ОСТАННІ НАДХОДЖЕННЯ
Авторський рейтинг від 5,25 (вірші)

Борис Костиря
2026.06.25 13:27
Ці люди, що покинули домівки
Давним-давно й поїхали туди,
Куди ми не дістанемо путівки,
І сніг уже позамітав сліди.
Про них забули друзі і сусіди,
І зблякла пам'ять в їхніх головах.
Волають круки, мов невтомні біди.
Сідає попіл на святих словах.

Вячеслав Руденко
2026.06.25 11:57
як перенасичена дарами
пташка у калині в рукаві
кропив'янка небу візаві
дощиком вщухатиме ярами
чи то у незвідане колись
чи у шал розпізнаного завтра
наче заповітом бронтозавра
досвітками степу горілиць

хома дідим
2026.06.25 08:44
як написав поет
не потрібно елегій
ні про життя
ні про смерть
серед шипшини цієї
півоній черемхи
ширяють птахи
розмаїто незмінні

Ігор Шоха
2026.06.25 08:20
Як неминучі дні ясні
і мимолітні темні ночі,
так моя доля уві сні
являє світло-карі очі,
так тінь її із висоти –
із піднебесся за рікою
іще вітається зі мною,
забувши спалені мости.

Віктор Кучерук
2026.06.25 06:25
Лиш почувся грому гуркіт,
Як метнувся пес у будку,
Де, згорнувшись у клубочок,
Ліг налякано в куточок,
Бо давно, з причин відомих,
Він боїться навіть грому.
25.06.26

Марія Дем'янюк
2026.06.24 14:44
Цілувало сонечко пальчик немовляти,
А воно сміялося — це мені від тата.

Цілувало сяєво дитятко у скроню —
Тепло тішив тато свою любу доню.

Цілував промінчик донечку у щічку —
Це татусь бажає добрих снів на нічку.

Олена Побийголод
2026.06.24 13:39
Олексій Сурков (1899-1983)

В боротьбі та тривозі
нас тримав у дорозі
бойовий вісімнадцятий рік.
Ми збирались не довго,
від Кубані до Волги
розливався наш кінний потік.

Борис Костиря
2026.06.24 13:25
Порину в сон чудовий і величний
Без страхітливих тюрем і тортур.
Чарівний птах у майбуття покличе,
Де вже нема маркізи Помпадур,
Де сяє світ новий, багатоликий,
Де розвалився споконвічний мур.

Нарешті висплюсь після злої битви,

Віктор Кучерук
2026.06.24 06:54
Знову спека шалена
Непорушно стоїть, -
В'яне пагін зелений
І зривається цвіт.
Ні хмаринок над нами,
Ні поривів вітрів, '
Лиш пече до нестями
В глибині літніх днів.

С М
2026.06.23 20:42
Більш не буде тут такої ось, як ти
Більш не буде ось такої, хто би
Щось витворяв подібне, о

Чи даси мені той шанс?
Спробуєш хоча би, га?
Зупинися, згадай-но
Ми були разом

Борис Костиря
2026.06.23 12:56
Протоптую стежину у снігах,
Єдину, неповторну і глибоку.
Іду снігами, нібито у снах,
Гамуючи ненависть і тривогу.

Протоптую стежину у полях
Прологом у небачене майбутнє,
Яка укаже подорожнім шлях,

Вячеслав Руденко
2026.06.23 12:03
Будь ласка! - Гра у сквош -
Дарунок нам на втіху,
Щоб у степах нічних
Не загубити слід!

В рожевих дзеркалах
Витають духи сміху.
Та нам їх не впізнать

хома дідим
2026.06.23 07:23
у своїй непрозорій стихії
віршувати
недбало як слід
відкидаючи ревнощі хитрі
розбиваючи сяючий лід
у коморі своїй
саркастичній
обдираючи рештки шпалер

Віктор Кучерук
2026.06.23 06:09
Сонце жаром запашіло
І відразу вітер стих, -
І вогнем взялося тіло,
І робити важче вдих.
Усього проймає потом
Й обпікає водночас, -
Сонце встало до роботи
І отак гартує нас.

Борис Костиря
2026.06.22 13:22
Я заблукав поміж дерев зимових,
І нитка Аріадни на снігу
Згубилася, немов прадавня мова,
Забруднена у лютому гріху.
Поміж дерев зимових я шукаю
Нитки, які врятують нас усіх.
Мене ж у сутінках чекає Каїн.
А сніг летить, як первозданний сміх.

хома дідим
2026.06.22 07:59
розкажи мені ще
про інакші дні
де так гарно було
із тобою
дай ліричного ще
відчуття мені
без потреби
сурми і двобою

Віктор Кучерук
2026.06.22 06:41
Неймовірно голосна
І проворна дуже, -
Покотилася луна
З-за ріки по лузі.
Повернулися назад
Наспіви веселі,
Ніби чути їх не рад
Нині хтось в оселі.

Світлана Пирогова
2026.06.21 21:58
Гортензія-красуня пишно квітне,
Вражає розмаїттям кольорів.
Розкішним покривається суцвіттям.
Побачив літній легіт - і зомлів.

І звідки тут ця пані елегантна?
Таких в саду ще досі не було.
Прикраса днини, вечора, світанку.

Олена Побийголод
2026.06.21 21:48
Михайло Ісаковський (1900-1973)

Був наказ йому – на захід,
    їй також – до чужини...
Йшли на фронти комсомольці
    Громадянської війни.

Йшли у військо, розставались,

Борис Костиря
2026.06.21 20:08
Прозорий ліс у сутіні прозорій.
Прозорий смуток дивиться в імлу.
Прозорий спокій п'є північні зорі.
Прозорий час читає ковилу.

Прозорий простір причаївся вчасно
У згусток нерозтрачених хвилин,
Плекає мрію дивну і незгасну

С М
2026.06.21 16:52
Давно вже я не сходив, зі своїх ей, пагорбів
Усе, що бачив я, прискорює рух мій, домів

Прилинь, до обличчя, устами своїми
Дивися далі, о дивися глибинно

Помаранчевий і синій
Кольори моїх чуттів

Іван Веселий
2026.06.21 16:50
Вдягнувши водолаза маску,
і вибравши спіралі час,
він ринув у місцеву прощу -
на дно духмяно гаслих трас.

