віктор Кучерук
2026.06.25 06:25
Лиш почувся грому гуркіт,
Як метнувся пес у будку,
Де, згорнувшись у клубочок,
Ліг налякано в куточок,
Бо давно, з причин відомих,
Він боїться навіть грому.
25.06.26

Марія Дем'янюк
2026.06.24 14:44
Цілувало сонечко пальчик немовляти,
А воно сміялося — це мені від тата.

Цілувало сяєво дитятко у скроню —
Тепло тішив тато свою любу доню.

Цілував промінчик донечку у щічку —
Це татусь бажає добрих снів на нічку.

Олена Побийголод
2026.06.24 13:39
Олексій Сурков (1899-1983)

В боротьбі та тривозі
нас тримав у дорозі
бойовий вісімнадцятий рік.
Ми збирались не довго,
від Кубані до Волги
розливався наш кінний потік.

Борис Костиря
2026.06.24 13:25
Порину в сон чудовий і величний
Без страхітливих тюрем і тортур.
Чарівний птах у майбуття покличе,
Де вже нема маркізи Помпадур,
Де сяє світ новий, багатоликий,
Де розвалився споконвічний мур.

Нарешті висплюсь після злої битви,

Віктор Кучерук
2026.06.24 06:54
Знову спека шалена
Непорушно стоїть, -
В'яне пагін зелений
І зривається цвіт.
Ні хмаринок над нами,
Ні поривів вітрів, '
Лиш пече до нестями
В глибині літніх днів.

С М
2026.06.23 20:42
Більш не буде тут такої ось, як ти
Більш не буде ось такої, хто би
Щось витворяв подібне, о

Чи даси мені той шанс?
Спробуєш хоча би, га?
Зупинися, згадай-но
Ми були разом

Борис Костиря
2026.06.23 12:56
Протоптую стежину у снігах,
Єдину, неповторну і глибоку.
Іду снігами, нібито у снах,
Гамуючи ненависть і тривогу.

Протоптую стежину у полях
Прологом у небачене майбутнє,
Яка укаже подорожнім шлях,

Вячеслав Руденко
2026.06.23 12:03
Будь ласка! - Гра у сквош -
Дарунок нам на втіху,
Щоб у степах нічних
Не загубити слід!

В рожевих дзеркалах
Витають духи сміху.
Та нам їх не впізнать

хома дідим
2026.06.23 07:23
у своїй непрозорій стихії
віршувати
недбало як слід
відкидаючи ревнощі хитрі
розбиваючи сяючий лід
у коморі своїй
саркастичній
обдираючи рештки шпалер

Віктор Кучерук
2026.06.23 06:09
Сонце жаром запашіло
І відразу вітер стих, -
І вогнем взялося тіло,
І робити важче вдих.
Усього проймає потом
Й обпікає водночас, -
Сонце встало до роботи
І отак гартує нас.

Борис Костиря
2026.06.22 13:22
Я заблукав поміж дерев зимових,
І нитка Аріадни на снігу
Згубилася, немов прадавня мова,
Забруднена у лютому гріху.
Поміж дерев зимових я шукаю
Нитки, які врятують нас усіх.
Мене ж у сутінках чекає Каїн.
А сніг летить, як первозданний сміх.

хома дідим
2026.06.22 07:59
розкажи мені ще
про інакші дні
де так гарно було
із тобою
дай ліричного ще
відчуття мені
без потреби
сурми і двобою

Віктор Кучерук
2026.06.22 06:41
Неймовірно голосна
І проворна дуже, -
Покотилася луна
З-за ріки по лузі.
Повернулися назад
Наспіви веселі,
Ніби чути їх не рад
Нині хтось в оселі.

Світлана Пирогова
2026.06.21 21:58
Гортензія-красуня пишно квітне,
Вражає розмаїттям кольорів.
Розкішним покривається суцвіттям.
Побачив літній легіт - і зомлів.

І звідки тут ця пані елегантна?
Таких в саду ще досі не було.
Прикраса днини, вечора, світанку.

Олена Побийголод
2026.06.21 21:48
Михайло Ісаковський (1900-1973)

Був наказ йому – на захід,
    їй також – до чужини...
Йшли на фронти комсомольці
    Громадянської війни.

Йшли у військо, розставались,

Борис Костиря
2026.06.21 20:08
Прозорий ліс у сутіні прозорій.
Прозорий смуток дивиться в імлу.
Прозорий спокій п'є північні зорі.
Прозорий час читає ковилу.

Прозорий простір причаївся вчасно
У згусток нерозтрачених хвилин,
Плекає мрію дивну і незгасну

С М
2026.06.21 16:52
Давно вже я не сходив, зі своїх ей, пагорбів
Усе, що бачив я, прискорює рух мій, домів

Прилинь, до обличчя, устами своїми
Дивися далі, о дивися глибинно

Помаранчевий і синій
Кольори моїх чуттів

Іван Веселий
2026.06.21 16:50
Вдягнувши водолаза маску,
і вибравши спіралі час,
він ринув у місцеву прощу -
на дно духмяно гаслих трас.

Минулі виходи нестерпні
туди траплялися не раз,
та вірилося, крізь ті терні

Євген Федчук
2026.06.21 16:08
Скоро наші уже будуть, мабуть Крим звільняти.
Пора звідти москалів тих усіх виганяти.
Закінчилась лафа їхня, кришка вже «Кримнашу»,
Забираються усі хай у помийну Рашу.
Я дивлюсь на те, як нині москалі воюють,
Як укріплення бездумно вони в лоб штурмую

Борис Костиря
2026.06.21 12:48
Час тече, наче плинна вода
У сипучий і ніжний пісок.
Час крадеться, неначе біда
У сплетінні геройств і пасток.

Не повернеться трепетний час,
Час кохання, дивацтв, розставань,
Що розкажуть важливе про нас,

Роман Миронов
2026.06.21 12:33
У твоїх очах небагато спокою:
Більше – суму багряного, наперстів
Зі слів на оголених пальцях –

Аж до критичного струму.

У венах моїх більше правди,
Особливо, коли вони навиворіт –

Віктор Кучерук
2026.06.21 06:58
Так учора ласували,
Що ні хліба і ні сала
В хаті кумовій не стало,
Бо вечеряли ми сито
Через добру оковиту
І здорові апетити.
21.06.26

Борис Костиря
2026.06.20 13:06
В спіралі скручується час.
Змією обернеться простір.
Який у світі водолаз
Пірне в глибини, як на прощу?

Який у світі чародій
Поверне запахи заснулі?
На сцену вийде лицедій,

Ольга Олеандра
2026.06.20 12:39
Кожен ковток – це зустріч
сутностей доторком губ
спраглим, закоханим, дружнім –
творення нових сполук,
сильних, хоча й тимчасових,
повних ваги і смаку,
що стелять у серця основу
радість криштально тривку.