Минулі виходи нестерпні
туди траплялися не раз,
та вірилося, крізь ті терні

Євген Федчук
2026.06.21 16:08
Скоро наші уже будуть, мабуть Крим звільняти.
Пора звідти москалів тих усіх виганяти.
Закінчилась лафа їхня, кришка вже «Кримнашу»,
Забираються усі хай у помийну Рашу.
Я дивлюсь на те, як нині москалі воюють,
Як укріплення бездумно вони в лоб штурмую

Борис Костиря
2026.06.21 12:48
Час тече, наче плинна вода
У сипучий і ніжний пісок.
Час крадеться, неначе біда
У сплетінні геройств і пасток.

Не повернеться трепетний час,
Час кохання, дивацтв, розставань,
Що розкажуть важливе про нас,

Роман Миронов
2026.06.21 12:33
У твоїх очах небагато спокою:
Більше – суму багряного, наперстів
Зі слів на оголених пальцях –

Аж до критичного струму.

У венах моїх більше правди,
Особливо, коли вони навиворіт –

Віктор Кучерук
2026.06.21 06:58
Так учора ласували,
Що ні хліба і ні сала
В хаті кумовій не стало,
Бо вечеряли ми сито
Через добру оковиту
І здорові апетити.
21.06.26

Борис Костиря
2026.06.20 13:06
В спіралі скручується час.
Змією обернеться простір.
Який у світі водолаз
Пірне в глибини, як на прощу?

Який у світі чародій
Поверне запахи заснулі?
На сцену вийде лицедій,

Ольга Олеандра
2026.06.20 12:39
Кожен ковток – це зустріч
сутностей доторком губ
спраглим, закоханим, дружнім –
творення нових сполук,
сильних, хоча й тимчасових,
повних ваги і смаку,
що стелять у серця основу
радість криштально тривку.

Іван Веселий
2026.06.20 11:23
Вийшов я в садок фазенди
на гармидер вранці.
Розвелось у нас хвазанів -
самців горлодранців!
І чого ж це у природі
навпаки, ніж в люду?!
І в хвазановім народі -
бачу ту ж невгоду!

хома дідим
2026.06.20 09:20
залишилося лише тебе хотіти
згадуючи всяке чи важливе
ще стоїть і пил виловлює з повітря
кухоль у якім бувало пиво
часоплин жорстокий і безрадний
зорі падають ніхто їх не підніме
каніфоль свої сердечні рани
змінюється все нещадні зміни

Віктор Кучерук
2026.06.20 06:30
Навесні стара верба
Запитала в клена:
Ну, не гарна я хіба
В одязі зеленім?
Бо не видно щовесни
Всім, кому цікаво,
В гущі листя кривини
І гілок трухлявих.

Іван Потьомкін
2026.06.19 21:02
Якщо не в пекло Господь мене спровадить,
а дасть (бозна за віщо) право обирати,
як маю жити в потойбічнім світі,
не спокушуся ні на рай, змальований Кораном,
ні на таке принадне для смертних воскресіння
(на подив родині й товариству).
Ні, попрошу

Мирон Шагало
2026.06.19 20:56
За спогадом летять думки
туди, на стежку ту знайому,
туди, де стигнуть колоски
у полі, недалеко дому.

Пшеничне поле. В тихий сум
знов починає огортати.
Це поле в серці я несу,

Юрій Лазірко
2026.06.19 16:39
о серце моє...
1.
пригадую...
це море дотиків
і поцілунків
оооооооооооо
о крила мої
полон обіймів

Світлана Пирогова
2026.06.19 15:46
Навколо світ - як молитовний спів,
Де кожен подих серце хмелем поїть.
У тихім надвечір'ї між дубів
Застигло літо в золотім спокої.

Таких солодких, трепетних ночей,
Такого шовку у високих травах,
Такого блиску зоряних очей

Борис Костиря
2026.06.19 12:50
Закінчився ярмарок. Блазні спочили,
Стоять у чеканні старезних карет.
Вони спромоглися на гордий учинок
І вже декламують прадавній сонет.
Лютують кати у сваволі безчинства.
Замовк неприкаяний ніжний кларнет.

Закінчився ярмарок. Стухлі ідеї
Останні надходження: 7 дн | 30 дн | ...
Останні   коментарі: сьогодні | 7 днів





 Нові автори на сторінці:

Володимир Кириленко
2026.06.20

Боговик Владислав Боговик Владислав
2026.06.18

Іван Веселий
2026.06.15

Надія Ляшук
2026.06.14

ВАСИЛЬ КУЗІВ
2026.06.11

Неїл Лорен
2026.06.08

Володимир Журавльов
2026.06.05






• Українське словотворення

• Усі Словники

• Про віршування
• Латина (рус)
• Дослівник до Біблії (Євр.)
• Дослівник до Біблії (Гр.)
• Інші словники

Тлумачний словник Словопедія




 
 
Поезія


  1. Оксана Антоненко - [ 2007.06.15 21:19 ]
    Молитва
    Хочется к Богу руки взнести
    И крикнуть: "О, Боже Всесильный!!!
    Пошли мне, о Боже, великой любви:
    Огромной, счастливой, обильной...

    Пошли мне, о Боже, любви звездопада -
    Мудрой и юной, вечно живой...
    А если не можешь, тогда мне не надо...
    Ты слышишь!!!, не надо совсем никакой!!!..."


    Рейтинги: Народний -- (5.07) | "Майстерень" -- (5.06)
    Коментарі: (1)


  2. Катерина Івченко - [ 2007.06.15 19:54 ]
    З присвятою Алексу Штраю
    Девушка, правда, вы странная?
    Вы ведь такая, как я?

    Да, незнакомец, возможно...
    Зачем же вам странность моя?

    Девушка, правда, вы злая?
    Добреньких я не люблю.

    Вы угадали. Но знаю,
    Что вас я не прогоню...

    Друг мой, а вам ведь скучно...
    Может быть, больше, чем мне.

    Я очень удачно прячусь
    За всем, что приходит извне.

    Может, и вас не любят,
    Как ненавидят меня?

    Может... Но что мне люди?
    Мне бы понять себя...

    Наверное, вы одиноки.
    Вам стадный инстинкт не присущ...

    Тихо! Вы слышите звуки?

    Да.. Это танец - душ...


    Рейтинги: Народний 5 (5.23) | "Майстерень" -- (5.25)
    Коментарі: (1)


  3. Юлія Гордійчук - [ 2007.06.15 18:31 ]
    ***
    За плечами - ночь,
    Вместо крыльев - снег,
    В омут - с головой!
    В горизонт - навек.
    Ветер сглушит стон
    Крыш и спрячет след;
    Просочился свет
    Сквозь оковы век:
    За зрачками - вдаль,
    Где рассвет - и вон!
    Прочь с Твоих небес!
    Головой в бетон...



    Рейтинги: Народний 5.5 (5.24) | "Майстерень" -- (5.2)
    Коментарі: (3)


  4. Олексій Бик - [ 2007.06.15 17:07 ]
    О.М.
    Від найбільших дурниць
    Із найвищою мірою ризику
    Не врятуються ті,
    Кого вітер по світу несе...
    Двері всіх таємниць
    За законами Вашої фізики
    Відчиняються десь
    На останнім у світі шосе.

    І слова на рядок
    Мов коралі на нитку нанизує
    Ця незрима зима,
    Що стріляє навиліт і вліт...
    У нічному купе
    Із печальною Моною Лізою
    Під колісний акорд
    Я довічно мандрую на схід....


    Рейтинги: Народний 5.42 (5.45) | "Майстерень" 5.5 (5.49)
    Коментарі: (9)


  5. Олексій Бик - [ 2007.06.15 16:44 ]
    * * *
    Де лагідні дощі,
    Що пахнуть ніби м"ята,
    На ниточку життя
    Нанизують роки,
    Маленьке хлопченя
    Біжить до мами й тата,
    Не знаючи стежок,
    За обрій навпрошки.

    А вершники-вітри,
    Безмежні і крилаті,
    Ламають наші дні,
    Неначе сірники...
    А він - усе біжить
    До мами і до тата,
    Не знаючи стежок,
    За обрій навпрошки...


    Рейтинги: Народний 5.38 (5.45) | "Майстерень" 5.5 (5.49)
    Коментарі: (4)


  6. Ірина Крупик - [ 2007.06.15 16:56 ]
    « Ми б вже нічого не вернули»
    Ти, жалієш тепер, невже?
    Я довго цього чекала!
    Та чи щастя мені несе
    Твоя печаль та страждання.
    Ти, жалієш тепер, а я
    Сумую за тобою
    Хоч знаю, що не вернусь
    В нас не має з тобою долі.

    Забуду я забудь і ти
    Всі Наші дні та вечори
    І як би важко нам не було
    Ми б вже нічого не вернули.

    Ти жалієш тепер, чому ж?
    Ти цього так добивався
    Коли отримав чого хотів
    То вже сам засумнівався.


    Рейтинги: Народний 4.75 (4.75) | "Майстерень" 5.13 (4.88) | Самооцінка 5
    Прокоментувати:


  7. Ірина Крупик - [ 2007.06.15 16:43 ]
    « Зима нагадає мені тебе»
    Зима нагадає мені тебе,
    Як впаде перший сніг
    Тоді починалось у нас усе
    Прекрасним був весь світ.
    Ти мило сміявся, мене чарував
    І на руках носив,
    Ти щастя мені таке дарував,
    Що сам аж завмирав.

    Сніг літає, сніг кружляє,
    А тебе вже не має
    Вже не буде поцілунків
    Та обіймів твоїх,
    Прощавай кохання миле
    Та на жаль не взаємне
    Я тебе так любила,
    Що ж мене ти не зміг.

    Сніжок чарує світлим сяйвом
    І запалює серця,
    Як у тій дивній казці
    Колись так були ти і я,
    Як ми були у Карпатах
    Ти обнімав мене тоді
    Серед ялинок сніжистих
    Я підкорилася тобі!


    Рейтинги: Народний -- (4.75) | "Майстерень" -- (4.88) | Самооцінка 5
    Прокоментувати:


  8. Ірина Крупик - [ 2007.06.15 16:06 ]
    « Тільки для тебе»
    Коли обнімаю тебе, то відчуваю,
    Що мене колишуть зорі,
    Вільне сяйво у небесному просторі.

    Коли цілую тебе:
    Це неначе морська вода,
    Несе мене на хвилястих просторах
    І сонечко гріє лагідними промінчиками.

    Коли доторкаюсь до руки твоєї,
    Значить весь світ у моїх руках,
    Бо ніщо не в змозі зробити мене щасливою
    Лиш дотик твоїх рук, твоїх губ, твоє тіло та серце.

    Ти єдина у світі втіха,
    Для мого серця
    І тільки б твоя воля


    Рейтинги: Народний 5 (4.75) | "Майстерень" 5 (4.88) | Самооцінка 6
    Прокоментувати:


  9. Оксана Антоненко - [ 2007.06.15 15:27 ]
    ***
    Тихо злітають сльози з повік,
    Сумно на серці – то плаче душа:
    Я дожила середини свій вік,
    А свою долю ще не знайшла.

    Смуток, мов саван, груди скував.
    Рветься до неба розпачливий крик...
    Хочу, щоб голос до тебе дістав,
    Та не спинити вічності біг.

    Втіху знаходжу у сині своїм,
    В дітях, що в класі сидять, але я,
    В час коли сон тихо входить в мій дім,
    Душу шукаю твою навмання...

    Чую, що поряд ти десь, що ти є,
    В мріях шукаю обійми твої
    Ти заблукало десь, щастя моє,...-
    Біль мій і гріх мій...пусті мої дні...

    Дні, що без тебе блукаю – пітьма...
    Тихо злітають сльози з повік...
    Сумно і порожньо...рветься душа...
    Знайди ж мене, щастя...
    ще вогник не зник...


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.07) | "Майстерень" -- (5.06)
    Коментарі: (5)


  10. Оксана Антоненко - [ 2007.06.15 15:33 ]
    ***
    Досить порпатись в моїй душі
    І шукати там думки таємні!
    Заховайте зневіри ножі -
    Мені треба лиш слово приємне

    Я – людина, така ж як і ви...
    Вас дивує, що хочу я жити?
    Зрозуміть може важко самим,
    Що я хочу і БУДУ ЛЮБИТИ!!!

    Кожен з нас має власні права
    На кохання, на щастя, на долю...
    Чи для вас то є лиш дивина?
    Стерти мрію я вам не дозволю!

    Чи бажаєте ви, а чи ні -
    На своєму стояти я мушу...
    Я вам болю не завдаю -
    То ж не рвіть на шматки мою душу...



    Рейтинги: Народний 4.75 (5.07) | "Майстерень" -- (5.06)
    Коментарі: (2)


  11. Оксана Антоненко - [ 2007.06.15 15:34 ]
    ***
    Що тебе, хороший мій, тривожить?
    Що спокою серцю не дає?
    Відповідь шукаю – не знаходжу,
    Чи не серце змучене моє?
    Може налякала тебе сила?
    Може обпекла вона тебе?
    Ти скажи, якщо тобі не мила -
    Спробую я побороть себе...