Іван Веселий
2026.06.20 11:23
Вийшов я в садок фазенди
на гармидер вранці.
Розвелось у нас хвазанів -
самців горлодранців!
І чого ж це у природі
навпаки, ніж в люду?!
І в хвазановім народі -
бачу ту ж невгоду!

хома дідим
2026.06.20 09:20
залишилося лише тебе хотіти
згадуючи всяке чи важливе
ще стоїть і пил виловлює з повітря
кухоль у якім бувало пиво
часоплин жорстокий і безрадний
зорі падають ніхто їх не підніме
каніфоль свої сердечні рани
змінюється все нещадні зміни

Віктор Кучерук
2026.06.20 06:30
Навесні стара верба
Запитала в клена:
Ну, не гарна я хіба
В одязі зеленім?
Бо не видно щовесни
Всім, кому цікаво,
В гущі листя кривини
І гілок трухлявих.

Іван Потьомкін
2026.06.19 21:02
Якщо не в пекло Господь мене спровадить,
а дасть (бозна за віщо) право обирати,
як маю жити в потойбічнім світі,
не спокушуся ні на рай, змальований Кораном,
ні на таке принадне для смертних воскресіння
(на подив родині й товариству).
Ні, попрошу

Мирон Шагало
2026.06.19 20:56
За спогадом летять думки
туди, на стежку ту знайому,
туди, де стигнуть колоски
у полі, недалеко дому.

Пшеничне поле. В тихий сум
знов починає огортати.
Це поле в серці я несу,

Юрій Лазірко
2026.06.19 16:39
о серце моє...
1.
пригадую...
це море дотиків
і поцілунків
оооооооооооо
о крила мої
полон обіймів

Світлана Пирогова
2026.06.19 15:46
Навколо світ - як молитовний спів,
Де кожен подих серце хмелем поїть.
У тихім надвечір'ї між дубів
Застигло літо в золотім спокої.

Таких солодких, трепетних ночей,
Такого шовку у високих травах,
Такого блиску зоряних очей

Борис Костиря
2026.06.19 12:50
Закінчився ярмарок. Блазні спочили,
Стоять у чеканні старезних карет.
Вони спромоглися на гордий учинок
І вже декламують прадавній сонет.
Лютують кати у сваволі безчинства.
Замовк неприкаяний ніжний кларнет.

Закінчився ярмарок. Стухлі ідеї

Віктор Кучерук
2026.06.19 07:02
Вогнем негаснучим москва
Охоплена місцями, -
Лягла завіса димова,
Як Божий гнів, на храми.
Зійшла покара із небес
На москалів за вчинки,
Що спонукали світ увесь
Здійснить переоцінку
Останні надходження: 7 дн | 30 дн | ...
Останні   коментарі: сьогодні | 7 днів





 Нові автори на сторінці:

Володимир Кириленко
2026.06.20

Боговик Владислав Боговик Владислав
2026.06.18

Іван Веселий
2026.06.15

Надія Ляшук
2026.06.14

ВАСИЛЬ КУЗІВ
2026.06.11

Неїл Лорен
2026.06.08

Володимир Журавльов
2026.06.05






• Українське словотворення

• Усі Словники

• Про віршування
• Латина (рус)
• Дослівник до Біблії (Євр.)
• Дослівник до Біблії (Гр.)
• Інші словники

Тлумачний словник Словопедія




 
 
Поезія


  1. Янка Яковенко - [ 2007.06.25 16:21 ]
    Мелодію твого дихання
    Мелодію твого дихання
    Записую на серці.
    У відерце душі
    По вінця
    Стою і ллю.
    Немовлятко моє!
    Скільки ж сонця від тебе!
    Що здається сам Всесвіт
    Схилився,
    І подих твій п`є.


    Рейтинги: Народний -- (5.25) | "Майстерень" -- (5.1)
    Прокоментувати:


  2. Янка Яковенко - [ 2007.06.25 16:45 ]
    Хто сказав, що кров солона?
    Хто сказав, що кров солона?
    Спробуйте мою на смак!
    Ось стікають із долоні
    Перші краплі для зівак.

    Пригублю я краплю з леза –
    Ця солодкість так п'янить!
    Доки ще у смерть не вмерзла –
    Всі бинти в сміттєпровід!

    Це, гнилих інстинктів місто,
    Розтривожив кровоспад.
    ...Мамо, вибач мені... Пізно
    Повертатися назад...



    Рейтинги: Народний -- (5.25) | "Майстерень" -- (5.1)
    Прокоментувати:


  3. Янка Яковенко - [ 2007.06.25 16:52 ]
    Я лежу. Мені страшно і холодно,

    Тані Холод
    Я лежу. Мені страшно і холодно,
    Моя плоть стискається в суть.
    Розгляда мою душу оголену
    На предметному скельці Прокруст.

    Я лежу, розміряна й правильна,
    На правічному ложі розтерзаних доль.
    Голос мій в шматті закривавленім
    Монотонно вивча нову роль.

    Я до цього була просто вигуком,
    Просто зойком без знятої мірки.
    Чи скінчусь? Чи натужусь і вибухну?..
    Чи скорюсь?..


    Рейтинги: Народний -- (5.25) | "Майстерень" -- (5.1)
    Прокоментувати:


  4. Максим Колиба - [ 2007.06.25 16:37 ]
    Крила ангела (2)
    Твої очі пахнуть зорями,
    Що на небі розростаються
    І яскраво усміхаються
    Кольорами світлозорими.

    Твої губи пахнуть маревом,
    І туманами серпанковими,
    Що проміннями світанковими
    У танок подаються з хмарами.

    20.03.2007


    Рейтинги: Народний 5 (4.19) | "Майстерень" 5 (4.71)
    Прокоментувати:


  5. Максим Колиба - [ 2007.06.25 15:09 ]
    Крила ангела (1)
    Плаває вітер в сріблястім тумані,
    Горне у жмені пелюстки сніжинок.
    Грається в лови з тополі гілками,
    Свище у вухах слухняних дитяток.

    Вітер танцює у парі із снігом,
    З твоїми очима він разом сміється.
    Шовком зимовим він нас обіймає,
    І віддає у обійми весняні.

    24.02.2007


    Рейтинги: Народний -- (4.19) | "Майстерень" -- (4.71)
    Прокоментувати:


  6. Ірина Моргун - [ 2007.06.25 12:50 ]
    ***
    Ви залишилися б - надворі злива.
    Не їдте. Ніч. Мені ж не всеодно.
    (я з Вами точно буду нещаслива,
    але без Вас я - каменем на дно).

    На кухні є коньяк: чотири зірки.
    Така негода... будете коньяк?
    (із Вами мені, знайте, дуже гірко,
    але без Вас, як в вакумі, - ніяк).