    Та не знаю, що із того вийде,
    І не впевнена, що тут поможе час...
    За які такі душевні війни
    Так карає Бог коханням нас?...
    Я ж любові не боюсь ні трохи,
    Дуже вже чекала я її...
    Тут ніхто не винен (навіть Боги!),
    Що моє кохання – то є ТИ!!!


    Рейтинги: Народний 5 (5.07) | "Майстерень" 5 (5.06)
    Прокоментувати:


  12. Оксана Антоненко - [ 2007.06.15 15:21 ]
    ***
    Я не хочу тебе налякати
    Нестриманністю почуття.
    Боже! Хочеться щастя мати,-
    А приходить лише каяття...

    Я любитиму тихо, несміло...
    І у прозі жорстокій буття
    Сподіваюсь, чекаю і вірю -
    Мені вихід підкаже життя.


    Рейтинги: Народний -- (5.07) | "Майстерень" -- (5.06)
    Прокоментувати:


  13. Оксана Антоненко - [ 2007.06.15 15:01 ]
    ***
    Настане ЧАС, і заспіває ХУРТОВИНА
    В твоїм волоссі ПІСНЮ зимову...
    Чом ти не чуєш Пісню Лебедину,
    Якою Я ТЕБЕ так довго зву...


    Настане ЧАС, і Зоряна Стежина
    Покличе за собою в НЕБУТТЯ...
    Чом Ти не чуєш ПІСНЮ ту єдину,
    Що зве тебе і плаче, мов дитя...



    Рейтинги: Народний 5 (5.07) | "Майстерень" -- (5.06)
    Коментарі: (3)


  14. Оксана Антоненко - [ 2007.06.15 15:50 ]
    САМОТНІСТЬ
    Я так кричу від самоти,
    Що, зрушуючись, гаснуть зорі,
    Що тужать Вічнії Світи,
    Від крику застигає море...


    Шалена пісня і сумна,
    І стільки ніжності я ношу...
    Як дивно...й досі я одна,
    Хоча зігріть півсвіту можу...


    Я знаю, вірю – прийде час
    І я урок свій зрозумію.
    Не втрачу більше я свій шанс...
    А бути іншою?...Чи вмію???


    Душа моя – калейдоскоп,
    А камінці – падіння й злети.
    Розвію тугу мов пісок
    І обернуся на планету.


    Ім`я собі я оберу,
    Щоб зрозуміти всі зуміли:
    Я людям серце віддаю
    І душу..,
    щоб не обміліли...


    Рейтинги: Народний 5.13 (5.07) | "Майстерень" -- (5.06)
    Коментарі: (5)


  15. Оксана Антоненко - [ 2007.06.15 15:06 ]
    ***
    Горить життя, мов полохливий вогник свічки,
    Як легко його можна загасити...
    Багато розуму не треба, щоб навіки
    Той пломінець яскравий загасити...

    На спалах більше, чи на спалах менше –
    Хіба тут може буть якась різниця?
    Забрать вогонь для себе певно легше,
    Щоб за чужий рахунок самому зігріться...

    Та чи надовго? Змерзнеш скоро знову,
    І знову вкрадеш полум`я у свічки?
    А спробуй так зробить, щоб запалити нову:
    Хоч одному життю дать віри стрічку...

    У кожнім з нас є одинока іскра спраги,
    Що здатна і згубити , і зігріти...
    О, Господи!, дай сили і наснаги,
    Щоб хоч одну ще свічку запалити!


    Рейтинги: Народний -- (5.07) | "Майстерень" -- (5.06)
    Прокоментувати:


  16. Ірина Крупик - [ 2007.06.15 14:39 ]
    « В коханні нашому ти сумнівався»
    В коханні нашому ти сумнівався

    Не має в нас з тобою долі
    Не будемо разом ми ніколи
    І у думках тебе Я відпускаю,
    І щастя у житті тобі бажаю.

    Цього Ти хотів і добивався
    В коханні нашому Ти сумнівався
    Було колись воно у нас прекрасне,
    Але тепер обоє, ми нещасні.

    Живи, радій, смійся, веселися,
    Назад в минуле більше не дивися
    І хай в майбутньому тебе чекає доля
    В якій Ти будеш впевнений доволі!


    Рейтинги: Народний 4.5 (4.75) | "Майстерень" 4.5 (4.88) | Самооцінка 5
    Прокоментувати:


  17. Ірина Крупик - [ 2007.06.15 14:08 ]
    «Серце »
    В душі моїй осінь наступила,
    Листям чорним серце накрило
    Я забути тебе не в силах,
    Я лиш трішки тебе розлюбила,
    А погляд твій пам’ятаю
    Добрі очі, карі, глибокі
    Як у душу вони заглядають
    То серце втрачає спокій.

    Серце плаче від болю,
    Серце плаче за тобою,
    Серце вже не хоче волі
    Забери його з собою.

    Листя шелестить зелене
    І поля вкривають квіти
    Невже весна приходить
    Так у серце непомітно.
    Ти прийшов, я не чекала
    Ти обняв, я не гадала
    Я кохала та не знала
    Все життя тебе чекала.


    Рейтинги: Народний -- (4.75) | "Майстерень" -- (4.88) | Самооцінка 5
    Прокоментувати: | "з почуттями."


  18. Ірина Крупик - [ 2007.06.15 14:08 ]
    « І в подарунок я твоя »
    Тебе шукала довго - довго
    І ось тебе я знайшла,
    Ти полонив моє серце
    Тобі відкрилася душа!
    Ти промінь мого світла,
    Ти розбудив мене від сна,
    Ти мій ангел хоронитель
    Я назавжди тепер твоя!

    Ти милий, ти такий ніжний
    І в водночас такий твердий,
    Ти не подібний на інших!!!
    І романтичний ти такий.
    Тебе зустріла випадково,
    Тебе в обійми прийняла,
    Тебе вітаю я сьогодні
    І в подарунок я твоя!


    Рейтинги: Народний -- (4.75) | "Майстерень" -- (4.88) | Самооцінка 5
    Коментарі: (1) | "з почуттями."


  19. Катерина Івченко - [ 2007.06.15 11:56 ]
    * * *
    ти помилився...
    вибити "люблю" -
    це неможливо
    навіть і жалю
    тепер від мене
    не чекай -
    втікай -
    чимдуж втікай!
    бо я доб'ю


    Рейтинги: Народний 5 (5.23) | "Майстерень" -- (5.25)
    Коментарі: (10)


  20. Оксана Барбак - [ 2007.06.15 10:44 ]
    ***(з циклу "Люблю...")
    Люблю
    вінницькі старенькі будинки
    самотні у великому місті
    короткозорі
    без окулярів
    не помічають мене
    поки я до них не підійду
    Люблю розповідати їм
    про всеохоплюючу урбанізацію
    про купу незрозумілих їм речей
    і слухати як вони підтакують
    ці колишні цегляні інтелігенти
    з освітою в два поверхи
    що гріють горобців
    під полисілими дахами


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.34) | "Майстерень" -- (5.22)
    Коментарі: (8)


  21. Тарас Плахтій - [ 2007.06.15 09:09 ]
    Прочитана книга
    На полицi у тебе книга,
    Сто разiв ти її читала.
    То холодна була, мов крига,
    То вогнем у руках палала.

    На виду ти її тримаєш
    Мiж улюбленими книжками.
    Що написано там - вже знаєш...
    Не торкаєшся зовсiм руками.

    Час бiжить нiби хвилi в морi,
    Снiг укотре змiнюють квiти.
    Хоч вона була завжди поряд,
    Та не склалось ще раз вiдкрити.

    Та й для чого знову читати...
    Товстий килим зiткали пилинки.
    Тiльки звiдки ж тобi тепер знати,
    Що з'явились новi в ній сторiнки?


    Рейтинги: Народний 5.25 (5.19) | "Майстерень" -- (5.19)
    Коментарі: (6)


  22. Наталка Сріблянська - [ 2007.06.15 09:46 ]
    ***
    Поглянь на небо! Як прекрасно!
    Зірки, зірки і місяць ясний,
    Зима і сніг, сніжинки ласка.
    Чудова ніч! Зимова казка!

    Там Ніч Красуня тихо ходить,
    І колискову ніжну водить.
    Танцює небо, місяць, зорі.
    І люди сплять - не чують болі.

    Ніхто не чує – всі поснули.
    А сніг іде, зима танцює.
    Співає, радує, кружляє
    і буревієм звеселяє.
    Краса - зима, сніги і зорі.
    Краса – всі сплять, не чують болі.


    Рейтинги: Народний 5 (4.71) | "Майстерень" 5 (4.53)
    Прокоментувати:


  23. Наталка Сріблянська - [ 2007.06.15 09:15 ]
    ***
    Заберіть мене, будь – ласка, в казку.
    Там де сонце й літо цілий рік,
    Там вдягну я на обличчя маску
    Й буду посміхатися весь вік.

    Я дружити буду із царівною,
    На хмаринках буду спочивать.
    І танок станцюю я повільний
    Й усмішку для квітів дарувать.

    Одягну розшиту щастям сукню,
    Й крильця із ранкової роси.
    Паличку чарівну віднайду я
    Срібло заплету у дві коси.

    Все навколо буде там чарівне.
    Казка, казка – світ дитячих мрій.
    Я боюсь дорослішати „сильно”
    Й залишати серце без надій.


    Рейтинги: Народний 5 (4.71) | "Майстерень" 5 (4.53)
    Коментарі: (1)


  24. Ірина Моргун - [ 2007.06.15 09:30 ]
    Пам*ять
    Бездушна володарко долі моєї і снів,
    Мене до минулого ти прикувала навіки.
    І спогади ніжно-туманні, солодко-рясні
    Вриваються в дім мій, коли я стуляю повіки.

    О панно безжалісна, слізно тебе я молю:
    Навіщо мене ти жорстоко катуєш роками!
    Його я люблю! Так, ще досі шалено люблю,
    Хоч стежка в той сад вже давно поросла будяками.


    Рейтинги: Народний 5.33 (5.34) | "Майстерень" 5 (5.24)
    Коментарі: (2)


  25. х Лисиця - [ 2007.06.15 00:11 ]
    Я устала
    Я устала тебя любить…
    Может, силы еще и остались,
    Не умею тебя забыть,
    Хотя очень сильно стараюсь.

    Я устала тревожно спать
    И твой мир проклинать за это.
    Да, наверное хватит ждать
    Неизбежного силуэта.


    Рейтинги: Народний -- (5.05) | "Майстерень" -- (5.05)
    Коментарі: (2)


  26. Оксана Антоненко - [ 2007.06.15 00:41 ]
    АРІАДНА
    Я давно вже колись жила,
    І повітря самотнє пила...
    До кохання так довго йшла,
    Тільки так я його й не знайшла.
    Я давно вже колись жила...

    Диво давнє світило мені –
    Зорі-зіроньки в долі пітьмі
    Тріпотіли мов мрії мої
    В самоті.., в самоті.., в самоті...
    Диво давнє світило мені.

    Я колись уже нитку пряла...
    Аріадною може була?..
    Все Тесея свого ждала…
    А кохання?... , воно – мара…
    Я ж все долю собі пряла...

    Простелила йому до ніг
    Свої мрії... А він не зміг,
    Не повірив!.. І випав сніг,
    І дзвенів, мов прокльони, сміх:
    „Ти життя простелила до ніг?!!".

    І розкидало нитки мої
    По усенькій-усій землі,
    І літають вони сумні...
    Вже не літні - осінні дні:
    „Літо бабине" - нитки мої...

    Хто ж мене так давно прокляв?
    Хто неспокій у душу поклав?
    Ти мене осміяв... осміяв...
    Скористався... і слухать не став...
    Може ти мене, любий,прокляв?

    Я давно вже колись жила...
    Аріадною я була -
    І сама себе прокляла...
    З давніх-давен і дотепер
    Я шукаю кохання своє...
    Я шукаю у сні й наяву...
    І не вірю уже,
    що знайду...



    Рейтинги: Народний -- (5.07) | "Майстерень" -- (5.06) | Самооцінка 4
    Прокоментувати:


  27. х Лисиця - [ 2007.06.14 23:46 ]
    * * *
    Стікали краплі поту
    По синьому обличчі
    І думки у болоті,
    І сльози ненаситні.
    Тримай останню пташку –
    Вона для тебе плаче
    Ікони, щоб косились
    Від заздрощів неначе.
    Тримай останні фрази.
    Амінь. Доволі стисло.
    В труну з тобою ляже
    Піджак... І як навмисно...
    Земля збирає зорі...
    І ще одну забрала...
    Так просто на дорозі,
    Ніщо не заважало.