    А ось і чай! Ви де? ...не попрощались...
    Пішли... Ваш вибір. я Вам не суддя.
    (можливо, з Вами я б і наридалась,
    але без Вас - я точно вже не я).


    Рейтинги: Народний 5.36 (5.34) | "Майстерень" 5.5 (5.24)
    Коментарі: (4)


  7. Михайло Севрук - [ 2007.06.25 08:15 ]
    ***
    Моя Україно,
    Поплач і умийся
    Сльозами,з весняної
    Зливи дощем
    Прастарий народе
    Даждьбога онуки
    Перун був cлаветним
    У тебе творцем.
    Просили Кияни
    Дощів і водиці
    На пагорбі славному
    Тут на Горі
    На схилах Дніпрових
    В гаях яворових
    Народ Божу службу
    Конає завжди.
    І тисячу років
    Ми славимо Бога
    А щастя і долі
    Не маємо ми
    Очистись мусиш
    Народе убогий
    Поплакати, вмитись
    І прозріти в душі.




    Рейтинги: Народний -- (5.11) | "Майстерень" -- (5.03)
    Прокоментувати:


  8. Дмитро Дроздовський - [ 2007.06.24 22:33 ]
    * * *
    а давай відчуємо акорди
    мого світу, з вітром в полі, в житі.
    не вдавай, що світ — померзлі фіорди,
    треба жити, по хвилинах жити.

    поки мить іде з учора в завтра,
    поки світ іще іде по колу,
    треба жити на перон-вокзалах,
    хай лиш кров тече в артеріолах.

    може, “завтра” варто зупинити?
    хай то завтра, тільки не сьогодні!
    я не хочу днями ворожити,
    я люблю всі гори, ліс і воду.

    наша вічність — мить, уламок тиші.
    наші кроки — звук від тіней гами...
    прогризають нитку білі миші;
    ту, що зветься вижатими “днями”.

    крок за кроком сумно повертати
    час, що й так повернеться в початок,
    але хочу в себе я вбирати
    дух гірський й містерію колядок...

    а давайте жити так, як треба,
    може, вийде, може, ми зумієм?
    будем руки простягати в небо,
    і запустимо у космос змія!

    не ракету, не космічне диво,
    змія, кольорового, ручного.
    нам би сонця влітку, в осінь — зливу,
    хай ведмідь всміхається з барлога...

    хай сміється світ — у цьому сила!
    ллється сонце на моїй планеті!
    складність — це оманлива трясина,
    тож у світі ми чи в інтернеті!?


    Рейтинги: Народний 5.33 (5.36) | "Майстерень" 5.25 (5.29)
    Коментарі: (1)


  9. Володимир Замшанський - [ 2007.06.24 07:14 ]
    Развод
    Мне не нужен сахар в чай,
    А в бензин добавишь воду
    Я тебе кой чё (ты знай!)
    Оторву, тогда, уроду.

    Водке разве нужен лёд,
    А вину нужна закуска?..
    Не дури и так пойдёт
    Не застрянет в месте узком.

    Если дружно...
    Разве нам
    Для чего-то нужен третий?
    Или женщина?!
    Мадам,
    Ничего для вас "не светит"!

    Мне обузой в рану соль,
    Волосам пряда седая,
    И не к стати тот король,
    Что расклада суть не зная.

    Полоной грудью...
    Вот - ответ,
    Не вертясь под ногтем вошью.
    Ведь спине милее плеть
    Правды разведённой ложью.


    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Прокоментувати:


  10. Оксана Антоненко - [ 2007.06.22 23:49 ]
    ***
    Солоний смак,
    Солодкий гріх...
    І все не так
    Як ти хотів...

    Про що мовчить
    Твоя душа?
    За чим болить
    Твоя біда?

    Чиму ти плачеш
    Уночі?
    Кого ти бачиш
    На межі?

    Ти вже не посміх...
    Ти - гроза...
    А на очах
    Тремтить сльоза...

    Зруйнуй примару
    Своїх снів,
    Закинь за хмари
    Лють і гнів...

    Образу в серці
    Не держи,
    Бо ти щасливий!,
    Ти живий!!!...


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.07) | "Майстерень" -- (5.06)
    Коментарі: (1)


  11. Оксана Антоненко - [ 2007.06.22 23:06 ]
    СМУТОК-СОН
    Синій смуток...Синій...Сочний...
    Сипле снігом смуток-сон.
    Спи спокійно, спи синочку,
    Сад самотній стелить сон...

    Сну солодкий спокій сниться,
    Стихли сонно співи струн...
    Серце стомлено сміється -
    Серце слуха срібний струм...

    Сипле-стелить срібний сніг
    Серед саду сірий смуток...
    Срібні співи, спокій, сміх -
    Спи, синочку, страх не слухай.

    Сипле снігом сад самотньо -
    Синій смуток - срібний сніг...
    Світ сьогодні спить скорботний -
    Сірий смуток - сивий сніг...


    Рейтинги: Народний 5 (5.07) | "Майстерень" -- (5.06)
    Коментарі: (2)


  12. Оксана Антоненко - [ 2007.06.22 23:01 ]
    ***
    Чи було кохання у серці твоїм?
    Напевне, що НІ...
    Чи було чекання, бажання, туга?
    Напевне, що ТАК...
    Чи можеш здолать забобони свої?
    Напевне, що НІ...
    А чи заспіває колись ще душа?
    Напевне, що ТАК...

    Робить мені що з тим коханням скажи...
    Лише не мовчи...
    Хоч поряд з тобою - всерівно одна...
    Кохала? Дарма...
    Навіщо зустріла тебе у Путі?
    О, радості дні...
    Щаслива що люблю, що серце співа,
    Хоч знову сама...


    Рейтинги: Народний -- (5.07) | "Майстерень" -- (5.06)
    Прокоментувати:


  13. Юрій Лазірко - [ 2007.06.22 23:03 ]
    Політ хвилі Ах
    Так пристрастно коляться очі Твої,
    у них я шукаю свій подих.
    Зволожене тіло, налиті краї
    напружено стримують води.

    Прорветься цілунків нестримна ріка,
    затопить всі пагорби й луки.
    У танці тілеснім змієво-в`юнка
    звиватимеш рухи і звуки.

    А очі закотяться хвилями Ах,
    в поривах тривкого цунамі
    від поштовхів - неба зриватиме дах,
    хай дотик роздасться устами.

    А серцю не вирватись криком у вись -
    воно переповнене щастям.
    Шаліє бажання, краї розійшлись -
    то небо зірвалось, щоб впасти...

    15 Червня 2007


    Рейтинги: Народний 6 (5.67) | "Майстерень" -- (5.76)
    Коментарі: (3)


  14. Золота Жінка - [ 2007.06.22 23:27 ]
    Про недоліки подружніх любощів серед білого дня...
    І золотої, й дорогої
    Тобі, на жаль, мене не жаль,
    Твоєї жінки молодої,
    Що під тобою… І печаль
    Охопить душу – аж заплачу…
    З-під тебе стелю я побачу –
    Брудний могильник комариний…
    - О, так! О, ще! О, мій, єдиний!