    Р.S. Любому родичу присвячується.


    Рейтинги: Народний 5 (5.05) | "Майстерень" 5 (5.05)
    Прокоментувати:


  28. Оксана Антоненко - [ 2007.06.14 23:22 ]
    Роздуми
    Хто ми є? Лиш ланка у потоці
    І минулого й майбутнього життя?
    Я – продовження батьків й початок сина?
    Що ж тоді за межами буття?!!!

    Біжимо кудись, до чогось прагнем,
    А помилишся – й не буде вороття?
    Що ж лишається тому, хто помилився:
    Шанс загартуватися чи каяття?

    Адже є якась мета – НАЙВИЩА, СВІТЛА...,
    Кожному є свій дороговказ:
    Не збивати з напрямку сусіда,
    Не волати з відчаю щораз...

    Сивий світ з дитячими очима
    Нас мов карти любить тасувать:
    ”Дурень” тобі впаде чи козирна -
    Не дано нам цього відгадать.

    Він мереживом розкладе свої карти
    Й знов, шуткуючи, приховує „знання”:
    Хто ж ми є? Лиш ланка у потоці
    І минулого ...,й майбутнього життя...!


    Рейтинги: Народний 5 (5.07) | "Майстерень" -- (5.06)
    Коментарі: (2)


  29. Оксана Антоненко - [ 2007.06.14 23:23 ]
    ***
    У кожного в душі своя є прірва
    Куди найтяжчі спогади кидають...
    Та іноді там пропадає віра,
    І лиш недоля й туга визрівають.

    У кожного на серці власна рана,
    І шелест болю сміх щасливий крає...
    А мертва мрія і надія рвана –
    То в чорній ямі кришталі сіяють...

    У кожного є сивина завчасна,
    І очі, що зволожені росою,
    І тяжко в скруті, коли віра гасне,
    Все ж залишатися самим собою...


    Рейтинги: Народний 5 (5.07) | "Майстерень" 5 (5.06)
    Коментарі: (4)


  30. Оксана Антоненко - [ 2007.06.14 23:21 ]
    ***
    Як холодно в країні Нелюбові...
    Хто ж насміятись так над нами смів?
    На перепутті мрій розбились наші долі,
    Залишивши на згадку лиш уривки снів...


    Щось загубили ми у цім шаленім світі,
    Щось втратили... і полум`я згаса...
    І ти один... І я самотня...
    Поле
    Знівечених надій вкрива жалем роса...


    Знайди мене...Як холодно і сумно...
    Ти десь далеко... в іншому житті...
    Ми наше щастя втратили бездумно,
    Душа болить... і нікуди вже йти..


    Зігрій мене...Вже осінь на порозі
    Пожовкле листя інеєм вкрива...
    Зігрій мене...-
    Втомилась я в дорозі,
    І вітер часу серце розрива...


    Як холодно в країні Нелюбові...
    Вночі я чую тихий голос твій...
    Я хочу відвернуть від твого серця болі,
    І знову повернуть тебе в країну Наших Мрій...


    Рейтинги: Народний 5 (5.07) | "Майстерень" 5 (5.06)
    Прокоментувати:


  31. Маріанна М - [ 2007.06.14 18:31 ]
    Прийди
    Прийди до мене милий,
    Я чекаю...
    Прийди... та в час який?
    Сама не знаю...

    Із сходом сонця,
    Променем ранковим.
    Чи із росинки
    Блиском світанковим.

    Прийди... із краплями дощу
    З грозою, з громом...
    Прийди...
    Розвій мою ти втому


    Рейтинги: Народний 5 (4.88) | "Майстерень" -- (4.83)
    Коментарі: (1)


  32. Маріанна М - [ 2007.06.14 17:57 ]
    \
    Біль
    Бринить,
    Б’є
    Безкрає,
    Безконечно
    Болить.
    Душа
    Дише
    Дивно.
    Давно
    Дотліли,
    Догоріли
    Почуття.
    Почорніло
    Прекрасне
    Тіло.
    Тремтить
    Торкнувшись
    Вогню
    Душа.
    Біль...


    Рейтинги: Народний -- (4.88) | "Майстерень" -- (4.83)
    Прокоментувати:


  33. х Лисиця - [ 2007.06.14 17:40 ]
    * * *
    Напевно, це відчай заповзає під моє ліжко,
    Збіговисько страху, щоб на ніч зі мною спати.
    Невже я дитина в руках у незграбної тиші?
    А їй недоречно так просто про мене подбати.

    І сива кімната, що замкнута на тонкі межі,
    І я не побачу де крайність і прірва зазнались,
    А спокій не лине як світло розлитого неба.
    Мабуть всі світила занадто дешево віддались.


    Рейтинги: Народний -- (5.05) | "Майстерень" -- (5.05)
    Прокоментувати:


  34. Руслан Романів - [ 2007.06.14 17:02 ]
    ***
    Пусто і зимно в місті,
    хоч людно.
    Брудно і нудно у місті
    і блудно.
    Блукання самотнього звіра
    під місяцем в гомоні тиші даремні,
    як спроба буває даремною.
    Свищуть стурбовані юрби на площі –
    “На прощу! На прощу!”
    У відповідь тиша, манить
    в свої безпечні, безмежні обійми…
    Нема вже нічого, лиш місяць,
    і місто мертве й застигле
    у архітектурі будинків,
    площ і бруківки,
    та блищуть небесної арки зорі.
    Вони – це душі померлих,
    до них не дійдем ми ніколи,
    допоки на цьому світі
    живемо, робимо спроби жити.
    Пусто і зимно і тісно і нудно
    людині самотній у місті
    на самоті із собою і брудом.
    Та все це не те,
    усе якесь не сумісне ні з чим,
    несправжнє, ненатуральне.
    Подекуди смішно
    робиться, як поглянеш
    на спроби зробити хоч щось,
    а чи просто жити.
    Це не те саме, що час убивати;
    убити, що є простіше?
    Творити не-Богу дедалі важче,
    та спроби робити?
    Так, це потрібно...