    …Змінили позу… Гарцювати
    У безладі цієї хати
    Так болісно для господині….
    - О, так! О, ще! О, мій єдиний!

    Position three… Стіна нівроку –
    Брудна, подерта, кособока…
    - Ще хочеш знизу? Збоку?
    - Ні!
    Зміни шпалери на стіні!!!


    Рейтинги: Народний 5.67 (5.49) | "Майстерень" 5.5 (5.52)
    Коментарі: (30)


  15. Сергій Череп - [ 2007.06.22 22:18 ]
    На «жертовному столі» кохання
    Ми так хотіли!
    І очі були в притул.
    Кохались і чули
    У вýхах шалений гул.

    Боролися з часом,
    Секунди щоби тягти,
    І тенором й басом,
    До мене мовляла Ти.

    Словами і криком,
    Тендітним тремтінням,
    Зпотворенним ликом,
    Ще, збожевіллям!

    І чулось благання,
    І ляскання мокрих тіл.
    Жертви кохання, –
    Обідній покрили стіл.
    2007


    Рейтинги: Народний -- (4.36) | "Майстерень" -- (4.5) | Самооцінка 5
    Коментарі: (1)


  16. Аля Сінгалевич - [ 2007.06.22 19:05 ]
    Нічого вже, крім тебе, не потрібно.
    Тремтять слова, що не злетіли з вуст
    І я боюся втратити їх в звуках
    Лиш подихом, вібрацією духу
    Я передам, як сильно я люблю

    Крізь вітру пісню і води вінчання
    Останній спогад, перше сподівання
    Моя душа твоєю стати хоче,
    Щоб поруч прокидатися щоночі!

    Я не боюсь, та сльози на обличчі
    Твій голос тихий мене криком кличе.
    Твій погляд довгий - Я втрачаю віру
    У те що істинне, бо тільки ти важливий

    Закрию очі, і злечу до неба
    І запитаюся у Бога, що ж ще треба?
    Щоб щастя розтягнулося до віку,
    Щоб поцілункам бракувало ліку
    Щоб кожна мить секунда, наче втіха
    Заполонила серце? І признаюсь тихо
    Нічого вже, крім тебе, не потрібно…

    Тож обійми мене так сильно, як можливо
    Щоб не відчула обрисів від тіла,
    І щоб здалося на одну хвилину,
    Що ми тілами, серцем і душею
    На мить і вічність, на життя єдині!


    Рейтинги: Народний 5 (5.13) | "Майстерень" 5 (5.13)
    Коментарі: (2)


  17. Аля Сінгалевич - [ 2007.06.22 19:43 ]
    Мій світ
    Я будувала уночі
    Красивий світ, подібний раю.
    У ньому вільно я літаю
    І крилами торкаюсь зір!

    Та ось тепер я вже не знаю,
    Де крила мої загасають,
    Де та межа, що відділяє
    Простий і мій едемський світ.

    І він, обіцяний богами,
    Що якось в серці вишив рани,
    В якому світі проживає?
    Чи має адрес на землі?

    Я не за правилами граю
    В моєму світі їх не має,
    А в цьому лиш людські, банальні
    Закони сильних і слабких.

    Я їм на розсуд залишаю
    Усе, що маю і не маю.
    І тільки душу забираю
    З собою, в зоряний політ.


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.13) | "Майстерень" 5.25 (5.13) | Самооцінка 5
    Коментарі: (1)


  18. Аля Сінгалевич - [ 2007.06.22 19:04 ]
    Безкрила любов
    Нема крил у моєї любові…
    Тільки зорі прозорі і море
    Знають скільки сліз у любові,
    Знають скільки мрій у любові,
    Що тримають її на землі.

    І немає бажань у любові…
    Тільки полум’я, іскри і гори
    Знають скільки вогню у любові,
    Скільки пристрасті у моїй крові,
    Заважають палати у сні

    І немає у неї надії…
    Тільки горлиці сизокрилі,
    Тільки квіти невинно білі
    Знають скільки було пролито,
    Знають скільки було убито,
    Щоб в любові втопити гріхи

    Я молюся своєму Богу,
    Щоб забрав у неї дорогу,
    Щоб забрав у моєї любові
    і свободу, і навіть сни.
    Щоб усе, що людське, пропало
    І жага, і душа, і провина.
    Щоб любов моя вільною стала,
    І легка, неначе пір’їна,
    Залишила кордони світу,
    Поєднавши мене з тобою,
    Стала вічною серця любов’ю.
    І коли проминуть віки,
    Ми і тілом і серцем єдині
    У любові цій були живі!


    Рейтинги: Народний -- (5.13) | "Майстерень" -- (5.13) | Самооцінка 5
    Прокоментувати:


  19. Аля Сінгалевич - [ 2007.06.22 19:56 ]
    Випадково
    Жодне слово не буде повним.
    Жоден дотик не буде достатнім.
    Я, можливо, занадто пізня,
    Ти, можливо, занадто ранній.

    Хто вгадає із часом й місцем?
    Та чи є саме та хвилини?
    Ти для мене сім’я й родина.
    Ти мій друг коханий, дитина

    Я не знаю ні правди, ні віри
    І не вірю у жодні причини.
    Але щось нас усе ж сполучило
    Щось звело нас докупи, в міру…

    Я тримаю тебе за руку,
    Я шепочу тобі «Назавжди…»
    І нехай нам пророчать розлуку!
    Буде мить - і це буде щастя!


    Рейтинги: Народний -- (5.13) | "Майстерень" -- (5.13) | Самооцінка 4
    Прокоментувати:


  20. Аля Сінгалевич - [ 2007.06.22 19:52 ]
    Впертість
    Чи я чекала на тебе?
    Говорила з байдужим небом,
    а воно все вітром шумить :
    «Забудь, не треба, не треба…»
    І мій демон казав вороже:
    «Моя люба, це так не схоже
    на кохання таємне, вічне.
    Кинь це, вирви! Так буде ліпше!»
    Ну а я опиралась тихо,
    склала в купу усе розбите,
    поховала в могилі світла.
    Я минула тебе, як століття.
    Потім щось знов верне до болю,
    я всміхнуся, а демон з горя
    заридає дощем осіннім.
    «Все мине - заспокою, - в липні.»
    Тільки серце тремтить раптом,
    відчуваю себе птахом,
    що зрікається неба і волі
    у руках сильних, теплих, добрих.
    Кличе птаха сонце і вітер,
    Долинають мелодії квітів,
    А він томно прижмурив очі
    І шепоче „Не хочу не хочу”