    Рейтинги: Народний -- (3.88) | "Майстерень" -- (4.25)
    Прокоментувати:


  35. Ірина Моргун - [ 2007.06.14 16:03 ]
    ***
    Ніч
    Тихо
    Шелест листя
    Шепіт вітру
    Твої слова розпеченим залізом
    І стогін спогадів у верховітті
    І крик душі в палаючому хмизі
    Шалений вир розбитих обіцянок
    Розтрощених ілюзій
    Я зомліла
    Лиш мить
    І знову тихо
    Знову ранок
    Пережила і цим себе звільнила

    Я піднімаюсь
    Геть тяжкі кайдани
    Так легко що ось-ось зірвусь у небо
    Тебе кохаю я багатогранно
    Взаємності мені уже не треба


    Рейтинги: Народний 5.67 (5.34) | "Майстерень" 5.5 (5.24)
    Коментарі: (5)


  36. Оксана Кульчинська - [ 2007.06.14 14:09 ]
    Від ладану слід...
    Від ладану слід –
    У торішнє вікно
    І в серці, і в хаті –
    Веретено.
    Я не хочу дах долі зіткати.
    Керую колесам – на дно.
    Що з твоєю „сестрою” сталось
    Тобі все одно.
    Хто бажає сльози збирати
    Моєї журби
    Раз-у-раз на ослін
    Відкидає розтин щирості
    В тій солоній воді.
    Що нам жити – боліти
    Кожному болем своїм.
    А любити – зотліти
    І вже не воліти літати повік,
    Шлях до Бога – закрити в чуттях?
    Твою зраду назвати – „не так”.
    Пили чай з глиняних чашок.
    З них гарячі роси збирали
    Ні півоберту твоїх масок
    Твої башти тобі не вказали.
    Було: не жити-говорити-любов.
    А нині: жити-не мовити-не любов.
    Зависла в недо-
    розумінні
    Я твій очіпок натягла.
    Склепіння, пестощі, смітінням
    Порошить приписів чума.
    Тобі не треба ворушитись
    І відживати межі-край
    Ти віриш в серця золотіння
    Ти хочеш чути лиш: співай.
    Вповзаєш в мозок стихлим ревом.
    Крокуєш кров.
    Хизуєш хіть.
    Й це варево для снів бентежних
    Міксуєш в черепі моїм.


    Рейтинги: Народний 4.5 (4.5) | "Майстерень" 4.5 (4.5)
    Прокоментувати:


  37. Юрій Кондратюк - [ 2007.06.14 13:44 ]
    Моя гіркотна самота...
    Моя гіркотна самота
    Шкребе віршами на папері
    Позаростали мохом двері
    В мої нескошені жита

    Моя гіркотна самота
    Уже осіннє листя палить
    Старе виймає з серця жало
    Й нове шукає по світах

    Моя гіркотна самота
    Одна вона уже не зрадить
    Хоча й німі її поради
    Та все тісніше огорта

    Моя гіркотна самота

    Але з твоїх очей світає
    Що буде завтра я не знаю
    Люблю сьогодні
    і не каюсь
    Люблю – живу – несу хреста!


    Рейтинги: Народний 5.33 (5.28) | "Майстерень" 5.5 (5.09)
    Коментарі: (14)


  38. Катерина Івченко - [ 2007.06.14 13:47 ]
    Вірш легковажно-еротичний))
    Твої обійми -
    їх хіба забудеш?
    Мого вагання не помітив ти...
    Не має значення - чи дійсно любиш,
    чи відганяєш привид самоти.
    То не важливо.
    Бо моє вагання -
    червоний вогник, що тримав мене,
    ти пристрастю згасив і хвилею бажання...
    Тоді не думала про те,
    що все мине...
    Не припускала, що мені й байдуже, -
    чи матимуть продовження, чи ні
    стосунки ці.
    Бо знаю добре дуже,
    як швидко ти набриднув би мені.
    А так -
    я відчуваю знову й знову
    ту круговерть, ті злети, той вогонь,
    що насолоду дарував
    і втому,
    що ніби лився із твоїх долонь.


    Рейтинги: Народний 5.13 (5.23) | "Майстерень" -- (5.25)
    Коментарі: (8)


  39. Юлія Гордійчук - [ 2007.06.14 11:35 ]
    ***(Усталость)
    Побрести бы сквозь карту города,
    Мимо чахлых домов полузрячих
    Да по лужам, покрытым копотью
    Каблуков да следов собачьих;
    Представить себя неотседова,
    Заблудиться бы, стать неместною,
    Вдоль дорог-машин или поперек,
    С тенью города несовместною.
    Провалиться в сон - не раскаятся!
    За трамваем вслед да по косточки...
    А за тем углом обернуться в дым
    И - прости-прощай, недоносочки!...


    Рейтинги: Народний 5 (5.24) | "Майстерень" -- (5.2)
    Коментарі: (3)


  40. Катерина Івченко - [ 2007.06.14 11:23 ]
    * * *
    Хитнулась земля під ногами
    і небо кудись попливло...
    Навіщо караєш словами
    за те, що лиш тінню було?


    Рейтинги: Народний -- (5.23) | "Майстерень" -- (5.25)
    Прокоментувати:


  41. Оксана Барбак - [ 2007.06.14 11:44 ]
    ***(з циклу "Люблю...")
    Люблю чорноземи
    після квітневого дощу
    обліплені білими пелюстками
    та безперспективними пуп’янками
    їх так хочеться зібрати в долоні
    і зігріти своїм теплом
    Маленькі пелюстки-сирітки
    дивляться своїми святими очима
    придушені колесами
    притоптані ногами
    дивляться
    заглядаються нам в душі
    шукають місце для себе
    але душі
    вже давно переповнені амбіціями
    наче автобус пенсіонерами
    Люблю повітря
    що розстелилось над землею
    після квітневого дощу
    воно пахне пелюстками
    що відлітають в Рай


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.34) | "Майстерень" 5.5 (5.22)
    Коментарі: (4)


  42. Руслан Романів - [ 2007.06.14 11:45 ]
    ***
    Даремно ми бились
    мов риби об кригу,
    об кригу байдужих сердець.

    Воно не вартує,
    всі наші старання,
    я знаю, зійдуть нанівець.

    Ми мріяли щиро,
    ми мріяли сміло,
    і мрії заходили ген у віки.

    Що вийшло із того,
    всі наші бажання, -
    під небом байдужим мрій смітники.

    Всі мріяли, що ж
    така наша доля,
    у мріях пустих пролітає життя.

    А може не все тільки
    біле та чорне,
    можливо рожевий – це колір буття.