    Рейтинги: Народний -- (5.13) | "Майстерень" -- (5.13)
    Прокоментувати:


  21. Латишев ДеТісЛ - [ 2007.06.22 18:26 ]
    пресвята А.
    вона ховає заплаканість очей
    у темряві великих окулярів
    ніяк самотність не втече
    на всіх не вистачає лаврів
    вона звикла до об'єктивів погляду
    але більше до цигарок та кави
    мліє збуджена від танення льоду
    і відтворення у ліжку подій вистави
    вона цілує лише героїв
    але найкраще божевільну грає
    смакує ніби міцні напої
    коли говорить про вічність раю
    присутньо-ревнивий на репетиції
    шукав фальші у її грі
    ніби втішав птаха у в`язниці
    що не існуе неба взагалі
    лунає постріл на сцені кров
    але справжня як мої почуття
    по обличчю дощ пройшов
    не знімаючи взуття
    останне побачення на цвинтарі
    відчуття незвичне
    зустріти у нічному траурі
    її омріяну вічність


    Рейтинги: Народний -- (4.81) | "Майстерень" -- (4.72)
    Коментарі: (1)


  22. Янка Яковенко - [ 2007.06.22 16:02 ]
    Дід знову поливає спориші
    Дід знову поливає спориші,
    До губ, немов до шланги, палець тулить.
    Трава і пам’ять сохнуть без дощів,
    Гуде насос, і голова, як вулик.

    Садила жінка... скільки ж літ тому?
    Розсадою, неначе помідори.
    Несла із річки повну пелену,
    Ховалася: перед бабами сором.

    І дід бурчить, щосили докуча,
    Що двір розрила на якогось ката...
    І мріялось: прибігло онуча,
    Вмочає в зелень босі ноженята.

    А може інше, чи тепер збагнеш,
    Які молитви в землю засівала...
    - Ти б краще свиням рвала, се ж,
    Ти правий діду, се ж бо кусень сала.

    Чи богу насміх, тільки щовесни,
    Тебе і спориші морози били,
    Ти йшла мостить калинові мости*
    І вперто ткала споришевий килим.

    А дід бубнить під носа й до сих пір,
    Ціну пізнавши істинам дешевим:
    - Онука приведе правнучку в двір,
    Тож погуцикай на колінах... споришевих.


    Калиновий міст – перехід у
    потойбічний світ у
    давньоукраїнській міфології.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.25) | "Майстерень" -- (5.1)
    Коментарі: (1)


  23. Янка Яковенко - [ 2007.06.22 16:48 ]
    Добрий ранок(дитяче)
    Добрий ранок, добрий ранок!
    Добрий сонячний світанок,
    В добрий день переросте,
    Добрих приведе гостей.

    Коли втома схилить плечі,
    Нас зустріне добрий вечір.
    Добрий сон і добра нічка
    Заколишуть сонні вічка.

    Завтра знову добрий ранок
    Погукає нас на ґанок,
    Бо спішать робити всюди
    Добрі справи добрі люди.



    Рейтинги: Народний 5.17 (5.25) | "Майстерень" 5 (5.1)
    Коментарі: (1)


  24. Янка Яковенко - [ 2007.06.22 16:32 ]
    На базарі жираф (дитяче)
    В магазин прийшов жираф
    Щоб купити теплий шарф.
    Переміряв чималенько -
    Всі шарфи коротенькі.
    Є великі, є маленькі
    Є широкі, є вузенькі,
    Є блискучі, наче змії,
    Та нема на довгу шию.
    І, нарешті, в продавщиці
    Він купив дві гострі спиці.
    І тепер собі жираф
    Дома в’яже довгий шарф.


    Рейтинги: Народний 5 (5.25) | "Майстерень" -- (5.1)
    Коментарі: (4)


  25. Янка Яковенко - [ 2007.06.22 16:42 ]
    Розплакалася дитина (дитяче)
    Розплакалася дитина,
    Уже мокрі дві хустини.
    Давай слізоньки збирати,
    Город будеш поливати.
    Наплакали повну ложку –
    Поливали ми картошку.
    Наплакали повну миску –
    Поливали ми редиску.
    Наплакали ще каструльку –
    Поливали ми цибульку.
    Наплакали вагани –
    Поливали кавуни.
    Де нам слізоньок узяти,
    Щоб ставочок наплакати.
    Будемо ходити з дідом,
    Ловить рибку до обіду



    Рейтинги: Народний 5 (5.25) | "Майстерень" -- (5.1)
    Прокоментувати:


  26. Янка Яковенко - [ 2007.06.22 16:02 ]
    Є у мами Хвостик (дитяче)
    Є у мами хвостик –
    Хвостик-Малоростик.
    Пустотливий, наче в киці,
    Вигляда із-за спідниці.
    Хоче мама прибирати –
    Хвостик –слідом по кімнаті.
    Сяде мама на хвилину –
    Моститься він на коліна.
    Як обід готують в кухні –
    Лізе носиком у кухлик;
    А коли лягають спати –
    Любить хвостик поспівати.
    Мама хвостик дуже любить,
    Його хвалить і голубить.
    І ніхто у цілім світі
    Їх не зможе розлучити.



    Рейтинги: Народний 5.5 (5.25) | "Майстерень" -- (5.1)
    Коментарі: (1)


  27. Янка Яковенко - [ 2007.06.22 16:20 ]
    Яничарикам
    Які ви схожі, діти яничар,
    Слізьми чи пустощами
    На мою кровинку.
    Втираю носики
    І ненависті жар
    Підступно гаситься
    Інстинктом жінки.

    Дивлюся в очі ваші,
    Яничарики,
    І душу вивертаю
    Аж до спіднього.
    Прапам’ять вашу,
    Мов сухарики,
    Розмочую любов’ю
    Слова рідного.

    Стареньку пісню
    Про коточка,
    Неначе щеплення
    Від вірусу,
    Виспівують ось голосочки
    Які, нажаль,
    Так скоро виростуть.

    Ось ви до мене біжите -
    Врожай майбутній України.
    І мріється, що проросте,
    Зерно, посіяне в дитині.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.25) | "Майстерень" -- (5.1)
    Коментарі: (1)


  28. Янка Яковенко - [ 2007.06.22 15:42 ]
    У мене маленька зіщулена душа
    У мене маленька зіщулена душа,
    Як кулачок немовляти,
    Як загублений Попелюшкою черевичок,
    Що кришталево віддзеркалює
    Самотність у ніч...
    Колись давно, піввічності тому,
    піввідчаю тому
    Її образив чоловік;
    Власне, ще й не чоловік,
    А хлопчисько з дитячими вустами,
    З павучком на летючій павутинці
    Замість серця.
    Тяглася до нього,
    І силою цього тяжіння
    Мала бути знищена,
    Але тільки скрикнула,
    Обірвалася зойком.
    Як киця кошеня, носила біль свій,
    Ховала там, де очі не бачать,
    Де вуха не чують,
    Де зорі не світять...
    Хто тягне руку – не зачепить,
    Хто знайде – не впізнає,
    Хто бачить – не розгледить...
    У мене маленька зіщулена душа –
    Сніжинка на рукавиці,
    Листочок на вітрі,
    Посмішка крізь сльози.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.25) | "Майстерень" -- (5.1)
    Коментарі: (3)


  29. Янка Яковенко - [ 2007.06.22 15:32 ]
    Боляче, боляче, боляче
    Боляче!
    Боляче!
    Боляче!
    Ти, мов удар попід дих.
    Я видихаю поночі
    Тебе із думок своїх.

    Вдих –видих
    Вдих ...
    Як же ти
    Під серцем запікся люто!
    Лихо моє! Як зважитись,
    Хочу, й боюся зітхнути.

    Витужу,
    Викровлю,
    Виболю,
    Завтра, як завше, о восьмій,
    Спіткнуся об чортову вибоїну
    Очей твоїх сонценосних.



    Рейтинги: Народний 5.17 (5.25) | "Майстерень" 5.25 (5.1)
    Коментарі: (4)


  30. Янка Яковенко - [ 2007.06.22 15:16 ]
    Ішла степом смертонька
    Ішла степом смертонька,
    Ніжки босії.
    Несла долі дві
    На коромислі.
    Поспішала ластівкою
    Чорнокрилою,
    Припадала до сердець
    Грудьми білими.
    Ой дівчино, брови-лезо,
    Очі-криця,
    Із відерця свого
    Дай напиться.
    Дзвенить-співа шабелька
    Сталь свячена,
    Скажи звідки жде
    Наречена.
    Як сам знаєш соколе,
    Вибирай,
    Бачиш: хлюпа бідонька
    Через край.
    Поколола ніженьки
    По стерні,
    Донесла я щастячка
    Десь на дні.
    А мені не звикати
    Біду бідувати.
    Чекай, скоро приведу
    Я сватів до хати.
    Дай могилу за дружину,
    За дітей – волошки,
    Не скупися, наливай
    Пригорщу ще й трошки!
    Роздавала-набирала –
    Коромисло гнеться,
    По босому сліду -
    Гайвороння в’ється.
    Брела степом смертонька,
    По полові,
    У відерцях, аж по вінця, –
    Крові...



    Рейтинги: Народний -- (5.25) | "Майстерень" -- (5.1) | Самооцінка 6
    Прокоментувати:


  31. Янка Яковенко - [ 2007.06.22 15:29 ]
    як хочеться віддать себе
    Як хочеться віддать себе
    Кожному чоловікові – хорошому.
    Як хочеться хлюпнуть себе
    Хоч крапельку – у душу вам.

    Ви не дивіться так –
    Я зовсім не розпусниця.
    Та й вам, напевно, хочеться
    Узять мене – у серденько.

    І там яка різниця вже –
    На ніч, а чи на вічність.
    Моє тепло не вичахне:
    І через смерть зігріє вас.

    Гей, підставляйте пригощі,
    Я – водограю ніжності.
    Бризкаюся в обличчя
    Бісиками очей.

    Очі мої невичерпні,
    Серце моє нероздане,
    Тіло моє невипите
    Юністю вас пече.

    Погляд-об-погляд – розіскриться,
    Білий димок – услід.
    Скільки вас (сотні? тисячі?)
    Десь на самому денці
    Мене понесуть у світ.


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.25) | "Майстерень" -- (5.1) | Самооцінка 3
    Коментарі: (1)


  32. Летюча Мишка - [ 2007.06.22 14:44 ]
    Не сумуй
    Сумненькій Оленці

    Впаде додолу зі стіни люстерко,
    Я подивлюсь у нього,та на мить,
    Згадаю, як болить нестерпно
    Коли нема для кого більше жить...

    Я посміхнусь, бо знаю - є не світі,
    Людина, що на вигляд наче сталь!
    ...та очі її смутком вкриті,
    Проте, не викликають вони жаль.

    Вона приносить радість нам, а вдома
    тихенько плаче у ночі,
    Я знаю - є на серці в неї втома
    Та серце баче це, не очі.

    Вона сумна... та не на віки!
    Вона міцна... та не для нього!
    Настане день, й кохання ріки
    Розвіять сум, печаль і втому.


    Рейтинги: Народний -- (4.58) | "Майстерень" -- (5.05)
    Коментарі: (1)


  33. Летюча Мишка - [ 2007.06.22 13:33 ]
    Про жизнь
    Не говори, что знаещь все на свете,
    Когда-нибуть, столкнувшись с пустотой,
    Ты вдруг заметишь - Солнце все же светит,
    Хоть и забытое-давным давно тобой.

    Ты шел по миру гордо улыбаясь,
    Столкнувшись же с изменой на пути,
    не думал, что такую боль познаешь...
    И сможешь дальше все-таки идти.

    Но кто ты без того, кто впереди ступает?
    Кто заслонит тебя своей спиной,
    Кто жизни не жалея станет рядом,
    Вступив в последний - смертный бой.

    Но кто ты без того, кто позабыв про гордость
    Попросит на коленях за твою судьбу?
    Ты не узнаешь с стороны той подлость,
    Ведь за тебя он прыгнет в пустоту...

    Ты назовешь его не другом и не братом!
    Он будет дополнением тебя.
    Как две реки становятся потоком
    И вместе к морю катятся журчя.

    И как деревья корнями сплетаясь,
    Основывают новый, сильный лес.
    Так ты в очередной поход пускаясь,
    зать будешь - рядом дружний мечь.

    Спина к спине в бою, плечо к плечу в походе.
    Не нужно говорить про дружбу! -
    в разговорах ее нет!
    И как сказания хранящиеся в народе
    О ВАС веками песни будут петь...


    Рейтинги: Народний -- (4.58) | "Майстерень" -- (5.05)
    Коментарі: (1)


  34. Саша Ікар - [ 2007.06.22 13:03 ]
    Angels Fall First...
    Ангели падають першими
    Ламаючи крила падають
    І нехай усе буде звершено
    Про що пророки згадують

    І нехай все буде зроблено
    Що написано на небесах
    І не вкрадеться в душу страх
    Коли закриють очі стомлено

    І зламаних крил помахи
    Народжують хаос в гармонії
    І сльози і їхні промахи
    Побачим як на долоні ми

    І висохнуть залишки крил
    І стануть на спині горбами
    І не буде вже більше сил
    Щоб вберегти любов між нами

    А хаос народить знову
    Порядок сповнений сили
    І сурм підкоряючись зову
    Розправляться ангельські крила...