    Рейтинги: Народний 4.5 (3.88) | "Майстерень" 4.5 (4.25)
    Коментарі: (2)


  43. Фешак Адріана - [ 2007.06.14 10:14 ]
    Амур - наркоман
    Сьогодні тихо.
    Він сьогодні спить
    А може десь валяється під кайфом
    По його венах кокаїн і спирт
    Розбавлені з мандруючим азартом
    Сьогодні тихо…
    Холодом у душах
    Запліднив він кожнісінького з нас
    А де любов? І де її присутність?
    Коли він вийде з стану свого «пас»
    Чому шприци вже стріли замінили?
    Любове, де ти?
    А тебе нема…
    І бог Амур вмирає цього літа
    Від передозу
    Правда, ось така.


    Рейтинги: Народний 5 (5.23) | "Майстерень" -- (5.07)
    Коментарі: (3) | ""


  44. Тарас Плахтій - [ 2007.06.14 10:04 ]
    Маска
    Я так хочу скинути маску,
    Що обличчя залiзом скувала.
    Щоб любов моя, нiжнiсть та ласка
    У очах в повну силу палали.

    Щоб менi усмiхалися люди,
    Щоб душа була навстiж у мене,
    Щоб вдихати на повнi груди...
    Щоб навколо поле зелене...

    Вона ж в'їлася в мою шкiру,
    Сил нема, щоб її вiдiрвати...
    Лиш крiпити залишилось Вiру
    I у Мудростi спокiй шукати.


    Рейтинги: Народний 5 (5.19) | "Майстерень" -- (5.19)
    Коментарі: (1)


  45. Володимир Замшанський - [ 2007.06.14 07:06 ]
    За порогом
    Коли я піду,
    то фарби візьму із собою.

    Змалюю їм світ,
    що бачив про вас розкажу.

    Вони помовчать,
    і тихо кивнуть головою.

    Коли я піду
    небес перетнувши межу.

    Крилом підіб"ю,
    знічев"я, пухнасту хмарину.

    За віями сонце,
    думок, надновою згорить.

    Вони обіймуть,
    і снами у тишу полину

    Де між сторінок
    запилена вічність лежить.

    Долонею, хтось,
    змахне вікову заборону.

    І подих вбере
    зітхання минулих століть.

    Я знову прийду,
    земним привітаюсь поклоном

    І барвами юна
    веселка над світом згорить.



    Рейтинги: Народний - ( - ) | "Майстерень" - ( - )
    Коментарі: (5)


  46. Оксана Бандрівська - [ 2007.06.14 04:19 ]
    ***
    Яка гроза…без совісті й сумління
    Ввірвалась в день, що ось – ось догорав.
    І у думках заплуталось проміння
    Твоїх очей, якими ти вбивав.

    Я обпечусь об ніжний – ніжний спомин,
    Затисну біль в одному кулаці.
    Надворі дощ й на хатці мокрий комин
    І кіт біленький – знову в молоці.

    Яка стріла, о вічний Купідоне!
    Раніше ти так точно не влучав!
    А в небі блискавка між обріями тоне.
    Люблю тебе! Ти в відповідь мовчав…


    Рейтинги: Народний 5 (5.17) | "Майстерень" 5 (5.14)
    Коментарі: (3)


  47. Оксана Бандрівська - [ 2007.06.14 04:01 ]
    ***
    Я так любила твою добру долю.
    І знала точно: більше, ніж свою.
    Коли до тебе просто заговорю –
    Я розуміла, що тебе люблю.

    Ми часто просто кидались словами,
    вбивали мрію про наш спільний світ.
    Я забивала все в великі чорні рами,
    А ти виходив з них як з-за воріт.

    Тепер лишились посмішки портретів
    Й старенькі погляди, що сперлись на вікно.
    В наш світ не продають уже, на жаль, білетів.
    Все було добре. І усе пройшло.


    Рейтинги: Народний -- (5.17) | "Майстерень" -- (5.14)
    Коментарі: (2)


  48. Оксана Бандрівська - [ 2007.06.14 04:31 ]
    ***
    Я знаю-за вікном весь світ,
    Там тихий вечір огортає зорі,
    І заховався в свою нірку кріт,
    І бачить вітер сни прозорі.
    Там так незвично зайчики хроплять,
    Там кожне диво має свою казку,
    Там навіть гномики, що на деревах сплять
    Сьогодні не вдягали маску.
    Там світ безмежний, світ до забуття.
    Притулю носик до холодних шибок.
    Там хоть і тихо, але там життя,
    І океан повчає своїх рибок.
    А я за вікнами неначе в засланні
    Й чомусь від них не можу відійти.
    Дивлюсь на світ – і очі не сумні,
    Бо знаю – в цьому світі десь є ти.


    Рейтинги: Народний -- (5.17) | "Майстерень" -- (5.14)
    Прокоментувати:


  49. Оксана Бандрівська - [ 2007.06.14 04:58 ]
    ***
    Я забула як можна лежати і слухати спів
    На безмежному полі небесному через волошки.
    Як вдихати з росою насичений запах ланів
    І радіти, що поруч зі мною ромашки – ворожки.

    Я забула як можна дивитись на небо з полів,
    Як торкатись губами пшениці з косючим колоссям,
    Як читати у вітру невинність усіх його снів
    І вплітати горючо-бурштинові маки в волосся.

    Відпусти мене, місто,
    Відпусти мене, чуєш? Молю...
    Відпусти мене в поле,
    Його не зрівняти з тобою.
    Я візьму із собою лиш згорточок свого жалю
    І повернуся знову до тебе собою.


    Рейтинги: Народний 5.5 (5.17) | "Майстерень" 5.5 (5.14)
    Коментарі: (2)


  50. Оксана Бандрівська - [ 2007.06.14 04:20 ]
    ***
    Я буду з тобою, я буду думками з тобою...
    В думках ми не зрадим і сльози в думках не течуть.
    Іду під дощем, він буває жорстоким порою –
    Промокла... Так дивно, нічого не можу забуть.

    Ця осінь незвична – тебе не було в ній зі мною,
    Не грілись долоні, припавши до твого лиця.
    І я не ділилась з тобою своєю бідою,
    І ми не молилися разом до свого творця.

    Засушені листя так пахнуть болюче журбою,
    І все не стихає розлючених блискавок бас.
    Я буду з тобою, я буду думками з тобою.
    Залиш ще хоч спогад для себе, для мене й для нас.



    Рейтинги: Народний -- (5.17) | "Майстерень" -- (5.14)
    Коментарі: (3)



  51. Сторінки: 1   ...   1704   1705   1706   1707   1708   1709   1710   1711   1712   ...   1829