    Рейтинги: Народний 5 (5.03) | "Майстерень" 5 (5.06)
    Коментарі: (1)


  35. Роберт Бернс - [ 2007.06.22 08:14 ]
    The Union
    Fareweel to a' our Scottish fame,
    Fareweel our ancient glory;
    Fareweel ev'n to the Scottish name,
    Sae fam'd in martial story.
    Now Sark rins over Solway sands,
    An' Tweed rins to the ocean,
    To mark where England's province stands-
    Such a parcel of rogues in a nation!

    What force or guile could not subdue,
    Thro' many warlike ages,
    Is wrought now by a coward few,
    For hireling traitor's wages.
    The English stell we could disdain,
    Secure in valour's station;
    But English gold has been our bane-
    Such a parcel of rogues in a nation!

    O would, or I had seen the day
    That Treason thus could sell us,
    My auld grey head had lien in clay,
    Wi' Bruce and loyal Wallace!
    But pith and power, till my last hour,
    I'll mak this declaration;
    We're bought and sold for English gold-
    Such a parcel of rogues in a nation!


    Рейтинги: Народний -- (5.48) | "Майстерень" -- (5.33)
    Коментарі: (2) | "http://www.robertburns.org/works/344.shtml"


  36. Ванда Савранська - [ 2007.06.21 20:14 ]
    Квасолька росте
    − Олесику, дощик! Іди-но до хати!
    Даремно, матусю, Олесика звати.
    На грядку побіг він, узяв парасольку
    І дивиться, як проростає квасолька:
    Долоньками вгору, на дощик, на мжичку,
    Росте-поспішає напитись водички.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.33) | "Майстерень" -- (5.37)
    Коментарі: (3)


  37. Сергій Вербний - [ 2007.06.21 20:07 ]
    Присвячується...
    Очі глибокі, пронизливий погляд,
    Рюкзак лиш на плечах і воля в думках.
    Та бачать і знають усі хто є поряд:
    За спиною - крила, та сльози в очах.

    А сльози від того, що морок навколо
    І є, ніби, крила, і хочеш літать.
    Але не злетиш вже у небо ніколи,
    Ніколи тобі щасливіше не стать.

    І розумієш, що ніби в капкані,
    Що ніби проспав щось важливе в житті.
    Емоції в смайлах, життя на екрані...
    Машини і схеми, на шиї дроти.

    Але, чомусь, віриш у краще майбутнє,
    Минуле порівнюєш з тим, що вже є,
    Хоча, за вікном і повітря відсутнє
    Лиш смок замість нього в легенях гниє.

    Як люди не бачать і гадки не маєш
    Увесь так незграбно прикритий обман.
    "Усе ж очевидно! Ти також це знаєш!"
    Та твій співрозмовник лиш сірий туман.

    Ні, ти не здасися, хоча б принципово.
    До поки існує на світі весна.
    Їх зброя - це сила, твоя - тільки слово.
    Тобі вистачає, причому сповна.

    Улюблене місце в житті це дорога.
    І не важливо куди вона мчить.
    Життя - боротьба. Ну а смерть? Перемога?
    Спитай у вина, що в стакані горить.

    Ти птах, що не може співати у клітці,
    Ти фенікс, палаючий жаром сердець.
    Улюбленець долі, вигнанець суспільства.
    Початок знайдеш лиш зустрівши кінець.


    Рейтинги: Народний 4.25 (4.89) | "Майстерень" -- (4.88)
    Коментарі: (3)


  38. х Лисиця - [ 2007.06.21 18:16 ]
    Ослепла...
    Ослепла… Оступилась…
    К чему к тебе стремилась?
    В одежде из презрения,
    Мечтам повиновения.
    И место для обиды
    Давно уже размыто,
    Но только там по мыслям
    Сто человек убито…
    И что же? На мгновение
    Я только и спасаюсь –
    Всю жизнь к тебе стремилась,
    Теперь же опасаюсь…


    Рейтинги: Народний 5 (5.05) | "Майстерень" -- (5.05)
    Прокоментувати:


  39. Володимир Мельник - [ 2007.06.21 17:10 ]
    ***
    Пробач мені - я не такий, як всі:
    Десь ненормальний, в чомусь дуже дивний.
    Чомусь літаю досі увісні
    І часто по дитячому наївний.

    Пробач, що я не кам"яна стіна,
    Тобі за мною нíяк і сховатись.
    Й немало треба випити вина,
    Щоб в почуттях своїх тобі зізнатись.

    А ти царівна - і блакитна кров
    Відбилась на обличчі і в поставі.
    Украдені у ночі кілька строф
    Напевно не потрібні гордій паві.

    А більшого не маю... - Весь мій скарб
    На клаптиках паперу у чорнилі
    Немає навіть кольорових фарб -
    Вірші чомусь виходять чорнобілі.

    Пробач мені, але це все - тобі:
    Душа і серце, мрії і зізнання...
    Можливо знайдеш що корисне, а на дні
    Маленький вузлик - то моє кохання.


    Рейтинги: Народний 5 (5.18) | "Майстерень" -- (5.11)
    Коментарі: (2)


  40. Олександр Єрох - [ 2007.06.21 14:49 ]
    Сонет 6
    Нас мрії до зірок весь час ведуть,
    А перешкоди швидше загартують,
    Великі справи з нами не помруть –
    Вони, віками пам’яті мандрують.

    Повага розцвітає із турбот,
    Багатством справжню шану не купити,
    А влада над мільйонами банкнот
    Примусити не зможе полюбити.

    Гріхів важких не змиє каяття,
    Ганебні вчинки пам’ять не стирає,
    І королів за справи називає
    Зневажливо чи з шаною життя.

    Куди ти йдеш? подумай – ще є час,
    Життя земне даєтся тільки раз.




    Рейтинги: Народний 5 (5.16) | "Майстерень" -- (5.15)
    Коментарі: (1)


  41. Ірина Заверуха - [ 2007.06.21 14:37 ]
    Досконалості немає меж (TUNING)
    Вона бездоганна своїм полірованим тілом
    Перша в заїзді – мадонна вуличних драгерів
    Твоя кохана пахне ваніллю-вінілом
    І тримає дорогу з точністю профі-снайперів

    Твоя кохана виспівує альтом арію
    Поки ти возиш дівчаток в дешеві готелі
    Вона не влаштує ніколи скандал-аварію
    Знайшовши чужі чохли у твоїй постелі
    Від нової моделі…
    Мадонни дуже покірно старіють…

    У борделі біля дороги – три в одному:
    Душ в туалеті “for loving” –
    Старому й малому…
    Є багато бажаючих зняти з тобою втому
    В літнє турне
    Не бентеж цим абсурдом мене…


    Рейтинги: Народний -- (5.21) | "Майстерень" -- (5.16)
    Прокоментувати:


  42. Фешак Адріана - [ 2007.06.21 13:35 ]
    нічого не буде
    А у нас не буде будиночку
    Не цвістимуть для нас ромашки
    І не наші діти на гойдалці
    Колихатимуть наше щастя
    І над нами не буде неба
    Лиш окремі і різні клапті
    Хмари стануть на шмаття схожі
    Які шваброю змиють асфальти
    І нічого. зовсім не буде
    У світі для нас із тобою
    А з будиночка тільки - буда
    Як музей для віршів і болю


    Рейтинги: Народний 0 (5.23) | "Майстерень" 0 (5.07)
    Прокоментувати: | ""


  43. Олександр Ітешко - [ 2007.06.21 09:23 ]
    ***
    Ностальгічна мелодія вітру,
    Манить у незримую даль.
    Тісно закутавшись в смуту,
    Лечу до країни Печаль.

    В тому солоному місці
    Росте лиш каміння невдач.
    Я карбую на новій помилці
    Вже обридле слово пробач.

    А в серці чекає бажання,
    Відчути святість дощу,
    Що змиє гріховне каміння.
    Прости мені Боже! Прошу.


    Рейтинги: Народний 5.25 (5) | "Майстерень" 5.25 (5.01)
    Прокоментувати:


  44. Саша Ікар - [ 2007.06.21 09:10 ]
    Любов котиться світом
    Наповнення гарячим повітрям,
    Груди, розпирає жаром
    Любов котиться Світом
    Водночас, і благо, і кара...
    І котиться хвиля безлика
    Кого роздавить, кого підійме
    Від стогону і до крику
    Від життя, до смерті обіймів...
    А все лиш одна причина -
    Биття сердець співзвуччя,
    У неї нема личини
    А сутність одна - горюча..
    І котиться, котиться далі
    Сердець перемелює стукіт
    Вона без пощади, і жалю
    По нас, не заламує руки...
    Вона відкриває нам серце
    Для неї немає засовів
    І котиться, котиться вперто
    Потік розганяючи крові...


    Рейтинги: Народний -- (5.03) | "Майстерень" -- (5.06)
    Коментарі: (1)


  45. Саша Ікар - [ 2007.06.21 09:52 ]
    Народження тиші
    Пустота, народження тиші
    Передчуття подиху вітру,
    Жести кохання залишу
    І сльози відлуння витру,
    Ввійду у Твої покої
    Шурхоту сліду не чуєш
    Але захоплена грою
    В серці мене заночуєш...
    Лишиш ті мрії у світлі,
    Бажання теплом оповиєш,
    Ніжне тремтіння повітря
    У моїх зіницях відкриєш...


    Рейтинги: Народний -- (5.03) | "Майстерень" -- (5.06)
    Прокоментувати:


  46. Саша Ікар - [ 2007.06.21 09:59 ]
    13-ий
    Я відчуваю як манить Невідомість
    Здригаючись в тваринному бажанні,
    Як проникають у мою свідомість
    Її шепіт і хтиві зітхання.

    І не в силі пручатись спокусі
    Я одягаю дорожнє убрання
    І я вгадую в своєму русі
    Рух ягнят, що ідуть на заклання.

    І я йду і не знаю що буде,
    На шляху що згубився в тумані,
    Тільки серце вистукує в грудях
    Наші з Нею п'янкі сподівання.

    Вічність нас обвінчає назавжди
    І оргазм, це те саме що вмерти
    Я не знаю інакшої правди
    І не бачу інакшої жертви.

    І це буде моя наречена
    І це буде найбільшим коханням
    Тільки в серці, залізом печеним
    Плач ягнят, що ідуть на заклання...


    Рейтинги: Народний -- (5.03) | "Майстерень" -- (5.06)
    Коментарі: (1)


  47. Оксана Антоненко - [ 2007.06.20 23:41 ]
    ***
    Є на світі така нісенітниця --
    Серце рветься, та держить обітниця...
    І не в силі ніхто збагнути,
    Як же можна цього позбутись...


    Рейтинги: Народний -- (5.07) | "Майстерень" -- (5.06)
    Прокоментувати:


  48. Оксана Антоненко - [ 2007.06.20 23:59 ]
    ***
    Ти говори зі мною, говори...
    Душа так просить голосу сьогодні...
    І тихим словом біль мій розжени --
    Не хочу більше відчувать самотність...


    Рейтинги: Народний 5 (5.07) | "Майстерень" -- (5.06)
    Коментарі: (4)


  49. Оксана Антоненко - [ 2007.06.20 23:49 ]
    ***
    Життя - як море,
    А море - доля:
    То вітер, бурі, повний штиль...

    А я у ньому
    (Божа воля!)
    Знайшла і щастя, й сумнів, біль.

    Пірну в глибини
    І перлину
    Дістану радості зо дна,

    А серце стогне,
    Просить, молить:
    -Скажи, навіщо ти одна?..

    Чому ти плачеш?
    Чому смієшся?
    Чому сумуєш в темну ніч?

    Кого кохаєш?
    Кого чекаєш?
    І чи в любові лише річ?

    Навіщо жити?
    Кому служити
    Бажаєш ти в своїм путі?

    А чи не краще
    Приспати душу,
    Не залишать її в огні?

    ...Життя ж як море...
    А море -- доля...
    Тобі потрібен вічний штиль???


    Рейтинги: Народний -- (5.07) | "Майстерень" -- (5.06)
    Прокоментувати:


  50. Оксана Антоненко - [ 2007.06.20 23:17 ]
    Синові. Колискова
    Синку рідненький,
    Пташко маленька,
    Спи мій дзвінок золотий.
    Стелиться долі
    Доріжка гладенька -
    Щастя дивись не розбий.

    Я твою доленьку
    Випру до блиску
    І заквітчаю твій путь,
    Лиш не забудь
    Свого роду колиску
    І хто ти є не забудь.

    Мов кобзарі
    Мої думи блукають...
    Серденько тоскно щемить...
    Ти пам`ятай,
    Що нас біди вартують,
    Не забувай ні на мить.

    А як недоля
    Ввійде в твою душу,
    Серце затопить твоє -
    Я колисковою
    Тя заколишу,
    Глянь лиш в віконце моє.

    Знов, як в дитинстві,
    Підніму я горе
    І розіб`ю на друзки!..,
    І ми з тобою
    Звернемо гори -
    Хай розлетяться тріски!...

    Дай тобі Боже
    Ніколи не знати
    Зради, недолі, біди...
    Щастя солодке,
    А горе жорстоке
    Я заколишу... й ти спи...

    Спи, мій синочку,
    Спи, мій маленький -
    Горе добра хай не вб`є...
    Ти - моя доля,
    Ти - моє щастя --
    Все, що у мене лиш є!!!



    Рейтинги: Народний -- (5.07) | "Майстерень" -- (5.06)
    Коментарі: (2)



  51. Сторінки: 1   ...   1701   1702   1703   1704   1705   1706   1707   1708   1709   ...   1829